5 najlepších sietí VPN na pozeranie Disney + zo zahraničia


Nová televízna služba spoločnosti Disney, ktorá vysiela streamovanie Disney +, debutovala v Spojených štátoch, Kanade a Holandsku. Zatiaľ čo spoločnosť Disney + na chvíľu nebude úplne globálna, očakáva sa, že v roku 2020 sa táto služba rozšíri na ďalšie miesta (vrátane Veľkej Británie) po celom svete..

Do tej doby, môžete byť „zamrznutí“ zo všetkej dobroty Disney, ak sa nenachádzate v niektorej z vyššie uvedených krajín (áno, služba je geograficky blokovaná, rovnako ako Netflix a ďalšie služby). Aj keď sa služba rozširuje, je takmer zaručené, že obsah sa bude v jednotlivých krajinách líšiť.

Našťastie môžete prepadnúť zátarasy Obsahu myši myši pomocou bezpečnostného nástroja, ktorý už môžete mať vo svojom arzenáli, virtuálnej súkromnej siete (VPN)..

Sieť VPN sa môže javiť akoby sa nachádzala v niektorej z krajín, v ktorých je deň štartu Disney + spoofing vašej IP adresy, podvádzanie Disneyho k otvoreniu ich úschovne obsahu na prezeranie na vašom obľúbenom zariadení.

Okrem odblokovania služby Disney + sieť VPN šifruje aj vaše pripojenie, čím chráni vaše online aktivity pred zvedavými očami. Taktiež zabraňuje vášmu poskytovateľovi internetových služieb, zamestnávateľovi alebo škole blokovať prístup alebo znižovať rýchlosti pripojenia, keď sa pokúsite získať prístup k svojmu obľúbenému online obsahu..

Keď uvažujete o tom, že VPN poskytnú spoľahlivý prístup k službe Disney + a ďalším streamingovým službám, zvážte nasledujúce: veľa serverov po celom svete, ktoré poskytujú spoľahlivé odblokovanie blokovaných služieb, vysokú rýchlosť sťahovania bez obmedzenia dát a komplexnú podporu viacerých platforiem..

Podľa testov vykonaných spoločnosťou Comparitech je tu päť najlepších sietí VPN, ktoré sa majú použiť s Disney +….

Najlepšie VPN pre sledovanie Disney+

Ukázalo sa, že týchto 5 sietí VPN najlepšie funguje pri poskytovaní prístupu k spoločnosti Disney+. Tu je zhrnutie:

 1. ExpressVPN: Tento poskytovateľ predstavuje možnosť číslo 1, ktorá umožňuje spoľahlivý prístup k službe Disney +. Rozsiahla globálna serverová sieť poskytovateľa poskytuje prístup k blokovanému obsahu po celom svete, zatiaľ čo jeho vysoká rýchlosť sťahovania dokáže ľahko spracovať obsah 4 kB, ktorý ponúka spoločnosť Disney +..
 2. NordVPN: NordVPN je najlepšou voľbou pre ľudí s rozpočtovou orientáciou, ktorí nechcú po zaplatení predplatného služby Disney + rozbiť banku v službe VPN. Rýchlosti sťahovania tohto poskytovateľa nemusia zodpovedať rýchlosti iných sietí VPN v tomto zozname, ale stále dokážu spracovať disneyské HD toky.
 3. CyberGhost: Toto je najlepšia voľba pre nových používateľov VPN, ktorí hľadajú ľahko použiteľnú aplikáciu VPN, ktorá poskytuje spoľahlivý a rýchly prístup k Disney +. Poskytovateľ, aj keď nie je taký lacný ako NordVPN, je vynikajúcou voľbou pre jednotlivcov, ktorí hľadajú rozpočet a hľadajú rýchle rýchlosti sťahovania..
 4. PrivateVPN: Tento poskytovateľ je na scéne nový a stále má čo robiť. PrivateVPN však ponúka rýchle pripojenia a spoľahlivý prístup k streamovacím službám v USA a ďalších krajinách.
 5. Surfshark: Tento poskytovateľ vykonáva spoľahlivú úlohu na odblokovanie služby Disney + a ďalších streamingových služieb. Vďaka vysokej rýchlosti sťahovania je poskytovateľ pripravený na 4K. Navyše, každý môže sledovať svoje obľúbené relácie vďaka politike neobmedzeného pripojenia poskytovateľa.

