5 geriausi 2020 m. „Firefox“ VPN


Nuo 2019 m. Sausio mėn. Pagal „W3Counter“ surinktą statistiką „Firefox“ užėmė 4 populiariausią interneto naršyklę. Jei esate vienas iš milijonų „Mozilla“ programinės įrangos vartotojų, jums gali kilti klausimas, koks yra geriausias „Firefox“ VPT 2019 m.?

Nors „Firefox“ jau siūlo keletą puikių saugos funkcijų ir priedų, leidžiančių blokuoti skelbimus ir iššokančius langus, taip pat tvarkyti slapukus, greičiausiai vis tiek norėsite pagerinti saugumą internete naudodami kokybišką VPN..

Kokybiškas „Firefox“ VPT gali padėti apsaugoti jūsų duomenis, suteikti prieigą prie geografiškai užblokuoto turinio ir užkirsti kelią elektroniniams nusikaltimams, tokiems kaip įsilaužimas, asmens duomenų vagystė ir sukčiavimas. Šiame straipsnyje apžvelgsime geriausius „Firefox“ VPN, remdamiesi išsamiais mūsų bandymais.

Geriausi „Firefox“ VPN

Jei nenorite perskaityti viso straipsnio ir kiekvieno VPN apžvalgų, čia yra geriausių „Firefox“ VPN santrauka.

 1. „ExpressVPN“: Geriausiai veikiantis „Firefox“ VPN. Paprastas, bet greitas „Firefox“ plėtinys, leidžiantis šifruoti 256 bitų.
 2. „NordVPN“: Geras biudžeto pasirinkimas VPN su „Firefox“ priedu.
 3. „CyberGhost“: Didelės vertės „Firefox“ VPN, siūlantis stiprią apsaugą.
 4. „Surfshark“: Suteikia „Firefox“ plėtinį, taip pat gerus P2P palaikančius ryšius ir neribotų įrenginių palaikymą.
 5. „SaferVPN“: Siūlo „Firefox“ priedą dideliu greičiu ir prieigą prie „Netflix“.

Siekdamas reitinguoti geriausius „Firefox“ VPN, aš pasinaudojau šiais kriterijais:

 • Gerai veikia su „Firefox“
 • Greitas ir patikimas aptarnavimas
 • Stiprus saugumas / šifravimas
 • Nėra rąstų
 • Greitas klientų aptarnavimas

Čia yra mūsų geriausių „Firefox“ VPN sąrašas:

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ yra mano geriausias pasirinkimas „Firefox“ VPN dėl jo skirto naršyklės papildymo ir įspūdingo greičio net per didelius atstumus.

„Firefox“ plėtinys yra įtrauktas į „ExpressVPN“ paketo dalį, tačiau tai nėra atskiras produktas. Kad „Firefox“ VPN plėtinys veiktų, vartotojai turi įdiegti „ExpressVPN“ darbalaukio programą, skirtą „Windows“ ar „Mac“, kartu su „Firefox“ priedu..

Įdiegę, „Firefox“ plėtinys yra paprastas ir lengvai naudojamas, ir nesunku pasirinkti serverį iš galimų vietų, nustatyti VPN prisijungiant paleidžiant naršyklę ir užtemdyti jūsų IP.

„ExpressVPN Firefox“ pasiūlymas taip pat gali padėti pakeisti jūsų geografinę vietą, kad prisijungdami prie serverio, esančio atitinkamoje teritorijoje, galėtumėte pasiekti geografiškai užblokuotas svetaines ir turinį, pvz., JAV „Netflix“, „Amazon Prime“ ir „BBC iPlayer“..

Kalbant apie saugumą, „ExpressVPN“ siūlo karinio lygio 256 bitų šifravimą kartu su tinklo užrakto žudymo jungikliu, kuris išjungia jūsų ryšį netikėtai atsijungus nuo VPN. Privatumas garantuojamas be jokių žurnalų ar naršymo ar duomenų stebėjimo.

Palaikymas teikiamas kaip 24/7 tiesioginių pokalbių ir pagalbos el. Paštu forma, kartu su keliais trikčių šalinimo vadovais.

Nėra nemokamo „ExpressVPN“ bandomojo laikotarpio, tačiau yra 30 dienų „be vargo“ pinigų grąžinimo garantija..

