Kāds ir labākais VPN avenēm Pi 2020. gadā?


Raspberry Pi ir viena borta datoru sērija, ko izstrādājis Apvienotajā Karalistē bāzēts Raspberry Pi fonds, lai veicinātu datorzinātņu pamatmācību skolās un jaunattīstības valstīs..

Sīkie datori ir kļuvuši populāri ārpus klases, jo hobiji ir izmantojuši datoru tādiem projektiem kā emulatoru darbināšana, robotika, mājas automatizācija un vēl daudz vairāk..

Raspberry Pi var palaist daudzas operētājsistēmas, ieskaitot Ubuntu (un citus Linux distros), Windows un dažādas specializētas operētājsistēmas. Tomēr noklusējuma OS - ko nodrošina Raspberry Pi fonds - ir Raspbian, kas ir uz Debian balstīta Linux izplatīšana.

Raspberry Pi spēja palaist operētājsistēmu, kuras pamatā ir Debian, ļauj ierīci viegli aizsargāt, izmantojot lietotnes, kas pieejamas no dažādiem virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojumu sniedzējiem..

VPN kodē lietotāja interneta savienojumu šifrēšanas tunelī, tiešsaistes ceļojumu neredzēšana, līdzīgi kā šosejas tunelis slēpj transportlīdzekļu satiksmi. Tas pasargā jūsu darbības no hakeru, jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja (ISP) un pat jūsu valsts valdības ziņkārīgajām acīm..

VPN ir arī lielisks rīks izklaides iespēju paplašināšanai. VPN palīdz lietotājiem piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam (piemēram, saturam, kas atrodams Netflix, Hulu un citiem straumēšanas pakalpojumiem), padarot to tādu, it kā jūs atrastos citā pasaules malā. VPN to izdara, sabojājot ierīces IP adresi.

Šajā rakstā es pievērsīšos 5 uzticamiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā vietējās lietotnes atbalstu Raspbian, kas ir Raspberry Pi mini datora noklusējuma operētājsistēma..

Kāds ir labākais VPN lietošanai ar Raspberry Pi?

Pēc manu labāko VPN pakalpojumu sniedzēju izpētes un testēšanas, ir pierādīts, ka 5 zemāk uzskaitītie VPN nodrošina vislabāko aizsardzību un veiktspēju Raspberry Pi ierīcēm darbojas Raspbian.

Steidzamiem šeit ir īss kopsavilkums:

 1. ExpressVPN: Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā labāko likmi jūsu Raspberry Pi ierīces aizsardzībai. Lai gan ExpressVPN Debian lietotne ir balstīta uz rakstzīmēm, to ir viegli lietot, tā nodrošina izcilu aizsardzību un augstāko lejupielādes ātrumu.
 2. NordVPN: Šis zemo cenu nodrošinātājs nodrošina jūsu Raspberry Pi lielisku aizsardzību. Lai gan tai trūkst grafiskas lietotāja saskarnes (GUI), tā ir jaudīga un viegli lietojama.
 3. VyprVPN: Lietotne labi darbojas tādos Debian distros kā Raspbian. Lietotnei trūkst GUI, taču komandas ir loģiskas un viegli iegaumējamas.
 4. Privāta piekļuve internetam (PIA): PIA lietotne ir vienīgā šajā top 5 sarakstā, kas piedāvā GUI, padarot to vieglāku izmantošanu Raspbian un VPN pirmreizējiem lietotājiem. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā saprātīgu cenu, lai gan tā serveru tīkls varētu uzlabot.
 5. Surfshark: Šoreiz zemo cenu līderim - pakalpojumu sniedzēja Linux lietotnei trūkst GUI, taču lietotne ir viegli lietojama. Lietotne izmanto OpenVPN, kas lietotājiem ļauj izvēlēties starp UDP un TCP savienojumiem.

Lai sarindotu labākos 5 VPN, kas paredzēti izmantošanai ar Linux, es apsvēru šādus izšķirošos faktorus:

 • Nodrošina ar Raspbian saderīgu Linux lietotni
 • Piedāvā labu savienojuma ātrumu
 • Spēcīgas drošības un privātuma aizsardzības
 • Piedāvā piekļuvi ģeogrāfiski bloķētam saturam, piemēram, Netflix un spēļu vietnēm
 • Labs klientu atbalsts

Šeit ir mans saraksts ar pieciem labākajiem Raspberry Pi VPN:

1. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

ExpressVPN piedāvā vislabāko tiešsaistes aizsardzību Raspberry Pi lietotājiem, kuri vēlas tiešsaistes aktivitātes noturēt zem radara.

