بهترین VPN برای Roku در سال 2020 چیست؟


ترکیب Roku Streaming Player شامل انواع جعبه ها و میله های تنظیم شده در جریان ویدئو ، ساخته شده توسط Roku، Inc. Prime Video ، Hulu ، iPlayer بی بی سی و موارد دیگر.

متأسفانه ، محتوای برخی از این برنامه ها به دلیل محدودیت مجوزهای دولتی یا جغرافیایی مسدود شده است. در نتیجه ممکن است برخی از بهترین مطالب در منطقه شما موجود نباشد.

با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) ، می توانید به محتوای مسدود شده دسترسی پیدا کنید, از آنجا که یک آدرس IP جدید را به دستگاه شما اختصاص می دهد ، به آن امکان می دهد یک ارائه دهنده محتوا را گول بزند تا اعتقاد داشته باشد که در مکانی که محتوا در دسترس است قرار دارد.

ویژگی های مفید VPN در اینجا متوقف نمی شود. VPN همچنین با اتصال آن به داخل تونل رمزگذاری ، از اتصال به اینترنت شما محافظت می کند. این مانع از مشاهده هر ناظر مانند ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) ، دولت یا هکرها از سفرهای آنلاین شما می شود.

در این مقاله ، 5 VPN برتر را برای محافظت و تقویت جلسات مشاهده Roku شما مرور می کنم.

نحوه استفاده از Roku با VPN

راه اندازی یک VPN با Roku ممکن است در ابتدا به نظر ناامیدکننده باشد ، اما انجام این کار در واقع بسیار مناسب است:

 1. ابتدا در یک VPN مشترک شوید.
 2. VPN را روی یک روتر سازگار تنظیم کنید (یا یک روتر از پیش تنظیم شده را خریداری کنید).
 3. یک سرور VPN نزدیک به محتوای جریانی را که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید ، انتخاب کنید.
 4. اطمینان حاصل کنید که Roku شما به روتر محافظت شده با VPN وصل شده است.
 5. پاپ کورن را بگیرید و شروع به پخش کنید!

بهترین VPN برای Roku

من تمام ارائه دهندگان برتر VPN خود را از طریق دور آزمونهای جامع انجام داده ام ، و نتایج نشان می دهد که این 5 VPN بهترین گزینه برای استفاده با دستگاه Roku است.

در اینجا خلاصه ای برای عجله های شما آورده شده است:

  1. ExpressVPN: این ارائه دهنده سرعت اتصال بهینه و پوشش سرور جهانی درجه یک را ارائه می دهد ، که هر دو در هنگام پخش فیلم با Roku شما از اهمیت بالایی برخوردار هستند.
  2. NordVPN: این ارائه دهنده اتصالات رمزگذاری شده و قابلیت HD را ارائه می دهد. محافظت از امنیت و حریم خصوصی آنها از درجه یک است. اگرچه پوشش سرور جهانی آنها می تواند کمی فرسوده باشد ، اما بیشتر کاربران باید آن را کافی بدانند.
  3. CyberGhost: سرعت اتصال خاویار با قیمت ساندویچ ماهی. این ارائه دهنده سرعت کافی را برای محتوای 4K ارائه می دهد ، در حالی که پول کافی را در حساب بانکی شما می گذارد تا فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را بخرید و اجاره کنید.
  4. IPVanish: این ارائه دهنده خدمات درجه یک را ارائه می دهد و یک لایه امنیتی اضافی برای اطلاعات شما با مزارع سرور اختصاصی خود اضافه می کند.
  5. Surfshark: این ارائه دهنده دیگری است که پوشش سرور آن می تواند بهتر باشد اما سرعت و امنیت کافی را بیش از جبران هزینه های آن ارائه می دهد. کمک هزینه نامحدود اتصالات همزمان نیز یک امتیاز عالی است.