Argumentai už

 • Labai saugus
 • Greitai
 • Pažangus vietos klastojimas
 • Atblokuoja „Netflix“, BBC iPlayer ir „Amazon Prime“

Minusai

 • „Firefox“ priedas neveikia kaip atskiras

GERIAUSIAS „FIREFOX“: „ExpressVPN“ yra mano svarbiausias „Firefox“ VPN dėl puikių turinio atblokavimo parinkčių, saugaus ir greito ryšio ir daugybės saugos funkcijų. Išbandykite tai nerizikingai, naudodamiesi 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

„NordVPN“ teikia: autonominis „Firefox“ plėtinys kurią galite naudoti neįdiegę „NordVPN“ programos. Rezultatas yra lengva alternatyva naudoti visą VPN paslaugą su daugeliu tų pačių saugos funkcijų.

„NordVPN Firefox“ plėtinys užšifruoja srautą, teikia IP nuotėkio apsaugą, kad apsaugotų duomenis, bėgančius nuo VPN tunelio, ir siūlo „CyberSec“ funkciją, skirtą blokuoti įtartinas svetaines ir užkirsti kelią kenkėjiškoms programoms. Taip pat galite sukonfigūruoti „NordVPN Firefox“ priedą, kad jis prisijungtų, kai tik paleis „Firefox“ naršyklė.

Kai reikia transliuoti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime“ ir BBC iPlayer, „NordVPN Firefox“ priedas veikia gerai ir gali atrakinti geografiškai užblokuotą turinį..

Jei nuspręsite naudoti pagrindinį VPN klientą, taip pat gausite įmontuotą nužudymo jungiklį, kad apsaugotumėte savo IP, net jei jūsų VPN ryšys nutrūktų, taip pat apsaugą nuo DNS nutekėjimo, kad visa informacija būtų laikoma VPN tunelyje, kad jūsų IPT ir klausytojai negali matyti jūsų lankomų svetainių.

Taip pat yra karinio lygio 256 bitų šifravimas ir, laikantis griežtos principo „neprisijungti“, užtikrintas jūsų privatumas.

„NordVPN“ svetainėje yra tinkama straipsnių žinių bazė. Paspaudę „help“ mygtuką, galite pasiekti tiesioginį klientų palaikymo pokalbį. „NordVPN“ sako, kad klientų palaikymo tarnyba į el. Pašto palaikymo užklausas atsakys per 48 valandas; tačiau tipiniai atsakymai yra daug greitesni.

Įvedus „NordVPN“ prenumeratą, galima jungti 6 įrenginius vienu metu.

Argumentai už

 • „Firefox“ autonominis papildinys
 • Panaikinamas tokių svetainių kaip „Netflix“ ir „BBC iPlayer“ blokavimas
 • Stiprus saugumas
 • Patikimas greitis

Minusai

 • Konkretaus serverio pasirinkimas neleidžiamas „Firefox“ papildinyje (tik vieta)

GERIAUSIOJO BIUDŽETO VPT: „NordVPN“ yra puikus biudžeto VPN variantas „Firefox“ vartotojams. Autonominis papildinys yra lengvai naudojamas ir užtikrina patikimą greitį. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

3. „CyberGhost“

5 geriausi 2020 m. „Firefox“ VPN

„CyberGhost“ VPN siūlo nemokamas „Firefox“ priedas, užtikrinant pagrindinį saugumą.

Norėdami gauti išsamesnes funkcijas, tokias kaip apsauga nuo „Flash“ spragų ir „WebRTC“ nutekėjimų (kur svetainės gali prašyti jūsų IP adreso), vartotojai turės mokėti už visą „Mac“ ar „Windows“ versiją.

Kalbant apie saugumą, „CyberGhost“ atlieka gerą darbą, saugodamas jūsų privatumą, siūlo karinio lygio 256 bitų šifravimą ir politiką be žurnalų..

Kaip ir daugelyje kitų šiame sąraše esančių VPN, „CyberGhost“ VPN apima DNS apsaugą nuo nutekėjimo ir žūties jungiklį, kad bet kuriuo metu būtų galima užmaskuoti jūsų IP..

