Geriausias IPTV VPT greitam, privačiam srautiniam perdavimui


Interneto protokolo televizija (IPTV) - tai televizijos turinio teikimas per IP pagrįstą tinklą (pvz., Internetą)..

Yra daugybė IPTV teikėjų, iš kurių daugelį jau galite žinoti, įskaitant „DirecTV DABAR“, „FuboTV“ ir „YouTube TV“..

Nors IPTV galima įsigyti daugelyje pasaulio vietų, daugelis teisėtų teikėjų riboja dalį savo transliuojamos televizijos turinio tam tikruose pasaulio regionuose, panašiai kaip „Netflix“ ir „Hulu“..

Laimei, jūs galite pasinaudoti VPN paslaugos geografinio sukčiavimo galimybėmis, kad galėtumėte pasiekti geografiškai ribotus IPTV srautus.

Kai svarstote, ar VPN teikėją naudoti greitam, privačiam IPTV perdavimui, ieškokite šių dalykų: aukščiausio lygio pasaulinė serverio aprėptis, spartūs ryšiai, visapusiškas kelių platformų palaikymas ir puiki privatumo ir saugos apsauga..

Geriausi IPTV VPN

Mes išbandėme visus savo mėgstamus VPN teikėjus ir Rezultatai įrodė, kad šie 5 VPT dirbo geriausiai, kad atblokuotų IPTV:

 1. „ExpressVPN“: Ši paslauga siūlo patikimus serverius, esančius visame pasaulyje. „ExpressVPN“ suteikia greitą ir saugų ryšį, taip pat puikią privatumo apsaugą.
 2. „NordVPN“: Šis mažų kainų teikėjas teikia greitus ryšius, aukščiausio lygio saugumą ir pramonės standartines privatumo funkcijas. „NordVPN“ taip pat siūlo visapusišką kelių platformų programų palaikymą ir visuotinę serverio aprėptį.
 3. „IPVanish“: Teikėjui priklauso jo VPN serveriai, užtikrindami, kad gausite aukščiausią našumą ir saugumą. Paslauga nenustato jokių duomenų apribojimų ar pralaidumo apribojimų.
 4. „PrivateVPN“: Ši paslauga užtikrina greitą ryšį ir leidžia iki 6 jungčių vienu metu. Žinomas, kad gerai veikia su daugybe srautinio perdavimo paslaugų.
 5. „VyprVPN“: Turi savo VPN serverius. Teikėjas teikia greitą greitį, aukščiausio lygio privatumo apsaugą ir puikų saugumą.

Įvertinome ir įvertinome 5 geriausius IPTV VPN pagal šiuos kriterijus:

 • Greitas ryšio greitis
 • Virš vidutinio serverio aprėpties vidutinė
 • Aukščiausio lygio saugumas ir privatumo apsauga
 • Geras kelių platformų palaikymas

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ yra geriausias mano pasirinkimas VPT naudoti kartu su IPTV tiekėjais.

Britų Mergelių salose įsikūręs VPN tiekėjas turi visame pasaulyje esančius serverius, siūlančius puikią apribojimų atblokavimo galią, nesvarbu, kur yra jūsų mėgstamiausias IPTV teikėjas..

Spartus šio teikėjo ryšys reiškia, kad jums nereikės ilgai laukti, kol žiūrėsite savo mėgstamą laidą. Be to, dėl karinio lygio šifravimo nereikia jaudintis, kad trečiosios šalys stebi jūsų internetinę veiklą.

Dėl „ExpressVPN“ griežtos neprisijungimo politikos niekada nekyla pavojus jūsų privatumui, tai reiškia, kad teikėjas, būdamas prisijungę prie savo serverių, neišsaugo jokios informacijos apie jūsų internetinius pokštus. Be to, teikėjas priima „Bitcoin“ kaip abonentinį mokėjimą, laikydamasis jūsų mokėjimo informacijos.

Be to, tarnybos darbalaukio programose yra nužudymo perjungimo parinktis, kuri užkerta kelią jūsų interneto ryšiui tikėtinu atveju, jei prarasite ryšį su „ExpressVPN“ serveriais ir taip paslėpsite savo tikrąjį IP adresą.

IPTV programos yra prieinamos visoms populiarioms įrenginių platformoms, o šis VPT teikėjas jus aprėpė. Programos yra prieinamos „Linux“, „Android“, „iOS“, „Windows“ ir „MacOS“ platformoms.

