5 najlepších VPN pre Skype v roku 2020?


Skype je aplikácia pre videohovory a hlasový chat, ktorá umožňuje používateľom počítačov, mobilných zariadení a dokonca aj herných konzol vykonávať zvukové a videohovory, a to skupinové aj skupinové hovory. Používatelia môžu tiež zdieľať určité typy digitálnych dokumentov a posielať správy iným používateľom v aplikácii.

Zatiaľ čo Skype je skvelý spôsob, ako zostať v kontakte, nie všetkým krajinám, poskytovateľom internetových služieb a telekomunikačným spoločnostiam sa to veľmi páči. V mnohých krajinách je program Skype zablokovaný, ako sú podobné služby, napríklad Whatsapp.

Dôvody, pre ktoré by krajina blokovala Skype, sa môžu líšiť.

Totalitné vlády sa môžu obávať, že ich občania budú komunikovať s okolitým svetom. Štátne telefónne a internetové spoločnosti môžu navyše chcieť obmedziť komunikáciu svojich zákazníkov na tieto systémy. Patentové licencie môžu tiež zabrániť použitiu Skype v krajine.

Používatelia Skype sa radi dozvedeli, že je k dispozícii nástroj, ktorý im môže pomôcť udržať ich hovory Skype lietajúce pod radarom a chrániť ich pred monitorovaním. Tento nástroj je virtuálna súkromná sieť (VPN)..

VPN šifruje váš internetový prenos, čím bráni akémukoľvek vonkajšiemu pozorovateľovi zistiť alebo monitorovať vaše internetové aktivity. Skrytím vašich aktivít Skype pod vrstvou šifrovania, VPN vám umožňuje komunikovať bez obáv z dohľadu alebo blokovania.

Najlepšie VPN pre Skype

Testoval som všetkých svojich obľúbených poskytovateľov VPN a Ukázalo sa, že týchto 5 VPN fungovalo najlepšie pre používateľov Skype. Tu je krátke zhrnutie:

  1. ExpressVPN: Poskytuje stabilné pripojenia, ktoré ponúkajú viac ako dostatočnú rýchlosť pre Skype. Vynikajúca ochrana súkromia a zabezpečenia udržujú vaše aktivity VoIP (Voice over IP) v tajnosti.
  2. NordVPN: Táto lacná sieť VPN poskytuje bezpečné a stabilné pripojenia s rýchlosťami, ktoré závisia od vašich online aktivít. Ponúka aplikácie pre všetky populárne platformy zariadení.
  3. CyberGhost: Prví používatelia sietí VPN ocenia ľahko použiteľné aplikácie tejto siete VPN. Poskytovateľ tiež poskytuje zabezpečené pripojenia s najlepšími rýchlosťami v tejto zostave.
  4. IPVanish: Používatelia Skype ocenia rýchlosť pripojenia poskytovateľa a vysokú úroveň šifrovania. Podpora aplikácií poskytovateľa zahŕňa aplikácie pre väčšinu platforiem zariadení kompatibilných so Skype.
  5. VyprVPN: Podpora natívnej aplikácie tohto poskytovateľa je jednou z najlepších v odbore. Ich aplikácie poskytujú spoľahlivé spojenia vhodné pre Skype, ktoré sú chránené šifrovaním na vojenskej úrovni.

Vyhodnotil som a ohodnotil najlepšie Skype VPN podľa nasledujúcich kritérií:

 • Rýchle a stabilné pripojenie (požadované pre jasnú komunikáciu VoIP)
 • Šifrovanie vojenskej triedy
 • Optimálna ochrana súkromia (bez záznamov)
 • Podpora viacerých platforiem aplikácií

Tu je môj zoznam 5 najdôležitejších sietí VPN, ktoré sa používajú so Skype.

1. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN je vaša najlepšia stávka na zabezpečenie optimálnej ochrany VPN pre vaše zvukové a obrazové rozhovory Skype.

