Koks yra geriausias transliacijos VPN 2020 m.?


Viena populiariausių internetinių veiklų šiandien yra transliacija. Nesvarbu, ar tai būtų vaizdo įrašai, muzika, transliacijos ar žaidimai, dauguma žmonių transliuoja ką nors beveik kiekvieną dieną.

2018 m. Pradžioje „Netflix“ visame pasaulyje turėjo beveik 118 milijonų srautinių abonentų. „Hulu“ yra daugiau nei 28 milijonai abonentų vien JAV. („Hulu“ galima įsigyti tik JAV ir Japonijoje.) Muzikos transliavimo pramonei vadovauja „Spotify“ (43 mln. Abonentų) ir „Apple Music“ (21 mln. Abonentų)..

Dabar apie mūsų šou blogų naujienų / gerų naujienų dalį.

Blogos naujienos: Daugiausia srautiniu būdu perduodamo turinio yra tik tam tikruose pasaulio regionuose. Taigi tai, ką galite žiūrėti „Netflix“ JAV, nebūtinai galima žiūrėti kitose šalyse. Be to, kai kuriose neigiamai ribojančiose šalyse (tokiose kaip Kinija) srautinių transliacijų paslaugos gali būti visiškai užblokuotos.

Geros naujienos: Yra būdas įveikti tas geografines kliūtis ir peržiūrėti ar klausytis visko, ko tik norite, kur tik norite.

Virtualus privatus tinklas (VPN) yra geriausias būdas pasiekti blokuotą srautinį turinį dėka savo IP adreso - „sukčiavimo“ sugebėjimų. VPT gali „sugadinti“ vartotojo vietą, priskirdamas jo prijungtam įrenginiui naują, laikiną IP adresą. Tai suteikia vartotojui prieigą prie turinio, kuris pasiekiamas tik „apgaulingoje“ vietoje.

VPT taip pat teikia jūsų interneto ryšio šifravimą, užkertant kelią tokiems nesklandumams, kaip jūsų interneto paslaugų teikėjas (IPT), vyriausybei ar įsilaužėliams, stebėti jūsų keliones internete..

Čia yra 5 geriausi VPN, skirti srautiniam perdavimui jūsų širdies turiniui.

Geriausi transliacijai skirti VPN

Vykdžiau visus savo mėgstamiausius VPT teikėjus naudodamas daugybę testų. Rezultatai pasitvirtino šie 5 VPN teikia optimalią srautinio perdavimo patirtį. Čia yra santrauka:

  1. „ExpressVPN“: Šis teikėjas įrodė, kad yra vienas geriausių, atblokuojant geografiniu požiūriu ribotą turinį visame pasaulyje. Greitas ryšio greitis yra geriausias šiame sąraše ir gali lengvai valdyti HD ir 4K turinį. Tai užtikrina optimalią apsaugą ir privatumą.
  2. „NordVPN“: Kitas teikėjas, turintis patikrintą turinio atblokavimo galią, greitus ryšius ir puikią privatumo ir saugumo apsaugą. HD srautai nebus problema, kai naudojatės šiuo teikėju.
  3. „CyberGhost“: Dėl žemų šio teikėjo kainų gausite daug tešlos užsiprenumeruodami savo mėgstamus srautinių transliacijų teikėjus, o patikimi ir greiti jų ryšiai užtikrins malonų srautinį transliavimą..
  4. „IPVanish“: Puikus transliacijos našumas yra tik šio teikėjo pradžia. Ši paslauga taip pat suteikia papildomą saugumo lygį su jai priklausančiu ir neveikiančiu serverių tinklu.
  5. „PrivateVPN“: Šis teikėjas scenoje gali būti gana naujas, tačiau greitai įgijo gerą vardą, nes pasiūlė patikimą atblokavimo galią. Nors jo serverių skaičius yra gerokai mažesnis už pramonės vidurkį, teikėjas atlieka optimalų darbą, kad išnaudotų visas galimybes.

Visi šiame sąraše esantys teikėjai lengvai patenkina „Netflix“ ryšio spartos reikalavimus, reikalingus HD transliacijai, o 4 iš 5 atitinka „Netflix 4K“ (UHD) ryšio spartos reikalavimus..

Įvertinau ir įvertinau geriausius srautiniam VPT naudodamas šiuos kriterijus:

 • Galimybė atblokuoti geografiškai blokuotą srautiniam turiniui
 • Visuotinė serverio aprėptis
 • Greitas atsisiuntimo greitis (HD ir 4K HDR)
 • Privatumo ir saugumo apsaugos stiprumas
 • Kelių platformų palaikymas
 • Pagalba klientams

Pateikiame 5 geriausių VPN sąrašą, skirtą patobulinti ir apsaugoti jūsų transliacijos sesijas.

