بهترین VPN برای Vudu در سال 2020 چیست؟


Vudu یک سرویس پخش ویدئویی مستقر در ایالات متحده است که متعلق به والمارت است. این سرویس مانند iTunes اپل است ، زیرا فیلم های سینمایی و نمایش های تلویزیونی را می فروشد و اجاره می دهد ، اما فیلم های رایگان را نیز با تبلیغات پخش می کند.

Vudu در حال حاضر ادعا می کند 150،000 فیلم و نمایش تلویزیونی ارائه می دهد. با این حال, این محتوا فقط برای بینندگانی که در مرزهای ایالات متحده زندگی می کنند در دسترس است. بینندگانی که تلاش می کنند با یک آدرس IP غیر ایالات متحده به این سرویس دسترسی پیدا کنند ، از درب تئاتر دور می شوند.

با این وجود راهی برای به دست آوردن آدرس IP ایالات متحده - با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) وجود دارد..

یک VPN می تواند یک آدرس IP جدید را که در ایالات متحده واقع شده به طور موقت به شما اختصاص دهد. از آنجا که یک آدرس IP حاوی اطلاعاتی در مورد موقعیت جغرافیایی شما است ، آدرس جدید باعث می شود Vudu (و سایر خدمات آنلاین مستقر در ایالات متحده) فکر کنند که شما واقعاً در داخل مرزهای ایالات متحده واقع شده اید.

علاوه بر باز کردن دسترسی به محتوای مسدود شده در کشورهای دیگر ، یک VPN همچنین از کلیه فعالیت های آنلاین خود محافظت از امنیت و حفظ حریم خصوصی می کند..

این اتصال به اینترنت شما را در یک رمزگذاری رمزگذاری می کند و یک تونل غیرقابل نفوذ ایجاد می کند که فعالیت های آنلاین شما را از چشمان کنه اشخاص ثالث مانند افراد بد ، دولت و ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) محافظت می کند..

وقتی می خواهید بهترین VPN را خریداری کنید تا دسترسی موثقی به Vudu و سایر سرویس های مبتنی بر ایالات متحده داشته باشید ، ویژگی های زیر را در نظر بگیرید: سرعت بارگیری سریع ، تعداد زیادی سرور واقع در ایالات متحده ، قابلیت رفع انسداد محتوا و پشتیبانی چند پلتفرمی.

در اینجا 5 بهترین VPN که در سال 2019 با Vudu استفاده شده اند آورده شده است.

بهترین VPN برای تماشای Vudu

پس از دور تست های دقیق, این 5 VPN به اثبات رسیدند که برای دستیابی به Vudu بهترین کار را دارند. خلاصه اینجا:

 1. ExpressVPN: این ارائه دهنده به دلیل ارائه دهنده شماره 1 Vudu VPN به دلیل آن VPN voodoo است که آنها این کار را به خوبی انجام می دهند. ارائه دهنده سریعترین سرعت بارگیری را در این لیست ارائه می دهد ، به این معنی که جریان های 4K Vudu مشکلی ندارند و شبکه سرور مستقر در ایالات متحده آمریکا دسترسی قابل اعتماد به سرویس جریان را ارائه می دهد.
 2. NordVPN: این ارائه دهنده با داشتن تعداد زیادی از سرورهای ایالات متحده ، یک کار عالی را برای رفع انسداد Vudu انجام می دهد. در حالی که سرعت آن کاملاً مطابق با سایر ارائه دهندگان در این لیست نیست ، اما هنوز هم تخفیف زیادی را ارائه می دهد. قیمت بودجه آن برای کاربرانی که ترجیح می دهند پول خود را صرف سرگرمی کنند ، جذاب خواهد بود.
 3. CyberGhost: این ارائه دهنده آسان برای استفاده VPN گزینه ای مناسب برای کاربران VPN برای اولین بار یا افرادی است که به دنبال راهی بدون دردسر برای باز کردن دسترسی به Vudu هستند. CyberGhost همچنین گزینه ای مناسب برای قیمت مناسب برای کاربرانی است که به دنبال سرعت بارگیری سریع هستند.
 4. PrivateVPN: این ارائه دهنده جدیدترین افزودن به رتبه های VPN در این لیست است ، و هنوز هم کارهای کمی در حال انجام است. به گفته این ، ارائه دهنده یک روش عالی برای دستیابی به دسترسی قابل اعتماد به Vudu و سایر سرویس های جریان سازی مستقر در ایالات متحده ایجاد می کند.
 5. Surfshark: این ارائه دهنده یک کار مطمئن را برای رفع انسداد Vudu ، Netflix ، iPlayer و بسیاری از سرویس های پخش دیگر انجام می دهد ، و آن را به گزینه خوبی برای دوستداران فیلم و تلویزیون تبدیل می کند.

