Geriausias „ITV Hub“ VPN, skirtas žiūrėti ne JK, 2020 m


„ITV Hub“ (anksčiau žinomas kaip „ITV Player“) siūlo geriausią iš šiuo metu internete prieinamų Jungtinės Karalystės sukurtų vaizdo įrašų turinio. Svetainėje / programoje pateikiamos populiarios dramos, komedijos, sportas ir dar daugiau.

Blogos žinios: ji pasiekiama tik tuo atveju, jei esate Jungtinės Karalystės ribose.

Geros naujienos: ITV gerbėjai vis dar gali žiūrėti savo mėgstamiausias laidas naudodami virtualų privatų tinklą (VPN).

VPT gali parodyti, kad esate Jungtinėje Karalystėje, atverdami prieigą prie tobulo paslaugos programavimo.

Svarstydami galimybę naudoti VPN kartu su „ITV Hub“, visada įsitikinkite, kad teikėjas turi serverius, esančius JK, teikia greitą ryšio greitį, siūlo visapusišką kelių platformų palaikymą ir buvo išbandytas siekiant įrodyti, kad jis veikia atveriant prieigą prie „ITV Hub“..

Geriausi ITV mazgo VPN

Mes išbandėme savo mėgstamus VPN teikėjus ir mūsų bandymo rezultatai rodo, kad šie 5 VPN geriausiai veikia norint atblokuoti ITV centrą:

 1. „ExpressVPN“: Greiti, patikimi serveriai, esantys Jungtinėje Karalystėje.
 2. „NordVPN“: Maža kaina, taip pat geros saugumo ir privatumo savybės.
 3. „CyberGhost“: Geriausias mažo biudžeto VPN šiame sąraše. Puikus greitis, paprasta naudoti programa.
 4. „IPVanish“: Aukščiausio lygio kelių platformų palaikymas, gerai veikia su „ITV Hub“.
 5. „PrivateVPN“: Greitas sujungimas, leidžia iki 6 jungčių vienu metu.

Įvertinau ir įvertinau 5 svarbiausius VPN pagal šiuos kriterijus:

 • Serveriai, esantys Jungtinėje Karalystėje
 • Patikimas „ITV Hub“ atrakinimas
 • Greitas ryšio greitis
 • Geras kelių platformų palaikymas
 • Gera apsauga ir privatumas

Čia yra mūsų geriausių „ITV Hub“ VPT sąrašas:

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ yra mano geriausias VPN, kurį naudosiu žiūrėdamas mėgstamas laidas „ITV Hub“.

Didžiosios Britanijos Mergelių salose įsikūręs VPN tiekėjas turi keletą serverių fermų, esančių Jungtinės Karalystės viduje. Ši paslauga suteikia patikimą „ITV Hub“ turinio atblokavimą. (Tai taip pat atlieka didesnį nei vidutinis darbas, atblokuojant „Netflix“, „Hulu“ ir kitą srautinio turinio iš kitų šalių.)

„ExpressVPN“ suteikia greitą ryšio greitį, todėl yra puikus pasirinkimas srautiniam vaizdo turiniui, tokiam, kokį siūlo „ITV Hub“.

Šie spartieji ryšiai yra apsaugoti naudojant karinio lygio šifravimą ir kompiuterio programų nužudymo perjungimo funkciją, kuri panaikina jūsų interneto ryšį, jei prarandate ryšį su „ExpressVPN“ serveriais..

Kadangi „ITV Hub“ galima rasti įvairiose kompiuterių ir įrenginių platformose, labai svarbu, kad kiekvienas jūsų suprantamas VPN teikėjas palaikytų visus šiandien populiarius įrenginius. „ExpressVPN“ ten jūs jau apžvelgėte naudodami savąsias „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“ platformas.

Nors šis teikėjas leidžia tik šiek tiek apriboti 3 vienalaikius ryšius naudojant tą patį vartotojo vardą, jis užtikrina puikų suderinamumą su daugybe maršrutizatorių. Tai leidžia vartotojams apsaugoti kelis prijungtus įrenginius per vieną ryšį.

