Kokia yra geriausia atsarginės programinės įrangos programinė įranga 2020 m.?


Kokios yra geriausios debesijos atsarginės kopijos paslaugos 2020 m?

Saugojimo atsarginę kopiją

Jei yra viena tvirta ir greita taisyklė, kurios reikia laikytis skaičiuojant kompiuterį, tai sukuriama atsarginė, atsarginė, atsarginė!

Kai kalbama apie standiuosius diskus, tai nėra JEI, jei jie stringa, BŪTINA, kai jie stringa. Be to, nors ir puiki idėja, kad turėtumėte vietinę duomenų atsarginę kopiją, naudodami USB nykščio atmintį ar išorinį standųjį diską, turėtumėte ir atsarginę atsarginę kopiją..

Įveskite debesijos atsarginių kopijų paslaugas.

Kurdami svarbių failų atsargines kopijas, vartotojai visada turėtų vadovautis „3-2-1 atsarginių kopijų kūrimo taisykle“. Ši taisyklė sako, kad vartotojai turėtų laikyti 3 bet kokio svarbaus failo kopijas 2 skirtingų tipų laikmenose, po 1 egzempliorių. už objekto vietos ribų.

Patikėkite, negalite gauti daugiau „už objekto vietos ribų“ nei atsarginių kopijų teikimo debesyje paslaugų teikėjas.

Kaip veikia „Cloud Backup“

„Debesies“ atsarginės kopijos paslaugos vartotojams leidžia kurti savo kompiuterio ar mobiliojo įrenginio atsarginę kopiją nuotolinėje vietoje, perduodant duomenis internetu į „debesies“ atsarginių kopijų teikėjo serverius..

Kaip veikia „Cloud Backup“

Naudodamiesi atsarginės kopijos iš debesies sprendimu, savo kompiuteryje ar įrenginyje įdiegiate kliento programą, kuri stebi failus, kuriuos keičiate ar pridedate prie pasirinktų katalogų rinkinio..

Kai programa mato pakeitimą, ji arba iškart išsiunčia pakeitimus atsarginės kopijos tiekėjo serveriuose, arba palaukia iki nurodyto dienos laiko ir visus modifikuotus duomenis siunčia iškart..

Procesas tyliai veikia fone ir vartotojui nereikia nieko bendrauti, kai bus baigta pirminė atsarginės programos sąranka.

Jei susidūrėte su standžiojo disko gedimu arba jei dėl kitos priežasties dingo failas arba jis sugadinamas, galite naudoti tą pačią programą failų atkūrimui internete iš atsarginės kopijos teikėjo serverio tiesiai į savo kompiuterį ar įrenginį.

Geriausios „Cloud Backup“ paslaugos

Aplink yra daugybė debesijos atsarginių kopijų teikėjų, tačiau tik keli, kuriais pasitikėčiau, kad galėčiau saugoti savo vertingų asmeninių ir verslo duomenų atsarginę kopiją. Siūlysiu iš arčiau susipažinti su mano 3 mėgstamiausiais debesijos atsarginių kopijų teikėjais ir pasidalinsiu, kaip jie veikia ir kiek jums kainuos.

1

Karbonitas

Jei per pastaruosius kelerius metus klausėtės podcast'o ar radijo laidos, greičiausiai girdėjote „Carbonite“ skelbimą. „Debesies atsarginės kopijos“ paslauga reguliariai reklamuojasi techninių laidų metu ir tapo populiariu kompiuterių vartotojų būdu kurti atsargines duomenų kopijas debesyje.

„Carbonite“ siūlo atsarginį debesies sprendimą „Windows“ ir „Mac“ kompiuterių platformoms. Bendrovėje yra atsarginių namų ir biuro sprendimų.

Karbonitas

„Carbonite“ gali sukurti nuotraukų, dokumentų, muzikos, el. Laiškų, parametrų ir dar daugiau atsarginių kopijų. Jei pasirinksite „Plus“ lygio paslaugų teikimą, tai netgi padarys atsargines duomenų, saugomų išoriniuose diskuose, kuriuos pridėjote prie savo kompiuterio, atsargines kopijas..

Įdiegus ir sukonfigūravus, „Carbonite“ iškart pradeda kurti atsargines failų atsargines kopijas. Programa nuolatos ieško naujų ar modifikuotų failų ir automatiškai įkelia tuos pakeitimus ar papildymus į debesį. Kaip ir kai kuriems sprendimams, nereikia laukti numatyto duomenų atsarginės kopijos kūrimo laiko. (Aš žiūriu į jus, „Apple Time Machine“.)

