Jaka jest najlepsza sieć VPN dla Roku w 2020 roku?


Program Roku Streaming Player obejmuje różne dekodery i kijki do strumieniowego przesyłania wideo, wykonane przez Roku, Inc. Roku oferuje różnorodne opcje strumieniowego przesyłania wideo i audio dzięki ogromnemu wyborowi aplikacji i „kanałów”, w tym Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, BBC iPlayer i wiele innych.

Niestety zawartość niektórych z tych aplikacji jest zablokowana z powodu ograniczeń licencyjnych rządowych lub geograficznych. W związku z tym niektóre najlepsze treści mogą być niedostępne w Twojej okolicy.

Korzystając z wirtualnej sieci prywatnej (VPN), możesz uzyskać dostęp do zablokowanych treści, ponieważ przypisuje nowy adres IP Twojemu urządzeniu, pozwalając mu oszukać dostawcę treści, aby sądził, że znajdujesz się w miejscu, w którym treść jest dostępna.

Przydatne funkcje VPN nie kończą się na tym. VPN chroni również twoje połączenie internetowe, zamykając je w tunelu szyfrowania. Zapobiega to śledzeniu podróży online przez obserwatorów, takich jak dostawca usług internetowych (ISP), rząd lub hakerzy..

W tym artykule przeglądam 5 najlepszych VPN do ochrony i ulepszania twoich sesji oglądania Roku.

Jak korzystać z Roku z VPN

Konfiguracja VPN z Roku może początkowo wydawać się nieco trudna, ale w rzeczywistości jest to dość łatwe:

 1. Najpierw subskrybuj VPN.
 2. Skonfiguruj VPN na kompatybilnym routerze (lub kup wstępnie skonfigurowany router).
 3. Wybierz serwer VPN znajdujący się najbliżej treści przesyłanych strumieniowo, do których chcesz uzyskać dostęp.
 4. Upewnij się, że Roku jest podłączony do routera chronionego VPN.
 5. Chwyć popcorn i zacznij streamować!

Najlepsze VPN dla Roku

Przeprowadziłem wyczerpujące rundy testowe wszystkich moich najlepszych dostawców VPN, a wyniki tego pokazują Te 5 sieci VPN jest najlepszym wyborem do użycia z urządzeniem Roku.

Oto podsumowanie dla tych, którzy się spieszą:

  1. ExpressVPN: Ten dostawca zapewnia optymalną szybkość połączenia i najwyższy globalny zasięg serwerów, które mają ogromne znaczenie podczas przesyłania strumieniowego wideo za pomocą Roku.
  2. NordVPN: Ten dostawca zapewnia dobrze szyfrowane połączenia z obsługą HD. Ich zabezpieczenia i ochrona prywatności są na najwyższym poziomie. Chociaż ich globalny zasięg serwerów może być nieco trudny, większość użytkowników powinna uznać go za wystarczający.
  3. CyberGhost: Prędkości połączenia kawioru w cenie kanapki rybnej. Ten dostawca zapewnia wystarczająco szybkie prędkości dla treści 4K, pozostawiając wystarczająco dużo pieniędzy na koncie bankowym, aby kupić i wypożyczyć ulubione filmy i programy telewizyjne.
  4. IPVanish: Ten dostawca zapewnia najwyższą jakość usług i zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa informacji dzięki własnym farmom serwerów.
  5. Surfshark: Jest to kolejny dostawca, którego zasięg serwerów mógłby być lepszy, ale który zapewnia wystarczającą szybkość i bezpieczeństwo, aby więcej niż nadrobić. Ogromnym plusem jest również nieograniczony limit jednoczesnych połączeń.

Uwaga: W tej chwili nie ma dostępnych aplikacji VPN dla platformy Roku. To sprawia, że ​​zgodność routera i dostępność wstępnie skonfigurowanych routerów są kluczowymi funkcjami, których należy szukać w dowolnej sieci VPN, której planujesz używać z urządzeniem do przesyłania strumieniowego Roku.