من VPN برتر Vudu را با استفاده از معیارهای زیر ارزیابی و رتبه بندی کردم:

 • Vudu و سایر سرویسهای پخش محبوب را مسدود می کنید
 • سرورهای زیادی دارد که در ایالات متحده واقع شده اند.
 • اتصالات قابل اعتماد ، به اندازه کافی سریع برای HD & جریان 4K Vudu
 • محافظت از حریم خصوصی و امنیتی درجه یک
 • پشتیبانی عالی از برنامه بومی
 • پشتیبانی جامع مشتری

در اینجا لیست من از 5 VPN برتر برای استفاده با Vudu آورده شده است.

1. ExpressVPN

آرم ExpressVPN

ExpressVPN انتخاب من شماره 1 برای دسترسی قابل اعتماد به Vudu و سایر سرویسهای مسدود شده در سراسر جهان است.

ارائه دهنده دسترسی قابل اعتماد به Vudu و بسیاری دیگر از سرویس های مستقر در ایالات متحده ، از جمله Netflix ، Hulu ، Amazon Prime Video و دیگران را فراهم می کند. این سرویس بیش از 3000 سرور دارد که در 94 کشور در سراسر جهان مستقر است. تعداد زیادی از سرورهای VPN در ایالات متحده قرار دارند.

ExpressVPN فراهم می کند سریعترین سرعت بارگیری در این باند 5 و به راحتی می توانید جریان های ویدئویی 1080p HD و 4K را که Vudu ارائه می دهد کنترل کند.

رمزگذاری در سطح بانکی فعالیت های ارائه دهنده را از قرار گرفتن در معرض محافظت می کند ، و سوئیچ kill ، نشت IPv6 و محافظت از نشت DNS نیز موجود است.

حریم خصوصی شما نیز هرگز مسئله ای نیست ، زیرا ارائه دهنده از خود تحمیلی پیروی می کند خط مشی بدون گزارش, هیچ سابقه ای از antics آنلاین خود ندارید. بعلاوه ، یک آدرس ایمیل پرتاب را با گزینه پرداخت بیت کوین ارائه دهنده جفت کنید و اطلاعات پرداخت شما کاملاً ناشناس خواهد بود.

ExpressVPN پشتیبانی از برنامه های بومی را برای سیستم عامل های MacOS ، iOS ، Android ، Windows ، Linux و Amazon Fire ارائه می دهد. افزونه های مرورگر Chrome و Firefox نیز موجود هستند. سازگاری روتر به محافظت از سایر دستگاه های متصل شده شما کمک می کند. حداکثر 5 اتصال همزمان مجاز است.

به علاوه ، ExpressVPN است سرویس DNS MediaStreamer دسترسی به Vudu را در جعبه های جریان تنظیم شده ، کنسول های بازی و تلویزیون های هوشمند فراهم می کند. (با این حال ، MediaStreamer اتصال شما را مانند پیشنهاد VPN ارائه دهنده رمزگذاری نمی کند.)

اگر در مورد خدمات مشکلی دارید ، می توانید به لطف گپ پشتیبانی 24/7 ، یک سیستم بلیط پشتیبانی ، پشتیبانی از ایمیل و یک پایه دانش پشتیبانی قابل جستجو ، از پشتیبانی مشتری شبانه روزی ارائه دهنده استفاده کنید..