„ExpressVPN“ siūlo 5 vienu metu vykstančius ryšius tuo pačiu vartotojo vardu ir dosnų palaikymą keliems maršrutizatorių tipams ir modeliams, leidžia vartotojams apsaugoti neribotą prijungtų prietaisų kiekį per vieną centrinį ryšį..

Argumentai už

 • Greitas susisiekimas
 • Gerai veikia atveriant prieigą prie IPTV ir kitų populiarių transliacijos paslaugų
 • Puiki pasaulinio serverio aprėptis
 • Karinio lygio šifravimas jungtims

Minusai

 • Kaina didesnė nei kitų teikėjų

Geriausias IPTV: „ExpressVPN“ yra mano geriausias pasirinkimas naudoti IPTV transliacijos paslaugas. Jo ryšio greitis yra greitas, tai reiškia, kad jūsų vaizdo įrašui nereikės buferio tik tada, kai veiksmas taps geras. Jūsų privatumas ir saugumas yra užtikrinti, o programas galima naudoti beveik visuose jūsų prijungtuose įrenginiuose. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

„NordVPN“ užėmė antrąją vietą šiame etape dėl tinkamos pasaulinės serverio aprėpties ir greitųjų jungčių.

Jei serveriai yra 61 šalyje, teikėjas greičiausiai patenkins jūsų IPTV transliacijos poreikius. Greitas šių serverių ryšys reiškia, kad jūsų mėgstamiausio HD IPTV teikėjo turinys greitai pradės veikti ir sklandžiai srautiniu būdu.

„NordVPN“ siūlo savąsias „iOS“, „Android“, „Windows“ ir „MacOS“ platformas, o visos šios programos siūlo apsaugą nuo perjungimo ir 256 bitų šifravimą, užtikrinant jūsų saugumą ir privatumą.

Privatumas visada yra esminis dalykas, todėl „NordVPN“ susigrąžino jus. Teikėjas laikosi griežtos „neprisijungimo“ politikos, kai kalbama apie jų klientų keliones internete, ir jis priima „Bitcoin“ abonementinius mokėjimus, išlaikydamas slaptą jūsų mokėjimo informaciją..

Argumentai už

 • Serveriai, esantys 61 pasaulyje
 • Greitas susisiekimas
 • Pramoninis standartinis kelių programų palaikymas
 • Prieinamą kainą

Minusai

 • Konkrečių serverių pasirinkimas yra sudėtingesnis nei kitų teikėjų

GERIAUSIAS ĮSPĖJIMAS: greitas ir patikimas „NordVPN“ ryšys pasiekiamas už vertingą kainą. Jei „NordVPN“ neatitinka jūsų poreikių, padengsite 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

3. „IPVanish“

„IPVanish“ logotipas

„IPVanish“ užima 3 vietą šioje 5 žirgų lenktynėse dėl lengvai naudojamų programų ir greito prisijungimo greičio. Abu šie teikėjai tampa patrauklia galimybe pirmą kartą naudojamiems VPN vartotojams, ieškantiems paprastų programų ir puikių našumų.

Šis teikėjas siūlo patikimą prieigą prie IPTV transliacijos paslaugų per savo „iOS“, „MacOS“, „Android“, „Windows“ ir „Amazon Fire Stick“ platformas. Šiose programose yra sumaišymo funkcija, užmaskuojanti jūsų VPN srautą, todėl išoriniams stebėtojams ji atrodo kaip normalus interneto srautas..

„IPVanish“ saugo jūsų internetinį privatumą, nelaikydamas jokio žurnalo. Tačiau jei jūs ieškote maksimalaus mokėjimo privatumo, turėsite ieškoti kitur, nes teikėjas nepriima „Bitcoin“ ar kitų kriptovaliutų kaip mokėjimo už prenumeratą..

Daugelis pasaulio sričių turėtų būti atviros jums, nes „IPVanish“ turi daugiau nei 1200 serverių, esančių daugiau nei 60-yje pasaulio šalių. Reikėtų pažymėti, kad teikėjui priklauso visi šie serveriai, todėl lengviau reaguoti, kai klientai praneša apie problemą, ir neleisti trečiosioms šalims pasiekti jūsų duomenų.

