Jaki jest najlepszy VPN dla BBC iPlayer? Jak oglądać BBC poza Wielką Brytanią?


BBC iPlayer to darmowa usługa przesyłania strumieniowego audio i wideo oferowana przez BBC. Pozwala widzom w Wielkiej Brytanii nadrobić zaległości w najnowszych programach sieci BBC, w tym popularnej serii Blue Planet 2.

Niestety, BBC iPlayer jest dostępny tylko dla widzów znajdujących się w Wielkiej Brytanii.

Podczas gdy BBC udostępnia większość swoich programów innym krajom, takim jak Stany Zjednoczone, za pośrednictwem Internetu, telewizji kablowej i satelitarnej, wciąż istnieje duża ilość treści BBC, które są dostępne tylko dla widzów zamieszkałych w Wielkiej Brytanii.

Na szczęście dostępne jest doskonałe narzędzie, które może otworzyć dostęp do BBC iPlayer podczas pobytu za granicą, a także innych rodzajów zablokowanych treści, takich jak Netflix i inne usługi przesyłania strumieniowego. To narzędzie to wirtualna sieć prywatna (VPN).

VPN otwiera dostęp do zablokowanych treści poprzez tymczasowe przypisanie podłączonemu urządzeniu nowego adresu IP, dzięki czemu będzie wyglądać, jakby urządzenie znajdowało się fizycznie w innej lokalizacji, takiej jak - zgadłeś - Wielka Brytania.

Chociaż korzystanie z VPN od dawna jest niezawodną metodą odblokowywania treści od dostawców ograniczonych geograficznie, takich jak BBC, usługi przesyłania strumieniowego zaczęły chwytać się sztuczki i zaczęły blokować użytkownikom VPN dostęp do ich strumieni treści..

To sprawia, że ​​znalezienie niezawodna sieć VPN z możliwością przesyłania strumieniowego ważniejsze niż kiedykolwiek.

W tym artykule podzielę się z Tobą informacjami na temat 5 najlepszych sieci VPN, aby otworzyć dostęp do BBC iPlayer. Skoncentruję się na tym, co sprawia, że ​​każda sieć VPN jest niezawodną metodą uzyskiwania dostępu do BBC iPlayer spoza Wielkiej Brytanii.

Ponadto omówię również różne inne funkcje, dzięki którym VPN jest niezbędnym narzędziem w Twoim arsenale online.

Jak oglądać BBC iPlayer za pomocą VPN

Korzystanie z VPN w celu uzyskania dostępu do rozrywki BBC iPlayer spoza Wielkiej Brytanii wymaga kilku łatwych kroków:

 1. Subskrybuj dostawcę VPN obsługującego BBC iPlayer. (Polecam ExpressVPN.)
 2. Zainstaluj aplikację VPN dostawcy na swoich ulubionych urządzeniach.
 3. Zaloguj się do usługi VPN.
 4. Wybierz serwer znajdujący się w Wielkiej Brytanii.
 5. Otwórz aplikację BBC iPlayer lub połącz się z ich witryną i zacznij gryźć!

Ale skąd wiesz, którą sieć VPN powinieneś subskrybować?

Najlepsze VPN dla BBC iPlayer

Przekazałem moim ulubionym dostawcom VPN rundy obszernych testów, a wyniki tego pokazują 5 poniższych dostawców VPN to najlepsze sieci VPN do oglądania treści BBC iPlayer poza Wielką Brytanią.:

 1. ExpressVPN: ExpressVPN to najlepsza opcja do oglądania ulubionych programów BBC poza granicami Wielkiej Brytanii. Dostawca ma talent do odblokowywania usług przesyłania strumieniowego z ograniczeniami geograficznymi, a BBC iPlayer nie jest wyjątkiem.
 2. NordVPN: Ten dostawca jest doskonałym, tanim dostawcą i wykonuje godną podziwu pracę polegającą na odblokowaniu BBC iPlayer i innych serwisów streamingowych. Kompleksowa obsługa aplikacji wieloplatformowych umożliwia przeglądanie na najpopularniejszych urządzeniach.
 3. CyberGhost: Ten dostawca jest świetną opcją dla początkujących użytkowników VPN. Działa dobrze z BBC iPlayer i innymi serwisami streamingowymi, takimi jak Netflix.
 4. PrivateVPN: Chociaż ten dostawca nie istnieje tak długo, jak jego konkurenci, szybko zyskuje reputację niezawodnego VPN kompatybilnego z transmisją strumieniową. Podczas gdy globalny zasięg serwerów firmy może przydać się w pracy, prędkości połączeń są imponujące.
 5. Surfshark: Tani Surfshark zapewnia nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń, co czyni go najlepszym wyborem dla dużych rodzin lub małych firm. Odblokowuje BBC iPlayer i inne usługi.

Oceniając najlepsze sieci VPN do oglądania treści BBC iPlayer spoza Wielkiej Brytanii, wziąłem pod uwagę następujące czynniki:

 • Serwery zlokalizowane w Wielkiej Brytanii
 • Działa, aby odblokować BBC iPlayer dla użytkowników spoza Wielkiej Brytanii.
 • Zapewnia szybkie prędkości połączenia HD
 • Nie nakłada ograniczeń danych ani ograniczeń przepustowości
 • Doskonała obsługa wielu platform

Oto moja lista 5 najlepszych sieci VPN do oglądania BBC iPlayer:

1. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN to najlepsza opcja do niezawodnego odblokowania BBC iPlayer spoza Wielkiej Brytanii. Dostawca oferuje również dostęp do wielu innych usług przesyłania strumieniowego, w tym Netflix, Amazon Prime Video i Hulu.

Dostawca obecnie ma Ponad 3000 serwerów w 160 lokalizacjach w 94 krajach dookoła świata. 7 z tych farm serwerów znajduje się w Wielkiej Brytanii.

Szybkość połączenia zapewniana przez ExpressVPN z łatwością ma wystarczającą moc, aby płynnie przesyłać strumieniowo treści HD, które zapewnia BBC. Jeśli planujesz upolować swoją ulubioną serię, nie martw się, ponieważ ExpressVPN nigdy nie ogranicza przepustowości użytkowników ani nigdy nie ogranicza danych VPN.

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem ExpressVPN. Połączenia dostawcy są chronione szyfrowaniem klasy wojskowej i przełącznikiem „zabicia”.

Prywatność jest również najważniejsza, ponieważ ExpressVPN nie prowadzi żadnych dzienników związanych z działalnością online klienta i oferuje opcję płatności subskrypcji Bitcoin.

Ponieważ BBC iPlayer jest dostępny na najpopularniejszych urządzeniach, szeroka obsługa wielu platform jest koniecznością dla każdego dostawcy VPN wartego rozważenia. Natywna obsługa ExpressVPN obejmuje aplikacje dla Urządzenia z systemami iOS, Android, Windows, macOS, Amazon Fire TV, Kindle Fire, Chromebook i Linux.

Przeglądający BBC, którzy wolą korzystać z przeglądarki w celu wyświetlenia usługi, mogą korzystać z rozszerzeń ExpressVPN Safari, Firefox i Chrome w celu ochrony swoich sesji oglądania.

VPN Usługa DNS MediaStreamer umożliwia konsolę do gier i urządzenia strumieniujące dostęp do BBC iPlayer. (Jednak usługa ta nie szyfruje twojego połączenia, tak jak robi to pełna usługa VPN dostawcy).

Chociaż ExpressVPN umożliwia tylko 3 jednoczesne połączenia na jednym koncie, oferuje rozbudowaną obsługę routerów, która pozwala chronić wszystkie podłączone urządzenia za pomocą jednego połączenia.

