Kāds ir labākais UNuntu VPN 2020. gadā?


Ubuntu ir populāra Linux versija, kuras pamatā ir Debian Linux izplatīšana. Ubuntu bez maksas piedāvā uzņēmums Canonical Ltd, kas arī par maksu nodrošina komerciālu atbalstu.

Linux ir Unix līdzīga atvērtā koda operētājsistēma, kas sākotnēji bija paredzēta darbībai personālajos datoros, kuros darbojas Intel x86 arhitektūra. Kopš tā izlaišanas 1991. gadā dažādas organizācijas ir izlaidušas lietotājiem pielāgotas Linux “garšas”, ieskaitot Ubuntu un citas.

Lai gan Unbuntu nodrošina izcilu lokalizētu drošību, Ubuntu lietotājus internetā gaida daudz drošības un privātuma drausmu. Ikreiz, kad esat izveidojis savienojumu ar tīmekli, jūs riskējat, ka trešā puse pārkāpj jūsu privātumu un nozags jūsu personīgo un ar uzņēmējdarbību saistīto informāciju..

Virtuālais privātais tīkls (VPN) nodrošina optimālu tiešsaistes privātumu un drošību Linux lietotājiem, kamēr viņi nodarbojas ar tiešsaistes darbībām.

VPN nodrošina šifrētu jūsu interneta savienojuma aizsardzību, aizsargājot jūsu pārlūkošanu, lejupielādi, straumēšanu un citas tiešsaistes aktivitātes no valdības, jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja un citu Nosy Nellies uzraudzības..

VPN arī atver piekļuvi tiešsaistes saturam, kam parasti var būt ierobežota piekļuve jūsu atrašanās vietā. Tas ietver ģeogrāfiski ierobežotus straumēšanas pakalpojumus (piemēram, Netflix, Hulu un citus), tiešsaistes spēļu arēnas un citus pakalpojumus.

Lai gan Ubuntu un citas Linux garšas ir populāras, to lietotāju skaits nav tuvu citu operētājsistēmu, piemēram, macOS un Windows, skaitam. Tas nozīmē, ka daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji nepiedāvā lietotnes lietošanai kopā ar platformu.

Tas nozīmē Tāda VPN atrašana, kas piedāvā vietējās Ubuntu lietotnes atbalstu, ir patiess bonuss.

Šajā rakstā uzmanība tiks pievērsta 5 VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā vietējās lietotnes atbalstu Ubuntu.

Kāds ir labākais VPN lietošanai ar Ubuntu?

Plašas pārbaudes to ir parādījušas šie 5 VPN ir vislabākie izmantošanai ar Ubuntu operētājsistēmu. Šis ir kopsavilkums:

 1. ExpressVPN: Šis pakalpojumu sniedzējs ir labākā izvēle, lai aizsargātu jūsu tiešsaistes aktivitātes, kas saistītas ar Ubuntu. Lai arī lietotne ir balstīta uz rakstzīmēm, tā ir ērti lietojama un piedāvā palīdzību tikai ar dažiem taustiņu nospiešanām.
 2. NordVPN: Šim pakalpojumu sniedzēja vietējai Ubuntu lietotnei trūkst arī grafiskā lietotāja interfeisa (GUI), taču tā ir jaudīga un viegli lietojama. Lietotne ir vienkārša, un tā neietekmē sistēmas resursus.
 3. VyprVPN: Šī pakalpojumu sniedzēja uz rakstzīmēm balstītā lietotne piedāvā viegli atcerēties komandas un nodrošina izcilu aizsardzību. Diemžēl šeit nav atrodama aizsardzība pret slepkavības slēdzi.
 4. Privāta piekļuve internetam (PIA): Lai arī to var izmantot tikai ar Ubuntu 64 bitu versiju, tā ir arī vienīgā lietotne šajā top 5 sarakstā, kas piedāvā GUI, padarot to par lielisku izvēli Linux un VPN pirmajiem taimeriem..
 5. Surfshark: Šī ir izdevīgā cena šajā sarakstā, padarot to par labu izvēli Linux lietotājiem, kuri vēlas ietaupīt dažus dolārus. Lietotne nepiedāvā GUI, bet pakalpojumu sniedzējs piedāvā viegli izpildāmus lietošanas norādījumus.