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ yra srautinės transliacijos kanalas. Paslaugų teikėjo tinkamai apsaugoti ryšio spartos yra greičiausiai šiame sąraše, o jų išsami pasaulinė serverio aprėptis suteikia prieigą prie geografiškai užblokuoto turinio visame pasaulyje..

Daugiau nei 3000 serverių 94 šalyse visame pasaulyje reiškia, kad „ExpressVPN“ teikia prieigą prie „Netflix“ daugelyje vietų visame pasaulyje, taip pat „BBC iPlayer“ ir JAV srautus iš „Hulu“ ir „Amazon Prime“..

„ExpressVPN“ ryšio greitis gali lengvai valdyti 4K srautus, kuriuos siūlo daugelis srautinio perdavimo paslaugų teikėjų, ir nėra jokių duomenų apribojimų ar pralaidumo apribojimų.

Tie ypač greitas susisiekimas yra saugomi karinio lygio šifravimu. Privatumas taip pat niekada nekelia rūpesčių, nes „ExpressVPN“ laikosi griežtos neprisijungimo politikos ir siūlo „Bitcoin“ mokėjimo galimybę.

„ExpressVPN“ siūlo programas „Windows“, „iOS“, „MacOS“, „Android“, „Linux“ ir „Amazon Fire TV“ įrenginių platformoms. Taip pat galimi „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklių platformų plėtiniai.

Teikėjo „MediaStreamer“ DNS paslauga atveria prieigą prie užblokuoto turinio „Apple TV“, „Xbox One“, „PlayStation 4“, „Samsung Smart TV“ ir kitose skaitmeninių priedų transliavimo dėžutėse ir žaidimų platformose. (Pastaba: ši paslauga neužšifruoja jūsų ryšio.)

Jei nė viena iš kitų „ExpressVPN“ apsaugos parinkčių neveikia jūsų įrenginyje, galite pasinaudoti plataus teikėjo maršrutizatoriaus palaikymu, kad apsaugotumėte visus jūsų prijungtus įrenginius. Tai taip pat padeda apeiti 5 paslaugos vienkartinio prisijungimo pašalpas. Galimi iš anksto sukonfigūruoti maršrutizatoriai.

Klientų aptarnavimas yra gerai aprėptas dėl: 24/7 palaikymo pokalbis siūlymas, palaikymas el. paštu, nesklandumų bilietų sistema ir ieškomos pagalbos biblioteka.

Argumentai už:

 • Ryšio greitis lengvai valdomas HD & 4K vaizdo įrašų reikalavimai
 • Išsamus programos palaikymas
 • Puiki apsauga ir privatumas
 • Virš vidutinio serverio aprėpties vidutinė
 • Įrodyta turinio atblokavimo galia

Minusai:

 • Kaina didesnė nei kitų VPT teikėjų

Geriausias transliavimo VPT: „ExpressVPN“ yra geriausias mano pasirinkimas, norint patobulinti ir apsaugoti jūsų srautines dėžutes. Greičiausias šio turinio greitis ir platus pasaulinio serverio aprėptis „ExpressVPN“ atlieka aukščiausią darbą - patobulina jūsų transliacijos parinktis. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

2. „NordVPN“

„NordVPN“ logotipas

„NordVPN“ taip pat yra puiki galimybė apsaugoti ir pakelti jūsų vaizdo ir muzikos transliacijos sesijas. Be to gausi prieiga prie turinio, teikėjas taip pat užtikrina, kad jūsų internetiniai vaistai būtų apsaugoti ir laikomi privačiais.

„NordVPN“ raktas yra turinio atrakinimas daugelyje pasaulio regionų - daugiau nei 5200 serverių yra 60 šalių. Tokios aprėpties dėka „Netflix“, „Hulu“, „BBC iPlayer“ ir daugybė kitų paslaugų atvers regioninį turinį.

Nesijaudinkite dėl „NordVPN“ ryšio greičio, kuris neatsilieka nuo jūsų mėgstamos transliacijos paslaugos, nes greitas, gerai apsaugotas ryšys užtikrins muziką ir vaizdo įrašus be buferio tiek, kiek norite. Čia nerasta duomenų ribų ar pralaidumo apribojimų.

