PureVPN در مقابل ExpressVPN مقایسه و نتایج آزمایش 2020


ExpressVPN گزینه ای است که اگر به دنبال ارائه دهنده VPN هستید که سرعت اتصال سریع ، محافظت از حریم خصوصی عالی و پشتیبانی از مشتری بالا را دارد ، باید به شدت مورد توجه قرار دهید..

آرم ExpressVPN

اگر به اشتراک گذاری پرونده P2P علاقه دارید ، به پشتیبانی جهانی ارائه دهنده از BitTorrenting علاقه مند خواهید شد. یک اشکال برجسته برای مشتریان با ارزش می تواند قیمت بالای پذیرش ارائه دهنده باشد.

از ExpressVPN بازدید کنید

PureVPN به کاربران اینترنت نیاز به ارائه دهنده VPN علاقه مند است که سرعت اتصال بالاتر از متوسط ​​و پوشش جامع سرور جهانی را ارائه می دهد ، که همه آنها با قیمت مناسب در دسترس هستند.

آرم PureVPNبا این حال ، سرعت اتصال کمی با سرعت رقبای سر از سر کمرنگ می شود ، و پشتیبانی BitTorrent آنها در مقایسه با پوشش ExpressVPN گسترده نیست..

از PureVPN بازدید کنید

نحوه انتخاب VPN

مهم است که در مورد ویژگیهای ارائه دهنده VPN مورد نظر خود به دقت تحقیق کنید. چندین دسته و ویژگی مهم وجود دارد که می توانید تحت مشاوره خود قرار دهید.

در این مقاله, من مقایسه دو ارائه دهنده محبوب VPN را انجام می دهم: PureVPN و ExpressVPN.

من توجه شما را بررسی خواهم کرد و به شما چگونگی عملکرد هر دو ارائه دهنده در آن دسته خاص را با شما در میان می گذارم.

برای هر دسته ، من برنده اعلام می کنم و کل امتیازات مربوط به هر ارائه دهنده را نسبت به همه مقوله ها پیگیری می کنم.

در پایان مقاله ، براساس امتیازات انباشته ، یک برنده کلی اعلام خواهم کرد. در آن زمان ، شما باید اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید تا تصمیمی آگاهانه بگیرید که ارائه دهنده VPN بهترین انتخاب برای نیازهای خاص شما است.

سرعت اتصال

مهم نیست که فعالیت آنلاین مورد علاقه شما چیست ، اتصال سریع فقط می تواند آن را کارآمدتر و لذت بخش تر کند. (خوب ، درمورد پرداخت صورتحساب ، کارآمدتر ، اما احتمالاً لذت بخش تر نیست.)

به همین دلیل است که توجه کنید که ارائه دهنده VPN برای شما مناسب است ، سرعت اتصال VPN از همیشه مهم تر است.

برای آزمایشات ما ، حریم شخصی پیکسل از Speedtest.net برای تست سرعت اتصال ارائه شده به VPN استفاده می کند. تست سرعت به شرح زیر انجام می شود:

  1. ما از یک اتصال اترنت گیگابیتی مستقر در آمریکای شمالی استفاده می کنیم.
  2. ما هر VPN را با اتصال به سرورها در 3 مکان مختلف - انگلستان ، ایالات متحده و هنگ کنگ - در 3 زمان مختلف روز و به مدت 3 روز آزمایش می کنیم..
  3. ما برای آزمایش از نسخه Windows هر دو برنامه ارائه دهنده استفاده می کنیم که برای اتصال از طریق پروتکل OpenVPN از طریق UDP پیکربندی شده است..

میانگین سرعت اتصال

PureVPN سرعت بارگیری متوسط ​​36.81 Mbps را بارگیری می کند.

