Pieci labākie PS4 virtuālie privātie tīkli (VPN) 2020. gadā


Sony PlayStation 4 (PS4) ir vislabāk pārdotā astoņu paaudžu videospēļu konsole pasaulē. Konsole ļauj PS4 īpašniekiem spēlēt spēles 1080p HD (4K uz PS4 Pro). Konsole arī piedāvā iespēju 4K filmas skatīties gan straumējot, gan no diska.

Tāpat kā Xbox One, arī PS4 konsole atbalsta trešo personu izstrādātāju lietotnes un spēles. Kā tāds tas piedāvā lietotnes lielākajai daļai populāro straumēšanas platformu, tostarp Netflix, Hulu, Amazon Prime Video un daudzām citām. PlayStation Network arī ļauj spēlētājiem sacensties ar citiem spēlētājiem no visas pasaules.

Diemžēl daudzas spēles un straumēšanas pakalpojumi, ko piedāvā PS4, ir ģeogrāfiski ierobežoti, kas nozīmē ne visas filmas, televīzijas šovi un spēles ir pieejamas visās jomās.

Labās ziņas: ir pieejams rīks, kas ļauj PS4 lietotājiem piekļūt spēļu un video saturam no visas pasaules.

Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir labākais veids, kā piekļūt saturam citā reģionā, pateicoties VPN spējai likt tam izskatīties tā, it kā lietotājs atrastos citā valstī. VPN to izdara, “šmaucot” lietotāja atrašanās vietu, uz laiku piešķirot tam jaunu IP adresi. Tādējādi tiek atvērta piekļuve bloķētam saturam.

Piemēram, PS4 īpašnieks Apvienotajā Karalistē varētu izmantot VPN, lai atvērtu piekļuvi tādām lietām kā Netflix saturs no štatiem vai spēļu arēnas citās valstīs.

VPN arī šifrē jūsu interneta savienojumu, aizsargājot jūsu darbības internetā no hakeru, jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja un citu ieinteresēto trešo personu ziņkārīgajām acīm..

Zemāk es pārskatu piecus labākos VPN, ko 2019. gadā izmantot kopā ar jūsu PS4.

Labākie PlayNtation 4 VPN

Es ievietoju visus labākos VPN pakalpojumu sniedzējus, izmantojot plašas pārbaudes kārtas, un šādi 5 VPN vislabāk darbojās ar PS4. 

Steidzamiem šeit ir īss kopsavilkums:

  1. ExpressVPN: ExpressVPN nodrošina optimālu atbalstu maršrutētājiem. (Viņi pat piedāvā pielāgotu programmaparatūru atsevišķiem maršrutētājiem.) Visaptverošs globālā servera pārklājums garantē piekļuvi saturam no visas pasaules, un ātrie savienojumi nodrošina satura efektīvu straumēšanu..
  2. NordVPN: PS4 atskaņotāji novērtēs šī pakalpojuma sniedzēja ticami ātro savienojuma ātrumu. Lai gan viņu globālais serveru pārklājums varētu būt labāks, vairumam lietotāju tas šķitīs piemērots viņu vajadzībām.
  3. CyberGhost: PS4 īpašnieki, kuriem patīk 4K satura straumēšana no Netflix, Amazon Prime Video un citiem straumēšanas pakalpojumu sniedzējiem, novērtēs CyberGhost īpaši ātro ātrumu. Viņu zemā cena ļaus jums iegūt daudz naudas filmu pirkšanai un nomai.
  4. IPVanish: Šī pakalpojumu sniedzēja pašu īpašumā esošie un darbojas VPN serveri ir labi izplatīti visā pasaulē un nodrošina lielu ātrumu.
  5. PrivateVPN: Izmantojot 2. ātrāko savienojumu šajā sarakstā, šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā vairāk nekā pietiekamu joslas platumu visiem jūsu straumēšanas biniem. Lai gan pakalpojumu sniedzējam nav daudz serveru, tie ir labi izvietoti visā pasaulē.