Karinio lygio šifravimas neleidžia jūsų internetinei veiklai paslėpti nuo žvilgsnio, o teikėjo pažadai niekada nelaikyti veiklos žurnalų ir jų pasiryžimas priimti „Bitcoin“ abonentinius mokėjimus teikia visa apimančią privatumo apsaugą..

„NordVPN“ yra populiariausios programų platformos, kuriose yra „Windows“, „iOS“, „MacOS“, „Android“, „Linux“ ir „Android TV“ įrenginių platformos. Įrenginiams, kuriems netaikoma apsauga, arba jei jums reikia daugiau nei 6 vienalaikių jungčių, galite pasinaudoti visapusiška jų maršrutizatoriaus pagalba. (Galimi iš anksto sukonfigūruoti maršrutizatoriai.)

Nors šio teikėjo paslaugos yra gana patikimos, tikėtina, kad iškiltų problemų, jų klientų aptarnavimo skyrius jus aprūpino. 24/7 palaikymo pokalbis, yra prieinama žinių bazė ir palaikymas el. paštu.

Argumentai už:

 • Serveriai 60-yje pasaulio šalių
 • Greitas, gerai apsaugotas ryšys
 • Puikus kelių platformų palaikymas
 • Aukščiausio lygio privatumas ir saugumo aprėptis

Minusai:

 • Programos nėra labai patogios vartotojui

TINKAMIAUSI Į BIUDŽETĄ ATSILIEPUSIŲ VAIZDAI: „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas filmų ir muzikos mėgėjams, kurie mieliau išleistų pinigus savo pramogų bibliotekos plėtrai. Be to, greitas teikėjo ryšys suteikia greitą prieigą prie minėto turinio. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“ logotipas

„CyberGhost“ yra geriausias pasirinkimas naujokų VPN, ieškantiems lengvai naudojamo, tačiau efektyvaus būdo, kaip atnaujinti internetines peržiūros ir klausymo sesijas..

Dėl savo pasaulinio serverių tinklo, kuriame yra 4500 serverių, esančių 59 pasaulio šalyse, „CyberGhost“ siūlo plačią prieigą prie geografiškai blokuoto turinio iš „Spotify“, „Netflix“, „Hulu“ ir kitų..

„CyberGhost“ teikia HD ir 4K jungčių greitis, be duomenų dangtelių ar pralaidumo apribojimų. Teikėjas apsaugo tuos ryšius, naudodamas valstybinio lygio šifravimą, todėl jūsų internetinė veikla nematoma.

Privatumas taip pat yra gerai apsvarstytas naudojant „CyberGhost“, nes teikėjas neturi jokių žurnalų ir taip pat priima „Bitcoin“ vartotojams, kurie nori šiek tiek papildomos apsaugos savo mokėjimo informacijai..

„CyberGhost“ teikia daugybę daugialypių platformų palaikymo lengvai naudojamos programos „Windows“, „iOS“, „MacOS“, „Android“, „Linux“, „Amazon Fire TV“ ir „Android TV“ įrenginių platformoms.

„CyberGhost“ taip pat veikia su daugybe maršrutizatorių gamintojų ir modelių, taip pat yra iš anksto sukonfigūruoti maršrutizatoriai, užtikrinantys sąraše nepateiktų įrenginių apsaugą. (Arba tiems, kuriems reikia daugiau nei 7 vienalaikių jungčių.)

Tiesioginis palaikymo pokalbis, paramos bilieto pateikimo forma ir paramos palaikymo biblioteka, kurioje galima ieškoti, apima jūsų palaikymo poreikius.

Argumentai už:

 • Daugybė pasaulinių serverių aprėpties
 • Sklandus HD ir 4K srautinis perdavimas
 • Daugybė programų parinkčių
 • Puikus privatumas ir saugumas

Minusai:

 • Programoms trūksta išplėstinių parinkčių, kurias renkasi kai kurie vartotojai

GERIAUSI PIRMIEJIEMS laikmačiams: „CyberGhost“ yra geriausias pasirinkimas šiame sąraše tiesioginiams transliacijų gerbėjams, kurie yra nauji VPN pasaulyje. Teikėjas siūlo paprastus, vieno paspaudimo ryšius, kurie yra gerai apsaugoti ir pasiūlo daug arklio galių. 45 dienų nerizikinga pinigų grąžinimo garantija.

4. „IPVanish“

„IPVanish“ logotipas

„IPVanish“ teikia HD spartų ryšio greitį kartu su tuo, ko negali pasiūlyti joks kitas šiame sąraše esantis VPN teikėjas.

„BBC iPlayer“, „Amazon Prime Video“, „Sling TV“ ir daugybė kitų srautinių transliavimo paslaugų yra pasiekiamos per „IPVanish“ 1300+ serverius daugiau nei 50 šalių.

