Najlepšie VPN pre Etisalat

Ak cestujete alebo žijete v Spojených arabských emirátoch (SAE), pravdepodobne použijete Etisalat na pripojenie k internetu. Poskytovateľ komunikácie je hlavným poskytovateľom internetu v Spojených arabských emirátoch, so zákazníckou sieťou s viac ako 90 miliónmi predplatiteľov.


Po pripojení na internet v SAE zistíte, že internet je silne cenzurovaným miestom.

Ako vládna organizácia Etisalat výrazne cenzuruje všetok internetový obsah skôr, ako sa dostane k používateľovi. Etisalat blokuje antiislamské webové stránky, obsah pre dospelých, webové stránky na zdieľanie videa a služby VoIP, ako je napríklad Skype.

Našťastie môžu návštevníci a obyvatelia Spojených arabských emirátov uniknúť internetovým blokovaniam Etisalatu pomocou virtuálnej súkromnej siete.. 

Ale nielen VPN. Vláda SAE je obzvlášť reštriktívna, pokiaľ ide o VPN. V skutočnosti väčšina sietí VPN nebude fungovať zvnútra SAE - iba niekoľko z nich stále spoľahlivo funguje.

Možno ste si všimli, že väčšina mojich článkov „Najlepšie VPN pre“ obsahuje päť najlepších zoznamov VPN. Tentokrát mám na zozname iba 3 poskytovateľov. Iba traja poskytovatelia VPN môžu stále spoľahlivo odblokovať celý internet na internetovom serveri SAE prevádzkovanom Etisalatom.

Majte na pamäti, že bitka medzi poskytovateľmi VPN a vládou SAE stále prebieha. Aj keď tu uvedené tri siete VPN fungujú v čase písania tohto dokumentu, nie je zaručené, že budú zajtra fungovať..

Našťastie všetci traja z týchto poskytovateľov ponúkajú záruku vrátenia peňazí bez akýchkoľvek reťazcov, takže môžete získať náhradu, ak vaša vybraná sieť VPN prestane fungovať vo vnútri SAE..

Najlepšie Etisalat VPN

Testoval som všetkých svojich obľúbených poskytovateľov VPN a 3 uvedení nižšie dokázali, že poskytujú spoľahlivý prístup k odblokovanému internetu po pripojení k sieti Etisalat v Spojených arabských emirátoch. Ak ste v zhone, tu je stručné zhrnutie:

 1. ExpressVPN: Tento poskytovateľ poskytuje spoľahlivý prístup na internet vo voľnom svete. Poskytujú vysoké rýchlosti pripojenia so spoľahlivými servermi VPN umiestnenými po celom svete, ktoré ponúkajú špičkovú online bezpečnosť a súkromie.
 2. NordVPN: Je to líder v tomto triu s nízkymi cenami, ktorý poskytuje spoľahlivý prístup na internet bez porušenia banky. Jeho možnosti Double VPN a zastaraného servera pomáhajú zaistiť, že vaše aktivity súvisiace s VPN budú nezistiteľné.
 3. PrivateVPN: Byť menej známym poskytovateľom VPN má svoje výhody. Doposiaľ sa PrivateVPN zdržiaval oznámenia úradníkov SAE. Poskytovateľ umožňuje až 6 súčasných pripojení.

Aj keď sú k dispozícii stovky sietí VPN, iba niekoľko z nich môže spoľahlivo prelomiť zátarasy online EAE Elatalatu. Aby sa tieto siete VPN dostali na tento zoznam, museli ponúknuť nasledujúce.

 • Schopnosť odblokovať obmedzený obsah zvnútra SAE
 • Servery umiestnené po celom svete
 • Vysoká rýchlosť pripojenia bez obmedzenia dát
 • Šifrovanie na vojenskej úrovni
 • Žiadne protokoly servera
 • Vynikajúca podpora zákazníkov

Tu je môj zoznam najlepších VPN pre použitie s Etisalat:

1. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN je jedinou najlepšou VPN na získanie prístupu do vonkajšieho sveta zvnútra SAE. Poskytovateľ ponúka spoľahlivé spojenia, ktoré nejako dokážu preletieť pod Etisalatovým radarom.

ExpressVPN má 3 000+ serverov umiestnených v 94 krajinách po celom svete. Poskytujú vynikajúci prístup k internetovému obsahu, ktorý by za normálnych okolností mohol byť blokovaný v internetovej sieti založenej na SAE Etisalatu.

Rýchlosti sťahovania poskytovateľa sú najrýchlejšie v tomto 3 zozname, poskytuje rýchlosti, ktoré ľahko zvládnu všetky vaše obľúbené online aktivity. Na online aktivity zákazníkov sa nikdy neukladajú žiadne obmedzenia dát ani obmedzenia šírky pásma.

