Ako sledovať grécku televíziu online zo zahraničia v roku 2020


Ak ste vysťahovalec pôvodom z Grécka alebo grécky občan, ktorý má tendenciu cestovať do zahraničia za prácou alebo na voľný čas, možno budete chcieť pozerať na grécku televíziu, keď ste mimo domova..

Vypracovať spôsob, ako sledovať grécku televíziu online v zahraničí, môže byť dosť náročné, ak ste sa predtým nepokúsili o pripojenie k gréckemu televíznemu obsahu zo zahraničia cez internet..

V tomto článku preto uvediem podrobného sprievodcu najlepším spôsobom streamovania gréckej televízie, keď ste v inej krajine.

Najlepší spôsob, ako sledovať grécku televíziu kdekoľvek

Ako sledovať grécku televíziu online zo zahraničia v roku 2020Väčšina gréckych televíznych relácií je automaticky obmedzená na tých, ktorí žijú v Grécku, a k nim máte prístup iba vtedy, ak máte grécku IP adresu.

Stále máte prístup k online streamom gréckej televízie, keď ste v zahraničí, jednoducho pomocou tzv. Virtuálnej súkromnej siete (VPN)..

VPN môže zmeniť vašu cudziu IP adresu na grécku. S dobrým poskytovateľom VPN môžu byť grécke televízne streamy odblokované kdekoľvek, aj keď ste v Azerbajdžane alebo Zimbabwe..

Na základe skúseností si myslím, že ExpressVPN odvádza skvelú prácu pri odblokovaní obmedzení, ktoré poskytovatelia online gréckej televízie stanovili. Táto sieť VPN dokáže prenášať obsah bez námahy - dokonca aj televízne vysielanie v HD - veľmi rýchlo.

S 30-dňová záruka vrátenia peňazí, môžete to vyskúšať bez rizika a zistiť, či služba pre vás funguje dobre.

Pozerajte sa na grécku televíziu pomocou služby ExpressVPN

Všetky hlavné grécke televízne siete a ďalší poskytovatelia online obsahu, ako napríklad Helénske káblové siete (HCN), obmedzujú svoje televízne programy na tých, ktorí žijú v Grécku..

Ak cestujete do zahraničia, je pre vás ťažké pozerať sa na koncerty, ktoré máte radi.

Ak ste nemohli vysielať grécku televíziu do zahraničia, pravdepodobne budete radi, že existuje lacný a pomerne jednoduchý spôsob, ako obísť všetky limity, ktoré sú stanovené pre tých, ktorí nežijú v Grécku..

O gréckej televízii

Televízia neprišla do Grécka až v roku 1960.

Televízne štúdiá boli dosť malé a nachádzali sa v gréckej Power Corporation. O niekoľko rokov neskôr bola vytvorená menšia súkromnejšia stanica, ktorá však trvala až do roku 1968.

Najobľúbenejšími kanálmi v súčasnosti sú dnes Alpha, ANT1, Skai, Star a Open. Existuje niekoľko bezplatných kanálov, ktoré môžete sledovať, a káblová televízia je k dispozícii aj prostredníctvom HCN.

V Grécku sú k dispozícii aj ďalšie online streamingové služby, pričom spoločnosť Netflix má k dispozícii grécku verziu svojich stránok pre tých, ktorí majú grécku IP adresu..

Prečo sú medzinárodní používatelia zakázaní z gréckych televíznych tokov?

Aj keď ste sa prihlásili na odber platených gréckych televíznych služieb, ako sú Netflix alebo HCN, tieto služby nie sú navrhnuté tak, aby fungovali, keď ste v zahraničí..

To znamená, že grécke televízne služby vám zabránia v sledovaní relácií, ktoré chcete sledovať, pretože budete mimo hraníc s Gréckom.

Existuje mnoho zložitých dôvodov, prečo poskytovatelia televízneho vysielania zakazujú zahraničných divákov.

Patrí medzi ne vplyv na príjmy - napríklad ak by občania v každej krajine na celom svete mohli zadarmo sledovať koncerty znížiť množstvo peňazí, ktoré by tvorcovia mohli zarobiť od licencovania ich programov na iné územia.