„IPVanish“ valdo ir eksploatuoja visus šiuos serverius, o ne nuomoja juos iš trečiųjų šalių, kaip daro daugelis VPN teikėjų. Tai užtikrins, kad trečiųjų šalių operatoriai neturės prieigos prie jūsų brangiųjų duomenų.

„IPVanish“ palaikomas ryšio greitis lengvai gali pateikti aukštos raiškos vaizdo įrašus, o priklausomai nuo jūsų įprasto ryšio greičio taip pat gali pateikti 4K turinį. Jokie pralaidumo apribojimai ar duomenų viršutinės ribos niekada nėra nustatomi jūsų jungtyse.

Karinės klasės šifravimas apsaugo jūsų ryšį nuo smalsių akių, o a griežta politika be žurnalų reiškia, kad nėra duomenų apie jūsų keliones internete, kurias reikia atskleisti. Nors šis teikėjas nesiūlo „Bitcoin“ mokėjimo parinkties, jūsų mokėjimo informacija vis dar yra gerai apsaugota.

„IPVanish“ teikia kelių platformų palaikymą, apimantį programas, skirtas „Windows“, „iOS“, „MacOS“, „Android“, „Linux“ ir „Amazon Fire TV“ platformoms. Jei jūsų įrenginys neapsaugotas arba jei teikėjas yra dosnus 10 vienu metu veikiančių jungčių nepakanka, galite pasinaudoti plataus masto paslaugos suderinamumu su maršrutizatoriumi. (Galimi iš anksto sukonfigūruoti maršrutizatoriai.)

Klientų palaikymo tarnyba visada gali atsakyti į jūsų klausimus naudodamasi tiesioginio pokalbio funkcija visą parą. Taip pat galite išsiųsti el. Paštu bet kokius klausimus arba savarankiškai ieškoti atsakymų „IPVanish“ palaikymo bibliotekoje.

Argumentai už:

 • Užtikrina optimalų saugumą ir privatumą
 • Nėra trečiųjų šalių VPN serverių
 • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas

Minusai:

 • 7 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Trūksta „Bitcoin“ mokėjimo galimybės

AUKŠTAI SAUGUMAS: „IPVanish“ palaiko dalykus privačius, naudodamiesi savarankiškai valdomais serveriais. Tai padidina klientų saugumą ir privatumą. Klientų palaikymas visą parą, bet tik 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

5. „PrivateVPN“

„PrivateVPN“ logotipas

„PrivateVPN“ teikia greitas susisiekimas gerai patenkina HD ir 4K srautinių transliacijų teikėjų reikalavimus. Nepaisant šiek tiek ištempto pasaulinio serverių tinklo, teikėjas vis tiek siūlo daug atblokavimo galios.

Teikėjas pateikia sąskaitą už „sparčiausiai augančią VPN visame pasaulyje“. Tikiuosi, tai reiškia, kad ji pridės daugiau serverių. Dabartinis jų serverių skaičius, viršijantis 150 serverių, nepatenka į geriausių sąrašą. Tačiau jie dirba optimaliai, naudodamiesi savo klientais, nes jų yra 60 šalių.

„PrivateVPN“ atblokuoja „Hulu“, „Sling TV“, „HBO“, „Netflix“ ir daugelis kitų srautinių tinklų.

„PrivateVPN“ karinės klasės šifravimas apsaugo jų ryšius, kurie šiame sąraše suteikia antrą greitį. Jokie duomenų apribojimai ar pralaidumo apribojimai nesugadins linksmybių serijos viduryje.

„PrivateVPN“ niekada nelaiko jokių žurnalų savo serveriuose ir jie priima „Bitcoin“, todėl visur yra aukšti privatumo ženklai.

Kol kas yra vienintelės „MacOS“, „Windows“, „iOS“ ir „Android“ platformų programos, teikėjas siūlo visapusiškas maršrutizatoriaus suderinamumas norėdami apsaugoti kitus savo įrenginius. Leidžiama iki 6 vienu metu vykstančių jungčių.

Pagalba klientams yra vidutinė. Galima naudotis 24/7 tiesioginio palaikymo pokalbiais, taip pat yra forma „Susisiekite su mumis“. Tačiau teikėjo DUK skiltyje neieškoma, dažniausiai tai yra standartinė palaikymo informacijos funkcija.

