Koks yra geriausias aviečių Pi VPN 2020 m.?


„Raspberry Pi“ yra vienkartinių kompiuterių serija, sukurta Jungtinėje Karalystėje įsikūrusio „Raspberry Pi“ fondo, siekiant skatinti pagrindinių kompiuterių mokslą mokyti mokyklose ir besivystančiose šalyse..

Mažyčiai kompiuteriai išpopuliarėjo už klasės ribų, nes mėgėjams kompiuteris buvo pritaikytas tokiems projektams kaip emuliatorių veikimas, robotika, namų automatizavimas ir daug daugiau..

„Raspberry Pi“ gali paleisti daugybę operacinių sistemų, įskaitant „Ubuntu“ (ir kitus „Linux“ diskus), „Windows“ ir įvairias specializuotas operacines sistemas. Tačiau numatytoji OS, kurią teikia „Raspberry Pi“ fondas, yra „Raspbian“, kuri yra „Debian“ pagrindu sukurtas „Linux“ paskirstymas..

Dėl „Raspberry Pi“ galimybės paleisti „Debian“ operacinę sistemą įrenginį lengva apsaugoti naudojant programas, kurias gali rasti iš įvairių virtualiojo privataus tinklo (VPN) teikėjų..

VPN užšifruoja vartotojo interneto ryšį šifravimo tunelyje, internetinės kelionės nematomos, panašiai kaip greitkelio tunelis slepia transporto priemonių eismą. Tai apsaugo jūsų veiklą nuo smalsių įsilaužėlių, jūsų interneto paslaugų teikėjo (IPT) ir net jūsų šalies vyriausybės akių..

VPN taip pat yra puikus įrankis išplėsti pramogų galimybes. VPT padeda vartotojams pasiekti geografiškai ribotą turinį (tokį, kokį galima rasti „Netflix“, „Hulu“ ir kitose srautinio transliavimo paslaugose), padarydamas jį tokiu, tarsi esate kitoje pasaulio vietoje. VPT tai daro suklastodamas jūsų įrenginio IP adresą.

Šiame straipsnyje aš sutelksiu dėmesį į 5 patikimus VPN teikėjus, siūlančius savąją programos palaikymą „Raspbian“ - numatytai operacinei sistemai „Raspberry Pi“ mini kompiuteryje..

Koks yra geriausias VPN, naudojant „Raspberry Pi“?

Ištyręs ir išbandęs mano geriausius VPT teikėjus, įrodyta, kad 5 toliau išvardyti VPN teikia geriausią „Raspberry Pi“ įrenginių apsaugą ir našumą veikia Raspbian.

Skubantiems, čia yra trumpa santrauka:

 1. „ExpressVPN“: Šis teikėjas siūlo geriausią pasiūlymą, kaip apsaugoti jūsų „Raspberry Pi“ įrenginį. Nors „ExpressVPN Debian“ programa pagrįsta simboliais, ja lengva naudotis, ji užtikrina puikią apsaugą ir didžiausią atsisiuntimo spartą..
 2. „NordVPN“: Šis pigių paslaugų teikėjas užtikrina puikią jūsų Raspberry Pi apsaugą. Nors joje nėra grafinės vartotojo sąsajos (GUI), programa yra galinga ir lengvai naudojama.
 3. „VyprVPN“: „App“ gerai veikia su „Debian“ kūriniais, pavyzdžiui, „Raspbian“. Programai nėra GUI, tačiau komandos yra logiškos ir lengvai įsimenamos.
 4. Privati ​​interneto prieiga (VIP): VIP programa yra vienintelė iš 5 geriausių sąrašų, siūlanti GUI, todėl ją lengviau naudoti „Raspbian“ ir VPN pirmą kartą teikiantiems vartotojams. Teikėjas siūlo priimtiną kainą, nors jo serverių tinklas galėtų pagerėti.
 5. „Surfshark“: Šiuo metu žemų kainų lydere - teikėjo „Linux“ programoje nėra GUI, tačiau ja lengva naudotis. Programa naudoja „OpenVPN“, kuri leidžia vartotojams pasirinkti tarp UDP ir TCP jungčių.

