ה- VPN הטוב ביותר עבור Etisalat

אם אתה נוסע או מתגורר באיחוד האמירויות (איחוד האמירויות הערביות), סביר להניח שאתה תשתמש ב- Etisalat כדי להתחבר לאינטרנט. ספק התקשורת הוא ספק האינטרנט הראשי באיחוד האמירויות, עם רשת לקוחות המונה מעל 90 מיליון מנויים.


לאחר שתתחבר לאינטרנט באיחוד האמירויות, תגלה שהאינטרנט הוא מקום מצונזר מאוד.

כארגון המנוהל על ידי ממשלה, Etisalat מצנזר בכבדות את כל תוכן האינטרנט לפני שהוא מגיע למשתמש. אתרים אנטי-אסלאמיים, תוכן למבוגרים, אתרי שיתוף וידאו ושירותי VoIP כמו סקייפ נחסמים על ידי Etisalat.

למרבה המזל, מבקרים ותושבי איחוד האמירויות יכולים להתחמק מחסימות הדרכים האינטרנטיות של Etisalat באמצעות רשת פרטית וירטואלית.. 

אבל לא סתם VPN. ממשלת איחוד האמירויות מגבילה במיוחד כשמדובר ב- VPN. למעשה, מרבית ה- VPN לא יעבדו מבפנים של איחוד האמירויות - רק מעטים שעדיין עובדים בצורה מהימנה משם.

יתכן ששמת לב שרוב המאמרים "ה- VPN הטוב ביותר שלי" כוללים רשימת 5 VPN המובילים. הפעם יש לי רק 3 ספקים ברשימה שלי. רק 3 ספקי VPN עדיין יכולים לבטל את חסימת האמינות של האינטרנט המלא באינטרנט באיחוד האמירויות המנוהל על ידי אילת.

קחו בחשבון שהקרב בין ספקי ה- VPN לממשלת איחוד האמירויות נמשך. בעוד ש- 3 ה- VPN שפירטתי כאן עובדים בזמן כתיבת שורות אלה, אין כל התחייבות שהם יעבדו מחר..

למרבה המזל, כל שלושת הספקים הללו מציעים ערבות ללא החזר כספי, כך שתוכל לקבל החזר אם ה- VPN שבחרת יפסיק לעבוד בתוך איחוד האמירויות..

מיטב VPNs של Etisalat הטובים ביותר

בדקתי את כל ספקי ה- VPN האהובים עלי, והשלושה המפורטים להלן הוכיחו שהם מציעים גישה אמינה לאינטרנט ללא חסימת כשהם מחוברים לרשת Etisalat באיחוד האמירויות. אם אתה ממהר, הנה סיכום מהיר:

 1. ExpressVPN: ספק זה מספק גישה אמינה לאינטרנט בעולם החופשי. הם מציעים מהירויות חיבור מהירות, עם שרתי VPN אמינים המוצבים ברחבי העולם שכולם מציעים אבטחה ופרטיות מקוונים מהשורה הראשונה.
 2. NordVPN: זהו המוביל במחיר הנמוך בשלישייה זו, ומספק גישה אמינה לאינטרנט מבלי לשבור את הבנק. אפשרויות השרת הכפולות וה- VPN הכפויות שלה מסייעות להבטיח שפעולותיך הקשורות ל- VPN לא ניתן יהיה לאתר.
 3. PrivateVPN: להיות ספק VPN פחות ידוע יש לו יתרונות. עד כה, PrivateVPN נותרה מתחת להודעתם של גורמים באיחוד האמירויות. הספק מאפשר עד 6 חיבורים בו זמנית.

אמנם קיימים מאות VPNs, אך רק מעטים יכולים לפרוץ בצורה מהימנה את המחסומים המקוונים של איחוד האמירויות הערביות של Etisalat. בכדי להפוך אותו לרשימה זו, VPNs אלה היו צריכים להציע את הדברים הבאים.