Lai klasificētu labākos 5 VPN, kas paredzēti izmantošanai ar Ubuntu, es apsvēru šīs svarīgās funkcijas:

 • Nodrošina ar Ubuntu saderīgu Linux lietotni
 • Ātri savienojuma ātrumi
 • Optimāla drošības un privātuma aizsardzība
 • Uzticama piekļuve ģeogrāfiski bloķētam saturam, piemēram, Netflix un citiem pakalpojumiem
 • Visaptverošs klientu atbalsts

Šeit ir mans saraksts ar pieciem labākajiem Ubuntu VPN:

1. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

ExpressVPN ir labākā izvēle Ubuntu lietotājiem, kuri meklē labāko veidu, kā pasargāt savu tiešsaistes mijiedarbību no ziņkārīgo acīm.

Pakalpojuma sniedzēja ar Ubuntu saderīgā Linux lietotne nodrošina uz rakstzīmēm balstītu lietotāja saskarni, ko darbina loģiskas komandas, kas tikai nedaudz ietekmē sistēmas resursus.

Pakalpojumu sniedzēja savienojuma ātrums, kas mūsu pēdējā ātruma testu rangā ir # 1, nodrošina vairāk nekā pietiekamu joslas platumu jebkurai no jūsu tiešsaistes darbībām. Turklāt nav ikmēneša datu maksimālās robežas.

Militārā līmeņa šifrēšana un slepkavības slēdzis aizsargā jūsu tiešsaistes aktivitātes no ziņkārīgo acīm, aizsargājot tās pat tad, ja jūsu dators zaudē kontaktu ar ExpressVPN serveriem.

Šim pakalpojumu sniedzējam, kas darbojas Britu Virdžīnu salās, likumi neprasa reģistrēt savu lietotāju darbību žurnālus, tāpēc tas nav. Plus, ja jūs izvēlaties izmantot vienreiz lietojamo e-pasta adresi un maksāt, izmantojot Bitcoin, jūsu maksājuma informācija ir pilnīgi anonīma.

Straumējošu video un mūzikas fani novērtēs ExpressVPN satura atbloķēšanas iespējas, kā 3000+ serveri 94 pasaules valstīs efektīvi atbloķē Netflix, Hulu, BBC iPlayer un citus straumēšanas pakalpojumus. Tas arī atbloķē citus ģeogrāfiski bloķētus pakalpojumus un vietnes, ieskaitot tiešsaistes spēļu saturu.

Klientu apkalpošana ir piedāvājums visu diennakti ExpressVPN, pateicoties 24 stundas diennaktī notiekošajam tiešraides tērzēšanai, e-pasta atbalstam, atbalsta biļešu iesniegšanas sistēmai un viegli meklējamai atbalsta bibliotēkai..

Plusi:

 • Piedāvā ar Ubuntu saderīgu Linux lietotni
 • Droši atbloķē ģeogrāfiski bloķētu saturu un pakalpojumus
 • Visaptverošs globālo serveru pārklājums
 • Ātrākais savienojuma ātrums apkārt
 • Lieliska drošības un privātuma aizsardzība

Mīnusi:

 • Dārgākas nekā daudzas citas VPN iespējas

UBUNTU LABĀKAIS VPN: ExpressVPN ir labākā VPN iespēja Ubuntu lietotājiem. Viņu vieglā lietotne nodrošina īpaši ātrus savienojumus un atver lietotājus tiešsaistes satura pasaulei, vienlaikus nodrošinot visaugstāko aizsardzību. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Izlasiet manu pilnu ExpressVPN pārskatu.

2. NordVPN

NordVPN logotips

NordVPN nodrošina uzticamu VPN aizsardzību jūsu Ubuntu ierīcei ar stabilu lietotņu atbalstu un globālo servera pārklājumu.

