بهترین VPN برای CBS All Access برای سال 2020


CBS All Access یک سرویس استریم است که شبکه تلویزیونی CBS مستقر در ایالات متحده ارائه می دهد. CBS پربیننده ترین شبکه تلویزیونی در ایالات متحده است و برنامه های تلویزیونی مشهوری مانند "The Big Bang Theory" ، "NCIS" و بسیاری دیگر را ارائه می دهد..

CBS All Access به همه نمایشهای شبکه تلویزیونی CBS دسترسی مستقیم و براساس تقاضا را ارائه می دهد. این سریال همچنین فقط سریال های جریان را ارائه می دهد ، مانند "Star Trek: Discovery" و "The Good Fight".

متأسفانه برای بینندگان خارج از ایالات متحده, CBS تمام محتوای دسترسی از نظر جغرافیایی برای بینندگان در ایالات متحده محدود شده است. خوشبختانه ، راهی برای دوستداران تلویزیون در اروپا و سایر نقاط جهان وجود دارد که بتوانند شلدون را برطرف کنند.

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) مطمئن ترین و مطمئن ترین روش دسترسی به محتوای مسدود شده است. این کار را با این کار انجام می دهد که گویی کاربر در کشور دیگری قرار دارد.

یک VPN می تواند با اختصاص یک آدرس IP موقت جدید به دستگاه خود ، مکان کاربر را در جایی که واقعاً نیستند ، به نظر برساند. در این حالت ، آدرس IP در ایالات متحده قرار دارد که دسترسی به محتوای جریان CBS را باز می کند.

یک VPN همچنین به لطف تونل رمزگذاری شده ، فعالیتهای آنلاین شما را از چشمان کنجکاوی محافظت می کند ، اتصال شما را در داخل پنهان می کند.

هنگام استفاده از VPN برای دسترسی به CBS All Access ، ملاحظات زیر را در نظر داشته باشید: سرعت اتصال ، مزارع سرور در داخل ایالات متحده ، توانایی رفع انسداد سرویس های جریان ، امنیت و حفظ حریم خصوصی.

بهترین VPN برای CBS All Access

من تمام ارائه دهندگان VPN مورد علاقه خود را از طریق آزمایش دقیق ، و این 5 VPN برای رفع انسداد CBS All Access بهترین کار را داشتند:

  1. ExpressVPN: سرورهای مستقر در ایالات متحده این ارائه دهنده محافظت از امنیت و محافظت از حریم خصوصی درجه یک ، همراه با سرعت اتصال HD دارند. پشتیبانی مشتری آنها نیز قابل تحسین است.
  2. NordVPN: اتصالات سریع این ارائه دهنده با رمزگذاری در سطح نظامی محافظت می شود. محافظت از حریم خصوصی آنها درجه یک است ، با خط مشی بدون گزارش و گزینه پرداخت بیت کوین.
  3. CyberGhost: این ارائه دهنده سریعترین سرعت اتصال را در این لیست ارائه می دهد ، و سرورهای آمریکایی VPN آن قدرت رفع انسداد عالی برای محتوای CBS را ارائه می دهند. برنامه های کاربردی آسان CyberGhost آن را به یک VPN دوستانه مبتدی تبدیل می کند.
  4. IPVanish: این ارائه دهنده تعداد زیادی سرور متعلق به خود و عملیاتی دارد که در ایالات متحده واقع شده اند. آن سرورهای با محافظت مناسب اسب بخار زیادی را برای پخش برنامه های مورد علاقه CBS شما فراهم می کنند.
  5. PrivateVPN: اگرچه این ارائه دهنده سرورهای کمتری نسبت به سایر افراد در این لیست دارد ، اما سرورهای مستقر در ایالات متحده کار بزرگی را برای رفع انسداد CBS All Access انجام می دهند. سرعت اتصال آن چشمگیر است.

