Najlepšie VPN pre ABC Go (takže môžete sledovať mimo USA)


Ak cestujete mimo svoju domovskú krajinu, možno zistíte, že webové stránky služieb online streamovania, ktoré ste si predplatili, sú geograficky blokované tam, kde sa nachádzate..

Americké televízne predplatné, napríklad ABC Go, sú k dispozícii online iba pre predplatiteľov, ktorí sa nachádzajú v USA.

Ak cestujete do zahraničia, napriek tomu, že ste platiacim predplatiteľom, nebudete mať prístup na tieto stránky, pretože vaša adresa IP identifikuje vašu polohu. Adresa IP funguje podobne ako poštová adresa a používa sa na identifikáciu vášho zariadenia a na jeho aktuálnom mieste na svete.

Sieť VPN dokáže obísť tento problém povolením prístupu k adrese IP z krajiny, ktorá môže obsah odblokovať, aj keď sa tam fyzicky nenachádzate..

Spoločnosť ABC Go je, žiaľ, veľmi dobre známa svojím silným záväzkom blokovať zahraničný prístup k ich obsahu, čo tiež znamená, že niektoré siete VPN sa tiež obmedzili..

Výsledkom je, že sieť ABC je jedným z najťažších video serverov na prístup zo zahraničia, takže si musíte zvoliť VPN starostlivo.

V tomto článku vám ukážem tie najlepšie VPN, ktoré máte k dispozícii na prístup k svojmu účtu ABC Go v zahraničí.

Ako streamovať ABC v zahraničí s VPN

Všetky služby VPN, ktoré vám dnes predstavím, boli dôkladne otestované a bolo dokázané, že majú prístup k ABC Go a umožňujú streaming.

 1. Vyberte jednu z najlepších sietí VPN na streamovanie ABC Choďte do zahraničia, ako je uvedené v tomto článku. Hodnotil som ExpressVPN ako najlepšiu možnosť na odblokovanie ABC Go.
 2. Nainštalujte si aplikáciu VPN určenú pre operačný systém vášho zariadenia. Toto by malo byť k dispozícii na stiahnutie na webových stránkach vášho poskytovateľa VPN.
 3. Prihláste sa do aplikácie VPN na zariadení, ktoré chcete používať na sledovanie ABC Go. Vyhľadajte možnosti pripojenia k serveru a vyberte pripojte sa k serveru umiestnenému v USA , ktorý podporuje streamy ABC Go. (Možno budete musieť kontaktovať podporu poskytovateľa VPN, aby ste našli najlepší server v USA, ku ktorému sa môžete pripojiť.)
 4. Po pripojení k serveru VPN v USA môžete do svojho zariadenia a sledujte svoje obľúbené relácie!

Je dôležité vedieť, že odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu nie je jediné, čo môže VPN urobiť.

„VPN“ znamená Virtuálna súkromná sieť. Okrem schopnosti VPN odblokovať geograficky obmedzený obsah šifruje vaše údaje, chráni vás pred hackermi a zachováva anonymitu vašej identity..

Je dôležité tieto veci poznať, aby ste si mohli vybrať tú správnu sieť VPN pre svoje potreby, pretože nie všetky siete VPN sú vytvorené rovnako a niektoré sú navrhnuté na rôzne účely..

Niektoré siete VPN sa špecializujú na šifrovanie, iné na streamovanie alebo odblokovanie obsahu, zatiaľ čo iné sú určené na rýchlosť. Tieto faktory beriem do úvahy vo svojich recenziách.

Najlepšie VPN pre ABC Go

Pre rýchle zhrnutie, Tu je mojich 5 najlepších VPN pre prístup k ABC Go:

 1. ExpressVPN: Spoľahlivý poskytovateľ VPN, ktorý poskytuje robustné bezpečnostné funkcie, nepretržitú podporu zákazníkov a vysokorýchlostné videostreamy. Užívateľsky prívetivé aplikácie sú k dispozícii pre všetky hlavné platformy a majú k dispozícii 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.
 2. NordVPN: Skvelá sieť VPN pre tých, ktorí majú rozpočet, ponúka veľké rýchlosti a vynikajúce funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov. Spoločnosť NordVPN má jednu z najväčších serverových sietí, vďaka čomu je dobrou voľbou pre odblokovanie mnohých rôznych cenzurovaných webových stránok alebo streamovacích služieb..
 3. CyberGhost: CyberGhost je lacný a poskytuje pôsobivé rýchlosti streamovania v celej svojej rozsiahlej sieti serverov. Funkcie ochrany osobných údajov a zabezpečenia tiež dobre fungujú, takže používatelia môžu uchovávať svoje informácie a aktivitu prehliadania v tajnosti online.
 4. PrivateVPN: Rýchlo rastúca sieť, ktorá poskytuje vysoké rýchlosti, čo je veľkým plusom pre online streaming. PrivateVPN tiež dodržiava politiku bez protokolov, aby bola ochrana osobných údajov v bezpečí. Umožňuje až 6 súčasných pripojení.
 5. Surfshark: Táto VPN funguje dobre s ABC Go a môže vám pomôcť bezpečne pristupovať k naj blokovanejšiemu online obsahu. Umožňuje ochranu VPN na neobmedzenom počte zariadení z jediného predplatného, ​​takže si môžete zaistiť každé online pripojenie.

Je dôležité, aby ste presne vedeli, čo musí VPN služba ponúkať, aby ste mohli byť spokojní so sieťou, ktorú si zvolíte na odblokovanie prístupu k svojmu účtu ABC Go v zahraničí..