Hodnotil som a hodnotil najlepšie Disney + VPN podľa nasledujúcich kritérií:

 • Odblokuje Disney + a ďalšie populárne streamovacie služby
 • Má servery umiestnené po celom svete
 • Ponúka spoľahlivé pripojenia, dostatočne rýchle pre HD & Prúdy 4K Disney +
 • Poskytuje komplexnú ochranu súkromia a zabezpečenia
 • Ponúka širokú podporu natívnych aplikácií
 • Poskytuje špičkovú zákaznícku podporu

Tu je môj zoznam top 5 VPN, ktoré poskytujú prístup k Disney+.

1. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN je moja najlepšia voľba na zabezpečenie spoľahlivého prístupu k službe Disney +, ako aj k ďalším obľúbeným službám streamovania.

Globálna sieť serverov tohto poskytovateľa ponúka spoľahlivý prístup k službe Disney+, Netflix, Hulu, Video Amazon Prime a ďalšie streamingové služby. Viac ako 3 000 serverov nachádzajúcich sa v 94 krajinách po celom svete poskytuje prístup k zablokovanému obsahu takmer kdekoľvek na svete.

ExpressVPN poskytuje najvyššiu rýchlosť sťahovania v top 5 a poskytuje pripojenia bez dátových uzáverov, ktoré dokážu ľahko zvládnuť požiadavky prúdov obsahu Disney HD a 4K..

Všetky vaše online aktivity sú skryté vďaka prepínaču šifrovania a zabíjania poskytovateľa v bankovníctve, ochrany proti úniku IPv6 a úniku DNS. Vaše súkromie je tiež dobre chránené vďaka poskytovateľovi politika bez prihlásenia a jeho pohotové prijatie bitcoínu výmenou za jeho pôsobivé služby.

Disney + je k dispozícii na najpopulárnejších platformách zariadení, rovnako ako aj ExpressVPN. Natívne aplikácie sú k dispozícii pre zariadenia MacOS, iOS, Android, Windows, Linux a Amazon Fire. Na ochranu relácií prehliadania v prehliadači sú k dispozícii rozšírenia prehliadača Chrome a Firefox.

Pokrytie smerovača pomáha chrániť všetky vaše ďalšie pripojené zariadenia. Povolených je až 5 súbežných spojení.

Služba DNS MediaStreamer ExpressVPN poskytuje prístup k službe Disney + na streamovacích zariadeniach, ako sú Apple TV, herné konzoly a Smart TV. (Upozorňujeme: MediaStreamer nešifruje vaše pripojenie, ako to poskytuje poskytovateľ služieb VPN poskytovateľa.)

24-hodinová podpora zákazníkov je k dispozícii vďaka podpornému chatu 24/7, podpornému systému sledovania vstupeniek, e-mailovej podpore a prehľadávateľnej podpornej knižnici..

Pros:

 • Veľa serverov schopných odblokovať Disney+
 • Ľahko spracováva videostreamy HD a 4K
 • Nepretržitá podpora zákazníkov
 • Vynikajúca ochrana a ochrana súkromia
 • Špičková podpora aplikácií

Zápory:

 • Drahšie ako mnoho iných poskytovateľov VPN

NAJLEPŠIA VPN PRE DISNEY +: ExpressVPN je moja najlepšia voľba pre otvorenie prístupu k službe Disney + a ďalším streamovacím službám po celom svete. Rozsiahla globálna serverová sieť poskytovateľa poskytuje rýchle rýchlosti pripojenia 4 K, pričom vaše online aktivity zostávajú skryté. K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Prečítajte si moju úplnú recenziu ExpressVPN.

2. NordVPN

Logo NordVPN

NordVPN ponúka vynikajúcu voľbu VPN pre používateľov s rozpočtovou orientáciou, ktorí by radšej utrácali peniaze sledovaním Disneyho rozsiahlej knižnice obsahu namiesto toho, aby vyfukovali „Goofy“ množstvo peňazí na ochranu VPN.