من با استفاده از معیارهای زیر برترین VPN های CBS All Access برتر را ارزیابی و رتبه بندی کردم:

 • سرورهای مستقر در ایالات متحده.
 • سرویسهای جریان محبوب را مسدود می کنید
 • اتصالات قابل اعتماد به اندازه کافی سریع برای جریان های HD
 • محافظت از حریم خصوصی و امنیتی شدید
 • پشتیبانی از چند پلتفرم
 • پشتیبانی از سطح برتر مشتری

در اینجا لیست من از 5 VPN برتر برای استفاده با CBS All Access قرار دارد.

1. ExpressVPN

آرم ExpressVPN

ExpressVPN انتخاب من شماره 1 این بار است ، زیرا همه چیز درباره ABC های دسترسی به CBS می داند.

این ارائه دهنده بیش از 3000 سرور VPN ، که در 94 کشور جهان مستقر هستند. تعداد زیادی از این سرورها در ایالات متحده واقع شده اند. علاوه بر مسدود کردن CBS All Access ، آن سرورها همچنین Netflix ، Hulu ، BBC iPlayer و موارد دیگر را از حالت انسداد خارج می کنند..

سرعت اتصال ExpressVPN با محتوای HD که CBS ارائه می دهد به راحتی مطابقت دارد. جلسات binging شما محدود نخواهد شد ، به دلیل عدم ارائه اطلاعات در مورد ارائه دهنده یا محدودیت پهنای باند ، ارائه دهنده.

این اتصالات با کدگذاری شده اند رمزگذاری درجه دولتی. بعلاوه ، این سرویس با رعایت یک سیاست سختگیرانه از عدم ورود به سیستم و پذیرش بیت کوین برای پرداخت اشتراک ، وظیفه بسیار خوبی در جهت حفظ حریم خصوصی شما خواهد داشت..

ExpressVPN همچنین برای اکثر دستگاههای محبوب از جمله Windows، iOS، macOS، Android، Linux و Amazon Fire TV برنامه هایی را ارائه می دهد. برنامه های افزودنی مرورگر برای سیستم عامل های Chrome و Firefox در دسترس هستند.

ExpressVPN است سرویس DNS MediaStreamer هر محتوای مسدود شده را در اپل تی وی و سایر جعبه های پخش جریانی تنظیم شده باز می کند. با این حال ، فاقد حفاظت رمزگذاری شده از پوشش VPN سرویس است.

اگر با سرویس ExpressVPN مشکلی ندارید ، می توانید به لطف گپ پشتیبانی 24/7 ارائه دهنده ، پشتیبانی ایمیل ، سیستم ردیابی بلیط پشتیبانی ، و عیب یابی جستجو و پایه های دانش ، به پشتیبانی از مشتریان درجه یک اعتماد کنید..

طرفداران

 • سرورهای زیادی در ایالات متحده وجود دارد.
 • سرعت اتصال که می تواند به راحتی فیلم HD را اداره کند
 • پشتیبانی عالی مشتری
 • امنیت و محافظت از حریم خصوصی درجه یک
 • قفل CBS All Access و سایر خدمات پخش را مسدود می کند

منفی

 • محدودیت 3 اتصال همزمان

بهترین VPN برای دسترسی به CBS ALL Access: ExpressVPN بهترین انتخاب من برای رفع انسداد CBS All Access از خارج از ایالات متحده است. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

2. NordVPN

آرم NordVPN

NordVPN اتصالات قابل اعتماد را تأمین می کند و تعداد زیادی سرور در ایالات متحده دارد. این امر امنیت و امنیت عالی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

NordVPN نزدیک به 5200 سرور در 60 کشور جهان دارد. 1600 نفر از این سرورها در ایالات متحده مستقر شده اند. آن سرورها به راحتی CBS All Access و همچنین سایر خدمات پخش را از حالت مسدود خارج می کنند.

