Koks yra geriausias „Ubuntu“ VPT 2020 m.?


„Ubuntu“ yra populiari „Linux“ versija, pagrįsta „Debian Linux“ paskirstymu. „Ubuntu“ nemokamai siūlo „Canonical Ltd“, kuri už tam tikrą mokestį teikia ir komercinę paramą.

„Linux“ yra į „Unix“ panaši atvirojo kodo operacinė sistema, iš pradžių sukurta veikti asmeniniuose kompiuteriuose, kuriuose veikia „Intel x86“ architektūra. Nuo pat išleidimo 1991 m. Įvairios organizacijos vartotojams išleido pritaikytus „Linux“ skonius, įskaitant „Ubuntu“ ir kitus..

Nors „Unbuntu“ teikia puikų lokalų saugumą, „Ubuntu“ vartotojų internete laukia daugybė saugumo ir privatumo siaubų. Bet kada prisijungę prie interneto galite rizikuoti, kad trečioji šalis pažeis jūsų privatumą ir pavogs jūsų asmeninę bei su verslu susijusią informaciją..

Virtualus privatus tinklas (VPN) suteikia optimalų privatumą ir saugumą „Linux“ vartotojams, kai jie užsiima internetine veikla.

VPT teikia užšifruotą jūsų interneto ryšio apsaugą, apsaugodamas jūsų naršymą, atsisiuntimą, srautinį perdavimą ir kitą internetinę veiklą nuo valdžios, jūsų interneto paslaugų teikėjo ir kitų „Nosy Nellies“ stebimų..

VPT taip pat atveria prieigą prie internetinio turinio, kuriam paprastai gali būti apribota prieiga jūsų vietoje. Tai apima riboto srauto transliavimo paslaugas (tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir kt.), Internetinių žaidimų arenas ir kitas paslaugas.

Nors „Ubuntu“ ir kiti „Linux“ skoniai yra populiarūs, jų vartotojų skaičius niekur nepanašus į kitų operacinių sistemų, tokių kaip „MacOS“ ir „Windows“, skaičių. Tai reiškia, kad daugelis VPT teikėjų nesiūlo programų, skirtų naudoti su platforma.

Tai reiškia Surasti VPN, siūlantį savąją „Ubuntu“ programos palaikymą, yra tikra premija.

Šiame straipsnyje mes sutelksime dėmesį į 5 VPN teikėjus, siūlančius savųjų programų palaikymą „Ubuntu“.

Koks yra geriausias VPN, skirtas naudoti su „Ubuntu“?

Išsamūs bandymai parodė, kad šie 5 VPN yra geriausi naudoti su „Ubuntu“ operacine sistema. Čia yra santrauka:

 1. „ExpressVPN“: Šis teikėjas yra geriausias pasirinkimas norint apsaugoti jūsų su Ubuntu susijusią internetinę veiklą. Nors programa sukurta pagal simbolius, ja lengva naudotis ir joje yra keli mygtuko paspaudimai.
 2. „NordVPN“: Šiam teikėjo „Ubuntu“ programai taip pat trūksta grafinės vartotojo sąsajos (GUI), tačiau ji yra galinga ir lengvai naudojama. Programa yra liekna ir nedaro didelės įtakos sistemos ištekliams.
 3. „VyprVPN“: Šio teikėjo simbolių pagrįsta programa siūlo lengvai įsimenamas komandas ir užtikrina puikią apsaugą. Deja, čia nėra jokios apsaugos nuo žudymo jungiklio.
 4. Privati ​​interneto prieiga (VIP): Nors ji naudojama tik su 64 bitų „Ubuntu“ versija, ji taip pat yra vienintelė šio 5 geriausių sąrašo programa, siūlanti GUI, todėl ji yra puikus pasirinkimas „Linux“ ir VPN pirmąjį kartą teikiantiems vartotojams..
 5. „Surfshark“: Šiame sąraše tai gera kaina, todėl „Linux“ vartotojams tai yra geras pasirinkimas, norintiems sutaupyti keletą dolerių. Programa nesiūlo GUI, tačiau teikėjas siūlo lengvai įgyvendinamas naudojimo instrukcijas.

