Kāds ir labākais Twitch VPN 2020. gadā?


Twitch ir populāra tiešraidē straumējoša video platforma, kas pieder tiešsaistes iepirkšanās un izklaides behemoth Amazon.

Pakalpojums galvenokārt ir vērsts uz to, lai tiešraidē straumētu personas, kas spēlē videospēles, ieskaitot esportu, pirmās personas šāvējus, arkādes un citas spēles. Tomēr Twitch piedāvā arī ar azartspēlēm nesaistītu saturu, piemēram, mākslas un radošos darbus, tostarp mūzikas festivālus, intervijas un “reālās dzīves” realitātes šovus.

Diemžēl ne visiem ir pieeja Twitch.

Skatītāju, kuriem var liegt piekļuvi pakalpojumam, var būt no pilsoņiem valstīs ar pārāk stingriem režīmiem, piemēram, Ķīnā un Krievijā, vai no tiem, kas strādā vai mācās uzņēmumā vai iestādē, kas bloķē vietni savā tīklā. Iespējams, citi iepriekš bija aizliegti.

Par laimi, ir veids, kā apiet Twitch ceļa bloķējumus. Virtuālais privātais tīkls (VPN) piedāvā visuzticamāko veidu, kā piekļūt Twitch un cita veida straumēšanas saturam, pateicoties tā IP adreses “izlikšanās” spējām..

VPN var likties, it kā jūs un jūsu ierīces atrastos citā pasaules vietā, piešķirot ierīcei jaunu, pagaidu IP adresi. Tas ļauj piekļūt saturam, kas ir pieejams tikai “viltus” vietā.

VPN piedāvā arī lielisku veidu, kā aizsargāt jūsu tiešsaistes aktivitātes no ziņkārīgo acu priekšā no jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja (ISP), valdības un hakeriem, kuri vēlas nozagt jūsu vērtīgo personisko informāciju..

Apsverot VPN, lai uzlabotu jūsu Twitch skatīšanas sesijas, ņemiet vērā šādus faktorus: Iespēja piekļūt saturam ārpus savas valsts, globālais servera pārklājums, savienojuma ātrums un vairāku platformu lietotņu atbalsts.

Labākie Twitch VPN

Pēc manu iecienīto VPN pakalpojumu sniedzēju palaišanas, izmantojot ļoti daudz testu, es to atklāju šie 5 VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā vislabāko Twitch skatīšanās pieredzi. Šis ir kopsavilkums:

  1. ExpressVPN: ExpressVPN nodrošina visātrāko savienojumu ātrumu šajā sarakstā. Tas, kā arī izcilais globālā servera pārklājuma un privātuma aizsardzības līmenis padara pakalpojumu sniedzēju par optimālu izvēli lietotājiem, kuri meklē labāko veidu, kā atbloķēt Twitch un citus straumēšanas pakalpojumus..
  2. NordVPN: Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī lielisku straumēšanas pakalpojumu atbloķēšanas jaudu, un tas ir lielisks veids, kā aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu un drošību.
  3. CyberGhost: Šis pakalpojumu sniedzējs ir labākais risinājums lietotājiem, kuri meklē VPN pakalpojumu, kas pārsniedz vidējo līmeni un kuru nav grūti izmantot. Pakalpojumu sniedzēja ērti lietojamās lietotnes nodrošina jaudīgu VPN aizsardzību, neprasot sarežģītus iestatījumus.
  4. IPVanish: IPVanish ir ideāla izvēle lietotājiem, kuri domā par drošību, un, pateicoties savam īpašumā esošajam un darbināmajam serveru tīklam, pēc iespējas samazina savu datu pieskārienu skaitu līdz minimumam..
  5. PrivateVPN: Lai gan šis pakalpojumu sniedzējs ir diezgan jauns VPN papildinājums, tas ātri ir nopelnījis reputāciju par uzticamiem un ātriem VPN savienojumiem.

Es novērtēju un ierindoju labākos Twitch VPN, izmantojot šādus kritērijus:

 • Iespēja atbloķēt Twitch straumēšanas saturu
 • Globālais servera pārklājums
 • Lejupielādes ātrums
 • Privātuma un drošības aizsardzība
 • Vairāku platformu atbalsts
 • Klientu atbalsts

Šeit ir mans saraksts ar 5 labākajiem VPN, lai uzlabotu un aizsargātu jūsu Twitch skatīšanas sesijas.

1. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

ExpressVPN ir labākais risinājums, lai atvērtu piekļuvi Twitch straumēšanas pakalpojumam. Tas arī piedāvā vislabāko vispusīgo aizsardzību visām ar internetu saistītajām darbībām.

Pakalpojumu sniedzējs veic vismodernāko darbu, lai atbloķētu Twitch, neatkarīgi no atrašanās vietas. Tas atbloķē arī citus straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Hulu, Netflix, Amazon Prime un citus.

Pakalpojumam ir 3000 un vairāk serveru 94 valstīs visā pasaulē, nodrošinot piekļuvi gandrīz jebkuram saturam, kuru sirds vēlas.

ExpressVPN’s ātrs savienojumu ātrums - visātrākais šajā apritē - var viegli tikt galā ar 1080p straumēm, kuras nodrošina Twitch, kā arī ar 4K straumēm, kuras sniedz citi pakalpojumi. Jūsu rīcībā nebūs datu ierobežojumu vai joslas platuma ierobežojumu.

Militārā līmeņa šifrēšana aizsargā šos ātros savienojumus. Arī konfidencialitātei ir tendence, jo ExpressVPN neveic nekāda veida žurnālus un piedāvā Bitcoin maksājuma iespēju.

Daudzplatformu lietotņu atbalsts vienmēr ir svarīgs VPN apsvērums. ExpressVPN piedāvā lietotnes Windows, iOS, macOS, Android, Linux un Amazon Fire TV ierīču platformām. Gan pārlūka Chrome, gan Firefox sesijas ir aizsargātas ar VPN paplašinājumiem.

Ierīces, kas nav iekļautas sarakstā, var piekļūt Twitch, izmantojot pakalpojumu sniedzēja MediaStreamer DNS pakalpojums. (Ņemiet vērā, ka pakalpojums nešifrē jūsu interneta savienojumu, kā to dara pilnvērtīgais VPN pakalpojums.)

Visas jūsu ierīces var aizsargāt, izmantojot pakalpojumu sniedzēja plašo maršrutētāja saderību. (Ir pieejami iepriekš konfigurēti maršrutētāji.)

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā 24/7 atbalsta tērzēšana, e-pasta atbalsts, problēmu biļešu izsekošanas sistēma un viegli meklējama atbalsta bibliotēka.

Plusi:

 • Dažas no labākajām satura atbloķēšanas iespējām nozarē
 • Savienojuma ātrums ir ātrs, ātrs, ātrs
 • Lielisks lietotnes atbalsts
 • Augstākā līmeņa drošība un privātuma aizsardzība
 • Plašs globālais serveru pārklājums

Mīnusi:

 • Cena ir augstāka nekā citiem šī saraksta pakalpojumu sniedzējiem

LABĀKAIS TWTCH VPN: ExpressVPN ir optimāla izvēle VPN, lai uzlabotu un aizsargātu jūsu Twitch skatīšanas sesijas. Pakalpojums ir plaši pazīstams ar satura atbloķēšanas jaudu, un ātrie savienojumi nozīmē, ka pat 4K straumēm būs maza buferizācija. 30 dienu naudas atdošanas garantija.

2. NordVPN

NordVPN logotips

NordVPN ir vēl viena lieliska iespēja lietotājiem, kuri meklē lielisku veidu, kā uzlabot savas Twitch binges. Pakalpojumu sniedzēja visaptverošā lietotne un klientu atbalsts nodrošina uzticamu iecienīto spēlētāju apskates metodi.

Pakalpojumu sniedzēja vairāk nekā 5200 serveri 60 valstīs visā pasaulē piedāvā plašas Twitch atbloķēšanas iespējas. Papildus Twitch tas piedāvā arī piekļuvi reģionālajam saturam no Netflix, BBC iPlayer un daudziem citiem straumēšanas pakalpojumiem.

NordVPN savienojuma ātrums viegli apstrādā augstas izšķirtspējas video, ko nodrošina Twitch un citi straumēšanas pakalpojumi. Nav datu ierobežojumu, nav joslas platuma ierobežojumu, nav problēmu.