Spartūs ryšiai yra „IPVanish“ taisyklė, o paslauga neriboja jūsų naršymo pralaidumu ar duomenų didžiausia riba. Būtent tai norite išgirsti transliuodami televiziją.

Naudojant vieną vartotojo vardą, vienu metu galima prijungti iki 6 įrenginių. Be to, paslauga gali būti naudojama su daugybe maršrutizatorių markių ir modelių.

Argumentai už

 • Paprasta naudoti programas
 • Savarankiški ir valdomi VPN serveriai
 • Greitas ryšio greitis
 • Vienu vartotojo vardu leidžiami 6 vienalaikiai ryšiai

Minusai

 • Pinigų grąžinimo garantija neviršija 7 dienų

Geriausias pradedantiesiems :: „IPVanish“ yra lengvai naudojamas VPN tiekėjas, užtikrinantis greitą ir saugų ryšį su mėgstama IPTV paslauga. Nors teikėjo 7 dienų pinigų grąžinimo garantija yra daug trumpesnė nei kitų šios rūšies paslaugų teikėjų, vis tiek turėtų būti pakankamai laiko išbandyti paslaugą..

4. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ logotipas

„PrivateVPN“ uždirbo savo dėmesį šiame sąraše, suteikdama patikimą ir greitą prieigą prie IPTV tiekėjų. Primename, kad „PrivateVPN“ yra vienas iš nedaugelio VPT teikėjų, kurie patikimai dirba iš Kinijos vidaus.

Šis teikėjas yra palyginti naujas VPN verslo naujokas, tačiau greitai pelnė patikimo tiekėjo reputaciją.

„PrivateVPN“ yra šiek tiek ribotas, palyginti su kitais šio sąrašo teikėjais, kai kalbama apie visuotinį serverių aprėptį (80 ir daugiau serverių 59 šalyse), todėl prieš pasirašydami punktyrine linija įsitikinkite, kad jie apima jūsų mėgstamos IPTV paslaugos vietas..

Atkreipkite dėmesį, kad „PrivateVPN“ yra įsikūrusi Švedijoje, kur vyriausybė praeityje šiek tiek kišosi į privatumą internete.

Laimei, „PrivateVPN“ nelaiko jokių žurnalų, susijusių su jų naudotojų internetinėmis kelionėmis, todėl vyriausybės tipams nėra ko žvalgytis, jei jie skambina. Jie priima „Bitcoin“ už savo paslaugas, todėl jūsų mokėjimo informacija taip pat gali būti laikoma įvyniojama.

Teikėjas nedaug tepadeda sulėtinti vidutinį interneto ryšį, tai reiškia, kad jūsų transliacija turėtų prasidėti greitai ir netrukdyti.

Šie greičiai turėtų būti pasiekiami daugelyje jūsų mėgstamų prijungtų įrenginių, nes „PrivateVPN“ teikia savąją programos palaikymą „MacOS“, „Windows“, „Linux“, „Android“ ir „iOS“ įrenginiams..

Be to, teikėjas siūlo priedą, skirtą naudoti su „Kodi“ media grotuvo programa, taip pat suderinamumą su keliais maršrutizatorių gamintojais ir modeliais..

Visos programos apsaugo jūsų ryšį naudodamos karinio lygio šifravimą, o prie VPN vienu metu galima prijungti iki 6 įrenginių, naudojant tuos pačius prisijungimo duomenis..

Argumentai už

 • Greitas ryšio greitis
 • Aukščiausio lygio privatumo apsauga
 • Puikus programos palaikymas, įskaitant „Kodi“ priedą

Minusai

 • Trūksta visuotinio serverio aprėpties

PATIKIMAS, greitas prieiga prie IPTV: „PrivateVPN“ suteikia greitą ryšį ir aukščiausio lygio privatumo apsaugą. „Kodi“ suderinamumas yra pliusas. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

5. VyprVPN

Geriausias IPTV VPT greitam, privačiam srautiniam perdavimui
„VyprVPN“ pateko į 5-ąją ir paskutinę sąrašo vietą dėl greito susisiekimo ir savarankiškų serverių fermų, esančių beveik 70 pasaulio šalių..

„VyprVPN“ turi gerus rezultatus, kai reikia atjungti srautinių transliacijų paslaugas, o IPTV transliacijos paslaugos nėra išimtis. Kai būsite prisijungę, veiksmas bus pradėtas transliuoti greitai, reikalaujant labai mažai buferio.

