Her yerden bir Fransız IP adresi nasıl alınır


Her yerden bir Fransız IP adresi nasıl alınır

Birisinin Fransa dışındayken bir Fransız IP adresi almak istemesinin çeşitli nedenleri vardır. Örneğin, Canal + ve TF1 gibi coğrafi kısıtlı Fransız yayın platformlarına veya yurt dışından çevrimiçi bankacılık gibi hizmetlere erişmek isteyebilirsiniz. Ayrıca, Fransız IP adresiyle belirli web sitelerine erişmek, ana dilinizi varsayılan olarak kullanmaları anlamına gelir.

Bilgisayarınız bir web sayfası için istek gönderdiğinde, hedef web sitesi konumunuzu veren benzersiz IP adresinizi görebilir. Web siteleri, IP adresinizin hangi ülkeye tahsis edildiğini kontrol edebilir ve Fransa dışındaysanız erişiminizi engelleyebilir. Örneğin, Netflix Fransa kütüphanesi yalnızca Fransızca IP adresine sahip kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Bir VPN ile bu sorunu çözebilirsiniz. Bu hizmet, trafiğinizi seçtiğiniz bir konumdaki aracı bir VPN sunucusu üzerinden yönlendirir ve size bu sunucudan yeni bir IP adresi atar. Bu, dünyanın neresinde olursanız olun engellenen içeriğe erişebileceğiniz anlamına gelir. Bir bonus olarak, bir VPN tüm internet trafiğinizi şifreler ve bilgisayar korsanları ve İnternet Servis Sağlayıcınız (İSS) dahil herhangi bir gözetmen tarafından okunamaz hale getirir..

Yurt dışından nasıl Fransızca IP adresi alabilirim??

Bir VPN kullanarak her yerden bir Fransız IP adresi almak çok kolaydır. Şu adımları uygulamanız yeterlidir:

 1. Bir VPN hizmetine abone olun (ExpressVPN'i öneririz).
 2. Cihazınızın işletim sistemi için uygulamayı indirin ve yükleyin.
 3. Uygulamayı açın ve Fransa'da bir VPN sunucusu seçin.
 4. Coğrafi olarak kısıtlanmış bir web sitesine gidin. Hemen yüklenmezse, tarayıcınızın önbelleğini ve çerezlerini temizleyin, ardından sayfayı yenileyin.

ÜCRETSİZ FRANSIZ IP ADRESİ ALIN: Tatildeyken sadece birkaç hafta boyunca bir Fransız IP adresine ihtiyacınız varsa, ExpressVPN’in iptal politikasından yararlanabilirsiniz. Bu hizmet aşağıdakileri sağlar: 30-gün para iade garantisi aboneliğinizi zamanında iptal etmeyi hatırladığınız sürece VPN'i bir ay boyunca kullanabilir ve sorunsuz bir geri ödeme alabilirsiniz.

Bir Fransız IP adresi için doğru VPN nasıl seçilir

Yurtdışındayken bir Fransız IP adresi almanıza yardımcı olacaksa, VPN'den bazı temel gereksinimler vardır. Seçtiklerimizi temel aldığımız kriterler şunlardır:

 • Fransa'daki sunucu seçenekleri
 • Video akışı ve indirme için yüksek aktarım hızları
 • Teknik beceri gerektirmeyen, kullanımı kolay, kendi kendini yükleyen bir uygulama
 • Farklı işletim sistemleri için ücretsiz uygulamalar
 • Güçlü şifreleme ve gizlilik koruması

Bir Fransız IP adresi için en iyi VPN'ler

Her yerden bir Fransız IP adresi almak için en iyi VPN'ler listemiz:

1. ExpressVPN

ExpressVPN Site Özellikleri

ExpressVPN yurtdışından Fransız web sitelerine erişmek için kullandığınızda konum kontrollerini atlayabilir. Çok hızlı hızlar sunar ve Netflix Fransa da dahil olmak üzere çeşitli akış hizmetlerinin engellemesini kaldırabilen video akışı ve indirme için mükemmeldir. Paris'te iki, Strazburg'da bir sunucusu var. Yardıma ihtiyacınız olursa 7/24 canlı sohbet desteği sunulur.

Uygulama, bir kill switch'i ve özel bir DNS hizmetine erişiminizi içerir.
gizlilik. Şirket etkinlik günlüklerini tutmaz, bu nedenle
hangi siteleri ziyaret ettiğiniz. Bağlantı kurulumu 4096 bit RSA ile korunmaktadır
açık anahtar şifrelemesi ve oturum 256 bit AES şifresi ile güvence altına alınmıştır.