طرفداران:

 • تعداد زیادی سرور مستقر در ایالات متحده ، Vudu برای رفع انسداد
 • سرعت اتصال به راحتی جریان های ویدیویی HD و 4K را کنترل می کند
 • پشتیبانی مشتری همیشه در دسترس است
 • محافظت اتصال بهینه
 • محافظت از حریم خصوصی همه جانبه

منفی:

 • بیش از بسیاری از ارائه دهندگان VPN دیگر هزینه دارد

بهترین VPN برای VUDU: ExpressVPN گزینه برتر من برای باز کردن دسترسی به سرویس جریان Vudu مستقر در ایالات متحده از سایر نقاط جهان است. سرعت فوق العاده سریع ارائه دهنده ارائه دهنده مناسب برای پخش مناسب است و کاربران از حریم خصوصی و محافظت های امنیتی بسیار خوبی برخوردار خواهند شد. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

بررسی کامل من درباره ExpressVPN را بخوانید.

2. NordVPN

آرم NordVPN

NordVPN یک ارائه دهنده مقرون به صرفه با بودجه است که اتصالات محافظت شده ای را ارائه می دهد که دسترسی قابل اعتماد به Vudu و سایر سرویس های پخش را فراهم می کند..

NordVPN دارد 5،400 سرور واقع در 60 کشور جهان در سرتاسر جهان ، و 1600 نفر از این سرورها در ایالات متحده پخش شده اند. این سرورهای ایالات متحده دسترسی قابل اعتماد به جریانهای Vudu ارائه می دهند.

این سرورها سرعت اتصال HD-و در مورد Vudu با قابلیت 4K را ارائه می دهند. NordVPN هرگز محدودیت های محدودیت های پهنای باند و داده را تحمیل نمی کند.

اتصالات مشتریان توسط رمزگذاری در سطح بانکی ، یک سوئیچ kill ، محافظت در برابر نشت DNS و IPv6 و مسدود کردن آگهی و بدافزار محافظت می شود.

حریم خصوصی شما پس از این واقعیت نیز به لطف خط مشی عدم ثبت شرکت ارائه دهنده خوب پوشانده شده است ، و گزینه پرداخت بیت کوین آنها اطلاعات پرداخت شما را تحت پوشش قرار می دهد.

پشتیبانی برنامه توسط NordVPN دارای محبوب ترین سیستم عامل ها است که دارای MacOS ، Windows ، Linux ، iOS ، Android و TV TV Android است. حداکثر 6 دستگاه می توانند به طور همزمان وصل شوند.

افزونه های مرورگر Chrome و Firefox نیز موجود است ، همانطور که سازگاری کامل روتر برای محافظت از سایر دستگاه های شما است. روترهای از پیش تنظیم شده در دسترس هستند.

پشتیبانی شبانه روزی در دسترس است ، با چت پشتیبانی 24/7, پشتیبانی ایمیل و یک بخش پشتیبانی قابل جستجو.

طرفداران:

 • بیش از 1600 سرور در ایالات متحده دسترسی Vudu را ارائه می دهند
 • HD- & اتصالات Vudu با قابلیت 4K
 • قیمت جذاب
 • محافظت آنلاین درجه یک

منفی:

 • کمترین سرعت اتصال در این گردهمایی

جذاب برای نمایندگان MINIED بودجه: NordVPN مسلما جذاب ترین گزینه برای بینندگان Vudu در بودجه است. قیمت پایین ارائه دهنده برای اشتراک سالانه ، سکه های بیشتری را برای اجاره وودو در جیب شما قرار می دهد. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل من در مورد NordVPN را بخوانید.

3. CyberGhost

آرم CyberGhost

دسترسی قابل اعتماد و در عین حال آسان ، CyberGhost به بسیاری از سرویسهای مستقر در ایالات متحده - از جمله Vudu - باید اثبات شود که برای اولین بار VPN و کاربران دستگاه کارت قرعه کشی است..

با بیش از 6،200 سرور مستقر در 90 کشور (1.300+ از آنها در ایالات متحده آمریکا قرار دارند) ، CyberGhost دارای قدرت زیادی برای رفع انسداد محتوا است.

CyberGhost چهارمین اتصال سریع در این لیست 5 را فراهم می کند ، اما واقعاً نباید سرعت بارگیری آنها را آهسته بدانید. آنها به راحتی می توانند حتی از جریانهای پخش ویدیویی 4K از هر ارائه دهنده جریان استفاده کنند. ارائه دهنده هیچ گونه محدودیت درپوش داده ای را بر روی اتصالات کاربران خود قرار نمی دهد.