Pateicoties pakalpojumu sniedzēja valdības līmeņa šifrēšanai, jūs neuztraucaties par neveikliem ieroču dēliņiem, kuri uzrauga jūsu tiešsaistes ceļojumus. Sniedzējs arī aizsargā jūsu privātumu ar stingru politiku bez reģistrēšanās un to, ka viņi pieņem Bitcoin abonēšanai.

NordVPN ir iekļauta lielākā daļa ar Twitch saderīgo platformu, ieskaitot Windows, iOS, macOS, Android, Linux un Android TV ierīču platformas..

Pakalpojumu sniedzēja plašs maršrutētāja pārklājums palīdz aizsargāt visas citas ierīces, kā arī ļauj jums izvairīties no 6 vienlaicīgu savienojumu ierobežojuma. (Ir pieejami iepriekš konfigurēti maršrutētāji.)

Pateicoties 24 stundu atbalsta tērzēšanai, meklējamo zināšanu bāzei un e-pasta atbalstam, klientu apkalpošana ir gatava piedāvāt palīdzību visu diennakti.

Plusi:

 • Aptver pasauli ar saviem serveriem
 • Zemu cenu
 • Augstākā līmeņa privātums un drošības pārklājums
 • Visaptverošs vairāku platformu atbalsts

Mīnusi:

 • Lietotnes varētu būt lietotājam draudzīgākas

LABĀK PAR BUDŽETU UZLABOTI DRAUDZĪTĀJI: NordVPN ir lielisks risinājums tviteriem, kuri labprātāk tērē naudu visam, kas nav VPN aizsardzība. 30 dienu naudas atdošanas garantija aizsargā jūsu ieguldījumus.

3. CyberGhost

CyberGhost logotips

CyberGhost ir ļoti ieteicams jauniem VPN lietotājiem, kuri meklē vienkāršu veidu, kā aizsargāt straumēšanas sesijas.

CyberGhost ir globāls serveru tīkls, kurā ir vairāk nekā 4500 serveru 59 valstīs, nodrošinot daudz Twitch atbloķēšanas enerģijas. Tas arī atbloķē citus straumēšanas pakalpojumu sniedzējus, tostarp Spotify, Hulu, Netflix un citus pakalpojumus.

CyberGhost augsti šifrētie savienojumi nodrošina vairāk nekā pietiekamu zirgspēku daudzumu strautēšana bez stostīšanās. Pateicoties tam, ka pakalpojumā trūkst datu ierobežojumu un joslas platuma ierobežojumu, varat straumēt savu sirds saturu.

Pakalpojumu sniedzējs veic izcilu darbu, aizsargājot jūsu privātumu, kamēr esat izveidojis savienojumu ar viņu tīklu. Stingra politika, kas neattiecas uz reģistrēšanos, nozīmē, ka nav pierādījumu par jūsu tiešsaistes krāpšanos, un Bitcoin maksājuma iespēja ļauj jums pilnībā pāriet inkognito režīmā.

Android, iOS, Windows, macOS, Linux, Amazon Fire TV un Android TV lietotnes vai jūs esat aptvēris šīs ierīces. CyberGhost savietojamība ar daudziem maršrutētāju modeļiem un modeļiem attiecas uz pārējām jūsu ierīcēm. (Ir pieejami iepriekš konfigurēti maršrutētāji.) Vienlaicīgi ar vienu un to pašu lietotājvārdu var izveidot savienojumu līdz 7 ierīcēm.

Klientu atbalsts ir pieejams dažādos veidos, un CyberGhost piedāvā tiešraides tērzēšanu, atbalsta biļešu iesniegšanas veidlapu un meklēšanas bibliotēku ar meklēšanu.

Plusi:

 • Liela izvēle ērti lietojamas lietotnes
 • Vienmērīga HD straumēšana
 • Zemu cenu
 • Lieliskas privātuma un drošības aizsardzības iespējas

Mīnusi:

 • Lietotnēm trūkst iespēju, kuras dod priekšroka pieredzējušiem lietotājiem

LABĀKAIS PIRMĀ LAIKA VPN LIETOTĀJIEM: CyberGhost ir optimāla izvēle pirmo reizi izmantojamiem VPN lietotājiem, kuri vēlas efektīvu VPN aizsardzību bez daudzām iestatītajām iespējām. Ir pieejama 45 dienu bezriska naudas atdošanas garantija.