Kitos teigiamos funkcijos apima galimybę sujungti ne daugiau kaip 5 įrenginius vienu metu, taip pat galimybę automatiškai prisijungti prie VPN, kai paleidžiate darbalaukį ar programą mobiliesiems..

Jei norite srautiniu būdu blokuoti turinį, „CyberGhost“ turi 1 200 serverių 57 šalyse, tai reiškia, kad JAV „Netflix“ ir kitos srautinio perdavimo svetainės yra prieinamos, kai prisijungiate prie serverio atitinkamoje šalyje..

„CyberGhost“ siūlo įspūdingą įvairių platformų vadovų asortimentą, įskaitant trikčių šalinimo vadovus ir kelis DUK. Tačiau šių failų išdėstymą gali būti sunku naršyti. Taip pat galimas tiesioginių pokalbių palaikymas, kuris gali padėti pasiekti greičiausią bet kokių problemų sprendimą.

Argumentai už

 • Nemokamas „Firefox“ priedas
 • Didelis saugumas naudojant darbalaukio programas
 • Puikus greitis

Minusai

 • Nemokamas priedas neapima jokios grėsmės saugumui
 • Ribota 4 nemokama versija serveriuose

Didžioji vertė: „CyberGhost“ gerai veikia su „Firefox“ ir užtikrina puikų ryšio greitį. Nemokamas „Firefox“ priedas vartotojus gali apsaugoti nuo grėsmių saugumui. 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

4. „Surfshark“

„SurfShark“ logotipas
„Surfshark“ siūlo tarpinio serverio plėtinį, kurį galite naudoti bet kuriame įrenginyje, palaikančiame „Firefox“.

Įgaliotojo serverio plėtinys suteikia greitį, stipri apsauga ir prieiga prie geografiškai užblokuoto turinio. „Surfshark“ taip pat palaiko srautinį transliavimą tokiose svetainėse kaip „Netflix“ ir leidžia torrent ir atsisiuntimus neslopindama jūsų internetinės patirties.

Kalbant apie saugumą, „Surfshark“ puikiai veikia nerašydama politikos, apsaugos nuo DNS nuotėkio, kad jūsų IPT nematytų jūsų lankomų svetainių, ir „IKEv2“, ir „OpenVPN“ protokolai, užtikrinantys saugumą ir greitį perduodant duomenis. per VPN. „Surfshark“ taip pat yra labai patogi vartotojui ir siūlo lengvą atsisiuntimo ir sąrankos procesą.

Turėdamas daugiau nei 800 serverių 50 šalių, „Surfshark“ nesiūlo daugiausių prisijungimo parinkčių sąraše, tačiau daugumai vartotojų turėtų būti pakankamai pasirinkimo..

Kitos funkcijos, į kurias verta atkreipti dėmesį, yra įmontuota skelbimų blokavimo priemonė ir neribotas vienalaikis visų jūsų įrenginių ryšys su VPN.

Palaikymą galima gauti ištisą parą veikiančių tiesioginių pokalbių ir el. Pašto pavidalu. Pateikiama pakankamai dokumentų, įskaitant mokymo programas, sąrankos vadovus ir DUK..

„Firefox“ plėtiniui ir visoms programos versijoms taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, todėl galite išbandyti „Surfshark“ nerizikingai..

Argumentai už

 • Neribotas ryšys
 • Greitas srautas
 • Įgalinta P2P
 • Atblokuoja „Netflix“

Minusai

 • Mažiau serverių nei kai kurių kitų VPN teikėjų

LENGVAS NAUDOJIMAS: „Surfshark“ suteikia prieigą prie srautinio perdavimo paslaugų, atblokuoja ribotas svetaines (įskaitant „Netflix“) ir siūlo specialų „Firefox“ plėtinį. „Surfshark“ suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

5. „SaferVPN“
„SaferVPN“ logotipas

„SaferVPN“ sudaro šį sąrašą dėka savo „Firefox“ VPN priedo, kuris suteikia greitą naršymą ir srautinį greitį.

Kol autonominis „Firefox“ plėtinys negali užtikrinti tokio paties saugumo lygio kaip VPN; jis naudoja HTTPS tarpinį serverį jūsų duomenims šifruoti, jis yra tinkamas srautiniam turiniui ir suteikia prieigą prie svetainių, tokių kaip JAV „Netflix“, per savo JAV serverius..

