SaferVPN Netflix bloķēts risinājums


Kad kādu laiku atpakaļ apmeklējāt Franciju, jūs izpētījāt saturu, kas pieejams pēc Netflix franču garšas. Tātad, jūs nolemjat to pārbaudīt un uzzināt, vai straumēšanas pakalpojumā ir pieejams jauns saturs, kas paredzēts tikai Francijai. Jūs satverat klēpjdatoru, ieslēdzat SaferVPN (kas lieliski paveica ASV Netflix satura atbloķēšanu, kad bijāt Francijā) un ielādējat Netflix.

Tomēr, noklikšķinot uz iecienītās filmas, jūs iegūstat tikai:

Hmm, kaut kas nogāja greiziStraumēšanas kļūda. Šķiet, ka jūs izmantojat atbloķētāju vai starpniekserveri. Lūdzu, izslēdziet jebkuru no šiem pakalpojumiem un mēģiniet vēlreiz. ”

Pagaidi, ko?

Daudzi VPN lietotāji uzzina, ka viņu iecienītais VPN vienkārši nedara darbu, kad runa ir par Netflix satura atbloķēšanu no visas pasaules. Lai arī VPN var veikt noderīgu darbu, lai atbloķētu ASV saturu, tam trūkst iespējas atvērt saturu no citām pasaules valstīm.

Kaut arī SaferVPN joprojām veic uzticamu darbu, atbloķējot amerikāņu Netflix filmas un seansus, ja jūs meklējat veidu, kā atbloķēt straumējošu saturu no citām valstīm, jums, iespējams, vajadzētu meklēt citur.

Vai SaferVPN nedarbojas ar Netflix? Izmēģiniet šo ...

Pārslēgties uz ExpressVPN (esmu atklājis, ka ExpressVPN ir labākais VPN Netflix atbloķēšanai).

Esmu pārbaudījis dažādus VPN un ExpressVPN var ticami atbloķēt Netflix ASV, Lielbritāniju, AUS, CA, IT, FR, DE, JP un citas. Pietiekami ātri jūs varat skatīties Netflix HD formātā, neuztraucoties par buferizāciju.

Izmēģiniet ExpressVPN bez riska, izmantojot viņu 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Atbloķējiet Netflix, izmantojot ExpressVPN

Kāpēc Netflix varētu bloķēt drošāku VPN

VPN jau sen ir labākais veids, kā piekļūt Netflix saturam no ārvalstīm. Tomēr pēdējos trīs gados lietas ir mazliet mainījušās. Kopš 2016. gada Netflix ir rīkojis kampaņu neļaut VPN lietotājiem piekļūt viņu straumēšanas saturam ārpus “pareizajiem” reģioniem.

Pirmkārt, ļaujiet man atzīmēt vienu lietu. Netflix nebloķē VPN lietotājus tikai tāpēc, ka viņi to var. Tā vietā satura nolīgumos, ko viņi noslēdz ar filmu un televīzijas studijām, viņiem tiek prasīts reģionāli ierobežot piekļuvi saturam.

Diemžēl tas nozīmē, ka ne viss saturs ir pieejams katrā valstī. Tātad, jūs varat palaist garām savu iecienīto seansu vai filmu atkarībā no jūsu atrašanās vietas.

Liels skaits VPN pakalpojumu sniedzēju ir atteikušies no piekļuves nodrošināšanas Netflix saturam, kas atrodas citās valstīs, vienkārši izmaksu dēļ, kas saistīti ar Netflix ceļu bloķēšanu. (Plašāku informāciju par to var atrast zemāk.)

Labākā alternatīva, ja neizdodas SaferVPN

Kad jūsu ierīce izveido savienojumu ar VPN pakalpojumu, tā tiek savienota ar vienu no pakalpojumu sniedzēja serveriem. Vienam un tam pašam serverim ir pievienots arī liels skaits citu lietotāju ierīču.