سرعت هایی مانند آن می توانند به راحتی بسیاری از فعالیت های آنلاین مورد علاقه خود را انجام دهند. تنها فعالیتی که می توانم به این فکر کنم که ممکن است این سرعت ها نباشد ، دیدن فیلم 4K است. برای اطلاع از نیازهای پهنای باند آنها ، با ارائه دهنده جریان دلخواه خود تماس بگیرید.

در همین حال, میانگین سرعت بارگیری شده ExpressVPN برابر با 106.78 Mbps است به راحتی به هر یک از سرگرمی های آنلاین مورد علاقه شما بستگی دارد. این سرعت ها پهنای باند بهینه را برای فیلم های 4K ، بارگیری فایل ها و بازی های آنلاین فراهم می کنند.

به خاطر داشته باشید كه سرعت ارتباطی كه تجربه می كنید بسته به نوع اتصال به ISP شما بستگی دارد با ما متفاوت است..

برنده سرعت متوسط ​​اتصال: ExpressVPN

تامین کننده

میانگین سرعت اتصال ارتباط دادن

ExpressVPN

106.78 Mbps

از ExpressVPN بازدید کنید

نقد را بخوانید

PureVPN

36.81 Mbps

بازدید از سایت

نقد را بخوانید

قیمت گذاری

این 2 ارائه دهنده در انتهای مخالف طیف می نشینند. در حالی که PureVPN یک گزینه با هزینه کمی است ، ExpressVPN یکی از ارائه دهندگان VPN با قیمتی بیشتر در این روز است..

PureVPN جذاب است اگر شما به دنبال راهی ارزان برای محافظت از فعالیت های آنلاین خود بدون شکستن بانک هستید.

در حالی که ExpressVPN بسیار بالاتر از رقبای خود قیمت گذاری می شود ، اگر شما مایل به پرداخت هزینه کمی برای خدمات درجه یک در هر دسته خدمات هستید ، بازده عالی سرمایه گذاری دریافت خواهید کرد.

هنگامی که قیمت یک ارائه دهنده VPN را در نظر می گیرید ، به طور خودکار از ارائه دهنده ارزان قیمت تر انتخاب نکنید. سطح خدمات ارائه شده توسط هر ارائه دهنده را در نظر بگیرید. سپس ، شما می توانید تصمیم بگیرید کدام ارائه دهنده بهترین بازده سرمایه گذاری خود را ارائه می دهد.

من قیمت های دقیق را در مقاله های خود ذکر نمی کنم ، زیرا ارائه دهندگان VPN قیمت خود را تغییر می دهند و معاملات ویژه را بطور منظم ارائه می دهند ، بنابراین هر قیمت خاصی می تواند منسوخ شود. برای آخرین قیمت خود حتما از وب سایت ارائه دهنده بازدید کنید.

برنده قیمت گذاری: PureVPN

تامین کننده

دوره ضمانت برگشت پول

ارتباط دادن

PureVPN

31 روز

بازدید از سایت

نقد را بخوانید

ExpressVPN

30 روز

بازدید از سایت

نقد را بخوانید

حریم خصوصی

محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما یکی از مهمترین دلایل استفاده از شبکه خصوصی مجازی است. یک VPN کارآمد از فعالیت های آنلاین شما در مقابل چشم کنجکاو محافظت می کند و هیچ گونه سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما در دست نمی گیرد.

برای آن دسته از کاربرانی که دارای خم مخصوصاً خصوصی هستند ، به دنبال ارائه دهنده ای باشید که رمز و رمز ارز یا حتی مانده کارت هدیه تجاری را به عنوان پرداخت بپذیرد..

ExpressVPN در جزایر ویرجین بریتانیا با دوستانه حفظ حریم خصوصی مستقر است ، جایی که دولت هیچ آیین نامه ای برای نیاز به VPN ها برای حفظ هرگونه گزارش کاربر به کار خود ندارد. بنابراین ، ارائه دهنده سیاست سخت "بدون گزارش" را دنبال می کند. آنها همچنین بیت کوین را به عنوان پرداخت می پذیرند.

