Etisalat için en iyi VPN

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) 'de seyahat ediyorsanız veya yaşıyorsanız, büyük olasılıkla internete bağlanmak için Etisalat'ı kullanacaksınız. İletişim sağlayıcısı, 90 milyondan fazla aboneden oluşan müşteri ağı ile BAE'deki ana internet sağlayıcısıdır.


BAE'de internete bağlandıktan sonra, internetin çok sansürlenmiş bir yer olduğunu göreceksiniz..

Devlet tarafından işletilen bir kuruluş olan Etisalat, tüm internet içeriğini kullanıcıya sunmadan önce yoğun şekilde sansürler. İslam karşıtı web siteleri, yetişkinlere uygun içerik, video paylaşım siteleri ve Skype gibi VoIP hizmetlerinin tümü Etisalat tarafından engellendi.

Neyse ki, BAE ziyaretçileri ve sakinleri, Sanal Özel Ağ kullanarak Etisalat’ın internet engellerinden kaçabilir. 

Ama sadece herhangi bir VPN değil. BAE hükümeti, VPN söz konusu olduğunda özellikle kısıtlayıcıdır. Aslında, çoğu VPN BAE'nin içinden çalışmaz - sadece birkaçı hala güvenilir bir şekilde oradan çalışır.

"En iyi VPN for" makalelerimin çoğunun ilk 5 VPN listesini içerdiğini fark etmiş olabilirsiniz. Bu sefer, listemde sadece 3 sağlayıcı var. Etisalat tarafından işletilen BAE internetinde yalnızca 3 VPN sağlayıcısı tüm internetin güvenliğini kaldırabilir.

VPN sağlayıcıları ile BAE hükümeti arasındaki savaşın devam ettiğini unutmayın. Burada listelediğim 3 VPN bu yazı yazıldığı sırada çalışırken, yarın çalışacaklarına dair bir garanti yok.

Neyse ki, bu sağlayıcıların 3'ü ipsiz para iade garantisi sunuyor, böylece seçtiğiniz VPN'niz BAE içinde çalışmayı durdurursa geri ödeme alabilirsiniz.

En İyi Etisalat VPN'leri

Tüm favori VPN sağlayıcılarımı test ettim ve aşağıda listelenen 3, BAE'deki Etisalat ağına bağlandığında engellenmemiş bir internete güvenilir erişim sunduğunu kanıtladı. Aceleniz varsa, hızlı bir özet:

 1. ExpressVPN: Bu sağlayıcı, özgür dünyada internete güvenilir erişim sağlar. Tüm dünyada birinci sınıf çevrimiçi güvenlik ve gizlilik sunan güvenilir VPN sunucuları ile yüksek bağlantı hızları sunarlar.
 2. NordVPN: Bu üçlünün düşük fiyat lideridir ve bankayı bozmadan internete güvenilir erişim sağlar. Çift VPN ve gizlenmiş sunucu seçenekleri, VPN ile ilgili etkinliklerinizin tespit edilememesine yardımcı olur.
 3. PrivateVPN: Daha az bilinen bir VPN sağlayıcısı olmanın avantajları vardır. PrivateVPN şu ana kadar BAE yetkililerinin bildiriminin altında kaldı. Sağlayıcı 6 adede kadar eşzamanlı bağlantıya izin verir.

Yüzlerce VPN mevcut olsa da, yalnızca birkaçı Etisalat’ın BAE çevrimiçi birlikte gösterimlerini güvenilir bir şekilde kırabilir. Bu listede yapmak için, bu VPN'ler aşağıdakileri sunmak zorundaydı.