Oceniłem i uszeregowałem najlepsze Roku VPN według następujących kryteriów:

 • Globalny zasięg serwerów
 • Prędkości połączenia
 • Poziom obsługi klienta
 • Prywatność i zabezpieczenia bezpieczeństwa
 • Kompatybilność routera (punkty bonusowe dla wstępnie skonfigurowanych routerów VPN)

Oto moja lista 5 najlepszych VPN do użytku z Roku.

1. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN to najlepsza dostępna sieć VPN do ochrony sesji oglądania Roku. Największy globalny zasięg dostawcy tego dostawcy oferuje moc odblokowywania treści w większości lokalizacji na całym świecie.

Ten dostawca ma jedne z najlepszych globalnych zasięgów serwerów w branży. Z Ponad 3000 serwerów stacjonujących w 94 krajach, przez długi czas nie zabraknie Ci treści. Dostawca ublocks Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer i wiele innych usług.

Prędkości połączenia z ExpressVPN są jednymi z najlepszych w branży i zapewniają więcej niż wystarczającą moc, aby przesyłać strumieniowo ulubione treści HD i 4K. Bingeing nie spowoduje żadnych problemów dzięki brakowi ograniczeń przepustowości i ograniczeń danych w usłudze.

Obsługa klienta jest zawsze dostępna, aby pomóc za pośrednictwem usługodawcy 24/7 opcja czatu na żywo, baza wiedzy z możliwością przeszukiwania, wsparcie systemu śledzenia biletów i opcja wsparcia przez e-mail.

Bezpieczeństwo i prywatność są niezbędne, a ExpressVPN zapewnia szyfrowanie na poziomie wojskowym i ochronę przed zabijaniem wielu aplikacji. Surowa polityka braku dzienników i opcja płatności Bitcoin chronią Twoją prywatność.

Ponieważ w Roku nie ma dostępnych aplikacji VPN, obsługa routerów staje się bardzo ważna. Na szczęście ExpressVPN oferuje wsparcie za pomocą duża liczba routerów, a także oferuje wstępnie skonfigurowane routery, jeśli nie zajmujesz się całą konfiguracją.

Aplikacje są dostępne dla najpopularniejszych urządzeń (w tym Amazon Fire TV), co pozwala chronić również inne urządzenia.

Plusy

 • Szeroki zasięg globalnego serwera
 • Prędkości połączenia HD
 • Obsługa klienta 24/7
 • Najwyższej jakości zabezpieczenia i ochrona prywatności
 • Dostępne wstępnie skonfigurowane routery

Cons

 • Droższy niż niektórzy inni dostawcy

NAJLEPSZA VPN DLA ROKU: ExpressVPN to najlepszy wybór do ulepszenia i ochrony sesji oglądania Roku. Najwyższy zasięg globalnego serwera, szybkie połączenia i doskonała obsługa routerów sprawiają, że ochrona Twojego Roku jest bardzo prosta. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

2. NordVPN

Logo NordVPN

Tym razem NordVPN zdobywa drugie miejsce dzięki szybkim połączeniom, doskonałej obsłudze klienta oraz doskonałej prywatności i bezpieczeństwu.

Ten dostawca może nie obejmować globem, jak niektórzy jego konkurenci, ale prawdopodobnie zaspokoi twoje potrzeby dzięki prawie 5200 serwerom zlokalizowanym w 61 krajach. Usługi przesyłania strumieniowego odblokowane przez dostawcę obejmują Netflix, BBC iPlayer i Hulu.

Nie ma znaczenia, czy wolisz format HD lub 4K dla swojej przyjemności filmowej, Szybkie połączenia NordVPN zapewniają ochronę. Co więcej, nigdy nie musisz się martwić, że sesje bingingu zostaną przerwane z powodu przekroczenia limitu danych lub ograniczenia przepustowości.

Chociaż nie miałem wielu problemów z NordVPN, zdarzają się rzeczy, więc kiedy to nastąpi, z przyjemnością dowiesz się, że dostawca oferuje wsparcie przez e-mail, bazę wiedzy z możliwością wyszukiwania i czat pomocy technicznej na żywo przez całą dobę.

Twoje bezpieczeństwo i prywatność w Internecie są nienaruszone podczas korzystania z NordVPN. Dostawca chroni Twoje połączenia za pomocą szyfrowania na poziomie wojskowym i ochrony przełącznika zabójstw, a także zapewnia Twoją prywatność za pomocą ścisłe zasady braku dzienników i opcja płatności Bitcoin.