Lūdzu, ņemiet vērā: Nevienam VPN pakalpojumu sniedzējam PS4 nav pieejamas vietējās VPN lietotnes. Tātad lietotājiem būs vai nu jākonfigurē pašreizējais maršrutētājs, lai izmantotu VPN (ja tas ir saderīgs), vai arī jāiegādājas iepriekš konfigurēts maršrutētājs. Manās atsauksmēs VPN pakalpojumu sniedzēji ar iepriekš konfigurētiem maršrutētājiem ieguva bonusa punktus.

Es novērtēju un ierindoju labākos PS4 VPN, izmantojot šādus kritērijus:

 • Maršrutētāja savietojamība (prēmija iepriekš konfigurētiem maršrutētājiem)
 • Pietiekami ātri uzticami savienojumi HD un 4K straumēm un spēlēm
 • Optimāls globālā servera pārklājums
 • Spēcīga privātuma un drošības aizsardzība
 • Visaptverošs klientu atbalsts

Šeit ir mans 5 labāko VPN saraksts, kas paredzēts lietošanai ar PlayStation 4.

1. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

ExpressVPN ir labākā vispārējā iespēja PlayStation 4 tiešsaistes spēļu un skatīšanās sesiju aizsardzībai un uzlabošanai.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā izcilu maršrutētāja savietojamību. Papildus iepriekš konfigurētiem maršrutētājiem ExpressVPN piedāvā arī pielāgotu lietotni dažādiem saderīgiem maršrutētājiem.

ExpressVPN ir ideāls VPN pakalpojumu sniedzējs filmu faniem, pateicoties tā spējai atbloķēt ģeogrāfiski kontrolētu saturu, ko piedāvā Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer un daudzi citi pakalpojumi.

Varat arī izmantot ExpressVPN MediaStreamer DNS pakalpojums lai piekļūtu bloķētam multivides saturam PS4. Tomēr tam trūkst šifrēta pakalpojuma VPN pārklājuma aizsardzības.

ExpressVPN savienojuma ātrums ir atkarīgs no ātruma, kas nepieciešams HD un 4K satura straumēšanai, kā arī ar spēju uzturēt savienojumu ātru un niknu tiešsaistes spēļu darbību laikā. Pakalpojumu sniedzējs nekad neierobežo jūsu izklaidi, pateicoties tam, ka jūsu savienojumiem nekad nav noteikti datu ierobežojumi vai joslas platuma ierobežojumi.

Ar 3000 un vairāk serveriem, kas labi izvietoti 94 pasaules valstīs, ExpressVPN piedāvā lielisku veidu, kā atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu, neatkarīgi no tā, kur tas atrodas.

Drošība un privātums ir spēcīgi ar šo, jo to savienojumi ir labi aizsargāti ar militāras pakāpes šifrēšanu, un viņu serveri visi ir iestatīti, lai saglabātu neviena veida baļķu kas saistīti ar viņu klientu tiešsaistes antics.

Turklāt Bitcoin tiek pieņemts kā abonēšanas maksājums, tāpēc arī jūsu maksājuma informācija tiek turēta inkognito režīmā.

Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, pateicoties 24/7 tiešraides tērzēšana, meklēšanas zināšanu bāze un ērti lietojama atbalsta biļešu sistēma.

Plusi:

 • Piedāvā iepriekš konfigurētus maršrutētājus
 • Lielisks globālā servera pārklājums
 • Savienojuma ātrums var viegli tikt galā ar HD video un spēlēm
 • Lielisks klientu atbalsts
 • Augstākā līmeņa drošība un privātuma aizsardzība

Mīnusi:

 • Dārgākas nekā daudzi citi pakalpojumu sniedzēji

LABĀKAIS VPN 4. PLAYSTATION: ExpressVPN ir # 1 izvēle, lai uzlabotu un aizsargātu ar PS4 saistītās tiešsaistes aktivitātes, pateicoties pakalpojumu sniedzēja uzticamajiem savienojumiem un lieliskajam maršrutētāja atbalstam, ieskaitot iepriekš konfigurētus maršrutētājus un maršrutētāju lietotnes. 30 dienu naudas atdošanas garantija.