Norėdamas įvertinti 5 geriausius VPN, skirtus naudoti su „Ubuntu“, aš apsvarstiau šias svarbias savybes:

 • Teikia su „Ubuntu“ suderinamą „Linux“ programą
 • Greitas ryšio greitis
 • Optimali apsauga ir privatumas
 • Patikima prieiga prie geografiškai užblokuoto turinio, pvz., „Netflix“ ir kitų paslaugų
 • Visapusiškas klientų aptarnavimas

Čia yra mano sąrašas iš 5 geriausių „Ubuntu“ VPN:

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ yra geriausias pasirinkimas „Ubuntu“ vartotojams, kurie ieško geriausio būdo apsaugoti savo internetinę sąveiką nuo smalsių akių..

Teikėjo „Ubuntu“ suderinamoje „Linux“ programoje yra simboliais pagrįsta vartotojo sąsaja, valdoma loginių komandų, o tai daro tik nedidelę įtaką sistemos ištekliams..

Teikėjo ryšio greitis, kuris paskutiniame greičio testų etape užėmė 1 vietą, suteikia daugiau nei pakankamai pralaidumo bet kuriai jūsų internetinei veiklai.. Be to, nėra mėnesinių duomenų viršutinių ribų.

Karinio lygio šifravimas ir žudymo jungiklis apsaugo jūsų internetinę veiklą nuo smalsių akių, apsaugodami jas net tada, jei jūsų kompiuteris praranda ryšį su „ExpressVPN“ serveriais.

Šis Britų Mergelių salose įsikūręs paslaugų teikėjas įstatymų nereikalauja tvarkyti jokių savo vartotojų žurnalų, taigi to nereikalauja. Be to, jei nuspręsite naudoti vienkartinį el. Pašto adresą ir mokėti naudodami „Bitcoin“, jūsų mokėjimo informacija yra visiškai anoniminė.

Srautinio vaizdo ir muzikos gerbėjai įvertins „ExpressVPN“ turinio atblokavimo galimybes, nes daugiau nei 3000 serverių 94 pasaulio šalyse efektyviai atblokuoja „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“ ir kitas srautinio perdavimo paslaugas. Tai taip pat atblokuoja kitas geografiškai užblokuotas paslaugas ir svetaines, įskaitant internetinių žaidimų turinį.

Klientų aptarnavimas yra visą parą veikiantis „ExpressVPN“ pasiūlymas dėl jo palaikymo 24 valandas per parą, palaikymo el. Paštu, palaikymo bilietų pateikimo sistemos ir lengvai ieškomos palaikymo bibliotekos..

Argumentai už:

 • Siūlo „Ubuntu“ suderinamą „Linux“ programą
 • Patikimai atblokuoja geografiškai užblokuotą turinį ir paslaugas
 • Išsami pasaulinio serverio aprėptis
 • Greičiausias ryšio greitis
 • Puiki apsauga ir privatumas

Minusai:

 • Brangesnės nei daugelis kitų VPN parinkčių

GERIAUSIAS UBUNTU VPT: „ExpressVPN“ yra geriausias VPN pasirinkimas „Ubuntu“ vartotojams. Lengva jų programa suteikia greitą ryšį ir atveria vartotojus internetinio turinio pasauliui, tuo pačiu užtikrindama aukščiausią apsaugą. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Perskaitykite visą mano „ExpressVPN“ apžvalgą.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

„NordVPN“ teikia patikimą VPN apsaugą jūsų „Ubuntu“ įrenginiui, turinčią solidų programos palaikymą ir visuotinę serverio aprėptį.