Poskytovateľ okrem spoofingu svoju IP adresu uvedie, akoby sa pripájate z inej krajiny, poskytovateľ ponúka aj ďalšie ochrany pripojenia. Medzi ochrany patrí šifrovanie na vojenskej úrovni, ochrana proti prepínačom a ochrana proti úniku DNS.

Podľa tohto poskytovateľa nebudete mať žiadne starosti s tým, že vláda SAE bude získavať denníky súvisiace s vašimi online cestami prísna politika bez protokolov.

ExpressVPN nedávno začala používať technológiu „TrustedServer“, ktorá zaisťuje úplné vymazanie všetkých údajov pri každom reštarte servera. Navyše môžete mať úplnú anonymitu pomocou jednorazovej e-mailovej adresy v spojení s možnosťou platby bitcoinmi poskytovateľa.

24-hodinová podpora je k dispozícii vďaka poskytovateľovi nepretržitej podpory živého chatu, e-mailovej podpory a systému podpory vstupeniek. Poskytujú tiež prehľadateľnú podporu a knižnicu riešenia problémov.

Poskytovateľ ponúka podporu natívnych aplikácií pre všetky najvýznamnejšie platformy zariadení a tiež ponúka vynikajúcu kompatibilitu so smerovačmi.

Pros:

 • Práce na sieti Etisalat v Spojených arabských emirátoch
 • Servery umiestnené po celom svete
 • Vysoké rýchlosti pripojenia
 • Špičkové šifrovanie a ďalšie ochrany pripojenia
 • Vynikajúca ochrana súkromia

Zápory:

 • Vyššia cena ako ostatní poskytovatelia

NAJLEPŠÍ VPN PRE ETISALAT: ExpressVPN je najlepšou voľbou na ochranu vášho internetového pripojenia pri pripojení k poskytovateľovi internetu EAtaalat od SAE. Poskytovateľ ponúka špičkovú ochranu pripojenia, ako aj optimálnu ochranu súkromia. Poskytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Prečítajte si moju úplnú recenziu ExpressVPN.

2. NordVPN

Logo NordVPN

NordVPN poskytuje vynikajúcu ochranu VPN používateľom v sieti Etisalat založenej na SAE. Tento poskytovateľ s nízkymi cenami poskytuje ochranu zvyčajne len od poskytovateľov vysoko nad úrovňou platu.

Poskytovateľ má 5 500+ serverov umiestnených v 60 krajinách. Keď ste pripojení k sieti Etisalat, tieto servery robia prvotriednu úlohu pri odblokovaní internetu.

Tieto servery zahŕňajú špeciálne servery, ktoré môžu byť zmätené, ako aj servery Double VPN a Onion Over VPN, ktoré všetky pomáhajú skryť vašu aktivitu VPN. (Viac informácií o týchto funkciách nájdete tu.)

NordVPN poskytuje najpomalšie rýchlosti pripojenia v tomto kole, ale stále vyhovuje požiadavkám väčšiny používateľov. Na tomto mieste sa nenachádzajú žiadne obmedzenia pre dátové limity ani obmedzenia šírky pásma.

Šifrovanie vojenskej triedy, prepínač zabíjania a ochrana proti úniku DNS - to všetko dohromady poskytuje optimálnu ochranu pripojenia.

Servery poskytovateľa medzitým neuchovávajú žiadne protokoly žiadneho druhu, takže sa už nikdy nebudete môcť vrátiť a uhryznúť. Navyše, možnosť platby bitcoinmi poskytovateľa vám umožňuje ísť úplne inkognito a to je jednoznačné plus v SAE..

Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, e-mailová podpora a prehľadávateľná knižnica technickej podpory.

Natívna podpora aplikácií je k dispozícii pre všetky najpopulárnejšie platformy, ako aj rozšírenia prehliadača pre platformy Chrome a Firefox. K dispozícii je tiež podpora smerovača.

Pros:

 • Servery ponúkajú spoľahlivý prístup z SAE
 • Špičkové online bezpečnostné ochrany
 • Zdvojnásobte VPN, Cibuľa cez VPN a zmätené servery
 • Vedúci za nízku cenu

Zápory:

 • Najnižšia rýchlosť pripojenia v tomto hornom 3

NAJLEPŠIA MOŽNOSŤ VPN S NÍZKOU CENOU: Ak nie ste ropná šejk, možno budete chcieť ušetriť pár babiek. NordVPN vám to môže pomôcť. Navyše ponúka spoľahlivý prístup do vonkajšieho sveta a zároveň chráni vaše online cesty pred detekciou a monitorovaním. K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Prečítajte si moju úplnú recenziu spoločnosti NordVPN.

