Najlepsza sieć VPN dla Etisalat

Jeśli podróżujesz lub mieszkasz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA), najprawdopodobniej będziesz używać Etisalat do łączenia się z Internetem. Dostawca komunikacji jest głównym dostawcą Internetu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, z siecią klientów liczącą ponad 90 milionów abonentów.


Gdy połączysz się z Internetem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, przekonasz się, że internet jest miejscem silnie ocenzurowanym.

Jako organizacja rządowa Etisalat mocno cenzuruje wszystkie treści internetowe, zanim trafią one do użytkownika. Witryny antyislamskie, treści dla dorosłych, witryny do udostępniania wideo i usługi VoIP, takie jak Skype, są blokowane przez Etisalat.

Na szczęście goście i mieszkańcy ZEA mogą ominąć internetowe blokady Etisalat za pomocą wirtualnej sieci prywatnej. 

Ale nie tylko VPN. Rząd ZEA jest szczególnie restrykcyjny, jeśli chodzi o VPN. W rzeczywistości większość sieci VPN nie będzie działać z wnętrza ZEA - tylko kilka nadal działa niezawodnie.

Być może zauważyłeś, że większość moich artykułów „Najlepsze VPN dla” zawiera listę 5 najlepszych VPN. Tym razem mam tylko 3 dostawców na mojej liście. Tylko 3 dostawców VPN może nadal niezawodnie odblokować cały internet w Internecie ZEA prowadzonym przez Etisalat.

Należy pamiętać, że bitwa między dostawcami VPN a rządem ZEA trwa. Chociaż 3 sieci VPN, które tu wymieniłem, działają w momencie pisania tego tekstu, nie ma gwarancji, że będą działać jutro.

Na szczęście wszyscy 3 z tych dostawców oferują bezproblemową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz uzyskać zwrot pieniędzy, jeśli wybrana sieć VPN przestanie działać w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Najlepsze sieci VPN Etisalat

Przetestowałem wszystkich moich ulubionych dostawców VPN, a 3 wymienione poniżej oferują niezawodny dostęp do odblokowanego Internetu po podłączeniu do sieci Etisalat w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jeśli się spieszysz, oto krótkie podsumowanie:

 1. ExpressVPN: Ten dostawca zapewnia niezawodny dostęp do Internetu w wolnym świecie. Zapewniają szybkie prędkości połączeń, a niezawodne serwery VPN rozmieszczone na całym świecie zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i prywatności w Internecie.
 2. NordVPN: Jest to lider niskiej ceny w tym trio, zapewniający niezawodny dostęp do Internetu bez rozbijania banku. Podwójne VPN i zaciemnione opcje serwera pomagają zapewnić, że Twoje działania związane z VPN będą niewykrywalne.
 3. PrivateVPN: Bycie mniej znanym dostawcą VPN ma swoje zalety. Do tej pory PrivateVPN pozostawał poniżej powiadomienia urzędników ZEA. Dostawca umożliwia do 6 jednoczesnych połączeń.

Chociaż istnieją setki VPN, tylko kilka z nich może niezawodnie przebić się przez internetowe blokady dróg Etisalat w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Aby znaleźć się na tej liście, te sieci VPN musiały zaoferować następujące rzeczy.

 • Możliwość odblokowania ograniczonej zawartości z wnętrza ZEA
 • Serwery zlokalizowane na całym świecie
 • Duże prędkości połączenia bez ograniczeń danych
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym
 • Brak dzienników serwera
 • Doskonała obsługa klienta

Oto moja lista najlepszych VPN do użytku z Etisalat:

1. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN to najlepsza VPN dla uzyskania dostępu do świata zewnętrznego z ZEA. Dostawca oferuje niezawodne połączenia, którym jakoś udaje się latać pod radarem Etisalat.

ExpressVPN ma ponad 3000 serwerów w 94 krajach na całym świecie. Zapewniają doskonały dostęp do treści internetowych, które normalnie mogą być blokowane podczas korzystania z sieci internetowej Etisalat w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Prędkości pobierania dostawcy są najszybsze na tej liście 3 najlepszych, zapewniając prędkości, które z łatwością poradzą sobie z twoimi ulubionymi aktywnościami online. Nigdy nie są nakładane żadne ograniczenia danych ani ograniczenia przepustowości na działania online klientów.

Oprócz fałszowania adresu IP, aby wyglądał, jakbyś łączył się z innego kraju, dostawca oferuje inne zabezpieczenia połączenia. Zabezpieczenia obejmują szyfrowanie na poziomie wojskowym, ochronę przed zabijaniem przełączników i ochronę przed wyciekiem DNS.

