Kāds ir labākais Chromebook datoru VPN 2020. gadā?


Chromebook dators ir klēpjdators, kura operētājsistēmā darbojas Google uz Linux balstīta Chrome OS. Ierīce izmanto pārlūku Google Chrome, lai veiktu klēpjdatoriem līdzīgus uzdevumus, tostarp tekstapstrādi, tīmekļa pārlūkošanu un daudz ko citu.

Kā Chromebook datora lietotājs, jūs esat pakļauts tādiem pašiem tiešsaistes riskiem kā citu ierīču lietotājiem. Varbūt vēl jo vairāk, jo daudzām darbībām, kas tiek veiktas ar Chromebook datoru, vai nu ir nepieciešams interneta savienojums, vai arī, izmantojot savienojumu ar internetu, tiek piedāvāta uzlabota pieredze.

Tas nozīmē, ka jūs varētu pakļaut tiešsaistes pikšķerēšanas mēģinājumiem, uzbrukumiem man-the-vidū, tiešsaistes uzraudzībai un daudz ko citu.

Par laimi, ir veids, kā aizsargāt tiešsaistes aktivitātes, izmantojot Chromebook datoru: virtuālais privātais tīkls (VPN).

Virtuālais privātais tīkls aizsargā jūsu tiešsaistes aktivitātes no ziņkārīgo acīm šifrējot jūsu interneta savienojumu, padarot ārējiem novērotājiem neiespējamu jūsu tiešsaistes ceļojumu uzraudzību vai personīgās informācijas nozagšanu.

VPN var arī palīdzēt piekļūt saturam, kuram parasti nevarat piekļūt, piemēram, ģeogrāfiski bloķētam straumēšanas pakalpojumu, vietņu un citu pakalpojumu saturam..

Šajā rakstā es apskatīju piecus labākos VPN, kas paredzēti lietošanai ar Chromebook datoru.

Kā izmantot savu VPN ar Chromebook datoru

Lai aizsargātu savu Chromebook datoru ar VPN, jāveic dažas vienkāršas darbības:

 1. Abonējiet VPN.
 2. Instalējiet vai nu pārlūka Chrome paplašinājumu, lai aizsargātu pārlūkošanas sesijas, vai Android lietotni, lai aizsargātu visas darbības jūsu ierīcē.
 3. Piesakieties VPN.
 4. Izvēlieties VPN serveri un izveidojiet savienojumu.
 5. Izbaudiet aizsargātas tiešsaistes aktivitātes savā Chromebook datorā.

Labākie Chromebook datoru VPN

Pēc tam, kad mani galvenie VPN pakalpojumu sniedzēji bija iesnieguši izsmeļošas pārbaudes kārtas, es to atklāju šie 5 VPN vislabāk darbojās ar Chromebook ierīcēm. Ja jūs steidzaties, šeit ir kopsavilkums:

  1. ExpressVPN: Pakalpojuma globālais servera pārklājums, privātuma aizsardzība un drošības piedāvājumi ir vieni no labākajiem biznesā. Arī viņu savienojuma ātrums nav nekas, kas šķaudītu.
  2. NordVPN: Šeit parasti tiek izmantoti ātri, labi šifrēti savienojumi un optimāli privātuma un drošības pasākumi. Zemā cena, ko viņi iekasē par augsto pakalpojumu līmeni, padarīs to pievilcīgu lietotājiem no budžeta.
  3. CyberGhost: Šis pakalpojumu sniedzējs nodrošina augsta līmeņa pakalpojumus par izdevīgu cenu. Ātri ātrumi ir obligāti lietojami uz tādu internetu orientētai ierīcei kā Chromebook dators, un CyberGhost nodrošina.
  4. IPVanish: Papildus konkurētspējīgam savienojuma ātrumam, globālajam serveru pārklājumam, kā arī privātuma un drošības aizsardzībai, IPVanish pastiprina robežu ar viņu pašu piederošajām un darbināmām serveru fermām..
  5. Surfshark: Lai gan viņu serveru pārklājums var būt mazāks nekā citiem pakalpojumu sniedzējiem, to kompensē privātuma un drošības aizsardzība, kā arī nedaudz neparasta neierobežota vienlaicīgu savienojumu politika..

Piezīme: Lai gan VPN pakalpojumu sniedzēji nepiedāvā vietējās Chromebook lietotnes, tie tomēr nodrošina Android lietotnes, kas ir savietojami ar jaunāko Chrome OS versiju, kas ir Chromebook datora operētājsistēma.