3. PrivateVPN

PrivateVPN logo

PrivateVPN získava 3. a posledné miesto v tejto zostave vďaka svojej schopnosti dobre fungovať vo veľmi obmedzených krajinách, ako je SAE (rovnako ako Čína)..

Zatiaľ čo globálne pokrytie serverom poskytovateľa je trochu obmedzené, so servermi 150+ v 60 krajinách, jeho servery odvádzajú dobrú prácu pri tunelovaní pod zátarasy, ktoré kladú príliš reštriktívne vlády..

PrivateVPN poskytuje vysoké rýchlosti pripojenia, poskytuje dostatok výkonu pre všetky vaše online aktivity. Poskytovateľ nezpomalí vaše rýchle pripojenia UAE. Navyše sa už nikdy nebudete musieť starať o to, aby sa vaše pripojenie nenarušilo alebo aby ste sa zaoberali dennými alebo mesačnými limitmi údajov.

Tento poskytovateľ nemá slobodu v aréne zabezpečenia spojenia vďaka svojmu šifrovaniu na vojenskej úrovni, možnosti automatického opätovného pripojenia, šikovnej funkcii utajenia „Stealth VPN“, ochrane pred únikom IPv6 a ďalším.

Ochrana súkromia po skutočnosti už nikdy nie je problémom vďaka pravidlám PrivateVPN „no server logs“. Ak chcete ísť úplne inkognito, použite jednorazovú e-mailovú adresu a možnosť platby bitcoinom poskytovateľa.

Oddelenie zákazníckej podpory poskytovateľa ponúka živý podporný rozhovor, ktorý je podľa nich k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale navštívil som ho viackrát, keď nebol k dispozícii. K dispozícii je tiež kontaktný formulár podpory a oblasti Začíname a FAQ, hoci žiadna z nich neposkytuje možnosti vyhľadávania.

Natívna podpora aplikácií je obmedzená na najvyššie 4 platformy zariadení. Môžete však chrániť ďalšie platformy zariadení využitím výhod smerovača poskytovateľa.

Pros:

 • Známy pre dobrú prácu v reštriktívnych krajinách
 • Rýchlosti pripojenia vás nespomalia
 • Vynikajúca ochrana a ochrana súkromia

Zápory:

 • Globálne pokrytie servera by mohlo byť lepšie
 • Neexistuje nepretržitá dostupnosť chatu na živú podporu

ODPORÚČANÉ PRE NAJVÄČŠIE OBMEDZENÉ KRAJINY: PrivateVPN je atraktívnou možnosťou pre cestujúcich, ktorí navštevujú krajiny, ktoré ovládajú reštriktívne režimy. Poskytovateľ preukázal silu blokujúcu zátarasy. K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Prečítajte si moju úplnú recenziu fóra PrivateVPN.

Je legálne používať VPN v sieti Etisalat v Spojených arabských emirátoch?

Poskytovatelia internetových služieb SAE (ako Etisalat) majú zavedené opatrenia proti VPN, aby sa pokúsili zablokovať používanie VPN, Zákon SAE hovorí, že používanie VPN je nezákonné, iba ak ho používate na spáchanie trestného činu.

Telekomunikačný regulačný úrad krajiny (TRA) je poverený internetovou cenzúrou v Spojených arabských emirátoch a zakazuje obsah, ktorý je „v rozpore s verejným záujmom, verejnou morálkou, verejným poriadkom, verejnou bezpečnosťou štátu, islamskou morálkou alebo iným spôsobom zakázaným akýmkoľvek príslušným SAE“. zákon, právny predpis, postup, príkaz alebo požiadavka. “

Medzi príklady zakázaného obsahu patria:

 • Používanie služieb VoIP (napríklad Skype)
 • Prístup k pornografii alebo nahote
 • Podvody, phishing alebo odcudzenie identity
 • lieky
 • Hazardné hry (stávkovanie, lotéria, online kasína)
 • Rasizmus, diskriminácia, pohŕdanie náboženstvom

Používanie siete VPN pri spáchaní nezákonných aktivít môže viesť k ďalším poplatkom. Pokuty sa môžu pohybovať od 500 000 AED do 2 000 000 AED (136 000 USD až 545 000 USD, pri súčasných výmenných kurzoch).

Nelegálne činnosti môžu zahŕňať aj počítačové trestné činy (napríklad krádeže údajov a totožnosti), bankové podvody a iné škodlivé systémy..

Je bezplatná sieť VPN platnou možnosťou na použitie v sieti Etisalat?

Ak ste pravidelným návštevníkom týchto stránok, budete vedieť, že nie som fanúšikom bezplatných sietí VPN. To znamená, že pokus o použitie VPN v sieti Etisalat založenej na SAE by mohol viesť k právnym problémom v závislosti od toho, z čoho online aktivity pozostávajú.

