SurfEasy Netflix Engellenen Geçici Çözüm


Bir Bakışta

Çeşitlilik hayatın baharatıdır ve akışlı eğlence söz konusu olduğunda kesinlikle geçerlidir. Diğer ülkelerde ne tür filmler ve televizyon şovlarının mevcut olduğunu görmek için dünyadaki Netflix'in çeşitli tatlarını kontrol etmeyi sevdiğimi biliyorum..

Ancak, gittikçe daha fazla VPN'in beni hayal kırıklığına uğrattığını buldum. Ya Netflix'e güvenilir olmayan erişim sunuyorlar veya akış hizmetine erişebileceğim ülke sayısını sınırlıyorlar.

Beni hayal kırıklığına uğratan en son VPN SurfEasy. Bu Kanadalı sağlayıcı, hızlı bağlantılar sunarken, resmi Netflix desteğini ABD ve Kanada ile sınırlandırıyor.

Neyse ki, SurfEasy'yi eksik bulanlar için seçenekler var.

SurfEasy Netflix ile çalışmıyor mu? Bunu dene…

ExpressVPN'e geçin (Netflix'in engellemesini kaldırmak için en iyi VPN olduğunu gördüm).

Çeşitli VPN'leri test ettim ve ExpressVPN, Netflix ABD, İngiltere, AUS, CA, IT, FR, DE, JP ve diğerlerinin güvenli bir şekilde engellenmesini kaldırabilir. Süper hızlı, bu yüzden arabelleğe almadan Netflix'i HD olarak izliyorsunuz.

ExpressVPN risksiz, 30 günlük para iade garantisi ile gelir.

ExpressVPN ile Netflix üzerindeki engellemeyi kaldır

Netflix Neden SurfEasy'yi Engelleyebilir?

Çok derine inmeden önce, Netflix'in neden bir VPN'yi engellediğine hızlı bir göz atalım.

Bir zamanlar, VPN, diğer ülkelerden Netflix içeriğine erişmenin tartışmasız en güvenilir yoluydu.

Ancak, Netflix'in aktif bir kampanya yürütmeye başladığı 2016'da bu durum değişti. VPN kullanıcılarını engelle akış içeriklerine kendi ülkelerinin dışından erişmekten.

Ancak Netflix, VPN kullanıcılarının kurumsal bir pislik olmasını engellemiyor.

Yayın devinin, televizyonda ve hizmette keyif aldığınız gösterileri ve filmleri sağlayan film stüdyolarıyla imzaladığı içerik dağıtım sözleşmeleri sayesinde bunu yapması gerekiyor..

Netflix'in içerik sağlayıcılarla yaptığı sözleşmeler, içeriğin sadece belirlenmiş bölgelerde görüntülenir.

Ne yazık ki, bu Almanya'da beğendiğiniz filmin ABD'de bulunmayabileceği anlamına geliyor (ve tam tersi. Almanların dediği gibi “umgekehrt”).

Bu, birçok VPN sağlayıcısının diğer ülkelerdeki Netflix içeriğine erişim sağlamaktan vazgeçmesine neden oldu. Gider sınırlı kaynaklara sahip VPN hizmetleri için çok büyük.

SurfEasy Başarısız Olduğunda En İyi Alternatif

Bilgisayarınızı, mobil cihazınızı veya başka bir cihazı bir VPN sunucusuna bağladığınızda, servis cihazınıza yeni bir IP adresi verir.

Yeni adres, cihazınızın VPN sunucusuyla aynı fiziksel alanda bulunduğunu gösterir. Yani, San Francisco'da olabilirken, internetin geri kalanı Londra, İngiltere'de bulunduğunuzu düşünebilir.

Ayrıca, cihazınız VPN hizmetinize bağlandığında, aynı hizmetin diğer birkaç kullanıcısıyla aynı VPN sunucusuna bağlanır. aynı IP adresini al senin yaptığın.

Bu güvenlik açısından bir avantaj olsa da, Netflix erişimiyle ilgili sorunlara neden olabilir.

Netflix Engellenen VPN

Aynı VPN sunucusuna bağlı birden fazla VPN kullanıcısı Netflix'e eriştiğinde, akış devinin bağlantıların bir VPN'den geldiğini algılaması bir esinti yapar.

Netflix, bir VPN hizmetinin belirli bir IP adresine sahip olduğunu onayladıktan sonra hemen bu IP adresini engelle hizmete erişim. Bu, Netflix'e abone olan VPN kullanıcılarının favori içeriklerini görüntülemelerini engeller.