Norėdamas įvertinti 5 geriausius VPN, skirtus naudoti su „Linux“, aš apsvarstiau šiuos svarbiausius veiksnius:

 • Teikia su „Raspbian“ suderinamą „Linux“ programą
 • Siūlo gerą ryšio greitį
 • Griežta apsauga ir privatumas
 • Siūlo prieigą prie geografiškai užblokuoto turinio, pvz., „Netflix“ ir žaidimų svetainių
 • Geras klientų aptarnavimas

Čia yra mano sąrašas iš 5 geriausių „Raspberry Pi“ VPN:

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ siūlo geriausią internetinę apsaugą „Raspberry Pi“ vartotojams, norintiems internetinę veiklą palaikyti po radaru.

Paslaugų teikėjo gimtoji programa, nors ir pagrįsta simboliais, yra lengvai naudojama ir logiška vykdant komandas. Programa yra suderinama su „Debian“ pagrindu sukurta „Raspbian Linux“ disko versija, kurią naudoja „Raspberry Pi“.

Šis teikėjas pristato greičiausias ryšio greitis šiame sąraše, siūlant daug pralaidumo visoms jūsų internetinėms veikloms. „ExpressVPN“ niekada nenustato mėnesinių duomenų viršutinės ribos ar pralaidumo apribojimų jūsų VPN naudojimui.

Karinio lygio šifravimas apima šias greitas jungtis, užtikrindamas saugumą internete. Jei prarandate ryšį su „ExpressVPN“ serveriais, teikėjo nužudymo jungiklis praranda jūsų interneto ryšį ir apsaugo nuo jūsų internetinių antikų.

Britų salose teikiama paslauga taip pat gerai apsaugo jūsų privatumą, laikydamasi bet kokio pobūdžio žurnalų, susijusių su jūsų internetine veikla, nelaikymo. „Bitcoin“ mokėjimo galimybė saugo jūsų mokėjimo informaciją inkognito režimu.

„ExpressVPN“ gerai veikia, kai reikia atblokuoti geografiškai užblokuotą turinį, pavyzdžiui, srautinio perdavimo paslaugas, žaidimų serverius ir kitas programas bei paslaugas, nes 3000 ir daugiau serverių 94 pasaulio šalyse.

Jei jums reikia pagalbos diegiant ar valdant „ExpressVPN“ programą „Raspberry Pi“, turėsite palaikymą visą parą. Teikėjas siūlo visą parą veikiantį tiesioginį pokalbį, palaikymą el. Paštu, palaikymo biblioteką, kurioje galima ieškoti, ir problemų su bilietais stebėjimo sistemą.

Argumentai už:

 • Siūlo „Raspbian“ suderinamą „Linux“ programą
 • Patikimai atblokuoja geografiškai užblokuotas paslaugas
 • Aukščiausio lygio pasaulinė serverio aprėptis
 • Greičiausias ryšio greitis šiame sąraše
 • Puiki apsauga ir privatumas

Minusai:

 • Kaina didesnė nei daugelio kitų VPT

GERIAUSIAS RASPBERRY PI VPN: „ExpressVPN“ yra geriausias jūsų pasirinkimas, norint apsaugoti internetinę „Raspberry Pi“ veiklą nuo smalsių akių. Šis teikėjas paprastai naudojasi dideliu greičiu ir puiki privatumo bei saugumo apsauga. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

„NordVPN“ suteikia jūsų „Raspberry Pi“ visapusišką VPN apsaugą dėl savitosios programos palaikymo, puikaus klientų palaikymo ir patikimos turinio atblokavimo galios..

Paslaugų teikėjas, siūlantis vertę, siūlo: komandų eilutės pagrįsta programa, kurios automatiškai siūlo komandas, kai vartotojas įveda. Tai palengvina programos naudojimą nei daugelio komandų eilutėje esančių programų, leidžiančių naujiems „Linux“ vartotojams ar naujiems VPN vartotojams naudotis programomis.

„NordVPN“ teikia greitas, gerai apsaugotas jungtis, apsaugotas vyriausybės lygio šifravimu ir žudikliu. Nėra duomenų viršutinės ribos ar pralaidumo apribojimų, todėl jūsų internetinės sesijos niekada nebus trumpos.

„NordVPN“ nedarinėja jokių serverių žurnalų, užtikrinant, kad nėra prieigos prie jūsų internetinių antikūnų įrašų. „Bitcoin“ yra prieinama mokėjimo galimybė, palaikanti jūsų mokėjimo informaciją inkognito režimu.