Daudzi piedāvā arī pārlūka Chrome paplašinājumus. Ir iespējams arī manuāli konfigurēt VPN savienojumu Chromebook datorā.

Es novērtēju un ierindoju labākos Chromebook datoru VPN, izmantojot šādus kritērijus:

 • Android lietotnes vai pārlūka Chrome paplašinājuma pieejamība
 • Globālais servera pārklājums
 • Savienojuma ātrumi
 • Klientu atbalsta piedāvājumi
 • Privātuma un drošības aizsardzība

Šeit ir mans saraksts ar 5 labākajiem VPN, kas paredzēti lietošanai ar jūsu Chromebook datoru.

1. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

ExpressVPN nodrošina vislabāko vispusīgo aizsardzību un veiktspēju Chromebook ierīcēm. Pakalpojumu sniedzējs nodrošina visaptverošu globālo serveru pārklājumu un vismodernāko Chromebook datoru atbalstu.

ExpressVPN piedāvā Android lietotni, kas darbojas ar jaunākajām Chrome OS versijām, kā arī Google Chrome pārlūka paplašinājumu. Turklāt pieredzējuši lietotāji var izmantot pakalpojuma instrukcijas, lai manuāli iestatītu L2TP savienojumu ar pakalpojumu sniedzēja serveriem..

Neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā vēlaties izveidot savienojumu, ExpressVPN, iespējams, to aptver, jo tas piedāvā vairāk nekā 3000 serveru, kas atrodas 94 valstīs.

Pateicoties ExpressVPN ātrajam savienojuma ātrumam, visas jūsu Chrome OS lietotnes darbosies straumējot video vai saglabājot informāciju mākonī. Pakalpojumu sniedzējs nekad nepakļauj savus lietotājus datu ierobežojumiem vai joslas platuma ierobežojumiem.

Klientu atbalsts vienmēr ir pieejams, izmantojot pakalpojumu sniedzēju 24/7 tiešraides tērzēšana, atbalsta biļešu izsekošanas sistēma, e-pasta atbalsts un meklēšanas bibliotēka ar meklēšanu.

Jūsu drošība vienmēr tiek aizsargāta, pateicoties pakalpojumu sniedzēja labi šifrētajiem savienojumiem. Jūsu privātums arī nekad nav apdraudēts, jo pakalpojumu sniedzējam ir stingra politika, kas neattiecas uz reģistrēšanos, kad jāveic jūsu tiešsaistes ceļojumu uzskaite, un tas pieņem Bitcoin abonēšanas maksājumam..

Pakalpojumu sniedzējam ir ierobežots 5 vienlaicīgu savienojumu skaits, izmantojot vienu lietotājvārdu. Vairāki lietotāji var izmantot pakalpojumu sniedzēja sniegtās priekšrocības optimāla maršrutētāja savietojamība lai aizsargātu vairākas ierīces, izmantojot vienu piekļuves punktu.

Plusi

 • Piedāvā Android lietotnes un pārlūka Chrome paplašinājumu
 • Savienojuma ātrums uztur lietas strauju
 • Visaptverošs klientu atbalsts
 • Lieliska drošības un privātuma aizsardzība
 • Visaptverošs globālo serveru pārklājums

Mīnusi

 • Diezgan dārgi, salīdzinot ar citiem populāriem VPN

LABĀKAIS VPN CHROMEBOOK: ExpressVPN ir labākā izvēle lietošanai ar jūsu Chromebook datoru. Lielisks savienojuma ātrums un plašs globālā servera pārklājums ļauj viegli aizsargāt savu Chromebook datoru. 30 dienu naudas atdošanas garantija padara ExpressVPN izmēģināšanu par bezriska iespēju.

2. NordVPN

NordVPN logotips

Pateicoties zemajai cenai un augstajam apkalpošanas līmenim lielākajā daļā kategoriju, NordVPN ieņem vietu “5-zirgu sacensībās”.

Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā gan Android lietotne un Chrome pārlūka paplašinājums. Tomēr tajā nav manuālas iestatīšanas opcijas.

Ar vairāk nekā 5200 serveriem, kas atrodas 60 valstīs, šī pakalpojumu sniedzēja globālais serveru pārklājums ir pietiekami labs, lai lielākajai daļai lietotāju piedāvātu piekļuvi savam iecienītākajam saturam..