„VyprVPN“ nelaiko jokių žurnalų, susijusių su jų naudotojų internetinėmis žiniomis. Deja, teikėjas nesiūlo su privatumu patobulinto mokėjimo metodo, pavyzdžiui, „Bitcoin“, todėl jūsų mokėjimo informacijai gali kilti pavojus.

Kaip jau minėjau, „VyprVPN“ valdo ir valdo savo VPN serverius, o tai leidžia jiems greitai reaguoti iškilus serverio problemoms ir padeda apsaugoti jūsų informaciją nuo trečiųjų šalių..

„VyprVPN“ teikia vietinių programų palaikymą „MacOS“, „Windows“, „iOS“ ir „Android“ platformoms, o tos programos siūlo karinio lygio šifravimą, kad apsaugotų jūsų ryšį..

„VyprVPN“ apriboja, kad tuo pačiu vartotojo vardu vienu metu gali prisijungti tik 3 vartotojai. Tačiau teikėjas taip pat palaiko daugybę maršrutizatorių gamintojų ir modelių, leidžiančių apsaugoti visus savo prijungtus įrenginius per vieną prieigos tašką.

Argumentai už

 • Suteikia prieigą prie IPTV
 • Patikimos jungtys
 • Greitas ryšio greitis
 • Turi ir naudoja VPN serverius

Minusai

 • Šiek tiek brangiau
 • 3 vienu metu veikiančių jungčių apribojimas

TURI PASLAUGŲ TEIKĖJUS: „VyprVPN“ suteikia patikimą prieigą į IPTV ir panašias transliavimo paslaugas. Turėdamas ir eksploatuodamas savo VPN serverius, teikėjas prideda saugumo lygį savo klientų palaikymo ir privatumo apsaugos pasiūlymams. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Kaip žiūrėti IPTV naudojant VPN

Jei norite patobulinti savo žiūrėjimo galimybes naudodamiesi IPTV paslauga, atlikite šiuos paprastus veiksmus.

 1. Prenumeruokite savo mėgstamą VPN.
 2. Atsisiųskite prijungto (-ų) įrenginio (-ų) programinę įrangą. Įveskite prisijungimo informaciją.
 3. Pasirinkite VPN serverį, esantį šalia norimo peržiūrėti IPTV turinio.
 4. Prisijunkite prie savo IPTV teikėjo svetainės arba naudokitės jų programa.

Nuo tada viskas turėtų veikti gerai.

Ar galiu naudoti nemokamą VPN, kad peržiūrėčiau IPTV srautus?

Absoliučiai ...

Na, tai yra, jei neprieštaraujate mažesnei peržiūrai ir tai, kad nemokamas VPT gali parduoti informaciją apie jūsų VPN pagrįstas keliones.

Vadinamieji „nemokami“ VPN teikėjai vartotojams dažnai nustato pralaidumo apribojimus ir duomenų viršutines ribas. Deja, HD vaizdo įrašui reikalingas greitas ryšio greitis ir daug duomenų.

Daugelis nemokamų paslaugų siūlančių VPT teikėjų verčia vartotojus sėsti į eilę prieš prisijungiant prie VPN serverio. Kai tik pasirodys jūsų numeris, paprastai būsite apriboti keliais serveriais, prie kurių norite prisijungti.

Daugelis nemokamų VPT teikėjų toli gražu nėra saugūs, nes jie renka informaciją apie jūsų internetinę veiklą, kai esate prisijungę prie jų serverių, ir parduoda tą informaciją reklamuotojams ir kitoms suinteresuotoms šalims..

Atminkite: jei internete gaunate ką nors nemokamo, yra didelė tikimybė, kad jūsų informacija yra tas produktas, kuris parduodamas. Pagalvokite apie „Facebook“.

Kai kurie nemokami VPN ne tik parduos jūsų asmeninę informaciją, bet ir įves jūsų naršymo sesijose skelbimus ir stebėjimo slapukus.

Manau, kad ne tokia nuolanki, aš labiau norėčiau iš anksto sumokėti už savo VPN paslaugą, o ne mokėti už užpakalinį duris. Bet tai jūsų skambutis. Manau, kad suteikiau jums pakankamai informacijos, kad galėtumėte priimti teisingą sprendimą.

QuinnTheIslander „nešiojamasis kompiuteris“, licencijuotas pagal „Pixabay“ licenciją

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 2

map