توجه داشته باشید: در این زمان ، هیچ برنامه VPN برای پلتفرم Roku موجود نیست. این باعث می شود سازگاری روتر و در دسترس بودن روترهای از پیش تنظیم شده ، ویژگی های مهم برای جستجوی هر VPN ای که قصد استفاده از جعبه جریان Roku خود را دارید جستجو کنید..

من براساس معیارهای زیر برترین VPN های Roku برتر را ارزیابی و رتبه بندی کردم:

 • پوشش سرور جهانی
 • سرعت اتصال
 • سطح پشتیبانی مشتری
 • محافظت از حریم خصوصی و امنیت
 • سازگاری روتر (امتیاز جایزه برای روترهای از پیش تنظیم شده VPN)

در اینجا لیست من از 5 VPN برتر برای استفاده با Roku قرار دارد.

1. ExpressVPN

آرم ExpressVPN

ExpressVPN بهترین VPN موجود برای محافظت از جلسات مشاهده Roku است. پوشش سرور جهانی درجه یک ارائه دهنده قدرت انسداد محتوا را در اکثر نقاط جهان ارائه می دهد.

این ارائه دهنده بهترین نوع پوشش جهانی سرور در تجارت را دارد. با 3000+ سرور مستقر در 94 کشور, مدت طولانی است که از محتویات محتوا خودداری خواهید کرد. ارائه دهنده ublock Netflix ، Amazon Prime Video ، iPlayer BBC و بسیاری از خدمات دیگر است.

سرعت اتصال از ExpressVPN برخی از بهترین ها در صنعت است و بیش از توان اسب بخار کافی را برای پخش محتوای HD و 4K مورد علاقه خود فراهم می کند. Bingeing به دلیل عدم محدودیت پهنای باند سرویس و درپوش داده ها ، مشکلی ایجاد نمی کند.

پشتیبانی مشتری همیشه برای کمک از طریق ارائه دهنده در دسترس است گزینه گپ زنده 24/7, پایه دانش قابل جستجو ، سیستم ردیابی بلیط پشتیبانی و گزینه پشتیبانی ایمیل.

امنیت و حفظ حریم خصوصی ضروری است ، و ExpressVPN شما را با رمزگذاری درجه نظامی پوشانده است و محافظت از سوئیچ را در بسیاری از برنامه های آنها از بین می برد. یک خط مشی دقیق بدون عدم ورود و گزینه پرداخت بیت کوین از حریم خصوصی شما محافظت می کند.

از آنجا که هیچ برنامه VPN برای Roku در دسترس نیست ، پشتیبانی روتر از اهمیت بالایی برخوردار است. خوشبختانه ، ExpressVPN پشتیبانی با یک تعداد زیادی روتر, و همچنین اگر به کلیه موارد پیکربندی نشده وارد شوید ، روترهای از پیش تنظیم شده را نیز ارائه می دهد.

برنامه ها برای محبوب ترین دستگاه ها (از جمله تلویزیون آمازون آمازون) در دسترس هستند و به شما امکان می دهند از سایر دستگاه های خود نیز محافظت کنید.

طرفداران

 • پوشش گسترده سرور جهانی
 • سرعت اتصال HD قادر است
 • پشتیبانی 24/7 مشتری
 • محافظت از امنیت و حریم خصوصی درجه یک
 • روترهای از پیش تنظیم شده موجود است

منفی

 • گرانتر از سایر ارائه دهندگان دیگر

بهترین VPN FOR ROKU: ExpressVPN بهترین انتخاب برای تقویت و محافظت از جلسات مشاهده Roku است. پوشش سرور جهانی درجه یک ، اتصالات سریع و پشتیبانی عالی از روتر باعث می شود محافظت از Roku شما به صورت فوری باشد. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

2. NordVPN

آرم NordVPN

NordVPN به لطف اتصالات سریع ، پشتیبانی عالی از مشتری و حفظ حریم خصوصی و امنیت عمومی ، این بار مقام دوم را به دست می آورد..

