Ako sledovať kanál 4 online (všetky 4) v zahraničí pomocou VPN


Keď navštívite streamingovú službu All 4 (predtým 4OD) zo zahraničia, všimnete si, že prístup je zablokovaný pre kohokoľvek mimo Veľkej Británie, ukážem vám, ako sledovať všetky 4 zámorské krajiny v Španielsku, USA, Austrálii, Kanade alebo kdekoľvek inde.

Všetok 4 geografický obsah obmedzuje, takže je k dispozícii iba pre používateľov v Spojenom kráľovstve. Pomáha to udržať spoločnosť na pravej strane zákona s licenčnými dohodami o programoch a pravidlami cenzúry v iných krajinách po celom svete.

Ak však chcete odblokovať všetky 4 odkiaľkoľvek, vrátane Španielska, USA, Austrálie a Kanady, môžu sa diváci jednoducho prihlásiť k poskytovateľovi VPN, aby oklamali webovú stránku alebo aplikáciu Všetkých 4, aby si mysleli, že sa nachádzate v Spojenom kráľovstve..

Táto metóda obchádza všetky obmedzenia 4 pre medzinárodných divákov, ktorí sa nachádzajú takmer kdekoľvek na svete.

V tomto článku sa pozriem na najlepšie siete VPN pre všetkých 4 a prevediem vás krok za krokom sprievodcom ako sa pozerať na túto televíznu platformu na požiadanie v zahraničí pomocou VPN.

Ako sledovať kanál 4 (všetky 4) v zahraničí pomocou VPN

Ak chcete získať prístup k všetkým 4 obsahom, postupujte podľa týchto krokov.

 1. Stiahnite a nainštalujte sieť VPN, ktorá pracuje so všetkými 4. Odporúčam ExpressVPN.
 2. V zariadení otvorte aplikáciu VPN a pripojte sa k serveru v Spojenom kráľovstve.
 3. Vymažte súbory cookie a vyrovnávaciu pamäť internetového prehliadača, aby ste zabezpečili odstránenie všetkých podrobností z predchádzajúcich relácií prehliadania.
 4. Spustite všetky 4 a vychutnajte si toky odkiaľkoľvek.

Ako však viete, ktorá sieť VPN je pre vás najvhodnejšia?

Aký je najlepší VPN pre všetkých 4?

Ak cestujete do zahraničia a chcete získať prístup ku všetkým 4 v Španielsku, Spojených štátoch amerických, Kanade, Austrálii alebo inde, najlepšou stávkou je najprv zaregistrovať sa vo virtuálnej súkromnej sieti (VPN)..

Každý poskytovateľ VPN ponúka rôzne výhody a nie všetky siete VPN sa vytvárajú rovnako. Pri hľadaní VPN na sledovanie všetkých 4 v zahraničí sa pred registráciou oplatí premýšľať o faktoroch, ako sú rýchlosť, bezpečnosť, súkromie a jednoduché používanie..

Podrobnejšie vysvetlím, prečo som v tomto zozname vybral každú sieť VPN pre všetkých 4 neskôr, ale ak sa ponáhľate,, tu je rýchle zhrnutie najlepších sietí VPN na sledovanie všetkých 4 v zahraničí:

 1. ExpressVPN: Moja najlepšia voľba pre všetkých 4. ExpressVPN je etablovaný poskytovateľ VPN, ktorý vyniká v odblokovaní geo blokovaného obsahu, ako je napríklad všetko 4. Poskytuje robustnú bezpečnosť spolu s vynikajúcimi rýchlosťami. 30-dňová záruka vrátenia peňazí.
 2. NordVPN: Tento poskytovateľ VPN má jednu z najväčších serverových sietí v okolí a zahŕňa viac ako 680 serverov umiestnených iba v Spojenom kráľovstve. Skóre dobre aj s bezpečnosťou a rýchlosťou.
 3. CyberGhost: Rozpočet priateľský VPN s rastúcou sieťou serverov. Rýchle servery U.K. odblokujú všetky 4 z rôznych krajín sveta.
 4. IPVanish: Rýchla VPN služba, ktorá umožňuje prístup ku všetkým 4 streamom a ponúka dobrú podporu viacerých platforiem a silné bezpečnostné funkcie.
 5. PrivateVPN: Menšia sieť VPN, ale obsahuje veľa dobrých funkcií ochrany osobných údajov a môže odblokovať všetky 4 z väčšiny miest.