 • היכולת לבטל חסימת תוכן מוגבל בתוך איחוד האמירויות
 • שרתים הממוקמים ברחבי העולם
 • מהירויות חיבור מהירות ללא כובעי נתונים
 • הצפנה ברמה הצבאית
 • אין יומני שרת
 • תמיכת לקוחות מעולה

להלן הרשימה שלי עם ה- VPN הטוב ביותר לשימוש עם Etisalat:

1. ExpressVPN

לוגו ExpressVPN

ExpressVPN הוא ה- VPN הטוב ביותר 1 לקבלת גישה לעולם החיצון מתוך איחוד האמירויות. הספק מציע חיבורים אמינים, שמצליחים איכשהו לטוס מתחת לרדאר של Etisalat.

ל- ExpressVPN 3000+ שרתים המוצבים ב 94- מדינות ברחבי העולם. הם מספקים גישה מצוינת לתכני אינטרנט שבדרך כלל עשויים להיחסם כאשר הם נמצאים ברשת האינטרנט מבוססת איחוד האמירויות.

מהירויות ההורדה של הספק הן המהירות ביותר ברשימת 3 המובילות הזו, מתן מהירויות שיטפלו בקלות בכל אחת מהפעילויות המקוונות המועדפות עליכם. בפעילות המקוונת של הלקוחות לא הוטלו מעולם כמכסי נתונים או מגבלות רוחב פס.

בנוסף לזייף של כתובת ה- IP שלך כדי שתיראה כאילו אתה מתחבר ממדינה אחרת, הספק מציע הגנות חיבור אחרות. ההגנות כוללות הצפנה בדרגה צבאית, הגנת מתגים והגנת דליפות DNS.

לא תדאגי לכך שממשלת איחוד האמירויות תרכוש יומנים הקשורים למסעות המקוונים שלך, לפי ספק זה מדיניות קפדנית ללא יומני.

לאחרונה, ExpressVPN החלה להשתמש בטכנולוגיית "TrustedServer", שמבטיחה שכל הנתונים נמחקים לחלוטין בכל פעם שהשרת מחדש מופעל. בנוסף, תוכל לקבל אנונימיות מוחלטת על ידי שימוש בכתובת דוא"ל חד פעמית בשילוב עם אפשרות התשלום של הביטקוין של הספק.

תמיכה מסביב לשעון זמינה הודות לתמיכה בצ'אט בשידור חי 24/7 של הספק, תמיכה בדוא"ל ומערכת כרטיסי תמיכה. הם מספקים גם ספריית תמיכה ופתרון בעיות שניתן לחפש.

הספק מציע תמיכה באפליקציות מקוריות לכל פלטפורמות המכשירים המובילות ומציע גם תאימות נתבים מעולה.

יתרונות:

 • עובד ברשת Etisalat באיחוד האמירויות
 • שרתים הממוקמים ברחבי העולם
 • מהירויות חיבור מהירות
 • הצפנה מהשורה הראשונה והגנות חיבור אחרות
 • הגנות פרטיות מעולות

חסרונות:

 • מחיר גבוה יותר מאשר ספקים אחרים

ה- VPN הטוב ביותר עבור ETISALAT: ExpressVPN הוא הבחירה העליונה להגנה על חיבור האינטרנט שלך בזמן שאתה מחובר לספק האינטרנט של איחוד האמירויות. הספק מציע הגנת חיבור מהשורה הראשונה, כמו גם הגנות פרטיות מיטביות. מציע ערבות להחזר כספי של 30 יום.

קרא את הסקירה המלאה שלי על ExpressVPN.

2. NordVPN

לוגו NordVPN

NordVPN מספק הגנה מעולה ל- VPN למשתמשים ברשת Etisalat מבוססת איחוד האמירויות. ספק זה במחיר נמוך מספק הגנה שנמצא בדרך כלל רק מספקים הנמצאים מעל למחיר התשלום שלו.

לספק יש 5,500 שרתים ומעלה הנמצאים ב- 60 מדינות. שרתים אלה מבצעים עבודה מהשורה הראשונה בביטול החסימה של האינטרנט כשאתה מחובר לרשת של Etisalat.