Uygulamalar Windows, macOS, Linux, iOS ve Android cihazlar için kullanılabilir. ExpressVPN, Amazon Fire TV, Amazon Fire stick, Kindle Fire tabletler ve bazı yönlendiriciler ve set üstü kutulara kurulabilir. Tarayıcı eklentileri VPN masaüstü istemcileri ile birlikte çalışır ve Chrome, Firefox ve Safari için kullanılabilir. Her plan altında üç eşzamanlı bağlantıya izin verilir. Bir yönlendirici kurulumu, evinizdeki tüm cihazları kapsamasına rağmen bunlardan biri olarak sayılır.

Artıları

 • İndirme ve video akışı için yüksek hızlar
 • Sınıfının en iyisi güvenlik
 • Konum algılama sistemlerini kolayca atlar
 • Kullanımı kolay kendinden yüklemeli uygulamalar
 • Sürekli kullanılabilir müşteri desteği

Eksileri

 • Listedeki diğerlerinden biraz daha pahalı

FRANSIZCA IP ADRESİ İÇİN EN İYİ VPN: ExpressVPN bizim tercih ettiğimiz seçimdir, indirme ve video akışı için uygun yüksek hızlı güvenilir bir hizmet sunar. Güçlü güvenlik özellikleri ve kullanım kolaylığı bu VPN'yi endüstri lideri yapar. ExpressVPN, hizmeti risksiz denemek için 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

2. NordVPN

Her yerden bir Fransız IP adresi nasıl alınır

NordVPN 62 ülkeye yayılmış 5.200'den fazla sunucuya sahip çok büyük bir sunucu ağına sahiptir. Şirketin sadece Fransa'da 160 sunucusu var. Hizmetin hızları, kusursuz video akışlarını izlemek ve makul bir sürede indirmek için yeterlidir.

Bağlantılar 256 bit AES şifresi ile güvence altına alınmıştır. Anahtar değişimi ve oturum oluşturma prosedürleri 2048 bit RSA şifrelemesi ile korunur. Bir kill switch ve DNS sızıntı koruması yerleşiktir. Başka bir güvenlik özelliği, bağlantılarınızı farklı ülkelerdeki iki sunucu üzerinden gönderen çift sekmeli VPN kullanma seçeneğidir. Tor ağına bir NordVPN bağlantısı üzerinden de erişebilirsiniz.

Uygulamalar Windows, macOS, iOS ve Android için kullanılabilir. VPN, Linux, Raspberry Pi, Blackberry ve bazı yönlendiricilere ve set üstü kutulara manuel olarak yüklenebilir. Firefox ve Chrome için NordVPN'i tarayıcı uzantısı olarak da kullanabilirsiniz. Hesap başına altı eşzamanlı bağlantıya izin verilir.

Artıları

 • Katı hızlar
 • Yurt dışından Netflix Fransa'ya giriyor
 • Ekstra güvenlik özellikleri vardır
 • Harita tabanlı arayüz

Eksileri

 • Masaüstü uygulaması hantal olabilir

EN İYİ İNDİRİM SEÇENEĞİ: Düşük maliyetli bir çözüm arıyorsanız, NordVPN en iyi seçeneğinizdir. Bütçe seçimine rağmen, bu hizmet daha pahalı hizmetlerin sahip olmadığı ücretsiz ekstra güvenlik özellikleri içerir. Bu sağlayıcı 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

3. CyberGhost

CyberGhost VPN Panosu

CyberGhost Fransa'da indirme ve video akışı için hızlı bağlantılar oluşturan 254 sunucu da dahil olmak üzere 57 ülkede 3.000'den fazla sunucuya sahiptir. Hizmet, gizliliğinizi korumak için uygulamadaki bir kill switch ve özel bir DNS servisi gibi birçok güvenlik özelliği içerir..

Ödeme farklı bir şirket tarafından alındığı için CyberGhost’in sunucularında neredeyse tamamen anonimlik elde edebilirsiniz. Gizli bir e-posta kullanabilmenize rağmen, yalnızca müşteri desteğine erişirseniz anonimliğinizi kaybedersiniz. Hizmetin bir başka gizlilik özelliği de günlük yok politikasıdır. Bağlantı güvenliği çok güçlü ve ExpressVPN tarafından kullanılan prosedürlere eşit. Oturum kurulumu 4096 bit RSA şifrelemesi kapsamındadır ve 256 bit AES şifresi, aktarılan verileri korur.