2. NordVPN

NordVPN logotips

NordVPN piedāvā lielisku veidu, kā atbloķēt saturu jūsu PS4. Tas darbojas labi, un tas arī piedāvā uzticama piekļuve bloķētam saturam no visas pasaules.

Tāpat kā visiem šajā sarakstā iekļautajiem VPN, NordVPN trūkst vietējās PS4 lietotnes, taču tā visaptverošais maršrutētāja atbalsts ļaus ērti aizsargāt jūsu PlayStation 4 un visas citas jūsu tīkla ierīces. Ir pieejami iepriekš konfigurēti maršrutētāji.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā lietotnes vispopulārākajām galddatoriem un mobilajām ierīcēm, tāpēc tas var aizsargāt šīs ierīces, ja neesat izveidojis savienojumu ar savu bezvadu tīklu.

Uzticamie NordVPN savienojumi nodrošina vairāk nekā pietiekamu ātrumu tiešsaistes spēlēm (atjauninājumu lejupielāde tiks pabeigta ātri, lai jūs varētu atgriezties darbībā), kā arī lielu ātrumu HD un 4K straumēšanai.. Nav joslas platuma ierobežojumu vai datu ierobežojumu kādreiz tiek uzlikti, lai sabojātu jautrību.

Pašlaik NordVPN ir 5200+ serveri, kas izvietoti 60 pasaules valstīs. Tas nodrošina daudz satura atbloķēšanas iespēju, tāpēc sakiet sveicienu Netflix saturam no Zviedrijas.

NordVPN militārās pakāpes šifrēšana ir nodrošināta ar jūsu tiešsaistes drošību, savukārt stingrā nepierakstīšanās politika un Bitcoin maksājuma iespēja jūsu privātumu neskar..

Lai gan NordVPN pakalpojums ir ļoti uzticams, var būt diena - un šī diena nekad nenāk -, taču var pienākt diena, kad jums būs nepieciešama palīdzība. Ja tas notiks, jums būs prieks to zināt 24/7 atbalsta tērzēšana, e-pasta atbalsts un meklēšanas bibliotēka ir pieejama visiem, kas jums palīdzēs.

Plusi:

 • Serveri 60 pasaules valstīs
 • HD un 4K savienojumi
 • Cenas par cenu
 • Augstākā līmeņa privātums un drošības pārklājums

Mīnusi:

 • Lietotnes varētu būt nedaudz lietotājam draudzīgākas

LABĀKIE BUDŽETA SPĒLĒTĀJI: NordVPN ir labākais risinājums PS4 īpašniekiem, kuri labprātāk tērē naudu spēles saturam, nevis VPN pārklājumam. Pievienoto vērtību nodrošina 4K gatavs savienojuma ātrums un lielisks klientu atbalsts. 30 dienu naudas atdošanas garantija.

3. CyberGhost

CyberGhost logotips

CyberGhost ir vidējā izvēle šajā laikā, pateicoties īpaši ātrajam savienojuma ātrumam, virs vidējā globālā servera pārklājuma un izcilu privātuma aizsardzību.

CyberGhost piedāvā optimālu atbalstu daudziem maršrutētāju modeļiem un modeļiem, un ir pieejami arī iepriekš konfigurēti maršrutētāji. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī vietējās lietotnes populārākajām galddatoriem un mobilajām ierīcēm.

Šis pakalpojumu sniedzējs nodrošina ātru savienojuma ātrumu, piedāvājot plašas lejupielādes un straumēšanas iespējas, kas ir piemērotas jaunākā 4K HDR straumēšanas satura skatīšanai. Turklāt ikmēneša datu maksimālās robežas vai jebkādu joslas platuma ierobežojumu trūkums nozīmē, ka varat straumēt tik daudz, cik vēlaties.