שרתים אלה כוללים שרתים מיוחדים המאפשרים ערפול, כמו גם שרתי VPN Double ו- Onion Over VPN, כל אלה עוזרים להסתיר את פעילות ה- VPN שלך. (ראה כאן למידע נוסף על תכונות אלה.)

NordVPN מספק את מהירויות החיבור האיטיות בסבב זה, אך הן עדיין עומדות בדרישות של רוב המשתמשים. לא ניתן למצוא כאן כובעי נתונים או מגבלות רוחב פס.

הצפנה בדרגה צבאית, מתג להרוג והגנה מפני דליפות DNS, כל אלה יחד כדי לספק הגנה מיטבית על החיבור.

בינתיים, שרתי הספק אינם חוסכים יומנים מכל סוג שהוא, כך ששום רשומה של התעלולים המקוונים שלך לא תוכל לחזור ולנשוך אותך. בנוסף, אפשרות התשלום של הביטקוין של הספק מאפשרת לך לעבור גלישה בסתר, וזה פלוס מובהק באיחוד האמירויות..

תמיכת לקוחות זמינה מסביב לשעון בזכות צ'אט תמיכה 24/7, תמיכה בדוא"ל וספריית תמיכה ניתנת לחיפוש.

תמיכה באפליקציות מקומיות זמינה עבור כל הפלטפורמות הפופולריות ביותר, כמו גם הרחבות דפדפן לפלטפורמות Chrome ו- Firefox. תמיכה בנתבים זמינה גם.

יתרונות:

 • שרתים מציעים גישה אמינה מאיחוד האמירויות
 • הגנות אבטחה מהשורה הראשונה
 • VPN כפול, בצל מעל VPN ושרתים ערומים
 • מנהיג במחיר נמוך

חסרונות:

 • מהירויות החיבור האיטיות ביותר בשלושה הראשונים

אופציית ה- VPN הטובה ביותר למחיר הנמוך ביותר: אם אינך שייח שמן, יתכן שאתה מחפש לחסוך כמה דולרים. NordVPN יכול לעזור לך לעשות זאת. בנוסף, הוא מציע גישה אמינה לעולם החיצון, תוך הגנה על המסעות המקוונים שלך מפני איתור ומעקב. ניתן להשיג אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום.

קרא את הסקירה המלאה שלי על NordVPN.

3. PrivateVPN

לוגו של PrivateVPN

PrivateVPN זוכה במקום השלישי והאחרון במערך זה בזכות יכולתו לעבוד טוב במדינות מוגבלות מאוד כמו איחוד האמירויות (כמו גם סין)..

בעוד שכיסוי השרתים הגלובלי של הספק מעט מוגבל, עם 150+ שרתי ב- 60 מדינות, השרתים שלו עושים עבודה טובה במנהור תחת חסימות דרכים שהוקמו על ידי ממשלות מגבילות יתר על המידה.

PrivateVPN מספק מהירויות חיבור מהירות, לספק הרבה כוחות סוס לכל הפעילויות המקוונות שלך. הספק לא יאט את מהירויות החיבור המהירות שלך לאיחוד האמירויות. בנוסף, לעולם לא תצטרך לדאוג לקשר את הקשר שלך או להתמודד עם מכסי נתונים יומיים או חודשיים.

ספק זה אינו זול בתחום אבטחת החיבורים בזכות ההצפנה שלו בדרגה צבאית, אפשרות התחברות אוטומטית, תכונת ההטלה של "התגנבות VPN" חמצן, הגנת דליפות IPv6 ועוד.

פרטיות לאחר מעשה אינה אף פעם לא בעיה בזכות מדיניות "אין יומני שרת" של PrivateVPN. אם אתה רוצה לעבור גלישה בסתר לחלוטין, השתמש בכתובת דוא"ל חד פעמית ובאפשרות התשלום של הספק ביטקוין.

מחלקת התמיכה בלקוחות של הספק מציעה צ'אט תמיכה חי, שלטענתם הוא זמין 24/7, אך ביקרתי באתר לא מעט פעמים שהוא לא היה זמין. כמו כן, ניתן למצוא טופס יצירת קשר לתמיכה ואזורי התחלה ושאלות נפוצות, אף כי איש מהם אינו מציע יכולות חיפוש.