Pigių paslaugų teikėjo „Linux“ programai nėra GUI, tačiau komandų eilutės valdoma programa automatiškai siūlo komandas, kai vartotojas įveda, Naudojimas šiek tiek intuityvesnis nei kai kurių konkurentų „Linux“ programose.

„NordVPN“ ryšio greitis yra lėčiausias šiame etape, tačiau šie greičiai neturėtų būti laikomi lėtai. Tai daugiau nei HD srauto transliavimas ar bet kokia kita kasdieninė veikla internete. Čia nėra pralaidumo apribojimų ar duomenų viršutinių ribų.

Ryšio saugumu čia rūpinamasi gerai, nes „NordVPN“ serverių jungtys yra apsaugotos bankinio lygio šifravimu, apsauga nuo užmušimo ir užtemimo funkcija, leidžianti padaryti jūsų VPN srautą įprastą interneto srautą..

Privatumas yra dar vienas pliusas, kai naudojate „NordVPN, as“ teikėjas visiškai neturi savo klientų kelionių internete žurnalų ir siūlo inkognito mokėjimo galimybę per „Bitcoin“.

„NordVPN“ pasaulinė serverių aprėptis yra didesnė nei 5700 serverių, esančių 60 šalių. Yra žinoma, kad šie serveriai atlieka patikimą srautinių paslaugų, svetainių ir kitų paslaugų, kurios gali būti užblokuotos jūsų rajone, blokavimą.

Klientų palaikymas yra prieinamas visą parą, nes visada pasiekiami tiesioginiai palaikymo pokalbiai, ieškoma žinių bazė ir palaikymo el. Paštu galimybė.

Argumentai už:

 • Su „Ubuntu“ suderinama programa: PATIKRINKITE!
 • Programa siūlo komandą automatiškai užbaigti
 • Puiki apsauga ir privatumas
 • Vertė įkainota

Minusai:

 • Nėra „Ubuntu“ programos GUI

GERIAUSIA VERTĖ: „NordVPN“ „Ubuntu“ paslauga teikia aukščiausio lygio apsaugą internete ir privatumą. Teikėjas siūlo didesnę nei vidutinė serverio aprėptį visame pasaulyje, o jo kainodara daro tai tinkama galimybe Ubuntu vartotojams, stebintiems jų centus. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Perskaitykite visą mano „NordVPN“ apžvalgą.

3. VyprVPN

vyprVPN-logotipas

„VyprVPN“ teikia su „Ubuntu“ suderinamą ne GUI Linux programą, siūlančią internetinę pagalbą. Programa suteikia saugią prieigą prie savo visuotinio VPN serverių tinklo.

Teikėjo „Ubuntu“ suderinama „Linux“ programa nėra jų „programų“ sąraše, tačiau nuorodą į programą rasite čia. Simbolių programa siūlo pagalbą komandoms įvedant komandinę eilutę „vyprvpn -h“.

„VyprVPN“ ryšio greitis gali valdyti visas jūsų mėgstamiausias internetines veiklas - sklandų vaizdo įrašų srautinį perdavimą, greitą failų perkėlimą ir žaidimų be atsilikimo laiką.

Paslauga gerai tvarko internetinę apsaugą, naudodama programos užšifruotų jungčių apsaugą nuo užmušimo jungiklio.

„VyprVPN“ serveriuose nerandama jokių žurnalų. Deja, kriptovaliutos mokėjimo galimybė taip pat nerodoma.

Su daugiau nei 700 nuosavų ir neveikiančių serverių 70 šalių, „VyprVPN“ daro gerą darbą uždengdamas Žemės rutulį. Turėdamas ir valdydamas savo serverius, „VyprVPN“ suteikia papildomą apsaugos lygį tarp jūsų informacijos ir trečiųjų šalių akių.

Šie serveriai suteikia patikimą prieigą prie turinio visame pasaulyje, įskaitant „Netflix“ ir kitas srautinio perdavimo paslaugas, svetaines, žaidimų serverius ir dar daugiau.

