5 najlepších sietí VPN na sledovanie plávania dospelých mimo USA v roku 2020


Adult Swim je nočný program Cartoon Network. Pohodinová „sieť“ ponúka zábavu zameranú na dospelých, ako sú Rick a Morty, Robot Chicken a opakované predstavenia iných sietí vrátane Family Guy a Bob's Burgers..

Streamovacia služba Adult Swim je k dispozícii ako bezplatná online služba za predpokladu, že sa nachádzate v Spojených štátoch. Diváci mimo USA sa obmedzujú len na prehliadanie relácií, na ktoré má Adult Swim licenciu na medzinárodné streamingové služby.

Avšak, tam je pre fanúšikov animácie žijúcich mimo USA alebo obyvateľov USA, ktorí cestujú do zahraničia, držať krok so svojimi obľúbenými šou pre dospelých.

Virtuálna súkromná sieť je najlepším dostupným nástrojom na prístup k streamovaniu a iným typom obsahu, ktorý môže byť vo vašej oblasti sveta zvyčajne blokovaný..

VPN odblokuje obsah tak, že sa zdá, akoby ste sa pripájali na internet z krajiny, v ktorej sa nachádza obsah..

Urobí to dočasným priradením zariadenia novej IP adresy nachádzajúcej sa v príslušnej krajine. (Adresa IP nielen identifikuje vaše zariadenie na internete, ale slúži aj ako identifikátor, kde sa zariadenie nachádza.)

Zatiaľ čo na trhu je dnes veľa poskytovateľov VPN, Nielen akákoľvek sieť VPN spoľahlivo odblokuje obsah, aký je k dispozícii od spoločnosti Adult Swim a ďalších služieb.

V priebehu rokov sa Adult Swim a ďalšie streamy, ako Netflix a Hulu, stali znalými v detekcii a blokovaní využívania VPN vo svojich službách. To viedlo k hre mačiek a myší medzi VPN a streamingovými službami, čo si vyžadovalo, aby boli VPN na nohách a aby boli pripravené na nastavenie nových adries IP, keď sa zablokujú staršie adresy IP..

V tomto článku budem diskutovať o 5 najlepších sieťach VPN, ktoré sa majú použiť pri sledovaní obsahu pre dospelých.

Ako sledovať dospelých plávanie pomocou VPN

Používanie siete VPN na prístup k obsahu pre dospelých mimo USA vyžaduje iba niekoľko jednoduchých krokov:

 1. Prihláste sa na odber poskytovateľa VPN kompatibilného s plávaním dospelých. (Odporúčam ExpressVPN.)
 2. Nainštalujte si na svojom zariadení aplikácie VPN vášho výberu..
 3. Prihláste sa do služby VPN.
 4. Vyberte server, ktorý sa nachádza v Spojených štátoch.
 5. Pripojte sa na web Adult Swim alebo spustite aplikáciu a začnite flámovať!

Aký je najlepší VPN na sledovanie plávania dospelých??

Po mojom rozsiahlom testovaní sa týchto 5 sietí VPN ukázalo ako najlepšie VPN na sledovanie plávania dospelých mimo USA. Stručný prehľad je nasledujúci:

 1. ExpressVPN: Táto možnosť č. 1 na prezeranie funkcie Adult Swim poskytuje vynikajúce globálne pokrytie serverov, pričom veľa serverov sa nachádza v USA. Rýchlosť sťahovania poskytovateľa poskytuje rýchly prístup k obsahu pre dospelých a jeho komplexné zabezpečenie chráni všetky vaše online aktivity.
 2. NordVPN: Tento poskytovateľ je vynikajúcou možnosťou VPN pre používateľov internetu, ktorí hľadajú špičkovú službu VPN, ktorá nezlomí banku. Poskytovateľ poskytuje spoľahlivý prístup k obsahu pre dospelých, vynikajúcu podporu aplikácií a solídnu ochranu online.
 3. CyberGhost: Vďaka výberu ľahko použiteľných aplikácií pre všetky hlavné platformy zariadení je CyberGhost tou najlepšou voľbou pre začínajúcich používateľov VPN, ktorí hľadajú spoľahlivý prístup k obsahu pre dospelých, bez toho, aby museli riešiť zložité nastavenia..
 4. PrivateVPN: Tento poskytovateľ môže ponúkať globálnu sieť serverov, ktorá nie je pôsobivá, ale jej servery so sídlom v USA odvádzajú vynikajúcu prácu pri odblokovaní hry pre dospelých, keď ste v zahraničí..
 5. Surfshark: Tento nedávny prírastok do scény VPN rýchlo pridával servery do svojej predtým malej globálnej serverovej siete. Americké servery poskytovateľa poskytujú rýchly prístup k obsahu pre dospelých a inému blokovanému obsahu v USA.

Pri výskume poskytovateľov VPN zistíte, že všetci majú svoje osobitné silné a slabé stránky. Zatiaľ čo niektoré môžu ponúkať rýchle rýchlosti sťahovania, iné môžu vyniknúť v ich globálnom pokrytí servermi.

Pri hodnotení najlepších sietí VPN, ktoré sa používajú na sledovanie plávania dospelých v krajinách mimo USA, som zvážil tieto faktory:

 • Spoľahlivá schopnosť prístupu k plávaniu pre dospelých ak iným službám poskytujúcim streamovanie
 • Komplexná globálna sieť serverov
 • Vysoké rýchlosti sťahovania
 • Silná ochrana pripojenia
 • Žiadne protokoly servera
 • Vynikajúca podpora natívnych aplikácií

Tu je môj zoznam najlepších 5 najlepších sietí VPN na sledovanie plávania dospelých:

1. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

Táto najlepšia voľba pre spoľahlivý prístup k obsahu pre dospelých ponúka vysoké rýchlosti sťahovania, spoľahlivú sieť serverov a prvotriednu podporu natívnych aplikácií.

ExpressVPN ponúka okrem služby Adult Swim aj prístup Netflix, Hulu, Amazon Prime, Disney+ a ďalšie streamingové služby v USA.

ExpressVPN má 3 000+ serverov umiestnených v 94 krajinách. Táto sieť serverov obsahuje početné servery v USA.

Rýchlosti sťahovania tejto služby boli v mojich posledných testoch rýchlosti druhoradé a priniesli viac než dostatočný výkon na streamovanie videa vo vysokom rozlíšení, hranie online a zdieľanie veľkých súborov. Na používanie zákazníkom nie sú nikdy stanovené žiadne mesačné ani denné limity na údaje.

Šifrovanie na vojenskej úrovni, prepínač zabíjania a DNS únik a prevencia úniku IPv6 všetko dohromady ponúkajú vynikajúca ochrana online.

Medzitým neexistujú žiadne záznamy o vašich online ochromeniach vďaka pravidlám poskytovateľa „žiadne záznamy serverov“. Informácie o platbe zostávajú úplne anonymné, keď využijete možnosť platby bitcoínov poskytovateľa.

Natívna podpora aplikácií je plus na ExpressVPN a ponúka možnosti pre platformy iOS, Android, macOS, Windows, Amazon Fire a Linux. Používatelia prehliadačov Chrome a Firefox môžu svoje relácie v prehliadači chrániť pomocou praktických rozšírení prehliadača.

Praktická kompatibilita smerovača ponúka ochranu všetkých vašich pripojených zariadení. Rovnakým prihlásením môžete k službe súčasne pripojiť až 5 zariadení.

Poskytovateľ je Služba DNS servera MediaStreamer ponúka prístup k službe Adult Swim a iným službám streamovania na herných konzolách, set-top boxoch a inteligentných televíziách. Táto služba však neponúka šifrovanú ochranu, ktorú ponúka poskytovateľ služieb VPN poskytovateľa.