Poskytovateľ má takmer 5 200 serverov umiestnených v takmer 60 krajinách po celom svete. Tieto servery poskytujú spoľahlivý prístup k technológii Disney + a iným streamingovým službám po celom svete.

Rýchlosti sťahovania NordVPN boli dosť dobré na 5. miesto, ale celkovo je to veľmi rýchla zostava. Poskytovateľ dokáže ľahko spracovať toky Disney vo vysokom rozlíšení a nikdy sa nebudete musieť starať o denné alebo mesačné obmedzenie údajov..

Zabezpečenie online nikdy nie je problémom vďaka šifrovaniu poskytovateľovi v bankovníctve, úniku DNS, úniku IPv6 a zabíjaniu prepínačov a blokovaniu reklám a škodlivého softvéru.

Ochrana osobných údajov sa nikdy netrápi vďaka zásadám spoločnosti NordVPN o úplnom neprihlásení. Možnosť platby bitcoinmi uchováva vaše informácie o platbe pod obalom.

Podpora aplikácií od spoločnosti NordVPN zahŕňa aplikácie pre MacOS, Windows, Linux, iOS, Android a Android TV. K dispozícii sú aj rozšírenia prehliadača Chrome a Firefox, ako aj kompatibilita so špičkovým smerovačom na ochranu všetkých vašich ďalších zariadení. Môžete pripojiť súčasne až 6 zariadení.

Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne 24/7 živá podpora chatu, je k dispozícii e-mailová podpora a prehľadávateľná knižnica technickej podpory.

Pros:

 • Komplexné globálne pokrytie serverov
 • HD- & 4K-schopné Disney + pripojenia
 • Atraktívne ceny
 • Špičková bezpečnosť a ochrana súkromia

Zápory:

 • Najnižšia rýchlosť pripojenia v tomto zozname

NAJLEPŠIE PRE ROZPOČET: NordVPN bude pravdepodobne najatraktívnejšou možnosťou v tomto zozname pre divákov Disney, ktorí chcú ušetriť pár dolárov. Ak sa rozhodnete pre ročný plán predplatného myši, pravdepodobne sa vám bude páčiť rozšírené predplatné programu NordVPN. K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Prečítajte si moju úplnú recenziu spoločnosti NordVPN.

3. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost ponúka spoľahlivé, ľahko zvládnuteľné aplikácie, ktoré poskytujú komplexný prístup k službe Disney + a iným streamingovým službám, všetko bez komplikovaných úprav.

Servery poskytovateľa poskytujúce viac ako 70000 serverov, ktoré sa nachádzajú v 89 krajinách, poskytujú disney + a podobné streamingové služby dostatok energie na odblokovanie obsahu..

Rýchlosti pripojenia CyberGhostu poskytujú spoľahlivé streamovanie obsahu Disney HD a 4K a poskytovateľ nikdy nevyťahuje Scrooge McDuck zavedením dátových limitov, ktoré vám pokazia zábavu.

Šifrovanie na úrovni štátu, spolu s prevenciou úniku IPv6 a DNS a so schopnosťou blokovať reklamy, škodlivé webové stránky a zariadenia na prácu s internetom poskytuje ochranu pripojenia všade okolo. Prísne zásady „žiadne záznamy na serveri“ a možnosť platby bitcoínmi ste chránili z hľadiska ochrany osobných údajov.

Natívna podpora aplikácií je k dispozícii pre zariadenia so systémom Android, Android TV, iOS, macOS, Linux, Windows a Amazon Fire. Vynikajúca funkcia smerovača poskytovateľa ochráni ďalšie zariadenia a môžete mať pripojených až 7 zariadení naraz.

Zákaznícka podpora je dobre zastúpená nepretržitým chatom s podporou, systémom sledovania vstupeniek a ľahkou vyhľadávacou knižnicou podpory.