„VyprVPN“ klientų aptarnavimas yra prieinamas visą parą, visą parą naudojant tiesioginį palaikymo pokalbį, palaikymo užklausos formą ir ieškos palaikymo bei trikčių šalinimo biblioteką..

Argumentai už:

 • Su „Ubuntu“ suderinamų programų siūlymas
 • Visame pasaulyje yra daugiau nei 700 nuosavų ir neveikiančių serverių
 • Puikus internetinis saugumas
 • Neregistruojami serveriai

Minusai:

 • Brangiau nei daugelis kitų VPT
 • Nėra pratęsta 2 ar 3 metų prenumeratos sutartis

PAPILDOMAS APSAUGOS LYGIS: „VyprVPN“ suderinama programa „Ubuntu“ suteikia prieigą prie „VyprVPN“ priklausančių ir neveikiančių serverių tinklo, neleidžiančio trečiųjų šalių rangovams atsiriboti nuo jūsų duomenų. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Perskaitykite visą mano „VyprVPN“ apžvalgą.

4. Privatus interneto ryšys

„PrivateInternetAccess“ logotipas

Privati ​​interneto prieiga (VIP) yra gerai žinoma ir gerbiama VPT teikėja. VIP yra taip pat vienintelis VPN iš 5 geriausių, siūlantis programą su grafine vartotojo sąsaja (GUI)..

Su PIA „Ubuntu“ suderinama „Linux“ programa gali pasigirti GUI, todėl lengviau pakeisti parinktis, pasirinkti serverį ir prisijungti. Dėl programos GUI tai yra pagrindinis pasirinkimas vartotojams, kuriems nepatinka prisiminti ir rankiniu būdu įvesti komandas.

Privati ​​interneto prieiga suteikia įspūdingą ryšio greitį ir turi pakankamai arklio galių bet kuriai internetinei veiklai, kuria galbūt užsiimate.

Vyriausybės lygio šifravimas ir patogus žudymo jungiklis apsaugo jūsų internetinę veiklą nuo trečiųjų šalių šnipinėjimo. Programa taip pat siūlo galimybę blokuoti domenus, naudojamus skelbimams, stebėjimo priemonėms ir kenkėjiškoms programoms.

Griežta ne serverio registravimo politika ir „Bitcoin“ mokėjimo galimybė išlaiko jūsų internetinę tapatybę inkognito.

Privačioje interneto prieigoje yra įspūdingas serverių skaičius (3 300 ir daugiau), tačiau jie juos subūrė į 32 šalis. Taigi, prieš priimdami sprendimą prenumeruoti, galbūt norėsite patikrinti teikėjo serverio aprėptį.

Asmeninei interneto prieigai trūksta tiesioginio palaikymo pokalbių. Tačiau jame yra ieškoma žinių bazė, informacinių pranešimų apie klaidų sekimą sistema ir skyrius „Gidai“, padėsiantys VIP klientams atlikti jų VPN ryšio diegimo ir naudojimo užduotis..

Argumentai už:

 • Siūlo tik GUI pagrįstą „Ubuntu“ programą šioje apybraižoje
 • Puiki šifravimas ir apsauga nuo užmušimo
 • Leidžia iki 10 jungčių vienu metu

Minusai:

 • Serveriai supakuoti į ribotą skaičių šalių
 • Neatblokuoja daugelio srautinio perdavimo paslaugų

GERIAUSIAS PRADININKŲ VPT: Asmeninė interneto prieiga yra puikus pasirinkimas pirmą kartą naudojamiems VPN vartotojams dėl lengvai naudojamos grafinės vartotojo sąsajos. Teikėjas siūlo aukščiausią apsaugą, tačiau reikia patobulinti jo serverių aprėptį visame pasaulyje. Galima 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Perskaitykite visą mano privačios interneto prieigos apžvalgą.

