Jak oglądać kanadyjską telewizję online za granicą (Stream From Anywhere)


Zastanawianie się, jak przesyłać strumieniowo kanadyjską telewizję za granicę może być trudne, jeśli nigdy wcześniej nie przechodziłeś tego procesu lub jeśli zwykłe metody przesyłania strumieniowego, których używasz, nie są już dostępne.

Jeśli jesteś emigrantem z Kanady, obywatelem Kanady, który często podróżuje za granicę w celach zawodowych lub rekreacyjnych, a nawet mieszka w innym kraju na całym świecie i lubi kanadyjską telewizję i sport, ten artykuł pomoże ci uzyskać dostęp do kanadyjskiej telewizji za granicą i oglądać ją za granicą.

Łatwy sposób na oglądanie kanadyjskiej telewizji w dowolnym miejscu

Kanadyjska telewizja

Większość kanadyjskich programów telewizyjnych jest ograniczona geograficznie do widzów mieszkających w Kanadzie i posiadających kanadyjski adres IP.

Mimo to możesz uzyskać dostęp do strumieni online kanadyjskiej telewizji, w tym telewizji Crave, za pomocą wirtualnej sieci prywatnej (VPN).

VPN zmieni twój aktualny adres IP na kanadyjski, odblokowując transmisje telewizyjne, nawet jeśli jesteś cały czas w Gwatemali.

Uważam, że ExpressVPN doskonale odblokowuje kanadyjską telewizję z ograniczeniami geograficznymi i może przesyłać strumieniowo treści HD z superszybkimi prędkościami, bez ograniczeń przepustowości i doskonałych funkcji bezpieczeństwa i prywatności.

ExpressVPN ma 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dzięki czemu możesz wypróbować bez ryzyka.

Oglądaj kanadyjską telewizję teraz dzięki ExpressVPN

Główne kanadyjskie sieci telewizyjne i dostawcy treści internetowych ograniczają dostęp do swoich programów osobom mieszkającym w Kanadzie.

Dla osób podróżujących za granicę na wakacje lub w regularne podróże służbowe może to stanowić wyzwanie dla najnowszej serii obowiązkowych programów.

Jeśli wcześniej doświadczyłeś frustracji podczas próbowania kanadyjskiej telewizji online za granicą, z przyjemnością dowiesz się, że istnieje łatwy i tani sposób na obejście bloków umieszczonych wśród międzynarodowych widzów: Virtual Private Network (VPN).

O telewizji kanadyjskiej

Kanadyjski przemysł telewizyjny jest silnie powiązany z przemysłem Stanów Zjednoczonych, a Stany Zjednoczone miały duży wpływ na rodzaj programów i treści emitowanych w telewizji w Kanadzie.

Podczas gdy wiele popularnych amerykańskich programów rozgrywa się w Kanadzie - w tym garnitury kręcone w Vancouver - Kanada ma również kilka własnych sieci telewizyjnych, które tworzą popularne seriale telewizyjne.

Kanadyjski sektor telewizyjny składa się z wielu niekodowanych sieci, w tym CBC, CTV, Światowy i Miasto, plus sieci francuskojęzyczne, takie jak SRA i TVC, które służą Quebec.

Oprócz niekodowanych kanałów istnieje wiele kanadyjskich kanałów telewizji kablowej, które mają własne platformy do przesyłania strumieniowego online. Ponadto międzynarodowe usługi przesyłania strumieniowego online, takie jak Netflix i Łaknąć telewizji, dostarczają kanadyjskie wersje swoich stron internetowych treści telewizyjnych, filmów i sportu.

Dlaczego międzynarodowi użytkownicy są blokowani w kanadyjskich transmisjach telewizyjnych??

Nawet jeśli subskrybujesz płatną kanadyjską sieć telewizyjną, taką jak Crave TV, lub jesteś obywatelem kanadyjskim za granicą na wakacjach, usługi przesyłania strumieniowego telewizji nie są zaprojektowane tak, aby uwzględnić ten fakt i zablokują Cię, jeśli obecnie znajdujesz się poza granicami kraju granice.

