Koks yra geriausias NBC VPN 2020 m.?


Nacionalinė transliavimo kompanija (NBC) buvo įkurta 1926 m. Kaip radijo tinklas, todėl tai yra seniausias pagrindinis transliavimo tinklas JAV. Šiuo metu tinklą turi 13 priklausančių ir valdomų televizijos stočių ir beveik 200 filialų visoje JAV.

Dabar NBC priklauso televizijos ir srautinių tinklų grupei, vadinamai NBCUniversal. Bendrovė savo naują transliacijos paslaugą „Peacock“ pradės naudoti 2020 m.

Deja, žiūrintiesiems, gyvenantiems ne JAV ar keliaujantiems už JAV, NBC ir jo kolegos tinklai nėra pasiekiami dėl turinio licencijavimo konfliktų. 

Tačiau yra būdas NBC gerbėjams ištaisyti „gyvą spalvą“. Jis vadinamas VPN.

Virtualus privatus tinklas (VPN) yra patikimas ir paprastas būdas saugiai pasiekti geografiškai užblokuotą turinį, tokį, kokį siūlo NBC ir kitos srautinio perdavimo paslaugos..

VPT gali laikinai priskirti jūsų prie interneto prijungtam įrenginiui naują IP adresą, kad jis atrodytų taip, tarsi šiuo metu esate kitoje pasaulio vietoje..

Tokiu atveju, VPT paaiškėtų, kad vartotojas, esantis už JAV ribų, iš tikrųjų yra valstybėje. Tai leistų NBC suteikti „gerai“ vartotojui prieigą prie savo srautinio turinio.

VPN ne tik suteikia prieigą prie geografiškai užblokuoto turinio, pavyzdžiui, NBC ir kitų srautinio perdavimo paslaugų, bet ir atlieka puikų darbą, saugant visą jūsų internetinę veiklą nuo smalsių kitų akių..

VPT užkoduoja jūsų interneto ryšį šifravimo tunelyje, neleidžiant niekam stebėti jūsų kelionių internete. Tai neleidžia įsilaužėliams pavogti jums svarbios informacijos, pvz., Kreditinių kortelių numerių, patikrinti sąskaitos informaciją ar prisijungimo kredencialus.

Čia pateikiami 5 geriausi VPN, skirti žiūrėti NBC.

Geriausi NBC stebėjimo VPN

Aš įdėjau visus savo mėgstamus VPT teikėjus griežtai išbandydamas ir šie 5 VPN geriausiai veikė atjungdami NBC. Čia yra santrauka:

  1. „ExpressVPN“: Šis teikėjas turi daugybę serverių, esančių JAV, užtikrindamas patikimą prieigą prie NBC transliacijos paslaugos. Paslaugų teikėjo ypač greiti ryšiai gali lengvai valdyti NBC 1080p srautus ir bus pasirengę 4K srautiniam perdavimui, kai tik jis taps prieinamas.
  2. „NordVPN“: Šis teikėjas taip pat siūlo daugybę JAV serverių ir atlieka puikų darbą atblokuodamas NBC ir kitus JAV transliacijos teikėjus. Puikus pasirinkimas mąstantiems vartotojams.
  3. „CyberGhost“: Šis teikėjas yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems VPN vartotojams. Ši paslauga teikia greitą greitį iš srautams optimizuotų serverių. Tai dar viena mažos kainos VPN parinktis.
  4. „PrivateVPN“: Nors šis paslaugų teikėjas yra gana naujas ir vis dar plečia savo pasaulinį serverių tinklą, jis turi daugybę JAV serverių, užtikrinančių patikimą prieigą prie NBC ir kitų paslaugų..
  5. „Surfshark“: Nors šis teikėjas tam tikrose kategorijose gali atsilikti nuo kitų šiame sąraše esančių paslaugų teikėjų, atrodo, kad kaskart pažvelgus į tai gerėja. Akcentuojamas nuolat augantis serverių tinklas ir greitas atsisiuntimo greitis.

Įvertinau ir reitinguoju aukščiausius NBC VPN pagal šiuos kriterijus:

 • Serveriai, įsikūrę JAV.
 • Atblokuoja NBC ir kitas populiarias transliacijos paslaugas
 • Patikimos jungtys, pakankamai greitos HD srautams
 • Stipri privatumo ir saugumo apsauga
 • Kelių platformų palaikymas
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas

Pateikiame 5 populiariausių VPN, skirtų naudoti su NBC, sąrašą.

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ yra geriausias pasirinkimas norint atblokuoti ir patobulinti jūsų NBC žiūrėjimo seansus.