Argumentai už:

 • HD ir 4K srautai
 • Iki 6 vienu metu vykstančių jungčių
 • Suteikia prieigą prie daugybės srautinių transliacijų teikėjų

Minusai:

 • Trūksta serverio numerių
 • Klientų palaikymui trūksta pagalbos palaikymo informacijos

Geriausias greitis: „PrivateVPN“ siūlo greitus, gerai apsaugotus VPN ryšius, siūlo daugybę galimybių patyrusiems vartotojams, kuriems nereikia daug palaikymo. Galima gauti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Kokias srautinio perdavimo paslaugas gali atblokuoti VPN?

Populiarios vaizdo transliacijų teikėjai kuriuos VPN gali atblokuoti

 • „Netflix“
 • Hulu
 • BBC iPlayer
 • „Amazon Prime“ vaizdo įrašas
 • „YouTube“
 • HBO
 • Sling televizorius
 • Trūkčiojimas
 • „DirecTV“ DABAR
 • Pasirodymas

ir daug daugiau.

VPN taip pat gali atblokuoti garso srauto teikėjai, įskaitant „Apple Music“, „Google Play“, „Pandora“, „Spotify“ ir kitas paslaugas, kurių nėra per daug.

Dėl transliacijos platformos, beveik visi teikėjai siūlo „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“ programas. Daugelis taip pat teiks programas „Apple TV“, „Android TV“, „Roku“ ir „Amazon Fire TV“ įrenginiams.

Žaidimų platformos kurie palaiko srautinį perdavimą, pvz., „Xbox One“ ir „PlayStation 4“, nepalaiko VPN programų. Tačiau nustatant VPN paslaugą maršrutizatoriuje arba bendrinant kompiuterio apsaugotą VPN interneto ryšį šie įrenginiai bus naudojami..

Kaip transliuoti naudojant VPN

Patobulinkite internetinės peržiūros ir transliacijos sesiją naudodamiesi VPN atlikdami keletą paprastų žingsnių:

 1. Pirmiausia užsiprenumeruokite VPN.
 2. Įdiekite VPN programą (-as) į savo mėgstamą srautinio perdavimo įrenginį (-ius).
 3. Pasirinkite VPN serverį tame pačiame regione kaip srautinio turinio, kurį norite pasiekti.
 4. Paleiskite mėgstamos transliacijos teikėjo programą.
 5. Gaukite patogiai ir pradėkite transliuoti!

Ar nemokamas VPN yra geras srautinio perdavimo pasirinkimas?

Aš būsiu sąžiningas, nesu „nemokamų“ VPT gerbėjas dėl jų duomenų viršutinės ribos, ryšio silpninimo ir mažiau nei privačios „privatumo politikos“. Visa tai ir dar daugiau daro nemokamą VPN ypač blogu pasirinkimu. transliacija.

Nemokamų VPT teikėjai yra žinomi užgesinti jų vartotojų ryšius, lėtėja jų interneto ryšys. Be to, jos taip pat nustato mėnesines viršutines ribas. Nei viena iš šių „savybių“ nėra optimali transliuoti muziką ir vaizdo įrašus.

Kitas liūdnas faktas yra tai, kad daugelis nemokamų VPN teikėjų nuolat šviečia, o serveriai dūzgia savo vartotojų internetinių kelionių stebėjimas, išsaugoti tą informaciją ir parduoti ją reklamuotojams ir kitoms suinteresuotoms šalims. Daugelis jų taip pat įterpia nepageidaujamus skelbimus ir stebėjimo slapukus į vartotojų naršymo sesijas.

Tiek daug už „Privatų“ „Virtual Private Network“ dalį, eh?

Išvada

Srautinės transliacijos entuziastams, norintiems apsaugoti ir išnaudoti visas savo transliacijos dėžutes, labai rekomenduojama užsisakyti virtualiojo privataus tinklo paslaugą..

VPN suteikia prieigą prie anksčiau neprieinamo srautinio turinio pasaulio ir suteikia apsaugą nuo visos jūsų internetinės veiklos stebėjimo ir stebėjimo..

„ExpressVPN“ logotipas

„ExpressVPN“ siūlo optimalią pasaulinę serverio aprėptį, ypač greitą ryšio greitį, aukščiausio lygio privatumo apsaugą ir dar daugiau. Ši paslauga suteikia prieigą prie transliuojamos muzikos ir vaizdo turinio visame pasaulyje, išlaikant slaptą visos jūsų veiklos dalį.

Norėdami gauti daugiau informacijos arba įsigyti prenumeratą, apsilankykite „ExpressVPN“ svetainėje.

„Netflix iPad“ akcijų katalogas, licencijuotas pagal CC BY 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

32 − 30 =

map