Windows, macOS, iOS, Android, Amazon Fire TV ve Amazon için uygulama sürümleri vardır
Yangın çubuğu. Linux'ta manuel olarak bir CyberGhost VPN bağlantısı kurabilirsiniz
Bilgisayarlar ve bazı yönlendiriciler ve set üstü kutular. Her hesap en fazla yedi tanesini kapsar
servise eş zamanlı bağlantılar.

Artıları

 • Yüksek hızlar
 • Yedi cihazın eşzamanlı bağlantı hakkı
 • Güçlü bağlantı şifrelemesi
 • Hesap gizliliği

Eksileri

 • Bazı daha gelişmiş özelliklere sahip değil

MÜKEMMEL DEĞER: CyberGhost, internette aktifken çok güçlü bağlantı şifrelemesi ve hesap anonimliği sağlayarak kaybolmanıza yardımcı olur. 14 günlük para iade garantisi olan bir aylık plan hariç tüm abonelik dönemlerinde 45 günlük para iade garantisi alırsınız.

4. IPVanish

IPVanish VPN

IPVanish Paris'te 26 sunucu olmak üzere 60 ülkede 1.100'den fazla sunucuya erişim sağlar. Çarpıcı yüksek hızlara sahiptir ve birden fazla akış platformunun engelini kaldırabilir. Kısmen APK'sı doğrudan indirilebildiği ve uygulaması uzaktan kumanda dostu olduğu için torrentler ve Kodi kullanıcıları ile kazanıyor.

Gizliliğiniz uygulamadaki bir kill switch, özel bir DNS hizmeti ve bir
günlük politikası yok. Şirket, eğer birisi mahkemeye sunmuşsa
bağlantı kayıtlarını teslim etmek için boş bir
disk. Bağlantı kurulumu 2048-bit RSA ortak anahtar şifresi ile korunmaktadır
ve aktarılan veriler 256 bit AES şifrelemesi ile okunamıyor.

Uygulamalar Windows, macOS, iOS ve Android cihazlarda ve ayrıca Amazon Fire TV, Amazon Fire Stick ve Kindle Fire tabletlerde çalışır. Linux bilgisayarlar için,
Nane ve Ubuntu, Fedora ve Kali Linux üzerinde manuel olarak bağlantı oluşturabilirsiniz.
VPN'yi bazı yönlendiricilerde ve set üstü kutularında manuel olarak da ayarlayabilirsiniz. IPVanish, bu cihazdaki en cömert olan on cihaza eşzamanlı bağlantı izni verir.

Artıları

 • Fransa'da birden çok sunucu
 • İndirme ve video akışı için son derece yüksek hızlar
 • Sıkı kayıt yok politikası
 • 10 cihazın eşzamanlı bağlantı hakkı

Eksileri

 • Müşteri desteği yavaş olabilir

ÇOKLU CİHAZ BAĞLANTILARI: IPVanish size 10 eşzamanlı bağlantı ve son derece yüksek hız sağlar. 7 günlük para iade garantisi alacaksınız.

5. PrivateVPN

privatevpn

PrivateVPN daha yeni ve daha küçük bir sağlayıcıdır, ancak yine de dikkate değer. Paris'te iki sunucu da dahil olmak üzere 56 ülkede bulunan 80'den fazla sunucuya erişim sağlar. Çok hızlı olursunuz, bu nedenle indirme ve video akışı için mükemmeldir. PrivateVPN, mükemmel engelleme kaldırma özellikleriyle bilinir ve Netflix Fransa, Canal + ve daha fazlasına erişmenizi sağlayabilir.

Gizlilik koruması, uygulamadaki bir kill switch'i ve özel bir DNS hizmetini içerir. Yordamsal anonimlik, kayıt tutmama politikası ve üçüncü taraf faturalandırması ile desteklenir. Bağlantı güvenliğiniz 256 bit AES şifrelemesi ile sağlanır ve anahtar değişimi 2048 bit RSA şifresi ile güvence altına alınır.

Uygulamalar Windows, macOS, iOS ve Android cihazlar için kullanılabilir. Ayrıca Linux bilgisayarlarda, bazı yönlendiricilerde ve set üstü kutularda elle VPN bağlantısı kurabilirsiniz. Hesap başına altı eşzamanlı bağlantıya izin verilir.

Artıları

 • İndirme ve video akışı için yüksek hızlar
 • Hesap gizliliği
 • Güçlü güvenlik özellikleri
 • Coğrafi kısıtlamalı hizmetlerin engellemesini kaldırmak için harika

Eksileri

 • Fransa'da yalnızca iki sunucu

GÜÇLÜ GİZLİLİK: Hesap gizliliği ve kayıt tutmama politikası, internet etkinliğinizi izlenebilir hale getirir. PrivateVPN 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

Ödemeden bir Fransız IP adresi alabilir miyim?

