بهترین ارائه دهندگان VPN برای مشاغل کوچک در سال 2020 کدامند؟


یک مشاغل کوچک می تواند حسابدار باشد که مالیات شما را انجام می دهد ، نماینده بیمه در بلوک یا شرکت فناوری اطلاعات است که از 30 متخصص IT تشکیل شده است و مواردی را که اشتباه در شبکه شما وجود دارد را برطرف می کند..

برای جذب و نگه داشتن مشتری ، مشاغل کوچک باید با برادران بزرگتر خود رقابت کنند. برای انجام این کار ، آنها باید هزینه ها را پایین بیاورند ، در حالی که هنوز نیاز به دسترسی به پرونده ها ، برنامه ها و سایر جنبه های حیاتی عملکرد روزانه خود دارند..

بسیاری از مشاغل کوچک منابع مالی برای تنظیم سرورهای خود را برای برنامه ها ، ذخیره سازی پرونده ها و پایگاه های داده ندارند. بسیاری از این بنگاهها برای انتقال پرونده ها بین کارمندان از اشتراک فایلهای همتا به همتا استفاده می کنند. امنیت نگرانی اصلی برای همه این فعالیت ها است.

VPN به کاربران مشاغل كوچك امكان استفاده از اتصال رمزگذاری شده را برای دسترسی ایمن به منابع آنلاین ، محافظت از داده های حساس خود و مشتریانشان از چشمان مهربان فراهم می كند..

در حالی که اشتراک فایل یک نیاز معتبر برای مشاغل است ، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی گاهی اوقات به دلیل استفاده بسیاری از آنها برای به اشتراک گذاشتن محتوای دارای حق چاپ ، به اشتراک گذاری فایلهای نظیر به همسالان مسدود می کنند. یک VPN اتصال یک کاربر را رمزگذاری می کند ، اشتراک گذاری P2P را پنهان می کند ، و از عدم مسدود بودن آن اطمینان می دهد.

VPN ها همچنین به کاربران این امکان را می دهند تا به اطلاعاتی در سایر نقاط جهان دسترسی داشته باشند که به طور معمول با محدودیت های جغرافیایی که توسط صاحبان محتوا یا سازمان های دولتی ایجاد شده اند مسدود می شوند..

هنگامی که مشاغل کارمندانی در جاده دارند ، به دلایل دیگر به بازدید از مشتری یا خارج از سایت کار می کنند ، یک VPN اتصال رمزگذاری شده ای را با منابع آنلاین مورد نیاز بسیار ارائه می دهد. برای بسیاری از مشاغل کوچک ، "دفتر خانه" آنها نزدیکترین Starbucks است. یک VPN اتصال اینترنت وای فای خود را در کافی نت در قهوه خانه ها از چشمان مهربان در امان نگه می دارد.

در اینجا 5 بهترین VPN برای استفاده در مشاغل کوچک ارائه شده است.

بهترین VPN برای مشاغل کوچک

من گروه معمول ارائه دهندگان VPN را از طریق باتری تست های دقیق اجرا کردم. نتایج به اثبات رسیده است این 5 VPN بهترین ویژگی ها را برای استفاده در مشاغل کوچک ارائه می دهد. خلاصه اینجا:

  1. ExpressVPN: این ارائه دهنده بهترین انتخاب برای صاحبان مشاغل کوچک است که به دنبال محافظت آنلاین بهینه از کارمندان خود هستند. سرعت اتصال سریع آن برای به اشتراک گذاری پرونده و سایر کارهای فشرده آنلاین مناسب است. امنیت و محافظت از حریم خصوصی ارائه دهنده برای هیچ یک دوم نیست.
  2. NordVPN: قیمت مناسب این ارائه دهنده باعث می شود تا یک انتخاب عالی برای مشاغل کوچک در یک کفش بند باشد. ارائه دهنده شبکه گسترده سرور جهانی را ارائه می دهد ، به اشتراک گذاری فایل P2P در بسیاری از آن سرورها اجازه می دهد و امنیت و حریم خصوصی عالی را برای کاربران خود ارائه می دهد.
  3. CyberGhost: این یکی دیگر از ارائه دهندگان با قیمت مناسب است. همچنین جذابیت نصب و استفاده از آن را آسان می کند ، بنابراین مشاغل کوچک با کاربرانی که ممکن است خیلی باهوش فناوری نباشند ، از سادگی آن قدردانی می کنند. اتصالات سریع به روزآمد کردن موارد هنگام به روزرسانی پرونده ها در جاده کمک می کند.
  4. IPVanish: فعالیت P2P را در همه سرورهای خود امکان پذیر می کند ، و آن را به یک راه حل بهینه برای مشاغل دارای نیروی کار تلفن همراه تبدیل می کند. اتصالات رمزگذاری شده ارائه دهنده نیروی کار شما را هنگام اتصال از جاده ایمن نگه می دارند.
  5. PrivateVPN: علاوه بر این اخیر در صحنه VPN ، PrivateVPN به سرعت دسترسی به اینترنت محافظت شده قابل اعتماد به دست آورد. سرعت های سریع باعث می شود ضمن حفظ اطلاعات مهم مربوط به مشاغل ، تجارت انجام شود.

