Koks yra geriausias „Twitch“ VPN 2020 m.?


„Twitch“ yra populiari tiesioginio vaizdo transliacijos platforma, priklausanti internetinėms parduotuvėms ir pramogoms „behemoth“.

Ši paslauga daugiausia nukreipta į tiesioginį asmenų, žaidžiančių vaizdo žaidimus, srautą, įskaitant esportą, pirmojo šaudymo žaidimus, pasažas ir kitus žaidimus. Tačiau „Twitch“ taip pat siūlo ne žaidimų turinį, pavyzdžiui, meninius ir kūrybinius kūrinius, įskaitant muzikos festivalius, interviu ir „tikrojo gyvenimo“ realybės šou.

Deja, ne visi turi prieigą prie „Twitch“.

Žiūrovų, kuriems gali būti užkirstas kelias naudotis šia paslauga, gali būti iš šalių, kuriose griežtai taikomi griežti režimai, pavyzdžiui, Kinijos ir Rusijos, piliečių arba tų, kurie dirba ar studijuoja įmonėje ar įstaigoje, blokuojančioje savo tinklo svetainę. Kiti galbūt anksčiau buvo uždrausti.

Laimei, yra būdas apeiti „Twitch“ kliūtis. Virtualus privatus tinklas (VPN) yra patikimiausias būdas pasiekti „Twitch“ ir kitų tipų srautinį turinį dėl savo IP adreso - „sukčiavimo“ galimybių..

Priskirdamas savo įrenginiui naują, laikiną IP adresą, VPN gali atrodyti taip, tarsi jūs ir jūsų įrenginiai būtų kitoje pasaulio vietoje. Tai suteikia prieigą prie turinio, kuris pasiekiamas tik „suklastotoje“ vietoje.

VPT taip pat siūlo puikų būdą apsaugoti internetinę veiklą nuo smalsių jūsų interneto paslaugų teikėjo (IPT), vyriausybės ir įsilaužėlių, norinčių pavogti jūsų vertingą asmeninę informaciją..

Svarstydami galimybę VPN patobulinti jūsų „Twitch“ žiūrėjimo seansus, atsižvelkite į šiuos veiksnius: Galimybę pasiekti turinį ne savo šalyje, visuotinę serverio aprėptį, ryšio spartą ir kelių platformų programų palaikymą..

Geriausi „Twitch“ VPN

Paleidęs mėgstamus VPN teikėjus per daugybę testų, aš tai sužinojau šie 5 VPN teikėjai siūlo geriausią „Twitch“ žiūrėjimo patirtį. Čia yra santrauka:

  1. „ExpressVPN“: Šiame sąraše „ExpressVPN“ teikia greičiausias ryšio greitis. Tai ir išskirtinis pasaulinio serverio aprėpties ir privatumo apsaugos lygis suteikia paslaugų teikėjui optimalų pasirinkimą vartotojams, ieškantiems geriausio būdo atblokuoti „Twitch“ ir kitas srautinio perdavimo paslaugas..
  2. „NordVPN“: Šis teikėjas taip pat siūlo puikią srautinių paslaugų atblokavimo galią ir tai puikus būdas apsaugoti jūsų internetinį privatumą ir saugumą.
  3. „CyberGhost“: Šis teikėjas yra geriausias pasirinkimas vartotojams, ieškantiems aukštesnio nei vidutinio lygio VPN paslaugų, kuriomis nėra sunku naudotis. Teikėjo lengvai naudojamos programos suteikia galingą VPN apsaugą, nereikia atlikti sudėtingų nustatymų.
  4. „IPVanish“: „IPVanish“ yra idealus pasirinkimas saugiai besinaudojantiems vartotojams, norintiems, kad jų rankos, kurios liečia jų duomenis, būtų kuo mažesnės, nes jos pačios valdo ir naudoja savo serverių tinklą..
  5. „PrivateVPN“: Nors šis teikėjas yra gana naujas VPN pasaulio papildymas, jis greitai pelnė patikimų ir greitų VPN ryšių reputaciją.

