Koks yra geriausias žaidimų VPN 2018 m.?


Geriausi internetinių žaidimų VPN 2020 m

Koks yra geriausias žaidimų VPN 2018 m.?

Internetiniai žaidimai yra neabejotinai viena iš populiariausių internetinių veiklų šiandien. Nuo 2016 m. Vaizdo žaidimuose varžėsi daugiau nei 2,5 milijardo žaidėjų.

Vaizdo žaidimų rinkos vertė 2017 m. Buvo beveik 78,61 milijardo JAV dolerių. Tikimasi, kad 2020 m. Ji bus verta daugiau nei 90 milijardų dolerių.

Atsisiunčiamo turinio (DLC) vertė buvo 20% 2011 m., O 2017 m. Padidėjo iki 54%. Tikimasi, kad asmeniniams kompiuteriams sukurti internetiniai žaidimai sudarys 47% 2019 m..

Deja, ne visi internetiniai žaidimai ir su jais susijusi DLC prieinami internetiniams žaidėjams. Žaidimų leidėjai kartais apriboja tam tikro žaidimo ar DLC išleidimą tam tikrame regione arba išleidžia žaidimą ar DLC anksčiau tam tikrose pasaulio vietose..

dėkingai, virtualus privatus tinklas (VPN) turi galimybę atverti prieigą prie tarptautinių žaidimų arenų ir atsisiunčiamo turinio per savo vietos sukčiavimo sugebėjimus.

VPN vartotojas gali prisijungti prie serverio, esančio kitoje valstybėje, todėl atrodo, kad jie yra toje šalyje. Tai suteikia prieigą prie toje šalyje galimų žaidimų ir DLC.

VPN ne tik suteikia prieigą prie geografiškai užblokuoto žaidimų turinio, bet ir suteikia keletą privatumo pranašumų. VPT užkoduoja jūsų interneto ryšį, apsaugodamas jūsų keliones internete nuo trečiųjų šalių, įskaitant IPT, vyriausybės ir įsilaužėlių, stebėjimo..

Ieškodami VPN, kad patobulintumėte internetinių žaidimų sesijas, visada atsižvelkite į šiuos veiksnius: ryšio greitį, visuotinę serverio aprėptį, kelių platformų palaikymą ir privatumo bei saugos apsaugą.

Geriausi žaidimų VPN

Aš išbandžiau visus savo mėgstamus VPT teikėjus, ir rezultatai tai parodė šie 5 VPT geriausiai dirbo tobulindami internetinių žaidimų sesijas:

  1. „ExpressVPN“: Užtikrina greitą ryšį, gerai apsaugotą karinio lygio šifravimu. Teikėjas turi platų serverių tinklą, gerai išplitusį visame pasaulyje.
  2. „NordVPN“: Užtikrina greitą ryšį ir puikią privatumo bei saugumo apsaugą, taip pat 4 pagrindinių įrenginių platformų savitąją programą.
  3. „CyberGhost“: Puiki galimybė už mažą kainą, teikėjo lengvai naudojamos programos ir greitas greitis daro jį geru pasirinkimu žaidėjams. Jokio pralaidumo ar duomenų ribos čia nėra, todėl įmeskite mėgstamą žaidimą viską, ko norite.
  4. „IPVanish“: Viena saugiausių VPN operacijų visame pasaulyje, nes priklauso ir valdo visus savo serverius visame pasaulyje. Čia rasti greiti ryšiai ir 4 geriausių platformų programų palaikymas.
  5. „VyprVPN“: Šiam teikėjui taip pat priklauso jo VPN serveriai ir jis neturi jokių savo internetinių kelionių žurnalų. Tačiau tai, kad trūksta privačios, kriptovaliutos mokėjimo galimybės, kenkia jos privatumo reitingui.

Įvertinau ir įvertinau 5 populiariausius internetinių žaidimų VPN pagal šiuos kriterijus:

 • Jų jungčių greitis
 • Jų pasaulinė serverio aprėptis
 • Jų gimtoji programa palaiko
 • Kaip gerai jie saugo savo vartotojų privatumą ir saugumą

Pateikiame 5 populiariausių internetinių žaidimų VPN sąrašą.

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

Jei tai būtų „Mortal Kombat“ turas su „ExpressVPN“ prieš privatumo grėsmes ir turinio blokus, „ExpressVPN“ būtų žaidėjas, įpareigotas „Baigti jį!“

Platus šio teikėjo serverio aprėptis visame pasaulyje, spartūs ryšiai ir puikus daugialypės platformos palaikymas daro jį geriausiu pasirinkimu norint pagerinti jūsų internetinių žaidimų veiksmus..