Každá krajina na svete má navyše svoje vlastné cenzúra, naplánovať vekové kategórie programov a zákony týkajúce sa televízneho obsahu, takže to tiež zohráva úlohu pri obmedzovaní prístupu k medzinárodným divákom.

Vyššie uvedené obmedzenia sa uplatňujú ako všeobecný zákaz pre kohokoľvek, kto nemá grécku IP adresu, a preto nezohľadňujú štruktúru internetu a jeho dostupnosť po celom svete pre gréckych občanov, ktorí cestujú alebo žijú mimo domova..

Ako fungujú bloky Geo-Restriction?

Poskytovateľ internetových služieb (ISP) priradí adresu internetového protokolu (IP adresa) každému zariadeniu, ktoré sa pripája na internet.

IP adresa pomáha vyhľadať a preniesť všetky informácie a obsah zo servera do vášho zariadenia. To vám umožní prístup k webovej stránke alebo streamu, ktorý chcete zobraziť.

Keby ste nemali adresu IP na to, aby ste serveru povedali, kde ste a kde ste chceli zaslať informácie, nebudete mať prístup k žiadnemu obsahu..

IP adresy môžu tiež sledovať a zaznamenávať všetky webové stránky, ku ktorým máte prístup, a môžu sa použiť na zobrazenie miesta, kde sa nachádzate na svete.

Poskytovatelia gréckeho televízneho obsahu môžu vďaka vašej IP adrese presne povedať, odkiaľ sa snažíte získať prístup k ich službám. Ak je vaša adresa IP cudzia, služby vás zablokujú.

Ako môžem sledovať blokované grécke TV zámoria?

Aby ste mali prístup k obsahu s obmedzeným geografickým obsahom, musíte zmeniť svoju IP adresu. Je to tak, že vaša adresa vyzerá tak, že pochádza z gréckych hraníc.

Jedným z najúčinnejších a najspoľahlivejších spôsobov, ako zmeniť svoju adresu IP, je použitie virtuálnej súkromnej siete (VPN)..

Sieť VPN vás pripojí k serveru, ktorý sa nachádza v Grécku. Server vám potom poskytne prístup k požadovanému obsahu. Robí to prostredníctvom skryli svoju skutočnú adresu IP a poskytli vám novú adresu v Grécku.

Vaše dáta budú stále v bezpečí vďaka šifrovanému pripojeniu, ktoré prichádza s novým umiestnením IP.

Ktorá sieť VPN je najlepšia na vysielanie gréckej televízie v zahraničí?

Existuje niekoľko poskytovateľov VPN, ktorí sú schopní odblokovať obsah s obmedzeným geografickým umiestnením a poskytovať ďalšiu bezpečnosť pri používaní internetu.

Z davu však vyniká predovšetkým jedna VPN.

ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN je ideálna sieť VPN, ktorá vám pomôže sledovať grécku televíziu online v zahraničí.

S týmto poskytovateľom VPN môžete sledovať svoje obľúbené grécke televízne programy takmer odkiaľkoľvek na svete vďaka svojej rozsiahlej sieti serverov vo viac ako 90 krajinách..

Táto konkrétna služba ponúka veľmi vysoké rýchlosti, takže sa nemusíte vyrovnávať s oneskorením. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma a funkcie ochrany osobných údajov sú najlepšie dostupné od ktoréhokoľvek poskytovateľa VPN v súčasnosti.

Zabezpečenie, ktoré poskytuje ExpressVPN, je tiež pôsobivé a používatelia získajú pre svoje údaje šifrovanie na vojenskej úrovni, čím sa eliminujú obavy z monitorovania, krádeže ID alebo hrozby počítačoví zločinci, ktorí majú prístup k ich súkromným informáciám..

Tu je moja recenzia služby.

1. Rýchlosť pripojenia

Rýchlosť pripojenia je vždy dôležitá pre všetkých používateľov VPN, bez ohľadu na to, čo robia online, aj keď iba prehliada webové stránky alebo sociálne médiá..

Pokiaľ ide o streamovanie obsahu, rýchlosť sa však stáva ešte kritickejšou. Dnes je možné obsah streamovať online vo vysokom rozlíšení alebo v rozlíšení 4 kB, takže rýchlosti musia byť vysoké, aby sa dosiahol najlepší zážitok zo sledovania.