Nie będziesz się martwić o pozyskiwanie przez rząd ZEA dzienników związanych z Twoimi podróżami online, jak podąża ten dostawca ścisła polityka braku logów.

Ostatnio ExpressVPN zaczął korzystać z technologii „TrustedServer”, która zapewnia całkowite wyczyszczenie wszystkich danych przy każdym ponownym uruchomieniu serwera. Ponadto możesz mieć całkowitą anonimowość, używając jednorazowego adresu e-mail w połączeniu z opcją płatności Bitcoin dostawcy.

Całodobowe wsparcie jest dostępne dzięki całodobowej pomocy operatora na czacie na żywo, obsłudze poczty e-mail i systemowi obsługi zgłoszeń. Zapewniają także przeszukiwalną bibliotekę wsparcia i rozwiązywania problemów.

Dostawca oferuje natywną obsługę aplikacji dla wszystkich najlepszych platform urządzeń, a także oferuje doskonałą kompatybilność routera.

Plusy:

 • Działa w sieci Etisalat w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
 • Serwery zlokalizowane na całym świecie
 • Szybkie prędkości połączenia
 • Najwyższej jakości szyfrowanie i inne zabezpieczenia połączeń
 • Doskonała ochrona prywatności

Cons:

 • Droższe niż inni dostawcy

NAJLEPSZA VPN DLA ETISALAT: ExpressVPN jest najlepszym wyborem do ochrony twojego połączenia internetowego podczas połączenia z dostawcą Internetu ZEA Etisalat. Dostawca oferuje najwyższą ochronę połączeń, a także optymalną ochronę prywatności. Oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj moją pełną recenzję ExpressVPN.

2. NordVPN

Logo NordVPN

NordVPN zapewnia doskonałą ochronę VPN użytkownikom w sieci Etisalat z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ten tani dostawca zapewnia ochronę zwykle znajdującą się tylko u dostawców znacznie powyżej swojej kategorii płacowej.

Dostawca ma ponad 5500 serwerów zlokalizowanych w 60 krajach. Te serwery wykonują najwyższą pracę, odblokowując Internet, gdy masz połączenie z siecią Etisalat.

Te serwery obejmują specjalne serwery z funkcją zaciemniania, a także serwery Double VPN i Onion Over VPN, wszystko to pomaga ukryć Twoją aktywność VPN. (Zobacz tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat tych funkcji).

NordVPN zapewnia najniższe prędkości połączenia w tym podsumowaniu, ale wciąż spełniają wymagania większości użytkowników. Nie można tu znaleźć limitów danych ani ograniczeń przepustowości.

Szyfrowanie na poziomie wojskowym, przełącznik zabicia i ochrona przed wyciekiem DNS - wszystkie razem zapewniają optymalną ochronę połączenia.

Tymczasem serwery dostawcy nie zapisują żadnych dzienników, więc żadne zapiski z twoich wygłupów online nigdy nie wrócą i cię nie ugryzą. Dodatkowo, opcja płatności Bitcoin od dostawcy pozwala przejść całkowicie incognito, co jest zdecydowanym plusem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Obsługa klienta jest dostępna przez całą dobę dzięki czatowi wsparcia 24/7, obsłudze poczty e-mail i bibliotece pomocy do przeszukiwania.

Obsługa aplikacji natywnych jest dostępna dla wszystkich najpopularniejszych platform, podobnie jak rozszerzenia przeglądarki dla platform Chrome i Firefox. Dostępna jest również obsługa routera.

Plusy:

 • Serwery oferują niezawodny dostęp z ZEA
 • Najwyższej jakości zabezpieczenia bezpieczeństwa online
 • Podwójne VPN, Onion Over VPN i zaciemnione serwery
 • Lider niskiej ceny

Cons:

 • Najniższe prędkości połączenia w tym górnym 3

NAJLEPSZA OPCJA VPN NISKIEJ CENY: jeśli nie jesteś szejkiem naftowym, możesz chcieć zaoszczędzić kilka dolców. NordVPN może ci w tym pomóc. Ponadto zapewnia niezawodny dostęp do świata zewnętrznego, chroniąc jednocześnie podróże online przed wykryciem i monitorowaniem. Dostępna jest 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj moją pełną recenzję NordVPN.