„ExpressVPN“ turi 3000 ir daugiau VPN serverių, esančių 94 šalyse. Tai reiškia, kad teikėjas apima didžiąją dalį pasaulio, patobulindamas jūsų žaidimo galimybes, nesvarbu, kur esate.

Greitas „ExpressVPN“ ryšys puikiai tinka internetiniams žaidimams teikti daug pralaidumo, be jokių duomenų dangtelių.

Šios jungtys yra apsaugotos naudojant 256 bitų šifravimą, o teikėjo savarankiška neprisijungimo politika ir „Bitcoin“ priėmimas abonentiniams mokėjimams reiškia, kad teikėjas aprėpia jūsų saugumą ir privatumą..

Internetiniai žaidimai palaikomi populiariausiose įrenginių platformose, o „ExpressVPN“ jus ten apima savųjų programų palaikymas „MacOS“, „Windows“, „Linux“, „iOS“ ir „Android“ įrenginiams.

„ExpressVPN“ siūlo 5 vienalaikius ryšius vienoje sąskaitoje. Jei jums reikia daugiau, „ExpressVPN“ yra suderinamas su daugybe maršrutizatorių, leidžiančių apsaugoti visus namuose prijungtus įrenginius per vieną „Wi-Fi“ prieigos tašką.

Argumentai už

 • Pagrindinės internetinių serverių aprėpties zonos apima pagrindinius žaidimų taškus
 • 256 bitų šifravimas
 • Sparčios jungtys palaiko greitai judančius veiksmus
 • Aukščiausio lygio kelių platformų palaikymas
 • Puiki privatumo ir saugumo apsauga

Minusai

 • Brangiau nei kiti šio sąrašo teikėjai

Geriausias internetinių žaidimų VPN: „ExpressVPN“ yra mano geriausias VPN pasirinkimas, norint pagerinti internetinius žaidimus. Teikėjas siūlo greitą ryšio greitį ir prieigą prie serverio prie populiarių žaidimų prieigos taškų. Platus kelių platformų palaikymas ir maršrutizatoriaus palaikymas reiškia, kad jūsų mėgstamiausia žaidimų platforma yra aprėpta. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl galite išbandyti nerizikuodami.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

„NordVPN“ užima antrąją vietą šiame žaidimų VPT tinkle dėl puikios vietinės programos palaikymo, greito ryšio ir saugos bei privatumo funkcijų..

Spartus šio teikėjo ryšio greitis suteikia daug pralaidumo net ir greičiausiai judantiems veiksmams internete.

Nors „NordVPN“ pasaulinis serverio aprėptis yra 61 šalis yra vidutinis VPN žaidime, apima visas jūsų mėgstamiausias žaidimų vietas.

Paslauga apima daugumą pagrindinių žaidimų platformų, įskaitant „iOS“, „Android“, „Windows“ ir „MacOS“. „PlayStation“ ir „Xbox“ žaidėjai gali patobulinti savo žaidimus naudodamiesi „NordVPN“ suderinamumu su daugybe maršrutizatorių.

Šis teikėjas leidžia naudoti iki 6 vienu metu vykstančių jungčių, naudodamas tuos pačius prisijungimo duomenis, leisdamas visiems jūsų žaidimų dalyviams apsaugoti savo ryšį.

Teikėjas apsaugo jūsų internetines keliones nuo smalsių akių dėka karinio lygio šifravimas ir užmušti jungiklio apsaugą. Tai taip pat leidžia jums apsisaugoti privatumo skyriuje dėl griežtos neprisijungimo politikos ir „Bitcoin“ mokėjimo galimybės.

Argumentai už

 • Žaidimų vertas ryšio greitis
 • Geras palaikymas keliose programose
 • Žema kaina
 • Serveriai 61 šalyje

Minusai

 • Serveriai yra išvardyti tik pagal šalį, o ne pagal miestą

Geriausias biudžetas: „NordVPN“ teikia puikias paslaugas už mažą kainą. Dėl greito susisiekimo ir gero daugiaplatforminio palaikymo tai puikus būdas užtikrinti, kad jūsų žaidimų sesijos vyktų sklandžiai. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija suteikia nerizikingą pasiūlymą.

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

Mano # 3 teikėjas internetinių žaidimų arenoje yra „CyberGhost“, nes jis yra tinkamas pasirinkimas pirmą kartą internetinių žaidimų žaidėjams ir VPN vartotojams..

„CyberGhost“ 60 serverių aprėptis visame pasaulyje yra vidutinė pramonės šaka, tačiau vis dar siūlo daug lankstumo, kai kalbama apie žaidimų galimybes kitose šalyse..

„CyberGhost“ ryšio greičio yra daugiau nei pakankamai, kad sklandžiai vyktų internetiniai žaidimai. Be to, šios jungtys yra apsaugotos 256 bitų šifravimu ir nužudymo jungikliu.