Pros:

 • Spoľahlivo odblokuje službu Adult Swim a ďalšie streamingové služby v USA
 • Komplexná globálna sieť serverov
 • Rýchle a dobre šifrované pripojenia
 • Všestranná ochrana súkromia
 • Špičková podpora natívnej aplikácie

Zápory:

 • Drahšie ako mnoho iných sietí VPN

NAJLEPŠÍ VPN PRE ODBLOKOVANIE DOSPELÝCH SWIM: ExpressVPN je voľba číslo 1 pre spoľahlivé odblokovanie obsahu z funkcie Adult Swim a iných streamovacích služieb v USA. Jeho rýchle pripojenia sú dobre chránené pred zvedavými očami a ich zásady neprihlásenia zabezpečujú, že neexistujú žiadne záznamy o vašich online aktivitách. K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Prečítajte si moju úplnú recenziu ExpressVPN.

2. NordVPN

Logo NordVPN

Vďaka spoľahlivej serverovej sieti poskytovateľa, špičkovej podpore aplikácií a primeranému stanoveniu cien sa skóre NordVPN dostalo na to, aby v tomto kole obsadilo miesto na druhom mieste..

Spoľahlivý prístup poskytovateľa k zablokovanému obsahu zahŕňa službu Adult Swim a ďalšie streamingové služby v USA vrátane služieb CBS All Access, Netflix, Hulu a mnoho ďalších..

Globálna sieť serverov NordVPN zahŕňa viac ako 5 200 serverov umiestnených v 59 krajinách, s množstvom serverov so sídlom v Spojených štátoch.

Zatiaľ čo spoločnosť NordVPN skončila na poslednom zozname v oblasti rýchlosti pripojenia, poskytovateľ stále ponúka vysoké rýchlosti sťahovania, ktoré sú ľahko zvládnuteľné pri HD videu a iných zábavách online. Na tomto mieste sa nenachádzajú žiadne limity na údaje.

Na ochranu vášho pripojenia sú k dispozícii šifrovanie na úrovni banky, prepínač zabíjania a ochrana proti úniku DNS a úniku IPv6, ako aj blokovanie reklám a škodlivého softvéru. Poskytovateľ tiež ponúka Dvojitá ochrana VPN (ktoré smerujú vaše pripojenie cez dva servery VPN) a zmätené servery ktoré pomáhajú skryť vaše aktivity VPN.

Prísne zásady neprihlásenia a možnosť platby kryptomeny pomáhajú udržať veci v tajnosti.

Aplikácie od poskytovateľa zahŕňajú pokrytie pre platformy iOS, Android, Android TV, macOS, Linux a Windows. K dispozícii sú rozšírenia prehliadača Chrome a Firefox.

Podpora smerovača je k dispozícii na ochranu všetkých vašich pripojených zariadení a vy môžete mať až 6 súbežných pripojení na rovnakú skupinu poverení používateľov..

Pros:

 • Servery v 59 krajinách, s veľkým množstvom v USA.
 • Pripojenia podporujúce HD
 • Vynikajúca ponuka zabezpečenia a súkromia
 • cenovo výhodné

Zápory:

 • Rozhranie aplikácie by mohlo byť užívateľsky príjemnejšie

NAJLEPŠIA MOŽNOSŤ ROZPOČTU VPN: NordVPN je najlepšou sieťou VPN pre dospelých, ktorí sledujú plávanie v rozpočte. Táto služba ponúka vynikajúce pokrytie VPN pre všetky populárne platformy zariadení, a to všetko za nízku cenu. K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Prečítajte si moju úplnú recenziu spoločnosti NordVPN.

3. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost by sa mal ukázať ako atraktívny pre začínajúcich používateľov VPN, ktorí hľadajú jednoduchý spôsob prístupu k plávaniu pre dospelých zvonku USA., a zároveň poskytuje vynikajúcu ochranu pre ich ďalšie online aktivity.