Kad visas šīs ierīces izveido savienojumu, tās visas saņem jaunu IP adresi, liekoties, ka tās atrodas tajā pašā vietā, kur VPN serveris. (Citiem vārdiem sakot, jūs, iespējams, atrodaties Romā, Džordžijā, bet izskatās, ka atrodaties Romā, Itālijā.)

Netflix bloķē VPN

Jebkura ierīce, kas savienota ar VPN serveri, saņems tādu pašu IP adresi kā visas pārējās ierīces. Tas liek izskatīties tā, it kā visas ierīces nāk no tās pašas vietas. Tiesa, tas nodrošina papildu drošību jūsu savienojumam, taču tas var izraisīt vienu būtisku problēmu, mēģinot piekļūt Netflix.

Kad vairāki lietotāji no viena VPN servera mēģina vienlaikus piekļūt Netflix, straumēšanas pakalpojumam ir viegli noteikt, ka skatītāji izmanto VPN, lai piekļūtu pakalpojumam.

Netflix veic nelielu izmeklēšanu, lai apstiprinātu, ka VPN sniedzējam pieder attiecīgā IP adrese. Pēc apstiprināšanas straumēšanas gigants bloķēs šai IP adresei piekļuvi saviem serveriem.

Kad Netflix bloķē IP adresi, VPN klienti drīz atklāj, ka viņiem vairs nav piekļuves iecienītākajam straumēšanas pakalpojumam. Viņi sūdzas VPN sniedzēja klientu atbalsta nodaļai. (Vai ne?)

Kad klientu atbalsta speciālisti apstiprina, ka serverim ir bloķēta piekļuve Netflix, viņi šim serverim un tā lietotājiem izveido jaunu IP adrešu paketi. Tas vēlreiz paver piekļuvi Netflix.

Vismaz, līdz video dienests atklāj jaunos IP, un atkal sākas virtuālās paslēpes spēle..

Lai neatpaliktu no Netflix šajā dauzīšanas spēlē, VPN pakalpojumu sniedzējiem ir vajadzīgas dziļas kabatas. Diemžēl daudziem VPN pakalpojumu sniedzējiem nav pietiekamu resursu, lai nepārtraukti iestatītu jaunus IP, kad tie tiek bloķēti.

Daži pakalpojumu sniedzēji, piemēram, SaferVPN, panāk kompromisu, turpinot piedāvāt piekļuvi Netflix, taču piekļuvi ierobežo tikai noteiktām valstīm. (SaferVPN ierobežo Netflix piekļuvi saturam, kas atrodas ASV.)

Par laimi tiem no mums, kuri vēlas piekļūt Netflix saturam no visas pasaules, ir VPN pakalpojumi, kas neierobežo viņu klientu piekļuvi Netflix. Es grasīšos jums pastāstīt par kādu no šiem lieliskajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem.

Labākais bloķētā tīkla Netflix risinājums

ExpressVPN

ExpressVPN nodrošina to, kas neapšaubāmi ir labākā šodien pieejamā Netflix pieeja. Es šo pakalpojumu sniedzēju izmantoju jau vairāk nekā divus gadus un uzskatu, ka tas ir labākais solis, lai piekļūtu Netflix saturam neatkarīgi no tā, kur esmu vai kur tas atrodas..

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā drošu piekļuvi Netflix serveriem visā pasaulē un ātri izveido jaunas IP adreses, kad straumētājs atrod un bloķē vecās adreses.

Es to zinu, jo reizēm esmu saskāries ar serveri, kas vairs nepiedāvā piekļuvi Netflix, bet, atvienojot un izveidojot savienojumu ar citu serveri tajā pašā apgabalā, es uzskatu, ka piekļuve ir atkal pieejama.

ExpressVPN darbojas ar Netflix

ExpressVPN ne tikai veic izcilu darbu, uzturot informācijas maģistrāles joslas atvērtas Netflix, bet arī piedāvā noderīgas informācijas klāstu, kas paredzēts, lai uzlabotu jūsu Netflix skatīšanās pieredzi.