5. „Surfshark“

„SurfShark“ logotipas

„Surfshark“ siūlo simbolių pagrindu sukurtą „Ubuntu“ programą, užtikrinančią greitą ryšį ir neribotą vienu metu veikiantį ryšį.

Teikėjas siūlo „Pasakyk tai su manimi“ simbolių programą „Ubuntu“. Nors tokio tipo programos gali atstumti kai kuriuos vartotojus, teikėjo informacinės instrukcijos jų svetainėje ir įmontuota pagalbos programos funkcija gali palengvinti skausmą.

„Surfshark“ atsisiuntimo greitis išmatuojamas gerai, todėl suteikiama daug pralaidumo bet kuriai populiariai internetinei veiklai - net jūsų..

Internetinis saugumas čia yra gerai aprėptas, naudojant kariuomenės patvirtintą šifravimą ir apsaugą nuo užmušimo, kad jūsų internetinė veikla nebūtų netyčia atskleista..

Šis teikėjas taip pat saugo privatumą, kaip jie neįrašo jokių serverio žurnalų ir pasiūlyti „Bitcoin“ prenumeratos mokėjimo parinktį.

Nors „Surfshark“ serverių numeriai (800 ir daugiau) nėra ypač įspūdingi, atrodo, kad jie juos naudoja protingai, turėdami daugiau nei 50 pasaulio šalių. Serveriai atlieka puikų darbą atjungdami transliacijos paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „BBC iPlayer“ ir kt..

Jei turite didelį verslą, mažą kompaniją ar net salų karalystę, visi jūsų organizacijos nariai gali naudoti „Surfshark“ vienu metu dėl savo neribota lygiagrečių jungčių politika.

„Surfshark“ klientų palaikymo tarnyba visada yra prieinama ir apima paieškos biblioteką, palaikymo kontaktinę formą ir 24/7 tiesioginio pokalbio parinktį..

Argumentai už:

 • Gimtoji „Ubuntu“ suderinama „Linux“ programa
 • Vienalaikiai ryšiai su begalybe ir už jos ribų!
 • Aukščiausio lygio saugumas ir privatumo apsauga

Minusai:

 • Pasaulinė serverio aprėptis šiek tiek išplitusi
 • „Linux“ programai trūksta kitų platformų programų funkcijų

Puikiai tinka didelėms vartotojų grupėms: „Surfshark“ programa „Ubuntu“ užtikrina greitą susisiekimą ir patikimą prieigą prie užblokuotų paslaugų ir svetainių. Dėl neribotos pašalpos už vienkartines jungtis, tai yra geriausias pasirinkimas didelėms šeimoms ir mažoms įmonėms. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Perskaitykite visą mano apžvalgą apie „Surfshark“.

Ką dar gali padaryti VPT už mane??

Nors VPN yra puikus universalus saugos įrankis, jis taip pat gali įvairiais būdais pagerinti jūsų internetinę patirtį.

VPT gali priskirti jūsų įrenginiui naują IP adresą, kad jis atrodytų taip, tarsi jungiatės iš kito pasaulio regiono.

Tai gali atverkite prieigą prie internetinio turinio iš viso pasaulio kad jums paprastai gali užkirsti kelią mėgautis. Tai apima srautinių paslaugų, tokių kaip „Netflix“ ir „Spotify“, žaidimų serverių ir daugybės kitų rūšių internetinio turinio, turinį.

VPN taip pat gali neleisti jūsų interneto paslaugų teikėjui jūsų ryšio greičio mažinimas tiesiog todėl, kad jis „nepatvirtina“ turinio, kurį naudojate ar bendrinate.

Galiausiai, bet ne mažiau svarbu, kad VPN siūlo puikią apsaugą, kai naudojate neapsaugotą viešąjį „Wi-Fi“ interneto prieigos tašką. Tai, kad daugumoje interneto prieigos taškų nėra šifravimo, tampa patraukliu taikikliu įsilaužėliams, norintiems pavogti jūsų asmeninę informaciją arba švirkšti kenkėjiškas programas į jūsų įrenginį..

