Labākais Etnalat VPN

Ja jūs ceļojat uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem (AAE) vai dzīvojat tajos, jūs, visticamāk, izmantosit Etisalat, lai izveidotu savienojumu ar internetu. Sakaru nodrošinātājs ir galvenais AAE interneta pakalpojumu sniedzējs, kura klientu tīklā ir vairāk nekā 90 miljoni abonentu.


Kad būsit izveidojis savienojumu ar internetu AAE, jūs atklāsit, ka internets ir spēcīgi cenzēta vieta.

Būdama valdības organizēta organizācija, Etisalat ļoti cenzē visu interneta saturu, pirms tas to padara lietotāju. Etisalat bloķē antiislāma vietnes, pieaugušajiem paredzētu saturu, video koplietošanas vietnes un VoIP pakalpojumus, piemēram, Skype.

Par laimi AAE apmeklētāji un iedzīvotāji, izmantojot virtuālo privāto tīklu, var apiet Etisalat interneta piekļuves bloķēšanu.. 

Bet ne tikai jebkuru VPN. AAE valdība ir īpaši ierobežojoša, runājot par VPN. Faktiski vairums VPN nedarbosies no AAE iekšienes - tikai daži joprojām uzticami strādā no turienes.

Jūs, iespējams, pamanījāt, ka lielākajā daļā manu rakstu “Labākais VPN priekš” ir iekļauts top 5 VPN saraksts. Šoreiz manā sarakstā ir tikai 3 pakalpojumu sniedzēji. Tikai 3 VPN pakalpojumu sniedzēji joprojām var droši atbloķēt pilnu internetu Etisalat pārvaldītajā AAE internetā.

Ņemiet vērā, ka turpinās cīņa starp VPN pakalpojumu sniedzējiem un AAE valdību. Lai gan 3 VPN, kurus es šeit uzskaitīju, strādā šo rakstu sastādīšanas laikā, nav garantijas, ka tie strādās rīt.

Par laimi, visi šie trīs pakalpojumu sniedzēji piedāvā bez atmaksas garantiju, lai jūs varētu saņemt atmaksu, ja izvēlētais VPN pārstāj darboties AAE..

Labākie Etisalat VPN

Es pārbaudīju visus savus iecienītos VPN pakalpojumu sniedzējus, un 3 zemāk uzskaitītie pierādīja, ka, savienojot ar AAE Etisalat tīklu, tiek nodrošināta droša piekļuve atbloķētam internetam. Ja jūs steidzaties, šeit ir īss kopsavilkums:

 1. ExpressVPN: Šis pakalpojumu sniedzējs nodrošina drošu piekļuvi internetam brīvajā pasaulē. Viņi piedāvā ātru savienojuma ātrumu, izmantojot uzticamus VPN serverus, kas izvietoti visā pasaulē un piedāvā visaugstāko tiešsaistes drošību un privātumu.
 2. NordVPN: Šis ir zemo cenu līderis šajā trijotnē, nodrošinot drošu piekļuvi internetam, nesalaužot banku. Tās dubultā VPN un aplaupītās servera opcijas palīdz nodrošināt, ka ar VPN saistītās darbības nebūs nosakāmas.
 3. PrivātsVPN: Būt mazāk pazīstamam VPN sniedzējam ir savas priekšrocības. Līdz šim PrivateVPN ir palicis zem AAE amatpersonu paziņojuma. Pakalpojumu sniedzējs ļauj veikt ne vairāk kā 6 vienlaicīgus savienojumus.

Kaut arī ir pieejami simtiem VPN, tikai daži var ticami izlauzties cauri Etisalat AAE tiešsaistes bloķētājiem. Lai iekļūtu šajā sarakstā, šiem VPN bija jāpiedāvā sekojošais.