Rýchle a stabilné pripojenia sú pravidlom pri používaní ExpressVPN. Pri používaní tohto poskytovateľa VPN som zaznamenal iba niekoľko odpojení a používam ho už roky.

Ich rýchlosti pripojenia sú ľahko Skype-hodné, s dostatkom rýchlosti pre audio aj video hovory Skype.

Zabezpečenie vašich hovorov cez Skype nie je starosťou vďaka šifrovaniu poskytovateľovi na vojenskej úrovni a dostupnej ochrane proti prepnutiu.

Pri používaní aplikácií, ako je napríklad Skype, je ochrana osobných údajov najvyššou prioritou a služba ExpressVPN poskytuje aj na tomto oddelení.

Táto služba sa nachádza na súkromných britských Panenských ostrovoch, čo im umožňuje držať sa ich politika uložená bez prihlásenia. Okrem toho možnosť platby bitcoinmi udržuje informácie o platbách predplatného v režime inkognito.

ExpressVPN ponúka aplikácie pre väčšinu aplikačných platforiem kompatibilných so Skype vrátane makier, Windows, iOS, Android a Kindle Fire HD.

V prípade zariadení podporujúcich Skype, ktoré ExpressVPN nenabízí aplikáciu (napríklad zariadenia Xbox One a Amazon Echo), môžu používatelia využívať služby poskytovateľa vynikajúca kompatibilita so smerovačmi na ochranu všetkých pripojených zariadení.

Aj keď globálne pokrytie serverov nie je veľmi dôležitým faktorom pri zvažovaní VPN na použitie so Skype, hodí sa pre iné online použitie. ExpressVPN ste sa tu tiež zaoberali, pretože má viac ako 3 000 serverov umiestnených v 94 krajinách.

Pros

 • Spoľahlivé spojenia
 • Vynikajúca ochrana súkromia
 • Špičková bezpečnosť online
 • Neobmedzená šírka pásma a žiadne obmedzenia dát
 • Vynikajúca podpora aplikácií

Zápory

 • Umožňuje iba 3 súčasné pripojenia pri jednom prihlásení

NAJLEPŠÍ VPN NA SKYPE: ExpressVPN je najlepšia VPN na ochranu vašich zvukových a obrazových rozhovorov Skype. Spoľahlivé pripojenia poskytovateľa ľahko zvládajú požiadavky Skype a ich ochrana súkromia a zabezpečenia udržujú vaše diskusie v tajnosti. K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

2. NordVPN

Logo NordVPN

NordVPN je možnosťou číslo 2, ktorá chráni vaše Skype chaty pred zvedavými očami a ušami.

Chránené pripojenia spoločnosti NordVPN ponúkajú pôsobivé prestoje a podľa môjho najlepšieho vedomia som zažil iba jedno alebo dve prerušené spojenia počas mojich dvoch rokov testovania. Ich rýchlosti pripojenia dokážu ľahko zvládnuť hlasové aj videorozhovory.

Vaše konverzácie zostanú skryté vďaka šifrovaniu pripojenia na vysokej úrovni poskytovateľa. Hlavný vypínač a ochrana zmätenosti spojenia je tiež k dispozícii.

Nebudete mať obavy z toho, že vaše aktivity VPN budú podrobené kontrole, pretože spoločnosť NordVPN neuchováva žiadny typ protokolov prepojených s online aktivitami svojich používateľov..

Taktiež robia skvelú prácu pri ochrane vašich informácií o platbe predplatného prijímaním rôznych kryptomien.

Natívne ponuky aplikácií spoločnosti NordVPN sa zaoberajú väčšinou platforiem kompatibilných so Skype. Poskytuje podporu pre internet Platformy Windows, iOS, Android, MacOS, Linux a Android TV.

Používatelia iných zariadení podporujúcich Skype môžu ľahko chrániť svoje konverzácie prostredníctvom podpory špičkového smerovača poskytovateľa.

Spoločnosť NordVPN má vyše 5 200 serverov umiestnených v 60 krajinách, čo poskytuje viac ako primeraný prístup do sveta.