Privatumo apsauga nesijaudina dėl „CyberGhost“ pačios nustatytos „neprisijungimo“ politikos ir jie mielai priima „Bitcoin“, todėl jūsų mokėjimo informacija taip pat laikoma privačia..

Teikėjas siūlo gerą kelių platformų palaikymą, apimantį „iOS“, „Android“, „Windows“ ir „MacOS“ platformas.

Tuo pačiu prisijungimu prie paslaugų teikėjo iš karto galima prisijungti iki 7 žaidėjų. Jei norite apsaugoti visą LAN partiją, galite naudoti patogų teikėjo maršrutizatoriaus palaikymą, kad apsaugotumėte kiekvieną savo tinklo grotuvą..

Argumentai už

 • Ryšio greitis, tinkantis žaidimams
 • Lengvai naudojamos programos siūlo puikią apsaugą
 • Nėra žurnalų ir priima „Bitcoin“
 • Aukščiausio lygio apsaugos priemonės

Minusai

 • Serverio aprėptis yra šiek tiek mažesnė už vidutinę

GERIAUSI PIRMIEJIEMS ŽALĖJAMS: „CyberGhost“ yra geriausias pasirinkimas vartotojams, pradedantiems nuo VPN ir naujiems internetinių žaidimų arenoje. Teikėjas vartotojus prisijungia prie veiksmo greitai ir patogiai. Galima suteikti 45 dienų nerizikingos pinigų grąžinimo garantiją.

4. „IPVanish“

„IPVanish“ logotipas

„IPVanish“ siūlo tokio tipo apsaugą, kurią gali suteikti tik vienas kitas šiame sąraše esantis teikėjas, turėdamas visus savo VPN serverius ir juos eksploatuodamas..

Nors „IPVanish“ ryšio greitis gali būti ne pats greičiausias šioje serijoje, jie atitinka bet kokio internetinio žaidimo, apie kurį galiu galvoti, reikalavimus..

Daugelis VPT teikėjų nuomojasi savo serverius, tai reiškia, kad kitos šalys turi prieigą prie serverių ir rūpinasi iškilusiomis problemomis. „IPVanish“ priklauso jų serveriai, reiškia, kad jie turi prieigą prie jūsų informacijos, ir jie gali greitai reaguoti, iškilus problemoms. (Jie taip pat nevykdo jūsų veiklos žurnalų.)

Nors paslaugų teikėjo serverių aprėptis (su serveriais daugiau nei 60-yje pasaulio šalių) yra vidutinė, lošimo vietų yra ir jos yra apskaitomos.

„IPVanish“ siūlo vietines programas visoms pagrindinėms platformoms, įskaitant „iOS“, „Android“, „Windows“, „MacOS“ ir net „Amazon Fire Stick“. Be to, nesupratimo funkcija užmaskuoja jūsų VPN srautą kaip įprastą žiniatinklio srautą.

Iki 10 žaidėjų vienu metu gali prisijungti prie savo mėgstamos kovos arenos, Dėl plataus „IPVanish“ maršrutizatoriaus suderinamumo galima aprėpti didesnes žaidėjų grupes.

Argumentai už

 • VPN serveriai, kuriuos valdo ir valdo „IPVanish“
 • Lengvai naudojamos vietinės programos populiarioms platformoms
 • 10 vienu metu jungčių

Minusai

 • Pinigų grąžinimo garantija yra tik 7 dienos
 • Trūksta privatumo apsaugos, nes nėra kriptovaliutų mokėjimo galimybių

APSAUGA VISUS ŽAIDĖJUS TIKSLAI: „IPVanish“ teikia saugius ryšius vienu metu iki 10 įrenginių, visus populiariausiose įrenginių platformose. Nors pinigų grąžinimo garantija, ilgesnė nei 7 dienos, būtų maloni, ji vis tiek turėtų pasiūlyti pakankamai laiko įsitikinti, kad „IPVanish“ yra jums tinkama..

5. VyprVPN

vyprVPN logotipas

„VyprVPN“ užėmė 5-ą vietą dėka savo valdomų ir gerai išdėstytų serverių 70+ šalių bei savo greitas susisiekimas.

Deja, nors šis teikėjas netvarko jokių žurnalų, susijusių su jūsų internetine antika, jie taip pat nepriima „Bitcoin“ ar kitos šifruotos mokėjimo formos, todėl jūsų mokėjimo informacija gali būti atskleista..

„VyprVPN“ valdo ir valdo visus savo VPN serverius, saugokite savo informaciją nuo trečiųjų šalių serverių operatorių ir suteikite greitą reagavimo laiką iškilus problemoms.