Teikėjas turi 3000 ir daugiau serverių, esančių 94 pasaulio šalyse. Nemažai šių serverių yra keliuose JAV miestuose. Ši paslauga ne tik patikimai atblokuoja NBC, bet ir puikiai atveria prieigą prie „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime“, „BBC iPlayer“ ir kitų transliavimo paslaugų..

„ExpressVPN“ teikia ryšio spartą, kuria galima lengvai valdyti NBC siūlomus HD srautus. Jie, jie net pasirengę 4K turiniui. Jokių duomenų apribojimų ar pralaidumo apribojimų nėra, kad sugadintumėte linksmybes.

Ši paslauga apsaugo jų vartotojų interneto ryšius, naudojant banko lygio šifravimą. Be to, yra apsauga nuo žudymo jungiklių, taip pat apsauga nuo IPv6 ir DNS.

Jūsų privatumas taip pat yra gerai apsaugotas dėl griežtos neprisijungimo politikos ir galimybės susimokėti už prenumeratą naudojantis „Bitcoin“.

Teikėjas siūlo programas daugeliui iš NBC suderinamų platformų, įskaitant „MacOS“, „iOS“, „Android“, „Windows“, „Linux“ ir „Amazon Fire“ platformas. „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklės plėtiniai galimi norint apsaugoti naršyklės žiūrėjimo seansus.

Vienoje sąskaitoje leidžiami 5 vienalaikiai ryšiai. Platus maršrutizatoriaus suderinamumas apsaugo visus jūsų prijungtus įrenginius.

„ExpressVPN“ „MediaStreamer“ DNS paslauga atveria NBC prieigą prie televizorių priedų, žaidimų konsolių ir išmaniųjų televizorių. Tačiau atminkite, kad „MediaStreamer“ trūksta užšifruotos paslaugos VPN pasiūlymo apsaugos.

Galite pasikliauti visą parą dirbančiu klientų palaikymu, palaikydami visą parą veikiančius pokalbius, palaikymą el. Paštu, palaikymo bilietų sekimo sistemą ir ieškodami trikčių šalinimo bei palaikymo žinių bazių..

Argumentai už:

 • Daugybė NBC palaikančių serverių
 • HD ir 4K jungčių greitis
 • Klientų palaikymas visą parą
 • Gerai užšifruoti ryšiai
 • Puiki privatumo apsauga

Minusai:

 • Kaina didesnė nei daugelio palyginamų VPT teikėjų

Geriausias NBC VPT: „ExpressVPN“ yra mano geriausias pasirinkimas norint atblokuoti NBC transliacijos paslaugą iš už JAV ribų. Teikėjas teikia nepaprastą atsisiuntimo greitį, kuris yra gerai apsaugotas nuo išorinių akių. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Perskaitykite visą mano „ExpressVPN“ apžvalgą.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

„NordVPN“ teikia patikimas, HD turinčias, gerai apsaugotas jungtis, kurios lengvai atblokuoja NBC televizijos srautus „Peacock“ gerbėjams už JAV ribų. Maža teikėjo kaina bus patraukli biudžetą žiūrintiems žiūrovams..

Pasaulinį „NordVPN“ serverių tinklą sudaro daugiau nei 5400 serverių, kurie yra dislokuoti 60 šalių aplink pasauli. Daugiau nei 1 600 iš šių serverių yra JAV pagrįsti ir teikia patikimą prieigą prie NBC, taip pat kitas srautines paslaugas.

Šis teikėjas teikia HD spartą atsisiuntimo spartą, kurios niekada neriboja duomenų ribos ar pralaidumo apribojimai.

Šie patikimi ryšiai yra gerai apsaugoti dėl vyriausybės lygio šifravimo, pasirinkimo perjungimo parinkties ir galimybės užkirsti kelią DNS nutekėjimams ir IPv6 nutekėjimams. Ši paslauga taip pat blokuoja skelbimus ir kenkėjiškas programas.

Privatumas internete yra dar vienas dalykas, dėl kurio jums nereikės jaudintis užsiprenumeravus „NordVPN“ „Nėra serverio žurnalų“ politika ir tai, kad jie priima „Bitcoin“ mainais už savo paslaugas.

Teikėjo programų palaikymas apima „MacOS“, „Windows“, „Linux“, „iOS“, „Android“ ir „Android TV“ įrenginių programas. Galimi „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklių plėtiniai. Išsamus maršrutizatoriaus suderinamumas apsaugo visus jūsų prijungtus įrenginius. Galimi iš anksto sukonfigūruoti maršrutizatoriai.