VPT apsaugo jūsų ryšį, šifruodamas sieną tarp jūsų ir blogų vaikinų.

Ar galiu naudoti nemokamą VPN su Linux??

Visų pirma, sėkmės ieškant nemokamo VPN teikėjo, kuris siūlo savąją programą bet kokiam „Linux“ skoniui. Tik du iš mano išbandytų nemokamų VPN iš tikrųjų siūlo „Linux“ programos parinktį.

Net jei rasite nemokamą VPN teikėją, siūlantį „Ubuntu“ programą, aš esu pasirengęs lažintis neliksite patenkinti gauta paslauga.

Pirma, daugelis nemokamų VPT privers vartotojus laukti laukimo eilėje prieš leisdami prisijungti prie serverio.

Kai jums leidžiama prisijungti, serverio pasirinkimas yra labai ribotas, palyginti su tuo, ką siūlo „už žaidimą“ paslauga. (Daugelis teikėjų automatiškai prisijungia jus prie serverio, neleidžiant jums pasirinkti.)

Prisijungę galite pastebėti, kad jūsų ryšio greitis labai sulėtėja. Daugelis nemokamų VPT nustato savo vartotojų ryšio greitį ir nustato jų naudojimo kasdienius ar mėnesinius apribojimus.

Nors paprastai manoma, kad žodis „nemokamai“ reiškia „nemokamą“, nemokamų dovanų VPN požiūrį į pasiūlymą vertina kitaip.. Daugelis sans-fee VPN registruos savo klientų veiklą internete, parduodant šią informaciją aukščiausią kainą pasiūliusiam asmeniui.

Be to, buvo žinoma, kad kiti nemokami VPT į savo vartotojų naršymo sesijas įterpia nepageidaujamų skelbimų ir stebi slapukus. Paslėptos išlaidos čia yra jūsų privatumas.

Kokybiška VPN paslauga gali kainuoti tiek mažai mėnesio, kaip kombinuotas maistas mėgstamame greito maisto restorane, ir tai yra daug sveikiau, bent jau jūsų internetiniam gyvenimui.

Kiek dar galiu apsaugoti savo „Ubuntu“ kompiuterį?

Kaip ir bet kuri operacinė sistema, „Ubuntu“ nėra visiškai saugus.

Nors dauguma „Linux“ diegimų suteikia puikų saugumo lygį, o VPN neabejotinai padidina šią apsaugą, yra ir kitų įrankių, kuriuos turėtumėte laikyti „Ubuntu“ saugos rinkinyje..

Tarp kitų saugos priemonių yra::

 • Antivirusinė programinė įranga
 • Ugniasienė
 • Anti-rootkit programinė įranga
 • Saugūs naršyklės plėtiniai
 • Saugi naršyklė, tokia kaip „Tor“
 • Slaptažodžio tvarkyklė

Išvada

Apsaugodami „Ubuntu“ skaičiavimo sesiją naudodami VPN, galėsite šiek tiek atsipalaiduoti prisijungę, o ne nerimauti dėl pašalinių asmenų stebėjimo jūsų internetinėje veikloje ir paimti savo rankose jūsų vertingą asmeninę informaciją..

„ExpressVPN“ logotipas

„Ubuntu“ suderinama VPN paslauga - tokia, kaip mano pasirinkimas, „ExpressVPN“ - siūlo visapusišką internetinę apsaugą ir privatumą, atveria prieigą prie turinio, kurio paprastai nėra, ir leidžia jūsų internetinei veiklai likti nepastebėtai..

Norėdami gauti daugiau informacijos arba įsigyti prenumeratą, apsilankykite „ExpressVPN“ svetainėje.

Gustavo Belemmi „Ubuntu“, licencijuota pagal CC0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map