Turėdamas pasaulinį serverių tinklą, kuriame yra daugiau nei 5000 serverių, dislokuotų 60 šalių, „NordVPN“ suteikia prieigą prie geografiškai užblokuoto turinio daugelyje regionų, įskaitant „Netflix“ ir kitas srautines paslaugas.

„NordVPN“ teikia paramą visą parą 24/7 palaikymo pokalbis, palaikymo el. paštu ir palaikomosios bibliotekos, kurioje galima ieškoti.

Argumentai už:

 • Gimtoji, „Raspbian“ suderinama „Linux“ programa
 • Parama visą parą
 • Puiki apsauga ir privatumas
 • Vertė įkainota

Minusai:

 • „Linux“ programinė įranga neteikia GUI

GERIAUSIA VERTĖ: „NordVPN“ suderinama „Linux“ „Raspbian“ paslauga siūlo aukščiausio lygio saugumą ir privatumą, taip pat aukštesnę nei vidutinę serverio aprėptį pasaulyje. Nors jis nėra pats mažiausias paslaugų teikėjas šiame ture, jis siūlo puikią investicijų grąžą. Jūs padengėte 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

3. VyprVPN

vyprVPN-logotipas

„VyprVPN“ yra didesnis nei vidutinis pasirinkimas, norint apsaugoti jūsų „Raspberry Pi“ įrenginį. Teikėjas siūlo išsami pasaulinė serverio aprėptis, kartu su tvirtu privatumu ir saugumu, tiek prisijungus, tiek neprisijungus.

Teikėjas siūlo simbolių pagrindu sukurtą „Linux“ programą, suderinamą su „Raspbian“. Nors programą nėra taip lengva naudoti kaip GUI pagrįstą programą, galite peržiūrėti visas programos komandas komandinėje eilutėje įvesdami „vyprvpn -h“..

Greitas paslaugos ryšys yra gerai apsaugotas karinio lygio šifravimas, programoje nėra apsaugos nuo žudymo jungiklio. Nors „VyprVPN“ netvarko jokių žurnalų, jie taip pat nepriima „Bitcoin“ ar kitų kriptovaliutų kaip prenumeratos mokėjimo.

„VyprVPN“ siūlo aukštesnį nei vidutinį serverių aprėptį, kad būtų galima atblokuoti geografiškai valdomą turinį, pvz., „Netflix“ ir kitas srautinio perdavimo paslaugas, su daugiau nei 70 savarankiškų ir veikiančių serverių, išskirstytų 70 šalių..

Teikėjo 24 valandas per parą veikiantis palaikymo pokalbis, kontaktinė forma ir ieškoma žinių bazė yra prieinami bet kada, kai jums jų reikia.

Argumentai už:

 • Daugiau nei 700 nuosavų ir neveikiančių serverių daugiau nei 70 šalių
 • Aukščiausio lygio internetinis saugumas
 • Atblokuojama daugybė svetainių ir paslaugų
 • Su „Raspbian“ suderinama „Linux“ programa

Minusai:

 • Brangiau nei kai kurie kiti VPN
 • Nėra anoniminio mokėjimo pasirinkimo

SAVIVALDYBĖS PASLAUGŲ TEIKĖJAI PAPILDYTAS SAUGUMAS: „VyprVPN“ savarankiški ir neveikiantys serveriai prideda papildomą apsaugos lygį jūsų internetinei veiklai ir pridedamą brangią asmeninę informaciją. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

4. Privatus interneto ryšys

„PrivateInternetAccess“ logotipas

Privati ​​interneto prieiga (VIP) yra populiarus, prieinamomis kainomis pagrįstas VPN, gerai žinomas VPN pramonėje. Teikėjas yra vienintelis VPN šioje sąrankoje, siūlantis GUI pagrįstą programą „Raspbian“ / „Linux“.

Programos grafinė sąsaja leidžia lengvai pasirinkti serverį ir prisijungti. Dėl GUI programa tampa puikus pasirinkimas pirmą kartą naudojamiems VPN vartotojams kuriems gali nepatikti komandų eilutės sąsaja, randama kitų teikėjų programose.

PIA ryšio greitis, antras greičiausias šioje serijoje, suteikia daugiau nei pakankamai arklio galių transliacijai, žaidimams ir bet kuriai kitai internetinei veiklai.