Fransa dışında, ülke dışında olmanız durumunda size erişim sağlamayacak birçok web sitesi ve çevrimiçi hizmet bulunmaktadır. Özellikle, coğrafi konum tespit sistemlerine çok para yatırım yapan birçok spor ve eğlence sitesi. Canal + gibi premium çevrimiçi TV hizmetleri, yurt dışından erişimi engellemek için daha da uzun sürmektedir ve bu önlemler arasında VPN trafiğinin algılanması ve engellenmesi yer almaktadır.

Bu blokları aşmak imkansız değil, ancak muhtemelen ücretsiz bir VPN hizmeti ile yapamayacaksınız. Bunun nedeni, kaçmak algılamanın çok paraya mal olmasıdır. Sitelerin kullandığı tekniklerden biri kara listeye alınmasıdır, bu nedenle bir IP adresinin Fransa dışında olduğu veya bir VPN hizmetine ait olduğu algılanırsa, kalıcı olarak engellenir. Bu stratejiyi yenmek için VPN'lerin adres blokları satın almaktan kaçınmaları gerekir ve düzenli olarak adres havuzlarını depolar ve yenilerini satın alırlar. Bu prosedür maliyetli olabilir ve ücretsiz VPN'ler tespit edilmeden önce gelmeyi göze alamaz.

Coğrafi kısıtlamaları atlamayı başarabilseniz bile, ücretsiz VPN'lerin çok fazla kullanıcısı ve çok az sunucusu vardır. Dahası, ücretsiz VPN'lerde bir VPN'den ihtiyacınız olan bir kill switch ve kayıt tutmama politikası gibi ekstra gizlilik önlemleri yoktur. Aslında, birçoğu faaliyetlerinizi takip ederek ve verileri üçüncü taraflara satarak para kazanıyor.

Genel olarak, saygın bir sağlayıcı için ayda birkaç dolar her seferinde buna değer.

Neden başka bir VPN'e ihtiyacım var??

En sevdiğiniz şovlara ve filmlere erişmenize yardımcı olmanın yanı sıra, bir VPN başka şekillerde de yardımcı olabilir. Oyun siteleri, spor yayın hizmetleri ve kumar siteleri gibi bulunduğunuz yerde engellenebilecek diğer platformlara erişmenizi sağlayabilir.

Ayrıca, yabancı bir IP adresi kullanarak erişirseniz birçok banka bir hesabı işaretler. Dolayısıyla, Crédit Agricole, BNP, Paribas, Société Générale veya Caisse d’Epargne'nin çevrimiçi bankacılık olanaklarını kullanmak istiyorsanız, bir Fransız IP adresi uyarı sormadan size yardımcı olabilir..

VPN'ler trafiğinizi şifrelediğinden, bir kablosuz erişim noktasına bağlandığınızda özellikle kullanışlıdır. Bunlar, bilgisayar korsanlarının verilerinizi çalmak için beklemekte oldukları başlıca yerlerdir, ancak şifreli bir VPN meraklı gözlerle okunamayacaktır. Bir VPN bağlandığında, şifreleme prosedürleri yerel wifi sistemlerinin ötesinde bir uç sunucu ile müzakere edilir, böylece bilgisayar korsanları şifreleme anahtarı değişim prosedürlerine müdahale edemez.

VPN ile Fransızca IP adresi alma

Fransa'daki birçok çevrimiçi hizmet, ülke dışından gelen ziyaretçileri engellemek için teknolojik ilerlemelerin çoğunu yaptı. Sadece bir süre yurtdışında olduğunuz için ziyaret etmekten hoşlandığınız siteleri kaçırmanız çok can sıkıcı bir durum. Bu siteler için bir abonelik ücreti ödüyorsanız özellikle sinir bozucu. Neyse ki, teknoloji de size yardımcı olabilir. Bir VPN bile puanı kazanır, böylece Fransa dışında olsanız bile favori sitelerinize geri dönebilirsiniz.

Para kaybetmeden listemizdeki hizmetlerden birkaçını denemek için geri ödeme sürelerinden yararlanın. Tüm bu hizmetler onurludur ve sorunsuz bir şekilde size geri ödeme verecektir. VPN sayesinde seyahatlerin tadını çıkarın ve eğlence, etkinlikler ve daha pek çok şeyle iletişiminizi sürdürün.

İlişkili: Fransa için en iyi VPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 − 14 =

map