Pagrindinė „SaferVPN“ programa teikia stiprią apsaugą, naudodama apsaugą nuo DNS nuotėkio, kad jūsų IP adresas visada būtų paslėptas ir 256 bitų šifravimas, kuris yra karinio lygio. Taip pat yra jungiklis, kuris išjungia jūsų prieigą prie interneto, jei netikėtai prarandate VPN ryšį.

Teikėjas taip pat gerbia vartotojo privatumą, be jokių ryšio ar srauto žurnalų, užregistruotų ar sujungtų su atskirais vartotojais. Pagrindinis planas leidžia iki 5 vienu metu prisijungti prie VPN.

„SaferVPN“ teikia visą parą veikiantį klientų palaikymą per tiesioginius pokalbius ar el. Paštą, taigi, jei kas nors negerai ar turite techninių klausimų, galite padėti..

Argumentai už

 • „Firefox“ plėtinys
 • Atblokuoja „Netflix“
 • Greitas greitis

Minusai

 • „Firefox“ priedas neteikia visiško darbalaukio programos saugumo

GERAS „FIREFOX“: „SaferVPN“ siūlo „Firefox“ plėtinį, taip pat pilną programos versiją su dar daugiau saugos funkcijų. Ši paslauga siūlo greitą greitį ir iki 5 jungčių vienu metu. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Kas yra VPN priedas?

VPN priedas, dar vadinamas plėtiniu, yra papildomas sprendimas naršyklėje, kurį siūlo kai kurie VPN teikėjai.

Beveik visi priedai yra paprastesnės, lengvesnės VPN versijos, siūlančios kai kuriuos, bet ne visus, viso VPN pranašumus..

Pagrindinė priežastis, dėl kurios žmonės naudojasi VPN priedais, yra lengvesnis būdas pasiekti riboto naudojimo turinį ir didesniu greičiu nei naudojant visą VPN..

Kokie yra VPN priedai?

Svarbu suprasti, kad kiekvieno teikėjo naudojamas tarpinis serveris skiriasi.

Du dažniausiai pasitaikantys tarpinių serverių tipai, kuriuos naudoja VPN teikėjai, yra HTTP arba HTTPS.

HTTP tarpinis serveris leidžia prisijungti prie svetainės, kuriai taikomi geografiniai apribojimai, tačiau ji neužtikrina šifravimo ar privatumo tam, ką žiūrite iš savo interneto paslaugų teikėjo..

Saugumui ir privatumui visada rekomenduočiau naudoti tokį tarpinį serverį kartu su visu VPN.

Kita vertus, HTTPS tarpinis serveris leidžia prisijungti prie riboto geografinio turinio, tuo pačiu užšifruojant duomenis. Kai kurie HTTPS įgaliotojo serverio plėtiniai slepia DNS užklausas, o kiti ne, todėl turėtumėte pasitarti su savo paslaugų teikėju, kad patvirtintumėte, kas yra saugi ir privati..

Ar turėčiau naudoti „Firefox“ VPN naršyklės plėtinį arba visą VPN?

„Firefox“ naršyklės papildymo ar plėtinio naudojimas vietoj viso darbalaukio VPN ar programos mobiliesiems nesuteikia tokio paties lygio apsaugos.

Šis faktas reiškia, kad „Firefox“ plėtiniai netinka visiems vartotojams, pavyzdžiui, tiems, kuriems rūpi jų privatumas ar saugumas. Tiems, kurie nerimauja tik dėl galimybės naudotis geografiškai ribotu turiniu, gali pakakti VPN naršyklės plėtinio.

Dėl aukščiau išvardytų saugos ir privatumo problemų paprastai pastebėsite, kad dauguma VPN tiekėjų įtraukia „Firefox“ priedą kaip išsamesnio VPN paketo dalį ir kad jie skatina vartotojus įgyvendinti abi.

Jei įmanoma, vartotojams rekomenduočiau prisiregistruoti visam VPN, suteikiančiam prieigą prie „Firefox“ priedų kartu su programomis mobiliesiems ir darbalaukiams. Tokiu būdu jūs esate visiškai apsaugoti visuose savo įrenginiuose.

J. Alberto Bowdeno II „Švilpimas“, licencijuotas pagal CC BY 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 − 13 =

map