CyberGhost pašlaik ir vairāk nekā 3700 serveru, kas izvietoti 59 valstīs, nodrošinot optimālu piekļuvi spēļu un straumētam saturam visā pasaulē.

Pateicoties CyberGhost, jūsu tiešsaistes aktivitātes ir labi aizsargātas militāra līmeņa savienojuma šifrēšana. Neviens nekad neuzzinās, ko esat nodarbojies tiešsaistē, jo pakalpojumu sniedzējs neveic nekādus žurnālus. Viņi aizsargā jūsu maksājuma anonimitāti, izmantojot savu Bitcoin maksājuma iespēju.

CyberGhost atbalsta nodaļa ir pieejama visu diennakti, pateicoties 24 stundas diennaktī notiekošajam tiešsaistes atbalsta tērzēšanai, ērti lietojamajai atbalsta biļešu sistēmai un meklējamai atbalsta bibliotēkai.

Plusi:

 • Virs vidējā servera pārklājuma
 • Daudz ātruma vienmērīgai 4K straumēšanai
 • Iepriekš konfigurēti maršrutētāji
 • Optimāla drošības un privātuma aizsardzība

Mīnusi:

 • Nav nodrošināta maršrutētāju aizsardzība pret slēdzi

LABĀKAIS 4K HDR SKATĪTĀJIEM: CyberGhost ir labākā izvēle PS4 lietotājiem, kuri dod priekšroku savu iecienītāko filmu skatīšanai 4K HDR formātā. Iepriekš konfigurēti maršrutētāji var jūs ātri un ērti atrast tiešsaistē. 45 dienu bezriska naudas atdošanas garantija.

4. IPVanish

IPVanish logotips

IPVanish padarīja šo kopumu, pateicoties tam lielisks maršrutētāja atbalsts, virs vidējā līmeņa globālās drošības aizsardzības un HD savienojuma ātruma.

Tas piedāvā plašu maršrutētāju savietojamību, un ir pieejami arī iepriekš konfigurēti maršrutētāji. Lietotnes ir pieejamas vispopulārākajām mobilajām un galddatoriem.

Šī pakalpojumu sniedzēja savienojumi var viegli apstrādāt HD un 4K video, un neviens datu ierobežojums vai joslas platuma ierobežojumi nesabojās jūsu pārmērīgu vai spēļu sesiju.

IPVanish ir vairāk nekā 1300 pašiem piederošu un darbinātu serveru, kas izvietoti vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē. Nebūs vairs tādu muļķību, ka “šis saturs jūsu valstī nav pieejams”. Un tā kā IPVanish pieder viņu serveri un viņi tos pārvalda, jūsu dati tiek mazliet vairāk aizsargāti no ziņkārīgo acīm.

IPVanish pievieno vēl vienu drošības pakāpi jūsu ar VPN saistītajai tiešsaistes mijiedarbībai ar labi šifrētiem savienojumiem. Turklāt stingra politika, kas nepieļauj reģistrēšanos, nozīmē, ka nav datu par jūsu tiešsaistes antics.

Tomēr ņemiet vērā, ka pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā kriptovalūtas maksājuma iespējas, tāpēc jūsu maksājuma iespējas ir ierobežotas ar PayPal un kredītkartēm..

IPVanish klientu atbalsta piedāvājumu netrūkst, pateicoties tā e-pasta atbalstam un 24 stundu diennakts tiešraides tērzēšanas iespējām, kā arī atbalsta bibliotēkai ar meklēšanu.

Plusi:

 • Pieejami iepriekš konfigurēti maršrutētāji
 • Pieder un pārvalda visus savus VPN serverus
 • Lieliska drošība un klientu atbalsts

Mīnusi:

 • 7 dienu naudas atdošanas garantija
 • Nav Bitcoin maksājuma iespēju

LIGHTWIGHT, BET DROŠS VPN: IPVanish nodrošina jūsu datu drošību īpaši ar saviem īpašumā esošiem un darbinātiem serveriem. Vieglās lietotnes neveicina dārgo procesoru ciklus. Konfidencialitātes aizsardzība varētu būt labāka, izmantojot privātu norēķinu iespēju. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā nedaudz īsu 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

5. PrivateVPN

PrivateVPN logotips

Iespējams, ka PrivateVPN trūkst konkurentu globālo serveru numuru, taču tas viegli seko savienojuma ātruma un aizsardzības departamentiem.