فعالیت های آنلاین شما همیشه توسط آنها محافظت می شود رمزگذاری در سطح دولت, و همچنین حفاظت از نشت IPv6 و DNS و امکان مسدود کردن تبلیغات ، وب سایت های مخرب و ردیاب های آنلاین. همچنین می توانید وب سایت ها را مجبور کنید فقط به نسخه های HTTPS صفحات خود سرویس دهند.

هیچ سابقه ای از سفرهای آنلاین شما وجود ندارد که به لطف سیاست سختگیرانه عدم ورود به سیستم CyberGhost می توانید پیدا کنید. یک گزینه پرداخت بیت کوین ناشناس بودن پرداخت شما را به خوبی محافظت می کند.

کاربران تازه کار VPN قدردانی می کنند راحتی در استفاده برنامه های این ارائه دهنده ارائه می دهند - که برای سیستم عامل های Windows ، iOS ، macOS ، Android ، Linux ، Amazon Fire و Android TV در دسترس است. سازگاری عالی روتر ارائه دهنده از سایر دستگاههای متصل شما مراقبت می کند (روترهای از پیش تنظیم شده در دسترس هستند). حداکثر 7 دستگاه می توانند به طور همزمان وصل شوند.

پشتیبانی مشتری در دسترس است و شامل چت پشتیبانی زنده ، یک کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو و فرم ارسال بلیط پشتیبانی می باشد.

طرفداران:

 • انسداد Vudu و بسیاری دیگر از سرویس های جریان در ایالات متحده است
 • پخش صوتی HD و 4K فیلمبرداری
 • برنامه های کاربردی آسان برای همه سیستم عامل های معروف
 • محافظت از حریم خصوصی درجه یک

منفی:

 • کاربران باتجربه ممکن است از گزینه های پیشرفته ناراضی باشند

بهترین برای کاربران VPN شروع به کار: CyberGhost باید ثابت کند که یک انتخاب جذاب برای کاربران بی تجربه VPN است. برنامه های ارائه دهنده دسترسی قابل اعتماد به Vudu و سایر خدمات را ارائه می دهند ، بدون گزینه های پیچیده ای که برخی ارائه دهندگان ارائه می دهند. ضمانت برگشت پول بدون ریسک 45 روزه.

بررسی کامل من در مورد CyberGhost را بخوانید.

4. PrivateVPN

آرم خصوصی VVN

PrivateVPN یک مقایسه نسبتاً اخیر در رده های VPN است ، و هنوز هم فضای زیادی برای پیشرفت دارد. به گفته این ، ارائه دهنده در بسیاری از رده های خدماتی کار عالی انجام می دهد.

شبکه ارائه دهنده 150+ سرور در 60 کشور جهان دقیقاً تحت پوشش سرور جهانی نیست. با این حال ، ارائه دهنده کار خوبی را برای استفاده بهینه از سرورهای مورد نظر خود انجام می دهد. بسیاری از این سرورها در ایالات متحده واقع شده اند و دسترسی بسیار خوبی به Vudu و سایر سرویسهای پخش دارند.

سرعت اتصال PrivateVPN از بهترین مواردی است که من دیده ام و به راحتی جریان های Vudu ، HD و 4K را کنترل کرد. بارگیری پرونده های بزرگ یکی دیگر از فعالیت های آنلاین است که ارائه دهنده درخشید.

اتصالات PrivateVPN با رمزگذاری در سطح نظامی محافظت می شوند. علاوه بر این ، برنامه های ارائه دهنده ارائه محافظت سوئیچ کشتار و اتصال مجدد خودکار ، محافظت از IPv6 و DNS و محافظت اختصاصی "Stealth VPN" آنها ، به شما کمک می کند فعالیت VPN شما را خنثی کند..

حریم خصوصی به لطف آنها در سرورهای PrivateVPN به خوبی نشان داده شده است سیاست جامع بدون گزارش. یک گزینه پرداخت بیت کوین برای ارائه کامل محافظت در مورد اطلاعات پرداخت در دسترس است.

پشتیبانی از برنامه PrivateVPN به 4 بزرگ (iOS ، Android ، macOS و Windows) محدود شده است ، اما ارائه دهنده دستورالعمل استفاده از خدمات آنها با دستگاه های لینوکس و تعداد زیادی روتر را نیز ارائه می دهد. در هر ورود حداکثر 6 اتصال همزمان مجاز است.