 • Iespēja atbloķēt ierobežotu saturu no AAE
 • Serveri, kas atrodas visā pasaulē
 • Ātrs savienojuma ātrums bez datu vāciņiem
 • Militārā līmeņa šifrēšana
 • Nav servera žurnālu
 • Lielisks klientu atbalsts

Šeit ir mans labāko VPN saraksts, kas paredzēts lietošanai ar Etisalat:

1. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

ExpressVPN ir # 1 labākais VPN piekļuvei ārējai pasaulei no AAE. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā uzticamus savienojumus, kuriem kaut kā izdodas lidot zem Etisalat radara.

ExpressVPN ir 3000 un vairāk serveru, kas izvietoti 94 pasaules valstīs. Tie nodrošina lielisku piekļuvi interneta saturam, kuru parasti var bloķēt, atrodoties Etisalat AAE interneta tīklā.

Pakalpojuma sniedzēja lejupielādes ātrums ir visaugstākais šajā top 3 sarakstā, nodrošinot ātrumus, kas viegli apstrādā visas jūsu iecienītās tiešsaistes aktivitātes. Klientu darbībām tiešsaistē nekad netiek piemēroti datu ierobežojumi vai joslas platuma ierobežojumi.

Papildus IP adreses viltošanai, lai tā parādītos tā, it kā jūs veidotu savienojumu no citas valsts, pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī citas savienojuma aizsardzības. Aizsardzībā ietilpst militārā līmeņa šifrēšana, aizsardzība pret slepkavības slēdzi un DNS noplūdes aizsardzība.

Jums nebūs jāuztraucas par AAE valdības iegādi ar jūsu tiešsaistes ceļojumiem saistītos žurnālos, jo šis pakalpojumu sniedzējs seko stingra politika bez reģistrēšanās.

Nesen ExpressVPN sāka izmantot “TrustedServer” tehnoloģiju, kas nodrošina, ka visi dati tiek pilnībā izdzēsti katru reizi, kad serveris tiek atsāknēts. Turklāt jums ir pilnīga anonimitāte, izmantojot vienreiz lietojamu e-pasta adresi kopā ar pakalpojumu sniedzēja Bitcoin maksājuma iespēju..

Atbalsts visu diennakti ir pieejams, pateicoties pakalpojumu sniedzēja 24 stundas diennaktī notiekošajam tiešsaistes tērzēšanas atbalstam, e-pasta atbalstam un atbalsta biļešu sistēmai. Tie nodrošina arī meklējamo atbalsta un problēmu novēršanas bibliotēku.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā vietējās lietotnes atbalstu visām populārākajām ierīču platformām, kā arī nodrošina izcilu maršrutētāja savietojamību.

Plusi:

 • Darbojas AEE tīklā Etisalat
 • Serveri, kas atrodas visā pasaulē
 • Ātri savienojuma ātrumi
 • Augstākā līmeņa šifrēšana un citas savienojumu aizsardzības
 • Lieliska privātuma aizsardzība

Mīnusi:

 • Augstākas cenas nekā citiem pakalpojumu sniedzējiem

ETISALAT LABĀKAIS VPN: ExpressVPN ir labākā izvēle, lai aizsargātu jūsu interneta savienojumu, kamēr ir izveidots savienojums ar AAE interneta pakalpojumu sniedzēju Etisalat. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā visaugstāko savienojumu aizsardzību, kā arī optimālas privātuma aizsardzības. Piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Izlasiet manu pilnu ExpressVPN pārskatu.

2. NordVPN

NordVPN logotips

NordVPN nodrošina izcilu VPN aizsardzību lietotājiem AAE bāzes Etisalat tīklā. Šis pakalpojumu sniedzējs ar zemām cenām nodrošina aizsardzību, kuru parasti nodrošina tikai tie pakalpojumu sniedzēji, kas ievērojami pārsniedz tā algas līmeni.

Pakalpojumu sniedzējam ir 5500 un vairāk serveru, kas atrodas 60 valstīs. Šie serveri veic vismodernāko darbu, atbloķējot internetu, kad esat izveidojis savienojumu ar Etisalat tīklu.

Šajos serveros ietilpst īpašus serverus, kuru darbība ir apgrūtināta, kā arī dubultā VPN un Onion Over VPN serverus, tas viss palīdz slēpt jūsu VPN aktivitātes. (Lai iegūtu papildinformāciju par šīm funkcijām, skatiet šeit.)

