Kā atbrīvoties no raustīšanās


Kas zināja, ka skatīties citus cilvēkus spēlējot video spēles var būt tik izklaidējoši? Tomēr šeit jūs atkal esat, apmeklējot Amazon piederošo Twitch video straumēšanas pakalpojumu, lai redzētu, kādi ir jūsu iecienītie spēlētāji.

Bet pagaidiet, jūs nevarat pieteikties. Jūs esat bloķēts! Kas notika?

Twitch aizliegumi var notikt dažādu iemeslu dēļ, bet ko jūs varat darīt, ja esat aizliegts? Vai jūs varat atgriezties??

Jā, jūs varat atgriezties pakalpojumā Twitch, un labākais veids, kā to izdarīt, ir izmantot virtuālo privāto tīklu (VPN)..

Kā atbrīvoties no raustīšanās

Ja vēlaties, lai pakalpojuma Twitch vai kāda cita pakalpojuma Twitch kanāls netiktu noņemts, jums būs jāizveido jauns konts un jāiegūst jauna IP adrese.

Labākais un vienkāršākais veids, kā mainīt savu IP adresi, ir virtuālā privātā tīkla (VPN) izmantošana..

Esmu pārbaudījis lielu skaitu VPN pakalpojumu sniedzēju un savā plašajā testēšanā esmu atklājis, ka visuzticamākais VPN pakalpojums, kuru varat izmantot, lai mainītu savu IP adresi un saņemtu bezbanku no Twitch, ir ExpressVPN..

ExpressVPN piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, tāpēc tas ir bezriska piedāvājums.

Tagad nebaniniet ar ExpressVPN

Par Twitch

Twitch ir Amazon piederoša straumēšanas platforma, kas galvenokārt koncentrējas uz video spēļu tiešraidi.

Pakalpojumu plūsma ir esports, pirmās personas šāvēji, arkādes spēles un citi populāri spēļu veidi. Saturs ir pieejams gan tiešraides, gan straumēšanas formātos pēc pieprasījuma.

Platformu lietotāji straumē no Windows 10, Mac, PS4 un Xbox One platformām. Populāru spēļu spēlētāju straumēšanas laikā spēlē Fortnite, League of Legends, Minecraft un World of Warcraft.

Kaut arī pakalpojums sākotnēji tika izveidots, lai dalītos ar spēļu straumēm, pakalpojums ir paplašinājis savu klāstu, piedāvājot cita veida saturu, piemēram, mūzikas festivālus, intervijas un realitātes šovus.

Pakalpojums Twitch katru mēnesi uzņem 2,2 miljonus raidorganizāciju, katru dienu izmantojot 15 miljonus aktīvo lietotāju. Kaut arī ir pieejami līdzīgi pakalpojumi, Twitch šobrīd ir vispopulārākais šāda veida pakalpojums.

Kāpēc Twitch Ban lietotāji??

Pakalpojums Twitch, kanālu īpašnieki un kanālu moderatori var aizliegt lietotājus vairāku iemeslu dēļ. Tie var būt, bet ne tikai:

 • Autortiesību pārkāpums
 • Uzdošanās par citiem Twitch biedriem
 • Nelikumīga vai pornogrāfiska satura augšupielāde
 • Nepieprasītu piedāvājumu izdarīšana citiem Twitch dalībniekiem
 • E-pasta adrešu vai citas Twitch dalībnieku personiskās informācijas kolekcija
 • Citu Twitch dalībnieku uzmākšanās, ļaunprātīga izmantošana vai draudēšana
 • Twitch pakalpojuma izmantošana nelikumīgu iemeslu dēļ
 • Daudz vairāk

Es zinu labāk, nekā domāt, ka kāds no maniem lasītājiem tiks aizliegts kādu no iepriekšminētajiem iemesliem, jo ​​es arī zinu, ka jūs varat aizliegt vienkārši uz kanāla īpašnieka vai moderatora kaprīzes pamata.

Tomēr, tiklīdz jūs varēsit atgriezties pakalpojumā, atcerieties par saviem Ps un Q un labi spēlēties ar citiem.

Labi, kā es varu tikt UNbanned?

Pirms mēs izvēlamies, kā vislabāk atbrīvoties no Twitch, ir svarīgi precīzi saprast, kā Twitch aizliedz lietotājam.

Twitch izseko gan lietotāja, gan lietotāja lietotājvārds un IP adrese viņi izmanto, lai izveidotu savienojumu ar pakalpojumu.