„ExpressVPN“ yra privatumą gerbiančiose Britų Mergelių salose, kuriose nėra įstatymų, reikalaujančių, kad šalyje esantys VPT ir IPT saugotų bet kokio pobūdžio vartotojų žurnalus. VPT tuo pasinaudoja, nes neturi jokių žurnalų, susijusių su jūsų kelionėmis internete.

Argumentai už

 • Gerai veikia atblokuojant „ITV Hub“ ir kitas srautinio perdavimo paslaugas
 • Greitas jungčių greitis
 • Puiki pasaulinė serverių aprėptis, turinti serverius JK.
 • Gerai užšifruoti, užmuškite jungikliais apsaugotas jungtis

Minusai

 • Brangiau nei kiti teikėjai
 • Nėra mobiliųjų prietaisų apsaugos nuo žudymo jungiklio

GERIAUSIAI ITV HUBUI: „ExpressVPN“ yra mano geriausias pasirinkimas. Teikėjas turi kelis serverius, esančius Jungtinės Karalystės ribose, ir teikia greitą ryšio greitį, kuris puikiai tinka srautiniams jūsų mėgstamiausiems vaizdo įrašams iš „ITV Hub“ ir kitų srautinių svetainių, pavyzdžiui, „Netflix“. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija verčia nesąžiningai išbandyti.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

„NordVPN“ užima antrąją vietą šiame sąraše, nes tai taip pat suteikia puikią prieigą prie „ITV Hub“ iš išorės JK sienų..

Teikėjas griežtai nerašo žurnalų, kai reikia registruoti savo klientų keliones internete.

Teikėjas turi tūkstančius serverių, kurie yra 61 šalyje. Svarbiausia, kad „NordVPN“ turi daug VPN serverių, esančių Jungtinės Karalystės ribose.

Šie patogiai išdėstyti VPN serveriai teikia greitą ryšio greitį, todėl tai yra tinkamas pasirinkimas bet kokio tipo vaizdo turiniui, įskaitant „ITV Hub“, transliuoti..

Šis teikėjas teikia savųjų programų aprėptį visoms populiarioms skaičiavimo platformoms, įskaitant „MacOS“, „Windows“, „Android“ ir „iOS“ įrenginius. Šios programos siūlo karinio lygio šifravimą ir apsaugotas nuo žudymo jungčių visose platformose.

Vienu „NordVPN“ prisijungimu galima prijungti iki 6 įrenginių. Be to, teikėjas palaiko daugybę maršrutizatorių gamintojų ir modelių, siūlančių visų jūsų įrenginių apsaugą per vieną jungtį.

„NordVPN“ taip pat siūlo funkciją, kurios nesiūlo dauguma VPT teikėjų: dviguba VPN apsauga.

Dvigubas VPN nukreipia jūsų interneto srautą per du VPN serverius, teikdamas du šifravimo sluoksnius. Nors tai puikus saugumas, jis sulėtina jūsų ryšio greitį. Tačiau „NordVPN“ siūlo greitą ryšį, todėl vis dar tenkina „ITV Hub“ srautinio perdavimo reikalavimus.

Argumentai už

 • Daugybė serverių, esančių JK.
 • Greitas ryšio greitis
 • Visapusiškas kelių programų palaikymas
 • Prieinamą kainą

Minusai

 • Serveriai pasirenkami dar keliais žingsniais nei su kitais teikėjais

GERIAUSIAS ŽEMAI KAINOS TIEKĖJAS: „NordVPN“ siūlo greitus ir patikimus ryšius už priimtiną kainą. Jūs suteikėte 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nuspręsite, kad šis teikėjas neatitinka jūsų poreikių.

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

„CyberGhost“ yra puiki galimybė pirmą kartą naudojamiems VPN vartotojams, ieškantiems patikimo būdo atblokuoti ITV „Hub“ laidas..

Šia programa paprasta naudotis, todėl pradedantiesiems VPT vartotojams lengva atsidaryti prieigą prie ITV turinio, būnant už JK ribų, ir apsaugoti savo internetinę veiklą..

Šis teikėjas neturi jokių žurnalų, susijusių su jų vartotojų veikla internete. Tai reiškia, kad niekas niekada neturės prieigos prie informacijos apie jūsų internetinę antiką.