Pakalpojumu sniedzēja vietējā lietotne, lai arī balstīta uz rakstzīmēm, ir viegli lietojama un loģiska savās komandās. Lietotne ir savietojama ar Debian bāzes Raspbian Linux distro, ko izmanto Raspberry Pi.

Šis pakalpojumu sniedzējs nodrošina ātrākais savienojuma ātrums šajā sarakstā, piedāvājot daudz joslas platuma visām jūsu tiešsaistes darbībām. ExpressVPN nekad nenosaka ikmēneša datu ierobežojumus vai joslas platuma ierobežojumus jūsu VPN izmantošanai.

Militārā līmeņa šifrēšanā ir ietverti šie ātrie savienojumi, nodrošinot drošību tiešsaistē. Ja pazaudējat savienojumu ar ExpressVPN serveriem, pakalpojumu sniedzēja slepenais slēdzis pārtrauc jūsu interneta savienojumu, neļaujot atklāties tiešsaistes antikai..

Britu salās bāzētais pakalpojums arī labi aizsargā jūsu privātumu ar savu politiku, saskaņā ar kuru netiek glabāti nekādi žurnāli, kas saistīti ar jūsu tiešsaistes darbībām. Bitcoin maksājuma iespēja saglabā jūsu maksājuma informāciju inkognito režīmā.

ExpressVPN darbojas labi, ja tiek bloķēts ģeogrāfiski bloķēts saturs, piemēram, straumēšanas pakalpojumi, spēļu serveri un citas lietotnes un pakalpojumi, pateicoties viņu 3000 un vairāk serveru 94 valstīs visā pasaulē.

Ja jums nepieciešama palīdzība ExpressVPN lietotnes instalēšanā vai darbībā Raspberry Pi, jums būs pieejams diennakts atbalsts. Sniedzējs piedāvā 24 stundas diennaktī dzīvu tērzēšanu, e-pasta atbalstu, atbalsta bibliotēku ar meklēšanu un problēmu biļešu izsekošanas sistēmu.

Plusi:

 • Piedāvā ar Raspbian saderīgu Linux lietotni
 • Droši atbloķē ģeogrāfiski bloķētus pakalpojumus
 • Visaptverošākais globālo serveru pārklājums
 • Ātrākais savienojuma ātrums šajā sarakstā
 • Lieliska drošības un privātuma aizsardzība

Mīnusi:

 • Cena augstāka nekā daudziem citiem VPN

LABĀKAIS RASPBERRY PI VPN: ExpressVPN ir jūsu labākā izvēle, lai aizsargātu jūsu Aveņu Pi balstītās tiešsaistes aktivitātes no ziņkārīgo acīm. Šis pakalpojumu sniedzējs ir ātrs ātrums un lieliska privātuma un drošības aizsardzība. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

2. NordVPN

NordVPN logotips

NordVPN nodrošina jūsu Aveņu Pi vispusīgu VPN aizsardzību, pateicoties vietējās lietotnes atbalstam, lieliskam klientu atbalstam un uzticamai satura atbloķēšanas jaudai..

Pakalpojumu sniedzējs, kurš piedāvā cenu, piedāvā: komandrindas virzīta lietotne, kuras automātiski iesaka komandas, kā lietotājs ievada. Tas padara lietotni vieglāku izmantošanu nekā daudzas komandrindas vadītas lietotnes, ļaujot jauniem Linux lietotājiem vai jauniem VPN lietotājiem izmantot lietotnes.

NordVPN nodrošina ātrus, labi aizsargātus savienojumus, kurus aizsargā valdības līmeņa šifrēšana un iznīcināšanas slēdzis. Nav datu ierobežojumu vai joslas platuma ierobežojumu, tāpēc tiešsaistes sesijas nekad netiks saīsinātas.

NordVPN neveic nekāda veida serveru žurnālus, nodrošinot, ka jūsu tiešsaistes antikvariātu ieraksti ārpuses nav pieejami. Bitcoin ir pieejama maksājuma iespēja, saglabājot jūsu maksājuma informāciju inkognito režīmā.

Ar globālo serveru tīklu, kurā ir vairāk nekā 5000 serveru, kas izvietoti 60 valstīs, NordVPN nodrošina piekļuvi ģeogrāfiski bloķētam saturam lielākajā daļā reģionu, ieskaitot Netflix un citus straumēšanas pakalpojumus.