Plusy

 • Niezawodnie odblokowuje odtwarzacz BBC iPlayer i inne usługi przesyłania strumieniowego
 • Globalny zasięg serwerów obejmuje wiele opcji w Wielkiej Brytanii.
 • Połączenia HD
 • Optymalna ochrona prywatności i bezpieczeństwa
 • Imponująca obsługa wielu platform

Cons

 • Współbieżne połączenia ograniczone do 3

NAJLEPSZA VPN DLA BBC iPLAYER: ExpressVPN to mój najlepszy wybór jako niezawodne narzędzie do otwierania dostępu do treści BBC iPlayer podczas podróży poza Wielką Brytanią. Dostawca wykonuje również doskonałą pracę, chroniąc twoją tożsamość, zarówno online, jak i poza nią. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

2. NordVPN

Logo NordVPN

NordVPN łatwo zajął drugie miejsce w tym składzie dzięki niskiej cenie, najwyższej jakości natywnej obsłudze aplikacji i dużej liczbie serwerów zlokalizowanych w Wielkiej Brytanii. Dostawca zapewnia również dostęp do Amazon Prime Video, Hulu i Netflix.

Dostawca ma ponad 5 100 serwerów umieszczonych w 60 krajach na całym świecie, a wiele z nich znajduje się w granicach Wielkiej Brytanii. Sprawdź stronę informacyjną BBV iPlayer NordVPN, aby znaleźć zalecane serwery obsługujące BBC iPlayer.

Oferty NordVPN szybkie połączenia, szybkie dostarczanie płynnych strumieni HD z usługi BBC iPlayer. Połączenia te nie mają żadnych ograniczeń przepustowości ani ograniczeń danych.

Połączenia dostawcy są zabezpieczone za pomocą 256-bitowego szyfrowania, a opcja „zabicia przełącznika” gwarantuje, że Twoje działania online nigdy nie zostaną ujawnione, jeśli stracisz połączenie z dostawcą.

Prywatność nie stanowi problemu, jeśli subskrybujesz NordVPN jako usługę nie prowadzi dzienników aktywności internetowej swoich klientów i akceptuje kryptowaluty jako zapłatę za subskrypcje.

Natywne aplikacje są dostępne na platformy Android, Windows, macOS, iOS, Android TV i Linux. Tymczasem użytkownicy Chrome i Firefox mogą korzystać z przydatnych rozszerzeń przeglądarki.

Jeśli masz urządzenia nieobjęte obsługą aplikacji NordVPN, możesz skorzystać z ich obsługi dla wielu marek i modeli routerów, aby chronić wszystkie podłączone urządzenia za pomocą jednego połączenia.

Obsługa routerów jest również przydatna, jeśli potrzebujesz więcej niż 6 równoczesnych połączeń, na które zezwala dostawca.

Plusy

 • Serwery w 60 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii.
 • Prędkości HD
 • 256-bitowe szyfrowanie i ochrona przed zabijaniem przełączników
 • Niska cena

Cons

 • Interfejs aplikacji wymaga ulepszenia

NAJLEPSZA OKAZJA VPN: NordVPN to najlepsza sieć VPN dla fanów BBC iPlayer szukających niezawodnego dostępu do BBC iPlayer bez rozbijania banku. Dostawca ma wiele serwerów BBC iPlayer w Wielkiej Brytanii, a także odblokowuje inne usługi przesyłania strumieniowego. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

3. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost to mój numer 3 dla najlepszego BBC iPlayer VPN ze względu na jego niesamowicie szybkie prędkości pobierania i obfite równoczesne przydzielanie połączeń.

CyberGhost ma ponad 3700 serwerów w 60 krajach. Wiele z tych serwerów znajduje się w Wielkiej Brytanii, a wiele z nich jest zoptymalizowanych pod kątem przesyłania strumieniowego. (Użytkownicy systemu Windows mogą wybrać serwer przesyłania strumieniowego w Wielkiej Brytanii za pomocą jednego kliknięcia).

