Labākais IPN IPTV ātrai, privātai straumēšanai


Interneta protokola televīzija (IPTV) ir televīzijas satura piegāde, izmantojot IP balstītu tīklu (piemēram, internetu).

Ir daudz IPTV pakalpojumu sniedzēju, no kuriem daudzi, iespējams, jau esat informēti, tostarp DirecTV TŪLĪT, FuboTV un YouTube TV.

Kaut arī IPTV ir pieejams lielākajā pasaules daļā, daudzi likumīgie pakalpojumu sniedzēji ierobežo daļu sava straumētā televīzijas satura noteiktos pasaules reģionos, līdzīgi kā Netflix un Hulu.

Par laimi, jūs varat izmantot VPN pakalpojuma ģeogrāfiskās krāpšanās iespējas, lai ļautu piekļūt ģeogrāfiski ierobežotām IPTV straumēm.

Apsverot iespēju VPN pakalpojumu sniedzēju izmantot ātrai, privātajai IPTV straumēšanai, meklējiet šādus līdzekļus: visaugstākais globālā servera pārklājums, ātrs savienojums, visaptverošs vairāku platformu atbalsts un lieliskas privātuma un drošības aizsardzības iespējas..

Labākie IPTV VPN

Mēs pārbaudījām visus savus iecienītos VPN pakalpojumu sniedzējus un rezultāti pierādīja, ka šādi 5 VPN darbojas vislabāk, lai atbloķētu IPTV:

 1. ExpressVPN: Pakalpojums piedāvā uzticamus serverus, kas atrodas visā pasaulē. ExpressVPN nodrošina ātrus un drošus savienojumus, kā arī lielisku privātuma aizsardzību.
 2. NordVPN: Šis zemo cenu nodrošinātājs nodrošina ātrus savienojumus, visaugstāko drošību un nozares standarta privātuma funkcijas. NordVPN piedāvā arī visaptverošu vairāku platformu lietotņu atbalstu un globālo serveru pārklājumu.
 3. IPVanish: Pakalpojumu sniedzējam pieder VPN serveri, nodrošinot, ka jūs saņemsit visaugstāko veiktspēju un drošību. Pakalpojums neuzliek nekādus datu ierobežojumus vai joslas platuma ierobežojumus.
 4. PrivateVPN: Šis pakalpojums nodrošina ātrus savienojumus un ļauj veikt ne vairāk kā 6 savienojumus vienlaikus. Zināms, ka tas labi darbojas ar daudziem straumēšanas pakalpojumiem.
 5. VyprVPN: Pieder savus VPN serverus. Pakalpojumu sniedzējs nodrošina ātru ātrumu, visaugstāko privātuma aizsardzību un lielisku drošību.

Mēs novērtējām un iedalījām top 5 IPTV VPN pēc šādiem kritērijiem:

 • Ātri savienojuma ātrumi
 • Virs vidējā servera pārklājuma
 • Augstākā līmeņa drošība un privātuma aizsardzība
 • Labs vairāku platformu atbalsts

1. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

ExpressVPN ir mana galvenā VPN izvēle, ko izmantot kopā ar IPTV nodrošinātājiem.

Britu Virdžīnu salās esošajam VPN pakalpojumu sniedzējam ir serveri, kas atrodas visā pasaulē, un piedāvā lielisku ierobežojumu atbloķēšanas spēku neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu iecienītākais IPTV nodrošinātājs..

Šī operatora ātrie savienojumi nozīmē, ka jums nevajadzēs ilgi gaidīt, pirms noskatīsities savu iecienīto šovu. Pateicoties militārā līmeņa šifrēšanai, nav jāuztraucas par trešo personu uzraudzību jūsu tiešsaistes darbībās.

Jūsu privātums nekad netiek apdraudēts, pateicoties ExpressVPN stingrajai aizliegumu reģistrēšanas politikai, kas nozīmē, ka pakalpojumu sniedzējs nesaglabā informāciju par jūsu tiešsaistes krāpšanos, kamēr ir izveidots savienojums ar viņu serveriem. Plus, pakalpojumu sniedzējs pieņem Bitcoin kā abonēšanas maksājumu, saglabājot jūsu maksājumu informāciju zem iesaiņojuma.

Turklāt pakalpojuma darbvirsmas lietotnes piedāvā nogaidīšanas pārslēgšanas iespēju, kas nogalina jūsu interneta savienojumu, ja maz ticams, ka pazaudējat savienojumu ar ExpressVPN serveriem, tādējādi paslēpjot savu patieso IP adresi..

IPTV lietotnes ir pieejamas visām populārajām ierīču platformām, un šo VPN nodrošinātāju jūs esat aptvēris. Lietotnes ir pieejamas Linux, Android, iOS, Windows un macOS platformām.