من VPN های برتر تجاری کوچک را با استفاده از معیارهای زیر ارزیابی و رتبه بندی کردم:

 • شبکه سرور جهانی
 • ترافیک P2P حداقل در برخی از سرورها امکان پذیر است
 • سرعت اتصال
 • قدرت حفظ حریم خصوصی و محافظت از امنیت
 • پشتیبانی از چند پلتفرم
 • کمک هزینه اتصال همزمان
 • پشتیبانی مشتری

در اینجا لیست من از 5 VPN برتر برای تقویت و محافظت از جلسات جریان شما وجود دارد.

1. ExpressVPN

آرم ExpressVPN

ExpressVPN انتخاب شماره 1 برای محافظت از اتصالات کاربران مشاغل کوچک است. سرعت اتصال سریع ارائه دهنده ، امنیت جامع و شبکه سرور جهانی با قابلیت P2P آن را به شماره 1 تبدیل می کند.

شبکه جهانی سرور ارائه دهنده از بیش از 3000 سرور تشکیل شده است که در 94 کشور جهان مستقر شده اند. اشتراک فایل P2P در همه سرورها مجاز است.

سرعت اتصال اتصال ExpressVPN ، با توجه به آخرین تست های ما ، سریعترین سرعت را در اختیار شما قرار می دهد ، سرعت زیادی برای اشتراک فایل ، اتصال به سرورهای پرونده و برنامه ها ، کنفرانس ویدیویی و موارد دیگر فراهم می کند. ارائه دهنده هیچ گونه محدودیت داده ماهانه یا محدوده پهنای باند را روی حسابهای مشتریان خود قرار نمی دهد.

رمزگذاری در سطح نظامی از اتصالات اینترنتی همه کاربران محافظت می کند ، و همچنین به لطف سیاست سختگیرانه عدم ارائه اطلاعات و گزینه پرداخت اشتراک Bitcoin ، از حریم خصوصی نیز محافظت می شود..

در حالی که شرکت های بزرگ ممکن است پول برای تهیه همان میز کار و دستگاه های تلفن همراه برای همه کارمندان داشته باشند ، بسیاری از مشاغل کوچک با تشویق سیاست "دستگاه خود را بیاورند" هزینه های خود را کاهش می دهند. این می تواند منجر به استفاده از انواع مختلف دستگاه شود. این باعث می شود پشتیبانی از چند پلتفرم مورد توجه مهم برای هر VPN باشد.

پشتیبانی چند پلتفرمی ExpressVPN برنامه های بومی را برای سیستم عامل های Windows ، iOS ، macOS ، Android ، Linux و Amazon Fire TV ارائه می دهد. افزونه های مرورگر Chrome و Firefox نیز موجود هستند.

برای دستگاه هایی که در لیست فوق نیستند ، یا برای مشاغل که به بیش از 5 اتصال همزمان نیاز دارند ، ارائه دهنده با تعداد و مدل های روتر متعددی سازگار است ، بنابراین محافظت از کلیه دستگاه های موجود در دفتر شما از طریق یک نقطه دسترسی آسان است. روترهای از پیش تنظیم شده در دسترس هستند.

پشتیبانی مشتری توسط مشتری اداره می شود گپ پشتیبانی 24/7, پشتیبانی ایمیل ، سیستم بلیطریزی مشکل و کتابخانه پشتیبانی و عیب یابی جستجو شده.