Serwery wykonują także godną podziwu pracę polegającą na odblokowaniu strumieni z Hulu, Amazon Prime i Netflix.

CyberGhost oferuje najszybsze prędkości połączenia w tej pierwszej piątce. Strumienie HDC BBC iPlayera zaczęły być odtwarzane niemal natychmiast podczas testów.

Możesz też upokorzyć treść swojego serca, ponieważ nigdy nie będziesz musiał się martwić, że ten dostawca nakłada ograniczenia danych lub ograniczenia przepustowości na twoje wykorzystanie.

VPN zapewnia szyfrowanie na poziomie wojskowym i ochronę przełączników typu „zabijaj”, aby Twoje podróże online były incognito.

Twoja prywatność jest w bezpiecznych rękach dzięki CyberGhost, ponieważ dostawca ma ścisłą politykę braku dzienników, jeśli chodzi o śledzenie aktywności użytkowników w Internecie, i akceptują Bitcoin, więc twoje informacje o płatności są również utrzymywane w tajemnicy.

Dostawca dostarcza aplikacje na platformy Windows, macOS, Android, iOS, Android TV i Amazon Fire TV. Rozszerzenia przeglądarki są dostępne dla Chrome i Firefox.

W przypadku urządzeń niewymienionych na powyższej liście lub jeśli potrzebujesz więcej niż 7 jednoczesnych połączeń na co pozwala CyberGhost, możesz skorzystać z doskonałej obsługi routera tego dostawcy.

Plusy

 • Serwery w 60 krajach, z licznymi serwerami streamingowymi w Wielkiej Brytanii.
 • Najlepsze prędkości połączeń na tej liście
 • Wycena wartości
 • Ochrona bezpieczeństwa online nie ma sobie równych

Cons

 • Uproszczone kontrole mogą nie być odpowiednie dla zaawansowanych użytkowników

ZOPTYMALIZOWANE POŁĄCZENIA: CyberGhost to najlepsza opcja dla fanów BBC iPlayer, którzy szukają najszybszych dostępnych połączeń. Serwery zoptymalizowane pod kątem przesyłania strumieniowego są dostępne w Wielkiej Brytanii, 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

4. PrivateVPN

Logo PrivateVPN

Czwarte miejsce PrivateVPN jest zasługą ich szybkich połączeń i niezawodnego dostępu do BBC iPlayer i innych popularnych serwisów streamingowych.

Chociaż liczba serwerów PrivateVPN na ponad 150 serwerów w 60 krajach nie jest imponująca, zrobili porządną robotę, rozpowszechniając je na całym świecie. Posiadają około 6 serwerów zlokalizowanych w Wielkiej Brytanii.

PrivateVPN ma jedne z najszybszych dostępnych prędkości połączenia, zapewniając dużą prędkość strumieni HD BBC iPlayer (a nawet strumieni 4K oferowanych przez dostawców takich jak Netflix, Hulu i Amazon Prime).

Dostawca nie nakłada żadnych ograniczeń danych ani ograniczeń przepustowości na połączenia swoich klientów.

Te szybkie połączenia są dobrze chronione przez 256-bitowe szyfrowanie i przełącznik „zabicia”, dzięki czemu Twoje podróże online będą utrzymywane w tajemnicy.

ZA ścisłe zasady braku dzienników a opcja płatności Bitcoin oznacza, że ​​Twoja prywatność jest całkowicie chroniona.

Aplikacje są dostępne na platformy macOS, iOS, Android i Windows. Ponadto użytkownicy mogą skorzystać z kompatybilności routera PrivateVPN, jeśli chcą chronić inne urządzenia lub jeśli limit 6 jednoczesnych połączeń dostawcy zaczyna się ocierać.