اتصالات قابلیت HD ارائه دهنده محدودیت های پهنای باند یا کلاه های داده محدود نمی شوند. به دلیل رمزگذاری درجه نظامی ، فعالیت های آنلاین شما به خوبی پنهان است.

حریم خصوصی آنلاین شما به لطف NordVPN حفظ می شود خط مشی بدون گزارش. یک گزینه پرداخت بیت کوین اطلاعات پرداخت شما را ناشناس نگه می دارد.

پشتیبانی برنامه ارائه دهنده دارای اکثر سیستم عامل های سازگار با CBS است که دارای برنامه هایی برای دستگاه های Windows ، iOS ، macOS ، Android ، Linux و Android TV هستند.

بعلاوه ، سازگاری کامل روتر آن تضمین می کند که تمام دستگاه های متصل شما پوشانده شود. روترهای از پیش تنظیم شده در دسترس هستند.

پشتیبانی هرگز به دلیل پشتیبانی از ایمیل خود نگران کننده NordVPN نیست, چت پشتیبانی 24/7 و پایگاه داده پشتیبانی قابل جستجو.

طرفداران

 • 1600+ سرورهای رفع انسداد CBS در ایالات متحده.
 • اتصالات آماده HD
 • به صورت معقولانه قیمت گذاری شده
 • حفظ حریم خصوصی و پوشش امنیتی درجه یک

منفی

 • برنامه ها کاربر پسند نیستند

بهترین بازدیدکنندگان با دید کوتاه از بودجه: NordVPN بهترین انتخاب VPN برای بینندگانی است که ترجیح می دهند خمیر خود را صرف اشتراکی برای سرویس های VPN کنند. سرعتهای HD آماده و پشتیبانی بسیار خوبی از مشتری ارائه می دهد. 30 روز ضمانت برگشت پول شما را پوشش داده است.

3. CyberGhost

آرم CyberGhost

CyberGhost به لطف سرعت اتصال بسیار سریع ، محافظت از امنیت عالی و محافظت از حریم خصوصی و قیمت پایین ، جایگاه بسته میانه را خراب می کند..

پوشش سرور جهانی این ارائه دهنده از تقریباً 3،700 سرور در 59 کشور در سراسر جهان تشکیل شده است. نزدیک به 700 نفر از این سرورها در ایالات متحده مستقر هستند. همه این سرورها رفع انسداد سرویس های مستقر در ایالات متحده مانند CBS All Access ، Netflix و موارد دیگر.

سرعت اتصال CyberGhost از سریعترین سرعت در صنعت VPN است, و قطعاً سریعترین در این گردهمایی هیچ گونه محدودیت داده یا پهنای باند برای محدود کردن سبک شما وجود ندارد ، و آن اتصالات سریع با رمزگذاری درجه یک به خوبی محافظت می شوند.

حریم خصوصی شما به لطف کلیه خط مشی های عدم ثبت و پذیرش ارائه دهنده Bitcoin برای محافظت از اطلاعات پرداخت اشتراک ، به خوبی محافظت می شود.

برنامه های کاربردی آسان سیستم عامل Windows ، iOS ، macOS ، Android ، Linux ، Amazon Fire TV و Android TV را پوشش داده اید ، بنابراین می توانید آخرین قسمت از منطقه Twilight را بدست آورید ، مهم نیست که کجا باشید.

حفاظت جامع روتر ارائه دهنده همه دستگاه ها را تحت پوشش خود قرار می دهد و روترهای از پیش تنظیم شده در دسترس هستند.

بخش پشتیبانی مشتری این سرویس چت پشتیبانی مستقیم ، کتابخانه پشتیبانی آسان برای جستجو و فرم ارسال بلیط پشتیبانی را ارائه می دهد.