Aby som vám pomohol vybrať najlepšiu VPN pre všetkých 4, hľadal som služby, ktoré spĺňajú nasledujúce kritériá:

 • Schopnosť odblokovať všetok obsah 4
 • Na pripojenie k viacerým serverom U.K.
 • Pripojenia, ktoré poskytujú rýchle a stabilné televízne toky
 • Vysoký štandard šifrovania a súkromia
 • Žiadne denníky používateľov, ktoré by vás mohli identifikovať

Na základe vyššie uvedených kritérií je uvedený zoznam najlepších sietí VPN pre všetkých 4:

1. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN je vynikajúcou voľbou na odblokovanie všetkých 4 prúdov.

Táto služba má rozsiahlu sieť serverov, ktorá pozostáva z 3 000+ serverov VPN v 160 umiestneniach serverov VPN v 94 krajinách.

Tento poskytovateľ VPN má v súčasnosti 7 serverových fariem so sídlom vo Veľkej Británii, čo používateľom dáva výber, pokiaľ ide o pripojenie k serveru, ktorý môže odblokovať všetky 4. Ak máte záujem o ďalšie streamingové služby, ExpressVPN môže odblokovať Netflix, BBC iPlayer a Amazon Prime. aj video.

Zistil som, že ExpressVPN poskytuje vynikajúce online streamovanie videa, s vysokými rýchlosťami, ktoré ukazujú len minimálny pokles z úplného pripojenia ISP..

ExpressVPN tiež ľahko spĺňa moje kritériá pre silné šifrovanie a ďalšie bezpečnostné funkcie. K dispozícii je vojenské šifrovanie 256 bitov AES, prepínač internet kill a ochrana proti úniku DNS / IPv6.

Ochrana osobných údajov je zaručená tým, že služba neuchováva žiadne identifikovateľné protokoly a vaša skutočná adresa IP sa nezaznamenáva.

ExpressVPN ponúka ľahko použiteľné aplikácie pre Android, iOS, macOS a Windows, ako aj podporu pre Linux a niektoré bezdrôtové smerovače. Jedno predplatné vám poskytne 3 súčasné pripojenia k sieti VPN.

Pros

 • 7 U.K. serverov, ktoré môžu odblokovať všetok 4 obsah
 • Vysoké rýchlosti pre streamovanie Všetky 4
 • Vynikajúce funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov
 • Nezaznamenáva žiadne identifikovateľné osobné údaje
 • Aplikácie pre všetky hlavné platformy

Zápory

 • Mierne vyššie náklady ako ostatní poskytovatelia

NAJLEPŠIA VPN PRE VŠETKÝCH 4: ExpressVPN je mojou voľbou č. 1 pre streamovanie všetkých 4. Táto služba ponúka dobrú škálu serverov, vrátane 7 v Spojenom kráľovstve, ktoré môžu odblokovať všetky 4 služby a množstvo ďalších webov na streamovanie. Silné šifrovanie zaručuje vaše súkromie a bezpečnosť online. Jeho 30-dňová záruka vrátenia peňazí znamená, že môžete vyskúšať bez rizika.

2. NordVPN

Logo NordVPN

Spoločnosť NordVPN má rozsiahlu sieť serverov s viac ako 5 000 servermi v 60 krajinách sveta.

Na pripojenie je k dispozícii viac ako 680 serverov UK, takže nemám žiadne pochybnosti pri navrhovaní služieb NordVPN na odblokovanie všetkých 4 a ďalších streamovacích služieb UK..

Môže byť potešujúce vedieť, že NordVPN nie je nováčikom na trhu VPN a poskytuje svoje služby už viac ako desať rokov..

V tom čase poskytovateľ vybudoval pôsobivý produkt, ktorý obsahuje dobré rýchlosti na streamovanie online videa, s podporou dokonca aj video streamov HD.

NordVPN tiež poskytuje bezpečnosť. Na používateľov sa vzťahuje 256-bitové šifrovanie, ochrana proti úniku DNS a prepínač internet kill.

Táto služba neuchováva žiadne informácie umožňujúce identifikáciu osôb a spoločnosť dodržiava zásady nula záznamov, takže vaše súkromie zostáva nedotknuté.

Android, iOS, Windows a MacOS sú pokryté užívateľsky prívetivými aplikáciami, ktoré sa dajú ľahko stiahnuť a nainštalovať. NordVPN umožňuje 6 súčasných pripojení, takže je možné pokryť viac zariadení naraz.

Pros

 • Viac ako 480 serverov v Spojenom kráľovstve.
 • Odblokuje všetky 4 a Netflix
 • Pravidlá bez protokolov
 • 6 súčasných pripojení

Zápory

 • Desktop aplikácia nie je vždy spoľahlivá

NAJLEPŠÍ ROZPOČET VPN: NordVPN je moja najlepšia rozpočtová VPN. Vďaka vysokej rýchlosti, veľkej serverovej sieti a spoľahlivej bezpečnosti a ochrane osobných údajov je NordVPN jednou z najlepších možností pre streamovanie všetkých 4. Zahŕňa 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

3. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost má sieť viac ako 3 700 serverov v 60 krajinách po celom svete.