Plusy

 • Niezawodny dostęp do BBC iPlayer
 • Szybkie prędkości połączenia
 • Umożliwia do 6 jednoczesnych połączeń

Cons

 • Liczba serwerów bardzo niska
 • Obsługa wielu platform wymaga rozszerzenia

IMPONUJĄCE PRĘDKOŚCI POŁĄCZEŃ: PrivateVPN niezawodnie odblokowuje BBC iPlayer na maksymalnie 6 urządzeniach jednocześnie. Imponująca szybkość połączenia dostawcy oznacza, że ​​nigdy nie będziesz musiał długo czekać na rozpoczęcie działania. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

5. Surfshark

Logo SurfShark

Surfshark zajął 5. i ostatnie miejsce w tym podsumowaniu dzięki swojej zdolności do odblokowania BBC iPlayer, nieograniczonej liczby jednoczesnych połączeń oraz doskonałej ochronie prywatności i bezpieczeństwa.

Podczas gdy globalny zasięg serwerów ponad 500 serwerów w ponad 50 krajach jest nieco poniżej średniej, serwery dostawcy z Wielkiej Brytanii wykonują dobrą robotę, odblokowując BBC iPlayer.

Połączenia Surfshark z łatwością nadążają za treściami HD dostarczanymi przez BBC. Doskonale radzi sobie również z serwisami Netflix, Amazon Prime Video i innymi serwisami streamingowymi.

Połączenia dostawcy nigdy nie są utrudniane przez ograniczenia danych narzucone przez Surfshark lub ograniczenia przepustowości.

Połączenia są chronione przez szyfrowanie wysokiego poziomu, a dostawca oferuje również ochronę przed zabijaniem i blokowanie reklam.

Twoja prywatność jest dobrze chroniona dzięki temu dostawcy, ponieważ firma nie prowadzi dzienników aktywności online swoich użytkowników i akceptuje różne formy kryptowaluty w zamian za swoje usługi.

Surfshark powinien zaspokoić potrzeby Twojego urządzenia, ponieważ oferuje natywną obsługę aplikacji na platformy iOS, Android, Linux, Windows, macOS i Fire TV. Użytkownicy przeglądarki Chrome i Firefox mogą korzystać z rozszerzeń dostawcy.

Jeśli masz urządzenie, które nie jest objęte gwarancją, możesz skorzystać z kompatybilności routera dostawcy, aby chronić wszystkie swoje urządzenia, gdy tylko połączą się one z Twoją siecią.

Możesz podłączyć tyle urządzeń, ile chcesz dzięki Surfshark nieograniczony limit jednoczesnych połączeń.

Plusy

 • Serwery w Wielkiej Brytanii zapewniają niezawodną łączność BBC iPlayer
 • Nieograniczone jednoczesne połączenia
 • Najwyższa ochrona prywatności

Cons

 • Globalny zasięg serwerów może stać się lepszy
 • Prędkości połączenia mogą być szybsze

IDEALNY DLA RODZIN: Surfshark to najlepsza opcja odblokowywania iPoda BBC dla użytkowników z dużymi rodzinami ze względu na nieograniczony limit jednoczesnych połączeń. Najwyższej jakości zabezpieczenia i prywatność dostawcy zapewniają użytkownikom spokój ducha. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Jak uzyskać dostęp do BBC iPlayer za pomocą VPN?

Oprócz korzystania z VPN istnieje kilka innych kroków, które należy podjąć, aby uzyskać dostęp do zawartości BBC iPlayer.

Chociaż dostęp do witryny BBC iPlayer jest bezpłatny, od września 2016 r. Strona wymaga od widzów posiadania brytyjskiej licencji telewizyjnej. Witryna wymaga również od widzów podania kodu pocztowego w Wielkiej Brytanii.

Na szczęście po uruchomieniu VPN i sprawieniu wrażenia, że ​​łączysz się z Wielką Brytanią, możesz po prostu kliknąć „Mam licencję telewizyjną” gdy pojawi się monit.