Tie piedāvā tādu informāciju kā noderīgi padomi un viltības pakalpojuma izmantošanā, informatīvi bieži uzdotie jautājumi un pat saites uz pārlūka paplašinājumiem, lai būtu vieglāk izmantot straumēšanas pakalpojumu datorā..

VPN pakalpojums piedāvā arī optimālu klientu atbalstu, kas ietver ērti lietojamu atbalsta bibliotēku un 24/7 tiešraides tērzēšanu. Pievienojiet visaptverošu globālo serveru pārklājumu, lietotņu atbalstu visām populārajām platformām un 30 dienu naudas atdošanas garantiju, un ExpressVPN jūs esat nodrošinājis.

Savienojuma ātrums

Kad esat nolēmis veikt nopietnas pārmērīgas pārpūles, jums nebūs jāgaida “mūžīgi”, pirms būsit uzkrājis pietiekami daudz datu, lai videoklips sāktu spēlēt.

Ātrie ExpressVPN savienojumi nodrošina vairāk nekā pietiekamu joslas platumu. Pēc manas pieredzes, pat 4K HDR saturs sāk straumēt tikai dažās sekundēs, izmantojot ExpressVPN. (Nobraukums būs atkarīgs no parastajiem savienojuma ātrumiem.)

Vairāku platformu atbalsts

Šķiet, ka Netflix ir pieejams gandrīz katrā savienotajā ierīcē, kas izgatavota šajās dienās. Neatkarīgi no tā, vai tas ir jūsu dators, viedtālrunis, planšetdators vai spēļu konsole, tam ir pieejama lietotne Netflix. Tā kā Netflix atbalsta tik daudz ierīču platformu, VPN pakalpojumu sniedzējs, kas atbalsta arī vairākas platformas, padara visu daudz svarīgāku.

ExpressVPN piedāvā plašu ierīču pārklājumu, izmantojot lietotnes MacOS, iOS, Android un Windows platformām. Sniedzējs piedāvā arī pārlūka atbalstu ar paplašinājumiem Firefox, Chrome un Safari platformām. Visaptverošs maršrutētāja atbalsts to visu pārtrauc, aizsargājot visas jūsu savienotās ierīces, pat tās, kurām nav vietējās lietotnes atbalsta.

ExpressVPN lejupielādes ekrānuzņēmums

Spēļu konsoles un televizora straumēšanas ierīču īpašnieki var izmantot ExpressVPN Netflix atbloķēšanas iespējas, izmantojot savu MediaStreamer pakalpojumu. Lietotājiem tomēr būs jāpatur prātā, ka MediaStreamer šifrē jūsu savienojumu, kā to dara ExpressVPN VPN pakalpojums.

Ir taisnība, ka šis pakalpojumu sniedzējs ierobežo lietotājus ar 3 vienlaicīgiem savienojumiem. Tomēr pakalpojumu sniedzēja savietojamība ar daudziem bezvadu maršrutētāju modeļiem un modeļiem - ieskaitot Asus, D-Link, Linksys un citiem - ļauj viegli aizsargāt visas jūsu savienotās ierīces, izmantojot vienu savienojumu..

Ja jūs meklējat plug-and-play risinājumu, iepriekš konfigurēti maršrutētāji ir pieejami no FlashRouters.com.

Cenu noteikšana

ExpressVPN cenu noteikšana nekad neļaus to sajaukt ar VPN risinājumu, par kura cenu ir noteikta cena. Tomēr, ja jūs rūpīgi apsverat pakalpojuma līmeni, ko saņemat par cenu, jūs vienkārši varat saprast, ka tas ir izdevīgs darījums.

