Labākais ITN centra VPN skatīšanai ārpus Lielbritānijas 2020. gadā


ITV Hub (agrāk pazīstams kā ITV Player) piedāvā labāko no Apvienotajā Karalistē izveidotā video satura, kas šodien pieejams internetā. Vietne / lietotne piedāvā populāras drāmas, komēdijas, sportu un daudz ko citu.

Sliktās ziņas: tā ir pieejama tikai tad, ja atrodaties uz Lielbritānijas robežām.

Labās ziņas: ITV fani joprojām var apskatīt savus iecienītos šovus, izmantojot virtuālo privāto tīklu (VPN).

VPN var parādīt, ka atrodaties Apvienotajā Karalistē, atverot piekļuvi pakalpojuma smalkajai programmēšanai.

Apsverot VPN izmantošanai ar ITV Hub, vienmēr pārliecinieties, vai pakalpojumu sniedzējam ir serveri, kas atrodas Lielbritānijā, nodrošina ātru savienojuma ātrumu, piedāvā visaptverošu vairāku platformu atbalstu un ir pārbaudīts, lai pierādītu, ka tas darbojas, lai atvērtu piekļuvi ITV Hub.

Labākie ITV centrmezgla VPN

Mēs pārbaudījām savus iecienītos VPN pakalpojumu sniedzējus un mūsu testa rezultāti parāda šādus 5 VPN, kas vislabāk darbojas, lai atbloķētu ITV centrmezglu:

 1. ExpressVPN: Ātri, uzticami serveri, kas atrodas Lielbritānijā.
 2. NordVPN: Zema cena, kā arī labas drošības un privātuma funkcijas.
 3. CyberGhost: Labākais mazbudžeta VPN šajā sarakstā. Labs ātrums, ērti lietojama lietotne.
 4. IPVanish: Augstākā līmeņa vairāku platformu atbalsts, labi darbojas ar ITV Hub.
 5. PrivateVPN: Ātri savienojumi, ļauj veikt ne vairāk kā 6 savienojumus vienlaikus.

Es novērtēju un ierindoju piecus labākos VPN, izmantojot šādus kritērijus:

 • Serveri, kas atrodas Apvienotajā Karalistē
 • Uzticama ITV centrmezgla atbloķēšana
 • Ātri savienojuma ātrumi
 • Labs vairāku platformu atbalsts
 • Laba drošība un privātuma aizsardzība

Šeit ir mūsu ITV Hub labāko VPN saraksts:

1. ExpressVPN

ExpressVPN logotips

ExpressVPN ir mana izvēle, kuru VPN izmantot vislabāk, skatoties iecienītos šovus ITV Hub.

Lielbritānijas Virdžīnu salās esošajam VPN pakalpojumu sniedzējam ir vairākas serveru fermas, kas atrodas Apvienotajā Karalistē. Pakalpojums nodrošina drošu ITV centrmezgla satura atbloķēšanu. (Tas arī veic darbu, kas pārsniedz vidējo līmeni, atbloķējot Netflix, Hulu un citu straumējošu saturu no citām valstīm.)

ExpressVPN nodrošina ātru savienojuma ātrumu, padarot to par perfektu izvēli video satura straumēšanai, piemēram, ITV Hub piedāvātajam..

Šie ātrgaitas savienojumi tiek aizsargāti ar militāras pakāpes šifrēšanu un slepenās pārslēgšanas funkciju darbvirsmas lietotnēs, kas pārtrauc jūsu interneta savienojumu, ja zaudējat savienojumu ar ExpressVPN serveriem..

Tā kā ITV Hub ir pieejams dažādās datoru un ierīču platformās, ir svarīgi, lai ikviens VPN nodrošinātājs atbalstītu visas mūsdienās pieejamās populārās ierīces. ExpressVPN jūs tur esat aptvēris ar vietējām lietotnēm Windows, macOS, iOS, Android un Linux platformām.

Kaut arī šis pakalpojumu sniedzējs ļauj tikai nedaudz ierobežot 3 vienlaicīgus savienojumus, izmantojot to pašu lietotājvārdu, tas nodrošina izcilu savietojamību ar lielu skaitu maršrutētāju. Tas lietotājiem ļauj aizsargāt vairākas savienotas ierīces, izmantojot vienu savienojumu.

ExpressVPN atrodas privātumu respektējošajās Britu Virdžīnu salās, kur nav likumu, kas paredz, ka valstī esošajiem VPN un ISP ir pienākums glabāt jebkāda veida lietotāju žurnālus. VPN to izmanto, neveicot nekādus žurnālus saistībā ar jūsu tiešsaistes ceļojumiem.

