Koks yra geriausias Filipinų VPN 2020 m.?


Interneto cenzūra Filipinuose yra palyginti nedidelė, palyginti su kai kuriomis kitomis Azijos šalimis.

Vyriausybei nėra taikomi apribojimai naudotis internetu, taip pat nėra pranešimų, kad vyriausybė stebi internetinius pokalbių kambarius ar vartotojų el. Laiškus. IPT reikalaujama rinkti ir saugoti duomenis iki 6 mėnesių, jei to reikalaujama. Norint gauti prieigą prie kompiuterio duomenų, reikalinga teismo nutartis.

Filipinų piliečiams garantuojama žodžio ir spaudos laisvė šalies konstitucijoje. Paprastai šalis gerbia šias teises, nepaisant prezidento įsitikinimo, kad „korumpuoti“ žurnalistai turėtų būti nužudyti.

Nors Filipinų vyriausybė nėra pernelyg ribojanti interneto prieigos klausimu, yra galimybė, kad ji gali bandyti susipažinti su jūsų interneto veiklos įrašais. Tai gali būti naudinga naudojant virtualų privatų tinklą (VPN).

VPN uždengia jūsų interneto ryšį šifravimo tunelyje, apsaugodamas jūsų internetinę veiklą nuo stebėjimo. Bet kuris VPN, kurio verta paragauti be druskos, taip pat nelaiko jokių naudotojų žurnalų, todėl vyriausybei neįmanoma pasiekti įrašų apie jūsų ankstesnes kelionių internete vietas.

Šiame straipsnyje pateikiu 5 geriausių VPN, naudojamų Filipinų viduje, sąrašą. Taip pat aptariu funkcijas, kurių turėtumėte ieškoti teikėjui.

Kaip naudotis savo VPN Filipinuose

Norėdami naudoti VPN norėdami apsaugoti internetinę veiklą, būdami Filipinų sienose, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Prenumeruokite VPN, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. (Aš rekomenduoju „ExpressVPN“.)
 2. Įdiekite VPN teikėjo programą kiekviename iš jūsų prijungtų įrenginių.
 3. Prisijunkite prie VPN paslaugos.
 4. Pasirinkite VPN serverį ir prisijunkite prie jo.
 5. Mėgaukitės savo laisve internete ir anonimiškumu.

Geriausi Filipinų VPT

Pateikiau savo geriausių VPT teikėjų testus, norėdamas nustatyti, kuriuos teikėjus geriausia naudoti „Rytų perlų“ viduje..

Aš tai radau 5 toliau išvardyti teikėjai yra geriausi VPN, skirti naudoti būnant Filipinų salyno valstijoje. Greitai atmetama:

  1. „ExpressVPN“: Šis teikėjas siūlo visapusišką apsaugą vartotojams, norintiems sumažinti internetinę veiklą. Karinio lygio šifravimas, griežta neprisijungimo politika ir platus pasaulinis serverių tinklas leidžia „ExpressVPN“ pasirinkti # 1 vartotojams Filipinuose..
  2. „NordVPN“: Šis teikėjas siūlo puikią privatumo apsaugą, didesnį nei vidutinį ryšio greitį ir aukščiausio lygio klientų palaikymą, ir visa tai už gerą kainą.
  3. „CyberGhost“: „CyberGhost“ suteikia puikią investicijų grąžą. Teikėjas siūlo greičiausius ryšio sąrašus šiame sąraše, o jo privatumo apsauga yra aukščiausio lygio.
  4. „IPVanish“: Savarankiški ir neveikiantys VPN serveriai reiškia, kad „IPVanish“ suteikia papildomą saugumo lygį tarp jūsų duomenų ir išorinių šalių. Teikėjo klientų aptarnavimas yra neabejotinas.
  5. „PrivateVPN“: Šis teikėjas gali pasigirti antraisiais šios spartos jungtimis, taip pat įspūdinga saugumo ir privatumo apsauga. Tačiau jų pasaulinė serverio aprėptis neatitinka kitų paslaugų teikėjų standartų.