Kai jūsų failų atsarginės kopijos bus sukurtos, galėsite greitai juos atkurti naudodami tą pačią „Carbonite“ programą, kuri buvo naudojama atsarginėms duomenų kopijoms kurti. Jei standusis diskas sugenda, kompiuteris pamestas ar pavogtas, galėsite atkurti svarbius failus tik keliais pelės paspaudimais..

„Carbonite“ namų vartotojams siūlo tris paslaugų lygius: „Basic“, „Plus“ ir „Prime“.

„Basic“ yra 59,99 USD per metus ir teikia neribotą saugojimą debesyje 1 kompiuteriui, automatinę atsarginę kopiją, JAV palaikymą ir galimybę nuotoliniu būdu pasiekti failus.

„Plus“ yra 99,99 USD per metus ir siūlo visas pagrindines aukščiau išvardytas funkcijas, taip pat išorinio standžiojo disko atsarginę kopiją ir automatinę vaizdo įrašų atsarginę kopiją..

„Prime“ yra 149,99 USD per metus ir joje yra viskas, ką daro „Basic“ ir „Plus“, pridedant kurjerio atkūrimo paslaugą, kuri jums atsiųs atsarginę kopiją, jei susidursite su prastova..

Karbonito kainų lentelė

„Carbonite“ verslo atsarginių kopijų kūrimo paslaugos prasideda nuo 269,99 USD per metus jų pagrindiniam paslaugų lygiui, kuris teikia atsarginę kopiją neribotam skaičiui kompiuterių, išorinių diskų ir NAS įrenginių (be serverių).

Jų 799,99 USD per metus energijos planas prideda vieną serverį prie atsarginių kopijų sąrašo, o jų 1 2999,99 USD per metus galutinis atsarginių paslaugų lygis teikia atsarginę kopiją neribotam skaičiui kompiuterių ir serverių.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Carbonite“, apsilankykite jų svetainėje. Bendrovė namų vartotojams siūlo 15 dienų nemokamą bandomąją versiją.

2

„Backblaze“

„Backblaze“ yra viena iš populiariausių debesijos atsarginių kopijų tiekėjų šiandien ir dėl rimtos priežasties. Bendrovė siūlo vieno vartotojo planą, kainuojantį 5 ​​USD per mėnesį vienam kompiuteriui. Šis planas suteikia neribotą saugojimą ir sukuria atsarginę bet kurios pridėtos atminties, tokios kaip išorinis standusis diskas ar net USB, atsarginę kopiją.

„Backblaze“

Be pagrįstos kainos, suplanuotos maitinimo individualiems asmenims, jos taip pat siūlo abonementus įmonėms ir didelėms įmonėms.

Siekdamas visapusiško informacijos atskleidimo, šiek tiek daugiau nei metus naudojau „Backblaze“, norėdamas sukurti „Mac“ atsarginę kopiją, ir ji man nepriekaištingai dirbo. Tai visiškai atkūrė mano failus po disko gedimo, kurį turėjau ankstesnėje „MacBook“.

„Backblaze“ yra griežtai atsarginis ir atkuriamas sprendimas; jame nesiūlomas failų sinchronizavimas ar bendrinimas. Jei tai neturi nieko bendra su kompiuterio standžiojo disko atsarginių kopijų kūrimu ir atkūrimu, jo nerasite „Backblaze“ programoje. (Ir su manimi tai gerai.)

„Backblaze“ paprasta nustatyti „Windows“ ar „Mac“ kompiuteryje. Kai pasirinksite diskus ir katalogus, kurių atsarginę kopiją norite kurti, jis iškart pradeda kurti savo duomenų atsargines kopijas..

Pirmos atsarginės kopijos sukūrimas gali užtrukti maždaug per dieną, atsižvelgiant į duomenų kiekį, kurį pasirinkote kurti atsarginę kopiją, interneto ryšio greitį ir tai, kokį jūsų ryšio pralaidumą pasirinkote naudoti „Backblaze“..

Jei reikia, galite atsisiųsti atsarginę kopiją naudodamiesi patogia žiniatinklio sąsaja arba susimokėti už tai, kad jūsų duomenys „FedEx“ būtų jums perduoti USB atmintinėje (iki 128 GB) arba USB standžiajame diske (iki 4 TB)..