PureVPN در هنگ کنگ مستقر است ، که علی رغم داشتن مالکیت چینی ، هنوز به حریم خصوصی یک کاربر اینترنت احترام می گذارد ، و نیازی به نگهداری هر گونه پرونده ای نیست. PureVPN از این فقدان مقررات استفاده می کند و هیچ نوع سرور و سروری را حفظ نمی کند. در حالی که آنها گزینه پرداخت cryptocurrency را ارائه نمی دهند ، آنها مانده کارت هدیه بازرگان را می پذیرند.

PureVPN با افزودن یک لایه دیگر از حریم خصوصی ، کل شبکه سرور جهانی خود را در اختیار دارد و آن را اداره می کند ، و این اطمینان را می دهد که اپراتورهای شخص ثالث هرگز به اطلاعات شخصی شما دسترسی ندارند.

برنده حریم خصوصی: گره خورده است

تامین کننده

رتبه بندی حریم خصوصی

سایت

ExpressVPN

5.0

بازدید از سایت

نقد را بخوانید

PureVPN

5.0

بازدید از سایت

نقد را بخوانید

امکانات

وقتی در نظر بگیرید که VPN برای شما مناسب است ، مراقب باشید روی هیچ یک از دسته خدمات تمرکز نکنید. در عوض ، به دنبال ارائه دهنده ای باشید که بهترین عملکرد کلی را در همه مقوله ها ارائه دهد.

در این بخش ، من از نزدیک به ویژگی هایی که ارائه دهندگان ارائه می دهند ، نگاهی دقیق انداختم و سطح عملکرد هر ارائه دهنده در آن دسته را فاش کردم.

رمزگذاری

ExpressVPN از رمزگذاری AES-256 (استاندارد رمزگذاری پیشرفته) درجه نظامی استفاده می کند. پروتکل های VPN موجود در برنامه های ارائه دهنده شامل OpenVPN ، PPTP و L2TP / IPSec است.

PureVPN همچنین از رمزگذاری AES-256 در درجه نظامی استفاده می کند ، از OpenVPN با پروتکل های TCP / UDP ، L2TP ، PPTP و IKEv2 استفاده می کند..

در حالی که PureVPN ممکن است پروتکل های بیشتری ارائه دهد ، هر دو ارائه دهنده امن ترین پروتکل ها ، مانند OpenVPN و L2TP را ارائه می دهند ، بنابراین ما آنرا گره می زنیم.

برنده رمزگذاری: گره خورده است

تامین کننده

پروتکل های رمزگذاری ارتباط دادن

ExpressVPN

AES-256 با OpenVPN ، PPTP و L2TP / IPSec

بازدید از سایت

نقد را بخوانید

PureVPN

رمزگذاری AES-256 ، با استفاده از OpenVPN با TCP / UDP ، L2TP ، PPTP و IKEv2

بازدید از سایت

نقد را بخوانید

اتصالات همزمان

بیشتر ارائه دهندگان VPN بیش از یک اتصال به سرورهای خود را در همان مجموعه از اعتبار ورود به سیستم اجازه می دهند.

این کمک هزینه "اتصالات همزمان" باعث ایجاد انعطاف پذیری اضافی برای استفاده از VPN توسط گروه هایی مانند مشاغل کوچک یا خانواده های بزرگ می شود. هرچه کمک هزینه بزرگتر باشد ، انعطاف پذیری بهتر می شود.

هر دو PureVPN و ExpressVPN به 5 اتصال همزمان اجازه می دهند.

برنده اتصالات همزمان: گره خورده است

تامین کننده

اتصالات همزمان مجاز است ارتباط دادن

PureVPN

5

بازدید از سایت

نقد را بخوانید

ExpressVPN

5

بازدید از سایت

نقد را بخوانید

BitTorrenting

به اشتراک گذاری پرونده BitTorrent / P2P احتمالاً یکی از محبوب ترین (و یکی از جنجالی ترین) فعالیت های آنلاین امروز است. قوانین کشور به کشور متفاوت هستند ، بنابراین به اشتراک گذاری پرونده P2P بسته به موقعیت مکانی شما می تواند قانونی ، غیرقانونی باشد یا به سادگی مورد هتک قرار گیرد.