Jeśli chodzi o kod pocztowy, możesz łatwo go Google, a jeśli jesteś naprawdę leniwy, skorzystaj z tego generatora kodów pocztowych w Wielkiej Brytanii.

Czy mogę korzystać z darmowego VPN, aby oglądać BBC iPlayer?

Odpowiedź brzmi „może”. Ale nawet jeśli znajdziesz darmową sieć VPN, która odblokowuje BBC iPlayer, zapewniam cię, że nie będziesz zadowolony z tego doświadczenia.

Po pierwsze, znajdziesz to wiele darmowych VPN dusi twoje połączenie internetowe, co sprawia, że ​​prawdopodobnie nie nadaje się do strumieniowania strumieni w wysokiej rozdzielczości, takich jak te dostarczane przez BBC iPlayer.

Być może trzeba będzie poczekać chwilę, zanim rozpocznie się rozrywka. Niektóre darmowe VPN zmuszają swoich użytkowników do siedzenia w kolejce, gdzie czekają, aż miejsce będzie dostępne na jednym z niewielu serwerów wyznaczonych przez dostawcę dla wolnych użytkowników.

Po uzyskaniu połączenia może się okazać, że nie masz wyboru, z którego serwera możesz korzystać. Ten serwer może nie znajdować się w Wielkiej Brytanii. Jeśli nie ma go w Wielkiej Brytanii, to nie pomoże ci odblokować BBC iPlayera.

Prywatność nie jest priorytetem, jeśli chodzi o bezpłatne VPN. Wiele „darmowych” sieci VPN zarabia, sprzedając informacje o swoich użytkownikach. Rejestrują aktywność online swoich użytkowników, a następnie sprzedają informacje zainteresowanym stronom trzecim, takim jak reklamodawcy.

Znani są także „darmowi” dostawcy wprowadzający niechciane reklamy i śledzące pliki cookie do sesji przeglądania ich użytkowników. UGH!

Z pewnością możesz wypróbować darmową VPN. Mam na myśli, co najgorszego może się zdarzyć? Tracisz całą swoją prywatność w Internecie. Nic wielkiego, prawda? (Gdzie jest przycisk sarkazmu?)

Co jeszcze mogę zrobić z VPN?

Oprócz otwarcia dostępu do BBC iPlayer i innych zablokowanych geograficznie usług przesyłania strumieniowego, VPN może również otworzyć dostęp do serwerów gier online oraz innych treści i stron internetowych, do których normalnie nie masz dostępu.

Możesz także użyć sieci VPN, aby uniemożliwić dostawcy Internetu dławienie twojego połączenia internetowego po prostu z powodu aktywności online, w którą się angażujesz.

VPN również powstrzymuje twojego ISP, rząd, hakerów i inne zainteresowane strony trzecie przed monitorowaniem twoich działań online. Odbywa się to poprzez zamknięcie połączenia internetowego w zaszyfrowanym tunelu, uniemożliwiając każdemu podglądanie twoich podróży online.

Szyfrowane połączenie naprawdę przydaje się, gdy łączysz się z Internetem za pomocą publicznego połączenia Wi-Fi, takiego jak to, które oferuje twoja ulubiona kawiarnia.

Wniosek

BBC oferuje jedne z najlepszych rozrywek, jakie można znaleźć w dowolnym miejscu, i nie ma powodu, dla którego nie powinnaś się cieszyć, bez względu na to, gdzie jesteś.

Logo ExpressVPN

VPN, taki jak ExpressVPN - który oferuje kompleksowy globalny zasięg serwera, szybkie połączenia i najwyższą ochronę prywatności - to doskonały sposób na dostęp do treści BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie, jednocześnie chroniąc twoje inne działania online.

Aby uzyskać więcej informacji lub wykupić subskrypcję, odwiedź witrynę ExpressVPN.

„BBC iPlayer” Tony'ego Hirsta na licencji CC BY 2.o

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map