Zemo izmaksu pakalpojumu sniedzēja Linux lietotnei trūkst GUI, taču komandrindas virzītā lietotne automātiski ierosina komandas, kā lietotājs ievada, padarot to mazliet intuitīvāku nekā dažu konkurentu Linux lietotnes.

NordVPN savienojuma ātrums ir vislēnākais šajā apritē, taču šie ātrumi kopumā nebūtu jāuzskata par lēniem. Tās ir vairāk nekā tikai HD satura straumēšana vai gandrīz visu citu ikdienas darbību veikšana tīmeklī. Šeit nav joslas platuma ierobežojumu vai datu ierobežojumu.

Par savienojuma drošību šeit tiek rūpēts labi, jo NordVPN servera savienojumi tiek aizsargāti ar bankas līmeņa šifrēšanu, aizsardzību pret slēdža slēdzi un obfukcēšanas funkciju ar iespēju padarīt jūsu VPN trafiku par parastu interneta trafiku..

Konfidencialitāte ir vēl viens plus, kad jūs izmantojat NordVPN, as pakalpojumu sniedzējs absolūti neveic klientu tiešsaistes ceļojumu žurnālus un piedāvā inkognito maksājuma iespēju, izmantojot Bitcoin.

NordVPN globālais serveru pārklājums ir pieejams vairāk nekā 5700 serveros 60 valstīs. Ir zināms, ka šie serveri veic uzticamu straumēšanas pakalpojumu, vietņu un citu pakalpojumu, kas varētu būt bloķēti jūsu reģionā, atbloķēšanu.

Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, pateicoties vienmēr pieejamajiem tiešsaistes atbalsta tērzēšanas ziņojumiem, meklējamo zināšanu bāzei un e-pasta atbalsta opcijai.

Plusi:

 • Ar Ubuntu saderīga lietotne: PĀRBAUDIET!
 • Lietotne piedāvā komandu automātiska pabeigšana
 • Lieliska drošības un privātuma aizsardzība
 • Cenas par cenu

Mīnusi:

 • Lietotnē Ubuntu nav GUI

LABĀKĀ VĒRTĪBA: NordVPN Ubuntu pakalpojums nodrošina visaugstāko tiešsaistes aizsardzību un privātumu. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā globālo serveru pārklājumu, kas pārsniedz vidējo līmeni, un to cenas padara to par derīgu iespēju Ubuntu lietotājiem, kuri vēro savus penss. 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Izlasiet manu pilnu NordVPN pārskatu.

3. VyprVPN

vyprVPN-logo

VyprVPN nodrošina ar Ubuntu saderīgu, ar GUI nesaistītu Linux lietotni, kas piedāvā tiešsaistes palīdzību. Lietotne nodrošina drošu piekļuvi savam visaptverošajam VPN serveru globālajam tīklam.

Pakalpojumu sniedzēja ar Ubuntu saderīgā Linux lietotne nav norādīta viņu “lietotņu” lapā, bet saiti uz lietotni var atrast šeit. Rakstzīmju balstīta lietotne piedāvā palīdzību komandām, komandrindā ievadot “vyprvpn -h”.

Ar VyprVPN savienojuma ātrumu var tikt galā ar visām jūsu iecienītākajām tiešsaistes darbībām, piedāvājot vienmērīgu video straumēšanu, ātru failu pārsūtīšanu un bez aizkavēšanās spēlēm.

Pakalpojums labi apstrādā tiešsaistes drošību, pateicoties lietotnes aizsardzībai pret slepeno slēdžu ar labi šifrētiem savienojumiem.

VyprVPN serveros nav atrodami žurnāli. Diemžēl kriptovalūtas maksājuma iespēja ir arī nepiedalīšanās.

Ar vairāk nekā 700 pašiem piederošu un darbinātu serveru 70 valstīs, VyprVPN veic labu darbu, pārklājot zemeslodi. Vietnē VyprVPN, kas pieder un pārvalda savus serverus, nodrošina papildu aizsardzības līmeni starp jūsu informāciju un trešo personu acīm.