Aš įvertinau 5 svarbiausius Filipinų VPN pagal šiuos kriterijus:

 • Saugumas ir privatumo apsauga
 • Ryšio greitis
 • Visuotinio tinklo serverių numeriai
 • Premija serveriams, esantiems Filipinuose
 • Pagalba klientams
 • Vietinių programų palaikymas

Čia pateikiami mano 5 geriausi geriausių VPN, kuriuos galima naudoti Filipinuose, rinkiniai.

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ yra svarbiausias pasirinkimas norint apsaugoti jūsų interneto ryšį, esant Filipinų sienoms. Šiuo metu gerai užšifruoti paslaugos ryšiai, puiki pasaulinė serverio aprėptis ir aukščiausio lygio privatumo apsauga suteikia paslaugų teikėjui aukščiausią vietą..

Britų Mergelių salose įsikūręs VPT tiekėjas neturi jokių žurnalų prisijungę prie savo klientų internetinės veiklos ir siūlo „Bitcoin“ mokėjimo galimybę.

Ryšiai, kuriuos teikia „ExpressVPN“, yra ne tik spartūs, jie yra gerai apsaugoti naudojant karinio lygio šifravimą, taip pat „IPv6“ nuotėkį, DNS nuotėkio ir užmušimo jungiklių apsaugą. Nerasta jokių duomenų viršutinių ribų ar pralaidumo apribojimų.

Su daugiau nei 3000 serverių, esančių 94 šalyse, „ExpressVPN“ yra uždengtas pasaulis, užtikrinantis optimalią prieigą prie užblokuoto turinio. Kai kurie iš šių serverių yra Filipinuose ir siūlo prieigą prie vietinių paslaugų, kai nėra namų.

Klientų palaikymą sudaro 24 valandas per parą veikiantys tiesioginiai palaikymo pokalbiai, problemų su bilietais sistema, palaikymas el. Paštu, palaikymo ir šalinimo šaltiniai, kurių galima ieškoti.

Programų palaikymas yra dar vienas skyrius, kuriame teikėjas gerai vertina rezultatus. Programos galimos „Android“, „iOS“, „MacOS“, „Windows“, „Linux“, „Chromebook“ ir „Amazon Fire“ platformoms. Taip pat galimi „Safari“, „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklių plėtiniai.

„ExpressVPN“ „MediaStreamer“ paslauga teikia intelektinių išmaniųjų televizorių, žaidimų konsolių ir priedų transliavimo dėžučių turinį ribojančią galią. Tačiau atminkite, kad „MediaStreamer“ nelaiko jūsų veiklos inkognito režimu, kaip tai daro VPN paslauga.

Argumentai už

 • Kruopštus kelių platformų palaikymas
 • P2P failų bendrinimas visuose serveriuose
 • Puikus klientų aptarnavimas
 • Aukščiausio lygio privatumas ir saugumas
 • Platus pasaulinio serverio aprėptis

Minusai

 • Tuo pačiu metu jungiamos tik 3

GERIAUSIAS FILIPINŲ VPT: „ExpressVPN“ yra geriausias turimas VPN, skirtas apsaugoti jūsų internetines keliones Filipinuose. Išsamų programų palaikymą ir visuotinę serverio aprėptį palaiko puikus klientų aptarnavimas. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija verčia bandyti teikėją nerizikuoti.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

„NordVPN“ užtikrina puikią jūsų kelionių internete apsaugą ir siūlo aukštesnę nei vidutinę apsaugą už mažesnę nei vidutinę kainą.

Dėl visų privatumo apsaugų, esančių ir už kurias yra atsižvelgiama šiame paslaugų teikėjo veikloje, nes nėra prisijungimo politikos ir „Bitcoin“ mokėjimo galimybės. Karinio lygio šifravimas, užmaskuoti serveriai ir galimybė blokuoti kenkėjiškas programas bei skelbimus - visa tai papildo optimalus saugumas.

„NordVPN“ siūlo greitą ryšį ir neapriboja duomenų apribojimų ar pralaidumo.