طرفداران:

 • سرعت اتصال به راحتی فعالیت های تجاری آنلاین را اداره می کند
 • پشتیبانی عالی از برنامه چند پلتفرم
 • محافظت از امنیت و حریم خصوصی درجه یک
 • شبکه جهانی گسترده سرور
 • به اشتراک گذاری فایل P2P در کل شبکه سرور اجازه می دهد

منفی:

 • قیمت بالاتر از سایر ارائه دهندگان VPN

بهترین VPN برای تجارت کوچک: ExpressVPN انتخاب برتر من برای تقویت و محافظت از فعالیت های آنلاین تجارت کوچک است. اتصالات سریع و قابل اطمینان اطمینان حاصل می کنند که می توانید کار خود را به صورت آنلاین انجام دهید ، و محافظت عالی در زمینه امنیت و حفظ حریم خصوصی ارائه دهنده اطلاعات کسب و کار شما را از بیگانگان حفظ می کند. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل من درباره ExpressVPN را بخوانید.

2. NordVPN

آرم NordVPN

NordVPN بهترین گزینه VPN برای صاحبان مشاغل کوچک است که به لطف قیمت اشتراک پایین آن ، مشکی کار می کنند.. ارائه دهنده خدمات بودجه شامپاین را با بودجه بطری آبجو ارائه می کند.

پوشش سرور جهانی NordVPN شامل 5200 سرور است که در 60 کشور مستقر هستند و دسترسی زیادی به خدمات و وب سایتهایی دارند که ممکن است به طور معمول به آنها دسترسی نداشته باشید..

اشتراک فایل به صورت همتا در سرورهای ارائه دهنده موجود است. با این حال ، ترافیک P2P به تعداد مشخصی از سرورها محدود شده است. اگر فعالیت P2P را روی یک سرور غیر P2P انجام دهید ، ترافیک شما به طور خودکار به یک سرور در کانادا یا هلند هدایت می شود..

سرعت اتصال NordVPN کمترین سرعت در 5 مورد برتر است ، اما آنها برای فعالیت های مرتبط با مشاغل کافی هستند. هیچ گونه محدودیت داده یا محدوده پهنای باند تاکنون اعمال نشده است.

حریم خصوصی و امنیت به لطف رمزگذاری درجه نظامی و محافظت از سوئیچ در اینجا به خوبی پوشش داده شده است. حریم خصوصی شما نیز به خوبی توسط ارائه دهنده ارائه می شود سیاست سختگیرانه بدون ورود به سیستم و پذیرش آن بیت کوین برای پرداخت اشتراک.

پشتیبانی برنامه از طریق برنامه هایی برای سیستم عامل های Windows ، iOS ، MacOS ، Android ، Linux و Linux TV پشتیبانی نگران کننده نیست..

در حالی که 6 کمک هزینه اتصال همزمان NordVPN ممکن است برای بسیاری از مشاغل کوچک خوب باشد ، بنگاه های بزرگتر می توانند از پشتیبانی عالی روتر ارائه دهنده برای محافظت از همه دستگاههای خود به طور همزمان استفاده کنند. (روترهای از پیش تنظیم شده در دسترس هستند.)

هرچه تعداد کاربران بیشتر باشد ، شانس بیشتری برای مشکلات دستگاه یا نرم افزار خود خواهید داشت ، بنابراین پشتیبانی مشتری 24/7 NordVPN همیشه برای شما وجود دارد. چت پشتیبانی 24/7 ، پشتیبانی از ایمیل و یک کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو همیشه در دسترس است.

طرفداران:

 • سرورهای زیادی در سرتاسر جهان
 • فعالیت P2P را مجاز می کند
 • پشتیبانی زیادی از برنامه
 • حریم خصوصی عالی و پوشش امنیتی

منفی:

 • برنامه ها می توانند کاربرپسند تر باشند

بهترین صاحبان مشاغل با بودجه: NordVPN گزینه ای عالی برای صاحبان مشاغل کوچک است که به دنبال راهی مناسب با قیمت مناسب برای ارائه امنیت آنلاین درجه یک برای فعالیت های اینترنتی کارکنان خود هستند. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

بررسی کامل من در مورد NordVPN را بخوانید.