Šie serveri piedāvā drošu piekļuvi saturam visā pasaulē, ieskaitot Netflix un citus straumēšanas pakalpojumus, vietnes, spēļu serverus un daudz ko citu..

VyprVPN klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, ar diennakts tiešraides tērzēšanu, atbalsta pieprasījuma formu un meklēšanas atbalsta un problēmu novēršanas bibliotēku.

Plusi:

 • Ubuntu saderīgu lietotņu piedāvājums
 • Visā pasaulē 700 un vairāk pašpietiekamu un darbinātu serveru
 • Lieliska tiešsaistes drošība
 • Bez žurnāliem serveri

Mīnusi:

 • Dārgāk nekā daudzi citi VPN
 • Nav pagarinātu 2 vai 3 gadu abonēšanas darījumu

PAPILDU DROŠĪBAS Slānis: ar VyprVPN saderīgā lietotne Ubuntu nodrošina piekļuvi VyprVPN piederošu un darbinātu serveru tīklam, kas neļauj trešo personu darbuzņēmējiem atrasties prom no jūsu datiem. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Izlasiet visu manu VyprVPN pārskatu.

4. Privāta piekļuve internetam

PrivateInternetAccess logotips

Privātā interneta piekļuve (PIA) ir plaši pazīstams un ievērots VPN nodrošinātājs. PIA ir arī vienīgais VPN šajā top 5, kas piedāvā lietotni ar grafisko lietotāja interfeisu (GUI)..

Ar PIA Ubuntu saderīgā Linux lietotne lepojas ar GUI, kas ļauj vieglāk mainīt opcijas, atlasīt serveri un izveidot savienojumu. Lietotnes GUI padara to par galveno izvēli lietotājiem, kuriem nav patīkami atcerēties un manuāli ievadīt komandas.

Privāta piekļuve internetam nodrošina iespaidīgu savienojuma ātrumu ar pietiekamu zirgspēku jaudu gandrīz visām tiešsaistes darbībām, kurās jūs varētu iesaistīties.

Valdības līmeņa šifrēšana un ērts slepkavības slēdzis neļauj jūsu tiešsaistes aktivitātēm pamanīt trešo personu šņākšanu. Lietotne piedāvā arī iespēju bloķēt domēnus, ko izmanto reklāmām, izsekotājiem un ļaunprātīgai programmatūrai.

Stingra politika bez žurnālu reģistrēšanas un Bitcoin maksājuma iespēja saglabā jūsu tiešsaistes identitāti inkognito režīmā.

Privātajā interneta piekļuvē ir iespaidīgs serveru skaits (3 300 un vairāk), taču viņi tos ir iepērkuši tikai 32 valstīs. Tāpēc, pirms pieņemat lēmumu par abonēšanu, jūs varētu vēlēties pārbaudīt pakalpojumu sniedzēja servera pārklājumu.

Privātai piekļuvei internetam trūkst tiešraides tērzēšanas. Tomēr tas piedāvā meklējamu zināšanu bāzi, aviobiļešu izsekošanas sistēmu un sadaļu “Norādījumi”, lai palīdzētu PIA klientiem veikt viņu VPN savienojuma instalēšanas un lietošanas uzdevumus..

Plusi:

 • Šajā versijā tiek piedāvāta tikai lietotne GUI, kas balstīta uz Ubuntu
 • Lieliska aizsardzība pret šifrēšanu un iznīcināšanu
 • Ļauj līdz 10 vienlaicīgiem savienojumiem

Mīnusi:

 • Serveri ir iesaiņoti ierobežotā skaitā valstu
 • Neatbloķē daudzus straumēšanas pakalpojumus

LABĀKAIS VPN SĀKOTĀJIEM: Privāta piekļuve internetam ir lieliska izvēle pirmo reizi izmantojamiem VPN lietotājiem, pateicoties tā viegli lietojamajai grafiskajai lietotāja saskarnei. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā visaugstāko aizsardzību, taču tā globālais serveru pārklājums ir jāuzlabo. Ir pieejama 7 dienu naudas atdošanas garantija.