IP adrese: Kad ierīce izveido savienojumu ar internetu, tā saņem IP adresi. Tas ļauj citām ierīcēm internetā uzzināt, kurš dators nosūtīja informācijas pieprasījumu, tāpēc viņi zina, kam atbildēt. Tas ir līdzīgi tam, kā pasta dienests izmanto jūsu mājas adresi, lai nosūtītu un saņemtu gliemežu pastu.

Twitch izmanto gan lietotājvārdu, gan IP adresi, lai ieviestu aizliegumu lietotājam. Tas neļauj jums izmantot citu ierīci ar citu lietotājvārdu un / vai izmantot savu lietotājvārdu ar citu ierīci.

Lai gan tas var likties kā neiespējams šķērslis, kas jāpārvar, tas tomēr ir ir rīks, kas var palīdzēt izvairīties no Twitch ceļa bloķēšanas.

Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir lielisks rīks gandrīz jebkura tiešsaistes pakalpojuma atbloķēšanai, un Twitch nav izņēmums.

Kad lietotājs savieno savu ierīci ar VPN serveri, ierīcei īslaicīgi tiek piešķirta a jauna IP adrese. Tas liek izskatīties tā, it kā lietotājs izveidotu savienojumu no citas vietas. Šī atrašanās vieta varētu būt visā valstī vai visā pasaulē.

Šī jaunā IP adrese ļauj jums reģistrēties Twitch, izmantojot jaunu kontu, izvēlēties jaunu lietotājvārdu un atgriezties pie iecienītāko spēlētāju apskates..

PRO PADOMS: Izveidojot jaunu lietotājvārdu, nāciet klajā ar pilnīgi jaunu rokturi. Jaunu lietotāju uzraudzību, kā arī serveru aizliegumus pārvalda cilvēki. Ja jūsu vecais lietotājvārds bija “Twitchy_McGee”, vietnes “Twitchy_McGee1” lietotājvārds, iespējams, neizies muster.

Twitch atbloķēšanas pasākumi, izmantojot VPN

Veiciet tālāk norādītās darbības, lai pēc aizlieguma atgūtu piekļuvi Twitch.

 1. Abonējiet VPN pakalpojumu sniedzēju.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni no izvēlētā pakalpojumu sniedzēja.
 3. Palaidiet VPN lietotni un izveidot savienojumu ar tuvējo serveri.
 4. Izveidojiet savienojumu ar Twitch pakalpojumu savā iecienītajā pārlūkā.
 5. Izveidot jaunu kontu.
 6. Baudiet izrādi!

Kā darbojas VPN

Kaut arī šī raksta galvenais punkts līdz šim ir bijis tas, kā VPN var piešķirt jūsu ierīcei jaunu IP adresi - tādējādi nodrošinot veidu, kā atbloķēt Twitch, VPN iespējas nav tikai tās.

Ja esat tiešsaistē, pastāv liela iespēja, ka jūsu tiešsaistes aktivitātes tiek izsekotas. Neatkarīgi no tā, vai tas ir hakeris, kurš vēlas nozagt personisko informāciju, vai arī jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, kas uzrauga jūsu ceļojumus, lai pārdotu informāciju reklāmdevējiem, kāds jūs vēro.

VPN aizsargā jūsu interneta savienojumu, izmantojot militārā līmeņa šifrēšanu. Šī šifrēšana neļauj ārējām pusēm uzraudzīt jūsu tiešsaistes aktivitātes.

VPN spēja piešķirt jūsu ierīcei jaunu IP adresi no gandrīz jebkuras vietas citur pasaulē nodrošina arī piekļuvi ģeogrāfiski bloķētam saturam, kam parasti varētu nebūt piekļuves. Tas ietver spēļu serverus, straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix, un citus pakalpojumus un vietnes.

Tāda pati ceļa bloķēšanas spēja arī ir atveriet piekļuvi pakalpojumam Twitch vietās, kur piekļuve ir bloķēta, piemēram, jūsu skola vai darba vieta. VPN var pat atbloķēt piekļuvi no īpaši ierobežojošām valstīm (piemēram, Ķīnas un Krievijas), kurās pakalpojums ir bloķēts.

Kurš VPN ir labākais, lai jūs atbloķētu?

Ja mēs būsim godīgi, jebkurš virtuālais privātais tīkls, iespējams, varēs atbloķēt Twitch. Bet, ja jūs jebkurā gadījumā maksāsit par VPN, kāpēc gan neiegūt tādu, kas piedāvā vislabāko aizsardzības un funkciju klāstu?

