Koks yra geriausias „Apple TV“ VPT 2020 m.?


„Apple TV“ yra populiarus „Apple“ įrašas priedėlių su vaizdo įrašų srautinių perdavimų įrenginiais kategorijoje. Įrenginys suteikia galimybę transliuoti vaizdo ir garso įrašus, žaisti žaidimus ir net užsisakyti „Papa John“ picą per jūsų didelės raiškos arba 4K televizorių.

Didžioji „Apple TV“ transliuojamo turinio dalis yra geografiškai apribota. Tačiau yra būdas išvengti šių virtualaus turinio kliūčių.

Geriausias prieinamas būdas yra virtualus privatus tinklas (VPN) pasiekti užblokuotą turinį, tapo įmanoma dėl jo galimybės priversti atrodyti, tarsi vartotojas būtų kitoje šalyje.

VPT gali „sugadinti“ vartotojo vietą, priskirdamas jo įrenginiui naują, laikiną IP adresą. Tai leidžia pasiekti internetinį turinį, kuris užblokuotas jūsų regione.

Pvz., Jei norite žiūrėti „BBC iPlayer“ turinį, VPT gali atrodyti taip, tarsi jungiatės prie paslaugos iš vidaus Jungtinėje Karalystėje..

Taip pat VPN užšifruoja jūsų interneto ryšį, apsaugoti internetinę veiklą nuo smalsių trečiųjų šalių, tokių kaip įsilaužėliai ar jūsų interneto paslaugų teikėjas, akių.

Svarstant apie jūsų „Apple TV“ VPT, svarbiausi yra šie veiksniai: visuotinė serverio aprėptis, ryšio greitis, saugumas ir privatumas, taip pat iš anksto sukonfigūruotų maršrutizatorių prieinamumas (nes nė vienos VPN teikėjo nėra prieinamų „Apple TV“ programų). ).

Geriausi „Apple TV“ VPT

Aš įdėjau visus savo mėgstamus VPT teikėjus griežtai išbandydamas ir šie 5 VPN geriausiai veikė kartu su „Apple TV“:

  1. „ExpressVPN“: Suteikia optimalų maršrutizatoriaus palaikymą ir iš anksto nustatytas maršrutizatoriaus parinktis. Didelė pasaulinė serverio aprėptis užtikrina prieigą prie turinio, o teikėjo ryšio greitis gali valdyti srautus iš bet kurios „Apple TV“ programos..
  2. „NordVPN“: Karinio lygio šifravimas apsaugo greitus ryšius, užtikrindamas saugią prieigą prie mėgstamo turinio. Globali serverio aprėptis galėtų būti geresnė, tačiau ji vis tiek turėtų atitikti daugumos žiūrovų poreikius.
  3. „CyberGhost“: Pateikdamas greičiausią šiame sąraše spartą, šis teikėjas teikia maršrutizatoriui optimizuotas apsaugas už mažą kainą.
  4. „IPVanish“: Priklauso ir naudoja savo VPN serverius, suteikdami dar vieną apsaugos lygmenį tarp jūsų ir nenuobodžių tinklo. Greita jungtis ir optimali apsaugos apsauga yra taisyklė.
  5. „Surfshark“: Šis teikėjas teikia HD apsaugotas, gerai apsaugotas jungtis. Nors jo serverio aprėptis gali trukdyti, ji bus pakankama daugumai naudojimo atvejų. Siūlo šiek tiek neįprastą neribotą vienalaikio ryšio politiką.

Atminkite, kad skaitote šias mini apžvalgas iš anksto sukonfigūruoti maršrutizatoriai yra svarbūs, nes „Apple TV“ nėra galimų VPN programų.

Tai reiškia, kad vartotojams reikės sukonfigūruoti dabartinį maršrutizatorių, kad būtų naudojamas VPN (jei jis suderinamas), arba nusipirkti iš anksto sukonfigūruotą maršrutizatorių.

Aš įvertinau ir reitinguoju geriausius „Apple TV“ VPN pagal šiuos kriterijus:

 • Išsami pasaulinio serverio aprėptis
 • Pakankamai greitas ryšys HD ir 4K HDR srautams
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas
 • Stipri privatumo ir saugumo apsauga
 • Iš anksto sukonfigūruotų VPN maršrutizatorių prieinamumas

Pateikiame 5 populiariausių VPN, skirtų naudoti su „Apple TV“, sąrašą.

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ yra „Apple“ mano akimis, kai reikia geriausio VPN, skirto naudoti su „Apple TV“. Teikėjas siūlo išsamią pasaulinę serverio aprėptį, greitus ryšius ir aukščiausio lygio klientų aptarnavimą.