Kanadyjskie umowy na dystrybucję telewizji są zazwyczaj opracowywane w taki sposób, aby treść mogła być nadawana tylko dla widzów w Kanadzie umożliwia osobne licencjonowanie programów telewizyjnych w innych krajach na całym świecie, zwiększenie przychodów twórców programów.

Ten rodzaj struktury dystrybucji nie uwzględnia ogólnoświatowego charakteru Internetu oraz prawdziwych subskrybentów lub obywateli, którzy chcą oglądać treści podczas podróży zagranicznych.

Jak działają ograniczenia geograficzne?

Dostawcy usług internetowych przypisują adres IP (adres protokołu internetowego) każdemu urządzeniu, które łączy się z Internetem.

Celem adresu IP jest pomoc w zlokalizowaniu i przesłaniu informacji i treści z serwera w Internecie na komputer lub inne urządzenie z dostępem do Internetu. Bez adresu IP wskazującego, skąd należy przesyłać informacje zi do, dostęp do żądanych treści byłby niemożliwy.

Chociaż Twój adres IP jest ważny i umożliwia korzystanie z Internetu, może być również używany do monitorowania i rejestrowania witryn, do których masz dostęp online.

Ponieważ adresy IP pokazują informacje o Twojej lokalizacji, kanadyjscy dostawcy treści telewizyjnych mogą określić, kiedy poprosisz o dostęp do treści z innej części świata, poza Kanadą.

Patrząc na adres IP każdego żądania treści, kanadyjskie strony streamingowe mogą następnie zablokować każde żądanie wysłane spoza Kanady.

Jak mogę oglądać zablokowane treści telewizji kanadyjskiej?

Aby uzyskać dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi spoza Kanady, użytkownicy muszą zmienić adres IP, aby wyglądało na to, że ich urządzenie znajduje się w granicach Kanady.

Najbardziej niezawodny i skuteczny sposób zmiany adresu IP to użycie sieci VPN do połączenia z serwerem zlokalizowanym w Kanadzie. Gdy użytkownik loguje się na swoje konto VPN, może wybrać połączenie z dowolnym serwerem w wybranej sieci VPN.

Najlepsi dostawcy VPN mają najbardziej globalny zasięg, dzięki czemu możesz połączyć się z serwerem w większości krajów na całym świecie i zmień swoją lokalizację IP, aby pojawiała się w usługach przesyłania strumieniowego i innych witrynach internetowych w tym kraju.

Zapewnia to dostęp do zablokowanej treści, ponieważ dostawca transmisji strumieniowej widzi żądanie treści z urządzenia znajdującego się w Kanadzie i nie ma powodu, aby blokować dostęp do strumienia.

Ukrywanie prawdziwej lokalizacji IP i zapewnianie nowej w wybranym kraju to tylko jedna z zalet VPN.

Sieci VPN mogą również chronić Twoje dane przed hakerami i cyberprzestępcami. Funkcje bezpieczeństwa obejmują szyfrowane połączenie w celu zachowania poufności danych osobowych.

Która sieć VPN jest najlepsza do przesyłania strumieniowego kanadyjskiej telewizji za granicą?

Ponieważ z biegiem lat wzrosły obawy dotyczące bezpieczeństwa w Internecie, wzrosła również liczba dostawców VPN. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wielu dostawców VPN, którzy mogą odblokowywać treści ograniczone geograficznie i zapewniać dodatkowe bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu.

Jednak jest jedna konkretna sieć VPN, którą znalazłem, która wykonuje doskonałą robotę.

ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN zapewnia niezawodny dostęp do kanadyjskich transmisji telewizyjnych, w tym Crave TV, z niemal dowolnego miejsca na świecie. Z duża sieć serwerów, ten dostawca VPN może również odblokowywać transmisje telewizyjne z wielu innych krajów, w tym ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Usługa oferuje również superszybkie prędkości serwera VPN, więc nigdy nie doświadczasz lagów podczas strumieniowania swoich ulubionych programów, nawet w jakości HD.

ExpressVPN jest dobrze znany ze swojego wysokie standardy bezpieczeństwa, i oferuje szyfrowanie danych wojskowych. Istnieje również doskonała obsługa wielu platform dla systemów Windows, Mac, Android i iOS.

Przeczytaj pełną recenzję tutaj.