Lietotāji, kas izvēlas pakalpojumu sniedzēja mēneša plānu, katru mēnesi maksās USD 12,95. Tie, kas izvēlas abonēšanas saistības uz 6 mēnešiem vai 12 mēnešiem, attiecīgi izmaksās USD 9,99 mēnesī (59,95 USD ik pēc 6 mēnešiem) vai 8,32 USD mēnesī (USD 99,95 gadā)..

Lasītājiem, kuri noklikšķina uz mūsu saites zemāk un uzņemas ikgadējas saistības, abonementam tiks pievienoti 3 bezmaksas mēneši. 15 mēneši par cenu 12 ir liela vērtība!

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju, tāpēc jums būs iespēja sniegt pakalpojumu sniedzējam pamatīgu izmēģinājumu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet ExpressVPN vietni.

Klientu atbalsts

Es visiem saviem lasītājiem vienmēr novēlu ātrus savienojumus un tehniskas problēmas.

Tomēr katru reizi, kad izmantojat elektronisku ierīci, lietas var un var noiet greizi. Tas nozīmē, ka jums viena vai otra iemesla dēļ, visticamāk, būs jātiek galā ar klientu apkalpošanu neatkarīgi no jūsu izvēlētā VPN pakalpojumu sniedzēja.

ExpressVPN nodrošina vislabāko klientu atbalstu biznesā. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā daudzus veidus, kā atrisināt jūsu problēmas, izmantojot 24 stundas diennaktī pieejamu atbalstu un atbalsta bibliotēku ar meklēšanu, kā arī e-pasta un problēmu biļešu atbalsta iespējas.

Šī uzņēmuma klientu apkalpošanas darbinieki nekad nav atstājuši mani karājamies, nodrošinot ātru un zinošu palīdzību neatkarīgi no jautājuma.

Globālā servera pārklājums

VPN Netflix atbloķēšanas jauda ir tikpat laba kā globālā servera pārklājums. Šajā kategorijā spīd ExpressVPN, nodrošinot vairāk nekā 2000 serveru 94 valstīs.

Privātuma aizsardzība

ExpressVPN nodrošina izcilu privātuma aizsardzību. Uzņēmums atrodas lietotājam draudzīgās Britu Virdžīnu salās, kur VPN nav noteiktas prasības veikt jebkādu klientu tiešsaistes antika uzskaiti. Tādējādi pakalpojumu sniedzējs neveic neviena veida žurnālus.

Turklāt pakalpojumu sniedzējs ar prieku pieņem Bitcoin, papildinot privātuma aizsardzību, saglabājot privātu jūsu maksājuma informāciju.

ExpressVPN ir Netflix galvenā izvēle

ExpressVPN logotips

ExpressVPN ir labākā izvēle, lai atbloķētu piekļuvi Netflix, kad SaferVPN nevar palīdzēt. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā uzticamu piekļuvi Netflix, ātri reaģējot, kad ir vajadzīgas jaunas IP adreses, lai saglabātu piekļuvi populārajam straumēšanas pakalpojumam.

Šis pakalpojumu sniedzējs nodrošina ātrus savienojumus, vispiemērotāko globālo serveru pārklājumu, kā arī augstākās klases privātuma aizsardzības un klientu atbalstu..

Lai arī pat labākais VPN sniedzējs nevar garantēt netraucētu piekļuvi Netflix saturam citos reģionos, pēc manas pieredzes ExpressVPN ir nodrošinājis izcilu straumēšanas piekļuves līmeni, ātri reaģējot, kad nepieciešami pielāgojumi.

Kamēr VPN, kas piedāvā Netflix piekļuvi, nodarbojas ar pastāvīgu paslēptu spēli, kas nozīmē, ka Netflix piekļuve var mainīties katru dienu, ExpressVPN ir jūsu labākais risinājums, lai uzticami piekļūtu Netflix saturam citos reģionos..

Lai iegūtu vairāk informācijas vai iegādātos abonementu, apmeklējiet ExpressVPN vietni.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 − 38 =

map