Savienojuma ātrums nav problēma ar NordVPN, jo pakalpojumu sniedzēja savienojumi nodrošinās satura vienmērīgu plūsmu uz jūsu Chromebook datoru. Turklāt jums nekad nav jāuztraucas par VPN pakalpojumu, kas ierobežo jūs ar datu ierobežojumiem vai joslas platuma ierobežojumiem.

Lai gan NordVPN ir uzticams VPN pakalpojums, ir labi zināt, ka jums būs daudz atbalsta, ja jums tas būs nepieciešams. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā 24/7 tiešraides tērzēšana, e-pasta atbalsts un meklējamu zināšanu bāze.

Ja esat izveidojis savienojumu ar NordVPN, tiek labi aizsargātas privātuma un drošības aizsardzības. Jūsu tiešsaistes drošību aizsargā pakalpojumu sniedzēja īpaši šifrētie savienojumi. Tikmēr jūsu privātums paliks neskarts, pateicoties NordVPN's politika bez reģistriem un Bitcoin abonēšanas maksājuma iespēja.

Kaut arī pakalpojumu sniedzējs atļauj dāsnu 6 vienlaicīgu savienojumu ar vienu pieteikšanos, lietotāji, kuriem nepieciešams vairāk savienojumu, var piekļūt pakalpojumam, izmantojot maršrutētājus, kas ir saderīgi ar NordVPN..

Plusi

 • 5 200+ serveri 60 valstīs
 • Android lietotnes un Chrome paplašinājumu pieejamība
 • Cenas par cenu
 • Lieliska drošības un privātuma aizsardzība

Mīnusi

 • Nav aizsargātas lietotnes slēdža

BUDŽETA AIZSARDZĪBA: NordVPN piedāvā lielisku jūsu Chromebook datora aizsardzību. Šis pakalpojums nodrošina ātrus, labi aizsargātus savienojumus un klientu atbalsta līmeni, kas pārsniedz vidējo, tas viss, nepārkāpjot banku. 30 dienu naudas atdošanas garantija.

3. CyberGhost

CyberGhost logotips

CyberGhost ir ātruma valdnieks šajā 5 sarakstā, nodrošinot daudz zirgspēku visām jūsu ar internetu saistītajām Chromebook darbībām. Pakalpojumu sniedzēja savienojumi ir labi aizsargāti, un tas arī privātuma aizsardzība ir nepārspējama.

Pakalpojumu sniedzējs piegādā Android lietotnes un Chrome pārlūka paplašinājumu nodaļās, kā arī sniedz instrukcijas par to, kā manuāli iestatīt L2TP savienojumu.

CyberGhost globālais serveru tīkls atpaliek no nozares vidējā līmeņa - tajā ir 3700 un vairāk serveru 60 valstīs. Tas nodrošinās piekļuvi lielākajai daļai ģeogrāfiski bloķēta satura visā pasaulē, ieskaitot Netflix, Hulu, BBC iPlayer un citu.

Ātri savienojumi (daži no ātrākajiem nozarē) un datu ierobežojumu trūkums vai joslas platuma ierobežojumi padara CyberGhost par lielisku iespēju vienmēr savienotām ierīcēm, piemēram, Chromebook.

CyberGhost klientu apkalpošanas nodaļa nekad neatstās jūs neatbalstītu, pateicoties viņu tiešraides tērzēšanas opcijai, atbalsta biļešu sistēmai un meklējamai atbalsta bibliotēkai.

Militārā līmeņa šifrēšana jūsu interneta savienojumam ir iekļauta drošības departamentā, savukārt stingrā politika bez reģistrēšanās un Bitcoin maksājuma iespēja labi aizsargā jūsu privātumu.

Lai gan CyberGhost pieļauj dāsnu 7 vienlaicīgi savienojumi, ja jums nepieciešams vairāk, noderēs pakalpojumu sniedzēja plašā savietojamība ar daudziem maršrutētāju modeļiem un modeļiem.

Plusi

 • Ir pieejama Android lietotne un Chrome paplašinājums
 • Labi šifrēti savienojumi
 • Ātri savienojumi, lieliski piemēroti vienmēr savienotiem Chromebook datoriem
 • Nozares standarta privātuma aizsardzība

Mīnusi

 • Aizsardzība pret slepkavības novēršanu Android lietotnē

LABĀKĀS FANU straumēšanai: CyberGhost ir labākais VPN Chromebook datoru lietotājiem, kuriem patīk straumēšana. Pakalpojumu sniedzēja drošības un privātuma aizsardzība atbrīvo jūs no raizēm par pakļaušanu iedarbībai. 45 dienu naudas atdošanas garantija padara šo pakalpojumu sniedzēju par bezriska piedāvājumu.