Servery spoločnosti CyberGhost 7 700+ sú umiestnené v 90 krajinách po celom svete. Mnohé z týchto serverov sa nachádzajú v Spojených štátoch a mnohé z nich sú optimalizované na streamovanie a ponúkajú prístup k mnohým službám USA pre streamovanie.

Rýchlosti sťahovania softvéru CyberGhost sú pripravené na streamovanie veľa rýchlosti pre obsah HD a 4K. Tu sa nenachádzajú žiadne obmedzenia šírky pásma ani obmedzenia dát.

Okrem vládneho šifrovania a ochrany proti prepínačom ponúkajú aplikácie poskytovateľa tiež možnosť blokovať reklamy a škodlivé webové stránky, blokovať sledovanie online a prinútiť webové stránky poskytovať verzie svojich webových stránok HTTPS, ak sú k dispozícii.

Politika bez serverov - protokoly a možnosť platby bitcoinmi udržujú veci v tajnosti.

Zobrazujú sa tu aplikácie pre systémy Windows, Linux, MacOS, iOS, Android, Android TV a Amazon Fire, rovnako ako rozšírenia prehliadača Chrome a Firefox..

K službe môžete súčasne pripojiť až 7 zariadení pomocou jedinej sady prihlasovacích údajov, alebo môžete využiť výhody funkcií smerovača na ochranu všetkých pripojených zariadení..

Pros:

 • Servery optimalizované na streamovanie v USA a na celom svete
 • Rýchle pripojenia pripravené na HD a 4K
 • Žiadne záznamy, akceptuje bitcoíny
 • Ľahko použiteľné aplikácie pre najpopulárnejšie platformy zariadení

Zápory:

 • Ponúka pokročilé možnosti, ktoré môžu dobre očakávaní používatelia očakávať

JEDNODUCHÉ MOŽNOSTI POUŽITIA VPN: CyberGhost je najlepšou voľbou v tomto zozname pre začínajúcich používateľov VPN, ktorí hľadajú špičkovú online ochranu a vynikajúci prístup k americkým streamingovým službám, všetko bez zložitých nastavení. K dispozícii je 45-dňová záruka vrátenia peňazí bez rizika.

Prečítajte si moju úplnú recenziu CyberGhost.

4. PrivateVPN

PrivateVPN logo

PrivateVPN zachytil 4. miesto v tejto zostave napriek menej pôsobivej globálnej serverovej sieti. Poskytovateľ je vysoká rýchlosť sťahovania a spoľahlivý prístup k streamovacím službám urobiť z neho dobrú voľbu pre používateľov, ktorí sa sústreďujú na prístup v USA.

150+ serverov v 60 krajinách sa rovná papierovému pokrytiu globálnych serverov. Poskytovateľ však má viac serverov umiestnených v USA ako v ktorejkoľvek inej krajine. Tieto servery ponúkajú spoľahlivý prístup k službe Adult Swim, ako aj k iným streamovacím službám, ako sú HBO, Amazon Prime a ďalšie..

Pravidelné sú tu rýchle pripojenia s veľkou šírkou pásma na spracovanie streamov HD aj 4K. Žiadne denné alebo mesačné limity na údaje nikdy neobmedzujú zábavu pri streamovaní.

Šifrovanie na úrovni vlády, ako aj prepínač zabíjania, ochrana pred únikom IPv6 a ochrana pred únikom DNS sú k dispozícii tak ako sú možnosť „Stealth VPN“, ktorá zakrýva vaše použitie VPN.

PrivateVPN nikdy neukladá protokoly súvisiace s online aktivitami svojich zákazníkov. Akceptujú bitcoiny, aby udržali vaše anonymné platby.

Podpora aplikácií poskytovateľa je obmedzená na veľké 4 platformy - iOS, Android, Windows a MacOS. Momentálne nie sú k dispozícii žiadne rozšírenia prehliadača. K dispozícii je podpora smerovača. Na jeden účet je povolené až 6 súbežných pripojení.