„NordVPN“ pasaulinė serverių aprėptis yra 5200 ir daugiau serverių 60 šalių. Nė vienas iš šių serverių nėra Filipinuose, tačiau nemažai jų serverių yra Azijos ir Ramiojo vandenyno regione.

Nors „NordVPN“ yra vienas patikimiausių VPT aplink, jų klientų aptarnavimas yra ten, kur jums to prireiks, įskaitant palaikymas el. paštu, palaikymas visą parą ir palaikymo biblioteka, kurioje galima ieškoti.

Į šio teikėjo kelių platformų palaikymą įtrauktos „Android“, „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Linux“ ir „Android TV“ platformų programos. Taip pat galimi „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklių plėtiniai.

Vieną prisijungimą naudojant „NordVPN“ serverius gali naudoti ne daugiau kaip 6 įrenginiai, galite apsaugoti visus savo įrenginius pasinaudodami išsamiu paslaugos suderinamumu su maršrutizatoriumi.

Argumentai už

 • 5 200 ir daugiau serverių 60 šalių
 • Puikus programų ir naršyklių palaikymas
 • Puiki pinigų vertė
 • Aukščiausio lygio privatumo ir saugumo apsauga

Minusai

 • Programos nėra tinkamos pradedantiesiems

DRAUDŽIAMAS BIUDŽETAS VPT: Jei ieškote išsamios VPN apsaugos, kuri nepakenks bankui, daugiau neieškokite. „NordVPN“ teikia visą jums reikalingą VPN apsaugą su aukštesnėmis nei vidutiniškai apsaugotomis jungtimis ir puikiu klientų aptarnavimu. Jūs padengėte 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

„CyberGhost“ yra geriausias pasirinkimas naujiems VPN vartotojams, ieškantiems greito ryšio greičio.

Griežta politika be registravimo ir noras priimti „Bitcoin“ reiškia, kad jūsų privatumas yra gerai apribotas „CyberGhost“. Karinis šifravimas, apsauga nuo žudiklių, skelbimų blokavimas ir dar daugiau - visa tai sukuria sceną.

Šis teikėjas pristato greičiausių greičių šiame sąraše, duomenų dangtelių ir pralaidumo apribojimų niekur nematyti.

„CyberGhost“ pasaulinį serverių tinklą sudaro 3600 ir daugiau serverių 60-yje pasaulio šalių. Filipinuose nerandama jokių serverių, tačiau jų yra nemažai.

Mažai tikėtinu atveju, jei iškiltų problemų dėl „CyberGhost“ VPN paslaugos, galite pasikliauti tiesioginiu palaikymo pokalbiu, pagalbos palaikymo biblioteka, kurioje galima ieškoti, ir problemų bilietų sistema..

Visos tiekėjo programos yra lengvai naudojamos, todėl „CyberGhost“ yra puiki galimybė naujiems VPN vartotojams. Galimos „iOS“, „Android“, „Windows“ ir „MacOS“ programos, taip pat „Android TV“ ir „Amazon Fire“ įrenginių sąrankos programos. Taip pat galimi „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklių plėtiniai.

Jei manote, kad „CyberGhost“ turtingas 7 vienalaikių jungčių apribojimas yra ribojantis, galite apsaugoti visus savo prijungtus įrenginius naudodami vieną prieigos tašką, naudodami paslaugos kelvedžio palaikymą..

Argumentai už

 • Lengvai naudojamos programos populiariausioms platformoms
 • Greičiausias ryšio greitis 5 populiariausiuose
 • Virš vidutinio pasaulinio serverių tinklo
 • Aukščiausio lygio privatumas ir saugumo aprėptis

Minusai

 • Programoms trūksta išplėstinių parinkčių, rastų kitų teikėjų programose

Geriausias grynojo greičio VPT: „CyberGhost“ yra puiki galimybė naujiems VPN vartotojams ir ieškantiems neapdoroto greičio. Jei norite transliuoti srautą, atsisiųsti didžiulius failus ar užsiimti kita internetinę veiklą, vertinančią greitį, „CyberGhost“ yra jums skirtas VPN. 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

4. „IPVanish“

„IPVanish“ logotipas

„IPVanish“ nuosavas ir valdomas serverių tinklas padeda užtikrinti, kad trečiosios šalys niekada neturėtų prieigos prie jūsų asmeninės informacijos. Taip pat atrodo gerai užšifruoti ryšiai ir puikus klientų aptarnavimas.