Įvertinau ir suskirsčiau geriausius „Twitch“ VPN pagal šiuos kriterijus:

 • Galimybė atblokuoti „Twitch“ transliacijos turinį
 • Visuotinė serverio aprėptis
 • Atsisiuntimo greitis
 • Privatumo ir saugumo apsauga
 • Kelių platformų palaikymas
 • Pagalba klientams

Pateikiame 5 geriausių VPN sąrašą, skirtą patobulinti ir apsaugoti jūsų „Twitch“ žiūrėjimo seansus.

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ yra geriausias pasirinkimas norint atidaryti prieigą prie „Twitch“ transliacijos paslaugos. Tai taip pat siūlo geriausią visapusišką apsaugą visoms su internetu susijusioms veikloms.

Teikėjas atlieka aukščiausią darbą atjungdamas „Twitch“, nesvarbu, kur esate. Tai taip pat atblokuoja kitas srautinio perdavimo paslaugas, tokias kaip „Hulu“, „Netflix“, „Amazon Prime“ ir kt.

Paslauga turi 3000 ir daugiau serverių 94 pasaulio šalyse, suteikiant prieigą prie beveik bet kokio jūsų širdies trokštamo turinio.

„ExpressVPN“ greitas jungčių greitis - greičiausias šiame etape - gali lengvai valdyti 1080p srautus, kuriuos teikia „Twitch“, taip pat 4K srautus, kuriuos teikia kitos paslaugos. Jokios duomenų ribos ar pralaidumo apribojimai jums nepakenks.

Karinio lygio šifravimas apsaugo tuos greitus ryšius. Privatumas taip pat yra gerai prižiūrimas, nes „ExpressVPN“ nelaiko jokių žurnalų ir siūlo „Bitcoin“ mokėjimo galimybę.

Kelių platformų programų palaikymas visada yra svarbus VPN aspektas. „ExpressVPN“ siūlo programas „Windows“, „iOS“, „MacOS“, „Android“, „Linux“ ir „Amazon Fire TV“ įrenginių platformoms. „Chrome“ ir „Firefox“ naršymo sesijos yra apsaugotos VPN plėtiniais.

Į sąrašą nepatekę įrenginiai gali pasiekti „Twitch“ naudodamiesi teikėjo paslaugomis „MediaStreamer“ DNS paslauga. (Atminkite, kad paslauga neužšifruoja jūsų interneto ryšio, kaip tai daro visavertė VPN paslauga.)

Visi jūsų įrenginiai gali būti apsaugoti naudojant platų teikėjo maršrutizatoriaus suderinamumą. (Galimi iš anksto sukonfigūruoti maršrutizatoriai.)

Teikėjas siūlo 24/7 palaikymo pokalbis, palaikymą el. paštu, problemų su bilietais stebėjimo sistemą ir lengvai ieškomą palaikymo biblioteką.

Argumentai už:

 • Vieni geriausių turinį atblokuojančių galių pramonėje
 • Ryšio greitis yra greitas, greitas, greitas
 • Puikus programos palaikymas
 • Aukščiausio lygio saugumas ir privatumo apsauga
 • Platus serverių aprėptis visame pasaulyje

Minusai:

 • Kaina didesnė nei kitų šio sąrašo teikėjų

GERIAUSIAS „TWITCH“ VPT: „ExpressVPN“ yra optimalus VPN pasirinkimas, norint patobulinti ir apsaugoti jūsų „Twitch“ žiūrėjimo sesijas. Ši paslauga yra gerai žinoma dėl turinio atblokavimo galios, o dėl greitų ryšių net 4K srautai bus žaidžiami nedaug. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

„NordVPN“ yra dar viena puiki galimybė vartotojams, ieškantiems puikių būdų patobulinti savo „Twitch“ dėžes. Teikėjo visapusiška programa ir klientų aptarnavimas suteikia patikimą metodą mėgstamiems žaidėjams žiūrėti.

Paslaugų teikėjo daugiau nei 5200 serverių 60 šalių siūlo daugybę „Twitch“ atblokavimo galimybių visame pasaulyje. Be „Twitch“, jis taip pat siūlo prieigą prie regioninio turinio iš „Netflix“, „BBC iPlayer“ ir daugybės kitų transliacijos paslaugų..