„MacOS“, „Windows“, „iOS“ ir „Android“ platformose esantys žaidėjai gali apsaugoti savo žaidimų sesijas dėl „VyprVPN“ visapusiškos kelių platformų palaikymo. Visos programos teikia karinio lygio šifravimą, kad daiktai būtų slapti.

Teikėjo vienu metu teikiamos jungtys yra mažesnės nei vidutinės, 3 jungtys vienu metu. Tačiau vartotojai, turintys daug žaidėjų namuose, gali juos visus apsaugoti, jei teikėjo maršrutizatoriaus palaikymas viršija vidutinį.

Argumentai už

 • Greitas susisiekimas
 • Nuosavi ir neveikiantys VPN serveriai
 • Nėra rąstų

Minusai

 • „Bitcoin“ mokėjimo galimybė nėra
 • Didesnė kaina nei palyginamuose VPT

TURI TURĖTOJUS: „VyprVPN“ siūlo greitą ir lengvą būdą patobulinti mėgstamiausius internetinius žaidimus. Teikėjo savarankiški serveriai užtikrina greitą reagavimą į problemas ir apsaugą nuo trečiųjų šalių šnipinėjimo. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Kaip naudoti VPN, norint apsaugoti internetinius žaidimus

Internetiniams žaidėjams, norintiems patobulinti žaidimų sesijas, patariama atlikti šiuos 6 paprastus veiksmus:

 1. Pasirinkite ir užsisakykite virtualų privatų tinklą.
 2. Atsisiųskite savo prietaiso (-ų) programą (-as).
 3. Prisijunkite prie VPN.
 4. Pasirinkite VPN serverį, esantį šalia žaidimų serverio, prie kurio prisijungsite.
 5. Prisijunkite prie žaidimų serverio.
 6. Paleisti!

Nuo čia viskas turėtų suktis.

Ar nemokamas VPN yra geras internetinių žaidimų pasirinkimas?

Atsakymas vienu žodžiu: „NE!“

Nors aš nesakysiu, kad nemokamas VPN neveiks internetinių žaidimų, pasakysiu, kad nepabandysi savo galutinio balo, jei jį išbandysi..

„Nemokami“ VPN yra gerai žinomi dėl pateikimo duomenų viršutinės ribos ir pralaidumo apribojimai jų vartotojams. Nei vienas sakinys nėra tinkamas internetiniams žaidimams.

Be aukščiau nurodytų apribojimų, prieš leisdami prisijungti prie VPN serverio, galite būti priversti sėdėti eilėje. Tada, kai jums bus leista prisijungti, greičiausiai apsiribosite nedideliu serverių pasirinkimu, kuris apribos jūsų žaidimo galimybes.

Kažkada girdėjau, kad „jei internete ką nors gauni nemokamai, vadinasi, tu pats esi parduodamas produktas“. Ši posakis niekada nebūna tikras nei tada, kai turi reikalų su „nemokamu“ VPN..

VPT teikėjai (net ir „nemokami“ VPT) turi nuolat įjungti lemputes. Net jei jie nemoka tu, gerai - jie parduoda kažkas į kažkas.

Tai „kažkas“ greičiausiai yra informacija apie jūsų internetinę veiklą. „Nemokami“ teikėjai gali parduoti šią informaciją reklamuotojams ir kitoms šalims. Be to, jie gali suleisti nepageidaujamus skelbimus ir stebėjimo slapukus į savo naršymo sesijas.

Nors galutinis sprendimas yra jūsų, kai reikia naudoti nemokamą VPN internetiniams žaidimams, aš noriu lažintis, kad pastebėsite, kad tai praranda pasiūlymą.

Išvada

Naudodamiesi VPN, žaidėjai gali atverti prieigą prie anksčiau užblokuoto turinio ir žaidimų arenų, taip pat apsaugoti savo ryšius nuo stebėjimo ir internetinių atakų..

Šiame straipsnyje apžvelgėme 5 puikius žaidimų VPN. Tačiau tik vienas stovi galva ir pečiais aukščiau kitų.

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ siūlo geriausią būdą apsaugoti ir patobulinti internetinių žaidimų sesiją. Teikėjo atsisiuntimo greitis yra daugiau nei pakankamas internetiniams žaidimams ir naujų žaidimų, atnaujinimų ir žaidimų turinio atsisiuntimui. Be to, teikėjas siūlo puikią apsaugą nuo internetinio gyvenimo pavojų.

Norėdami gauti daugiau informacijos arba įsigyti prenumeratą, apsilankykite „ExpressVPN“ svetainėje.

„LyncConf“ „E-sporto žaidėjai“, licencijuoti pagal CC BY 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 5 =

map