3. CyberGhost

آرم CyberGhost

CyberGhost بهترین گزینه برای کاربران مشاغل کوچک است که ممکن است تجربه زیادی با VPN ها نداشته باشند. نرم افزار با کاربرد آسان و در عین حال قدرتمند ارائه دهنده تضمین می کند حتی صاحبان تازه کار نیز از VPN محافظت می کنند.

ارائه دهنده از یک شبکه جهانی سرور برخوردار است که شامل بیش از 3900 سرور در 60 کشور جهان است. ارائه دهنده ترافیک P2P را برای تعداد مشخصی از سرورها (در حدود 25 کشور) محدود می کند.

CyberGhost چهارمین سرعت بارگیری سریع را در این دوره گردی ارائه می دهد (مکان 3 گم شده با تنها 0.34 مگابیت بر ثانیه در پشت سرعت گیر خصوصی در رتبه 3 خصوصی VPN) ، اسب بخار زیادی را برای هرگونه فعالیت آنلاین مرتبط با مشاغل فراهم می کند..

نیازی به نگرانی در مورد خاموش بودن اتصال VPN شما در وسط تماس کنفرانس اسکایپ به دلیل کمبود اطلاعات در محدوده داده و محدودیت های پهنای باند ارائه دهنده.

این ارتباطات به لطف رمزگذاری سطحی دولت و همچنین محافظت از سوئیچ ، فعالیت های آنلاین شما را مخفی نگه می دارند. حفظ حریم خصوصی مسئله ای نیست ، زیرا ارائه دهنده هیچگونه ثبت سیاهه ای را حفظ نمی کند و بیت کوین را می پذیرد و گزینه ای را برای حفظ اطلاعات پرداخت شما به طور کامل ناشناس.

برنامه های کاربردی آسان برای دستگاه های Windows ، iOS ، macOS ، Android ، Linux ، Amazon Fire TV و Android TV در دسترس هستند. در حالی که 7 اتصال همزمان ممکن است برای نیازهای بسیاری از مشاغل کوچک کافی باشد ، ارائه دهنده نیز با مدل ها و مدل های متعدد روتر سازگار است. (روترهای از پیش تنظیم شده از FlashRouters.com در دسترس هستند.)

چت پشتیبانی زنده ، یک کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو و سیستم ارسال و پیگیری بلیط پشتیبانی در زمان نیاز شما در دسترس هستند.

طرفداران:

 • سرورهای جهان را پوشش می دهد
 • سرعت اتصال سریع است
 • ایده آل برای مبتدیان
 • محافظت از حریم خصوصی و امنیتی عالی

منفی:

 • برنامه ها گزینه های ارسالی توسط کاربران پیشرفته را ندارند

بهترین گزینه برای شروع: بسیاری از کاربران تجاری ممکن است تجربه چندانی با VPN نداشته باشند و CyberGhost بهترین انتخاب در این لیست برای کاربرانی که تازه وارد VPN هستند ، است. اتصالات آسان و یک کلیک ، محافظت از فعالیت های آنلاین خود را برای کاربران ساده می کند. ضمانت برگشت پول بدون ریسک 45 روزه.

بررسی کامل من در مورد CyberGhost را بخوانید.

4. IPVanish

IPVanish-logo

IPVanish یک انتخاب بهینه برای کاربران تجاری است که به دنبال VPN هستند و ویژگیهای امنیتی را که از سایر VPN ها در دسترس نیست ارائه می دهد..

ارائه دهنده پوشش بیش از متوسط ​​سرور جهانی ، با بیش از 1300 سرور در 50+ کشور در سراسر جهان. هر سرور در شبکه از اشتراک فایل P2P پشتیبانی می کند.

شبکه سرور IPVanish جایی است که به لطف داشتن و بهره برداری از هر سرور در شبکه خود ، لایه امنیتی اضافی و حریم خصوصی وارد می شود ، و اطمینان حاصل می کند که هیچ پیمانکار شخص ثالث به اطلاعات گرانبها شما دسترسی ندارد.

سرعت اتصال IPVanish به راحتی می تواند کنفرانس صوتی و تصویری ، بارگیری فایل ها و هر برنامه یا خدماتی آنلاین را که به آن پرتاب می کنید ، رسیدگی کند. ارائه دهنده هیچ محدودیتی در مورد محدودیت های داده یا پهنای باند برای تحقق کار در تجارت ندارد.