„NordVPN“ ryšio greitis lengvai apdorojamas didelės raiškos vaizdo įrašu, kurį teikia „Twitch“ ir kitos srautinio perdavimo paslaugos. Nėra duomenų viršutinių ribų, nėra pralaidumo apribojimų, nėra problemų.

Dėl paslaugų teikėjo šifravimo vyriausybėje nesijaudinkite dėl niekingų ginklų sūnų, stebinčių jūsų internetines keliones. Teikėjas taip pat saugo jūsų privatumą laikydamasis griežtos principo „neprisijungti“ ir sutikdamas su „Bitcoin“ prenumeratomis.

„NordVPN“ turi daugumą su „Twitch“ suderinamų platformų, įskaitant „Windows“, „iOS“, „MacOS“, „Android“, „Linux“ ir „Android TV“ įrenginių platformas..

Teikėjo platus maršrutizatoriaus aprėptis padeda apsaugoti visus kitus jūsų įrenginius, be to, tai leidžia jums išvengti jų 6 jungčių vienu metu apribojimų. (Galimi iš anksto sukonfigūruoti maršrutizatoriai.)

Klientų aptarnavimas yra pasirengęs pasiūlyti pagalbą visą parą, naudodamas palaikymo pokalbius visą parą, žinių žinių bazę ir palaikymą el. Paštu.

Argumentai už:

 • Apima pasaulį su jų serveriais
 • Žema kaina
 • Aukščiausio lygio privatumas ir saugumo aprėptis
 • Visapusiškas kelių platformų palaikymas

Minusai:

 • Programos gali būti patogesnės vartotojui

TINKAMIAUSI Į BIUDŽETĄ SUSIJUSIŲ SUMENINTŲ VADOVAI: „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas „Twitchers“, kurie mieliau išleis savo pinigus bet kur, išskyrus apsaugą VPN. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija apsaugo jūsų investicijas.

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

„CyberGhost“ yra labai rekomenduojama naujiems VPN vartotojams, ieškantiems lengvo būdo apsaugoti savo transliacijos sesijas.

„CyberGhost“ turi pasaulinį serverių tinklą, kuriame yra daugiau nei 4500 serverių 59 šalyse, tiekiančiuose daugybę „Twitch“ atblokavimo galios. Tai taip pat atblokuoja kitus srautinių transliacijų teikėjus, įskaitant „Spotify“, „Hulu“, „Netflix“ ir kitas paslaugas.

Labai šifruoti „CyberGhost“ ryšiai suteikia daugiau nei pakankamai arklio galių „stutter-free“ srautas. Dėl šios paslaugos trūksta duomenų viršutinės ribos ir pralaidumo apribojimų, galite srautą perduoti savo širdies turiniui.

Teikėjas atlieka puikų darbą saugodamas jūsų privatumą, kai esate prisijungę prie jų tinklo. Griežta politika neprisijungus reiškia, kad nėra jokių įrodymų apie jūsų internetinius pokštus, o „Bitcoin“ mokėjimo parinktis leidžia jums pereiti visiškai inkognito režimu.

„Android“, „iOS“, „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Amazon Fire TV“ ir „Android TV“ programas ar jūs aprėpėte tuos įrenginius. „CyberGhost“ suderinamumas su daugybe maršrutizatorių gamintojų ir modelių apima likusius jūsų įrenginius. (Galimi iš anksto sukonfigūruoti maršrutizatoriai.) Tuo pačiu vartotojo vardu vienu metu gali prisijungti iki 7 įrenginių.

Klientų palaikymas būna įvairių formų, o „CyberGhost“ siūlo tiesioginį palaikymo pokalbį, palaikymo bilieto pateikimo formą ir ieškomą palaikymo biblioteką..

Argumentai už:

 • Didelis lengvai naudojamų programų pasirinkimas
 • Sklandus HD srautas
 • Žema kaina
 • Puiki privatumo ir saugumo apsauga

Minusai:

 • Programoms trūksta parinkčių, kurias teikia patyrę vartotojai

GERIAUSI PIRMĄJĄ LAIKĄ VPT VARTOTOJAMS: „CyberGhost“ yra optimalus pasirinkimas pirmą kartą naudojamiems VPN vartotojams, norintiems efektyvios VPN apsaugos be didelių pasirinkimo galimybių. Galima suteikti 45 dienų nerizikingos pinigų grąžinimo garantiją.