اشتراک فایل P2P کاربردهای حقوقی بیشماری دارد. به عنوان مثال ، برخی از شرکت ها از این فناوری برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها در بین پرسنل خود استفاده می کنند.

با این حال ، می تواند برای به اشتراک گذاشتن پرونده های دارای حق چاپ از جمله نسخه های سرقت شده فیلم ، موسیقی و برنامه ها نیز استفاده شود.

مهم نیست که چه چیزی را از طریق P2P به اشتراک بگذارید ، این احتمال وجود دارد که ارائه دهنده خدمات اینترنت شما ممکن است فعالیت گازرسانی یا حتی به طور کامل فعالیت اشتراک فایل را مسدود کند. بهترین راه برای جلوگیری از ISP از شناسایی تورنت شما استفاده از VPN است.

صفحه بارگیری uTorrent

ExpressVPN فعالیت اشتراک گذاری فایل P2P را در همه سرورهای شبکه جهانی خود امکان پذیر می کند. ارائه دهنده حتی نحوه راهنمایی uTorrent را در وب سایت خود ارائه می دهد. این راهنما نکاتی درباره نحوه استفاده بهینه از سرویس ExpressVPN با برنامه محبوب torrenting ارائه می دهد.

PureVPN پشتیبانی از اشتراک فایل P2P در بیش از 86 کشور جهان.

هر دو ارائه دهنده از هرگونه سرور جدا نمی شوند ، به این معنی که فعالیت های تورنت شما در معرض قرار گرفتن در معرض امنیت هستند ، مهم نیست که ارائه دهنده شما را انتخاب کنید.

برنده BitTorrenting: ExpressVPN برنده می شود ، زیرا به P2P در کل شبکه سرور خود اجازه می دهد.

تامین کننده

# کشورهایی که VPN به BitTorrents اجازه می دهد

ارتباط دادن

ExpressVPN

94 (همه آنها)

بازدید از سایت

نقد را بخوانید

PureVPN

86

بازدید از سایت

نقد را بخوانید

پوشش سرور جهانی

هنگام در نظر گرفتن هر ارائه دهنده VPN ، همیشه به پوشش سرور جهانی آنها توجه داشته باشید. هرچه کشورهایی که ارائه دهنده آنها سرورهای خود را پیدا کند ، دسترسی بیشتری به محتواهای مسدود شده جغرافیایی داشته باشید.

به علاوه ، به شماره سرور توجه داشته باشید. سرورهای بیشتر بدان معناست که با افزودن یک ارائه دهنده به مشتریان ، احتمال احتقان اتصال کمتر وجود دارد.

ExpressVPN دارای بیش از 3000 سرور + در 94 کشور جهان است.

PureVPN بیش از 2،000 سرور در بین 140+ کشور پخش شده است.

برنده سرور جهانی پوشش: PureVPN

تامین کننده

تعداد سرور کشورها ارتباط دادن

PureVPN

2،000+ 140+ بازدید از سایت

نقد را بخوانید

ExpressVPN

3،000+ 94 بازدید از سایت

نقد را بخوانید

پشتیبانی از چند بستر

به احتمال زیاد شما را مجبور به نامگذاری یک وسیله الکترونیکی می کنید که روزانه از آن استفاده می کنید که به اینترنت متصل نیست. (ماشین حساب شما حساب نمی شود.) این باعث می شود پشتیبانی از چند پلتفرم هنگام تصمیم گیری در مورد ارائه دهنده VPN مورد توجه مهمی باشد.

