Geriausias „Etisalat“ VPT

Jei keliaujate į Jungtinius Arabų Emyratus (JAE) ar gyvenate ten, greičiausiai, norėsite prisijungti prie interneto naudodami Etisalat. Ryšių tiekėjas yra pagrindinis JAE interneto tiekėjas, turintis daugiau nei 90 milijonų abonentų klientų tinklą.


Prisijungę prie interneto JAE pamatysite, kad internetas yra labai cenzūruojamas.

Būdama vyriausybės valdoma organizacija, „Etisalat“ labai cenzūruoja visą interneto turinį, prieš pradėdama jį naudoti vartotojui. Etisalat blokuoja antiislamiškas svetaines, turinį suaugusiesiems, vaizdo įrašų bendro naudojimo svetaines ir VoIP paslaugas, tokias kaip „Skype“.

Laimei, JAE lankytojai ir gyventojai gali išvengti Etisalat interneto kliūčių naudodami virtualų privatų tinklą. 

Bet ne tik bet kuris VPN. JAE vyriausybė ypač riboja VPT. Tiesą sakant, dauguma VPT neveiks iš JAE vidaus - tik keli vis dar patikimai dirba iš ten.

Turbūt pastebėjote, kad dauguma mano straipsnių „Geriausias VPN už“ yra 5 populiariausių VPN sąrašas. Šiuo metu tik 3 teikėjai yra mano sąraše. Tik 3 VPT teikėjai vis dar gali patikimai atblokuoti visą internetą „Etisalat“ valdomoje JAE interneto vietoje.

Atminkite, kad vyksta kova tarp VPT tiekėjų ir JAE vyriausybės. Nors 3 VPN, kuriuos išvardijau čia, rašymo metu dirba, negarantuojame, kad jie veiks rytoj.

Laimei, visi šie trys teikėjai siūlo negrąžintą pinigų grąžinimo garantiją, todėl galite gauti grąžinamąją išmoką, jei pasirinktas jūsų VPT nustoja veikti JAE.

Geriausi „Etisalat“ VPN

Aš išbandžiau visus savo mėgstamus VPT teikėjus, o toliau išvardyti 3 asmenys, siūlantys patikimą prieigą prie neužblokuoto interneto, prisijungę prie JAE „Etisalat“ tinklo. Jei skubate, pateikiame trumpą santrauką:

 1. „ExpressVPN“: Šis teikėjas teikia patikimą prieigą prie interneto laisvame pasaulyje. Jie siūlo greitą ryšio spartą, o visame pasaulyje dislokuoti patikimi VPN serveriai, siūlantys aukščiausią saugumą ir privatumą internete.
 2. „NordVPN“: Tai mažų kainų lyderis šioje trijulėje, užtikrinantis patikimą prieigą prie interneto neiškraunant banko. Dvigubas VPN ir užmaskuotos serverio parinktys padeda užtikrinti, kad su VPN susijusi veikla nebus aptinkama.
 3. „PrivateVPN“: Būti mažiau žinomu VPT teikėju turi savo pranašumų. Iki šiol „PrivateVPN“ liko mažiau nei JAE pareigūnai. Teikėjas leidžia iki 6 vienu metu jungtis.

Nors yra šimtai VPT, tik keli gali patikimai įsilaužti į „Etisalat“ JAE internetinius blokus. Kad patektų į šį sąrašą, šie VPT turėjo pasiūlyti šiuos dalykus.

 • Galimybė atblokuoti apribotą turinį JAE viduje
 • Serveriai, esantys visame pasaulyje
 • Greitas ryšio greitis be duomenų dangtelių
 • Karinio lygio šifravimas
 • Nėra serverio žurnalų
 • Puikus klientų aptarnavimas

Čia yra mano sąrašas geriausių VPN, naudojamų kartu su „Etisalat“:

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ yra geriausias VPN, norint gauti prieigą prie išorinio pasaulio iš JAE. Teikėjas siūlo patikimus ryšius, kurie kažkaip sugeba skristi po „Etisalat“ radaru.

„ExpressVPN“ turi 3000 ir daugiau serverių, esančių 94 šalyse visame pasaulyje. Jie suteikia puikią prieigą prie interneto turinio, kuris paprastai gali būti blokuojamas, esant „JAE“ pagrindu sukurtame „Etisalat“ interneto tinkle.

Tiekėjo atsisiuntimo greitis yra greičiausias šiame 3 geriausiųjų sąraše, teikiant greitį, kuris lengvai valdys bet kokią mėgstamą internetinę veiklą. Klientų internetinei veiklai niekada netaikomi jokie duomenų apribojimai ar pralaidumo apribojimai.

Teikėjas siūlo ne tik švaistyti jūsų IP adresą, kad jis atrodytų tarsi jungiantis iš kitos šalies, bet ir kitos ryšio apsaugos. Apsauga apima karinio lygio šifravimą, apsaugą nuo perjungimo ir apsaugą nuo DNS nuotėkio.