ExpressVPN piedāvā 5 vienlaicīgus savienojumus ar vienu un to pašu lietotājvārdu un bagātīgu atbalstu vairākiem maršrutētāju modeļiem un modeļiem, kas lietotājiem ļauj aizsargāt neierobežotas savienotās ierīces, izmantojot vienu centrālo savienojumu.

Plusi

 • Ātri savienojumi
 • Labi darbojas, lai atvērtu piekļuvi IPTV un citiem populāriem straumēšanas pakalpojumiem
 • Lielisks globālā servera pārklājums
 • Militārā līmeņa šifrēšana savienojumiem

Mīnusi

 • Cena ir augstāka nekā citiem pakalpojumu sniedzējiem

Vislabākais IPTV: ExpressVPN ir mana pirmā izvēle lietošanai ar IPTV straumēšanas pakalpojumiem. Tā savienojuma ātrums ir ātrs, kas nozīmē, ka jūsu videoklipam nevajadzēs buferizēt tikai tad, kad darbība būs veiksmīga. Jūsu privātums un drošība ir garantēta, un lietotnes ir pieejamas gandrīz visās jūsu savienotajās ierīcēs. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

2. NordVPN

NordVPN logotips

Pateicoties pienācīgam globālā servera pārklājumam un ātrgaitas savienojumiem, NordVPN šajā vietā aizņēma 2. vietu.

Ja serveri atrodas 61 valstī, iespējams, nodrošinātājs būs nodrošinājis jūsu IPTV straumēšanas vajadzības. Ātrie savienojumi, ko nodrošina šie serveri, nozīmē, ka jūsu iecienītā HD HDTV sniedzēja saturs sāksies ātri un vienmērīgi straumēs.

NordVPN piedāvā vietējās lietotnes iOS, Android, Windows un macOS platformām, un visas šīs lietotnes piedāvā aizsardzību pret iznīcināšanas slēdzi un 256 bitu šifrēšanu, nodrošinot jūsu drošību un privātumu.

Konfidencialitāte vienmēr ir būtisks apsvērums, un NordVPN ir saņēmis jūsu atbalstu. Pakalpojumu sniedzējs ievēro stingru “bez reģistrēšanās” politiku, kad runa ir par viņu klientu tiešsaistes ceļojumiem, un tas pieņem Bitcoin abonēšanas maksājumiem, saglabājot slepenu jūsu maksājuma informāciju..

Plusi

 • Serveri, kas atrodas 61 pasaules valstī
 • Ātri savienojumi
 • Nozares standarta vairāku lietotņu atbalsts
 • Par saprātīgu cenu

Mīnusi

 • Konkrētu serveru izvēle ir sarežģītāka nekā citiem pakalpojumu sniedzējiem

LABĀKAIS BARGAINS: NordVPN ātri un uzticami savienojumi ir pieejami par izdevīgu cenu. Ja NordVPN neatbilst jūsu vajadzībām, jūs sedzat 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

3. IPVanish

IPVanish logotips

Pateicoties ērti lietojamām lietotnēm un ātram savienojuma ātrumam, IPVanish ieņem 3. vietu šajā 5 zirgu skrējienā. Abas sniedz pakalpojumu sniedzēju kā pievilcīgu iespēju pirmo reizi VPN lietotājiem, kuri meklē vienkāršas lietotnes un lielisku veiktspēju.

Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā uzticamu piekļuvi IPTV straumēšanas pakalpojumiem, izmantojot vietējās lietotnes iOS, MacOS, Android, Windows un Amazon Fire Stick platformām. Šajās lietotnēs ir ietverta apjukuma funkcija, kas maskē jūsu VPN trafiku, padarot to par parastu interneta trafiku ārējiem novērotājiem.

IPVanish aizsargā jūsu tiešsaistes privātumu, neveicot neviena veida žurnālus. Tomēr, ja jūs meklējat vislabāko maksājumu privātumu, jums būs jāmeklē citur, jo pakalpojumu sniedzējs nepieņem Bitcoin vai citas kriptovalūtas kā abonēšanas samaksu.

Lielākajai daļai pasaules reģionu jums jābūt pieejamiem, jo ​​IPVanish ir vairāk nekā 1200 serveru, kas atrodas vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē. Jāatzīmē, ka pakalpojumu sniedzējam pieder visi šie serveri, tādējādi atvieglojot reaģēšanu, kad klienti ziņo par problēmu, un neļaujot trešajām personām piekļūt jūsu datiem..