PrivateVPN nodrošina ātru lejupielādi, vienmērīga spēle un bez stostīšanās HD un 4K HDR atskaņošana.

Vairāk nekā 150 serveru nav ko satraukties, taču šis pakalpojumu sniedzējs paveic lielisku darbu, lai maksimāli izmantotu ierobežotos resursus. Viņu serveri ir optimāli izvietoti 60 pasaules valstīs.

Uzņēmums šifrē jūsu VPN savienojumu, izmantojot militārā līmeņa šifrēšanu, un neuzskaita nevienu no jūsu tiešsaistes darbībām. Paliec pilnīgi anonīms izmantojot pakalpojumu sniedzēja piedāvāto Bitcoin abonēšanas maksājuma iespēju.

PrivateVPN visaptverošais maršrutētāja atbalsts neļaus aptvert visas jūsu savienotās ierīces. (Kamēr PrivateVPN nav oficiālu attiecību ar Flashrouters.com, maršrutētāju firma piedāvā iepriekš konfigurētus maršrutētājus lietošanai ar VPN pakalpojumu sniedzēju.)

Turklāt tas padara vietējās lietotnes pieejamas lielām 4 ierīču platformām (iOS, Android, macOS un Windows)..

Klientu atbalsts ir pietiekams. Tiešsaistes atbalsta tērzēšana ir pieejama, bet ne visu diennakti. Atbalsta funkcijas ir veidlapa “Sazinieties ar mums” un BUJ sadaļa, kurā nav iespējams meklēt.

Plusi:

 • HD un 4K straumēšana nav problēma
 • Līdz 6 vienlaicīgiem savienojumiem
 • Atver piekļuvi vairākiem ASV straumēšanas pakalpojumu sniedzējiem

Mīnusi:

 • Serveru skaits ir mazliet īss
 • Klientu atbalsta diennakts nav

LIETOTĀJI AR ĀTRUMU: PrivateVPN ir lieliska iespēja lietotājiem ar vajadzību pēc ātruma, kuri vēlas pārdomāt iestatījumus un nav nepieciešams, lai kāds turētu roku, kamēr viņi to dara. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Kā lietot savu PS4 ar VPN

PlayStation 4 spēļu un skatīšanās sesiju uzlabošana ar VPN sākumā var šķist nedaudz biedējoša, taču to var izdarīt, veicot šādas vienkāršas darbības:

 1. Abonējiet VPN. (C'mon, jūs jau to zinājāt.)
 2. Iestatiet VPN saderīgā maršrutētājā (vai iegādājieties iepriekš konfigurētu maršrutētāju).
 3. Atlasiet VPN serveri, kas atrodas vistuvāk saturam, kuram vēlaties piekļūt.
 4. Pārliecinieties, vai jūsu PS4 Wi-Fi vai Ethernet ir savienots ar VPN aizsargātu maršrutētāju.
 5. Sagatavojiet sprūda pirkstu!

Vai bezmaksas VPN ir laba iespēja lietošanai ar PS4?

Lai gan es nekad neiesakām izmantot bezmaksas VPN, lai aizsargātu kādu no jūsu tiešsaistes darbībām, bezmaksas VPN ir īpaši bezvērtīgs, ja runājam par tā izmantošanu ar jūsu PS4..

Lielākajai daļai bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēju trūkst jebkāda veida maršrutētāja atbalsta, un tā vietā jums jāpielieto viņu lietotnes, lai piekļūtu viņu pakalpojumam. Tas padara gandrīz neiespējamu viena izmantošanu ar savu PlayStation 4.