4. IPVanish

IPVanish logotips

IPVanish piedāvā HD savienojuma ātrumus, vienlaikus piedāvājot papildu privātuma aizsardzības līmeni, ko nevar piedāvāt vairums citu VPN pakalpojumu sniedzēju..

Pakalpojumu sniedzēja serveru tīkls, kurā ir 1300+ serveri 50+ valstīs, nodrošina plašu piekļuvi straumēšanas pakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē, ieskaitot Twitch (protams), Sling TV, Amazon Prime un daudziem citiem. IPVanish pieder visi šie serveri un tas darbojas, trešo personu darbuzņēmēju atrašana no jūsu personas datiem.

IPVanish nodrošina vairāk nekā pietiekamu joslas platumu efektīvai augstas izšķirtspējas straumēšanai. Turklāt tas nekad neierobežo joslas platumu un nekad neierobežo darbību ar ikmēneša datu maksimālo robežu.

Militārā līmeņa šifrēšana pasargā jūsu tiešsaistes krāpšanos no nevēlamiem skatieniem, un stingra politika bez reģistrēšanās nozīmē, ka nekas neliecina par jūsu darbībām tiešsaistē. Lai gan pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā kriptovalūtas maksājuma iespējas, lielākajai daļai cilvēku būs labi ar pieejamajām PayPal un kredītkartes maksāšanas iespējām..

IPVanish aptver Windows, iOS, macOS, Android, Linux un Amazon Fire TV platformas. Ja jums nepieciešams vairāk nekā 10 vienlaicīgi savienojumi, vai arī jums ir citas ierīces, kurām nepieciešama aizsardzība, varat izmantot IPVanish maršrutētāja saderības priekšrocības. (Iepriekš konfigurēti maršrutētāji ir pieejami šeit.)

Klientu atbalsts IPVanish nodrošina visu diennakti, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu 24 stundas diennaktī, e-pasta atbalstu un ērti lietojamu tiešsaistes atbalsta bibliotēku..

Plusi:

 • Nodrošina optimālu drošību un privātumu
 • Nav trešo pušu VPN serveru
 • 10 vienlaicīgi savienojumi

Mīnusi:

 • Īsa, 7 dienu naudas atdošanas garantija
 • Nav Bitcoin maksājuma iespēju

SUPER DROŠIE DATI: IPVanish nodrošina jūs pārklājumu, pateicoties saviem īpašumā esošajiem un darbinātajiem serveriem, kas nodrošina vēl vienu privātuma aizsardzības līmeni, ko vairums VPN pakalpojumu sniedzēju nevar piedāvāt. Ir pieejama diezgan īsa 7 dienu naudas atdošanas garantija.

5. PrivateVPN

PrivateVPN logotips

PrivateVPN nodrošina 2. ātrākais savienojums šajā apļa posmā, labi līdz pat 4K satura straumēšanai. Pakalpojumu sniedzēja globālais serveru pārklājums ir nedaudz izstiepts, taču tas aptver lielāko daļu pasaules.

Lai gan PrivateVPN sevi dēvē par “visātrāk augošo VPN visā pasaulē”, tas nav redzams globālajā serveru skaitā. Ar vairāk nekā 150 serveriem 60 valstīs pakalpojumu sniedzēja serveru pārklājums ir nedaudz izkliedēts.

Tomēr tīkls veic strādniekiem līdzīgu darbu, lai atbloķētu Twitch, kā arī citus straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Hulu, Netflix un HBO.

PrivateVPN aizsargā savus īpaši ātros savienojumus, izmantojot militārās klases šifrēšanu. Jūs varat straumēt savu sirds saturu, jo trūkst datu ierobežojumu vai joslas platuma ierobežojumu.

PrivateVPN padara privātumu par prioritāti, ar politiku, kas neveic reģistrēšanos, un vēlmi ļaut saviem klientiem pilnīgi neidentificēties, pateicoties Bitcoin maksājuma iespējai.

Lietotnes PrivateVPN atbalsts ir ierobežots ar MacOS, Windows, Android un iOS platformām. Piegādātājs piedāvā visaptverošu maršrutētāja atbalstu, lai palīdzētu aizsargāt citas jūsu savienotās ierīces. Tajā pašā lietotājvārdā ir atļauti ne vairāk kā 6 vienlaicīgi savienojumi.