Pros

 • Stabilné pripojenia
 • Rozumne ocenený
 • Vynikajúca ochrana súkromia
 • Schopnosť spojenia zahmliť

Zápory

 • Rozhranie aplikácie potrebuje prácu

NAJLEPŠIE PRE ROZPOČTOVÝCH SKLENOV ROZPOČTU: NordVPN je vynikajúcou voľbou VPN pre Skypers v rozpočte. Pripojenia poskytovateľa sú spoľahlivé a ich vynikajúce zabezpečenie poskytuje optimálnu ochranu pre akékoľvek vaše zariadenie Skype. K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

3. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost je pravdepodobne najjednoduchšie použiteľnou službou Skype na ochranu VPN v tomto zozname, čo z neho robí dôstojnú voľbu pre Skypers s malými alebo žiadnymi skúsenosťami s používaním VPN.

Rýchlosti pripojenia tohto poskytovateľa dobre zodpovedajú požiadavkám na Skyping (audio aj video), ako poskytuje CyberGhost najrýchlejšie pripojenia v tomto zozname.

Tieto pripojenia sú tiež celkom spoľahlivé, čo znamená, že sa nebudete musieť báť, že počas konverzácie stratíte ochranu VPN.

Ak sa pokúšate udržať svoje Skyping v tajnosti, je dôležité šifrovanie. CyberGhost poskytuje šifrovanie na vojenskej úrovni pre ich spojenia zabraňujúce prepínaniu.

Vaše súkromie je počas pripojenia k serverovej sieti tohto poskytovateľa dobre chránené, a to kvôli nedostatku záznamov o vašich online ochromeniach. Bitcoin je tu šťastne prijatý tiež.

Natívna podpora aplikácií CyberGhost pre zariadenia Windows, MacOS, Android a iOS znamená, že zachovanie ochrany vybraného zariadenia Skyping by nemalo byť veľkým problémom..

Ak vaše zariadenie nie je na tomto zozname, nebojte sa, pretože kompatibilita smerovača CyberGhost ochráni všetky vaše pripojené zariadenia.

CyberGhost ponúka slušné globálne pokrytie serverov s viac ako 3 700 servermi v 60 krajinách. To poskytuje dobrý prístup do zvyšku sveta na zlepšenie všetkých vašich online aktivít.

Pros

 • Vynikajúca podpora aplikácií
 • Ľahko použiteľné aplikácie sú ideálne pre začínajúcich používateľov VPN
 • Rýchle a spoľahlivé pripojenia
 • Špičková bezpečnosť a ochrana súkromia

Zápory

 • Možnosti prispôsobenia aplikácií môžu byť pre pokročilých používateľov sklamaním

NAJLEPŠÍ PRE PRVÉ ČASOVAČE: CyberGhost je najlepšou voľbou VPN pre začínajúcich používateľov VPN. Vďaka možnosti ochrany jedným kliknutím poskytovateľa je možné rýchlo šifrovať vaše pripojenie a začať chatovať. K dispozícii je 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

4. IPVanish

IPVanish-logo

IPVanish zachytil štvrté miesto v tejto zostave vďaka spoľahlivým, dobre chráneným pripojeniam a nedostatku protokolov používateľov..

Tento poskytovateľ je rýchle spojenia ponúkajú spoľahlivý spôsob, ako udržať svoje aktivity v službe Skype dobre pod radarom. Navyše sa nemusíte báť, že počas konverzácií stratíte pripojenie k sieti VPN.

Šifrovanie na vojenskej úrovni udržuje vaše aktivity bezpečne v tuneli ochrany a šikovný prepínač zabíjania vás odpojí od internetu v prípade, že stratíte kontakt so servermi VPN IPVanish..

Ochrana súkromia spoločnosti IPVanish je dobrá, ale nie vynikajúca. Aj keď poskytovateľ neprihlási žiadne z vašich online aktivít, v súčasnosti mu chýba možnosť platby bitcoinmi.