„Backblaze“ kainodara prasideda nuo gana pagrįstų 5 USD per mėnesį už vieno vartotojo planą ir nukrenta iki 4,17 USD per mėnesį, jei mokate už metus iš anksto, arba iki 3,96 USD per mėnesį, jei ketinate iš anksto pasidaryti 2 metų atsarginę kopiją..

„Backblaze“ savybės

Už šiuos mokesčius galite gauti neribotą duomenų atsarginę kopiją, išorinių diskų atsarginę kopiją, asmeninį šifravimo raktą, savitąją „Mac“ ar kompiuterio programą ir tarnyba gali rasti jūsų kompiuterį, jei jį pametėte..

Verslo vartotojai gali naudotis „Backblaze“ už 50 USD už kompiuterį per metus. Tai apima galimybę gauti atsarginę kopiją kietajame diske, atsiųstą jums bet kurioje pasaulio vietoje. „Backblaze“ taip pat siūlo B2 debesų saugyklą už 5 USD per mėnesį už terabaitą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Backblaze“, apsilankykite jų svetainėje. Bendrovė namų vartotojams siūlo 15 dienų nemokamą bandomąją versiją.

3

„CrashPlan“

„CrashPlan“ siūlo to paties tipo atsarginę apsaugą kaip ir „Carbonite“ ir „Backblaze“, tačiau naudoja keletą funkcijų, kurių kiti neturi.

Nors „CrashPlan“ teikia debesų atsarginę kopiją vienam kompiuteriui už 5 USD per mėnesį su metine prenumerata, ji taip pat teikia nemokamą paslaugų lygį, leidžiantį sukurti „Windows“, „Mac“ ar „Linux“ dėklų atsargines kopijas išoriniame standžiajame diske ar kitame kompiuteryje. Jei tai yra viskas, ko jums reikia, tada nieko neimkite ir galite tuo naudotis amžinai.

„CrashPlan“

Nemokamas sprendimas atsarginę duomenų kopiją sukuria tik kartą per dieną. Tačiau ji taip pat teikia 30 dienų internetinės atsarginės kopijos paslaugą, kad tik galėtumėte sužinoti, kas yra atsarginės debesijos atsarginės kopijos.

Be to, „CrashPlan“ siūlo individualų planą, kuriame visi duomenys bus kaupiami viename kompiuteryje, taip pat šeimos planą, kuriame bus saugomos 2–10 kompiuterių. Abu planai teikia tas pačias funkcijas, kaip ir nemokamas planas, tačiau taip pat suteikia prieigą prie patobulinto klientų palaikymo, prieigą prie failų per mobiliąją programą ir galimybę atkurti failus iš bet kurios žiniatinklio naršyklės..

Individualus planas eina 5,99 USD per mėnesį arba 5 USD per mėnesį, kai minėtas individualus planas pradedamas teikti iš anksto už metus. Šeimos planas yra 13,99 USD per mėnesį arba 12,50 USD per mėnesį, kai šeima sumoka už metų tarnybą. (Įsitikinkite, kad dėdė Buckas sumokėjo už savo dalį, jis yra laisvosios atminties generatorius ...)

„CrashPlan“ funkcijos

„CrashPlan“ taip pat siūlo verslo planą, kuris suteikia atsarginę apsaugą jūsų įmonės kompiuteriams už 10 USD per mėnesį vienam įrenginiui.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „CrashPlan“, apsilankykite jų svetainėje. Bendrovė siūlo 30 dienų nemokamą bandymą namų vartotojams.

Atsarginė kopija baigta

Nors aš išbandžiau visus 3 iš čia pateiktų debesies atsarginių kopijų sprendimų, radau, kad „Backblaze“ yra geriausias pasirinkimas mano poreikiams patenkinti..

Mėnesio 5 USD mokestis yra gana pagrįstas, ir programa nepastebimai nemažina mano kompiuterio ar interneto ryšio, kol sukuria atsarginę duomenų kopiją..

Be to, „Backblaze“ man pasirodė, kai pernai patyriau standžiojo disko katastrofą, taigi jis yra vienas iš mano patikimų patikimų debesijos atsarginių kopijų tiekėjų parado..

Norėdami gauti daugiau informacijos apie šiuos ir kitus debesijos atsarginių kopijų teikėjus, reguliariai apsilankykite šioje svetainėje, kaip ir darydami atsargines kopijas.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 − = 36

map