VPN kullanıcısı artık en sevdikleri filmleri ve TV şovlarını izleyemediklerini fark ettiğinde, VPN'lerinin müşteri hizmetleri halkına şikayet ediyorlar.

VPN destek aracıları bir şeyleri kontrol edip sunucunun IP adresinin engellendiğini onayladığında, yeni bir IP adresi aralığı ayarlama. Bu Netflix'e bir kez daha erişim sağlıyor.

En azından Netflix yeni adresleri ve onları engeller, bir kez daha saklambaç sanal oyununa başlıyoruz.

Bu “IP Adresi Savaş Gemisi” oyununda Netflix'e ayak uydurmayı bekleyen VPN sağlayıcıları, derin ceplere ihtiyaç duyduklarını bulacaklar. Gerektiğinde yeni IP adresleri eklemeye devam etmek çok fazla kaynak gerektirir.

Birçok VPN sağlayıcı nihayetinde vazgeçerken - güvenilir Netflix erişimini yol kenarına düşmeyi sürdürme hayalleri - diğerleri birkaç seçili bölgeye erişimini sınırlandırarak tasarruf edebilir. (SurfEasy, Netflix'in ABD ve Kanada'ya erişimini sınırlar.)

Ancak, hala orada asılı olan ve kaynaklarını sağlamaya adayan bazı VPN sağlayıcıları var güvenilir Netflix erişimi.

En İyi Engellenen Netflix Geçici Çözümü

ExpressVPN

ExpressVPN test etme fırsatı bulduğum diğer VPN'lerin diğer ülkelerinde Netflix'e tartışmasız en güvenilir erişimi sağlar.

Bu sağlayıcı, dünyanın birçok bölgesinde Netflix erişimi sağlar ve gerektiğinde hızla yeni IP adresleri oluşturur.

Netflix'e daha önce Netflix dostu bir IP adresinden Netflix'e bağlanma hatası yaşadığım halde, VPN bağlantımın hızlı bir şekilde kesilmesi ve yeniden bağlanması genellikle geri yüklenen erişim ile sonuçlandı.

ExpressVPN Netflix ile çalışır

ExpressVPN, Netflix erişimi söz konusu olduğunda ekstra mil kat eder ve Netflix deneyiminizi optimize etmek için VPN'yi kullanma hakkında zengin bilgiler sağlar. Sağlayıcı, servisi kullanmak için ipuçları ve püf noktaları, yardımcı bir SSS ve gerçek zamanlı aktarım hizmetiyle birlikte kullanmak için tarayıcı uzantılarına bağlantılar sunar.

Buna ek olarak, hizmet akış optimizasyonlu bağlantılar, 7/24 sohbet desteği, kapsamlı global sunucu kapsamı, popüler cihaz platformları için yerel uygulamalar ve 30 günlük para iade garantisi sunar.

Bağlantı hızı

En sevdiğiniz Netflix içeriğiniz bir kez daha kullanılabilir olduğuna göre, en sevdiğiniz filmin oynatılmaya başlaması için uzun bir süre beklemek istemeyeceksiniz.

Neyse ki, ExpressVPN’in mükemmel bağlantı hızları, işlemin başlaması için en fazla birkaç saniye beklemeniz gerektiği anlamına gelir. 4K HDR içeriği bile hızla oynatılmaya başlanacak. (Km'niz normal bağlantı hızlarınıza bağlı olarak değişecektir.)

Çoklu Platform Desteği

Netflix'in bugün yapılan hemen hemen her bağlı cihazda kullanılabilir olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. (Tamam, belki internete bağlı mikrodalga fırında değil.) Netflix ile kullanmak için bir VPN düşünürken çoklu platform desteğini önemli bir faktör haline getirir..

ExpressVPN, Windows, macOS, iOS ve Android platformlarındaki cihazlar için yerel uygulama desteği sunar.

Ayrıca Netflix'i favori tarayıcınızda izlemeyi kolaylaştırırlar. tarayıcı uzantıları Safari, Chrome ve Firefox platformları için.

ExpressVPN İndir Ekran Görüntüsü

Oyun konsolu ve set üstü akış kutusu kullanıcıları, ExpressVPN’in MediaStreamer hizmetini kullanarak diğer ülkelerdeki Netflix içeriğine erişebilir. Ancak, MediaStreamer'ın sağlayıcınızın VPN hizmeti gibi bağlantınızı korumadığını unutmayın.