Pros:

 • Spoľahlivo odblokuje Disney + a mnoho ďalších streamingových služieb
 • Hladké streamovanie videa vo vysokom rozlíšení a 4 kB
 • Ľahko použiteľné aplikácie dostupné pre populárne platformy
 • Vynikajúca ochrana súkromia a zabezpečenia

Zápory:

 • Skúsení používatelia môžu stratiť prístup k rozšíreným možnostiam

NAJLEPŠÍ PRE PRVÝCH ČASOVÝCH POUŽÍVATEĽOV VPN: CyberGhost by sa mal ukázať ako atraktívna voľba pre nových používateľov VPN. Ľahko použiteľné aplikácie poskytovateľa ponúkajú spoľahlivý prístup k službe Disney + a ďalším službám. Vysoké rýchlosti pripojenia sú plusom. 45-dňová záruka na vrátenie peňazí bez rizika.

Prečítajte si moju úplnú recenziu CyberGhost.

4. PrivateVPN

PrivateVPN logo

PrivateVPN je pomerne nedávny dodatok k radom VPN, a ako taký má spôsoby, ako to dohnať. Poskytovateľ však už poskytuje vynikajúce služby v mnohých dôležitých kategóriách.

Zatiaľ čo globálna sieť serverov pozostávajúca zo 150 a viac serverov šíriacich sa v 60 krajinách nie je presne taká, že „komplexne pokrýva“, poskytovateľ odviedol obdivuhodnú prácu a uviedol, s čím musí pracovať. Poskytovateľ pokrýva USA, Kanadu a Holandsko.

Rýchlosti sťahovania PrivateVPN sú pôsobivé a sú viac ako výzvou plynulého streamovania streamov Disney + HD a 4K. Na tomto mieste sa nenachádzajú žiadne limity údajov.

Šifrovanie na úrovni vlády chráni vaše online aktivity, spolu s prepínačom kill a funkciami automatického opätovného pripojenia. Úniky z protokolov IPv6 a DNS sa nemusia báť. Vlastná funkcia „Stealth VPN“ pomáha skryť vašu aktivitu VPN. PrivateVPN dodržiava prísne zásady bez protokolov a akceptuje bitcoíny.

Podpora aplikácií PrivateVPN je obmedzená na 4 najpopulárnejšie platformy (iOS, Android, macOS a Windows), sú však k dispozícii pokyny na používanie ich služieb so zariadeniami Linux a veľkým počtom smerovačov. Nie sú k dispozícii žiadne rozšírenia prehliadača. Na jedno užívateľské meno je povolené až 6 súčasných pripojení.

PrivateVPN zahŕňa live podporný chat, ktorý poskytovateľ tvrdí, že je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ukázalo sa však, že je obsadený iba v náhodných časoch dňa. K dispozícii je tiež formulár „Kontaktujte nás“ a časť pomoci s názvom „FAQ“, ktorú nemožno prehľadávať.

Pros:

 • Rýchlosti sťahovania 4 kB
 • 6 pripojení zariadení na jedinú sadu prihlasovacích údajov
 • Spoľahlivý prístup k Disney + a iným streamerom

Zápory:

 • Pokrytie servera je roztiahnuté
 • Nárokovaný „podporný rozhovor 24/7“ nie je vždy k dispozícii

RÝCHLOSTI RÝCHLOSTI PRE ROZŠÍRENÝCH UŽÍVATEĽOV: Skúsení používatelia VPN by mali oceniť pokročilé možnosti ochrany tejto služby VPN, najmä používateľov, ktorým nevadí globálna sieť serverov, ktorá prežíva určité bolesti. 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Prečítajte si moju úplnú recenziu fóra PrivateVPN.

5. Surfshark

Logo SurfShark

Surfshark vyplní piaty a posledný slot na tomto zozname vďaka spoľahlivému prístupu Disney +, rozsiahlemu pokrytiu globálnych serverov a impozantnému neobmedzenému počtu pripojení.

Sieť poskytovateľa 1 040 a viac serverov vo viac ako 61 krajinách ponúka spoľahlivý odblokovací výkon pre mnohé streamingové služby, vrátane Disney +.