Šie greiti ryšiai taip pat yra gerai apsaugoti naudojant vyriausybės lygio šifravimą ir nužudymo jungiklį, kurie apsaugo jūsų internetines keliones nuo smalsių akių. Programa taip pat siūlo galimybę blokuoti domenus, naudojamus skelbimams, stebėjimo priemonėms ir kenkėjiškoms programoms.

Jūsų privatumas užtikrinamas teikėjo dėka ne žurnalų politika kriptovaliutos priėmimas abonementams.

Visuotinį privačios interneto prieigos serverių tinklą sudaro 3 300 ir daugiau serverių 32 šalyse. Norėdami įsitikinti, kad teikėjas turi serverius ten, kur jums reikia, patikrinkite jų serverių aprėptį prieš spustelėdami mygtuką „užsiprenumeruoti“.

VIP neteikia tiesioginių palaikymo pokalbių, tačiau jame pateikiama „susisiekite su mumis“ problemų bilieto forma, ieškoma žinių bazė ir vadovai, kurių galima ieškoti.

Argumentai už:

 • Šioje serijoje yra tik „GUI“ pagrįsta „Linux“ programa
 • Puikus saugumas ir privatumas
 • Leidžia vienu metu prisijungti iki 10 įrenginių

Minusai:

 • Apžvelgtų šalių skaičius galėtų būti didesnis
 • Nėra tiesioginio palaikymo pokalbio

GERIAUSIAS PIRMŲJŲ VARTOTOJŲ VPT: privati ​​interneto prieiga nusipelno atidaus pirmojo VPT vartotojų dėmesio dėl programos grafinės vartotojo sąsajos. Nors paslaugų teikėjas teikia nepriekaištingą privatumo ir internetinės saugos apsaugą, jo pasaulinė serverio aprėptis galėtų šiek tiek pagerėti. Galima 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

5. „Surfshark“

„SurfShark“ logotipas

„Surfshark“ „Raspbian“ pasiūlymas suteikia greitą ryšį ir šiek tiek neįprastą neribotą lygiagrečių jungčių pašalpą.

Teikėjo simbolių pagrįsta programa gali šiek tiek atsisakyti pirmą kartą naudojamų VPN vartotojų, tačiau „Surfshark“ tai šiek tiek palengvina, pateikdami informacines instrukcijas jų svetainėje ir įmontuota pagalbos programos funkcija.

Teikėjo ryšio greitis nėra pats geriausias šioje komplektacijoje, tačiau jis suteikia daugiau nei pakankamai greitą greitą veiklą daugeliui internetinių veiklų. Nerasta jokių duomenų viršutinių ribų ar pralaidumo apribojimų.

Teikėjo teikiamos saugumo priemonės yra aukščiausio lygio, įskaitant karinio lygio šifravimą ir apsaugą nuo užmušimo. „Surfshark“ privatumas taip pat yra labai svarbus dėl jų neprisijungimo politikos ir „Bitcoin“ priėmimo abonentiniams mokėjimams..

„Surfshark“ turi puikius pasiekimus teikiant prieigą prie „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ir kitų srautinių transliacijų teikėjų, nes savo pasauliniame serverių tinkle yra daugiau nei 800 serverių daugiau nei 50 šalių..

Klientų palaikymas yra gerai atstovaujamas „Surfshark“ su jų ieškoma palaikymo biblioteka, palaikymo kontaktų forma ir 24/7 tiesioginio pokalbio galimybe.

„Raspberry Pi“ vartotojai, turintys kitus prijungtus įrenginius arba turintys mažą įmonę ar turintys didelę šeimą, įvertins teikėjo neribota galimybė tuo pačiu metu prisijungti.

Argumentai už:

 • Vietinių „Raspbian“ programų siūlymas
 • Neribotas vienu metu vykstantis ryšys
 • Aukščiausio lygio saugumas ir privatumo apsauga

Minusai:

 • Nėra GUI programoje
 • „Linux“ programai trūksta funkcijų, esančių kitose jų programose

TARPUSIS DIDELIŲ VARTOTOJŲ GRUPIŲ NEMOKAMAS „Surfshark“ vienkartinių jungčių išmoka suteikia paslaugų teikėjui optimalų sprendimą mažoms įmonėms ir didelėms šeimoms. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Ką dar galiu padaryti su VPN??

VPN ne tik apsaugo jūsų veiklą internete nuo smalsių akių, bet ir kitų talentų, kurie gali pagerinti jūsų internetinę veiklą.