4. „IPVanish“

„IPVanish“ logotipas

„IPVanish“ siūlo HD spartų ryšio greitį, kartu suteikdama papildomą privatumo apsaugos lygį, kurio negali pasiūlyti dauguma kitų VPN teikėjų..

Teikėjo serverių tinklas, kurį sudaro daugiau kaip 1 300 serverių 50 ir daugiau šalių, suteikia plačią prieigą srautinių transliacijų teikėjams visame pasaulyje, įskaitant „Twitch“ (žinoma), „Sling TV“, „Amazon Prime“ ir daugybę kitų.. „IPVanish“ priklauso ir valdo visus tuos serverius, trečiųjų šalių rangovų saugojimas nuo jūsų asmeninių duomenų.

„IPVanish“ suteikia daugiau nei pakankamai pralaidumo efektyviam, aukštos raiškos srautui. Be to, jis niekada neriboja pralaidumo ir niekada neriboja veiksmų naudodamas kas mėnesį leidžiamas duomenų ribas.

Karinio lygio šifravimas apsaugo jūsų internetinius anketus nuo smalsių akių, o griežta nerašymo politika reiškia, kad nėra jokių jūsų internetinių veiksmų įrodymų. Teikėjas nesiūlo jokių kriptovaliutų mokėjimo parinkčių, bet daugeliui žmonių bus naudingos turimos „PayPal“ ir kredito kortelių mokėjimo parinktys..

„IPVanish“ apima „Windows“, „iOS“, „MacOS“, „Android“, „Linux“ ir „Amazon Fire TV“ platformas. Jei jums reikia daugiau nei 10 vienu metu jungčių, arba turite kitų įrenginių, kuriuos reikia apsaugoti, galite pasinaudoti „IPVanish“ maršrutizatoriaus suderinamumo pranašumais. (Iš anksto sukonfigūruotus maršrutizatorius galite rasti čia.)

„IPVanish“ pagalba klientams yra visą parą, visą parą veikianti tiesioginiai pokalbiai, palaikymas el. Paštu ir lengvai naudojama internetinė palaikymo biblioteka..

Argumentai už:

 • Užtikrina optimalų saugumą ir privatumą
 • Nėra trečiųjų šalių VPN serverių
 • 10 vienu metu jungčių

Minusai:

 • Trumpa, 7 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Nėra „Bitcoin“ mokėjimo galimybės

SUPER SAUGŪS DUOMENYS: „IPVanish“ apsaugo jus nuo savo pačių valdomų ir neveikiančių serverių, kurie suteikia dar vieną privatumo apsaugos lygį, kurio negali pasiūlyti dauguma VPN teikėjų. Galima gana trumpa 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

5. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ logotipas

„PrivateVPN“ teikia 2-asis greičiausias jungtys šioje apyvartoje, gerai net 4K turiniui transliuoti. Tiekėjo pasaulinė serverio aprėptis yra šiek tiek išplėsta, tačiau ji apima didžiąją dalį Žemės rutulio.

Nors „PrivateVPN“ save laiko „sparčiausiai augančiu VPN visame pasaulyje“, jis nėra matomas visame pasaulyje. 60 paslaugų teikėjų, turinčių daugiau nei 150 serverių, teikėjo serverių aprėptis yra nedidelė.

Tačiau tinklas atveria „Twitch“ ir kitų srautinių transliavimo paslaugų, tokių kaip „Hulu“, „Netflix“ ir „HBO“, atblokavimą..

„PrivateVPN“ apsaugo ypač greitus ryšius, naudodamas karinės klasės šifravimą. Dėl to, kad trūksta duomenų viršutinės ribos ar pralaidumo apribojimų, galite transliuoti savo širdies turinį.

„PrivateVPN“ privatumą laiko prioritetu, „Niekada neprisijungia“ politika ir noras leisti savo klientams visiškai nežinomi dėl „Bitcoin“ mokėjimo galimybės.

„PrivateVPN“ programos palaikymas yra ribojamas „MacOS“, „Windows“, „Android“ ir „iOS“ platformomis. Teikėjas siūlo visapusišką maršrutizatoriaus palaikymą, kad padėtų apsaugoti kitus jūsų prijungtus įrenginius. Tame pačiame vartotojo varde leidžiama naudoti iki 6 vienu metu vykstančių jungčių.