علاوه بر داشتن و کار با تمام سرورهای خود ، اتصالی که این ارائه دهنده ارائه می دهد با رمزگذاری درجه دولتی محافظت می کند و محافظت از سوئیچ را نیز از بین می برد. در همین حال ، یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم به معنای وجود سوابق در معرض سفرهای آنلاین شما نیست. متأسفانه ، ارائه دهنده فاقد گزینه پرداخت بیت کوین است.

IPVanish دارای تمامی سیستم عامل های اصلی دستگاه است که برنامه هایی برای سیستم عامل های Windows ، iOS ، macOS ، Android ، Linux و Amazon Fire TV در آن وجود دارد..

سخاوتمندانه 10 اختصاص اتصال همزمان باید برای بسیاری از مشاغل کوچک کافی باشد ، اما در صورت نیاز ، سازگاری کامل روتر سرویس وجود دارد. (روترهای از پیش تنظیم شده در دسترس هستند.)

پشتیبانی مشتری همیشه از طریق ویژگی گفتگوی زنده IPVanish 24/7 در دسترس است. پشتیبانی ایمیل نیز موجود است یا خودتان می توانید برای جستجوی پاسخ ها در کتابخانه پشتیبانی ارائه دهنده جستجو کنید.

طرفداران:

 • امنیت و حریم شخصی بهینه
 • کل شبکه سرور VPN را در اختیار دارد و آن را اداره می کند
 • برنامه عالی بومی و پشتیبانی مشتری

منفی:

 • فقط 7 روز ضمانت برگشت پول ارائه می دهد
 • گزینه پرداخت cryptocurrency وجود ندارد

امنیت بسیار زیاد: IPVanish به دلیل احتیاطهای امنیتی و امنیتی مطلوب ، که شامل داشتن و بهره برداری از کل شبکه سرور آنهاست ، چیزهای مخفی را حفظ می کند. سرعت سریع بارگیری و برنامه بهینه و پشتیبانی مشتری یک بسته جذاب را به نمایش می گذارد. فقط 7 روز ضمانت برگشت پول ارائه می دهد.

بررسی کامل من درباره IPVanish را بخوانید.

5- PrivateVPN

آرم خصوصی VVN

PrivateVPN خود را "سریعترین رشد VPN در سراسر جهان" اعلام می کند. امیدوارم این بدان معناست که آنها به زودی سرورهای بیشتری اضافه می کنند ، زیرا پوشش سرور جهانی جهانی ارائه دهنده کمی فاقد است.

در حالی که ارائه دهنده فقط 150+ سرور در دسترس دارد ، آنها در 60 کشور جهان به خوبی قرار گرفته اند (اگر کمی باریک کشیده شوند). اشتراک فایل P2P در تمام سرورهای PrivateVPN مجاز است.

سرعت بارگیری ارائه دهنده 3-سریعترین در این لیست 5 است, فقط CyberGhost پادشاه سرعت سابق را با کمتر از یک مگابیت بر ثانیه ضرب و شتم کنید هیچ محدودیتی برای محدودیت های پهنای باند یا محدوده پهنای باند در راه انجام تجارت آنلاین وجود نخواهد داشت.

PrivateVPN از اتصال مشتریان خود با استفاده از رمزگذاری در سطح نظامی محافظت می کند. از طرف حریم خصوصی موارد, ارائه دهنده هیچ مشکلی روی سرورهای خود نگه نمی دارد, و اگر می خواهید سوابق پرداخت خود را کاملاً ناشناس نگه دارید ، بیت کوین را قبول می کنند.

پشتیبانی برنامه بومی ارائه دهنده محدود به سیستم عامل های Windows ، iOS ، macOS و Android است. با این حال ، این باید نیازهای بسیاری از مشاغل را تأمین کند. برای محافظت از دستگاههای دیگر یا محافظت بیشتر از 6 دستگاه به طور همزمان ، می توانید از ویژگی سازگاری روتر PrivateVPN استفاده کنید.

اگرچه PrivateVPN ادعا می کند چت پشتیبانی زنده 24/7 در دسترس است ، به نظر می رسد که در زمان های تصادفی کارمندان را تشکیل می دهند. با این حال ، فرم "تماس با ما" همیشه موجود است ، همانطور که بخش سؤالات متقاضی ارائه دهنده ، اگرچه قابل جستجو نیست.