Je však potrebné poznamenať, že IPVanish vlastní a prevádzkuje všetky svoje servery, zvýšenie vášho súkromia odstránením operátorov tretích strán zo mixu.

Podpora aplikácií IPVanish obsahuje väčšinu platforiem zariadení kompatibilných so Skype pokrytými aplikáciami pre Android, iOS, Windows, tablet Android Fire (k dispozícii prostredníctvom Amazonu) a zariadenia MacOS..

Komplexná podpora smerovača vám môže pomôcť chrániť všetky zariadenia, ktoré nie sú na zozname, ako napríklad Xbox One. Môžete tiež využiť router, ak je IPVanish štedrý 10 súbežných pripojení príspevok nestačí na pokrytie skupinových konverzácií.

Čoskoro objavíte ďalšie dôvody na používanie siete VPN IPVanish. Keď to urobíte, servery 1 300+ poskytovateľa umiestnené vo viac ako 50 krajinách po celom svete sa hodia.

Pros

 • Spoľahlivé a dobre chránené spojenia
 • Komplexná podpora aplikácií
 • Žiadne záznamy

Zápory

 • Záruka vrátenia peňazí obmedzená na 7 dní
 • Bez možnosti platby kryptomeny

VÝNIMKA PRE VIACROČNÉ ZARIADENIA: Príspevok 10 na súčasné simultánne pripojenia spoločnosti IPVanish z neho robí špičkovú voľbu pre malé podniky alebo veľké rodiny. Aj keď poskytovateľ nemá možnosť súkromných platieb, jeho zásady neprihlásenia chránia vaše online aktivity. 7-denná záruka vrátenia peňazí.

5. VyprVPN

5 najlepších VPN pre Skype v roku 2020?

Optimálna ochrana zabezpečenia spoločnosti VyprVPN a servery vlastnené a prevádzkované serverom si toto miesto získali na poslednom mieste v mojom top 5 zozname.

Poskytovateľ poskytuje spoľahlivé spojenia, zabezpečenie používateľov konzistentného prístupu k službe Skype. Tieto spojenia sú tiež uspokojivo rýchle.

Zabezpečenie nie je problém s serverom VyprVPN, pretože poskytovateľ chráni vaše pripojenie pred zvedavými očami a ušami pomocou najmodernejšieho šifrovania a optimálnej ochrany proti prepínaniu vypínačov.

Ochrana osobných údajov je zmiešanou taškou s týmto poskytovateľom. Zatiaľ čo VyprVPN neuchováva si žiadne záznamy o vašich online aktivitách, neposkytuje ani možnosť platby na základe kryptomeny.

VyprVPN však tiež vlastní a prevádzkuje svoje vlastné servery, čo ponúka dodatočnú ochranu pred prístupom tretích strán k vašim informáciám.

Natívna podpora aplikácií od VyprVPN pokrýva najobľúbenejšie platformy zariadení vrátane Amazon Fire, macOS, iOS, Android a Windows. Ak ste zariadenie Amazon Echo alebo Xbox Skyper, môžete na ochranu svojich zariadení využiť podporu smerovača poskytovateľa..

Vďaka svojim proprietárnym serverom VyprVPN, ktoré sa nachádzajú vo viac ako 70 krajinách, budete mať tiež dostatok flexibility pre svoje ďalšie online aktivity..

Pros

 • Dobre chránené spojenia
 • Vynikajúca podpora aplikácií a routerov
 • Vlastní a prevádzkuje svoje servery

Zápory

 • Vyberie z vášho účtu väčšiu časť ako mnoho iných sietí VPN
 • Bez možnosti platby kryptomeny

TIP-TOP SECURITY: Proprietárne servery spoločnosti VyprVPN poskytujú vašim aktivitám ďalšiu úroveň ochrany súkromia. Zabezpečené a spoľahlivé pripojenia poskytovateľa môžu ľahko spracovať zvukové a videorozhovory. K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Ako používať VPN so Skype

Skyperi, ktorí chcú chrániť svoje online chaty, musia urobiť nasledujúce kroky:

 1. Prihláste sa na odber poskytovateľa VPN, ktorý najlepšie vyhovuje vašim konkrétnym potrebám.
 2. Stiahnite si a nainštalujte si svoje aplikácie (VPN) podľa vášho výberu do svojich zariadení.
 3. Prihláste sa do siete VPN.
 4. Vyberte a pripojte sa k serveru VPN v krajine, kde je prístup cez Skype. (Alebo, ak chcete jednoducho chrániť svoju konverzáciu cez Skype, stlačte „Rýchle pripojenie“.)
 5. Užite si svoj online chat bez monitorovania.