Po prvé, pozrime sa na to, na čo by ste sa mali obávať: vaše súkromie online.

Mnoho „bezplatných“ poskytovateľov VPN zarába svoje peniaze monitorujú online aktivity svojich zákazníkov a potom ich predávajú dražiteľovi s najvyššou ponukou. Čo ak je najvyšším uchádzačom vláda SAE?

Okrem toho sa zistilo, že aj ďalšie siete VPN pre slobodných používateľov vstrekujú nežiaduce reklamy a sledujú súbory cookie do relácií prehliadača svojich používateľov. (FYI, sledovacie súbory cookie sa uchovávajú, aj keď nie ste pripojení k serverom poskytovateľa VPN.)

Existujú aj dôvody nesúvisiace s ochranou súkromia, ktoré sa týkajú nepoužívania bezplatného poskytovateľa VPN. Mnoho bezplatných sietí VPN znižuje rýchlosť pripojenia svojich používateľov a obmedziť ich používanie dennými alebo mesačnými limitmi údajov.

Väčšina bezplatných sietí VPN navyše neponúka veľký výber serverov VPN na použitie ich zákazníkmi. To znamená, že existuje veľmi dobrá šanca, že v rámci SAE bude blokovaná bezplatná sieť VPN.

Dôrazne vám odporúčame, aby ste sa nepokúšali používať bezplatnú sieť VPN, pretože pri používaní internetu v Spojených arabských emirátoch je vaše súkromie nanajvýš dôležité, a bezplatná sieť VPN ju jednoducho nezruší..

Čo inak môže VPN urobiť?

VPN je vynikajúci spôsob, ako udržať vaše online cesty tajné v SAE, ako aj otvoriť prístup k blokovanému obsahu. Ponúka však aj ďalšie funkcie, ktoré vylepšujú a chránia vaše online aktivity.

Sieť VPN je tiež užitočným nástrojom na zaistenie vášho súkromia a zabezpečenia online, keď ste pripojení k internetu prostredníctvom nechránený prístupový bod Wi-Fi, ako v kaviarňach a hoteloch.

Veľa hotspotov Wi-Fi nevyžaduje na pripojenie k sieti heslo. To znamená, že pripojenie nie je šifrované, takže vaše online aktivity zostávajú otvorené pre pozorovanie ostatných používateľov.

Aj keď hotspot vyžaduje heslo, nemusí byť správne zabezpečený, takže máte pri nakupovaní alebo bankovníctve online otvorené krádeže údajov alebo útoky typu človek-uprostred..

VPN môže tiež vylepšiť vaše online aktivity bráni poskytovateľovi internetových služieb v znižovaní rýchlosti pripojenia alebo blokovanie vašich aktivít.

Niektorí poskytovatelia internetových služieb boli chytení škrteniam alebo blokovaniu spojení zákazníkov, ak sa zistí, že sa zapájajú do „neschválených“ aktivít, ako je napríklad zdieľanie súborov P2P alebo prezeranie obsahu od určitých poskytovateľov streamovania..

Sieť VPN bráni vášmu poskytovateľovi internetových služieb vykonávať vyššie uvedené činnosti tým, že uzavrie vaše internetové pripojenie v ochrannom tuneli šifrovania a zabráni monitorovaniu vašich aktivít. Nemôžu blokovať to, čo nevidia.

záver

Vrelo odporúčam, aby sa používatelia Etisalat v Spojených arabských emirátoch, ktorí sa snažia chrániť a zlepšovať svoje online aktivity, prihlásili na odber virtuálnej súkromnej siete..

Sieť VPN šifruje vaše pripojenie na internet a chráni vaše online aktivity pred zvedavými očami Etisalata, vlády SAE a zbabelcami..

VPN tiež ponúka prístup na webové stránky, streamingové služby, herné servery a iné služby, ktoré môžu byť za normálnych okolností blokované, keď sa nachádzajú v hraniciach Spojených arabských emirátov..

Logo ExpressVPN

ExpressVPN poskytuje spoľahlivú ochranu pre vaše online aktivity a zároveň otvára prístup k službám, ktoré nie sú bežne dostupné v Spojených arabských emirátoch. Poskytovateľ poskytuje vysoké rýchlosti pripojenia, vynikajúcu podporu viacerých platforiem aplikácií a špičkovú zákaznícku podporu. Ochrana súkromia poskytovateľa je jednou z najlepších dostupných v odvetví VPN.

Viac informácií alebo zakúpenie predplatného nájdete na webovej stránke ExpressVPN.

“Etisalat” používateľom Wikipedia s licenciou podľa CC BY-SA 3.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 + = 43

map