Dėl greito paslaugų teikėjo greito ir užšifruoto ryšio jūsų IPNanish ryšys bus saugus. Nužudyk jungiklį apsauga, automatinis prisijungimas ir DNS nutekėjimas apsauga visi prideda apsaugą. Duomenų ribos ir pralaidumo apribojimai niekada nevaržo jūsų linksmybių internete.

„IPVanish“ privatumo apsauga yra šiek tiek maišyta. Teikėjas neturi žurnalų ir turi bei prižiūri savo serverių tinklą, tačiau jam trūksta kriptovaliutos prenumeratos mokėjimo galimybės.

Turėdami daugiau nei 1 300 serverių 50 ir daugiau šalių visame pasaulyje, „IPVanish“ tikriausiai gali atblokuoti bet kokį turinį, į kurį renkatės. Jis turi 6 serverius, esančius Filipinuose, tuo atveju, jei jums reikia namų skonio, kai esate lauke ir esate.

„IPVanish“ suteikė jums pagalbos palaikymo galimybę, naudodamasi el. Pašto palaikymu, palaikymu visą parą ir visą parą palaikančiomis palaikymo bibliotekomis.

Nors teikėjas nesiūlo naršyklės plėtinių, jis siūlo programas, skirtas „Chromebook“, „iOS“, „MacOS“, „Android“, „Windows“ ir „Amazon Fire“ platformoms..

Įrenginiams, neįtrauktiems į aukščiau esantį sąrašą, arba tiems, kuriems to reikia daugiau nei 10 vienu metu veikiančių jungčių, „IPVanish“ maršrutizatoriaus suderinamumas apims viską.

Argumentai už

 • Turi ir valdo savo pasaulinį serverių tinklą
 • Vienoje sąskaitoje leidžiama 10 vienu metu jungčių
 • Aukščiausio lygio saugumas

Minusai

 • Nėra naršyklės plėtinių
 • Nėra „Bitcoin“ mokėjimo galimybės

PAPILDOMAI SAUGIOS PASLAUGOS: „IPVanish“ nuosavas ir neveikiantis serverių tinklas apsaugo trečiųjų šalių pakaitos operatorius nuo saugumo lygties. Jo gerai užšifruoti ryšiai apsaugo jus internete. Būtų puiku, jei teikėjas sustabdytų savo 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją iki 30 dienų pramonės standarto.

5. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ logotipas

„PrivateVPN“ teikia antrąją greičiausią jungtį šiame etape ir leidžia „P2P“ naudoti visuose savo pripažintame kompaktiškame serverių tinkle serveriais..

„Privatus“ yra šio teikėjo vardas ir jis pateikiamas privatumo skyriuje. „PrivateVPN“ nelaiko jokio vartotojo žurnalo ir padeda išlaikyti slaptą jūsų mokėjimo informaciją naudojant „Bitcoin“ mokėjimo parinktį.

Spartus „PrivateVPN“ ryšys niekada nereikalauja mėnesinių duomenų viršutinės ribos ar pralaidumo apribojimų. Be to, jie yra gerai apsaugoti dėl karinio lygmens šifravimo, apsaugos nuo užmušimo ir automatinio prisijungimo apsaugos ir dar daugiau.

Visuotinė serverių aprėptis yra nedidelė, palyginti su „PrivateVPN“, nes 150 teikėjo serverių yra 60 šalių. Jie turi serverį, esantį Filipinuose, todėl galite patikrinti, ar keliaujate į užsienį. P2P failų dalijimasis yra visų jų serverių.