התמיכה באפליקציות הילידיות מוגבלת ל -4 הפלטפורמות המובילות של המכשירים. עם זאת, באפשרותך להגן על פלטפורמות מכשירים אחרות על ידי ניצול יכולות הנתב של הספק.

יתרונות:

 • ידוע בעבודה טובה במדינות מגבילות
 • מהירויות חיבור לא יאטו אותך
 • הגנה מעולה על אבטחה ופרטיות

חסרונות:

 • כיסוי שרתים גלובלי יכול להיות טוב יותר
 • אין זמינות צ'אט תומכת בשידור חי 24/7

מומלצים למדינות מגבלות ביותר: PrivateVPN היא אפשרות אטרקטיבית עבור מטיילים שמבקרים במדינות הנשלטות על ידי משטרים מגבילים. לספק יש כוח מוכח של חסימת דרכים. ניתן להשיג אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום.

קרא את הביקורת המלאה שלי על PrivateVPN.

האם זה חוקי להשתמש ב- VPN ברשת Etisalat באיחוד האמירויות?

בעוד שמספקי שירותי האינטרנט של איחוד האמירויות (כמו Etisalat) קיימים אמצעים נגד VPN במקום לנסות לחסום את השימוש ב- VPN, החוק באיחוד האמירויות אומר כי השימוש ב- VPN אינו חוקי רק אם אתה משתמש בו כדי לבצע פשע.

רשות הרגולציה התקשורתית במדינה (TRA) מואשמת בצנזורה אינטרנטית באיחוד האמירויות, והיא אוסרת על תכנים המנוגדים לאינטרס הציבורי, מוסריות ציבורית, סדר ציבורי, ביטחון לאומי ציבורי, מוסר אסלאם או אסורים בדרך אחרת על ידי כל איחוד האמירויות חוק, תקנה, נוהל, צו או דרישה. "

דוגמאות לתוכן אסור כוללות:

 • שימוש בשירותי VoIP (כגון Skype)
 • גישה לפורנוגרפיה או עירום
 • הונאה, דיוג או התחזות
 • סמים
 • הימורים (הימורים, הגרלות, קזינו מקוונים)
 • גזענות, אפליה, ביזיון דת

שימוש ב- VPN בביצוע פעילויות לא חוקיות עלול לגרום לחיובים נוספים. קנסות יכולים להשתנות בין 500,000 AED ל- 2,000,000 AED (136,000 USD עד 545,000 $ USD, בשערי חליפין נוכחיים).

פעילויות לא חוקיות יכולות לכלול גם פשעי סייבר (כגון גניבת נתונים וזהות), הונאת בנקים ותוכניות מזועזעות אחרות..

האם VPN בחינם הוא אפשרות תקפה לשימוש ברשת Etisalat?

אם אתה מבקר קבוע באתר זה, תדע שאני לא חובב VPNs בחינם. עם זאת, ניסיון להשתמש ב- VPN ברשת Etisalat מבוססת איחוד האמירויות עלול להוביל לצרות משפטיות, תלוי ממה מורכבות הפעילויות המקוונות שלך..

ראשית, בואו לכסות את הדבר העיקרי שעליכם לדאוג לו: הפרטיות המקוונת שלכם.

ספקי VPN רבים "בחינם" מרוויחים את הכסף שלהם על ידי מעקב אחר הפעילויות המקוונות של הלקוחות שלהם ואז מכירת מידע זה לכל המרבה במחיר. מה אם ההצעה הגבוהה ביותר היא ממשלת איחוד האמירויות?

בנוסף, VPNs אחרים בחינם חופשית נמצאו כשהם מזריקים פרסומות לא רצויות ומעקב אחר קובצי cookie למפגשי הדפדפן של המשתמשים שלהם. (FYI, אלה שעוקבים אחר קובצי cookie נראים סביבם גם אם אינך מחובר לשרתי ספק VPN.)