Plusi

 • Labi darbojas, lai atbloķētu ITV Hub un citus straumēšanas pakalpojumus
 • Ātri savienojumi
 • Lielisks globālo serveru pārklājums ar serveriem Apvienotajā Karalistē.
 • Labi šifrēti, iznīciniet savienojumus, kas aizsargāti

Mīnusi

 • Dārgākas nekā citi pakalpojumu sniedzēji
 • Mobilajās ierīcēs nav nodrošināta aizsardzība pret iznīcināšanu

LABĀKAIS ITV HUB: ExpressVPN ir mana pirmā izvēle. Pakalpojumu sniedzējam ir vairāki serveri, kas atrodas Apvienotās Karalistes robežās, un nodrošina ātru savienojuma ātrumu, kas ir lieliski piemērots jūsu iecienīto video straumēšanai no ITV Hub un citām straumēšanas vietnēm, piemēram, Netflix. 30 dienu naudas atdošanas garantija padara to bez prāta, lai to izmēģinātu.

2. NordVPN

NordVPN logotips

NordVPN šajā sarakstā ieņem otro vietu, jo tas arī nodrošina lielisku piekļuvi ITV Hub no ārējām Lielbritānijas robežām..

Pakalpojumu sniedzējs stingri neveic žurnālu uzskaiti par klientu tiešsaistes ceļojumu uzskaiti.

Pakalpojumu sniedzējam ir tūkstošiem serveru, kas atrodas 61 valstī. Vissvarīgākais ir tas, ka NordVPN ir liels skaits VPN serveru, kas izvietoti Lielbritānijas robežās.

Šie ērti izvietoti VPN serveri nodrošina ātru savienojuma ātrumu, padarot to par derīgu izvēli jebkura veida video satura straumēšanai, ieskaitot ITV Hub..

Šis pakalpojumu sniedzējs nodrošina vietējās lietotnes pārklājumu visām populārajām skaitļošanas platformām, ieskaitot macOS, Windows, Android un iOS ierīces. Šīs lietotnes piedāvā militāras pakāpes šifrēšanu un savienojumu aizsargātus savienojumus visās platformās.

Ar vienu NordVPN pieteikšanos var savienot līdz 6 ierīcēm. Turklāt pakalpojumu sniedzējs atbalsta daudzus maršrutētāju veidus un modeļus, piedāvājot visām jūsu ierīcēm aizsardzību, izmantojot vienu savienojumu.

NordVPN piedāvā arī funkciju, ko vairums VPN pakalpojumu sniedzēju nepiedāvā: dubultā VPN aizsardzība.

Dubultā VPN novirza jūsu interneta trafiku caur diviem VPN serveriem, nodrošinot divus šifrēšanas slāņus. Lai gan tas ir lieliski piemērots drošībai, tas palēnina savienojuma ātrumu. Tomēr NordVPN piedāvā ātrus savienojumus, tāpēc tas joprojām atbilst ITV Hub straumēšanas prasībām.

Plusi

 • Daudz serveru, kas atrodas Lielbritānijā.
 • Ātri savienojuma ātrumi
 • Visaptverošs vairāku lietotņu atbalsts
 • Par saprātīgu cenu

Mīnusi

 • Serveru atlase notiek vēl pāris soļus nekā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem

LABĀKAIS ZEMO CENU SNIEDZĒJS: NordVPN piedāvā ātrus, uzticamus savienojumus par saprātīgu cenu. 30 dienu naudas atdošanas garantija jums ir nodrošināta gadījumā, ja nolemjat, ka šis pakalpojumu sniedzējs neatbilst jūsu vajadzībām.

3. CyberGhost

CyberGhost logotips

CyberGhost ir lieliska iespēja pirmo reizi izmantotiem VPN lietotājiem, kuri meklē uzticamu veidu, kā atbloķēt ITV centrmezgla demonstrācijas..

Lietotne ir vienkārši lietojama, padarot iesācēju VPN lietotājiem vieglu piekļuvi ITV saturam, atrodoties ārpus Lielbritānijas, un aizsargājot tiešsaistes aktivitātes.

Šis pakalpojumu sniedzējs neveic nekādus žurnālus, kas saistīti ar viņu lietotāju darbībām tiešsaistē. Tas nozīmē, ka neviens nekad nevarēs piekļūt informācijai par jūsu tiešsaistes antics.