Pros:

 • Ponúka prístup k službe Adult Swim a iným streamingovým službám v USA
 • Rýchlosti pripojenia 4K
 • Až 6 súbežných pripojení

Zápory:

 • Čísla serverov sú tenké
 • Podpora viacerých platforiem je tiež tenká

VEĽKÉ RÝCHLOSTI PRIPOJENIA: PrivateVPN odblokuje službu Adult Swim a ďalšie streamingové služby, vďaka čomu sa dajú ľahko a rýchlo rýchlo prepojiť až po spracovanie akéhokoľvek typu streamingového obsahu. Vylepšenia by mohli využiť ponuky aplikácií a globálne servery poskytovateľa. K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Prečítajte si moju úplnú recenziu fóra PrivateVPN.

5. Surfshark

Logo SurfShark

Surfshark sa dostal na tento zoznam vďaka svojim schopnostiam na odblokovanie obsahu a špičkovej bezpečnosti a ochrane súkromia.

Aj keď globálne pokrytie servera poskytovateľa bolo predtým trochu štíhle, od posledného overenia ich pokrytia sa viac ako zdvojnásobilo..

S viac ako 1 000 servermi v 61+ krajinách po celom svete sa poskytovateľ rýchlo blíži konkurenčnej rovnosti s mnohými inými poskytovateľmi VPN. Servery poskytujú spoľahlivý prístup k službe Adult Swim, HBO, CBS Naplno a mnoho ďalších.

Rýchlosti pripojenia spoločnosti Surfshark pristanú niekde uprostred tohto zoznamu a dokážu ľahko spracovať prúdy HD a 4K. Žiadne starosti s obmedzením šírky pásma ani obmedzením šírky pásma.

Všetky vaše internetové aktivity sú šifrované pomocou šifrovania vojenskej kvality a je k dispozícii ochrana proti prepínačom, ako aj blokovanie reklám a sledovania. Poskytovateľ neuchováva žiadne protokoly serverov akéhokoľvek druhu a našťastie prijíma bitcoiny výmenou za svoje služby.

Natívne aplikácie sú k dispozícii pre platformy iOS, Android, Linux, Windows, macOS a Amazon Fire. K dispozícii sú rozšírenia prehliadača Firefox a Chrome. Kompatibilita smerovača poskytovateľa ponúka ochranu všetkých vašich pripojených zariadení.

Poskytovateľ ponúka mimoriadne štedré neobmedzené súčasné pripojenie prídavok.

Pros:

 • Pripája sa k mnohým streamingovým službám
 • Žiadne obmedzenia súčasných pripojení
 • Komplexná ochrana bezpečnosti a súkromia

Zápory:

 • Globálne pokrytie serverov sa zlepšuje, ale mohlo by byť lepšie
 • Obmedzená podpora natívnej aplikácie

DOKONALÉ PRE VEĽKÉ SKUPINY: Surfshark je vyspelý poskytovateľ VPN, ktorý poskytuje optimálny prístup k službe Adult Swim a iným streamingovým službám. Neobmedzený príspevok poskytovateľa súbežného pripojenia poskytovateľa je ideálny pre používateľov, ktorí požadujú veľké množstvo pripojení VPN. K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Prečítajte si moju úplnú recenziu Surfshark.

Čo môžem sledovať pri plávaní dospelých?

Existuje niekoľko populárnych predstavení, ktoré sú k dispozícii na prezeranie pre dospelých, vrátane:

 • Rick a Morty
 • Aqua Teen Hunger Force
 • americký otec
 • Čierny dynamit
 • Bobove Burgery
 • Boondocks
 • Dragon Ball Super
 • Rodinný chlap
 • Harvey Birdman, advokát
 • Robot Chicken
 • A mnoho ďalších…

Môžem používať bezplatnú sieť VPN na sledovanie plávania pre dospelých?