NordVPN nodrošina vislēnāko savienojuma ātrumu šajā apritē, taču tie joprojām atbilst lielākajai daļai lietotāju prasību. Šeit nav datu ierobežojumu vai joslas platuma ierobežojumu.

Militārā līmeņa šifrēšana, slēdzis un DNS noplūdes aizsardzība apvieno visu, lai nodrošinātu optimālu savienojuma aizsardzību.

Tikmēr pakalpojumu sniedzēja serveri nesaglabā nekādus žurnālus, tāpēc nekādi jūsu tiešsaistes antika ieraksti nekad nevar atgriezties un iekost. Plus, pakalpojumu sniedzēja Bitcoin maksājuma iespēja ļauj jums pilnībā pāriet inkognito režīmā, un tas ir noteikts plus AAE..

Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, pateicoties 24 stundu atbalsta tērzēšanai, e-pasta atbalstam un meklēšanas bibliotēkai, kurā var meklēt.

Vietējais lietotņu atbalsts ir pieejams visām populārākajām platformām, tāpat kā pārlūka paplašinājumi Chrome un Firefox platformām. Ir pieejams arī maršrutētāja atbalsts.

Plusi:

 • Serveri piedāvā drošu piekļuvi no AAE
 • Vismodernākās tiešsaistes drošības aizsardzības
 • Divkāršs VPN, sīpols pa VPN un apmulsināti serveri
 • Zemo cenu līderis

Mīnusi:

 • Vislēnākais savienojuma ātrums šajā top 3

LABĀKAIS ZEMO CENU VPN VARIANTS: Ja jūs neesat naftas šeiks, iespējams, vēlēsities ietaupīt dažus dolārus. NordVPN var jums palīdzēt to izdarīt. Turklāt tas piedāvā uzticamu piekļuvi ārējai pasaulei, vienlaikus aizsargājot jūsu tiešsaistes ceļojumus no atklāšanas un uzraudzības. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Izlasiet manu pilnu NordVPN pārskatu.

3. PrivātsVPN

PrivateVPN logotips

PrivateVPN nopelna trešo un pēdējo vietu šajā izlases sastāvā, pateicoties spējai labi strādāt ļoti ierobežotās valstīs, piemēram, AAE (kā arī Ķīnā).

Kaut arī pakalpojuma sniedzēja globālais serveru pārklājums ir nedaudz ierobežots - ar vairāk nekā 150 serveriem 60 valstīs, tā serveri veic labu darbu, lai tunelētu zem ceļa ierobežojumiem, kurus izveidojušas pārāk ierobežojošas valdības.

PrivateVPN nodrošina ātru savienojuma ātrumu, nodrošinot daudz zirgspēku visām jūsu tiešsaistes darbībām. Pakalpojumu sniedzējs nepalēninās jūsu ātro AAE savienojuma ātrumu. Turklāt jums nekad nevajadzēs uztraukties par savienojuma pārtraukšanu vai ikdienas vai ikmēneša datu ierobežojumiem.

Pateicoties militāras pakāpes šifrēšanai, automātiskas atkārtotas savienošanas opcijai, krāšņajai “Stealth VPN” obstrukcijas funkcijai, IPv6 aizsardzībai pret noplūdi un citam, šis nodrošinātājs nav savienojuma drošības arēnā..

Privātums pēc fakta arī nekad nav problēma, pateicoties PrivateVPN politikai “nav servera žurnālu”. Ja vēlaties iet pilnīgi inkognito režīmā, izmantojiet vienreiz lietojamo e-pasta adresi un pakalpojuma sniedzēja Bitcoin maksājuma iespēju.

Pakalpojumu sniedzēja klientu atbalsta nodaļa piedāvā tiešraides tērzēšanu, kas, pēc viņu domām, ir pieejama visu diennakti, bet es esmu apmeklējis vietni daudzas reizes, kad tā nebija pieejama. Pieejama arī atbalsta kontakta forma un darba sākšana un FAQ sadaļas, lai gan neviena no tām nepiedāvā meklēšanas iespējas.