Ir pieejama 24/7 tiešraides tērzēšana, lai palīdzētu jums visu diennakti. Ir pieejama arī veidlapa “Sazinieties ar mums”, tāpat kā FAQ sadaļa, kurā nav iespējams meklēt.

Plusi:

 • Savienojumi var apstrādāt gan HD, gan 4K saturu
 • Līdz 6 vienlaicīgiem savienojumiem
 • Lieliska drošības un privātuma aizsardzība

Mīnusi:

 • Serveri ir izkaisīti nedaudz plāni
 • FAQ sadaļa nav meklējama

LIELS ĀTRUMS: PrivateVPN piedāvā 2. ātrāko savienojumu šajā apritē, piedāvājot lielisku izejas ātruma iespēju pieredzējušiem VPN lietotājiem, kuriem patīk Twitch. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Kā straumēt raustīšanos ar VPN

Twitch skatīšanas sesiju uzlabošanai ar VPN ir nepieciešams neliels skaits darbību:

 1. Abonējiet VPN. (Ir jēga.)
 2. Instalējiet VPN lietotni (-es) iecienītajā (-ās) ierīcē (-ēs), kas savietojama (-as) ar Twitch.
 3. Atlasiet VPN serveri apgabalā, kas ir sasniedzams.
 4. Sāciet Twitch sesiju no iecienītākās Twitcher.
 5. Paņemiet iecienīto dzērienu ar augstu kofeīna saturu un izbaudiet šovu!

Vai bezmaksas VPN ir labs risinājums Twitch?

Ja esat regulārs Pixel Privacy apmeklētājs, jūs zināt, ka es neesmu ventilatoru no bezmaksas VPN. Šis ieteikums joprojām ir spēkā, kad jūs iesaistāt Twitch diskusijā.

Daudzi “bezmaksas” VPN lietotājiem papildus datu savienojuma ātruma samazināšanai uzliek lietotājiem datu ierobežojumus un joslas platuma ierobežojumus. Neviens no tiem nepadara bezmaksas VPN par labu izvēli iecienītāko Twitchers straumēšanai.

Turklāt “VPN” “P” nozīmē “privāts”. Bet ne tik daudz, ja tas ir “bezmaksas” VPN. Daudzi bezmaksas pakalpojumu sniedzēji nemitīgi iedegas tiešsaistes darbību uzskaites pārdošana reklāmdevējiem un citām neveiklām ballītēm.

Citus sans izmaksu VPN pakalpojumu sniedzējus pieķēra, ievadot nevēlamas reklāmas un izsekojot sīkfailus viņu lietotāju pārlūkošanas sesijās.

Uzticami, patiesi privāti VPN pakalpojumi maksā tikai penss dienā. Vai nav tik mierīgi, ja runa ir par uzticamu veiktspēju un privātuma aizsardzību?

Secinājums

Raustīšanās fani, kas vēlas gūt maksimālu labumu no savām skatīšanās sesijām, vēlēsies apskatīt priekšrocības, ko sniedz virtuālā privātā tīkla abonements..

VPN piedāvā uzticamu veidu, kā piekļūt Twitch straumēm, kā arī tām, kuras nodrošina Hulu, Netflix, Spotify un citi populārie straumēšanas pakalpojumu sniedzēji. Tas arī uzlabo jūsu tiešsaistes privātumu, neļaujot nepiederošajiem izsekot un uzraudzīt visas jūsu tiešsaistes aktivitātes.

ExpressVPN logotips

ExpressVPN nodrošina uzticamu piekļuvi populārākajiem straumēšanas pakalpojumu sniedzējiem, ieskaitot Twitch. Pakalpojumu sniedzējs ļauj lietotājiem izvairīties no satura bloķēšanas neatkarīgi no tā, kas tos uzceļ - skolas, darba devēji vai ierobežojošas valdības. Populārais VPN pakalpojums nodrošina arī visaugstāko aizsardzību visām jūsu tiešsaistes darbībām.

Lai iegūtu papildinformāciju vai iegādātos abonementu, apmeklējiet vietni ExpressVPN.

Raphaelsilva “Twitch Logo” ir licencēts ar Pixabay licenci

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 87 = 94

map