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā ērti lietojamas un uzticamas lietotnes macOS, iOS, Windows un Android ierīču platformām. Vienā kontā vienlaicīgi ir atļauti ne vairāk kā 7 savienojumi. Pakalpojumu sniedzēja lietotnes aizsargā jūsu informāciju ar militārā līmeņa šifrēšanu.

Kaut arī pakalpojumu sniedzējam ir Lielbritānija, kas ir labi pārklāta ar VPN serveriem, tā globālā pārklājuma nedaudz trūkst, salīdzinot ar maniem 1. un 2. pakalpojumu sniedzēju šajā sarakstā.

CyberGhost nodrošina ātrus savienojumus, padarot to par labu izvēli jebkura veida video satura straumēšanai.

Plusi

 • Viegli lietojamas lietotnes
 • Ātri savienojuma ātrumi
 • Līdz 7 vienlaicīgiem savienojumiem

Mīnusi

 • Serveru pārklājums nav tik visaptverošs kā dažiem citiem pakalpojumu sniedzējiem

Vislabākais iesācējiem: CyberGhost piedāvā viegli lietojamu, taču drošu VPN, nodrošinot ātru savienojumu līdz 7 ierīcēm vienlaikus. Sniedzēja 45 dienu garantija bez riska piedāvā ilgāku izmēģinājuma periodu nekā citi šī saraksta pakalpojumu sniedzēji.

4. IPVanish

IPVanish logotips

IPVanish piedāvā ātrgaitas savienojumus ne vairāk kā 10 ierīcēm, kas vienlaikus savienotas vienā kontā, kas šajā topā ir visaugstākais.

Pakalpojumu sniedzējam ir serveri Apvienotajā Karalistē, kas veic vismodernāko darbu, lai atbloķētu ITV Hub. Tomēr, ja jūs meklējat piekļuvi Netflix saturam Lielbritānijā, jums būs jāmeklē citur.

IPVanish ir “privātums vispirms” VPN nodrošinātājs, kas neveic nekādu reģistru, kas reģistrētu jūsu tiešsaistes aktivitātes, kad ir izveidots savienojums ar pakalpojumu sniedzēja serveriem.

Militārā līmeņa šifrēšana aizsargā jūsu informāciju, un obfukcijas funkcija efektīvi maskē jūsu VPN trafiku kā parastu interneta trafiku..

IPVanish nodrošina vietējās lietotnes atbalstu Windows, macOS, Android un iOS ierīcēm, kā arī populārajai straumēšanas ierīcei Amazon Fire Stick. Visas IPVanish lietotnes ir ērti lietojamas, padarot tās ideālas iesācēju VPN lietotājiem.

Pakalpojumu sniedzējs arī labi darbojas ar vairākiem bezvadu maršrutētāju modeļiem un modeļiem, padarot visu jūsu savienoto ierīču aizsargāšanu caur vienu piekļuves punktu..

Plusi

 • Nodrošina piekļuvi ITV Hub
 • Uzticami savienojumi
 • Ātri savienojuma ātrumi

Mīnusi

 • Nav piekļuves Netflix

AMAZON UGUNSDROŠĪBAS SADERĪBA: IPVanish nodrošina ātrus un uzticamus savienojumus un piedāvā vietējās lietotnes visdažādākajām ierīcēm. Neviena Netflix pieeja nav trūkums. Ir pieejama 7 dienu naudas atdošanas garantija.

5. PrivateVPN

PrivateVPN logotips
PrivateVPN piedāvā uzticamu piekļuvi uz ASV balstītam ITV Hub saturam un darbojas pat no Ķīnas, kas ir liela priekšrocība pastāvīgajiem Lielā ugunsmūra mājas apmeklētājiem..
Kaut arī šis pakalpojumu sniedzējs nav bijis uz vietas tik ilgi, kamēr daži no citiem šajā sarakstā iekļautajiem VPN, tas ātri ieguva uzticama, ātra pakalpojumu sniedzēja reputāciju.

Kaut arī šī pakalpojumu sniedzēja rādītāji ir krietni zemāki par citiem pretendentiem, runājot par globālo serveru pārklājumu, esiet droši, ka tas piedāvā VPN serverus Lielbritānijā, nodrošinot uzticamu piekļuvi ITV šoviem.