24/7 tiesioginiai palaikymo pokalbiai yra prieinami visą parą. Taip pat galima rasti formą „Susisiekite su mumis“, taip pat DUK skyrių, kuriame negalima ieškoti.

Argumentai už:

 • Ryšiai gali būti naudojami tiek HD, tiek 4K turinyje
 • Iki 6 jungčių vienu metu
 • Puiki apsauga ir privatumas

Minusai:

 • Serveriai paskirstomi šiek tiek ploni
 • DUK skyriuje negalima ieškoti

Puikus greitis: „PrivateVPN“ siūlo antrąją greičiausią šio ryšio jungtį, siūlančią puikų neapdoroto greičio variantą patyrusiems VPN vartotojams, kurie mėgsta „Twitch“. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Kaip transliuoti trūkčiojimą naudojant VPN

Norint patobulinti „Twitch“ peržiūros sesijas naudojant VPN, reikia atlikti keletą žingsnių:

 1. Prenumeruokite VPN. (Yra logiškas.)
 2. Įdiekite VPN programą (-as) į savo mėgstamą (-us) „Twitch“ suderinamą (-us) įrenginį (-ius)..
 3. Pasirinkite VPN serverį „Twitch“ prieinamame regione.
 4. Pradėkite „Twitch“ sesiją iš savo mėgstamo „Twitcher“.
 5. Griebkite mėgstamą gėrimą su dideliu kofeino kiekiu ir mėgaukitės pasirodymu!

Ar nemokamas VPT yra geras „Twitch“ pasirinkimas?

Jei esate nuolatinis „Pixel Privacy“ lankytojas, žinote, kad nesu nemokamų VPT gerbėjas. Ši rekomendacija tebegalioja, kai įtraukiate „Twitch“ į diskusiją.

Daugelis „nemokamų“ VPN nustato vartotojams duomenų viršutines ribas ir pralaidumo apribojimus, be to, kad sumažina jų ryšio greitį. Nepaisant to, nemokamas VPN nėra geras pasirinkimas norint transliuoti mėgstamus „Twitchers“.

Be to, „P“ „VPN“ reiškia „privatus“. Bet ne tiek daug, kai tai yra „nemokamas“ VPN. Daugelis nemokamų dovanų tiekėjų nuolat šviečia parduodant įrašus apie jūsų internetinę veiklą reklamuotojams ir kitiems niūriems vakarėliams.

Kiti sns-VPN teikėjai buvo sugauti įpylę nepageidaujamus skelbimus ir stebėdami slapukus į savo vartotojų naršymo sesijas.

Patikimos, tikrai privačios VPN paslaugos kainuoja tik centus per dieną. Ar ne verta ramybės, kai reikia patikimo veikimo ir privatumo apsaugos?

Išvada

„Twitch“ gerbėjai, norintys išnaudoti visas savo žiūrėjimo sesijas, norės pažvelgti į privalumus, kuriuos suteikia virtualus privatus tinklas..

VPN siūlo patikimą būdą pasiekti „Twitch“ srautus, taip pat tuos, kuriuos teikia „Hulu“, „Netflix“, „Spotify“ ir kiti populiarūs srautinių transliacijų teikėjai. Tai taip pat padidina jūsų internetinį privatumą, neleidžiant pašaliniams asmenims sekti ir stebėti visos jūsų internetinės veiklos.

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ suteikia patikimą prieigą prie populiariausių transliacijų teikėjų, įskaitant „Twitch“. Teikėjas leidžia vartotojams apeiti turinio kliūtis, nesvarbu, kas juos kuria - mokyklos, darbdaviai ar ribojančios vyriausybės. Populiari VPN paslauga taip pat suteikia aukščiausią apsaugą visoms jūsų internetinėms veikloms.

Norėdami gauti daugiau informacijos arba įsigyti prenumeratą, apsilankykite „ExpressVPN“ svetainėje.

„Twitch Logo“, raphaelsilva, licencijuota pagal „Pixabay“ licenciją

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 − = 32

map