Podobnie jak w przypadku wszystkich dostawców z tej listy, NordVPN nie oferuje natywnej aplikacji Roku. Tutaj pojawia się kompatybilność dostawcy z wieloma markami i modelami routerów. Dostępne są również wstępnie skonfigurowane routery.

Plusy

 • 5200 serwerów w 61 krajach
 • Prędkości połączeń HD i 4K
 • Jeden z najtańszych dostępnych dostawców
 • Najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony prywatności

Cons

 • Aplikacje mogą być bardziej przyjazne dla użytkownika

NAJLEPSZE W BUDŻECIE: NordVPN to najlepsza opcja dla właścicieli urządzeń Roku, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze, ale nie rezygnują z żadnych funkcji VPN. Pomimo niskiej ceny dostawca zapewnia szybkie, dobrze chronione połączenia. Dostępna jest 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

3. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost, choć może być trzecim dostawcą w tym rankingu, oferuje najszybsze prędkości połączeń na tej liście. Doskonałe zabezpieczenia i ochrona prywatności są również dużym plusem.

Dzięki prawie 3700 serwerom stacjonującym w 59 krajach, sieć serwerów CyberGhost zapewni dostęp do większości treści blokowanych geograficznie. Zapewnia to dostęp do treści z Netflix, Hulu, BBC iPlayer i innych usług.

CyberGhost zapewnia najszybsze prędkości połączenia w tym podsumowaniu, co oznacza, że ​​nawet treści 4K HDR zaczną strumieniować szybko i bez problemów z buforowaniem. Dostawca nie nakłada żadnych ograniczeń przepustowości ani ograniczeń danych na swoich użytkowników, co zawsze stanowi plus w przypadku przesyłania strumieniowego.

W mało prawdopodobnym przypadku, gdy masz problem z usługą CyberGhost, nie jest to wielki problem. Obsługa klienta dostawcy jest zawsze dostępna za pośrednictwem czatu wsparcia na żywo, systemu śledzenia zgłoszeń pomocy i przeszukiwalnej biblioteki wsparcia.

Twoje bezpieczeństwo online jest dobrze chronione, gdy masz połączenie z serwerami CyberGhost dzięki szyfrowaniu na poziomie wojskowym i ochronie przed zabijaniem przełączników.

Twoja prywatność jest również zapewniona, jako dostawcy nie prowadzi żadnych dzienników żadnego rodzaju połączony ze swoimi wygłupami online podczas połączenia z ich serwerami. Opcja płatności subskrypcją Bitcoin w CyberGhost pozwala użytkownikom zachować prywatność informacji o płatności.

Ponieważ żadne aplikacje VPN nie są dostępne dla urządzeń Roku, musisz chronić swoje sesje oglądania za pośrednictwem routera. Na szczęście CyberGhost jest kompatybilny z dużą liczbą routerów. Dostępne są również wstępnie skonfigurowane routery.

Plusy

 • Szyfrowanie wysokiego poziomu dla bezpieczeństwa połączenia
 • Połączenia zoptymalizowane do przesyłania strumieniowego 4K
 • Doskonała kompatybilność routera
 • Najwyższej jakości ochrona prywatności

Cons

 • Brak zabezpieczenia przełącznika zabicia dla routerów

NAJLEPSZE DLA AFICIONADOS 4K: Szybkie połączenia CyberGhost sprawiają, że jest to najlepsza sieć VPN dla użytkowników, którzy oglądają dużo treści HD i 4K. Liczne wstępnie skonfigurowane opcje routera dostawcy pozwolą Ci szybko uruchomić. 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

4. IPVanish

Logo IPVanish

IPVanish oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony prywatności dzięki temu, że jest właścicielem i operatorem wszystkich swoich serwerów. Obsługa routera jest również doskonała.

Ten dostawca jest jedyną usługą VPN na tej liście dla posiadać i obsługiwać własne serwery. W ten sposób usługa usuwa z równania operatorów zewnętrznych, zwiększając bezpieczeństwo danych. IPVanish ma ponad 1300 serwerów w ponad 50 krajach.