طرفداران

 • مسدود کردن CBS ، Netflix ، دیگران
 • اتصالات فوق سریع = جریان HD فوق العاده روان
 • پشتیبانی عالی برنامه
 • بدون بیت کوین ثبت نمی شود و می پذیرد

منفی

 • برنامه ها گزینه های پیشرفته ای ندارند که از سایر ارائه دهندگان در دسترس هستند

بهترین گزینه برای شروع: CyberGhost یک انتخاب عالی برای کاربران جدید VPN بدنبال راهی آسان برای باز کردن دسترسی به CBS All Access و سایر سرویسهای پخش را انتخاب می کند. سرعت قابل توجه بارگیری این سرویس ، امکان جابجایی محتوای 4K را آسان می کند. 45 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک.

4. IPVanish

IPVanish-logo

IPVanish توانایی رفع انسداد محتوا و کمک هزینه 10 اتصال همزمان را ارائه می دهد. همچنین لایه ای از امنیت را ارائه می دهد که سایر ارائه دهندگان VPN در این لیست ارائه نمی دهند. با این حال ، دیگر ارائه دهندگان VPN در این لیست از حفاظت از حریم خصوصی برخوردار نیستند انجام دادن پیشنهاد.

این ارائه دهنده 1300+ سرور در 50+ کشور دارد که 645+ آن در ایالات متحده واقع شده اند. IPVanish کلیه مزارع سرور خود را در اختیار دارد و آن را اداره می کند و یک لایه امنیتی اضافی بین داده های شما و سایر نقاط جهان قرار می دهد.

IPVanish به طور قابل اعتماد CBS All Access را به همراه سایر سرویسهای پخش رایج مبتنی بر ایالات متحده مانند انسداد قفل می کند Netflix ، HBO Now ، Amazon Prime Video و Sling TV.

این ارائه دهنده سرعت اتصال قابل اطمینان را ارائه می دهد که می تواند به راحتی جریان های HD CBS را کنترل کند. به علاوه ، می توانید به دلیل کمبود اطلاعات در محدوده داده و محدودیت پهنای باند ، از محتوای قلب خود لذت ببرید. این پیوندها با رمزگذاری درجه نظامی به خوبی محافظت می شوند.

اگرچه IPVanish دقیقاً مانند همه ارائه دهندگان دیگر در این گردهمایی ، خط مشی بدون ورود به سیستم را دنبال می کند ، فاقد گزینه پرداخت رمزنگاری است ، بنابراین اطلاعات پرداخت شما می تواند در معرض دید شما قرار بگیرد..

برنامه ها برای سیستم عامل های Windows ، iOS ، macOS ، Android ، Linux و Amazon Fire در دسترس هستند. تا 10 دستگاه می توانند به طور همزمان به سرویس متصل شوند. سازگاری گسترده روتر از بقیه دستگاههای متصل شده شما محافظت می کند. اگر خودتان این کار را انجام ندهید ، روترهای از پیش تنظیم شده نیز در دسترس هستند.

پشتیبانی مشتری IPVanish با پشتیبانی 24/7 زنده ، پشتیبانی ایمیل و یک کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو ، با سایر ارائه دهندگان این لیست ، به خوبی رقابت می کند..

طرفداران

 • دارای سرورهای VPN خود است
 • اجازه می دهد تا 10 اتصال همزمان
 • سرورهای زیادی در ایالات متحده وجود دارد.

منفی

 • مدت ضمانت برگشت پول به 7 روز محدود شده است
 • گزینه پرداخت نوع بیت کوین وجود ندارد

بهترین نسخه VPN برای کاربران متفرقه: 10 کمک هزینه اتصال همزمان IPVanish برای صاحبان مشاغل کوچک یا برای خانواده های شبیه به بردی بچ یک انتخاب عالی است. بعلاوه ، مزارع سرور شخصی و دارای عملکرد آنها لایه ای اضافی از امنیت داده ها را در اختیار سایر ارائه دهندگان VPN قرار نمی دهد. فقط 7 روز ضمانت برگشت پول ارائه می دهد.

5- PrivateVPN

آرم خصوصی VVN

شبکه جهانی سرور PrivateVPN ممکن است با رقبای خود اندازه گیری نکند ، اما در بخش عملکرد شرمنده نیست..