این ارائه دهنده ممکن است مانند برخی از رقبای خود ، این کره را پوشش ندهد ، اما به لطف نزدیک به 5 هزار و 200 سرور واقع در 61 کشور ، احتمالاً پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود. سرویسهای پخش شده بدون قفل توسط ارائه دهنده شامل Netflix ، iPlayer BBC و Hulu هستند.

فرقی نمی کند فرمت HD یا 4K را برای لذت فیلم خود ترجیح دهید, اتصالات سریع NordVPN را پوشش داده اید. بعلاوه ، شما هیچ وقت نگران این نیستید که جلسات مربوط به ایجاد مزاحمت به دلیل ضربه زدن به کلاه داده یا محدود کردن پهنای باند شما قطع شود..

در حالی که من با NordVPN مشکلی ندارم ، اتفاقاتی رخ می دهد ، بنابراین وقتی این کار را انجام داد ، خوشحال می شوید بدانید که ارائه دهنده پشتیبانی ایمیل ، یک پایه دانش قابل جستجو و چت پشتیبانی زنده 24/7 را ارائه می دهد.

امنیت و حریم خصوصی آنلاین شما هنگام استفاده از NordVPN دست نخورده نگه داشته می شود. ارائه دهنده از اتصالات شما با رمزگذاری در سطح نظامی محافظت می کند و محافظت از سوئیچ را نیز از بین می برد و حریم خصوصی شما را با a اطمینان می دهد سیاست سختگیرانه بدون ورود به سیستم و گزینه پرداخت بیت کوین.

مانند همه ارائه دهندگان این لیست ، NordVPN یک برنامه بومی Roku ارائه نمی دهد. اینجاست که سازگاری ارائه دهنده با تعداد و مدل های روتر بی شماری وارد می شود. روترهای از پیش تنظیم شده نیز موجود هستند.

طرفداران

 • 5200 سرور در 61 کشور
 • سرعت اتصال HD و 4K سرعت دارد
 • یکی از ارائه دهندگان ارزان قیمت در دسترس است
 • پوشش امنیتی و خصوصی درجه یک

منفی

 • برنامه ها می توانند کاربرپسند تر باشند

بهترین گزینه برای بودجه: NordVPN بهترین گزینه برای صاحبان دستگاه Roku است که به دنبال صرفه جویی در هزینه هستند ، اما از هیچ ویژگی VPN خودداری نمی کند. با وجود قیمت پایین ، ارائه دهنده اتصالات سریع و محافظت شده ای را ارائه می دهد. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

3. CyberGhost

آرم CyberGhost

CyberGhost ، گرچه ممکن است ارائه دهنده شماره 3 در این رتبه بندی باشد ، اما سریعترین سرعت اتصال در این لیست را ارائه می دهد. امنیت عالی و محافظت از حریم خصوصی آن نیز یک امتیاز بزرگ است.

با نزدیک به 3700 سرور مستقر در 59 کشور ، شبکه سرورهای CyberGhost دسترسی به بسیاری از محتویات جغرافیایی مسدود شده را فراهم می کند. این دسترسی به محتویات Netflix ، Hulu ، iPlayer بی بی سی و سایر خدمات را فراهم می کند.

CyberGhost سریعترین سرعت اتصال را در این گردهمایی ارائه می دهد, این بدان معناست که حتی محتوای 4K HDR سریع و بدون مشکلات بافر جریان را شروع می کند. ارائه دهنده هیچ محدودیتی برای پهنای باند یا کپس داده ها را بر روی کاربران خود تحمیل نمی کند ، که همیشه به علاوه برای پخش جریانی است.

در صورت بعید نیست که شما با سرویس CyberGhost مشکلی داشته باشید ، این یک جادوگر نیست. پشتیبانی مشتری ارائه دهنده همیشه از طریق چت پشتیبانی زنده ، سیستم ردیابی بلیط پشتیبانی و یک کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو در دسترس است.