ExpressVPN ir tas pakalpojumu sniedzējs.

ExpressVPN

ExpressVPN logotips

ExpressVPN ir uzticams VPN pakalpojums, kas nodrošina ātrus, labi aizsargātus savienojumus. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā vismodernāko vairāku platformu atbalstu, plašu globālo serveru pārklājumu un lielisku klientu atbalstu. (Pilns pārskats pieejams šeit.)

Savienojuma ātrums

Twitch ir video straumēšanas pakalpojums. Tas nozīmē, ka, jo ātrāks ir savienojuma ātrums, jo patīkamāka būs jūsu Twitch pieredze. Tas būs taisnība, ja vienkārši skatīsities, kā spēlē kāds cits, vai ja dalīsities ar prasmīgiem gājieniem un žilbināsit asprātību ar pārējo pasauli..

ExpressVPN savienojuma ātrums ir vieni no labākajiem biznesā. Pakalpojums nodrošina ātrumu, kas ir viegli atkarīgs no darbības no Twitch, kā arī filmu straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix un Hulu. (Jā, arī ExpressVPN atbloķē šos pakalpojumus.)

Vairāku platformu atbalsts

Twitch ir pieejams visās populārajās ierīču platformās, un ExpressVPN ir turpat ar tām.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā lietotnes operētājsistēmām Windows, iOS, macOS, Android un Linux. Viņi arī piedāvā pārlūkprogrammu paplašinājumus Firefox un Chrome platformām.

Twitch ir viss, kas saistīts ar spēlēm, un tas ExpressVPN MediaStreamer pakalpojumu padara kaut ko tādu, kas spēļu konsoli (un straumēšanas kastes) īpašniekiem jāpatur prātā. Pakalpojums atbloķē Twitch aptuveni tādā pašā veidā kā uzņēmuma VPN pakalpojums, lai arī tam trūkst VPN pakalpojuma savienojuma šifrēšanas aizsardzības..

Pakalpojums ļauj vienā pieteikšanās reizē veikt ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus. Lietotāji, kuriem nepieciešami papildu savienojumi vai kuriem jāaizsargā ierīces, kas nav iekļautas ExpressVPN saderības sarakstā, var izmantot pakalpojumu sniedzēja izcilo saderību.

Klientu atbalsts

Es ceru, ka tiešsaistes pieredze vienmēr būs vienmērīga un bez problēmām.

Bet tiem laikiem, kad rodas problēmas ar VPN savienojumu, ir pārliecinoši zināt, ka ExpressVPN klientu atbalsta nodaļa atradīsies šajā laikā, kad jums būs nepieciešams..

VPN nodrošina 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts, e-pasta atbalsts, problēmu biļešu izsekošanas sistēma un meklēšanas bibliotēka ar meklēšanu.

Globālā servera pārklājums

Lai gan jūs varat izvēlēties jebkuru tuvumā esošu serveri, lai izjauktu Twitch aizliegumu, jūs redzēsit, ka optimāls globālais servera pārklājums ir noderīga funkcija, kas uzlabo citas ar VPN saistītas darbības.

ExpressVPN aptver zemeslodi, ar 3000 un vairāk serveru 94 valstīs. Tas palielina daudz satura atbloķēšanas jaudu.

Cenu noteikšana

Lai gan ExpressVPN nekad neizveidos VPN pakalpojumu sniedzēju sarakstu, kas darbojas zem pagraba, jūs atradīsit, ka pakalpojums piedāvā visaugstāko ieguldījumu atdevi. Jūs varat iegūt īpašu darījumu, ja noklikšķināt uz zemāk esošās saites.

Apmeklējiet ExpressVPN.

Pārrāvums caur raustīšanās blokādi

Ja jūs kādreiz ir bloķējis straumēšanas pakalpojums Twitch, neceriet izmisumā - veicot tikai dažus peles klikšķus, jūs atkal varēsit atgriezties!

ExpressVPN logotips

ExpressVPN ne tikai ļauj vēlreiz piekļūt Twitch, bet arī šifrē visas jūsu darbības internetā, aizsargā jūs no tiešsaistes uzbrucējiem un atver piekļuvi citam bloķētam saturam visā pasaulē.

Apmeklējiet ExpressVPN vietni.

BagoGames “Twitch” licencēta saskaņā ar CC BY 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 − = 18

map