Diennakts atbalsts ir pieejams caur NordVPN's 24/7 atbalsta tērzēšana, e-pasta atbalsts un meklēšanas bibliotēka ar meklēšanu.

Plusi:

 • Vietējā, ar Raspbian saderīgā Linux lietotne
 • Diennakts atbalsts
 • Lieliska drošības un privātuma aizsardzība
 • Cenas par cenu

Mīnusi:

 • Linux lietotne nepiedāvā GUI

LABĀKĀ VĒRTĪBA: Ar NordVPN saderīgs Linux pakalpojums Raspbian piedāvā visaugstāko drošību un privātumu, kā arī virs vidējā līmeņa globālo serveru pārklājumu. Kaut arī tas nav viszemāko pakalpojumu sniedzējs šajā sarunu posmā, tas piedāvā lielisku ieguldījumu atdevi. Jūs esat sedzis 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

3. VyprVPN

vyprVPN-logo

VyprVPN padara jūsu Raspberry Pi ierīces aizsardzību virs vidējā līmeņa. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā visaptverošs globālais serveru pārklājums, kopā ar stabilu privātumu un drošību gan tiešsaistē, gan bezsaistē.

Piegādātājs piedāvā uz rakstzīmēm balstītu Linux lietotni, kas ir savietojama ar Raspbian. Lai arī lietotni nav tik vienkārši lietot kā uz GUI balstītu lietotni, visas lietotnes komandas varat apskatīt, komandrindā ievadot “vyprvpn -h”..

Kaut arī ātrie pakalpojuma savienojumi ir labi aizsargāti militāra līmeņa šifrēšana, lietotnē nav pieejama aizsardzība pret nogalināšanas slēdzi. Lai gan VyprVPN netur žurnālus, viņi arī nepieņem Bitcoin vai citas kriptovalūtas kā abonēšanas maksājumu.

VyprVPN piedāvā virs vidējā līmeņa globālo serveru pārklājumu, lai atbloķētu ģeogrāfiski kontrolētu saturu, piemēram, Netflix un citus straumēšanas pakalpojumus, ar vairāk nekā 70 pašu īpašumā esošiem un darbinātiem serveriem, kas izvietoti 70 valstīs.

Pakalpojumu sniedzēja diennakts atbalsta tērzēšana, saziņas forma un meklēšanas bāze ir pieejama jebkurā laikā, kad jums tie nepieciešami.

Plusi:

 • 700 un vairāk pašnodarbinātu serveru vairāk nekā 70 valstīs
 • Vismodernākā tiešsaistes drošība
 • Atbloķē daudzas vietnes un pakalpojumus
 • Ar Raspbian saderīga Linux lietotne

Mīnusi:

 • Dārgāk nekā daži citi VPN
 • Nav anonīmu norēķinu iespēju

PAŠPAUNĪTIE PAKALPOJUMI PIEDĀVĀ PAPILDU DROŠĪBU: VyprVPN pašu īpašumā esošie serveri un jūsu darbinātie serveri papildina jūsu tiešsaistes darbību papildu līmeni un dārgo personīgo informāciju. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

4. Privāta piekļuve internetam

PrivateInternetAccess logotips

Privātā interneta piekļuve (PIA) ir populārs, saprātīgu cenu VPN, kas ir labi izveidots VPN nozarē. Pakalpojumu sniedzējs ir vienīgais VPN šajā izkārtojumā, kas piedāvā uz GUI balstītu lietotni Raspbian / Linux.

Lietotnes grafiskais interfeiss ļauj ērti izvēlēties serveri un izveidot savienojumu. GUI padara lietotni par lielisks variants pirmreizējiem VPN lietotājiem kas varētu nebūt apmierināts ar komandrindas saskarni, kas atrodama citu pakalpojumu sniedzēju lietotnēs.

PIA savienojuma ātrums, kas ir 2. ātrākais šajā izkārtojumā, nodrošina vairāk nekā pietiekami daudz zirgspēku straumēšanai, spēlēm un citām tiešsaistes darbībām.

Šie ātrie savienojumi ir labi aizsargāti arī ar valdības līmeņa šifrēšanu un slepkavības slēdzi, aizsargājot jūsu tiešsaistes ceļojumus no ziņkārīgo acīm. Lietotne piedāvā arī iespēju bloķēt domēnus, ko izmanto reklāmām, izsekotājiem un ļaunprātīgai programmatūrai.