امنیت آنلاین شما به خوبی محافظت می شود وقتی به سرورهای CyberGhost متصل هستید به لطف رمزگذاری درجه نظامی و محافظت از سوئیچ را از بین می برید.

حریم خصوصی شما نیز به عنوان ارائه دهنده اطمینان دارد هیچ پرونده ای از هر نوع را نگه نمی دارد در حالی که به سرورهای آنها متصل هستید به antics آنلاین خود متصل شوید. گزینه اشتراک اشتراک بیت کوین CyberGhost به کاربران امکان می دهد تا اطلاعات پرداخت خود را با خیال راحت حفظ کنند.

از آنجا که هیچ برنامه VPN برای دستگاه های Roku در دسترس نیست ، لازم است جلسات مشاهده خود را از طریق روتر خود محافظت کنید. خوشبختانه ، CyberGhost با تعداد زیادی از روتر سازگار است. روترهای از پیش تنظیم شده نیز موجود هستند.

طرفداران

 • رمزگذاری سطح بالا برای امنیت اتصال
 • 4K اتصالات بهینه سازی شده جریان
 • سازگاری عالی روتر
 • محافظت از حریم خصوصی درجه یک

منفی

 • بدون محافظت سوئیچ kill برای روترها

بهترین گزینه برای 4K AFICIONADOS: اتصال سریع CyberGhost ، آن را به بهترین VPN برای کاربرانی که محتوای HD و 4K زیادی مشاهده می کنند ، تبدیل می کند. گزینه های بیشمار روتر از پیش تنظیم شده ارائه دهنده شما را به هیچ وجه عملی نمی کند. 45 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک.

4. IPVanish

IPVanish-logo

IPVanish به لطف این واقعیت که همه سرورهای خود را در اختیار دارد و از آن محافظت می کند ، محافظت از امنیت و رعایت حریم خصوصی بالا را ارائه می دهد. پشتیبانی روتر آن نیز بسیار عالی است.

این ارائه دهنده تنها خدمات VPN است که در این لیست قرار دارد سرورهای خود را دارند و آنها را اداره می کنند. با این کار ، سرویس دهنده شخص ثالث را از معادله خارج می کند و امنیت داده های شما را افزایش می دهد. IPVanish دارای 1300 سرور + در 50 کشور جهان است.

متأسفانه IPVanish در سایر مناطق دسترسی به Netflix را باز نمی کند ، اما دسترسی به سایر سرویس ها مانند iPlayer BBC ، HBO Now ، Amazon Prime Video و Sling TV را امکان پذیر می کند..

اگرچه اتصالات IPVanish ممکن است با سرعتی که ارائه دهندگان دیگر در این 5 برتر ارائه می دهند ، کاملاً اندازه گیری نشود ، اما هنوز هم قدرت قابل توجهی با HD را ارائه می دهد. همچنین هیچ گونه محدودیت داده یا محدوده پهنای باند را تحمیل نمی کند.

همانطور که ارائه می دهد ، پشتیبانی مشتری IPVanish برای هیچ کس دوم نیست گپ پشتیبانی 24/7, پشتیبانی ایمیل و یک کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو.

محافظت از حریم خصوصی IPVanish می تواند بهتر باشد. اگرچه ارائه دهنده سیاست سختگیرانه ای را برای عدم ورود به سیستم دنبال می کند ، اما گزینه پرداخت بیت کوین را پیشنهاد نمی کند ، به این معنی که ناشناس بودن پرداخت شما ممکن است در معرض خطر باشد.

رمزگذاری و محافظت از سوئیچ درجه نظامی شما را امن نگه می دارد در حالی که شما به سرورهای خود متعلق به این ارائه دهنده متصل هستید.

IPVanish از دستگاه Roku از طریق آن محافظت می کند سازگاری گسترده روتر. روترهای از پیش تنظیم شده در صورت راحت نبودن تنظیم کارها در دسترس هستند.