Teikėjas įstojo daugiau nei 3000 VPN serverių 94 šalyse aplink pasauli. Tai beveik garantuoja, kad turėsite prieigą prie geografiškai užblokuoto turinio, kurį geidžiate, įskaitant tokias populiarias transliavimo paslaugas kaip „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“ ir dar daugiau.

„ExpressVPN“ teikia keletą greičiausių ryšio teikėjų greičio šioje teikėjų kolekcijoje, suteikdama galią lengvai susilieti su HD ir 4K HDR turiniu, kurį siūlo „Apple TV“ paslaugos..

Dėl „ExpressVPN“ pralaidumo apribojimų ir duomenų viršutinės ribos trūksta mėgstamų televizijos laidų.

Teikėjo visapusišką klientų aptarnavimą sudaro 24 valandas per parą veikiantys tiesioginiai palaikymo pokalbiai, palaikymo biblioteka, kurioje galima ieškoti, palaikymas el. Paštu ir palaikymo bilietų stebėjimo sistema.

„ExpressVPN“ teikia karinio lygio šifravimas jūsų interneto ryšiui. Be to, paslauga visiškai neturi jūsų internetinės veiklos žurnalų ir priima „Bitcoin“ kaip mokėjimą.

Nors „Apple TV“ nėra galimų VPN programų, „ExpressVPN“ siūlo populiariausių įrenginių (įskaitant „Windows“, „iOS“, „MacOS“, „Android“, „Linux“ ir „Amazon Fire TV“ įrenginius) savąsias programas ir pateikia instrukcijas, kaip naudoti jų paslaugų maršrutizatorius..

Iš anksto sukonfigūruoti maršrutizatoriai galimi, jei norite praleisti visą konfigūravimo procesą.

Taip pat galite naudoti „ExpressVPN“ „MediaStreamer“ DNS paslauga pasiekti „Apple TV“ ir kitų priedų transliavimo dėžučių blokuotą turinį, nors ir neužšifruotą paslaugos VPN aprėpties apsaugą.

Argumentai už

 • Puiki pasaulinio serverio aprėptis
 • Ryšio greitis, galintis lengvai valdyti HD vaizdo įrašą
 • Puikus klientų aptarnavimas
 • Aukščiausio lygio saugumas ir privatumo apsauga
 • Siūlo iš anksto sukonfigūruotus maršrutizatorius

Minusai

 • Brangiau nei kiti teikėjai

GERIAUSIAS „APPLE TV“ VPT: „ExpressVPN“ yra mano geriausias pasirinkimas naudoti su „Apple TV“. Teikėjas siūlo greitus ryšius ir plačią serverio aprėptį, o maršrutizatoriaus palaikymas leidžia lengvai naudotis jų paslauga naudojant „Apple TV“. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

„NordVPN“ yra mano geriausias pasirinkimas „Apple TV“ VPN apsaugai dėl HD ir 4K jungčių, puikaus klientų palaikymo ir puikios privatumo bei saugos aprėpties..

Pasaulinė „NordVPN“ serverių aprėptis yra kažkur VPN pramonės viduryje - beveik 5 200 serverių yra 60 šalių. Šios aprėpties pakanka, kad atblokuotumėte didžiąją dalį turimo turinio turinio, įskaitant „Netflix“, „BBC iPlayer“ ir „Hulu“.

„NordVPN“ ryšio greitis lengvai atitinka HD ir 4K turiniui reikalingus spartos reikalavimus. Teikėjas nustato nėra pralaidumo apribojimų ar duomenų viršutinių ribų jo jungtyse.

„NordVPN“ klientas yra karalius, palaikantis 24/7 palaikymo pokalbius, palaikymą el. Paštu ir žinių bazę, kuriai galima ieškoti.

Privatumas ir saugumas taip pat yra svarbiausias „NordVPN“ prioritetas, nes jis teikia 256 bitų užšifruotus ryšius ir seka a griežta politika be žurnalų. „Bitcoin“ mokėjimo galimybė panaikina privatumo apsaugą.

Teikėjui trūksta savitosios „Apple TV“ programos (kaip ir visų šiame sąraše esančių VPN), tačiau ji siūlo populiariausių įrenginių (įskaitant „Windows“, „iOS“, „MacOS“, „Android“, „Linux“ ir „Android TV“ įrenginius) savąsias programas ir jos išsamią versiją. maršrutizatoriaus suderinamumas užtikrina jūsų „Apple TV“ ir visus kitus prijungtus įrenginius. Taip pat yra iš anksto sukonfigūruotų maršrutizatorių.