طرفداران:

 • سرعت بارگیری سریع
 • حداکثر 6 اتصال همزمان
 • اشتراک گذاری فایل P2P در همه سرورها

منفی:

 • سرورها کمی نازک پخش می شوند
 • کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو را فاقد

قیمت پایین / سرعت بالا: PrivateVPN اتصالات VPN با محافظت سریع و با قیمت پایین را ارائه می دهد. برنامه خدمات گزینه های زیادی را برای کاربران با تجربه VPN که نیازی به پشتیبانی زیادی ندارند ارائه می دهد. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

بررسی کامل من درباره PrivateVPN را بخوانید.

چگونه می توان از فعالیتهای مرتبط با تجارت خود با VPN محافظت کرد

تقویت و محافظت از فعالیت های تجاری مرتبط با اینترنت با VPN آسان است:

  1. مشترک شدن در VPN.
  2. برنامه (های) VPN را در دستگاه (ها) کارمندان خود نصب کنید.
  3. برای فعال کردن محافظت در برابر VPN ، وارد برنامه شوید.
  4. یک سرور VPN را انتخاب کنید.
  5. روز کاری خود را شروع کنید!

یک VPN رایگان گزینه خوبی برای حمایت از تجارت کوچک من است?

نه ، و به شما خواهم گفت چرا.

هزینه های پنهان و "ویژگی های" VPN های رایگان در عصر تجارت باعث موفقیت تجارت نمی شوند.

شناخته شده است که ارائه دهندگان VPN Freebie اتصالات کاربران خود را کاهش می دهد و سرعت بارگیری آنها کم می شود. آنها همچنین معمولاً کلاه های داده روزانه یا ماهانه را روی اتصالات کاربران خود قرار می دهند. هنگامی که می خواهید تجارت کنید ، نمی خواهید در مقابل یک کلاه اطلاعات قرار بگیرید.

علاوه بر محدودیت های فوق ، VPN های "رایگان" شناخته می شوند که هزینه های پنهانی دارند. بیشتر این هزینه ها مربوط به حریم خصوصی آنلاین شما است. حریم خصوصی در هنگام انجام تجارت آنلاین از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بسیاری از VPN های بدون هزینه برای پیگیری سفرهای آنلاین کاربران ، ذخیره اطلاعات و سپس فروش آن به بالاترین پیشنهاد دهنده شناخته شده اند.. بالاترین پیشنهاد دهنده می تواند یک تبلیغ کننده باشد یا اینکه می تواند یک رقیب باشد.

سایر VPN های رایگان کوکی ها و تبلیغات ناخواسته ردیابی را در جلسات مرور وب کاربر قرار می دهند. باز هم خوب نیست.

وقتی تجارت شما آنلاین است ، قسمت "خصوصی" "شبکه خصوصی مجازی" از اهمیت بالایی برخوردار است. هنگام استفاده از ارائه دهنده VPN "رایگان" فقط وجود ندارد.

نتیجه

به صاحبان مشاغل کوچک که به دنبال بهترین راه برای حفظ امنیت فعالیتهای اینترنتی در ارتباط با مشاغل خود هستند از مشاهده و سرقت به شدت توصیه می شوند که در یک سرویس شبکه خصوصی مجازی مشترک شوند..

یک VPN با محافظت از فعالیت های آنلاین کارمندان خود ، بهترین محافظت را در دسترس می کند و اطلاعات مربوط به شغل خود را از چشمان مهربان در امان نگه می دارد..

آرم ExpressVPN

ExpressVPN بهترین VPN برای استفاده در همه مشاغل در سراسر جهان است ، ارائه پوشش جامع سرور جهانی ، فعالیت P2P روی همه سرورها ، سرعت اتصال سریع و محافظت از حریم خصوصی و محافظت از سطح بالا. به پشتیبانی بهینه برنامه محلی و پشتیبانی 24/7 مشتری بپردازید ، و شما بهترین کسب و کار VPN را برای تجارت کوچک خود دارید.

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید اشتراک, به وب سایت ExpressVPN مراجعه کنید.

"اسناد تجاری" توسط Rawpixel با مجوز Pixabay مجاز است

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 80 = 85

map