طرفداران

 • مزارع سرور VPN خود را مالک و اداره می کند
 • روترهای از پیش تنظیم شده موجود است
 • اتصالات به خوبی محافظت شده

منفی

 • دوره تضمین بازگشت 7 روزه پول کوتاه است
 • گزینه پرداخت بیت کوین وجود ندارد

امنیت بالا: IPVanish لایه های اضافی از حریم خصوصی و امنیت را با مزارع سرور خود و کاربری خود فراهم می کند. آنها اتصالات سریع و محافظت شده ای را ارائه می دهند. ضمانت 7 روزه برگشت پول آنها برای سلیقه من کمی کوتاه است.

5- گشت و گذار

آرم SurfShark

Surfshark به دلیل پشتیبانی شبانه روزی مشتری ، اتصالات محافظت شده و پشتیبانی از روترهای گسترده در این لیست گنجانده شده است..

ارائه دهنده دارای بیش از 500 سرور ، واقع در 50+ کشور در سراسر جهان است.

در حالی که کمی در این لیست از دیگران عقب مانده است ، Surfshark در انتخاب مکانهایشان کار قابل تحسین کرده است ، به این معنی که آنها ارائه می دهند قدرت رفع انسداد محتوا بالاتر از متوسط, دسترسی به Netflix ، Hulu ، iPlayer و دیگران را باز کنید.

بسته به سرعت اتصال متداول شما ، Surfshark نباید در تأمین سرعت اتصال HD و 4K با مشکل روبرو شود.

پشتیبانی مشتری همیشه به لطف گفتگوی پشتیبانی زنده 24/7 ارائه دهنده ، کتابخانه سوالات متداول قابل جستجو و فرم تماس با پشتیبانی برای شما همیشه وجود دارد..

امنیت آنلاین و محافظت از حریم خصوصی به لطف اتصالات بسیار رمزگذاری شده سرویس ، خط مشی دقیق بدون ورود به سیستم و گزینه پرداخت بیت کوین ، کمترین نگرانی شما را دارد..

در حالی که هیچ گزینه برنامه بومی Roku در دسترس نیست (همانطور که در بین ارائه دهندگان VPN رایج است) ، Surfshark سازگاری عالی با روترهای بیشمار ارائه می دهد ، و روترهای آماده برای رفتن در دسترس هستند.

برای سایر دستگاه ها ، کاربران می توانند از پشتیبانی عالی چند پلتفرم ارائه دهنده و فوق العاده سخاوتمندانه ارائه دهنده استفاده کنند اتصالات همزمان نامحدود کمک هزینه.

طرفداران

 • قدرت رفع انسداد محتوا
 • اتصالات همزمان نامحدود
 • سازگاری روتر عالی

منفی

 • پوشش سرور جهانی می تواند بهتر باشد
 • گزینه LD Roku smart DNS را لک می کند که برای سایر دستگاه ها در دسترس است

حفاظت نامحدود: Surfshark نه تنها از روترهای سطح بالا برای محافظت از دستگاه Roku شما پشتیبانی می کند ، بلکه یک کمک هزینه ارتباط نامحدود همزمان به شما کمک می کند تا از سایر دستگاه های خود نیز محافظت کنید. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

VPN رایگان گزینه خوبی برای استفاده با Roku است?

من هرگز VPN رایگان برای هر استفاده توصیه نمی کنم ، اما ارائه دهندگان VPN gratis یک انتخاب بد به خصوص برای استفاده با Roku شما هستند.

اول ، در حالی که درست است که هیچ برنامه پشتیبانی Roku از آن موجود نیست هر VPN ، VPN رایگان سازگاری روتر زیادی ارائه نمی دهند. آنها تقریباً همیشه شما را ملزم می کنند که از برنامه های خود برای فعال کردن "محافظت" خود استفاده کنید و هیچ راهی برای محافظت از دستگاه Roku خود باقی نگذارید.