Teikėjas siūlo lengvai naudojamas ir patikimas programas, skirtas „MacOS“, „iOS“, „Windows“ ir „Android“ įrenginių platformoms. Vienoje paskyroje vienu metu leidžiama naudoti iki 7 jungčių. Teikėjo programos apsaugo jūsų informaciją karinio lygio šifravimu.

Nors teikėjas JK yra gerai aprūpintas VPN serveriais, jo pasaulinės aprėpties šiek tiek trūksta, palyginti su mano # ir 2 paslaugų teikėjais šiame sąraše..

„CyberGhost“ teikia greitus ryšius, todėl tai yra geras pasirinkimas srautinio bet kokio tipo vaizdo turiniui.

Argumentai už

 • Lengvai naudojamos programos
 • Greitas ryšio greitis
 • Iki 7 jungčių vienu metu

Minusai

 • Serverio aprėptis nėra tokia išsami kaip kai kurių kitų teikėjų

Geriausias pradedantiesiems: „CyberGhost“ siūlo lengvai naudojamą, tačiau saugų VPN, užtikrinantį greitą ryšį iki 7 įrenginių vienu metu. Teikėjo 45 dienų be rizikos garantija siūlo ilgesnį bandymo laikotarpį nei kiti šiame sąraše esantys teikėjai.

4. „IPVanish“

„IPVanish“ logotipas

„IPVanish“ siūlo greitaeigius ryšius iki 10 įrenginių, tuo pačiu metu sujungtų toje pačioje sąskaitoje, o tai yra šio aukščiausio lygio.

Teikėjas turi Jungtinėje Karalystėje esančius serverius, kurie atlieka aukščiausią darbą atjungdami „ITV Hub“. Jei ieškote prieigos prie „Netflix“ turinio JK, vis dėlto turėsite ieškoti kitur.

„IPVanish“ yra „privatumo principo“ VPT teikėjas, neturintis jokių žurnalų, kuriuose įrašoma jūsų internetinė veikla, kai esate prisijungę prie teikėjo serverių..

Karinio lygio šifravimas apsaugo jūsų informaciją, o užtemimo funkcija veiksmingai užmaskuoja jūsų VPN srautą kaip įprastą interneto srautą..

„IPVanish“ teikia vietinių programų palaikymą „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“ įrenginiams, taip pat populiarų „Amazon Fire Stick“ srautinio perdavimo įrenginį. Visomis „IPVanish“ programomis lengva naudotis, todėl jos puikiai tinka pradedantiesiems VPN vartotojams.

Teikėjas taip pat gerai dirba su daugybe belaidžių maršrutizatorių markių ir modelių, todėl visus jūsų prijungtus įrenginius yra lengva apsaugoti per vieną prieigos tašką..

Argumentai už

 • Suteikia prieigą prie „ITV Hub“
 • Patikimos jungtys
 • Greitas ryšio greitis

Minusai

 • Nėra „Netflix“ prieigos

„AMAZON“ LAISVŲJŲ LIPDŲ SUDERINAMUMAS: „IPVanish“ teikia greitus ir patikimus ryšius ir siūlo savąsias programas įvairiausiems įrenginiams. Nėra „Netflix“ prieigos - tai trūkumas. Galima 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

5. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ logotipas
„PrivateVPN“ suteikia patikimą prieigą prie Jungtinėje Karalystėje esančio „ITV Hub“ turinio ir netgi veikia iš Kinijos vidaus, o tai yra pagrindinis privalumas nuolatiniams Didžiosios ugniasienės namų lankytojams..
Nors šis teikėjas nedalyvavo scenoje tol, kol kai kurie kiti šio sąrašo VPT, jis greitai įgijo patikimo, greito teikėjo reputaciją.

Nors šis teikėjas, palyginus su pasauline serverių aprėptimi, užima žymiai mažiau nei kiti mūsų pretendentai, būkite tikri, kad jis siūlo Jungtinėje Karalystėje esančius VPN serverius, užtikrinančius patikimą prieigą prie ITV laidų.

Jei naudojate savo VPN kitai internetinei veiklai, atminkite, kad „PrivateVPN“ yra Švedijoje, kur vyriausybė parodė norą mėginti įsibrauti į interneto vartotojų privatumą. Tačiau teikėjas laikosi griežtos principo „neprisijungti“ ir neregistruoja savo vartotojų internetinių duomenų.