Jums nereikės nerimauti dėl JAE vyriausybės įsigyjamų žurnalų, susijusių su jūsų internetinėmis kelionėmis, nes šis teikėjas seka griežta politika be žurnalų.

Neseniai „ExpressVPN“ pradėjo naudoti „TrustedServer“ technologiją, kuri užtikrina, kad visi duomenys būtų visiškai sunaikinami kiekvieną kartą paleidus serverį. Be to, naudodamiesi vienkartiniu el. Pašto adresu kartu su teikėjo „Bitcoin“ mokėjimo galimybe, jūs galite visiškai anonimiškai naudotis..

Parama visą parą teikiama dėl teikėjo palaikymo 24 valandas per parą, tiesioginių pokalbių palaikymo, palaikymo el. Paštu ir palaikymo bilietų sistemos. Jie taip pat teikia palaikymo ir trikčių šalinimo biblioteką paieškai.

Teikėjas siūlo vietinių programų palaikymą visoms populiariausioms įrenginių platformoms, taip pat siūlo puikų maršrutizatoriaus suderinamumą.

Argumentai už:

 • Dirba JAE tinkle „Etisalat“
 • Serveriai, esantys visame pasaulyje
 • Greitas ryšio greitis
 • Aukščiausio lygio šifravimas ir kitos jungčių apsaugos
 • Puiki privatumo apsauga

Minusai:

 • Aukštesnės kainos nei kitiems teikėjams

Geriausias „ETISALAT“ VPT: „ExpressVPN“ yra geriausias pasirinkimas norint apsaugoti jūsų interneto ryšį, kai esate prisijungę prie JAE interneto tiekėjo „Etisalat“. Teikėjas siūlo aukščiausio lygio ryšio apsaugą, taip pat optimalią privatumo apsaugą. Siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Perskaitykite visą mano „ExpressVPN“ apžvalgą.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

„NordVPN“ suteikia puikią VPN apsaugą JAE pagrįsto „Etisalat“ tinklo vartotojams. Šis pigių paslaugų teikėjas teikia apsaugą, kurią paprastai teikia tik tie paslaugų teikėjai, kurie yra žymiai aukštesni už jo mokamą lygį.

Teikėjas turi 5500 ir daugiau serverių, esančių 60 šalių. Šie serveriai atlieka aukščiausią darbą, kad atblokuotų internetą, kai esate prisijungę prie Etisalat tinklo.

Tie serveriai apima specialūs serveriai, galintys užmaskuoti, taip pat dvigubi VPN ir „Onion Over VPN“ serveriai, visa tai padeda slėpti jūsų VPN veiklą. (Norėdami rasti daugiau informacijos apie šias funkcijas, skaitykite čia.)

„NordVPN“ teikia mažiausias jungimosi greitis šiuo keliu, tačiau jie vis dar atitinka daugumos vartotojų reikalavimus. Čia nerasta duomenų ribų ar pralaidumo apribojimų.

Karinio lygio šifravimas, užmigdymo jungiklis ir DNS apsauga nuo nutekėjimo - tai visi kartu, kad būtų užtikrinta optimali ryšio apsauga.

Tuo tarpu teikėjo serveriai neišsaugo jokių žurnalų, taigi jokie įrašai apie jūsų internetinę antiką niekada negali sugrįžti ir įkąsti. Be to, teikėjo pasirinkta „Bitcoin“ mokėjimo galimybė leidžia jums pereiti visiškai inkognito režimu. Tai yra neabejotinas pliusas JAE.

Klientų palaikymas yra prieinamas visą parą, nes visą parą veikia palaikymo pokalbiai, palaikymas el. Paštu ir palaikymo biblioteka, kurioje galima ieškoti.

Vietinis programos palaikymas yra prieinamas visoms populiariausioms platformoms, kaip ir „Chrome“ bei „Firefox“ platformų naršyklių plėtiniai. Taip pat yra maršrutizatoriaus palaikymas.

Argumentai už:

 • Serveriai siūlo patikimą prieigą iš JAE
 • Aukščiausios kokybės internetinės apsaugos
 • Dvigubas VPN, „Onion over VPN“ ir užmaskuoti serveriai
 • Mažų kainų lyderis

Minusai:

 • Lėčiausias ryšio greitis šiame 3 populiariausiame

GERIAUSIOS ŽEMOS KAINOS VPT PASIRINKIMAS: Jei nesate aliejinis šeikas, galbūt norėsite sutaupyti keletą dolerių. „NordVPN“ gali jums padėti tai padaryti. Be to, jis suteikia patikimą priėjimą prie išorinio pasaulio, tuo pačiu apsaugodamas jūsų internetines keliones nuo aptikimo ir stebėjimo. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Perskaitykite visą mano „NordVPN“ apžvalgą.

3. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ logotipas

„PrivateVPN“ užima 3-iąją ir paskutinę vietą šioje sudėtyje dėl savo sugebėjimo gerai dirbti tokiose labai apribotose šalyse kaip JAE (taip pat Kinijoje).

Nors tiekėjo pasaulinė serverių aprėptis yra šiek tiek ribota, turint daugiau nei 150 serverių 60-yje šalių, jo serveriai daro gerą darbą tuneluodami pagal kliūtis, kurias sukuria pernelyg griežtos vyriausybės.

„PrivateVPN“ teikia greitą ryšio greitį, suteikiant daug arklio galių visoms jūsų internetinėms veikloms. Teikėjas neslopins jūsų greito JAE ryšio greičio. Be to, jums niekada nereikės nerimauti, kad jūsų tinklas užgesintas ar dėl dienos ar mėnesio duomenų viršutinės ribos.

Šiam teikėjui nėra svarbos ryšio saugumo arenoje dėl savo karinio lygio šifravimo, automatinio prisijungimo parinkties, madingos „Stealth VPN“ obstrukcijos funkcijos, apsaugos nuo IPv6 nuotėkio ir dar daugiau.

Privatumas po fakto taip pat niekada nekelia problemų dėl „PrivateVPN“ „nėra serverio žurnalų“ politikos. Jei norite eiti visiškai inkognito režimu, naudokite vienkartinį el. Pašto adresą ir teikėjo „Bitcoin“ mokėjimo parinktį.

Teikėjo klientų aptarnavimo skyrius siūlo tiesioginius palaikymo pokalbius, kurie, jų teigimu, yra pasiekiami visą parą, bet aš lankiausi šioje svetainėje daugybę kartų, kai jos nebuvo. Taip pat galima rasti palaikymo kontaktinę formą ir „Pradėti“ bei DUK sritis, nors nė viena iš jų neteikia paieškos galimybių.

Vietinių programų palaikymas yra tik 4 populiariausių įrenginių platformos. Tačiau pasinaudodami teikėjo maršrutizatoriaus galimybėmis, galite apsaugoti kitas įrenginių platformas.

Argumentai už:

 • Žinomas, kad gerai dirba ribojančiose šalyse
 • Ryšio greitis jūsų nepablogins
 • Puiki apsauga ir privatumas

Minusai:

 • Globali serverio aprėptis galėtų būti geresnė
 • Nėra 24/7 tiesioginio palaikymo pokalbių

REKOMENDUOJAMOS VISOS APRIBOJANČIOSIOS ŠALYS: „PrivateVPN“ yra patraukli galimybė keliautojams, lankantiems šalis, kurias valdo ribojantys režimai. Teikėjas įrodė, kad blokuoja kelią kliūtis. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Perskaitykite visą mano apžvalgą apie „PrivateVPN“.

Ar teisėta naudoti VPN „Etisalat“ tinkle JAE??

Nors JAE interneto paslaugų teikėjai (pavyzdžiui, „Etisalat“) taiko anti-VPN priemones, kad bandytų blokuoti VPN naudojimą, JAE įstatymai sako, kad VPN naudojimas yra neteisėtas tik tuo atveju, jei jį naudojate nusikaltimui padaryti.

Šalies telekomunikacijų reguliavimo tarnybai (TRA) pavesta vykdyti interneto cenzūrą JAE ir ji draudžia turinį, kuris „prieštarauja viešajam interesui, viešajai tvarkai, viešajam nacionaliniam saugumui, islamo moralei arba yra kitaip draudžiamas bet kurio taikomo JAE įstatymas, reglamentas, procedūra, tvarka ar reikalavimas. “

Draudžiamo turinio pavyzdžiai:

 • Naudojant VoIP paslaugas (pvz., „Skype“)
 • Prieiga prie pornografijos ar nuogybių
 • Sukčiavimas, sukčiavimas ar apsimetinėjimas
 • Narkotikai
 • Lošimai (lažybos, loterijos, internetiniai kazino)
 • Rasizmas, diskriminacija, religijos panieka

Naudojant VPN neteisėtai veiklai gali būti imami papildomi mokesčiai. Baudos gali svyruoti nuo 500 000 AED iki 2 000 000 AED (nuo 136 000 USD iki 545 000 USD, dabartiniais valiutų kursais).

Neteisėta veikla taip pat gali apimti kibernetinius nusikaltimus (pvz., Duomenų ir tapatybės vagystės), bankų sukčiavimus ir kitas nesąžiningas schemas..

Ar nemokamas VPN yra tinkamas pasirinkimas „Etisalat“ tinkle?