یک ارائه دهنده VPN "رایگان" هم از نظر حریم شخصی شما و هم از نظر زمان و راحتی شما برای شما هزینه دارد.

اول از همه ، بسیاری از ارائه دهندگان VPN freebie درآمد کسب می کنند (و شرکت ها باید برای ماندن در تجارت پول کسب کنند) ردیابی سفرهای آنلاین کاربران خود و فروش اطلاعات به تبلیغ کنندگان و اشخاص ثالث دیگر بعلاوه ، برخی حتی تبلیغات ناخواسته و ردیابی کوکی ها را در جلسات مرور کاربر تزریق می کنند.

اکنون برای قسمت "وقت و راحتی" معادله هزینه پنهان: هنگام اتصال به سرورهای ارائه دهنده رایگان ، ممکن است مجبور شوید قبل از اتصال در صف منتظر بمانید.

سپس ، به محض اجازه اتصال ، تعداد محدودی از سرورها برای انتخاب انتخاب خواهید داشت - اگر اصلاً انتخاب سرور دارید.

پس از وصل شدن ، ممکن است متوجه شوید که این موضوع است سرعت اتصال پرتاب می شود و اینکه استفاده از داده های شما توسط یک کلاه داده ماهانه محدود شده است. هیچ یک از این محدودیت ها دقیقاً برای دیدن فیلم در حال پخش موثر نیست.

در حالی که استفاده از VPN رایگان مطمئناً تصمیم شماست ، توصیه می کنم هر ماه یک فنجان از کارامل ، فوم کم ، شیر چربی ، یک قاشق چایخوری شکر لاته خود را کنار بگذارید. این هزینه تمام شده برای محافظت عالی در برابر VPN است.

گزینه های دیگر برای استفاده از روتر با Roku

اگر نمی خواهید روتر خود را با استفاده از سیستم عامل جدید برای استفاده از VPN روبرو کنید و به راحتی نمی خواهید برای روتر از پیش تنظیم شده هزینه کنید ، گزینه دیگری در دسترس است.

یک کانون Wi-Fi محافظت شده با VPN را تنظیم کنید

اگر کاربر MacOS یا Windows هستید ، می توانید رایانه خود را به عنوان کانون Wi-Fi محافظت شده با VPN تنظیم کنید.

اگر ویندوز یا دستگاه macOS شما دارای درگاه اترنت و اتصال Wi-Fi است ، می توانید به راحتی اتصال VPN رایانه خود را به اشتراک بگذارید. شما به سادگی باید برنامه VPN مورد نظر خود را اجرا کنید و سپس اتصال Wi-Fi رایانه خود را به عنوان کانون به اشتراک بگذارید.

این به شما امکان می دهد ارتباط اینترنتی رمزگذاری شده خود را با Roku (یا هر وسیله بی سیم دیگر) خود به اشتراک بگذارید.

نتیجه

کاربران Roku دارای محتوای بسیار خوبی برای محتوای خود هستند که می توانید با استفاده از VPN با چوب یا جعبه جریان کمی که دارند ، بسیار افزایش یابد..

علاوه بر گشودن دنیایی از محتوا ، یک VPN همچنین مانع از نظارت و هدر رفتن هر یک از طرفین در اینترنت می شود.

آرم ExpressVPN

ExpressVPN به لطف حفظ حریم خصوصی و محافظت از آن در ارتباط با امنیت ، بهترین راه محافظت از جعبه جریان Roku - و سایر دستگاههای متصل - را از خطرات اینترنت ارائه می دهد.

پوشش عالی سرور جهانی ارائه دهنده به بینندگان در نمایش نمایش ها و فیلم های مورد علاقه خود ، صرف نظر از مکان واقع شدن ، کمک می کند.

برای اطلاعات بیشتر یا برای خرید اشتراک ، به وب سایت ExpressVPN مراجعه کنید.

"Roku Streaming Stick" توسط BagoGames تحت مجوز CC BY 2.0 مجاز است

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 2 =

map