Bet, pat ja jums kaut kā būtu jāiegūst “bezmaksas” VPN darbam ar savu PS4, jūs neapmierināsiet ar savienojuma veiktspēju vai “getchas”, kas nāk brauciena laikā.

Ir zināms, ka daudzi bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji droseļ viņu lietotāju savienojumus un ievietojiet to ikmēneša datu ierobežojumus vai joslas platuma ierobežojumus. Neviena no šīm “funkcijām” nav savietojama ar tiešsaistes spēlēm vai straumēšanas priekiem.

Ir arī zināms, ka bezmaksas pakalpojumu sniedzēji izvieto savus lietotājus rindās, kur šiem lietotājiem kādu laiku ir jāatdzesē papēži, pirms viņiem tiek atļauts izveidot savienojumu ar VPN serveri. Pēc tam, kad viņiem ir atļauts izveidot savienojumu, lietotāji konstatē, ka viņu serveru izvēle ir ļoti ierobežota vai viņi vispār neizvēlas serveri, bet tā vietā viņiem automātiski tiek piešķirts serveris!

Kad būsit izveidojis savienojumu, var šķist, ka VPN sniedzējs ir tiešsaistes aktivitāšu reģistrēšana un šīs informācijas pārdošana visaugstākajam solītājam. Vai arī, pārlūkojot, jūs varat redzēt nevēlamus izsekošanas sīkfailus, un jūsu pārlūkošanas sesijā tiek ievadīti sludinājumi. UGH!

Kvalitatīva VPN aizsardzība maksā mazāk nekā daudzi pirkumi spēlē, un jūs, visticamāk, varat iztikt bez šī super zobena vai kāda cita tā par labu optimālai VPN aizsardzībai..

Maršrutētāja izmantošanas alternatīva

Jums, iespējams, nav saderīga maršrutētāja. Vai arī jums var vienkārši nepatikt mirgot maršrutētāja programmaparatūrā, un jūs nevarat attaisnot iepriekš konfigurēta maršrutētāja iegādi. Neuztraucieties, jo ir arī cits veids.

Iestatiet VPN aizsargātu Wi-Fi tīklāju uz Mac vai PC

Ja jums ir Windows vai MacOS dators, varat to iestatīt kā Ar VPN aizsargāts Wi-Fi tīklājs.

Ja jūsu Windows PC vai macOS datoram ir gan vadu Ethernet savienojums, gan Wi-Fi savienojums, varat izmantot šos savienojumus, lai koplietotu datora VPN aizsardzību.

Vienkārši palaidiet izvēlēto VPN lietotni datorā, lai aizsargātu Ethernet interneta savienojumu, un pēc tam kopīgojiet datora Wi-Fi savienojumu kā tīklāju. Tas ļaus jums savienot PlayStation ar datora Wi-Fi tīklāju, tādējādi aizsargājot tā interneta savienojumu.

Secinājums

PlayStation 4 lietotājiem, kuri meklē labāko veidu, kā gan aizsargāt, gan uzlabot savas tiešsaistes aktivitātes, kuras balstītas uz PS4, ir ieteicams pārbaudīt virtuālā privātā tīkla priekšrocības..

VPN neļauj jūsu tiešsaistes darbībām atrast slepenu un drošu no ziņkārīgo acīm. Tas darbojas arī, lai uzlabotu jūsu PS4 aktivitātes, pateicoties tā spējai atvērt piekļuvi bloķētam straumēšanas un spēļu saturam.

ExpressVPN logotips

ExpressVPN ir mans galvenais ieteikums, kā aizsargāt jūsu ar PS4 saistītās tiešsaistes aktivitātes. Pakalpojumu sniedzējs nodrošina optimālu maršrutētāja savietojamību, visaptverošu globālā servera pārklājumu un ātrus un labi aizsargātus savienojumus.

Lai iegūtu papildinformāciju vai iegādātos abonementu, apmeklējiet vietni ExpressVPN.

StockSnap “Sony PS4” ir licencēts ar Pixabay licenci

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 3

map