 • BAE içinden kısıtlı içeriğin engellemesini kaldırabilme
 • Dünyanın her yerinde bulunan sunucular
 • Veri sınırı olmadan yüksek bağlantı hızları
 • Askeri düzeyde şifreleme
 • Sunucu günlüğü yok
 • Mükemmel müşteri desteği

İşte Etisalat ile kullanmak için en iyi VPN'lerin listesi:

1. ExpressVPN

ExpressVPN logosu

ExpressVPN, BAE içinden dış dünyaya erişmek için en iyi 1 VPN'dir. Sağlayıcı, Etisalat radarının altında bir şekilde uçmayı başaran güvenilir bağlantılar sunuyor.

ExpressVPN, dünyanın 94 ülkesinde 3.000'den fazla sunucuya sahiptir. Etisalat’ın BAE tabanlı internet ağında normalde engellenebilecek internet içeriğine mükemmel erişim sağlar.

Sağlayıcının indirme hızları bu ilk 3 listede en yüksek hızlardır, favori çevrimiçi etkinliklerinizden herhangi birini kolayca gerçekleştirecek hızlar sağlar. Müşterilerin çevrimiçi etkinliklerine hiçbir veri sınırı veya bant genişliği kısıtlaması uygulanmaz.

Başka bir ülkeden bağlanıyormuş gibi görünmesi için IP adresinizi aldatmaya ek olarak, sağlayıcı başka bağlantı korumaları da sunar. Korumalar arasında askeri sınıf şifreleme, kill switch koruması ve DNS sızıntı koruması bulunur.

BAE hükümetinin çevrimiçi seyahatlerinizle ilgili günlükleri alma konusunda endişelenmeyeceksiniz, çünkü bu sağlayıcı Kesin kayıt tutmama politikası.

Son zamanlarda ExpressVPN, bir sunucu her yeniden başlatıldığında tüm verilerin tamamen silinmesini sağlayan “TrustedServer” teknolojisini kullanmaya başladı. Ayrıca, sağlayıcının Bitcoin ödeme seçeneğiyle birlikte tek kullanımlık bir e-posta adresi kullanarak tam bir anonimlik elde edebilirsiniz.

Sağlayıcının 7/24 canlı sohbet desteği, e-posta desteği ve destek bilet sistemi sayesinde 24 saat destek verilmektedir. Ayrıca aranabilir bir destek ve sorun giderme kütüphanesi de sunar.

Sağlayıcı, en iyi cihaz platformlarının tümü için yerel uygulama desteği sunar ve ayrıca mükemmel yönlendirici uyumluluğu sunar.

Artıları:

 • BAE'de Etisalat ağı üzerinde çalışıyor
 • Dünyada bulunan sunucular
 • Yüksek bağlantı hızları
 • Birinci sınıf şifreleme ve diğer bağlantı korumaları
 • Mükemmel gizlilik koruması

Eksileri:

 • Diğer sağlayıcılardan daha yüksek fiyatlı

ETISALAT İÇİN EN İYİ VPN: ExpressVPN, BAE internet sağlayıcısı Etisalat'a bağlıyken internet bağlantınızı korumak için en iyi seçimdir. Sağlayıcı, en iyi gizlilik korumalarının yanı sıra birinci sınıf bağlantı koruması da sunar. 30 günlük para iade garantisi sunar.

ExpressVPN tam incelememi okuyun.

2. NordVPN

NordVPN logosu

NordVPN, BAE tabanlı Etisalat ağındaki kullanıcılar için mükemmel VPN koruması sağlar. Bu düşük fiyatlı sağlayıcı genellikle yalnızca ödeme derecesinin üzerindeki sağlayıcılardan bulunan koruma sağlar.

Sağlayıcının 60 ülkede 5.500'den fazla sunucusu var. Bu sunucular, Etisalat’ın ağına bağlandığınızda İnternet engellemesini kaldırma konusunda birinci sınıf bir iş çıkarıyor.

Bu sunucular şunları içerir: özel gizleme özelliğine sahip sunucular ve VPN üzerinden Çift VPN ve Onion Over VPN sunucuları, bunların hepsi VPN etkinliğinizi gizlemeye yardımcı olur. (Bu özellikler hakkında daha fazla bilgi için buraya bakın.)