Jei kyla problemų dėl „PrivateVPN“ paslaugos, kuriai reikia greito atsakymo, geriau tikėtis, kad problema iškyla darbo valandomis. Teikėjas siūlo tiesioginį palaikymo pokalbį, tačiau jis negalimas visą parą. Kai niekas nesinaudoja klaviatūra, yra kontaktų forma ir DUK.

Programų palaikymas taip pat gana ribotas, o vietinės programos galimos tik „Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“ platformoms. Negalimi jokie naršyklės plėtiniai. Įrenginių, nepatenkančių į programų sąrašą, apsauga pasiekiama teikėjo maršrutizatoriaus suderinamumu. Tai taip pat pravers, jei reikia daugiau nei 6 vienu metu veikiančių jungčių.

Argumentai už

 • Antras greičiausias ryšio greitis iš 5 geriausių
 • Iki 6 jungčių vienu metu
 • P2P failų bendrinimas visuose serveriuose

Minusai

 • Serverio aprėptis yra nedidelė
 • Klientų palaikymas nėra visą parą

„P2P“ VARTOTOJAI SVEIKI ATVYK:: „PrivateVPN“ yra puikus pasirinkimas Filipinuose esantiems vartotojams, kurie ieško geriausio būdo keistis failais naudojant torrenting. Esant antrajam greičiausiajam ryšio spartai šiame sąraše ir P2P veiklai leidžiant visuose serveriuose, „PrivateVPN“ yra geriausias sprendimas torrentams. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Ar nemokamas VPN yra geras pasirinkimas norint mane apsaugoti Filipinuose?

Nors yra daugybė „nemokamų“ VPT teikėjų, negaliu rekomenduoti jų naudoti, kad apsaugotumėte su internetu susijusią veiklą, kai esate Filipinų sienose..

Pamatysite, kad dauguma „nemokamų“ VPN paslaugų yra toli gražu nemokamos paslėptos išlaidos ir rizika dėl privatumo.

Daugybė „sans-charge“ VPN uždirba pinigus, kad galėtų išlaikyti savo šviesą, stebėdami vartotojų keliones internete, išsaugodami informaciją dideliame ol faile ir pardavę ją didžiausią kainą pasiūliusiam asmeniui. Jei jie nori parduoti jūsų asmeninę informaciją, jie greičiausiai perduos Filipinų vyriausybės agentams, jei jiems paskambins.

Kitas būdas, kai nemokami VPT uždirba dolerį ar du, yra injekcija nepageidaujamos reklamos ir stebėjimo slapukai į savo naršymo sesijas. Tai yra priešingybė jūsų ieškomam privačiam VPN.

Laikas yra pinigai, ir nemokamų VPN teikėjai jums taip pat kainuos. Galite būti ilgai laukti, kol bus leista užmegzti ryšį su VPN serveriu, ir tada pamatysite, kad jūsų serverio pasirinkimas yra ribotas. Tai yra, jei net jūs gauti pasirinkti serverį.

Kai esate prisijungę, gali būti, kad pamatysite, kad jūsų ryšio greitis yra sumažintas, o jums gali būti taikoma mėnesinė duomenų riba, kurią naudojate.

Nei vienas iš jų neskamba gerai, ar ne?

Kodėl jums reikia VPN Filipinuose??

Interneto laisvė Filipinuose šiek tiek pablogėjo 2018 m. „Freedom House“ mano, kad šalis yra „iš dalies laisva“.

Per 2017 m. Birželio mėn. - 2018 m. Gegužę vyriausybė per didelius renginius keliuose miestuose uždarė mobiliųjų telefonų tinklus. Kiekvieną kartą kaip priežastį jie paminėjo „visuomenės saugumą“.

Nemažai žurnalistų ir internetinių tinklaraštininkų buvo apkaltinti šmeižtu už interneto kritiką. Stebėjimas po to, kai vyriausybė įsigijo naują stebėjimo įrangą, vis labiau rūpėjo.

VPN apsaugo jūsų veiklą internete nuo stebėjimo ir užtikrina prieigą prie interneto turinio, kurį vyriausybė gali blokuoti. Galite lengvai išvengti vyriausybės kliūčių prisijungdami prie VPN serverio kitoje šalyje.