VPN gali atrodyti taip, tarsi jūs ir jūsų įrenginys būtų kitoje pasaulio vietoje. Tai atliekama priskiriant jūsų įrenginį a naujas, laikinas IP adresas. Tai leidžia pasiekti internetinį turinį, paslaugas ir svetaines, kurios paprastai gali būti užblokuotos jūsų pasaulio srityje.

VPN taip pat yra puikus įrankis, užtikrinantis interneto ryšį, kai naudojate neapsaugotas „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taškas, pavyzdžiui, kavinėse, restoranuose ir viešbučiuose. „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taškai dažniausiai nesiūlo užšifruoto ryšio, todėl naudotojų veikla žaizdiniame taške yra patrauklus taikinys įsilaužėliams..

VPN taip pat gali užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui sustabdyti jūsų ryšio greitį, kai jie nustato ryšį su tam tikromis paslaugomis ar svetainėmis arba kai užsiimate tam tikra veikla (pvz., Dalijimusi failais)..

Ar galiu naudoti nemokamą VPN su savo Raspberry Pi?

Nors tikriausiai galite rasti nemokamą VPN teikėją, siūlantį su „Raspbian“ suderinamą programą, aš noriu lažintis, kad nebūsite patenkinti teikėjo siūlomu našumu ar sauga..

Daugybė nemokamų VPN sutrumpinti jų vartotojų ryšio greitį. Jie taip pat kartais nustato mėnesio arba dienos duomenų viršutines ribas naudojimui ir riboja pralaidumą ryšiams.

Viena geriausių VPN naudojimo priežasčių yra vengti jungties. Kodėl verta naudoti VPN, kuris trikdo jūsų veiklą?

Taip pat reikia šiek tiek laiko prisijungti, kai naudojate tam tikrus nemokamus VPN teikėjus. Kai kurie teikėjai privers jus laukti eilėje prieš leisdami prisijungti prie jų serverių. Tada, kai jums bus suteikta žalia šviesa, jūsų serverio pasirinkimas yra labai ribotas, arba esate atsitiktinai prisijungę prie serverio.

Be to, kai kalbame apie „nemokamas“ paslaugas internete, dažniausiai esate parduodamas produktas, o „nemokami“ VPN nėra išimtis.

Daugybė „nemokamų“ VPN tarnybų palaiko lemputes ir serveriai dūzgia savo vartotojų internetinės veiklos stebėjimas, išsaugoti tą informaciją ir tada parduoti aukščiausią kainą pasiūliusiam asmeniui. Kiti įveda skelbimus ir stebėjimo slapukus į savo vartotojų naršyklės seansus.

Žinoma, „nemokamas“ visada vilioja, tačiau atminkite, kad kokybiškos VPN paslaugos gali kainuoti mažiau nei sumokėjote už „Raspberry Pi“ sąranką..

Kiek dar galiu apsaugoti savo „Raspberry Pi“ įrenginį?

Kaip ir bet kuri operacinė sistema, „Linux“ „Raspbian“ disko nėra visiškai saugus.

Nors VPN teikia apsaugą nuo įsilaužėlių ir kitų nemalonių užkeikimų, jis neturėtų būti vienintelis jūsų saugos priemonių rinkinio įrankis..

Tarp kitų saugos priemonių yra::

 • Antivirusinė programinė įranga
 • Ugniasienė
 • Anti-rootkit programinė įranga
 • Saugumui skirti naršyklės plėtiniai
 • Saugi naršyklė
 • Slaptažodžio tvarkyklė

Išvada

VPT gali apsaugoti jūsų internetines keliones, nukreiptas į „Raspberry Pi“, leisdamas jums mėgautis internetine veikla, mažiau rūpinantis, kad pašalinius dalyvius stebėtų pašaliniai asmenys..

„ExpressVPN“ logotipas

VPN - kaip mano pasirinktas numeris 1, „ExpressVPN“ - užtikrina optimalų saugumą internete, apsaugo jūsų privatumą (prisijungus ir išjungus) ir suteikia prieigą prie internetinio turinio, kurio jūsų regione paprastai nėra..

Norėdami gauti daugiau informacijos arba įsigyti prenumeratą, apsilankykite „ExpressVPN“ svetainėje.

Alberto Adán „Raspberry Pi“, licencijuota pagal „Pixabay“ licenciją

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 59 = 66

map