Neodporúčal by som to. Sieť VPN zadarmo neposkytuje spoľahlivý prístup k streamovacím službám, neponúkajú ani pripojenia optimalizované na streamovanie ani komplexné zabezpečenie súkromia a zabezpečenia online.

Väčšina streamingových služieb je pri detekcii používania VPN skúsená. Keď poskytovateľ zistí, že prehliadač používa VPN na prístup k svojmu obsahu, často blokuje IP adresu používanú touto VPN.

Potom je na poskytovateľovi VPN, aby si nastavil novú IP adresu, aby znovu otvoril prístup k službe.

Bezplatné siete VPN jednoducho nemajú prostriedky na pokračovanie v nastavovaní nových adries IP. Okrem toho je počet VPN serverov, ktoré VPN pre Freebie ponúka, pomerne malý.

Väčšina bezplatných sietí VPN má obmedzený počet serverov, z ktorých si môžete vybrať, a ak si vyberiete vôbec. Používatelia často zistia, že sú automaticky pripojení k serveru podľa výberu poskytovateľa, nie k serveru.

Mnoho bezplatných sietí VPN bude zrýchliť pripojenia svojich používateľov, a obmedzia používanie zákazníka tým, že budú uplatňovať denné alebo mesačné limity na údaje. Ani jedna z týchto „funkcií“ nie je vhodná na streamovanie.

Pokiaľ ide o ochranu súkromia a bezpečnosť, dokonca aj „bezplatné“ siete VPN musia zarobiť peniaze na zaplatenie faktúr, a mnohí tak robia prihlásením online na cestách svojich používateľov a predajom týchto informácií inzerentom a iným zainteresovaným stranám..

Zistilo sa, že aj ďalšie siete VPN s bezhotovostnou platbou vkladajú do relácií prehliadača svojich používateľov nežiaduce reklamy a sledujú súbory cookie.

Ak vás všetky vyššie uvedené skutočnosti neodradili od zváženia „bezplatnej“ siete VPN na prístup k plávaniu pre dospelých, v každom prípade pokračujte. Ale nehovorte, že som vás nevaroval.

Na čo iné je VPN dobré?

Okrem otvorenia prístupu k obsahu pre dospelých môže sieť VPN otvoriť aj prístup k mnohým iným online službám a webovým stránkam.

Sieť VPN môžete použiť na prístup k herným arénam, streamovaniu videa a hudobných služieb a na iné blokované stránky a služby.

VPN bráni vášmu poskytovateľovi internetových služieb v monitorovaní a obmedzovaní vášho prístupu k „neschváleným“ činnostiam, ako je napríklad streamovanie z určitých služieb alebo zdieľanie súborov prostredníctvom zdieľania súborov P2P.

Ochrana šifrovaného pripojenia VPN zabezpečuje, že váš poskytovateľ internetových služieb nevie, čo máte v úmysle, takže nemôže blokovať aktivitu..

Rovnaké šifrovanie bráni hackerom v monitorovaní a zachytávaní vašich online nákupných a bankových aktivít, keď ste pripojení k nechránenému hotspotu Wi-Fi v kaviarni alebo hoteli.

záver

Na Adult Swim je veľa podivného, ​​ale zábavného obsahu a pomocou siete VPN zaistíte, že vám nič nebude chýbať len preto, že cestujete alebo žijete v zahraničí.

Logo ExpressVPN

Sieť VPN - rovnako ako moja najlepšia voľba, ExpressVPN - otvára prístup k službe Adult Swim a iným streamovacím službám, poskytuje optimálnu ochranu vašich online aktivít a skryje vaše online aktivity pred zvedavými očami..

Pre viac informácií, navštívte webovú stránku ExpressVPN.

„Adult Swim“ od Briana Johnsona & Dane Kantner má licenciu podľa CC BY-SA 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

95 − = 89

map