سرورهای 150+ به هیچ وجه تعداد تخیل زیادی ندارند ، اما PrivateVPN تخیل را در موقعیت خوب سرورهای خود در سراسر جهان نشان می دهد. شامل خدمات این کشور در بین 60 کشور ، ایالات متحده است.

اتصالات رمزگذاری شده و دارای قابلیت HD کار بسیار خوبی برای رفع انسداد CBS All Access و همچنین محتویات سایر سرویسهای پخش مانند Amazon Prime Video ، Netflix و سایرین انجام می دهند..

"بدون گزارش" قانون در شبکه سرور PrivateVPN است, و می توانید به لطف خط مشی پرداخت بیت کوین ارائه دهنده ، کاملاً ناشناس بروید.

پشتیبانی برنامه PrivateVPN کاملاً اساسی است و فقط برای macOS ، Windows ، Android و iOS برنامه هایی را ارائه می دهد. با این حال ، پشتیبانی جامع روتر آن ، تمام دستگاههای متصل شما را تحت پوشش قرار می دهد. حداکثر 6 اتصال همزمان در یک ورود واحد مجاز هستند.

پشتیبانی مشتری کافی است ، اما خیره کننده نیست. چت پشتیبانی زنده در دسترس است ، اما فاقد شبانه روزی است. فرم بخش "با ما تماس بگیرید" نیز درصورتی که بخش سؤالات متداول شرکت نتواند پاسخ دهد ، موجود است.

طرفداران

 • اتصالات به راحتی می توانند جریان های HD و 4K را کنترل کنند
 • حداکثر 6 اتصال همزمان
 • دسترسی به چندین ارائه دهنده جریان مستقر در ایالات متحده را فراهم می کند

منفی

 • شماره سرور می تواند از یک دست انداز استفاده کند
 • پشتیبانی مشتری اساسی است

سریعترین سرعت: PrivateVPN یک سرویس VPN سریع ارائه می دهد ، گزینه های زیادی برای کاربران پیشرفته که دوست دارند با تنظیمات سر و صدا داشته باشند ، نیاز به دستی ندارند. 30 روز ضمانت برگشت پول عامل خطر را به حداقل می رساند.

نحوه استفاده از VPN برای مشاهده CBS All Access

استفاده از VPN برای رفع انسداد سرویس جریان آنلاین CBS All Access مستقر در ایالات متحده ، ممکن است در ابتدا به نظر ناامیدکننده باشد ، اما می توان آن را در چند مرحله آسان انجام داد:

  1. ابتدا در یک VPN مشترک شوید.
  2. برنامه (های) VPN را در دستگاه (های) مورد علاقه خود بارگیری و نصب کنید.
  3. به یک سرور VPN واقع در ایالات متحده انتخاب و وصل کنید.
  4. جریان را شروع کنید!

یک VPN رایگان گزینه خوبی برای انسداد CBS است?

من یک مومن قوی هستم که هرگز از VPN "رایگان" برای هرگونه فعالیت آنلاین استفاده نمی کنم. واقعاً احتیاط نیست VPN های Freebie کار مساعدی را برای رفع انسداد سرویس های جریان انجام نمی دهند و هزینه های مخفی را نیز با خود به همراه دارند.

ارائه دهندگان جریان - مانند CBS All Access ، Netflix و دیگران - در تشخیص هنگامی که بیننده از VPN استفاده می کند ، تشخیص داده اند..

هنگامی که یک سرویس جریان تشخیص می دهد بیننده از طریق یک آدرس IP که به VPN تعلق دارد ، در حال اتصال است ، به سرعت انجام می شود مسدود کردن آن آدرس, خاموش کردن دسترسی به محتوا.