Poskytovateľ má viac ako 400 serverov so sídlom v Spojenom kráľovstve, takže CyberGhost ľahko spĺňa naše kritériá týkajúce sa schopnosti odblokovať všetkých 4 a mať viac serverov na pripojenie sa v Spojenom kráľovstve..

Rýchlosti sú vynikajúce, a to je len jeden z dôvodov, prečo som rád odporučil túto sieť VPN na vysielanie televízneho vysielania online. Aj keď si chcete pozerať všetky 4 relácie vo vysokom rozlíšení, s touto sieťou VPN nebudete mať žiadne problémy.

CyberGhost vám umožňuje pripojiť sa na konkrétny server alebo povoliť službe, aby vám priradila najvhodnejšie pripojenie na základe úlohy, ktorú máte na mysli - sledovanie televízie, torrentovanie, bezpečné a ďalšie prehliadanie internetu.

Táto služba používa 256-bitové šifrovanie, obsahuje prepínač internetového zabíjania a má politiku neprihlásenia, takže vaše informácie sú vždy chránené..

Aplikácie sú k dispozícii pre všetky hlavné platformy, a to vrátane operačných systémov Android a iOS a stolových klientov pre systémy Windows a Mac. Linux a niektoré smerovače je možné nakonfigurovať manuálne.

Pros

 • Viac ako 400 U.K. serverov, ktoré môžu ľahko odblokovať všetky 4
 • Špecializované servery pre rýchle streamovanie
 • Rozpočet VPN s dobrými bezpečnostnými funkciami

Zápory

 • Neponúka toľko kontroly nad pokročilými funkciami ako iné siete VPN

VEĽKÁ HODNOTA: CyberGhost je dobrá hodnota VPN s veľmi dobrými rýchlosťami. Slušný počet serverov U.K. robí z tejto možnosti vhodnú na odblokovanie všetkého obsahu 4 a iného obsahu UK, ktorý je blokovaný v zámorí. 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

4. IPVanish

IPVanish-logo

IPVanish je môj zoznam pre streamovanie všetkých 4 v zahraničí kvôli jeho veľmi rýchlym rýchlostiam pripojenia, ktoré len mierne klesajú z plných rýchlostí pripojenia ISP a môžu podporovať HD video.

Sieť poskytovateľa je tiež primeraná a zahŕňa viac ako 1200 serverov vo viac ako 60 krajinách, čo znamená, že používatelia môžu odblokovať všetky 4 toky a iný blokovaný obsah z veľkého počtu miest..

Táto služba má v súčasnosti viac ako 100 serverov umiestnených v Spojenom kráľovstve a hoci je to menej ako niektorí poskytovatelia VPN na tomto zozname, stále existuje viac ako dostatok možností na pripojenie ku všetkým 4, takže to vyhovuje našim potrebám.

Šifrovacie štandardy viac, ako spĺňajú moje kritériá, s predvoleným 256-bitovým šifrovaním na vojenskej úrovni. Medzi ďalšie užitočné funkcie zabezpečenia patrí ochrana proti úniku DNS, prepínač zabíjania a komplexná politika bez protokolov.

S aplikáciami pre Android, Windows, iOS a MacOS je inštalácia a používanie VPN na väčšine zariadení jednoduché. Používatelia môžu službu nakonfigurovať manuálne tak, aby pracovali s operačným systémom Linux a niektorými smerovačmi. IPVanish je navyše jedným z mála poskytovateľov, ktorí majú aplikáciu Amazon Fire TV.

IPVanish umožňuje pripojiť 10 zariadení naraz, čo je viac, ako väčšina poskytovateľov ponúka ako štandard. Poskytovateľ tiež ponúka 7-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Pros

 • Odblokuje všetky 4 s viac ako 100 servermi v Spojenom kráľovstve.
 • Aplikácia Amazon Fire TV stick
 • Umožňuje pripojenie až 10 zariadení naraz

Zápory

 • 7-dňová záručná doba vrátenia peňazí je kratšia ako vo väčšine VPN
 • Krátkodobé plány predplatného sú drahšie ako plány iných poskytovateľov

AŽ 10 ZARIADENÍ: IPVanish je vynikajúcou voľbou pre rušné domácnosti, ktoré sa snažia pripojiť viac zariadení naraz. Jednoduché nastavenie a používanie so všetkým 4. Záruka 7-dňovej vrátenia peňazí je v porovnaní s konkurenciou krátka.