Jei esate nuolatinis šios svetainės lankytojas, žinosite, kad nesu nemokamų VPT gerbėjas. Vis dėlto bandymas naudoti VPN JAE pagrindu sukurtame „Etisalat“ tinkle gali sukelti teisinių problemų, atsižvelgiant į tai, ką sudaro jūsų internetinė veikla.

Pirmiausia apžvelkime svarbiausią dalyką, dėl kurio turėtumėte nerimauti: jūsų internetinį privatumą.

Daugelis „nemokamų“ VPT teikėjų uždirba pinigus stebėti savo klientų veiklą internete ir tada parduoti šią informaciją didžiausią kainą pasiūliusiam asmeniui. Ką daryti, jei aukščiausią kainą pasiūlo JAE vyriausybė?

Be to, buvo rasta ir kitų nemokamų VPN, įnešančių nepageidaujamų reklamų ir stebinančių slapukų savo vartotojų naršyklės sesijose. (FYI, šie stebėjimo slapukai prilimpa, net jei nesate prisijungę prie VPN teikėjo serverių.)

Taip pat yra priežasčių, susijusių su privatumu, nesinaudojant nemokamu VPN teikėju. Daugelis nemokamų VPT nustato savo vartotojų ryšio greitį ir apriboti jų naudojimą naudojant dienos ar mėnesio duomenų viršutines ribas.

Be to, dauguma nemokamų VPT nesiūlo didelio VPN serverių pasirinkimo jų klientams. Tai reiškia, kad yra labai didelė tikimybė, kad JAE bus užblokuotas nemokamas VPN.

Primygtinai rekomenduoju nemėginti naudoti nemokamo VPN, nes jūsų privatumas yra nepaprastai svarbus, kai naudojatės internetu JAE, o nemokamas VPN to nesumažina..

Ką dar gali padaryti VPT??

VPT yra puikus būdas išlaikyti slaptas keliones internete JAE, taip pat atverti prieigą prie užblokuoto turinio. Tačiau ji taip pat siūlo kitas funkcijas, kurios pagerina ir apsaugo jūsų internetinę veiklą.

VPN taip pat yra patogus įrankis jūsų internetiniam privatumui ir saugumui užtikrinti, kai esate prisijungę prie interneto per neapsaugotas „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taškas, kaip ir kavinėse bei viešbučiuose.

Daugeliui „Wi-Fi“ interneto prieigos taškų nereikia slaptažodžio, norint prisijungti prie tinklo. Tai reiškia, kad ryšys nėra užšifruotas, todėl jūsų internetinę veiklą gali stebėti kiti vartotojai.

Net jei viešosios interneto prieigos taške reikalingas slaptažodis, jis gali būti netinkamai apsaugotas, todėl apsipirkdami ar bankininkystėje galite būti atviri duomenų vagystėms ar vidurio puolimams..

VPN taip pat gali patobulinti jūsų veiklą internete naudodamas neleidžiant IPT mažinti jūsų ryšio greičio arba blokuoti jūsų veiklą.

Kai kurie interneto paslaugų teikėjai buvo užklupti ar užblokuoti klientų ryšius, jei paaiškėjo, kad jie užsiima „nepatvirtinta“ veikla, pavyzdžiui, P2P failų bendrinimu ar tam tikrų srautinių transliacijų teikėjų turinio peržiūra..

VPN neleidžia jūsų interneto paslaugų teikėjui atlikti bet kurio iš aukščiau išvardytų dalykų, uždengdamas interneto ryšį apsauginiame šifravimo tunelyje ir neleidžiant stebėti jūsų veiklos. Jie negali užblokuoti to, ko nemato.

Išvada

Aš nuoširdžiai patariu, kad JAE „Etisalat“ vartotojai, norintys apsaugoti ir patobulinti savo internetinę veiklą, užsiprenumeruotų virtualų privatų tinklą..

VPT užkoduoja jūsų interneto ryšį, apsaugodamas jūsų internetinę veiklą nuo smalsių Etisalat, JAE vyriausybės ir blogiukų žvilgsnių..

VPT taip pat siūlo galimybę pasiekti svetaines, transliacijos paslaugas, žaidimų serverius ir kitas paslaugas, kurios paprastai gali būti blokuojamos, esant JAE sienoms..

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ teikia patikimą jūsų internetinės veiklos apsaugą, tuo pačiu atverdama prieigą prie paslaugų, kurios paprastai nėra JAE. Teikėjas teikia greitą ryšio greitį, puikų daugialypės programos palaikymą ir aukščiausią klientų palaikymą. Teikėjo privatumo apsauga yra viena iš geriausių prieinamų VPN pramonėje.

Norėdami gauti daugiau informacijos arba įsigyti prenumeratą, apsilankykite „ExpressVPN“ svetainėje.

Vikipedijos vartotojo „Etisalat“ licencija nustatyta pagal CC BY-SA 3.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 16 = 25

map