Rýchlosť pripojenia je s týmto rýchlym, poskytuje viac ako dostatočnú rýchlosť pre 4K toky, ktoré poskytuje spoločnosť Disney + a ďalší poskytovatelia streamovania. A nikdy nebudete z toho „frozen“ zo zábavy, pretože poskytovateľ nikdy neukladá obmedzenia na údaje.

Zabezpečenie tohto poskytovateľa nie je úplne na úrovni Jedi, ale jeho ochrana pred temnou stranou je lepšia ako priemerná vďaka praktickej ochrane proti prepínaču, šifrovaniu na vojenskej úrovni a blokovaniu škodlivého softvéru. (No tak, čakali ste to, však?) Ochrana osobných údajov nikdy nie je problémom ani vďaka pravidlám neprihlásenia poskytovateľa a prijatiu bitcoínov..

Podpora aplikácií zahŕňa ponuky pre platformy iOS, Android, Linux, macOS, Windows a Amazon Fire. K dispozícii sú aj rozšírenia prehliadača Chrome a Firefox. Podpora smerovača a poskytovateľ SmartDNS poskytujúci otvorený prístup k službe Disney + na zvyšku vašich zariadení.

Surfshark je v tom trochu neobvyklý bez obmedzenia počtu súčasných pripojení umožňuje na jednej skupine používateľských poverení. To znamená, že celý zoznam Marvelových superhrdinov mohol byť chránený ešte predtým, ako Thanos zaskočil prstami..

Zákaznícka podpora obsahuje knižnicu technickej podpory, ktorú je možné prehľadávať, kontaktný formulár a živú podporu rozhovoru non-24/7.

Pros:

 • Spoľahlivý prístup k službe Disney + a ďalším službám
 • Neobmedzený príspevok na simultánne pripojenie
 • Optimálna ochrana a ochrana súkromia

Zápory:

 • Globálne pokrytie serverov sa zlepšuje, ale mohlo by byť lepšie
 • Nie je k dispozícii žiadny rozhovor 24/7

DOKONALÉ PRE RODINY A VEĽKÉ SKUPINY: Surfshark ponúka vynikajúci prístup k službe Disney +, ako aj k ďalším obľúbeným streamingovým službám. Globálna sieť serverov poskytovateľa je síce malá, ale rastie. Neobmedzený príspevok na súčasné pripojenie je vynikajúcou funkciou pre veľké rodiny alebo The Avengers. 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Prečítajte si moju úplnú recenziu Surfshark.

Ako používať VPN na odblokovanie Disney+

Použitie VPN na odblokovanie Disney + je jednoduché:

 1. Najprv sa prihláste na odber VPN.
 2. Nainštalujte si aplikácie VPN poskytovateľa do svojho obľúbeného zariadenia.
 3. Pripojte sa k serveru v krajine, kde je k dispozícii Disney +.
 4. Vychutnaj si šou!

Je bezplatná VPN dobrá voľba pre použitie s Disney+?

Pokus o použitie bezplatnej siete VPN na prístup k Disney + je skutočne niečo, čo by skúsil iba Goofy. čestne, žiadna bezplatná sieť VPN nebude spoľahlivým spôsobom prístupu k novej službe streamovania.

Po prvé, väčšina streamingových služieb sa stala zběhlými v zisťovaní využívania VPN na svojich serveroch. Keď zistia pripojenie k serveru VPN, zablokujú jeho adresu IP.

Potom je na poskytovateľovi VPN, aby zriadil nový server s novou adresou IP. To môže byť drahé. Bezplatný poskytovateľ VPN jednoducho nebude mať prostriedky na hranie tejto hry veľmi dlho.

Väčšina sietí VPN pre slobodných používateľov obmedzuje svojich používateľov na obmedzený počet serverov. Existuje veľká šanca, že servery, na ktoré máte na výber (alebo sú automaticky priradené), nebudú v dobrej polohe, aby poskytovali prístup k Disneymu+.

Aj keď budete mať šťastie, mnoho bezplatných sietí VPN obmedzuje rýchlosti pripojenia svojich používateľov a ich denné alebo mesačné obmedzenie na ich použitie. Nič z toho nie je dobré na sledovanie streamovacích služieb.