Vietējo lietotņu atbalsts ir ierobežots ar 4 labākajām ierīču platformām. Tomēr jūs varat aizsargāt citas ierīču platformas, izmantojot pakalpojumu sniedzēja maršrutētāja iespējas.

Plusi:

 • Zināms, ka labi darbojas ierobežojošās valstīs
 • Savienojuma ātrums jūs nepalēninās
 • Lieliska drošības un privātuma aizsardzība

Mīnusi:

 • Globālais serveru pārklājums varētu būt labāks
 • Nav pieejama 24/7 tiešraides tērzēšanas pieejamība

IETEIKTS IEROBEŽOŠĀM VALSTĪM: PrivateVPN ir pievilcīga iespēja ceļotājiem, kas apmeklē valstis, kuras pārvalda ierobežojoši režīmi. Pakalpojumu sniedzējs ir pierādījis ceļa bloķēšanas spēku. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Izlasiet manu pilnu pārskatu par PrivateVPN.

Vai ir likumīgi izmantot VPN Etisalat tīklā AAE??

Kamēr AAE interneta pakalpojumu sniedzējiem (piemēram, Etisalat) ir ieviesti anti-VPN pasākumi, lai mēģinātu bloķēt VPN izmantošanu, AAE likumi nosaka, ka VPN lietošana ir nelikumīga tikai tad, ja to izmantojat nozieguma izdarīšanai.

Valsts telekomunikāciju pārvaldes iestādei (TRA) ir uzticēta interneta cenzūra AAE, un tā aizliedz saturu, kas “ir pretrunā ar sabiedrības interesēm, sabiedrības morāli, sabiedrisko kārtību, sabiedrisko nacionālo drošību, islāma morāli vai ir citādi aizliegts ar jebkuru piemērojamo AAE. likumi, noteikumi, procedūra, kārtība vai prasības. ”

Aizliegtā satura piemēri:

 • VoIP pakalpojumu (piemēram, Skype) izmantošana
 • Piekļuve pornogrāfijai vai kailums
 • Krāpšana, pikšķerēšana vai uzdošanās par personu
 • Narkotikas
 • Azartspēles (derības, loterijas, tiešsaistes kazino)
 • Rasisms, diskriminācija, reliģijas nicināšana

Izmantojot VPN nelikumīgu darbību veikšanā, var tikt iekasēta papildu maksa. Naudas sodi var svārstīties no 500 000 AED līdz 2 000 000 AED (no 136 000 USD līdz 545 000 USD, pēc pašreizējiem valūtas kursiem).

Nelegālas darbības var ietvert arī kibernoziegumus (piemēram, datu un identitātes zādzības), banku krāpšanu un citas bīstamas shēmas.

Vai bezmaksas VPN ir derīga opcija lietošanai Etisalat tīklā?

Ja jūs regulāri apmeklējat šo vietni, jūs zināt, ka es neesmu ventilatoru no bezmaksas VPN. Tas nozīmē, ka mēģinājums izmantot VPN AAE bāzētajā Etisalat tīklā var radīt juridiskas problēmas atkarībā no tā, kas sastāv no jūsu tiešsaistes darbībām.

Vispirms apskatīsim galveno, par ko jums vajadzētu uztraukties: tiešsaistes privātumu.

Daudzi “bezmaksas” VPN pakalpojumu sniedzēji nopelna naudu līdz pārrauga savu klientu aktivitātes tiešsaistē un pēc tam pārdod šo informāciju visaugstākajām cenām. Ko darīt, ja solītākais ir AAE valdība?

Turklāt ir atrasti arī citi bezmaksas VPN tīkli, kas ievada nevēlamas reklāmas un izseko sīkfailus savu lietotāju pārlūkprogrammu sesijās. (FYI, šie izsekošanas sīkfaili paliek spēkā pat tad, ja neesat izveidojis savienojumu ar VPN pakalpojumu sniedzēja serveriem.)

Bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēja neizmantošanai ir arī ar privātumu nesaistīti iemesli. Daudzi bezmaksas VPN samazina lietotāju savienojuma ātrumu un ierobežot to izmantošanu ar ikdienas vai ikmēneša datu ierobežojumiem.

Turklāt vairums bezmaksas VPN savu klientu lietošanai nepiedāvā lielu VPN serveru izvēli. Tas nozīmē, ka ir ļoti liela iespēja, ka AAE tiks bloķēts bezmaksas VPN.

Es ļoti iesaku nemēģināt izmantot bezmaksas VPN, jo jūsu privātums ir ārkārtīgi svarīgs, ja AAE izmantojat internetu, un bezmaksas VPN to vienkārši nesamazina..

Ko vēl var darīt VPN??

VPN ir lielisks veids, kā saglabāt tiešsaistes ceļojumus slepenā AAE, kā arī atvērt piekļuvi bloķētam saturam. Tomēr tas piedāvā arī citas funkcijas, kas uzlabo un aizsargā jūsu tiešsaistes aktivitātes.

VPN ir arī ērts rīks, lai nodrošinātu tiešsaistes privātumu un drošību, kad esat izveidojis savienojumu ar internetu, izmantojot neaizsargāts Wi-Fi tīklājs, piemēram, kafijas veikalos un viesnīcās.

Daudziem Wi-Fi karstajiem punktiem nav nepieciešama parole, lai izveidotu savienojumu ar tīklu. Tas nozīmē, ka savienojums nav šifrēts, atstājot jūsu tiešsaistes aktivitātes atvērtas citu lietotāju novērošanai.

Pat ja karstajam punktam ir nepieciešama parole, tas, iespējams, netiek pareizi nodrošināts, atstājot atvērtu datu zādzībām vai uzbrukumiem cilvēkiem, veicot iepirkšanos vai banku tiešsaistē.

VPN var arī uzlabot jūsu tiešsaistes aktivitātes, izmantojot neļaujot jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam pārtraukt savienojuma ātrumu vai bloķēt jūsu darbības.

Dažiem interneta pakalpojumu sniedzējiem ir likts aizkavēt vai bloķēt klientu savienojumus, ja tiek atklāts, ka viņi nodarbojas ar “neapstiprinātām” darbībām, piemēram, P2P failu koplietošanu vai satura skatīšanu no noteiktiem straumēšanas pakalpojumu sniedzējiem..

VPN neļauj jūsu ISP veikt jebkuru no iepriekšminētajiem, ievietojot interneta savienojumu šifrēšanas aizsargājamā tunelī, novēršot jūsu darbību uzraudzību. Viņi nevar bloķēt to, ko viņi neredz.

Secinājums

Es no sirds iesaku Etisalat lietotājiem AAE, kuri vēlas aizsargāt un uzlabot savas tiešsaistes aktivitātes, abonēt virtuālo privāto tīklu.

VPN šifrē jūsu interneta savienojumu, aizsargājot tiešsaistes aktivitātes no Etisalat, AAE valdības un slikto puišu ziņkārīgajām acīm..

VPN piedāvā arī iespēju piekļūt vietnēm, straumēšanas pakalpojumiem, spēļu serveriem un citiem pakalpojumiem, kurus parasti var bloķēt, atrodoties AAE robežās..

ExpressVPN logotips

ExpressVPN nodrošina uzticamu aizsardzību jūsu tiešsaistes darbībām, vienlaikus atverot piekļuvi pakalpojumiem, kas AAE parasti nav pieejami. Pakalpojumu sniedzējs nodrošina ātru savienojuma ātrumu, lielisku vairāku platformu lietotņu atbalstu un vismodernāko klientu atbalstu. Pakalpojumu sniedzēja privātuma aizsardzība ir vieni no labākajiem pieejamajiem VPN nozarē.

Lai iegūtu papildinformāciju vai iegādātos abonementu, apmeklējiet vietni ExpressVPN.

Wikipedia lietotājs “Etisalat” licencēts saskaņā ar CC BY-SA 3.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 + = 47

map