ישנן גם סיבות שאינן קשורות לפרטיות לא להשתמש בספק VPN בחינם. VPNs רבים בחינם מצמצמים את מהירויות החיבור של המשתמשים שלהם ולהגביל את השימוש בהן באמצעות מכסי נתונים יומיים או חודשיים.

בנוסף, מרבית ה- VPN החינמי אינם מציעים מבחר גדול של שרתי VPN לשימושם של הלקוחות שלהם. זה אומר שיש סיכוי טוב מאוד ש- VPN בחינם ייחסם בתוך איחוד האמירויות.

אני ממליץ בחום שלא לנסות להשתמש ב- VPN בחינם, מכיוון שהפרטיות שלך חשובה ביותר כשאתה משתמש באינטרנט באיחוד האמירויות, ו- VPN בחינם פשוט לא חותך אותה.

מה אחרת יכול VPN לעשות?

VPN הוא דרך מצויינת לשמור על מסעות מקוונים במסתור באיחוד האמירויות, כמו גם לפתוח גישה לתוכן חסום. עם זאת, הוא מציע גם תכונות אחרות המשפרות ומגנות על הפעילויות המקוונות שלך.

VPN הוא גם כלי שימושי להבטיח את הפרטיות והביטחון המקוון שלך כשאתה מחובר לאינטרנט באמצעות נקודה חמה Wi-Fi לא מוגנת, כמו אלה שנמצאים בבתי קפה ובמלונות.

נקודות חמות Wi-Fi רבות אינן דורשות סיסמה כדי להתחבר לרשת. פירוש הדבר שהחיבור אינו מוצפן, ומשאיר את הפעילויות המקוונות שלך לתצפית של משתמשים אחרים.

גם אם נקודה נקודה חמה דורשת סיסמה, יתכן שהיא לא מאובטחת כראוי, מה שמותיר אותך פתוחה לגניבת נתונים או להתקפות של אנשי אמצע תוך כדי קניות או בנקאות מקוונת..

VPN יכול גם לשפר את הפעילויות המקוונות שלך על ידי ומונע מ- ISP שלך להצער את מהירויות החיבור שלך או חסימת הפעילויות שלך.

ספקי שירותי אינטרנט מסוימים נתפסו כשהם ממתחים או חוסמים את קשרי הלקוחות אם נמצא שהם עוסקים בפעילות "לא מאושרת", כגון שיתוף קבצים ב- P2P או הצגת תוכן מספקי סטרימינג מסוימים..

VPN מונע מ- ISP שלך לבצע כל אחד מהדברים לעיל על ידי חיפוי חיבור האינטרנט שלך במנהרת הגנה של הצפנה, ומונע מעקב אחר פעילויותיך. הם לא יכולים לחסום את מה שהם לא יכולים לראות.

סיכום

אני ממליץ מכל הלב שמשתמשים ב- Etisalat באיחוד האמירויות שמחפשים להגן על פעילויותיהם המקוונות ולהגדיל אותם יוכלו להירשם לרשת פרטית וירטואלית פרטית..

VPN מצפין את חיבור האינטרנט שלך, ומגן על הפעילויות המקוונות שלך מעיניהם המסקרנות של Etisalat, ממשלת איחוד האמירויות והרעים.

VPN מציע גם אפשרות לגשת לאתרים, שירותי סטרימינג, שרתי משחקים ושירותים אחרים שעלולים בדרך כלל להיחסם כאשר הם נמצאים בגבולות איחוד האמירויות..

לוגו ExpressVPN

ExpressVPN מספק הגנה אמינה על פעילויותיך המקוונות, תוך פתיחת גישה לשירותים שבדרך כלל אינם זמינים באיחוד האמירויות. הספק מספק מהירויות חיבור מהירות, תמיכה מעולה באפליקציות מרובות פלטפורמות ותמיכת לקוחות מהשורה הראשונה. הגנות הפרטיות של הספק הן מהטובות ביותר שקיימות בענף ה- VPN.

למידע נוסף או לרכישת מנוי, בקר באתר ExpressVPN.

"Etisalat" מאת Wikipedia Wikipedia מורשה תחת CC BY-SA 3.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

33 − = 32

map