Jūsu konfidencialitāte tiek nodrošināta, pateicoties pakalpojumu sniedzējam politika bez reģistriem un kriptovalūtas pieņemšanu abonēšanai.

Privātā interneta piekļuves globālais serveru tīkls sastāv no 3 300 vai vairāk serveriem 32 valstīs. Lai pārliecinātos, ka pakalpojumu sniedzējam serveri atrodas tur, kur jums tie nepieciešami, pirms noklikšķināšanas uz pogas “abonēt” pārbaudiet to serveru pārklājumu.

PIA nepiedāvā tiešraides tērzēšanu, bet tas nodrošina problēmu saziņas biļetes veidlapu “sazinieties ar mums”, zināšanu bāzi ar meklēšanu un ceļvežus.

Plusi:

 • Šajā izkārtojumā ir pieejama tikai uz GUI balstīta Linux lietotne
 • Lieliska drošība un privātums
 • Ļauj vienlaikus izveidot savienojumu līdz 10 ierīcēm

Mīnusi:

 • Iesaistīto valstu skaits varētu būt lielāks
 • Nav tiešraides tērzēšanas

LABĀKAIS VPN PIRMAJIEM taimeriem: privātā piekļuve internetam ir pelnījusi ciešu ieskatu no pirmreizējiem VPN lietotājiem, ņemot vērā lietotnes grafisko lietotāja saskarni. Kaut arī pakalpojumu sniedzējs nodrošina lielisku privātuma un tiešsaistes drošības aizsardzību, tā globālais servera pārklājums varētu būt neliels uzlabojums. Ir pieejama 7 dienu naudas atdošanas garantija.

5. Surfshark

SurfShark logotips

Surfshark piedāvātais Raspbian piedāvā ātru savienojumu un nedaudz neparastu neierobežotu vienlaicīgu savienojumu pabalstu.

Pakalpojumu sniedzēja rakstzīmju virzītā lietotne varētu nedaudz palīdzēt pirmo reizi izmantojamiem VPN lietotājiem, taču Surfshark to nedaudz atvieglo, nodrošinot informatīvas instrukcijas viņu vietnē un lietotnē iebūvētā palīdzības funkcionalitāte.

Pakalpojumu sniedzēja savienojuma ātrums nav labākais šajā izkārtojumā, taču lielākajā daļā tiešsaistes darbību tie nodrošina vairāk nekā pietiekami lielu ātrumu. Nav atrasti datu ierobežojumi vai joslas platuma ierobežojumi.

Pakalpojumu sniedzēja drošības aizsardzība ir visaugstākā līmeņa, ieskaitot militārā līmeņa šifrēšanu un aizsardzību pret slepkavības slēdzi. Konfidencialitātei ir liela nozīme arī Surfshark, pateicoties viņu nepierakstīšanās politikai un Bitcoin pieņemšanai abonēšanas maksājumos..

Surfshark nodrošina lielisku piekļuves nodrošināšanu Netflix, Amazon Prime Video un citiem straumēšanas pakalpojumu sniedzējiem, pateicoties globālajam serveru tīklam, kas sastāv no 800+ serveriem 50+ valstīs.

Klientu atbalsts Surfshark ir labi pārstāvēts ar viņu meklējamo atbalsta bibliotēku, atbalsta kontaktu formu un 24/7 tiešraides iespēju.

Raspberry Pi lietotāji, kuriem pieder citas pieslēgtas ierīces vai kuri pieder mazam uzņēmumam vai kuriem ir daudz ģimenes, novērtēs pakalpojumu sniedzēja neierobežots vienlaicīgu savienojumu pabalsts.

Plusi:

 • Vietējo Raspbian lietotņu piedāvājums
 • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
 • Augstākā līmeņa drošība un privātuma aizsardzība

Mīnusi:

 • Lietotnē nav GUI
 • Linux lietotnei trūkst citu lietotņu funkciju

PERFEKTS LIELĀM LIETOTĀJU GRUPĀM: Surfshark neierobežotais vienlaicīgo savienojumu pabalsts nodrošina pakalpojumu sniedzēju par optimālu risinājumu maziem uzņēmumiem un daudzbērnu ģimenēm. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Ko vēl es varu darīt ar VPN??

Papildus tam, lai aizsargātu jūsu darbību internetā no ziņkārīgo acīm, VPN ir arī citi talanti, kas var uzlabot jūsu tiešsaistes aktivitātes.