4. IPVanish

IPVanish logotips

IPVanish nodrošina optimālu lietotņu un pārlūku paplašinājumu atbalstu, kā arī augstākā līmeņa privātuma un drošības aizsardzības.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā pārlūka Chrome paplašinājumu un Android lietotni, kā arī rokasgrāmatas OpenVPN un L2TP.

Salīdzinot ar citiem pakalpojumu sniedzējiem, IPVanish globālā servera pārklājuma nedaudz trūkst. Tomēr ar 1300+ serveriem, kas izvietoti vairāk nekā 50 valstīs, pakalpojumu sniedzējam ir diezgan labi pārklātas lietas.

IPVanish pieder un darbojas viņu serveru fermas, kas nozīmē trešām personām nav piekļuves šiem serveriem vai jūsu informācijai.

IPVanish savienojuma ātrums ir vairāk nekā pietiekams vienmēr savienotai ierīcei, piemēram, Chromebook datoram. Klientu atbalsts atbilst vai pārsniedz arī citus VPN pakalpojumus ar diennakts tērzēšanas atbalstu, e-pasta atbalstu un viegli meklējamu atbalsta zināšanu bāzi.

Ja nodarbojaties ar IPVanish, konfidencialitāte ir nedaudz jaukta. Kaut arī pakalpojumu sniedzējs nekad neuzglabā jūsu tiešsaistes ceļojumu žurnālus, tas nepiedāvā Bitcoin maksājuma iespēju, kas nozīmē, ka nav iespējas maksāt anonīmi.

Kaut arī IPVanish savienojumi piedāvā militāras pakāpes šifrēšanu, viņiem trūkst opcijas nogalināt.

IPVanish var aizsargāt visas jūsu ierīces, izmantojot plašo maršrutētāja savietojamību, ja tā ir īpaši dāsna 10 vienlaicīga savienojuma pabalsts ar to nepietiek.

Plusi

 • Īpašumu serveru fermas palielina drošību
 • Ļauj 10 vienlaicīgus savienojumus
 • Piedāvā gan OpenVPN, gan L2TP manuālās konfigurācijas

Mīnusi

 • Android lietotnē nav nolaišanas slēdža iespējas
 • Nav Bitcoin maksājuma iespēju

NAV IEINTERESĒTAS TREŠAS PUSES: IPVanish pašu īpašumā esošās un darbinātās serveru fermas liedz trešajām personām piekļūt jūsu datiem. Pieredzējuši lietotāji var izmantot OpenVPN savienojumu priekšrocības, nedarbinot lietotni. Pakalpojumu sniedzēja 7 dienu naudas atdošanas garantija man ir nedaudz īsa.

5. Surfshark

SurfShark logotips

Surfshark nodrošina virs jūsu Chromebook datora vidējo VPN aizsardzību, pateicoties tā Android lietotnei, kas aizsargā no slēdzi, ērts Chrome pārlūka paplašinājums un lielisks klientu atbalsts.

Šis pakalpojumu sniedzējs ierindojas kaut kur pakotnes apakšējā daļā, kad runa ir par globālo serveru pārklājumu, un 500+ serveri atrodas vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē.

Surfshark savienojuma ātrums viegli sekos jūsu Chromebook datora prasībām.

Abonējot Surfshark, konfidencialitāte un drošība ir labi nodrošināta. Sniedzējam ir politika bez reģistrēšanās, un tā ar prieku pieņem Bitcoin. Savienojumu drošības nodaļā Surfshark nodrošina ļoti šifrētus savienojumus un ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs šajā top 5, kas piedāvā avārijas poga tās lietotnes Android aizsardzība.

Pateicoties tam, ka meklējat atbalsta bibliotēku, atbalsta kontaktinformācijas veidlapu un 24 stundas diennaktī pieejamo tiešsaistes tērzēšanas iespēju, klientu atbalstu var ievietot kategorijā “Neraizējies”, kad izmantojat Surfshark..

Pakalpojumu sniedzējs dāsni atļauj neierobežoti vienlaicīgi savienojumi, bet, ja jums ir ierīce, kurai nav pieejama VPN lietotne, varat arī izmantot viņu izcilo maršrutētāja atbalstu.