Ja savu VPN izmantojat citām darbībām tiešsaistē, ņemiet vērā, ka PrivateVPN atrodas Zviedrijā, kur valdība ir parādījusi gatavību mēģināt iebrukt tiešsaistes lietotāju privātumā. Tomēr pakalpojumu sniedzējs ievēro stingru aizliegumu reģistrēties, neveicot uzskaiti par viņu tiešsaistes tiešsaistes uzskaiti.

Ātri savienojumi ir likums ar PrivateVPN, kas tiek nodrošināts, izmantojot lietotnes MacOS, iOS, Windows un Android platformām. Lietotnes piedāvā arī IPv6 aizsardzību pret noplūdi un militārā līmeņa šifrēšanu. Tajā pašā lietotājvārdā var būt ne vairāk kā 6 vienlaicīgi savienojumi.

Plusi

 • Serveri, kas atrodas Lielbritānijā.
 • Ātri savienojuma ātrumi
 • Lieliska privātuma aizsardzība

Mīnusi

 • Trūkst globālā servera pārklājuma

LIELS IEROBEŽOŠANAS VALSTĪM: PrivateVPN ļauj lietotājiem vienlaikus būt savienotām līdz 6 ierīcēm, pat no Ķīnas. Ātrie savienojumi, kā arī visaugstākā līmeņa privātums, ir noteikums. Lietotājiem ir 30 dienas laika, lai pieprasītu naudas atmaksu, ja PrivateVPN viņu vajadzībām nav piemērots VPN.

Kā skatīties ITV centrmezglu, izmantojot VPN

Kad jūs nedaudz piekāpsities savām iecienītākajām ITV izrādēm, ir vajadzīgas tikai dažas darbības, lai atvērtu piekļuvi iecienītākajām sērijām..

 1. Abonējiet izvēlēto VPN.
 2. Lejupielādējiet ierīces programmatūru. Ievadiet savu pieteikšanās informāciju.
 3. Atlasiet VPN serveri, kas atrodas Apvienotajā Karalistē.
 4. Pievienojieties ITV Hub vietnei vai izmantojiet ITV Hub lietotni pēc savas izvēles.

Ja jums vēl nav konta ITV, dodieties uz priekšu un izveidojiet to. Noteikti izmantojiet Lielbritānijas pasta indeksu, jo tas ir viens no veidiem, kā ITV Hub atskaņotājs apliecina jūsu piemērotību viņu satura apskatīšanai.

Lai gan pēc savienojuma izveides ar ITV visam vajadzētu notikt nevainojami, iespējams, jūs pamanīsit, ka ITV centrmezgla saturs netiek atbloķēts jūsu pirmajā mēģinājumā. Ja tā, mēģiniet notīrīt pārlūkprogrammas kešatmiņu un sīkfailus un pēc tam atsvaidziniet lapu.

Ja tas nedarbojas, atvienojiet no sava VPN pakalpojumu sniedzēja un izvēlieties citu serveri. Ja viss pārējais neizdodas, sazinieties ar klientu atbalsta dienestu.

Vai es varu izmantot bezmaksas VPN, lai skatītu ITV centrmezgla pārraides?

Lai gan ITV Hub šovus noteikti ir iespējams skatīties, izmantojot bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēju, es gandrīz varu garantēt, ka pieredze būs mazāka nekā patīkama.

Tā sauktie bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji bieži ierobežo joslas platumu un datu izmantošanu, ko bezmaksas lietotāji var izmantot. Turklāt tie var likt jums gaidīt rindā pirms savienojuma izveides ar VPN serveri.

Ja jūs saņemat “bezmaksas” pakalpojumu internetā, pastāv ļoti liela iespēja, ka jūs pārdodat produktu. Daudzi bezmaksas VPN seko līdzi jūsu darbībām tiešsaistē un pārdod šo informāciju reklāmdevējiem un citām ieinteresētajām pusēm. Turklāt viņi jūsu pārlūkošanas sesijās var ievadīt izsekošanas sīkfailus un reklāmas.

Globālais serveru pārklājums parasti ir ierobežots arī attiecībā uz bezmaksas VPN sniedzējiem, jo ​​tie ierobežo jūsu piekļuvi serveriem, mēģinot mudināt jūs iegādāties viņu apmaksātu VPN pakalpojumu..

Personīgi es drīzāk gribētu apmaksātu VPN - tādu, kas neseko manai tiešsaistes antikai un nodrošina ātru ātrumu bez datu ierobežojumiem.

CloudBound “WikiProject British TV Channel” licencēts saskaņā ar CCA 3.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

71 + = 78

map