پشتیبانی از مشتری در مقایسه با پیشنهادات رقبا تا حدودی محدود است ، و شامل چت پشتیبانی زنده نیز می شود که ادعا می شود 24/7 است ، اما ثابت شده است که در زمان های تصادفی کارمندان هستند. یک فرم "با ما تماس بگیرید" و یک بخش "سؤالات متداول" غیر قابل جستجو نیز موجود است.

طرفداران:

 • سرعت دانلود فوق العاده سریع
 • 6 اتصال دستگاه به یک نام کاربری واحد
 • دسترسی قابل اعتماد به Vudu و سایر ارائه دهندگان جریان

منفی:

 • شماره سرور می تواند پیشرفت جدی داشته باشد
 • ادعاهای 24/7 پشتیبانی چت ، اما در واقعیت اینگونه نیست

ویژگی های سریع برای کاربران پیشرفته: کاربران با تجربه VPN باید از گزینه های پیشرفته این ارائه دهنده ، به ویژه افرادی که نیاز به دستی برای دستیابی به آنها ندارند ، قدردانی کنند. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

بررسی کامل من درباره PrivateVPN را بخوانید.

5- گشت و گذار

آرم SurfShark

Surfshark پنجمین و آخرین VPN است که به لطف توانایی آن برای رفع انسداد Vudu و بسیاری از سرویس های پخش دیگر در سراسر جهان ، این بار گرد هم آمده است..

ارائه دهنده قدرت زیادی برای رفع انسداد سرویس در ایالات متحده و سایر کشورها ارائه می دهد و به راحتی Vudu و Amazon Prime Video را در ایالات متحده از حالت قفل خارج می کند و همچنین بسیاری از ارائه دهندگان بخار در جاهای دیگر.

پوشش سرور جهانی Surfshark نسبت به اواخر ، رشد سالم را نشان داد 1،040+ سرور مستقر در 61+ کشور, آخرین باری که چک کردم تعداد آنها را دو برابر می کند.

Surfshark بیش از سرعت کافی برای هر یک از فعالیت های آنلاین شما ، از جمله مشاهده جریان 4K فیلم وودو را فراهم می کند.

ارائه دهنده یک کار عالی برای محافظت از اتصال شما به لطف رمزگذاری درجه نظامی و همچنین محافظت در برابر سوئیچ kill kill و مسدود کردن آگهی و بدافزار انجام می دهد.

حریم خصوصی به لطف خط مشی عدم ورود ارائه دهنده و همچنین پذیرش آنها از بیت کوین به عنوان پرداخت اشتراک ، به خوبی محافظت می شود..

پشتیبانی از برنامه بومی شامل برنامه هایی برای سیستم عامل های Linux ، iOS ، Android ، Windows ، macOS و Fire TV می باشد. افزونه های مرورگر Firefox و Chrome در دسترس هستند.

پشتیبانی روتر از سایر دستگاههای متصل شما محافظت می کند. ارائه دهنده اجازه می دهد تا کاملا سخاوتمندانه تعداد نامحدودی از اتصالات همزمان, که در صنعت VPN کاملاً غیرمعمول است.

پشتیبانی مشتری به خوبی با یک کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو ، فرم تماس و چت پشتیبانی زنده پوشانده شده است.

طرفداران:

 • اتصالات قابل اعتماد به Vudu و سایر خدمات را ارائه می دهد
 • اتصالات همزمان نامحدود
 • محافظت از حریم خصوصی شامل خط مشی بدون گزارش و بیت کوین است

منفی:

 • پوشش سرور جهانی در حال بهبود است ، اما می تواند بهتر باشد
 • بدون گپ 24/7

ایده آل برای خانواده ها و سایر گروه های بزرگ: Surfshark یک ارائه دهنده VPN به روز است که دسترسی عالی به Vudu و سایر سرویس های پخش را فراهم می کند. اتصالات نامحدود برای هر کاربر که باید از تعداد زیادی دستگاه متصل محافظت کند ، جذاب خواهد بود. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

بررسی کامل من در مورد Surfshark را بخوانید.