Palaikymas yra pasiūlymas visą parą dėka „NordVPN“ el. Pašto palaikymo, 24 valandas per parą veikiančio palaikymo pokalbio ir ieškomos pagalbos duomenų bazės..

Argumentai už:

 • 1 600+ NBC atblokuojančių serverių JAV.
 • HD jungtys
 • Biudžeto kaina
 • Puiki privatumo ir saugumo apsauga

Minusai:

 • Programos gali būti patogesnės vartotojui

GERIAUSI BIUDŽETO APSILANKYTOJŲ BET: „NordVPN“ yra geriausias VPN biudžetą žiūrintiems NBC žiūrovams. Teikėjas teikia HD parengties spartą ir aukščiausią saugumo ir privatumo apsaugą. Jūs padengėte 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Perskaitykite visą mano „NordVPN“ apžvalgą.

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

„CyberGhost“ uždirba pirmą vietą 5 geriausiųjų dėka patikima prieiga prie daugybės transliacijos paslaugų, pvz., NBC ir lengvai naudojamomis programomis, todėl tai tampa patrauklia galimybe pirmą kartą naudojamiems VPN vartotojams.

Teikėjo pasaulis yra gerai padengtas serveriais, turinčiais 6200 ir daugiau serverių 90 šalių. Daugiau nei 1 300 iš šių serverių yra JAV. Jie suteikia puikią atblokavimo galią NBC, CBS, „Netflix“ ir kitiems.

„CyberGhost“ ryšio greitis gali būti trečiasis greičiausias šioje apyvartoje, tačiau tai nereiškia, kad jie yra lėti. Jie gali lengvai valdyti HD ir 4K vaizdo srautus, taip pat didelius failų atsisiuntimus. Teikėjas niekada netaiko duomenų apribojimų ar pralaidumo apribojimų.

Karinis standartinis šifravimas apsaugo jūsų internetinę veiklą nuo stebėjimo. Kitos funkcijos apima galimybę blokuoti skelbimus, kenksmingas svetaines ir internetinį stebėjimą. Ši paslauga taip pat gali priversti svetaines aptarnauti savo puslapių HTTPS versijas, jei tokios yra.

Dėl „CyberGhost“ neprisijungimo politikos ir „Bitcoin“ prenumeratos mokėjimo parinkties privatumas nėra problema.

Pradedantieji VPN vartotojai įvertins lengvai naudojamas programas galima „Windows“, „iOS“, „MacOS“, „Android“, „Linux“, „Amazon Fire“ ir „Android TV“ platformoms. Išsami „CyberGhost“ maršrutizatoriaus apsauga apsaugo kitus jūsų prijungtus įrenginius, taip pat yra iš anksto sukonfigūruoti maršrutizatoriai. Vienu metu gali prisijungti iki 7 įrenginių.

Pagalba klientams susideda iš tiesioginio palaikymo pokalbio, pagalbos ieškomos bibliotekos ir paramos bilieto pateikimo formos.

Argumentai už:

 • Atblokuoja NBC ir kitas populiarias transliacijos paslaugas
 • Užtikrina sklandų HD ir 4K vaizdo srautą
 • Aukščiausio lygio programų palaikymas
 • Puiki privatumo apsauga

Minusai:

 • Programoms trūksta papildomų galimybių, kurias siūlo kitų teikėjų programos

GERIAUSI „NEWBIE“ VPT VARTOTOJAI: „CyberGhost“ daro patrauklų pasirinkimą naujiems VPN vartotojams, norintiems lengvai naudotis savo įrenginiais, tuo pačiu pagerinant jų prieigą prie srautinio perdavimo paslaugų, tokių kaip NBC. 45 dienų nerizikinga pinigų grąžinimo garantija.

Perskaitykite visą mano „CyberGhost“ apžvalgą.

4. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ logotipas

„PrivateVPN“ yra santykinai naujokas VPN arenoje, ir panašu, kad jis vis dar dirba su savo pasauline serverio aprėptimi. Tačiau paslaugų teikėjas pelnė gerus rezultatus kitose paslaugų arenose.

Nors 150 ir daugiau serverių yra nedaug, palyginti su konkurentais, „PrivateVPN“ juos gerai pozicionavo, pasiskirstę tarp 60 šalių, įskaitant JAV. Tai reiškia, kad teikėjas gali atblokuoti NBC, „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ir kitas srautinio perdavimo paslaugas.

„PrivateVPN“ ryšio greitis yra greitas, beveik bet kokią internetinę veiklą, apie kurią galite galvoti, įskaitant HD ir 4K vaizdo įrašų transliaciją.