Plusi

 • Nogaliniet tikai šajā sarakstā iekļauto Android slēdzi
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • Augstākā līmeņa privātums un drošības pārklājums

Mīnusi

 • Serveru tīkla, salīdzinot ar citiem pakalpojumu sniedzējiem, trūkst
 • Nav manuālas konfigurācijas opciju

AUGSTA LĪMEŅA DROŠĪBA: Surfshark nodrošina labi aizsargātus savienojumus, nodrošinot vienīgo Android lietotni ar aizsardzību pret iznīcināšanas slēdzi top 5. Neierobežota vienlaicīgu savienojumu politika tikai palielina vērtību. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Vai bezmaksas VPN ir laba iespēja lietošanai ar Chromebook datoru?

Es būšu tūlītējs ar jums: lai gan ir bezmaksas VPN pakalpojumi, kas darbosies ar jūsu Chromebook datoru, es nekad neieteiktu bezmaksas VPN jebkura lietošanas veids. Viņi vienkārši nav tā riska vērti, ko tie rada.

Daudzi “bezmaksas” VPN pakalpojumu sniedzēji maksā īri ​​un komunālos maksājumus līdz uzraudzīt klientu tiešsaistes lietošanas paradumus un pēc tam pārdot šo informāciju reklāmdevējiem un citas ieinteresētās puses. Ir zināms, ka daži bezsmadzeņu VPN iespiež nevēlamus izsekošanas sīkfailus un reklāmas lietotāju pārlūkošanas sesijās.

Bezmaksas VPN ir ne tikai privātuma apdraudējums, bet arī laika un ērtības ziņā. Jums var būt jāpiespiež gaidīt rindā, pirms tiek atļauts izveidot savienojumu ar VPN serveri. Pēc tam, kad jūs būsit izlaists no aizturēšanas pildspalvas, jūsu servera izvēle, visticamāk, būs ierobežota, ja jums vispār ir iespēja izvēlēties serveri.

Kad esat izveidojis savienojumu, ir arī iespējams, ka bezmaksas pakalpojumu sniedzējs jūsu VPN lietojumam uzliks ikmēneša datu ierobežojumu, un varbūt pat samaziniet savienojuma ātrumu. UGH!

Atcerieties, ka cienījama VPN sniedzēja pakalpojuma sniegšanas mēnesis jums izmaksās lētāk nekā iTunes digitālais albums. “Bezmaksas” VPN izmantošana var maksāt daudz vairāk.

Android lietotņu izmantošana ar Chromebook datoru

Lai gan VPN pārlūka Chrome paplašinājumu ar Chromebook datoru ir ērti lietot, ņemiet to vērā paplašinājums aizsargā tikai jūsu pārlūkprogrammas sesiju, atstājot pārējo tiešsaistes aktivitāšu uzraudzību.

Ja jums labāk patīk pilnīgs privātums, nevis ērtības, jums veicas.

Var darboties Chromebook datori, kuros darbojas jaunākās Chrome OS vai Chromium OS versijas (Chrome OS atvērtā koda versija) Android lietotnes, kas var aizsargāt visas jūsu tiešsaistes aktivitātes. (Google izveidoja gan operētājsistēmas Chrome OS, gan Android, padarot tās savietojamas.)

Ja vēlaties apstiprināt, ka Chromebook dators var instalēt un lietot Android lietotnes, apmeklējiet Chromium OS vietni, lai iegūtu saderīgu ierīču sarakstu..

Secinājums

Chromebook datoru lietotājiem, kuri vēlas pasargāt savas tiešsaistes aktivitātes no nevēlamiem skatieniem, ir ieteicams izvēlēties un izmantot cienījamu, uzticamu VPN nodrošinātāju..

Papildus tam, ka jūs pasargājat no trešo personu novērošanas, VPN tiek atvērts arī saturs, kuram parasti varētu nebūt piekļuves.

ExpressVPN logotips

ExpressVPN nodrošina optimālu metodi jūsu Chromebook datora aizsardzībai, izmantojot labi šifrētus savienojumus, plašu globālā servera pārklājumu un visaugstākā līmeņa privātuma un drošības piedāvājumus..

Lai iegūtu papildinformāciju vai iegādātos abonementu, apmeklējiet vietni ExpressVPN.

Kaboompics “Acer Chromebook” licencēts saskaņā ar CC0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 1

map