NordVPN bu toplamada en düşük bağlantı hızlarını sağlar, ancak yine de çoğu kullanıcının gereksinimlerine uygundur. Burada veri sınırı veya bant genişliği sınırlaması bulunmuyor.

Askeri sınıf şifreleme, kill anahtarı ve DNS sızıntı koruması, en iyi bağlantı korumasını sağlamak için birleştirilir.

Bu arada, sağlayıcının sunucuları hiçbir kayıt tutmaz, böylece çevrimiçi mastiklerinizin kayıtları hiçbir zaman geri gelemez ve sizi ısıramaz. Ayrıca, sağlayıcının Bitcoin ödeme seçeneği tamamen gizli kalmanıza olanak tanır ve bu BAE'de kesin bir artıdır.

7/24 destek sohbeti, e-posta desteği ve aranabilir bir destek kütüphanesi sayesinde 24 saat müşteri desteği mevcuttur.

Chrome ve Firefox platformları için tarayıcı uzantıları gibi en popüler platformların tümü için yerel uygulama desteği mevcuttur. Yönlendirici desteği de mevcuttur.

Artıları:

 • Sunucular BAE'den güvenilir erişim sunar
 • Birinci sınıf çevrimiçi güvenlik korumaları
 • Çift VPN, VPN Üzerinden Soğan ve gizlenmiş sunucular
 • Düşük fiyat lideri

Eksileri:

 • Bu üstteki en düşük bağlantı hızları 3

EN İYİ DÜŞÜK FİYAT VPN SEÇENEĞİ: Eğer bir petrol peygamberi değilseniz, birkaç dolar tasarruf etmek istiyor olabilirsiniz. NordVPN bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, çevrimiçi seyahatlerinizi algılama ve izlemeden korurken, dış dünyaya güvenilir erişim sunar. 30 günlük para iade garantisi mevcuttur.

NordVPN tam incelememi okuyun.

3. PrivateVPN

PrivateVPN logosu

PrivateVPN, BAE (Çin'in yanı sıra) gibi çok kısıtlı ülkelerde iyi çalışma kabiliyeti sayesinde bu kadroda 3. ve son sırada yer alıyor.

Sağlayıcının global sunucu kapsamı biraz sınırlı olsa da, 60 ülkede 150'den fazla sunucu ile, sunucuları aşırı kısıtlayıcı hükümetler tarafından oluşturulan barikatlar altında iyi bir tünelleme işi yapıyor.

PrivateVPN yüksek bağlantı hızları sunar, tüm çevrimiçi etkinlikleriniz için bol miktarda beygir gücü sağlar. Sağlayıcı hızlı BAE bağlantı hızlarınızı yavaşlatmaz. Ayrıca, bağlantınızın kısıtlanması veya günlük veya aylık veri sınırları ile uğraşması konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak.

Bu sağlayıcı, askeri sınıf şifreleme, otomatik yeniden bağlanma seçeneği, şık “Gizli VPN” gizleme özelliği, IPv6 sızıntı koruması ve daha fazlası sayesinde bağlantı güvenliği arenasında bir engel oluşturmaz.

Ayrıca PrivateVPN’in “sunucu kaydı yok” politikası sayesinde gizlilik asla bir sorun teşkil etmez. Tamamen gizli duruma geçmek istiyorsanız, tek kullanımlık bir e-posta adresi ve sağlayıcının Bitcoin ödeme seçeneğini kullanın.

Sağlayıcının müşteri destek departmanı, 7/24 kullanılabilir olduğunu iddia ettikleri canlı destek sohbeti sunuyor, ancak siteyi kullanılabilir olmadığında birçok kez ziyaret ettim. Her ikisi de arama özelliği sunmasa da, bir destek iletişim formu ve Başlarken ve SSS alanları da mevcuttur..