Je bezplatná sieť VPN dobrou voľbou na použitie so Skype?

Nie, nie, tisíckrát, nie!

Jednoduchý a jednoduchý, ak používate bezplatnú sieť VPN, riskujete svoju online bezpečnosť. Mnoho bezplatných sietí VPN monitoruje online cesty svojich používateľov a potom tento informačný poklad predajú inzerentom a iným neslušným stranám.

Zistilo sa, že iní poskytovatelia služieb Freebie vkladajú sledovacie súbory cookie a ďalšie reklamy do prehliadacích relácií svojich používateľov.

Platíte tiež včas a nepohodlie. Niektoré bezplatné siete VPN vás donútia ochladiť päty vo fronte skôr, ako vám umožnia pripojiť sa k chránenej akcii. Potom, keď sa budete môcť pripojiť, možno zistíte, že ste obmedzení len na niekoľko možností servera - a to je, ak máte na výber vôbec!

Navyše, bezplatné siete VPN môžu obmedziť vaše pripojenie, obmedziť šírku pásma a dátové limity na používanie VPN. Žiadne z týchto vecí nie je pre Skype dobré.

Ktoré krajiny zakazujú používanie Skype?

Skype je úplne zakázaný v Guyane, Kuvajte, Líbyi, Severnej Kórei, Ománe, Katare a Spojených arabských emirátoch..

Volanie cez Skype je buď regionálne obmedzené, je zakázané poskytovateľmi internetových služieb alebo čas od času blokované v nasledujúcich krajinách: Bahrajn, Belize, Brazília, niekoľko karibských krajín, Čína, Kuba, Egypt, Irán, Jordánsko, Malajzia, Mexiko, Maroko, Mjanmarsko, Pakistan, Paraguaj, Panama, Saudská Arábia, Singapur, Sýria, Thajsko, Tunisko, Turecko, Vietnam, Rusko, Venezuela a Jemen.

Na čo ďalej môžem používať VPN?

Aj keď sa môžete prihlásiť na odber VPN, aby ste chránili svoje Skype konverzácie, čoskoro zistíte, že VPN môže ponúknuť aj ďalšie výhody.

Používanie siete VPN je vynikajúci spôsob otvorený prístup k streamovanému obsahu, herné servery a iný obsah, služby a webové stránky, ktoré nemusia byť bežne dostupné z vášho regiónu.

VPN tiež chráni všetky vaše aktivity pred zvedavými očami, takže poskytovateľ internetových služieb (ISP) sťažuje detekciu vašich online aktivít alebo zníženie rýchlosti pripojenia..

Tiež šifrované pripojenia VPN chrániť vaše osobné údaje keď nakupujete, platíte účty alebo bankovníctvo online prostredníctvom nechránených verejných prístupových bodov Wi-Fi.

záver

Skype je vynikajúci spôsob, ako zostať v kontakte s priateľmi, rodinou a obchodnými partnermi.

Logo ExpressVPN

VPN, ako je ExpressVPN - vďaka svojim rýchlym, bezpečným a spoľahlivým pripojeniam - ochráni vaše starožitnosti online pred zvedavými očami a zároveň ponúka optimálny prístup k Skype a iným oblastne obmedzeným obsahom..

Viac informácií alebo zakúpenie predplatného nájdete na webovej stránke ExpressVPN.

„Skype Social Media“ od kirstyfields licencovaných na základe licencie Pixabay

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 9 = 13

map