Niestety, IPVanish nie otwiera dostępu do Netflix w innych lokalizacjach, ale umożliwia dostęp do innych usług, takich jak BBC iPlayer, HBO Now, Amazon Prime Video i Sling TV.

Chociaż połączenia IPVanish mogą nie do końca mierzyć prędkości, które oferują inni dostawcy w tej pierwszej piątce, nadal oferują dużą moc zgodną z HD. Nie nakłada też żadnych ograniczeń danych ani ograniczeń przepustowości.

Obsługa klienta IPVanish nie ma sobie równych, ponieważ oferuje Czat pomocy technicznej 24/7, wsparcie przez e-mail i przeszukiwalna biblioteka wsparcia.

Ochrona prywatności oferowana przez IPVanish może być lepsza. Chociaż dostawca przestrzega surowych zasad dotyczących braku dzienników, nie oferuje opcji płatności Bitcoin, co oznacza, że ​​Twoja anonimowość płatności może być zagrożona.

Szyfrowanie na poziomie wojskowym i zabezpieczenie przełącznika zabójstw zapewniają bezpieczeństwo, gdy masz połączenie z serwerami tego dostawcy.

IPVanish chroni urządzenie Roku za jego pośrednictwem rozbudowana kompatybilność routera. Wstępnie skonfigurowane routery są dostępne, jeśli nie czujesz się komfortowo samodzielnie.

Plusy

 • Jest właścicielem i operatorem farm serwerów VPN
 • Dostępne wstępnie skonfigurowane routery
 • Dobrze chronione połączenia

Cons

 • 7-dniowy okres gwarancji zwrotu pieniędzy jest raczej krótki
 • Brak opcji płatności Bitcoin

WYSOKA BEZPIECZEŃSTWO: IPVanish zapewnia dodatkową warstwę prywatności i bezpieczeństwa dzięki własnym i obsługiwanym farmom serwerów. Zapewniają szybkie, dobrze chronione połączenia. Ich 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy jest trochę krótka jak na mój gust.

5. Surfshark

Logo SurfShark

Surfshark znajduje się na tej liście ze względu na całodobową obsługę klienta, dobrze chronione połączenia i szeroką gamę routerów.

Dostawca oferuje ponad 500 serwerów, zlokalizowanych w ponad 50 krajach na całym świecie.

Chociaż pozostaje to nieco w tyle za innymi na tej liście, Surfshark wykonał godną podziwu pracę, wybierając ich lokalizacje, co oznacza, że ​​oferuje ponadprzeciętna moc odblokowywania treści, otwierając dostęp do m.in. Netflix, Hulu, BBC iPlayer i innych.

W zależności od zwykłych szybkości połączenia Surfshark nie powinien mieć problemu z zapewnieniem prędkości połączenia HD i 4K.

Obsługa klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji dzięki czatowi dostawcy na żywo przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dostępnej do przeszukiwania biblioteki FAQ i formularza kontaktowego.

Bezpieczeństwo online i ochrona prywatności są najmniejszymi zmartwieniami dzięki wysoce zaszyfrowanym połączeniom usługi, rygorystycznym zasadom braku dzienników i opcji płatności Bitcoin.

Chociaż natywna aplikacja Roku nie jest dostępna (co jest powszechne wśród dostawców VPN), Surfshark oferuje doskonałą kompatybilność z wieloma routerami, a gotowe routery są dostępne.

W przypadku innych urządzeń użytkownicy mogą korzystać z doskonałej obsługi wieloplatformowej i bardzo hojnej nieograniczona liczba jednoczesnych połączeń dodatek.

Plusy

 • Dobra moc odblokowywania zawartości
 • Nieograniczone jednoczesne połączenia
 • Świetna kompatybilność routera

Cons

 • Globalny zasięg serwerów może być lepszy
 • Brakuje opcji inteligentnego DNS Roku, która jest dostępna dla innych urządzeń

NIEOGRANICZONA OCHRONA: Surfshark zapewnia nie tylko najwyższej klasy obsługę routerów w celu ochrony urządzenia Roku, ale nieograniczony limit równoczesnych połączeń pomaga chronić wszystkie pozostałe urządzenia. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Jest darmową VPN dobrą opcją do użycia z Roku?