سپس ارائه دهنده VPN می تواند آدرس جدید IP را تنظیم کند تا یک بار دیگر دسترسی آزاد داشته باشد. زیاد پرداخت شده ارائه دهندگان VPN منابع لازم برای رقابت در این بازی مجازی whack-a-mole را ندارند. چه چیزی باعث می شود فکر کنید که یک ارائه دهنده VPN رایگان می تواند از این روند استفاده کند?

حتی اگر می توانید در حین استفاده از ارائه دهنده VPN gratis ، به یک سرویس جریان وصل شوید ، تجربه مشاهده شما تقریبا تضمین شده است تا کمتر از لذت بردن باشد. این نوع VPN ها شناخته شده اند سرعت اتصال مشتریان خود را برانداز و کلاه های داده ماهانه را بر روی استفاده از آنها قرار دهید. هیچ یک از این موارد سازگار با جریان نیستند.

حال اجازه دهید نگاهی به هزینه های پنهان که گفتم.

اولین هزینه پنهان: وقت شما. بسیاری از ارائه دهندگان VPN شما را وادار می کنند قبل از اتصال به خدمات آنها ، در یک صف نگه دارید. پس از پیشرفت ، متوجه می شوید که انتخاب سرور شما به شدت محدود است ، اگر بخواهید سرور را انتخاب کنید به هیچ وجه!

هزینه مخفی دوم: حریم خصوصی شما. حتی یک ارائه دهنده VPN "رایگان" نیاز به کسب درآمد دارد و یکی از راه های انجام این کار ، ردیابی و فروش اطلاعات فعالیت آنلاین شما به تبلیغ کنندگان و سایر علاقه مندان است. بعلاوه ، برخی از ارائه دهندگان حتی کوکی ها و تبلیغات ناخواسته ردیابی را در جلسات مرور کاربران خود تزریق می کنند.

اشتراك در يك ارائه دهنده VPN معتبر و قابل اعتماد هزينه كمتر از يك اشتراك آگهي آزاد در CBS All Access را دارد. چرا شانس می گیرید?

آیا می توانم از CBS All Access از خارج از ایالات متحده مشترک شوم?

سی بی اس نمی تواند مشترک شدن در خدمات خود را از خارج از ایالات متحده آسان کند.

وقتی برای عضویت در سرویس ثبت نام می کنید ، آنها بررسی می کنند که کارت اعتباری یا آدرس صورتحساب PayPal شما در ایالات متحده واقع شده باشد. آنها همچنین آدرس IP شما را بررسی می کنند تا مطمئن شوند که در داخل مرزهای ایالات متحده قرار گرفته است..

بنابراین ، اگر شما یک روش پرداخت مبتنی بر ایالات متحده و VPN, شما باید خوب باشید برای رفتن. در غیر این صورت ، ممکن است شما نیاز به پیدا کردن یک دوست یا یک عضو خانواده در ایالات متحده را داشته باشید که می خواهد اطلاعات ورود به سیستم خود را با شما به اشتراک بگذارد.

نتیجه

من اکیداً توصیه می کنم که بینندگان CBS All Access در خارج از ایالات متحده در یک سرویس VPN مشترک شوند.

هنگامی که خارج از ایالات متحده هستید ، و همچنین دسترسی به سایر سرویسهای مسدود شده ، جریان و یا موارد دیگر ، یک VPN دسترسی به CBS All Access را باز خواهد کرد..

آرم ExpressVPN

ExpressVPN بهترین راه برای مشاهده CBS All Access از مناطق دیگر است. شبکه گسترده سرور ایالات متحده ارائه دهنده ، سرعت اتصال سریع و محافظت از حریم خصوصی و امنیتی بهینه بهترین راه برای تقویت و محافظت از کلیه فعالیت های آنلاین شما.

برای اطلاعات بیشتر یا برای خرید اشتراک ، به وب سایت ExpressVPN مراجعه کنید.

"تئوری بیگ بنگ" توسط ناسا Blueshift تحت مجوز CC BY 2.0 مجاز است

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 + = 88

map