Kaip padidinti savo internetinį privatumą Filipinuose

Nors daugumoje VPN programų galite apsaugoti internetinę veiklą vienu paspaudimu, taip pat turėtumėte pasinaudoti papildoma apsauga, kurią galite gauti vos keliais papildomais paspaudimais.

Jei įmanoma, būtinai įjunkite

 • Ryšio užtemimas (užmaskuoja jūsų VPN naudojimą kaip įprastą interneto srautą)
 • Ryšys „peštynės“ (kita ryšio užtemimo forma)
 • Nužudymo jungiklio apsauga (žudo jūsų interneto ryšį, jei prarandate ryšį su VPN serveriu)
 • Automatiškai prisijungti (automatiškai atkuria jūsų ryšį su VPN serveriu, jei atsitiktinai sumažėja)

ir visas kitas funkcijas, skirtas paslėpti jūsų internetinę animaciją.

Nesusiję su VPN būdai, kaip apsaugoti jūsų anonimiškumą internete, apima užšifruoto el. Pašto paslaugų teikėjo naudojimą, vengimą viešų „Wi-Fi“ interneto prieigos taškų ir saugesnės naršyklės, tokios kaip „Tor“, naudojimą..

Pastaba apie VPN naršyklės plėtinių naudojimą

Galbūt pastebėjote, kad daugelis mano apžvelgiamų VPT siūlo naršyklės plėtinius. Šie plėtiniai, dažniausiai prieinami „Chrome“ ir „Firefox“ platformoms, o kartais ir „Safari“ platformai, apsaugo jūsų naršyklės seansus pelės paspaudimu..

Nors tai yra gana patogu, atminkite tai tik jūsų naršyklės veikla yra apsaugota naudojant plėtinį. Visa kita jūsų įrenginyje vykdoma veikla, tokia kaip kankinimas, transliacija ir kita su internetu susijusi veikla, vis dar palikta stebėjimo ir stebėjimo galimybėms..

Jei naudojate savo naršyklę norėdami apmokėti sąskaitą, patikrinti banko sąskaitos likutį ar apsipirkti, VPN plėtinys jus tinkamai apsaugos. Tačiau jei naudojate kitas programas ir paslaugas ne naršyklėje, būtinai suaktyvinkite savo VPN teikėjo programą, kad apsaugotumėte visus internetinius dalykus.

Kas dar galiu naudoti VPN??

Nors dauguma žmonių galvoja apie VPT kaip apie būdą apsaugoti savo internetinę veiklą nuo smalsių IPT, vyriausybės tipų ir įsilaužėlių žvilgsnių, VPT gali padaryti daug daugiau.

VPN taip pat gali parodyti, kad esate kitoje vietoje. Nors jūs galite būti Kvedzono mieste, VPT gali parodyti, kad esate Niujorke. Tai atveria prieigą prie svetainių, paslaugų ir kitos interneto veiklos, kuri paprastai gali būti užblokuota jūsų regione.

Buvo žinoma, kad kai kurie IPT trikdo vartotojo interneto ryšį, kai jie pasiekia svetaines ar paslaugas, kurių nėra IPT patvirtintų svetainių sąraše. VPN gali užkirsti kelią tam.

Išvada

Jei gyvenate Filipinuose ar lankotės Filipinuose, patariate naudoti virtualų privatų tinklą, kad apsaugotumėte ir patobulintumėte savo internetinę veiklą.

„ExpressVPN“ logotipas

Naudodamiesi VPN - kaip mano geriausias pasirinkimas, „ExpressVPN“ - apsaugosite internetines keliones nuo stebėjimo ir stebėjimo, naršymo seansus paslėpsite ir niekada nereikės jaudintis, kad kas nors kitas žino, kokius failus bendrinate, ar žiūrimus filmus..

Norėdami gauti daugiau informacijos arba įsigyti prenumeratą, apsilankykite „ExpressVPN“ svetainėje.

„Filipinų vėliava“, autorius titus_jr0, licencijuota pagal „Pixabay“ licenciją

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 2

map