Ātri savienojumi ir IPVanish noteikums, un pakalpojums neierobežo jūsu pārlūkošanu ar joslas platumu vai datu ierobežojumiem. Tas ir tikai tas, ko vēlaties dzirdēt straumējot televīziju.

Izmantojot vienu lietotājvārdu, vienlaikus var savienot līdz 6 ierīcēm. Turklāt pakalpojumu var izmantot ar daudziem maršrutētāju modeļiem un modeļiem.

Plusi

 • Vienkārši lietojamas lietotnes
 • Pašu īpašumā esoši un pārvaldīti VPN serveri
 • Ātri savienojuma ātrumi
 • Vienā lietotājvārdā atļauti 6 vienlaicīgi savienojumi

Mīnusi

 • Naudas atdošanas garantija ierobežota līdz 7 dienām

Vislabākais iesācējiem :: IPVanish ir ērti lietojams VPN nodrošinātājs, nodrošinot ātru un drošu savienojumu ar iecienīto IPTV pakalpojumu. Lai gan pakalpojumu sniedzēja 7 dienu naudas atdošanas garantija ir daudz īsāka nekā citiem šīs kopienas pakalpojumu sniedzējiem, tam tomēr vajadzētu būt pietiekamam laikam, lai mēģinātu pakalpojumu izmēģināt..

4. PrivateVPN

PrivateVPN logotips

PrivateVPN nopelnīja savu vietu šajā sarakstā, nodrošinot uzticamu un ātru piekļuvi IPTV pakalpojumu sniedzējiem. Kā blakus piezīme - PrivateVPN ir viens no nedaudzajiem VPN sniedzējiem, kas uzticami strādā no Ķīnas iekšienes.

Šis pakalpojumu sniedzējs ir relatīvs jaunpienācējs VPN biznesā, taču tas ir ātri nopelnījis reputāciju kā uzticams pakalpojumu sniedzējs.

PrivateVPN ir nedaudz ierobežots, salīdzinot ar citiem pakalpojumu sniedzējiem šajā sarakstā, kad runa ir par globālo serveru pārklājumu (80 un vairāk serveru 59 valstīs), tāpēc pirms parakstīšanas ar punktētu līniju pārliecinieties, vai tie aptver jūsu iecienītā IPTV pakalpojuma atrašanās vietas..

Ņemiet vērā, ka PrivateVPN atrodas Zviedrijā, kur valdība iepriekš ir mazliet uzmācīga tiešsaistes privātuma jautājumos.

Par laimi PrivateVPN neuzglabā žurnālus, kas saistīti ar viņu lietotāju tiešsaistes ceļojumiem, tāpēc valdības tipiem nekas nav jālūkojas, ja viņi ierodas pēc zvana. Viņi pieņem Bitcoin par saviem pakalpojumiem, tāpēc arī jūsu maksājuma informāciju var turēt iesaiņojumā.

Pakalpojumu sniedzējs maz dara, lai palēninātu vidējo interneta savienojumu, tas nozīmē, ka straumēšanai vajadzētu sākties ātri un nekļūdīties.

Šiem ātrumiem vajadzētu būt pieejamiem lielākajā daļā jūsu iecienītāko savienoto ierīču, jo PrivateVPN nodrošina vietējās lietotnes atbalstu MacOS, Windows, Linux, Android un iOS ierīcēm..

Turklāt pakalpojumu sniedzējs piedāvā papildinājumu lietošanai ar multimediju draivera lietotni Kodi, kā arī saderību ar vairākiem maršrutētāju modeļiem un modeļiem..

Visas lietotnes aizsargā jūsu savienojumu ar militārā līmeņa šifrēšanu, un vienlaikus ar VPN var savienot līdz 6 ierīcēm, izmantojot tos pašus pieteikšanās akreditācijas datus..

Plusi

 • Ātri savienojuma ātrumi
 • Augstākā līmeņa privātuma aizsardzība
 • Lielisks lietotnes atbalsts, ieskaitot Kodi papildinājumu

Mīnusi

 • Mazliet trūkst globālā servera pārklājuma

UZTICAMA, ĀTRA PIEEJA IPTV: PrivateVPN nodrošina ātrus savienojumus un visaugstākās kvalitātes privātuma aizsardzības. Kodi saderība ir plus. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

5. VyprVPN

Labākais IPN IPTV ātrai, privātai straumēšanai
VyprVPN iekļuva saraksta piektajā un pēdējā vietā, pateicoties ātrajiem savienojumiem un sev piederošajām serveru fermām, kuras atrodas gandrīz 70 pasaules valstīs..

VyprVPN ir labs rādītājs straumēšanas pakalpojumu atbloķēšanā, un IPTV straumēšanas pakalpojumi nav izņēmums. Kad esat izveidojis savienojumu, darbība sāks straumēt ātri, izmantojot ļoti mazu buferizāciju.