Greitas ryšys yra taisyklė naudojant „PrivateVPN“, teikiamą per „MacOS“, „iOS“, „Windows“ ir „Android“ platformų programas. Programose taip pat siūloma apsauga nuo „IPv6“ nuotėkio ir šifravimas karinio lygio. Tuo pačiu vartotojo vardu galite turėti ne daugiau kaip 6 vienu metu vykstančius ryšius.

Argumentai už

 • Serveriai, esantys Jungtinėje Karalystėje.
 • Greitas ryšio greitis
 • Puiki privatumo apsauga

Minusai

 • Trūksta pasaulinio serverio aprėpties

PABAIGA APRIBOJANČIOMS ŠALIMS: „PrivateVPN“ suteikia vartotojams galimybę turėti net 6 įrenginius vienu metu, net iš Kinijos. Greita jungtis yra taisyklė, taip pat aukščiausio lygio privatumas. Vartotojai turi 30 dienų paprašyti pinigų grąžinimo, jei „PrivateVPN“ nėra tinkamas VPN jų poreikiams patenkinti.

Kaip žiūrėti ITV centrą naudojant VPN

Kai pritraukiate šiek tiek savo mėgstamų ITV laidų, užtenka kelių žingsnių, kad atidarytumėte prieigą prie mėgstamiausių serialų..

 1. Prenumeruokite savo pasirinktą VPN.
 2. Atsisiųskite savo prietaiso programinę įrangą. Įveskite prisijungimo informaciją.
 3. Pasirinkite VPN serverį, esantį Jungtinėje Karalystėje.
 4. Prisijunkite prie „ITV Hub“ svetainės arba naudokite „ITV Hub“ programą pasirinktam įrenginiui.

Jei dar neturite paskyros ITV, eikite į priekį ir sukurkite ją. Būtinai naudokite JK pašto kodą, nes tai yra vienas iš būdų, kaip „ITV Hub“ grotuvas patvirtina, kad esate tinkamas peržiūrėti jų turinį.

Prisijungus prie ITV viskas turėtų vykti sklandžiai, tačiau pastebėję, kad „ITV Hub“ turinys nėra atblokuotas atlikus pirmąjį bandymą. Jei taip, pabandykite išvalyti naršyklės talpyklą ir slapukus ir atnaujinti puslapį.

Jei tai neveikia, atsijunkite nuo savo VPN teikėjo ir pasirinkite kitą serverį. Jei visa kita nepavyksta, susisiekite su klientų palaikymo tarnyba.

Ar galiu naudoti nemokamą VPN, norėdamas peržiūrėti ITV stebulių laidas?

Nors „ITV Hub“ laidas tikrai galima žiūrėti per nemokamą VPN teikėją, aš beveik galiu garantuoti, kad patirtis bus ne tokia, kokia maloni..

Vadinamieji nemokami VPN teikėjai dažnai riboja pralaidumą ir duomenų naudojimą, kuriais gali naudotis nemokami vartotojai. Be to, jie gali priversti jus laukti eilėje prieš prisijungdami prie VPN serverio.

Jei internete teikiate „nemokamą“ paslaugą, labai tikėtina, kad esate parduodamas produktas. Daugelis nemokamų VPT stebi jūsų veiklą internete ir parduoda šią informaciją reklamuotojams ir kitoms suinteresuotoms šalims. Be to, jie gali įnešti stebėjimo slapukus ir skelbimus į jūsų naršymo sesijas.

Pasaulinių serverių aprėptis taip pat paprastai yra ribota, kai kalbama apie nemokamus VPN teikėjus, nes jie riboja jūsų prieigą prie serverių, norėdami paskatinti jus pirkti jų mokamą VPN paslaugą..

Asmeniškai aš mieliau renkuosi mokamą VPT - tokį, kuris neatsilieka nuo mano internetinių skelbimų ir teikia greitą greitį be jokių duomenų viršutinių ribų.

„CloudBound“ „WikiProject British TV Channel“, licencijuota pagal CCA 3.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + = 7

map