Yerel uygulama desteği ilk 4 cihaz platformuyla sınırlıdır. Ancak, sağlayıcının yönlendirici özelliklerinden yararlanarak diğer cihaz platformlarını koruyabilirsiniz.

Artıları:

 • Kısıtlayıcı ülkelerde iyi çalıştığı biliniyor
 • Bağlantı hızları sizi yavaşlatmaz
 • Mükemmel güvenlik ve gizlilik korumaları

Eksileri:

 • Global sunucu kapsamı daha iyi olabilir
 • 7/24 canlı destek sohbet durumu yok

EN KISITLI ÜLKELER İÇİN ÖNERİLİR: PrivateVPN, kısıtlayıcı rejimler tarafından yönetilen ülkeleri ziyaret eden gezginler için cazip bir seçenektir. Sağlayıcının barikat baskısı gücü kanıtlandı. 30 günlük para iade garantisi mevcuttur.

PrivateVPN tam incelememi okuyun.

BAE'de Etisalat Ağında VPN Kullanmak Yasal mı??

BAE İnternet Servis Sağlayıcıları (Etisalat gibi) VPN kullanımını engellemeye çalışmak için VPN karşıtı önlemler alırken, BAE yasası, VPN kullanımının yalnızca bir suç işlemek için kullandığınızda yasadışı olduğunu söylüyor.

Ülkenin Telekom Düzenleme Kurumu (TRA) BAE'de internet sansürüyle suçlanıyor ve “kamu yararına, kamu ahlakına, kamu düzenine, kamu ulusal güvenliğine, İslam ahlakına aykırı veya yürürlükteki herhangi bir BAE tarafından yasaklanmış olan içeriği yasaklıyor. yasa, düzenleme, prosedür, düzen veya gereklilik. ”

Yasaklanmış içeriğe örnek olarak şunlar verilebilir:

 • VoIP servislerini (Skype gibi) kullanma
 • Pornografiye veya çıplaklığa erişim
 • Sahtekarlık, kimlik avı veya kimliğe bürünme
 • İlaçlar
 • Kumar (bahis, piyango, online casinolar)
 • Irkçılık, ayrımcılık, dine itaatsizlik

Yasadışı faaliyetlerin komisyonunda VPN kullanılması ek ücretlere neden olabilir. Para cezaları 500.000 AED ile 2.000.000 AED arasında değişebilir (mevcut döviz kurlarında 136.000 USD - 545.000 USD).

Yasadışı faaliyetler arasında siber suçlar (veri ve kimlik hırsızlığı gibi), banka sahtekarlığı ve diğer hain programlar da yer alabilir.

Ücretsiz VPN Etisalat Ağında Kullanım İçin Geçerli Bir Seçenek?

Bu siteyi düzenli olarak ziyaret ediyorsanız, ücretsiz VPN hayranı olmadığımı bilirsiniz. Bununla birlikte, BAE tabanlı Etisalat ağında bir VPN kullanmaya çalışmak, çevrimiçi etkinliklerinizin içeriğine bağlı olarak yasal sorunlara neden olabilir..

Öncelikle, endişelenmeniz gereken ana şeyi ele alalım: çevrimiçi gizliliğiniz.

Birçok "ücretsiz" VPN sağlayıcısı müşterilerinin çevrimiçi etkinliklerini izleme ve ardından bu bilgileri en yüksek teklif verene satma. Ya en yüksek teklif veren BAE hükümeti ise?

Ayrıca, diğer freebie VPN'lerin de kullanıcıların tarayıcı oturumlarına istenmeyen reklamlar enjekte ettiği ve çerezleri izlediği bulunmuştur. (Bilginize, bu izleme çerezleri VPN sağlayıcının sunucularına bağlı olmasanız bile buralarda kalır.)