VPN var likties, ka jūs un jūsu ierīce atrodas citā pasaules malā. Tas tiek darīts, piešķirot jūsu ierīcei a jauna, pagaidu IP adrese. Tas ļauj piekļūt tiešsaistes saturam, pakalpojumiem un vietnēm, kuras parasti var tikt bloķētas jūsu pasaules apgabalā.

VPN ir arī lielisks rīks, kas nodrošina jūsu interneta savienojuma drošību, izmantojot neaizsargāts Wi-Fi tīklājs, piemēram, kafijas veikalos, restorānos un viesnīcās. Wi-Fi tīklāji parasti nepiedāvā šifrētu savienojumu, padarot lietotāju aktivitātes tīklājā pievilcīgu hakeru mērķi.

VPN var arī neļaut jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam pārtraukt savienojuma ātrumu, kad tas atklāj savienojumu ar noteiktiem pakalpojumiem vai vietnēm vai ja jūs veicat noteiktas darbības (piemēram, failu koplietošanu)..

Vai es varu izmantot bezmaksas VPN ar manu Raspberry Pi?

Lai gan jūs, iespējams, varat atrast bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā ar Raspbian saderīgu lietotni, es esmu gatavs derēt, ka jūs neapmierināsit ar pakalpojumu sniedzēja piedāvāto veiktspēju vai drošību.

Daudzi bezmaksas VPN samaziniet savu lietotāju savienojuma ātrumu. Viņi dažreiz lietojumam nosaka arī mēneša vai dienas datu maksimālo robežu un savienojumiem ierobežo joslas platumu.

Viens no labākajiem VPN izmantošanas iemesliem ir izvairīties no tā, ka savienojums tiek pārtraukts. Kāpēc jāizmanto VPN, kas ierobežo jūsu aktivitātes?

Lietojot noteiktus bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējus, ir nepieciešams arī savienojums. Daži pakalpojumu sniedzēji liks jums gaidīt rindā, pirms ļaus jums izveidot savienojumu ar viņu serveriem. Pēc tam, kad jums būs dota zaļā gaisma, jūsu servera izvēle ir ļoti ierobežota, vai arī esat nejauši izveidojis automātisku savienojumu ar serveri.

Turklāt, runājot par “bezmaksas” pakalpojumiem internetā, parasti jūs pārdodat produktu, un “bezmaksas” VPN nav izņēmums.

Daudzi “bezmaksas” VPN pakalpojumi turpina degt gaismā un serveri pazemojas izsekojot viņu lietotāju darbībām tiešsaistē, saglabājot šo informāciju un pēc tam pārdodot to visaugstākajam solītājam. Citi iepludina reklāmas un izsekošanas sīkfailus savu lietotāju pārlūkprogrammu sesijās.

Protams, “bezmaksas” vienmēr ir vilinošs, taču ņemiet vērā, ka kvalitatīvs VPN pakalpojums var maksāt lētāk, nekā jūs maksājāt par Raspberry Pi iestatīšanu.

Cik vēl es varu nodrošināt savu Raspberry Pi ierīci?

Tāpat kā jebkura operētājsistēma, arī Raspbian Linux distro nav pilnībā drošs.

Kaut arī VPN nodrošina aizsardzību pret hakeriem un citām negantām nellijām, tam nevajadzētu būt vienīgajam rīkam jūsu drošības instrumentu komplektā..

Pie citiem drošības rīkiem pieder:

 • Pretvīrusu programmatūra
 • Ugunsmūris
 • Anti-rootkit programmatūra
 • Uz drošību vērsti pārlūka paplašinājumi
 • Droša pārlūkprogramma
 • Paroļu pārvaldnieks

Secinājums

VPN var aizsargāt jūsu tiešsaistes ceļojumus, kas orientēti uz Aveņu Pi, ļaujot jums izbaudīt tiešsaistes aktivitātes, mazāk uztraucoties par to, ka jūsu antīkās darbības novērš nepiederoši cilvēki..

ExpressVPN logotips

VPN - tāpat kā mana pirmā izvēle, ExpressVPN - nodrošina optimālu tiešsaistes drošību, aizsargā jūsu privātumu (tiešsaistē un ārpus tā) un nodrošina piekļuvi tiešsaistes saturam, kas parasti jūsu reģionā nav pieejams..

Lai iegūtu papildinformāciju vai iegādātos abonementu, apmeklējiet vietni ExpressVPN.

Alberto Adāna “Aveņu Pi” licencēts saskaņā ar Pixabay licenci

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map