3. PrivateVPN

Logo PrivateVPN

PrivateVPN zajmuje trzecie i ostatnie miejsce w tym składzie dzięki swojej zdolności do pracy w bardzo ograniczonych krajach, takich jak ZEA (a także Chiny).

Chociaż globalny zasięg serwera dostawcy jest nieco ograniczony, z ponad 150 serwerami w 60 krajach, jego serwery wykonują dobrą robotę tunelowania pod blokadami drogowymi wprowadzonymi przez zbyt restrykcyjne rządy.

PrivateVPN zapewnia duże prędkości połączenia, zapewniając dużą moc dla wszystkich Twoich działań online. Dostawca nie spowolni szybkich połączeń w ZEA. Ponadto nigdy nie musisz się martwić, że Twoje połączenie zostanie zdławione lub będziesz musiał radzić sobie z dziennymi lub miesięcznymi limitami danych.

Ten dostawca nie jest slobem na arenie bezpieczeństwa połączeń dzięki szyfrowaniu na poziomie wojskowym, opcji automatycznego ponownego łączenia, sprytnej funkcji zaciemniania „Stealth VPN”, ochronie przed wyciekiem IPv6 i więcej.

Prywatność po fakcie również nigdy nie stanowi problemu dzięki polityce PrivateVPN „brak dzienników serwera”. Jeśli chcesz przejść całkowicie incognito, użyj jednorazowego adresu e-mail i opcji płatności Bitcoin od dostawcy.

Dział obsługi klienta dostawcy oferuje czat wsparcia na żywo, który, jak twierdzą, jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale odwiedzałem tę stronę wiele razy, gdy była niedostępna. Dostępne są również formularz kontaktowy wsparcia oraz obszary Pierwsze kroki i FAQ, chociaż żadne z nich nie oferuje możliwości wyszukiwania.

Obsługa aplikacji natywnych jest ograniczona do 4 najlepszych platform urządzeń. Możesz jednak chronić inne platformy urządzeń, korzystając z możliwości routera dostawcy.

Plusy:

 • Znany z dobrej pracy w krajach o ograniczonym dostępie
 • Prędkości połączenia nie spowalniają cię
 • Doskonałe zabezpieczenia i ochrona prywatności

Cons:

 • Globalny zasięg serwerów może być lepszy
 • Brak dostępności czatu wsparcia na żywo 24/7

ZALECANE DLA NAJBARDZIEJ KRAJÓW OGRANICZAJĄCYCH: PrivateVPN jest atrakcyjną opcją dla osób podróżujących do krajów, w których obowiązują restrykcyjne systemy. Dostawca udowodnił, że blokuje drogi. Dostępna jest 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Przeczytaj moją pełną recenzję PrivateVPN.

Czy korzystanie z VPN w sieci Etisalat w ZEA jest legalne??

Podczas gdy dostawcy usług internetowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (jak Etisalat) stosują środki anty-VPN, aby spróbować zablokować korzystanie z VPN, Prawo ZEA mówi, że korzystanie z VPN jest nielegalne tylko wtedy, gdy używasz go do popełnienia przestępstwa.

Krajowy organ regulacyjny ds. Telekomunikacji (TRA) jest oskarżony o cenzurę Internetu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i zabrania treści, które są „sprzeczne z interesem publicznym, moralnością publiczną, porządkiem publicznym, bezpieczeństwem narodowym, moralnością islamu lub w inny sposób zabronione przez obowiązujące ZEA prawo, rozporządzenie, procedura, zamówienie lub wymóg. ”

Przykłady zabronionych treści obejmują:

 • Korzystanie z usług VoIP (takich jak Skype)
 • Dostęp do pornografii lub nagości
 • Oszustwo, phishing lub podszywanie się pod inne osoby
 • Leki
 • Hazard (zakłady, loteria, kasyna online)
 • Rasizm, dyskryminacja, pogarda dla religii

Korzystanie z VPN w celu popełnienia nielegalnych działań może skutkować dodatkowymi opłatami. Grzywny mogą wynosić od 500 000 AED do 2 000 000 AED (136 000 USD do 545 000 USD, przy bieżących kursach wymiany).

Nielegalne działania mogą również obejmować cyberprzestępstwa (takie jak kradzież danych i tożsamości), oszustwa bankowe i inne niecne programy.

Czy darmowa sieć VPN jest ważną opcją do użytku w sieci Etisalat?