Vartotojai taip pat gali naudotis „NordVPN“ teikiamais pranašumais „Smart Play“ DNS paslauga, kuri suteikia prieigą prie užblokuoto turinio, bet neįtraukia paslaugos VPN pasiūlymo šifravimo.

Argumentai už

 • Serveriai 61-oje pasaulio šalių
 • HD ir 4K paruoštos jungtys
 • Vertė įkainota
 • Puiki privatumo ir saugumo apsauga

Minusai

 • Programos gali būti patogesnės vartotojui

GERIAUSIAS BIUDŽETAS: „NordVPN“ yra geriausias pasirinkimas „Apple TV“ savininkams, vertinantiems vertingus pinigus, kurie mieliau išleisdami pinigus filmams, o ne VPN. Aukščiausios vietos yra jo 4K paruoštos jungtys ir puikus klientų aptarnavimas. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

„CyberGhost“ jaučiasi smagiai viduryje šios 5 krypčių varžybos, užtikrinančios puikų ryšio greitį, tinkamą serverio aprėptį visame pasaulyje ir puikią apsaugą bei privatumo apsaugą..

Pasaulinę šio teikėjo serverių aprėptį sudaro beveik 3700 serverių 59 pasaulio šalyse. „CyberGhost“ serverio aprėptis yra pakankamai išsami, kad būtų galima pasiekti daugybę geografiškai užblokuoto turinio, pvz., „Netflix“, „Hulu“ ir „BBC iPlayer“..

„CyberGhost“ spartiausias ryšio greitis šiame 5 geriausiame, suteikdamas daug greičio, kad galėtumėte žiūrėti savo mėgstamą brūkštelėjimą per visą 4K HDR šlovę. Jei nėra pralaidumo ar duomenų viršutinės ribos, reiškia, kad galite prisijaukinti savo širdies turinį.

„CyberGhost“ klientų palaikymas apima tiesioginį palaikymo pokalbį, palaikomosios bibliotekos, kurioje galima ieškoti, ir palaikymo bilietų sistemą.

Internetinė sauga bus mažiausias jūsų rūpestis, kai būsite prisijungę prie „CyberGhost“ VPN serverių, nes teikėjas apsaugo jūsų ryšį su karinio lygio šifravimas.

Jūsų privatumas yra gerai apsaugotas, kai naudojatės šiuo teikėju, nes jis vadovaujasi griežta nerašymo politika ir priima „Bitcoin“, kad apsaugotų jūsų prenumeratos mokėjimo informaciją..

Kaip įprasta šiam modeliui, „CyberGhost“ nesiūlo „Apple TV“ programos, nors siūlo „Windows“, „iOS“, „MacOS“, „Android“, „Linux“, „Amazon Fire TV“ ir „Android TV“ įrenginių programas..

„CyberGhost“ gerai veikia su daugybe maršrutizatorių gamintojų ir modelių, taip pat yra iš anksto sukonfigūruotų maršrutizatorių.

Argumentai už

 • Pasaulinė serverio aprėptis suteikia plačią prieigą prie turinio
 • Greitas ryšys = sklandus 4K srautas
 • Galimi iš anksto sukonfigūruoti maršrutizatoriai
 • Nėra žurnalų ir priima „Bitcoin“

Minusai

 • Maršrutizatoriams nėra jokios apsaugos nuo žudymo jungiklio

GERIAUSI 4K HDR APŽIŪRĖJAMS: „CyberGhost“ yra geriausias pasirinkimas šiame sąraše „Apple TV“ vartotojams, kurie reikalauja 4K HDR mėgstamų filmų versijų. Iš anksto sukonfigūruoti maršrutizatoriai suteikia „CyberGhost“ lengvą būdą greitai prisijungti. 45 dienų nerizikinga pinigų grąžinimo garantija.

4. „IPVanish“

„IPVanish“ logotipas

„IPVanish“ užpildo šį apimtį dėl didesnio nei vidutinis ryšio greičio, puikaus maršrutizatoriaus palaikymo ir aukščiausio lygio saugumo..

„IPVanish“ yra vienintelis teikėjas šiame sąraše turi savo VPN serverių ūkius ir juos valdo, pridedant papildomą saugos lygį užtikrinant, kad jokie trečiųjų šalių operatoriai neturėtų prieigos prie savo serverių. Jų veikimas siekia 1 300 serverių daugiau nei 50 šalių.

Deja, teikėjas nepanaikina „Netflix“ kitose šalyse, tačiau jis gali atidaryti prieigą prie kitų paslaugų, įskaitant „BBC iPlayer“, „HBO Now“, „Amazon Prime Video“ ir „Sling TV“..