Spustenie ExpressVPN rýchle pripojenie, iba s malým, nezaznamenateľným poklesom z plných rýchlostí ISP. Stále môžete streamovať obsah vo vysokom rozlíšení, vďaka čomu vaše obľúbené relácie a filmy vyzerajú a znejú ešte lepšie.

2. Podpora viacerých platforiem

Vždy je najlepšie zvoliť si poskytovateľa VPN, ktorý robí jeho služby veľmi ľahkými. ExpressVPN ponúka aplikácie, ktoré sa dajú veľmi ľahko sťahovať a nastavovať a dobre tu hodnotiť.

V ponuke je niekoľko aplikácií s podporou všetkých druhov zariadení a platforiem.

Aplikácie sú k dispozícii na stiahnutie pre systémy Mac, Android, iOS a Windows a môžu byť nastavené a pripravené na spustenie v priebehu niekoľkých minút. Po nastavení, aplikácie sa ľahko navigujú aj pre začiatočníkov VPN vďaka čistému rozhraniu a intuitívnemu UX.

K dispozícii je tiež podpora pre Linux a rozšírenia prehľadávača, určené na prácu s prehliadačmi Firefox a Chrome. A čo viac, môžete tiež použiť sieť VPN na zariadeniach Apple TV a Roku, napríklad Now TV, zatiaľ čo Amazon Fire TV a herné konzoly majú prístup k gréckej televízii pomocou služby ExpressVPN MediaStreamer.

V rámci jedného prihlásenia sa dokážete súčasne pripojiť k 3 serverom VPN na rôznych zariadeniach. Používatelia môžu tiež použiť VPN na svoj smerovač a pokryť tak všetky zariadenia.

3. Zákaznícka podpora

ExpressVPN má vynikajúcu zákaznícku podporu a bude tam, keď ich potrebujete. Pomoc môžete získať prostredníctvom systému lístkov alebo live chat. K dispozícii je tiež knižnica „ako na to“, ktorá obsahuje užitočné používateľské príručky.

Podpora môže byť obzvlášť dôležitá pre nových používateľov VPN, takže je skvelé vedieť, že ExpressVPN vám môže pomôcť využívať ich služby, poskytovať nepretržitú podporu a viesť vás o tom, ako sa pripojiť a sledovať grécku televíziu, a to tak, že budete vedieť porozumieť a sledovať ju..

4. Globálne pokrytie servera

ExpressVPN má jednu z najpôsobivejších serverových sietí akéhokoľvek poskytovateľa VPN. Viac ako 3 000 serverov sú k dispozícii na viac ako 150 miestach.

Počet serverov je dôležitý pri výbere, rovnako dôležitý je však rozsah distribúcie serverovej siete.

Servery ExpressVPN sú umiestnené na serveri 94 krajín, dáva vám skvelý výber v prístupe k obsahu s obmedzeným geografickým obsahom z takmer akejkoľvek krajiny na celom svete.

5. Ceny

Aj keď je služba ExpressVPN o niečo drahšia ako niektorí poskytovatelia sietí VPN, je to veľká hodnota a vždy získate skvelé služby zákazníkom. Existujú veľké rýchlosti, niektoré pôsobivé bezpečnostné funkcie a aplikácie, ktoré sa veľmi ľahko používajú.

K dispozícii je tiež 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže noví používatelia môžu službu vyskúšať bez rizika a zistiť, či vyhovuje ich požiadavkám.

Navštívte stránku ExpressVPN.

záver

Ak ste v súčasnosti mimo Grécka, ale radi by ste sa pozerali na grécku televíziu online bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, dôrazne odporúčam prihlásiť sa na odber ExpressVPN..

Tento poskytovateľ VPN ľahko prekonáva geobloky v gréckej televízii a množstvo ďalších populárnych webových stránok na streamovanie online, čím vám poskytuje viac možností na pozeranie obľúbených relácií..

„Vlajka Grécka“ od Andersa Kristensena licencovaná podľa právnej jednoduchosti

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 − 37 =

map