„PrivateVPN“ atlieka aukščiausią darbą - saugo savo klientų interneto ryšius, užšifruodami juos banko lygio apsauga. Teikėjas teikia papildomą apsaugą su žudymo jungikliu ir automatinio prisijungimo apsauga, IPv6 ir DNS nuotėkio apsauga bei „Stealth VPN“ apsauga, slepiančia jūsų VPN veiklą.

„PrivateVPN“ niekada nelaiko jokių žurnalų, o „Bitcoin“ mokėjimo galimybė apsaugo jūsų mokėjimo informaciją.

„PrivateVPN“ programų palaikymas yra šiek tiek lengvas, o programos pasiekiamos tik „MacOS“, „Windows“, „Android“ ir „iOS“ įrenginių platformoms. Tačiau yra ir „Linux“ įrenginių sąrankos instrukcijų, taip pat daugybės maršrutizatorių. Viename prisijungimo kredencialų rinkinyje leidžiama naudoti iki 6 vienu metu vykstančių jungčių.

Klientų palaikymas tęsia mūsų nustatytą „tinkamą, bet ne akinantį“ standartą, naudodamas tiesioginį palaikymą (ne visą parą), „Susisiekite su mumis“ formą ir neieškomą DUK skyrių.

Argumentai už:

 • HD ir 4K srautams pritaikytos atsisiuntimo spartos
 • Iki 6 jungčių vienu metu
 • Suteikia prieigą NBC ir kitiems JAV transliacijos teikėjams

Minusai:

 • Palyginti su kitais teikėjais, serverių skaičius yra trumpas
 • Klientų palaikymas nėra visą parą

Greitas greitis pažengusiems vartotojams: „PrivateVPN“ siūlo greitą ir lengvai pritaikomą VPN paslaugą, teikiančią daugybę galimybių pažengusiems vartotojams, kuriems nereikia daug rankų. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Perskaitykite visą mano apžvalgą apie „PrivateVPN“.

5. „Surfshark“

„SurfShark“ logotipas

Šį kartą „Surfshark“ sudaro sąrašą, nes patikimai atblokavo NBC ir kitas televizijos transliacijos paslaugas bei nuolat plečiasi serverių tinklas..

Pasaulinis „Surfshark“ serverių aprėptis pastaruoju metu labai padidėjo, padvigubindamas jų skaičių nuo paskutinio karto, kai atkreipiau dėmesį (1 040 serverių, turinčių 61 ar daugiau šalių). Teikėjas atblokuoja NBC, taip pat kitas srautines paslaugas, tokias kaip „Amazon Prime“ vaizdo įrašas, Vudu, Hulu ir kiti.

„Surfshark“ ryšio greitis įsibėgėja greičiausiai po 4, tačiau tai nereiškia, kad jų atsisiuntimo greitis yra lėtas. Šis teikėjas turi daugiau nei pakankamai arklio galių, nes lengvai gali valdyti tiek HD, tiek 4K turinį.

Karinio lygio šifravimas, apsauga nuo žudiklių ir skelbimų bei kenkėjiškų programų blokavimo galimybės suteikia visapusišką saugumą internete. Privatumas nėra problema ir dėl griežtos neprisijungimo politikos ir „Bitcoin“ prenumeratos mokėjimo galimybės.

Gimtosios programos palaikymą sudaro programos, skirtos „Linux“, „iOS“, „Android“, „Windows“, „MacOS“ ir „Amazon Fire TV“ platformoms. Galimi „Firefox“ ir „Chrome“ naršyklių plėtiniai. Maršrutizatoriaus palaikymas galimas norint apsaugoti kitus prijungtus įrenginius. Teikėjas leidžia neįprastai dosniai neribotas vienalaikių jungčių skaičius.

Pagalba klientams teikiama paieškos bibliotekoje, kontaktų formoje ir tiesioginiuose palaikymo pokalbiuose.

Argumentai už:

 • Patikimas ryšys su NBC ir kitomis paslaugomis
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Išsami privatumo ir saugumo apsauga

Minusai:

 • Programų palaikymas galėtų būti geresnis
 • Nr. 24/7 palaikymo agento pokalbiai

TOKIAMAS ŠEIMŲ IR KITŲ DIDELIŲ GRUPIŲ RINKINYS: „Surfshark“ suteikia puikią prieigą prie NBC ir kitų transliavimo paslaugų. Neribotas ryšys bus patrauklus visiems vartotojams, kuriems reikalinga apsauga didelėms šeimoms, įmonėms ar mažų salų gyventojams. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Perskaitykite visą mano apžvalgą apie „Surfshark“.