1. Szybkość połączenia

Szybkość jest jednym z najważniejszych aspektów VPN, a szczególnie dotyczy to przesyłania strumieniowego treści telewizyjnych w standardowej rozdzielczości, a nawet w jakości HD lub 4K.

ExpressVPN osiąga dobre wyniki pod tym względem, a nawet podczas łączenia się z serwerami w odległych zakątkach świata, znalazłem super szybkie połączenie z niewielkim spadkiem moich zwykłych pełnych prędkości połączenia ISP.

2. Obsługa wielu platform

Jeśli szukasz VPN do przesyłania strumieniowego kanadyjskiej telewizji, ważne jest, aby znaleźć coś, co będzie łatwe w użyciu.

ExpressVPN mieści się w tym przedziale, oferując aplikacje, które można łatwo pobrać i zainstalować, i dostępne dla wszystkich głównych platform.

Obejmuje to aplikacje na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, w tym Windows, MacOS, iOS i Android, a także obsługę Linuksa.

Są też proste rozszerzenia przeglądarki Firefox i Chrome które są łatwe w konfiguracji i obsłudze.

Jeśli jesteś graczem na PS3, PS4, Xbox One lub Xbox 360, będziesz mógł uzyskać dostęp do strumieni telewizji kanadyjskiej za pośrednictwem konsoli za pomocą MediaStreamer ExpressVPN. Nie szyfruje to twojego ruchu jak VPN, ale umożliwi szybki dostęp do kanadyjskich transmisji telewizyjnych poprzez zmianę ustawień DNS.

Amazon Fire TV może również uzyskać dostęp do Internetu za pośrednictwem VPN dzięki MediaStreamer ExpressVPN. Uwzględniono także inne platformy, takie jak Apple TV i Roku.

ExpressVPN pozwala 3 jednoczesne połączenia na różnych urządzeniach do serwerów VPN z tylko jedną subskrypcją. Jeśli wolisz zastosować subskrypcję VPN na swoim routerze, aby zapewnić obsługę każdego urządzenia w domu, można skonfigurować szeroką gamę routerów bezprzewodowych do łączenia się z ExpressVPN.

Podsumowując: dzięki ExpressVPN można uzyskać dostęp do większości usług przesyłania strumieniowego za pośrednictwem przeglądarek internetowych, konsol do gier i dekoderów strumieniowych, takich jak urządzenia Roku.

3. Obsługa klienta

Jeśli masz problemy techniczne lub zapytania dotyczące rozliczeń, ważne jest, aby mieć pod ręką responsywną obsługę klienta od swojego dostawcy VPN.

ExpressVPN zawsze oferował niezawodne i szybkie wsparcie, i zapewnia klientom szereg dróg uzyskania pomocy.

Dostępna jest obsługa czatu na żywo, system zgłoszeń do rozwiązywania próśb oraz dobra biblioteka wsparcia z instrukcjami i przewodnikami użytkownika.

4. Globalny zasięg serwera

Globalny zasięg serwerów jest ważnym czynnikiem, jeśli chodzi o możliwość odblokowania treści online z niemal dowolnego miejsca na świecie.

ExpressVPN ma Ponad 3000 serwerów zlokalizowanych w 94 krajach, więc użytkownicy mają duży wybór, z którym serwerem się łączą.

Usługa ma obecnie 4 serwery zlokalizowane w Kanadzie, więc jest to idealne rozwiązanie do przesyłania strumieniowego kanadyjskiej telewizji.

Wybór VPN, który oferuje szeroki globalny zasięg serwerów, takich jak ExpressVPN, będzie również korzystny, jeśli kiedykolwiek będziesz chciał uzyskać dostęp do treści, które są ograniczone geograficznie do innego kraju na całym świecie..

5. Ceny

ExpressVPN to nieco droższy niż niektórzy inni dostawcy VPN, ale usługa ta ma dobrą wartość, z dużymi prędkościami, wieloma przydatnymi funkcjami bezpieczeństwa, dużą globalną siecią serwerów i łatwymi w użyciu aplikacjami dla wszystkich głównych platform.

Jest też 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy w ofercie ExpressVPN.

Odwiedź ExpressVPN.

„Canadian Flag Nation” autorstwa Aleksieja Hulsowa na licencji Pixabay

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

52 + = 54

map