Lasiet manu pilnu pārskatu par privāto piekļuvi internetam.

5. Surfshark

SurfShark logotips

Surfshark piedāvā uz rakstzīmēm balstītu Ubuntu lietotni, kas nodrošina ātrus savienojumus un neierobežotu vienlaicīgu savienojumu.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā lietotni Ubuntu, balstoties uz rakstzīmēm. Kaut arī šāda veida lietotnes var atbaidīt dažus lietotājus, pakalpojumu sniedzēja informatīvās instrukcijas viņu vietnē un lietotnē iebūvētā palīdzības funkcionalitāte varētu palīdzēt mazināt sāpes.

Surfshark lejupielādes ātrums ir ļoti labs, nodrošinot lielu joslas platumu visām populārākajām tiešsaistes darbībām - pat jūsu.

Tiešsaistes drošība šeit ir labi apskatīta, izmantojot militāri apstiprinātu šifrēšanu un nogalināšanas slēdžu aizsardzību, lai jūsu tiešsaistes aktivitātes netiktu netīšām pakļautas.

Šis pakalpojumu sniedzējs arī sedz privātumu, piemēram viņi neieraksta nekādu servera žurnālu un piedāvājiet Bitcoin abonēšanas maksājuma iespēju.

Kaut arī Surfshark serveru numuri (800 un vairāk) nav īpaši iespaidīgi, šķiet, ka viņi tos izmanto saprātīgi ar atrašanās vietām vairāk nekā 50 pasaules valstīs. Serveri veic apbrīnojamu darbu, atbloķējot straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer un citus.

Ja jums ir liels bizness, mazs uzņēmums vai pat salu karaliste, ikviens jūsu organizācijā, pateicoties savam uzņēmumam, var izmantot Surfshark uzreiz neierobežota vienlaicīgu savienojumu politika.

Klientu atbalsts Surfshark vienmēr ir pieejams, un tas ietver meklējamo atbalsta bibliotēku, atbalsta kontakta veidlapu un 24 stundas diennaktī notiekošās tiešsaistes tērzēšanas iespēju.

Plusi:

 • Vietējā ar Ubuntu saderīgā Linux lietotne
 • Vienlaicīgi savienojumi ar bezgalību un ārpus tās!
 • Augstākā līmeņa drošība un privātuma aizsardzība

Mīnusi:

 • Globālais serveru pārklājums ir nedaudz zems
 • Linux lietotnei trūkst citu platformu lietotņu funkciju

PERFEKTS LIELĀM LIETOTĀJU GRUPĀM: Surfshark lietotne Ubuntu nodrošina ātrus savienojumus ar drošu piekļuvi bloķētiem pakalpojumiem un vietnēm. Neierobežots pabalsts par vienlaicīgu savienojumu padara to par labāko izvēli daudzbērnu ģimenēm un maziem uzņēmumiem. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Lasiet manu pilnu pārskatu par Surfshark.

Ko vēl VPN var darīt man??

Kaut arī VPN ir lielisks vispusīgas drošības rīks, tas daudzos veidos var arī uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi.

VPN var piešķirt jūsu ierīcei jaunu IP adresi, padarot to tādu, it kā jūs veidotu savienojumu no cita pasaules reģiona.

To var atveriet piekļuvi tiešsaistes saturam no visas pasaules ka jums parasti var liegt baudīt. Tas ietver saturu no straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix un Spotify, spēļu serveriem un daudziem citiem tiešsaistes satura veidiem.

Arī VPN var neļaujiet savam interneta pakalpojumu sniedzējam savienojuma ātruma samazināšana vienkārši tāpēc, ka tas “neapstiprina” jūsu piekļūstošo vai kopīgoto saturu.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi - VPN piedāvā lielisku aizsardzību, ja izmantojat neaizsargātu publisko Wi-Fi tīklāju. Šifrēšanas trūkums lielākajā daļā karsto punktu padara jūs par pievilcīgu mērķi hakeriem, kuri vēlas nozagt jūsu personisko informāciju vai ierīcē injicēt ļaunprātīgu programmatūru..