نحوه استفاده از VPN برای انسداد جریان Vudu

استفاده از VPN برای رفع انسداد سرویس جریان Vudu ، دنبال کردن چند مرحله آسان است:

 1. ابتدا در یک VPN مشترک شوید. (من می دانم ، DUH! اما باید در آن گنجانده شود.)
 2. برنامه های VPN ارائه دهنده خود را بر روی دستگاه (های) مورد علاقه خود نصب کنید.
 3. به یک سرور آمریکایی VPN وصل شوید.
 4. از نمایش لذت ببرید!

یک VPN رایگان گزینه خوبی برای استفاده با Vudu است?

پاسخ ساده و ساده: نه.

صادقانه, من نمی توانم برای تقویت یا محافظت از استفاده از VPN رایگان توصیه کنم هر فعالیت آنلاین. استفاده ساده از VPN رایگان بسیار معایب زیادی دارد ، اما به ویژه در مورد جریان ، به آن توجه نمی شود.

اول از همه ، سرویس های پخش جریانی کاملاً نسبت به زمانی که بیننده از یک VPN برای باز کردن دسترسی به محتوای خود استفاده می کند ، ماهر هستند. هنگامی که یک سرویس پخش یک آدرس IP متعلق به یک سرویس VPN را تشخیص می دهد ، آنها به سرعت آن آدرس را مسدود می کنند. بنابراین ، ارائه دهنده VPN وظیفه دارد یک آدرس IP جدید تنظیم کند تا بار دیگر دسترسی به سرویس بخار را فعال کند.

این یک بازی مداوم از مخفی کاری مجازی بین سرویس جریان و ارائه دهنده VPN است. بیشتر VPN های رایگان منابع یا تمایل به رقابت ندارند.

بعلاوه ، هنگامی که به یک ارائه دهنده VPN freebie وصل می شوید ، یا لیستی محدود از سرورهای موجود به شما ارائه می شود ، یا به صورت خودکار به یک سرور مورد نظر ارائه دهنده VPN وصل می شوید. این سرورها ممکن است دسترسی به Vudu را ارائه ندهند.

اگر موفق باشید و به یک سرور دوستدار Vudu متصل شوید ، پس از آن با چند VPN بدون پرداخت هزینه فعالیت های آنلاین کاربران خود را محدود می کنید: با تحمیل محدودیت های پهنای باند یا کلاه های داده در ارتباطات آنها.

حریم خصوصی شما توسط VPN "رایگان" نیز به خوبی ارائه نمی شود. بسیاری از ارائه دهندگان "رایگان" با ردیابی سفرهای آنلاین کاربران خود ، صرفه جویی در پرونده های کوچک و مرتب و سپس فروش آن پرونده به بالاترین پیشنهاد دهنده ، جنجال می زنند..

برخی از ارائه دهندگان VPN حتی کوکی ها و تبلیغات ناخواسته ردیابی را در جلسات مرورگر کاربران خود تزریق می کنند.

مبلغی را برای یک ارائه دهنده VPN با کیفیت بپردازید - خوشحال خواهید شد که انجام دادید.

نتیجه

من به بینندگان Vudu که به خارج از ایالات متحده سفر می کنند توصیه می کنم که در یک سرویس شبکه خصوصی مجازی مشترک شوند تا از دسترسی مداوم به فیلم ها و نمایش های تلویزیونی مورد علاقه Vudu اطمینان حاصل کنند..

یک VPN - مانند انتخاب برتر من ، ExpressVPN - دسترسی قابل اعتماد به وودو و سایر سرویسهای پخش جریان مستقر در ایالت را فراهم می کند. علاوه بر این ، یک VPN برای کلیه فعالیت های آنلاین خود محافظت عالی می کند.

آرم ExpressVPN

وقتی در خارج از مرزهای ایالات متحده هستید ، ExpressVPN بهترین گزینه برای دسترسی به خدمات جریان Vudu است. ExpressVPN علاوه بر تأمین دسترسی قابل اعتماد به جریان ، پوشش عالی سرور جهانی ، سرعت بارگیری سریع و برنامه های عالی را ارائه می دهد که از امنیت و محافظت از حریم خصوصی در سطح عالی برخوردار است.

برای اطلاعات بیشتر و یا خرید اشتراک, به وب سایت ExpressVPN مراجعه کنید.

"Vudo Rentals" توسط جان م تحت مجوز CC BY-SA 2.0 مجاز است

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 2 =

map