Nigdy nie polecałbym darmowego VPN do jakiegokolwiek użytku, ale dostawcy darmowego VPN są szczególnie złym wyborem do użytku z twoim Roku.

Po pierwsze, chociaż prawdą jest, że nie ma dostępnej obsługi aplikacji Roku z każdy VPN, darmowe VPN nie oferują dużej kompatybilności routera. Prawie zawsze wymagają od Ciebie korzystania z ich aplikacji, aby umożliwić ich „ochronę”, co nie pozostawia żadnej możliwości ochrony urządzenia Roku.

„Darmowy” dostawca VPN będzie Cię również kosztował, zarówno pod względem prywatności, jak i czasu i wygody.

Po pierwsze, wielu darmowych dostawców VPN zarabia pieniądze (a firmy muszą zarabiać, aby utrzymać działalność) śledzenie podróży online ich użytkowników i sprzedaż informacji reklamodawcom i inne osoby trzecie. Ponadto niektórzy wprowadzają nawet niechciane reklamy i śledzące pliki cookie do sesji przeglądania użytkownika.

Teraz część „twojego czasu i wygody” równania ukrytych kosztów: Podczas łączenia się z serwerami bezpłatnego dostawcy możesz zostać zmuszony do oczekiwania w kolejce przed połączeniem.

Następnie, gdy możesz się połączyć, będziesz mieć do wyboru ograniczoną liczbę serwerów - jeśli w ogóle masz wybór serwerów.

Po nawiązaniu połączenia może się okazać, że Twój prędkości połączenia są dławione oraz że wykorzystanie danych jest ograniczone miesięcznym limitem danych. Żadne z tych ograniczeń nie sprzyja dokładnie oglądaniu strumieniowanego wideo.

Chociaż korzystanie z bezpłatnej sieci VPN jest z pewnością Twoją decyzją, radzę zrezygnować z jednej filiżanki ulubionego karmelu, niskopieniącego, odtłuszczonego mleka i jednej łyżeczki cukru w ​​proszku na miesiąc. To wszystko kosztuje doskonałą ochronę VPN.

Alternatywy dla używania routera z Roku

Jeśli nie chcesz flashować routera za pomocą nowego oprogramowania układowego, aby korzystać z VPN, i po prostu nie chcesz wydawać pieniędzy na wstępnie skonfigurowany router, dostępna jest inna opcja.

Skonfiguruj hotspot Wi-Fi chroniony siecią VPN

Jeśli jesteś użytkownikiem systemu macOS lub Windows, możesz skonfigurować komputer jako hotspot Wi-Fi chroniony przez VPN.

Jeśli komputer z systemem Windows lub macOS ma zarówno port Ethernet, jak i połączenie Wi-Fi, możesz łatwo udostępnić połączenie VPN komputera. Musisz po prostu uruchomić wybraną aplikację VPN udostępnij połączenie Wi-Fi swojego komputera jako hotspot.

Umożliwia to udostępnianie zaszyfrowanego połączenia internetowego Roku (lub dowolnemu innemu urządzeniu bezprzewodowemu).

Wniosek

Użytkownicy Roku mają do dyspozycji doskonałą pulę treści, którą można znacznie zwiększyć, używając VPN z ich małym kijem strumieniowym lub pudełkiem.

Oprócz otwarcia świata treści sieć VPN zapobiega również monitorowaniu lub ograniczaniu połączenia internetowego przez dowolną ze stron.

Logo ExpressVPN

ExpressVPN zapewnia najlepszy sposób ochrony urządzenia do przesyłania strumieniowego Roku - i innych podłączonych urządzeń - przed zagrożeniami internetowymi dzięki najwyższej jakości ochronie związanej z prywatnością i bezpieczeństwem.

Doskonały zasięg globalny serwera tego dostawcy pomoże widzom w wyświetlaniu ulubionych programów i filmów, bez względu na to, gdzie się znajdują.

Aby uzyskać więcej informacji lub wykupić subskrypcję, odwiedź witrynę ExpressVPN.

„Roku Streaming Stick” firmy BagoGames na licencji CC BY 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

37 − = 30

map