VPN aizsargā jūsu savienojumu, šifrējot sienas starp jums un sliktajiem puišiem.

Vai es varu izmantot bezmaksas VPN ar Linux??

Pirmkārt, veiksmi atrast bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā vietēju lietotni jebkuram Linux gaumei. Tikai divi no testētajiem bezmaksas VPN faktiski piedāvā Linux lietotnes iespēju.

Pat ja jūs atradīsit bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā lietotni Ubuntu, es esmu gatavs veikt derības jūs neapmierinās saņemtais pakalpojums.

Pirmkārt, daudzi bezmaksas VPN liks viņu lietotājiem gaidīt aizturēšanas rindā, pirms ļaut viņiem izveidot savienojumu ar serveri.

Kad jums ir atļauts izveidot savienojumu, servera izvēle ir ļoti ierobežota, salīdzinot ar maksas pakalpojuma pakalpojumu. (Daudzi pakalpojumu sniedzēji automātiski savieno jūs ar serveri, neļaujot jums izvēlēties.)

Kad būsit izveidojis savienojumu, var šķist, ka savienojuma ātrums ir ievērojami palēnināts. Daudzi VPN bez maksas samazina lietotāju savienojuma ātrumu un nosaka arī ikdienas vai ikmēneša datu ierobežojumus viņu lietošanai.

Lai gan parasti tiek domāts, ka vārds “bezmaksas” nozīmē “bez maksas”, bezmaksas uzmundrinošie VPN pieejai piedāvā citādā veidā. Daudzi sns-maksa VPN reģistrēs savu klientu aktivitātes tiešsaistē, pārdodot šo informāciju visaugstākajām cenām.

Turklāt ir zināms, ka citi bezmaksas VPN injicē nevēlamas reklāmas un izsekošanas sīkfailus lietotāju pārlūkošanas sesijās. Šeit slēptās izmaksas ir saistītas ar jūsu privātumu.

Kvalitatīvs VPN pakalpojums var maksāt tikpat mēnesi kā kombinētā maltīte iecienītajā ātrās ēdināšanas restorānā, un tas ir daudz veselīgāk, vismaz jūsu tiešsaistes dzīvei.

Cik vēl es varu nodrošināt savu Ubuntu datoru??

Tāpat kā jebkura operētājsistēma, arī Ubuntu nav absolūti drošs.

Lai gan vairums Linux instalāciju nodrošina apbrīnojamu drošības līmeni, un VPN noteikti papildina šo aizsardzību, ir arī citi rīki, kas jums jāpatur Ubuntu drošības komplektā.

Pie citiem drošības rīkiem pieder:

 • Pretvīrusu programmatūra
 • Ugunsmūris
 • Anti-rootkit programmatūra
 • Uz drošību orientēti pārlūka paplašinājumi
 • Droša pārlūkprogramma, piemēram, Tor
 • Paroļu pārvaldnieks

Secinājums

Aizsargājot savu Ubuntu skaitļošanas sesiju, izmantojot VPN, jūs varēsit mazliet atpūsties, atrodoties tiešsaistē, tā vietā, lai uztraukties par nepiederošajiem, kas uzrauga jūsu tiešsaistes aktivitātes, un pievērsties jūsu vērtīgajai personiskajai informācijai..

ExpressVPN logotips

Ar Ubuntu saderīgs VPN pakalpojums - tāpat kā mana izvēle, ExpressVPN - piedāvā visaptverošu tiešsaistes drošību un privātumu, paver piekļuvi saturam, kas parasti var nebūt pieejams, un ļauj jūsu tiešsaistes darbībām palikt nepamanītām..

Lai iegūtu vairāk informācijas vai iegādātos abonementu, apmeklējiet ExpressVPN vietni.

Gustavo Belemmi “Ubuntu” ir licencēts saskaņā ar CC0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 2 =

map