Jeśli regularnie odwiedzasz tę witrynę, będziesz wiedział, że nie jestem fanem bezpłatnych sieci VPN. To powiedziawszy, próba użycia VPN w sieci Etisalat z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich może prowadzić do problemów prawnych, w zależności od tego, z czego składają się twoje działania online.

Po pierwsze, omówmy najważniejszą rzecz, o którą powinieneś się martwić: swoją prywatność w Internecie.

Wielu „darmowych” dostawców VPN zarabia pieniądze monitorując aktywność online swoich klientów, a następnie sprzedając te informacje oferentowi, który zaoferował najwyższą cenę. Co się stanie, jeśli najwyższą ofertą jest rząd ZEA?

Ponadto znaleziono również inne bezpłatne VPN wstrzykujące niechciane reklamy i śledzące pliki cookie w sesjach przeglądarki użytkowników. (FYI, te śledzące pliki cookie utrzymują się, nawet jeśli nie masz połączenia z serwerami dostawcy VPN).

Istnieją również powody niezwiązane z prywatnością, aby nie korzystać z bezpłatnego dostawcy VPN. Wiele darmowych sieci VPN ogranicza prędkość połączeń użytkowników i ogranicz ich użycie za pomocą dziennych lub miesięcznych limitów danych.

Ponadto większość bezpłatnych sieci VPN nie oferuje dużego wyboru serwerów VPN do użytku swoich klientów. Oznacza to, że istnieje duża szansa, że ​​darmowa sieć VPN zostanie zablokowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Zdecydowanie odradzam korzystanie z bezpłatnej sieci VPN, ponieważ prywatność ma ogromne znaczenie, gdy korzystasz z Internetu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a darmowa sieć VPN po prostu jej nie ogranicza.

Co jeszcze może zrobić VPN?

VPN to doskonały sposób na utrzymanie tajnych podróży online w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także otwarcie dostępu do zablokowanych treści. Jednak oferuje również inne funkcje, które poprawiają i chronią twoje działania online.

VPN to także przydatne narzędzie do zapewnienia prywatności i bezpieczeństwa w Internecie, gdy masz połączenie z Internetem za pośrednictwem niechroniony hotspot Wi-Fi, jak te znalezione w kawiarniach i hotelach.

Wiele hotspotów Wi-Fi nie wymaga hasła do połączenia z siecią. Oznacza to, że połączenie nie jest szyfrowane, co pozostawia aktywność online dostępną dla obserwacji innych użytkowników.

Nawet jeśli hotspot wymaga hasła, może nie być odpowiednio zabezpieczony, pozostawiając otwartą na kradzież danych lub ataki typu man-in-the-middle podczas zakupów lub bankowości internetowej.

VPN może również usprawnić Twoją aktywność online zapobieganie ograniczaniu prędkości twojego połączenia przez dostawcę usług internetowych lub blokując twoje działania.

Niektórzy dostawcy usług internetowych zostali przyłapani na dławieniu lub blokowaniu połączeń klientów, jeśli okaże się, że angażują się w „niezatwierdzone” działania, takie jak udostępnianie plików P2P lub przeglądanie treści od niektórych dostawców przesyłania strumieniowego.

VPN uniemożliwia twojemu dostawcy usług internetowych wykonanie dowolnej z powyższych czynności poprzez zamknięcie twojego połączenia internetowego w ochronnym tunelu szyfrowania, zapobiegając monitorowaniu twoich działań. Nie mogą zablokować tego, czego nie widzą.

Wniosek

Radzę, że użytkownicy Etisalat w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, którzy chcą chronić i usprawnić swoją działalność online, subskrybują wirtualną sieć prywatną.

VPN szyfruje twoje połączenie internetowe, chroniąc twoje działania online przed wścibskimi oczami Etisalat, rządu ZEA i złych facetów.

VPN oferuje również dostęp do stron internetowych, usług przesyłania strumieniowego, serwerów gier i innych usług, które normalnie mogą być blokowane w granicach ZEA.

Logo ExpressVPN

ExpressVPN zapewnia niezawodną ochronę Twoich działań online, a także otwiera dostęp do usług, które są zwykle niedostępne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dostawca zapewnia dużą szybkość połączenia, doskonałą obsługę aplikacji na wielu platformach oraz najwyższej klasy obsługę klienta. Ochrona prywatności dostawcy jest jedną z najlepszych dostępnych w branży VPN.

Aby uzyskać więcej informacji lub wykupić subskrypcję, odwiedź witrynę ExpressVPN.

„Etisalat” autorstwa Wikipedii na licencji CC BY-SA 3.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 + = 24

map