Sans-cost VPN tiež robia mizernú prácu, aby vás ochránili pred temnou stránkou internetu. Mnoho „bezplatných“ sietí VPN platí svoje účty sledovaním online cestovania svojich používateľov a potom tieto informácie predáva uchádzačovi s najvyššou ponukou..

Zistilo sa, že iní vkladajú nežiaduce reklamy a sledujú súbory cookie do relácií prehliadača svojich používateľov. A tieto súbory cookie sa držia aj po odpojení od serverov poskytovateľa VPN.

Ročná kvalitná služba VPN vás bude stáť menej ako tričká Disneyland pre štvorčlennú rodinu, takže platte peniaze - budete radi, že ste to urobili.

Čo môžem sledovať na Disney+?

Keď si myslíte, že Disney, prvá vec, ktorá príde na myseľ, je pravdepodobne Mickey a Minnie Mouse a možno aj Frozen alebo Toy Story..

Aj keď sú určite k dispozícii na prezeranie v službe Disney +, je k dispozícii omnoho viac obsahu.

Môžete sledovať:

 • Knižnica animovaných a živých akčných filmov Disney trvajúcich takmer 100 rokov
 • Originálne filmové a televízne produkcie vyrobené špeciálne pre spoločnosť Disney+
 • Filmy a televízne programy Lucasfilm / Star Wars
 • Úžasné predstavenia a filmy
 • Pixarové predstavenia a filmy
 • Národné geografické predstavenia a filmy
 • Muppets
 • Simpsonovci
 • A oveľa viac.

Okrem toho sú ESPN + a Hulu k dispozícii ako súčasť rozšírenej ponuky balíkov.

Na čo iné je VPN dobré?

Aj keď je cieľom tohto článku prístup k službe Disney + (ako aj k iným službám poskytujúcim streamovanie), bol by som veľmi rád, keby som nespomenul ďalšie výhody, ktoré ponúka virtuálna súkromná sieť..

Okrem streamovania služieb, VPN ponúka prístup k herné servery, zdieľanie súborov typu peer-to-peer, webové stránky a ďalšie služby ktoré by za normálnych okolností mohol blokovať váš poskytovateľ internetových služieb, škola, zamestnávateľ alebo vláda.

Navyše, sieť VPN môže zabrániť vášmu poskytovateľovi internetu, aby obmedzil vaše rýchlosti pripojenia, čo poskytovatelia internetových služieb niekedy robia jednoducho preto, že streamujete alebo sťahujete súbory z „neschváleného“ zdroja.

VPN je tiež vynikajúci nástroj ochráňte svoju online identitu a všetky citlivé informácie spojené s touto identitou.

Sieť VPN uzavrie vaše pripojenie na internet do vrstvy šifrovanej ochrany podobnej Iron Man, čím bráni ostatným používateľom v sieti zisťovať alebo monitorovať vaše online aktivity. Je to perfektný spôsob, ako sa chrániť, keď sa pripájate k verejnému hotspotu Wi-Fi.

záver

Ak momentálne žijete v oblasti, kde Disney + ešte nie je k dispozícii, alebo pôjdete do oblasti, kde ešte nie je k dispozícii, dôrazne odporúčame prihlásiť sa na odber služby VPN.

Spoľahlivá sieť VPN - napríklad moja voľba č. 1, ExpressVPN - poskytuje spoľahlivý prístup k službám Disney + a iným streamovacím službám a zároveň ponúka optimálnu ochranu všetkých vašich online aktivít..

Logo ExpressVPN

ExpressVPN poskytuje najspoľahlivejší prístup k knižnici streamovania obsahu Disney + mimo obvyklých oblastí Disney. Poskytovateľ ponúka komplexné globálne pokrytie servera, rýchle rýchlosti pripojenia a optimálnu ochranu a ochranu súkromia, všetko za rozumnú cenu.

Viac informácií alebo zakúpenie predplatného, navštívte webovú stránku ExpressVPN.

“Disney” od Marca Levina licencovaného podľa CC BY 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 31 = 33

map