PureVPN برنامه های بومی را برای سیستم عامل های MacOS ، Windows ، iOS ، Android ، Android TV و Amazon Fire TV ارائه می دهد. یک اپل PureVPN با روترهای DD-WRT سازگار است ، همچنین پشتیبانی از سایر روترها نیز در دسترس است. برنامه های افزودنی مرورگر Chrome و Firefox در دسترس هستند.

ExpressVPN پشتیبانی از برنامه های بومی را برای دستگاه های Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Linux ، Chrome OS ، Nook و Amazon Fire ارائه می دهد. آنها همچنین افزونه های مرورگر را برای سیستم عامل های Chrome و Firefox فراهم می کنند ، و همچنین یک برنامه سفارشی برای روترهای انتخابی و دستورالعمل های تنظیم برای سایر روترهای محبوب.

هر دو ارائه دهنده روترهای آماده برای رفتن ، افزونه و بازی را از طریق FlashRouters.com ارائه می دهند.

برنده پشتیبانی چند پلتفرم: گرمای مرده.

تامین کننده

سکوهای پشتیبانی شده برنامه های افزودنی مرورگر? ارتباط دادن

ExpressVPN

8 بله: Chrome ، Firefox بازدید از سایت

نقد را بخوانید

PureVPN

8 بله: Chrome ، Firefox بازدید از سایت

نقد را بخوانید

پشتیبانی مشتری

در حالی که اکثر ارائه دهندگان VPN بهترین برنامه ها و خدمات قابل استفاده و قابل اعتماد را ارائه می دهند ، مورفی و قانون او همیشه در سایه ها کمین می کنند و در انتظار زمان اعتصاب در انتظار اعتصاب هستند..

این زمانی است که پشتیبانی قابل اعتماد مشتری بیشترین استقبال را داشته باشد.

ExpressVPN گزینه های پشتیبانی شامل گپ پشتیبانی 24/7 ، پشتیبانی ایمیل و یک بانک اطلاعاتی عیب یابی و پشتیبانی می باشد.

PureVPN همچنین پشتیبانی شبانه روزی ، با چت پشتیبانی زنده 24/7 ، سیستم ردیابی بلیط مشکل و یک کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو فراهم می کند.

برنده پشتیبانی مشتری: گره خورده است

تامین کننده

رتبه بندی پشتیبانی مشتری ارتباط دادن

ExpressVPN

5.0 بازدید از سایت

نقد را بخوانید

PureVPN

5.0 بازدید از سایت

نقد را بخوانید

و برنده است…

هر دو ارائه دهنده VPN در بازی پلی آف یک به یک ما از فعالیت های آنلاین شما محافظت عالی می کنند. با این حال ، تمام ایده از مسابقه سر به سر اعلام برنده است ، بنابراین ...

ExpressVPN در این بار برنده کلی است, فقط بینی PureVPN را در خط پایان قرار دهید. ارائه دهنده در رده های اتصال و BitTorrent بهترین امتیاز را کسب کرد ، اما همچنین در سایر رده های دیگر امتیاز خوبی کسب کرد.

در همین حال ، PureVPN در ستون های قیمت گذاری و پوشش سرور جهانی بهترین امتیاز را کسب کرد. لازم به ذکر است که ارائه دهنده حتی در 2 دسته ای که از دست داده عملکرد خوبی داشته است. از دست دادن آن در گروه سرعت های اتصال بود که نبرد را برای PureVPN از دست داد ، زیرا سرعت اتصال برای یک VPN بسیار مهم است..

ارائه دهندگان گره خورده در رمزگذاری ، اتصالات همزمان ، پشتیبانی چند پلتفرمی ، حفظ حریم خصوصی و پشتیبانی مشتری از چهره سر به سر.

پس از تصمیم گیری در مورد خرید VPN ، برنامه را روی همه دستگاه های سازگار خود نصب کنید و محافظت از VPN را فعال کنید هر زمان که آنلاین می شوید. VPN ابزاری با ارزش و قابل اعتماد برای محافظت از شما در برابر خطرات زندگی آنلاین است.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 4 = 10

map