Kaip naudoti VPN žiūrint NBC laidas

Galite naudoti VPN, kad atblokuotumėte JAV pagrįstą NBC srautinio perdavimo paslaugą atlikdami keletą paprastų žingsnių:

 1. Pirmiausia užsiprenumeruokite VPN.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite teikėjo VPN programą (-as) į savo mėgstamą (-us) įrenginį (-ius)..
 3. Prisijunkite prie VPN serverio JAV.
 4. Perpildykite savo mėgstamas NBC programas.

Ar nemokamas VPN yra geras pasirinkimas norint pasiekti NBC?

Jei esate nuolatinis mano svetainės skaitytojas, žinosite, kad nepritariu nemokamų VPT naudojimui. Norint naudotis nemokamu teikėju, paprasčiausiai yra per daug trūkumų.

Turbūt svarbiausia žinoti, kai reikia atblokuoti srautinių transliacijų paslaugas, kad daugelis srautinio perdavimo paslaugų yra gana geros blokuodamos VPN vartotojus prieigą prie savo turinio.

Kai srautinio perdavimo paslauga nustato VPN teikėjo IP adresą, jie greitai blokuoja tą IP adresą, sustabdydami prieigą prie jų turinio. Tuomet VPT teikėjas turi nustatyti naujus IP adresus, kad vėl galėtų įgalinti srautinio perdavimo paslaugą.

Šis virtualus „whack-a-mol“ žaidimas pirmyn ir atgal yra nuolatinės varžybos. Daugelis nemokamų VPT teikėjų neturi finansinių išteklių konkuruoti.

Net jei kažkaip rasite VPT teikėją, siūlantį prieigą prie NBC serverių, nesidžiaugsite VPN veikimu. Daugelis nemokamų VPT nustato savo vartotojų ryšio greitį taip pat nustatykite dienos ar mėnesio duomenų viršutinę ribą savo klientų naudojimui.

Ar kuris iš tų garso srautui yra draugiškas??

Be to, daugelis nemokamų VPN neleidžia jums pasirinkti naudojamo VPN serverio. Vietoj to, jie automatiškai sujungs jus su pasirinktu serveriu. Šis serveris gali neturėti prieigos prie NBC ar kitų transliavimo paslaugų.

Taip pat gali būti, kad mokėsite pagal savo privatumą, kai naudojate „nemokamą“ VPN. Daugybė nemokamų VPN stebėti ir registruoti savo vartotojų internetinių kelionių žurnalus. Tada jie parduoda informaciją didžiausią kainą pasiūliusiam pirkėjui.

Be to, kiti nemokamų VPN į savo vartotojų naršymo seansus įterpia nepageidaujamus stebėjimo slapukus ir skelbimus.

Padaryk sau paslaugą: Išleisk keletą dolerių per mėnesį už patikimą VPT - džiaugsiesi, kad tai padarei.

Ar galiu žiūrėti tiesiogines NBC tiesiogines transliacijas iš JAV?

NBC siūlo tiesioginius pasirinktų vietinių filialų srautus jų svetainėje ir jų programose. Tai puikus būdas palaikyti ryšį su vietinėmis naujienomis ir kitomis vietinėmis programomis.

Tačiau, kol NBC leidžia jums žiūrėti tiesioginį srautą, turite gauti leidimą patvirtindami savo televizijos paslaugų teikėjo prenumeratą (kabelinį ar palydovinį)..

Taigi prieš išvykdami iš JAV būtinai gaukite leidimą žiūrėti tiesioginį srautą, kitaip jums bus leidžiama žiūrėti tik pagal poreikį.

Išvada

Jei esate NBC televizijos laidų gerbėjas, keliausiantis už JAV ribų, labai rekomenduoju užsisakyti VPN paslaugą.

VPT - kaip mano pasirinktas numeris 1, „ExpressVPN“ - atvers prieigą prie NBC ir kitų televizijos transliacijų paslaugų, esančių JAV..

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ yra geriausias VPN, suteikiantis prieigą prie NBC ir kitų srautinių perdavimo paslaugų, esančių JAV. Didelis JAV serverių tinklas, spartūs ryšiai, puikus vietinių programų palaikymas ir aukščiausio lygio privatumo ir saugos apsaugos priemonės - tai geriausias būdas pagerinti ir apsaugoti jūsų internetinę veiklą..

Norėdami gauti daugiau informacijos arba įsigyti prenumeratą, apsilankykite „ExpressVPN“ svetainėje.

PXHere „NBC“, licencijuota pagal CC0 BY 1.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 − = 75

map