„IPVanish“ teikia jungtis, kurios palengvina sklandų HD turinio, kuris patenka iš „Apple TV“, srautą. Teikėjas savo jungtims nenustato pralaidumo apribojimų ar duomenų viršutinių ribų.

Teikėjo klientų aptarnavimo specialistai siūlo puikų palaikymą palaikymą el. paštu, visą parą veikiantį tiesioginį palaikymo pokalbį ir ieškomą žinių bazę.

Nors teikėjas nelaiko jūsų mokėjimo informacijos slaptu, nes joje nėra kriptovaliutos mokėjimo parinkties, jums nereikės nerimauti, kad jūsų internetinės kelionės yra stebimos dėl „IPVanish“ neregistruojamos politikos.

Jūsų VPN ryšys bus užšifruotas naudojant karinio lygio šifravimą, todėl niekas negali žiūrėti per petį, kai mokėsite sąskaitas, pirksite internete ar užsiimsite kita veikla internete..

Nors „IPVanish“ neturi įprastos „Apple TV“ programos, ji teikia programas, skirtas „Windows“, „iOS“, „MacOS“, „Android“, „Linux“ ir „Amazon Fire TV“ platformoms. Jis siūlo platų maršrutizatorių suderinamumą, taip pat yra iš anksto sukonfigūruotų maršrutizatorių.

Argumentai už

 • Galimi iš anksto sukonfigūruoti maršrutizatoriai
 • Turi ir valdo savo VPN serverius
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas

Minusai

 • Trumpas pinigų grąžinimo laikotarpis
 • Trūksta kriptovaliutų mokėjimo galimybių

SAUGIAUSIAS VPT: „IPVanish“ palaiko daiktus beveik prie savo liemenės, naudodama sau priklausančius ir neveikiančius serverius, užtikrindama puikų saugumą savo klientams. Jie galėtų patobulinti savo privatumo apsaugą naudodamiesi privataus mokėjimo galimybe. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

5. „Surfshark“

„SurfShark“ logotipas

Dėl gerai apsaugotų jungčių, puikių turinio atblokavimo galimybių ir optimalios privatumo apsaugos „Surfshark“ patenka į 5 geriausiųjų sąrašą..

Nors daugiau nei 500 serverių, esančių 50 ar daugiau šalių, nėra patys geriausi, jų serverių fermos yra gerai išdėstytos, todėl daugumai „Apple TV“ programų, įskaitant „Netflix“, „Hulu“ ir „BBC iPlayer“, yra siūlomos puikios turinio atblokavimo galimybės..

„Surfshark“ teikia ryšį didesniu greičiu, nei reikalauja HD vaizdas. Priklausomai nuo jūsų įprasto ryšio greičio, srautas gali būti iki 4K.

Klientų palaikymą sudaro 24 valandas per parą teikiama pagalba, taip pat kontaktinė forma ir DUK biblioteka, kurioje galima ieškoti, be viso kito.

Karinio lygio šifravimas apsaugo jūsų internetinius žiūrėjimo įpročius nuo smalsių akių. Tuo tarpu niekas negali sekti jūsų internetinių kelionių istorijos dėl paslaugos „nenaudoja žurnalų“ politikos. Taip pat galite naudoti „Bitcoin“ norėdami apsaugoti savo mokėjimo įrašus.

Kaip įprasta, „Apple TV“ platformoje nėra jokios programos, tačiau „Surfshark“ teikia programas, skirtas „Windows“, „iOS“, „MacOS“, „Android“, „Linux“ ir „Amazon Fire TV“ įrenginiams. Taip pat galite naudoti „Surfshark“ su daugybe maršrutizatorių prekių ženklų, taip pat yra paruoštų maršrutizatorių.

Teikėjas taip pat siūlo „smartDNS“ funkcija kuri suteikia jums prieigą prie užblokuoto turinio, tačiau jai trūksta užšifruotos apsaugos, kurią siūlo teikėjo VPN paslauga.

Jei jūsų šeimoje yra daug kitų įrenginių, tokių kaip aš, jums bus malonu žinoti, kad teikėjas leidžia neribotas vienalaikis ryšys viename prisijungimo kredencialų rinkinyje.