Aynı girişte servise eşzamanlı 3 bağlantı sınırı, işletme ve aile VPN kullanıcıları için biraz sınırlayıcı olabilir, ancak VPN'yi yönlendiricinizle kullanmak bağlı tüm cihazlarınızı koruyabilir.

ExpressVPN, D-Link, Linksys, Asus ve diğerleri dahil olmak üzere çok sayıda yönlendirici markası ve modeliyle yönlendirici uyumluluğu sunar. Önceden yapılandırılmış yönlendiricileri şu adreste bulabilirsiniz: FlashRouters.com.

Fiyatlandırma

ExpressVPN'in VPN endüstrisindeki en yüksek fiyatlı sağlayıcılardan biri olduğu doğrudur. Bununla birlikte, VPN'nin teklif fiyatı karşılığında sunduğu her şeyi düşündüğünüzde, yine de iyi bir değerdir..

ExpressVPN'i kullanmayı kolaylaştırmaya ve aylık bir abonelik seçmeye karar verirseniz, her ay 12,95 $ ödersiniz. 6 aylık abonelik, banka hesabınızdan ayda 9,99 ABD doları (6 ayda bir 59,95 ABD doları) alacaktır ve yıllık abonelik size ayda 8,32 ABD doları (yıllık 99,95 ABD doları ödenir).

Sağlayıcının sayesinde ExpressVPN'in sizin için olup olmadığına karar vermek için 30 risksiz gününüz olacak 30-gün para iade garantisi.

Daha fazla bilgi için, ExpressVPN web sitesini ziyaret edin.

Müşteri desteği

VPN bağlantılarınızın sorunsuz olmasını umuyoruz. Bununla birlikte, zaman zaman işler ters gidiyor ve VPN sağlayıcınızın ihtiyacınız olduğunda mükemmel müşteri hizmeti sunduğunu bilmek güven verici..

ExpressVPN’in müşteri desteği iş dünyasının en iyilerinden. 7/24 canlı destek sohbeti, e-posta desteği, aranabilir bir destek kitaplığı ve sorunlu bilet izleme sistemi, endüstri standardı desteğe katkıda bulunur.

ExpressVPN bağlantılarımın oldukça güvenilir olduğu kanıtlanmış olsa da, servisle ilgili birkaç sorum oldu. Kendin yap tipindeyim, bu yüzden bir destek temsilcisiyle iletişim kurmadan önce genellikle destek kitaplığında arama yaparım.

Çoğu durumda, sadece birkaç dakika içinde kendi başıma bir cevap buldum. Birkaç kez bu şekilde bir çözüm bulamadım, sağlayıcının destek temsilcileri hızlı bir şekilde yanıt verdi ve bilgili cevaplar verdi.

Global Sunucu Kapsamı

ExpressVPN'in dünya çapında 94 ülkede 2.000'den fazla sunucusu var.

Bu, sağlayıcının sektör ortalamasından çok daha yüksek Netflix engelleme kaldırma fırsatları sunduğu anlamına gelir.

Gizlilik koruması

Sağlayıcının kendi empoze ettiği “günlük yok” politikası sayesinde çevrimiçi etkinliklerin meraklı gözlere maruz kalması konusunda endişelenmenize gerek yok.

ExpressVPN hiçbir kayıt tutmaz servise bağlıyken çevrimiçi seyahatlerinizle ilgili.

Bitcoin kullanıcılar abonelikleri için ödeme yapmak üzere kripto para birimini kullanarak ödeme bilgilerini gizli tutabilirler.

Netflix için VPN

ExpressVPN Logosu

ExpressVPN, Netflix içeriğinin engellemesini kaldırmak için en iyi VPN için 1 numaralı seçimim Amerika Birleşik Devletleri'nde ve dünyanın diğer bölgelerinde. Hizmet, Netflix içeriğine erişmenin güvenilir bir yoludur ve Netflix blokajlarına hızlı bir şekilde yanıt vermeyi kanıtlamıştır.

Sağlayıcı ayrıca hızlı bağlantılar, birinci sınıf global sunucu kapsamı ve üstün gizlilik korumaları ve müşteri hizmetleri sunar.

Elbette, bir ExpressVPN bağlantısı kullanırken Netflix içeriğine bağlanırken sorunlar yaşadım, ancak bölgedeki başka bir sunucuya bağlanarak akış hizmetine hızlı bir şekilde yeniden erişebildim.

ExpressVPN, en sevdiğiniz Netflix filmlerine ve televizyon şovlarına güvenilir erişim için en iyi bahistir.

ExpressVPN'i ziyaret edin daha fazla bilgi edinmek veya abonelik satın almak için.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

81 + = 87

map