5. PrivateVPN

PrivateVPN logo

PrivateVPN môže mať malú sieť s viac ako 150 servermi, ale stále siaha do 60 krajín, čo poskytuje dobrý prístup k množstvu geoblokovaných webových stránok a streamovacím službám..

So šiestimi servermi U.K. umiestnenými v Londýne a Manchestri je dostatok možností pre používateľov, ktorí sa chcú pripojiť a získať prístup ku všetkým 4 zo zahraničia..

Aj keď menšia sieť môže byť v porovnaní s ostatnými v tomto zozname v nevýhode, stále zistím, že jej vynikajúce vlastnosti spôsobujú, že PrivateVPN stojí za odporúčanie.

Poskytuje neuveriteľné rýchlosti a podporuje videostreamy HD a poskytuje dobrý zážitok zo sledovania.

PrivateVPN robí bezpečnosť jednou z najdôležitejších priorít a ukazuje to. Šifrovanie je k dispozícii v 256-bitovom kóde vojenského stupňa, okrem prepínača internetového zabíjania a ochrany pred únikom DNS.

Poskytovateľ tiež berie súkromie vážne a dodržiava zásady neprihlásenia, aby nebolo možné sledovať vašu online aktivitu.

Existujú aplikácie pre Windows, MacOS, iOS a Android, plus každé predplatné umožňuje 5 súčasných pripojení k VPN.

Pros

 • Odblokuje všetky 4
 • Vysoké rýchlosti streamovania videa
 • Neuchováva záznamy o online aktivite

Zápory

 • Sieť malého servera
 • Na výber je iba 6 serverov UK

GREAT SPEED: PrivateVPN je dobrá voľba pre streamovanie všetkých 4 vďaka vysokej rýchlosti a dobrým funkciám ochrany osobných údajov. Sieť malých serverov v porovnaní s inými sieťami VPN, ale ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Čo ukazuje, môžem sledovať so všetkými 4?

Všetky 4 umožňujú používateľom sledovať množstvo relácií zo siete kanálov 4. Medzi najobľúbenejšie predstavenia patria:

 • Derek
 • Veľké vzory
 • Peep Show
 • Výlet autobusom
 • Prvé dáta
 • Úžasné priestory
 • The Undateables
 • Veľká britská piecka
 • 8 z desiatich mačiek
 • Poďte so mnou

Používatelia môžu na požiadanie sledovať svoje obľúbené relácie z celej siete a prehliadať relácie podľa dátumu vysielania. K dispozícii je tiež prístup k hudobným videám prostredníctvom 4Music a vynikajúci výber filmov prostredníctvom Film4.

Môžem použiť bezplatnú sieť VPN na prístup ku všetkým 4?

Bezplatné siete VPN sa môžu zdať veľmi lákavé, ale ak sa rozhodnete pre prístup k blokovanému obsahu týmto spôsobom, pravdepodobne to budete čoskoro ľutovať.

Používanie bezplatných sietí VPN je zvyčajne veľmi frustrujúcim zážitkom.

Získanie spoľahlivých pripojení môže byť ťažké kvôli obmedzenému počtu dostupných serverov a nadmernému a preťaženiu prenosu na serveroch, ku ktorým sa môžete pripojiť. Výsledkom je pomalé rýchlosti, pomalé vyrovnávanie a nižšia kvalita obrazu a zvuku, ak sa vôbec môžete spojiť.

Obavy sa týkajú aj štandardov šifrovania, pretože poskytovatelia sietí VPN nemusia urobiť veľa pre to, aby vás chránili pred online hrozbami, vystavenie vašej online aktivity alebo predaj vašich údajov inzerentom.

Z dôvodov uvedených vyššie vždy odporúčam platiť za vysokokvalitnú sieť VPN, aby sa zaistil čo najlepší zážitok zo streamovania a bezpečnosť online.

záver

Aj keď sa môže zdať ťažké pozerať vaše obľúbené relácie v zahraničí, keď sú automaticky blokované sieťami a online službami, ako sú všetky 4, je zrejmé, že VPN môže pomôcť odblokovať televízne toky z takmer kdekoľvek na svete..

Pre všetkých, ktorí hľadajú dokonalú sieť VPN na pozeranie kanálov 4 a všetkých 4 z Austrálie, USA, Kanady, Španielska alebo kdekoľvek inde, odporúčam ExpressVPN pre najlepší celkový dojem.

„Pozerajte televíziu online“ od Gerda Altmanna licencovaného na základe licencie Pixabay

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

62 + = 67

map