Argumentai už

 • Daugelyje šalių atveriama prieiga prie turinio
 • Neribotas vienalaikis ryšys
 • Aukščiausio lygio saugumas ir privatumo apsauga

Minusai

 • Gali būti pagerinta pasaulinė serverių aprėptis
 • Nors ryšio greitis yra pakankamas, jis gali būti geresnis

NERIMTINĖ APSAUGA: Nepaisant šiek tiek mažo serverių skaičiaus, „Surfshark“ vis tiek gali pristatyti beveik visą jūsų turimą turinį į „Apple TV“. Neribotas vienalaikis ryšys reiškia, kad ne visi turi žiūrėti tą patį. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Kaip naudotis „Apple TV“ su VPN

Iš pradžių gali atrodyti šiek tiek bauginantys „Apple TV“ žiūrėjimo seanso naudojimą naudojant VPN, tačiau tai padaryti yra gana paprasta:

 1. Pirmiausia užsiprenumeruokite VPN.
 2. Nustatykite VPN suderinamame maršrutizatoriuje (arba nusipirkite iš anksto sukonfigūruotą maršrutizatorių).
 3. Pasirinkite VPN serverį, esantį arčiausiai srautinio turinio, kurį norite pasiekti.
 4. Įsitikinkite, kad jūsų „Apple TV“ yra prijungtas prie VPN apsaugoto maršrutizatoriaus.
 5. Čiupkite pūsti kukurūzą ir pradėkite transliuoti!

Ar nemokamas VPN yra geras pasirinkimas, naudojant „Apple TV“?

Primygtinai raginu nemėginti naudoti „nemokamo“ VPN su savo „Apple TV“.

Viena vertus, dauguma nemokamų paslaugų teikėjų reikalauja naudoti jūsų programas ir nesiūlo „Apple TV“ programos ar maršrutizatoriaus suderinamumo. Taigi to net negali būti galima naudoti vieną.

Net jei jūs galite kažkaip prijungti savo maršrutizatorių prie nemokamo VPN teikėjo, naudodamiesi „OpenVPN“ ryšiu, daugelis teikėjų leidžia tik nemokamiems vartotojams naudotis ribotu serverių skaičiumi, o tai per daug sulėtina srautą.

Be to, žinomi nemokami VPN užgesinti jų vartotojų ryšius ir nustatyti duomenų naudojimo viršutines ribas jų naudojimui. Nei vienas iš jų nėra optimalus srautui.

Be to, dauguma „nemokamų“ VPT teikėjų uždirba pinigus stebėdami savo vartotojų veiklą internete ir parduodami šią informaciją didžiausią kainą pasiūliusiam pirkėjui. Arba jie suleis nepageidaujamų skelbimų ir stebėjimo slapukų į savo naršymo sesijas.

Geriau yra sumokėti keletą dolerių per mėnesį už gerą VPT, užuot rizikavus jūsų privatumui naudojant nemokamą VPN..

Maršrutizatoriaus naudojimo alternatyvos

Jei nenorite įdiegti VPN savo maršrutizatoriuje, nes jūs nemėgstate mirksėti maršrutizatoriaus programinės įrangos ar tiesiog negalite pateisinti iš anksto sukonfigūruoto maršrutizatoriaus pirkimo, yra dar vienas būdas naudoti VPN. naudodamiesi „Apple TV“.

Nustatykite VPN apsaugotą „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos tašką

Jei turite „Windows“ arba „MacOS“ kompiuterį, galite naudoti jį kaip „Windows“ VPN apsaugotas „Wi-Fi“ viešosios interneto prieigos taškas.

Daugelyje „Windows“ ir „MacOS“ kompiuterių yra laidinis Ethernet ryšys ir „Wi-Fi“ ryšys, kuris leidžia jiems bendrinti savo VPN ryšį.

Savo kompiuteryje galite paleisti VPN programą ir tada bendrinti kompiuterio „Wi-Fi“ ryšį kaip viešosios interneto prieigos tašką, leidžiantį prisijungti prie jo su „Apple TV“ ir apsaugoti jo ryšį..

Išvada

Primygtinai rekomenduoju „Apple TV“ vartotojams naudotis privalumais, kuriuos suteikia VPN su mažu juodu priedėliu.

VPT atveria prieigą prie anksčiau neprieinamo turinio pasaulio, neleidžia trečiosioms šalims stebėti jūsų veiklos ir neleidžia jūsų ryšiui užstrigti per vidurį, per kurį įprantama..

„ExpressVPN“ logotipas

Aš rekomenduoju „ExpressVPN“ dėl jo optimalios pasaulinės serverio aprėpties, aukščiausio lygio privatumo apsaugos ir greito ryšio. Teikėjas yra puikus būdas atverti jūsų apžvalgos akiratį, tuo pačiu apsaugant jūsų interneto veiklos saugumą.

Norėdami gauti daugiau informacijos arba įsigyti prenumeratą, apsilankykite „ExpressVPN“ svetainėje.

Luca Vanzella „Apple TV“, licencijuota pagal CC BY-SA 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 32 = 40

map