VyprVPN neuzglabā žurnālus, kas saistīti ar viņu lietotāju tiešsaistes antics. Diemžēl pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā tādu ar privātumu uzlabotu maksājuma metodi kā Bitcoin, tāpēc jūsu maksājuma informācija varētu būt apdraudēta.

Kā jau iepriekš minēju, VyprVPN pieder un darbojas tā VPN serveri, kas viņiem ļauj ātri reaģēt, ja rodas problēmas ar serveri, un palīdz viņiem saglabāt jūsu informāciju no trešajām personām.

VyprVPN nodrošina vietējās lietotnes atbalstu MacOS, Windows, iOS un Android platformām, un šīs lietotnes piedāvā militāras klases šifrēšanu, lai aizsargātu jūsu savienojumu.

VyprVPN ierobežo lietotāja vienlaicīgu savienojumu skaitu līdz 3 pieteikumiem tajā pašā lietotājvārdā. Tomēr pakalpojumu sniedzējs atbalsta arī daudzus maršrutētāju veidus un modeļus, ļaujot jums aizsargāt visas jūsu savienotās ierīces, izmantojot vienu piekļuves punktu.

Plusi

 • Nodrošina piekļuvi IPTV
 • Uzticami savienojumi
 • Ātri savienojuma ātrumi
 • Pieder un darbojas VPN serveri

Mīnusi

 • Nedaudz dārgi
 • 3 vienlaicīgu savienojumu ierobežojums

PAŠU PAKALPOJUMI: VyprVPN nodrošina uzticamu piekļuvi uz IPTV un līdzīgiem straumēšanas pakalpojumiem. Piederot un darbinot savus VPN serverus, pakalpojumu sniedzējs saviem klientu atbalsta un privātuma aizsardzības piedāvājumiem pievieno drošības līmeni. Ir pieejama 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Kā skatīties IPTV, izmantojot VPN

Ja vēlaties uzlabot savas skatīšanās iespējas, izmantojot IPTV pakalpojumu, rīkojieties šādi.

 1. Abonējiet savu iecienīto VPN.
 2. Lejupielādējiet pievienotās (-o) ierīces (-u) programmatūru. Ievadiet savu pieteikšanās informāciju.
 3. Atlasiet VPN serveri, kas atrodas netālu no IPTV satura, kuru vēlaties skatīt.
 4. Pievienojieties sava IPTV pakalpojumu sniedzēja vietnei vai izmantojiet viņu lietotni, lai izveidotu savienojumu.

Turpmāk visam vajadzētu darboties labi.

Vai es varu izmantot bezmaksas VPN, lai skatītu IPTV straumes?

Pilnīgi…

Tas ir, ja jums nav prātā nesamērīga skatīšanās pieredze un tas, ka bezmaksas VPN varētu pārdot informāciju par jūsu VPN balstītajiem ceļojumiem.

Tā sauktie “bezmaksas” VPN pakalpojumu sniedzēji lietotājiem bieži uzliek joslas platuma ierobežojumus un datu ierobežojumus. Diemžēl HD video prasa ātru savienojuma ātrumu un lielu datu izmantošanu.

Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā bezmaksas pakalpojumus, liek lietotājiem pirms pieslēgšanās VPN serverim sēdēt rindā. Tiklīdz jūsu numurs parādīsies, parasti jums būs jāierobežojas ar dažiem atlasītiem serveriem, ar kuriem izveidot savienojumu.

Daudzi bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji nebūt nav droši, jo viņi vāc informāciju par jūsu darbībām tiešsaistē, kamēr esat izveidojis savienojumu ar viņu serveriem, un pārdod šo informāciju reklāmdevējiem un citām ieinteresētajām pusēm..

Atcerieties: ja jūs kaut ko iegūstat internetā, pastāv liela iespēja, ka jūsu informācija ir produkts, kas tiek pārdots. Padomājiet par “Facebook”.

Papildus jūsu personiskās informācijas pārdošanai daži bezmaksas VPN ievadīs reklāmas un izsekošanas sīkfailus jūsu pārlūkošanas sesijās.

Manuprāt, ne tik pazemīgais, es drīzāk apmaksātu priekša par savu VPN pakalpojumu, nevis maksātu caur sētas durvīm. Bet tas ir jūsu aicinājums. Es uzskatu, ka esmu sniedzis jums pietiekami daudz informācijas, lai pieņemtu pareizo lēmumu.

QuinnTheIslander “klēpjdators” ir licencēts ar Pixabay licenci

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

92 − 91 =

map