Ücretsiz bir VPN sağlayıcısı kullanmamanın gizlilikle ilgili olmayan nedenleri de vardır. Birçok ücretsiz VPN, kullanıcılarının bağlantı hızlarını kısıtlar günlük veya aylık veri sınırları ile kullanımlarını kısıtlayabilir.

Ayrıca, çoğu ücretsiz VPN, müşterilerinin kullanımı için çok çeşitli VPN sunucuları sunmaz. Bu, BAE içinde ücretsiz bir VPN'in engellenme şansının çok iyi olduğu anlamına gelir.

BAE'de interneti kullanırken gizliliğiniz büyük önem taşıdığından ve ücretsiz bir VPN onu kesmediği için ücretsiz bir VPN kullanmaya çalışmamanızı şiddetle tavsiye ederim..

Bir VPN Ne Yapabilir??

VPN, BAE'de çevrimiçi seyahatlerinizi gizli tutmanın yanı sıra engellenen içeriğe erişimi açmanın mükemmel bir yoludur. Ancak, çevrimiçi etkinliklerinizi geliştiren ve koruyan diğer özellikler de sunar.

Bir VPN, bir internet üzerinden internete bağlandığınızda çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlamak için kullanışlı bir araçtır. korumasız Wi-Fi etkin noktası, kahve dükkanlarında ve otellerde bulunanlar gibi.

Birçok Wi-Fi etkin noktası ağa bağlanmak için parola gerektirmez. Bu, bağlantının şifrelenmediği, çevrimiçi etkinliklerinizin diğer kullanıcıların gözlemine açık kaldığı anlamına gelir.

Etkin nokta bir parola gerektirse bile, çevrimiçi alışveriş yaparken veya bankacılık işlemlerinde veri hırsızlığına veya ortadaki adam saldırılarına açık bırakarak düzgün bir şekilde güvenceye alınmayabilir..

Bir VPN, çevrimiçi etkinliklerinizi şu şekilde geliştirebilir: ISS'nizin bağlantı hızlarınızı azaltmasını önleme veya faaliyetlerinizi engelleme.

Bazı İnternet Servis Sağlayıcıları, P2P dosya paylaşımı veya belirli akış sağlayıcılarının içeriğini görüntüleme gibi "onaylanmamış" etkinliklerle meşgul oldukları tespit edilirse müşterilerin bağlantılarını kısıtlıyor veya engelliyor..

Bir VPN, internet bağlantınızı koruyucu bir şifreleme tüneline kapatarak, faaliyetlerinizin izlenmesini önleyerek ISS'nizin yukarıdakilerden herhangi birini yapmasını engeller. Göremediklerini engelleyemezler.

Sonuç

BAE'deki çevrimiçi etkinliklerini korumak ve geliştirmek isteyen Etisalat kullanıcılarının bir Sanal Özel Ağa abone olmalarını yürekten tavsiye ediyorum..

Bir VPN, internet bağlantınızı şifreler, çevrimiçi etkinliklerinizi Etisalat, BAE hükümeti ve kötü adamlardan meraklı gözlerden korur.

VPN ayrıca BAE sınırları içinde normalde engellenebilecek web sitelerine, akış hizmetlerine, oyun sunucularına ve diğer hizmetlere erişme olanağı sunar.

ExpressVPN logosu

ExpressVPN çevrimiçi etkinlikleriniz için güvenilir koruma sağlarken, BAE'de normalde bulunmayan hizmetlere de erişim sağlar. Sağlayıcı hızlı bağlantı hızları, mükemmel çoklu platform uygulama desteği ve birinci sınıf müşteri desteği sunar. Sağlayıcının gizlilik korumaları, VPN endüstrisinde mevcut olan en iyilerden biridir.

Daha fazla bilgi veya abonelik satın almak için ExpressVPN web sitesini ziyaret edin.

“Etisalat” Wikipedia Kullanıcısı CC BY-SA 3.0 lisansı altında

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − 14 =

map