Pri výbere najlepších sietí VPN, ktoré sa majú používať pre ABC Choď do zahraničia, som sa ubezpečil, že každý poskytovateľ spĺňa tieto kritériá:

 • K dispozícii sú servery v USA
 • Môžem odblokovať sieť ABC (čo je pre mnohých poskytovateľov VPN notoricky ťažké. Uistil som sa, že mojich top 5 VPN to dokáže.)
 • Poskytuje dobré funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov
 • Ponúka veľké rýchlosti pre streamovanie videa
 • Obsahuje aplikácie, ktoré sa ľahko inštalujú a používajú

Na základe vyššie uvedených kritérií uvádzam mojich päť najlepších výberov VPN na odblokovanie služby ABC Go.

1. ExpressVPN

Logo ExpressVPN

ExpressVPN je spoľahlivým poskytovateľom VPN s najlepším výkonom a je jednou z najspoľahlivejších virtuálnych súkromných sietí, ktorá je k dispozícii na odblokovanie obsahu.

ExpressVPN registruje vysoké rýchlosti, ktoré sú dobré pre streamovanie online videa. Je to tiež dobre navrhnutá služba, ktorá uľahčuje používanie.

Jednou z veľkých vecí na ExpressVPN je, že má veľkú sieť viac ako 3 000 serverov na 160 miestach v 94 krajinách, vrátane USA, takže v prípade potreby máte prístup k obsahu z celého sveta. Zákaznícka podpora 24/7 je informovaná a môže vám pomôcť nájsť najlepší server, na ktorý sa dá pripojiť na streamovanie obsahu ABC Go..

ExpressVPN poskytuje vynikajúce funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov, vrátane najlepšieho dostupného 256-bitového šifrovania na vojenskej úrovni, ktoré uchováva všetky vaše údaje v bezpečí. Ochrana proti úniku DNS a IP, plus prepínač zabíjania na internete, to všetko pridáva ďalšie úrovne zabezpečenia.

Sú tiež veľmi jasne informovaní o údajoch, ktoré zhromažďujú, nevedú si záznamy denníkov totožnosti alebo adresy IP, takže online aktivita je vždy udržiavaná v súkromí.

K dispozícii sú aplikácie pre všetky hlavné platformy, vrátane počítačov Mac, Windows, iOS a Android.

ExpressVPN poskytuje Služba DNS servera MediaStreamer, ktorý je špeciálne navrhnutý na získanie obsahu blokovaného geograficky na iných zariadeniach, kde aplikácia nie je podporovaná. Funguje to skvele pre ľudí, ktorí používajú zariadenia ako Xbox alebo PS4, ktoré nie sú kompatibilné s aplikáciou ExpressVPN.

Poznámka: Služba MediaStreamer funguje dobre na odblokovanie geografických obmedzení, ale neposkytuje šifrovanie, ako to robí aplikácia VPN..

Pros

 • Je schopný odblokovať ABC Choďte mimo USA.
 • Vysoké rýchlosti streamovania
 • Veľká bezpečnosť a súkromie s vojenským šifrovaním
 • 24/7 zákaznícky servis
 • Používanie aplikácií je veľmi jednoduché

Zápory

 • Je to o niečo drahšie ako niektoré iné možnosti

NAJLEPŠÍ VPN PRE ABC GO: ExpressVPN je moja voľba č. 1, ktorá odblokuje ABC Go. Vďaka rýchlym streamovacím rýchlostiam, vynikajúcim úrovniam bezpečnosti a nepretržitej zákazníckej podpore uľahčuje prístup k zablokovanému obsahu. 30-dňová záruka vrátenia peňazí znamená, že môžete vyskúšať bez rizika.

2. NordVPN

Logo NordVPN

V súčasnosti je v sieti NordVPN k dispozícii viac ako 5 000 serverov vo viac ako 60 krajinách.

NordVPN má jasné usporiadanie, a klienti pre stolné počítače aj mobilné aplikácie sa ľahko ovládajú. K dispozícii je tiež dobrá zákaznícka podpora, ktorá odpovedá na všetky vaše prípadné otázky.

V USA existuje viac ako 1700 serverov a pomocou podpory live chat NordVPN môžete nájsť najlepší server, ktorý vám poskytne prístup k ABC Go, keď sa zaregistrujete so službou..

NordVPN je výhodný poskytovateľ VPN s niektorými lacnými predplatnými a množstvom špičkových bezpečnostných funkcií. Poskytovateľ používa 256-bitové šifrovanie. Medzi funkcie patrí ochrana proti úniku DNS a IP, politika bez protokolov a prepínač zabíjania na internete.

NordVPN je tiež dobrým hráčom, pokiaľ ide o rýchlosť a kvalitu streamovania, a Ponúka niektoré servery špeciálne optimalizované pre určité úlohy, ako je napríklad torrentovanie alebo streamovanie obsahu.

Pokiaľ ide o streamovanie, užitočná funkcia umožňuje používateľom vidieť, ako je server zaneprázdnený, čo vám umožňuje vybrať si menej obsadený server, ktorý môže fungovať lepšie, aj keď je vzdialený..

Existujú aplikácie, ktoré fungujú so všetkými hlavnými zariadeniami, vrátane iOS, Android, Mac a Windows. Manuálna konfigurácia je potrebná pre pripojenia Linux a router. Existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže môžete vyskúšať NordVPN bez rizika.

Pros

 • Skvelý poskytovateľ rozpočtu
 • Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24/7
 • Funguje dobre pre streamovanie v HD
 • Slušné a spoľahlivé rýchlosti

Zápory

 • Aplikácia pre iOS v Číne nefunguje

NAJLEPŠÍ ROZPOČET VPN: NordVPN je vynikajúcou voľbou rozpočtu na odblokovanie služieb ABC Go a niektorých ďalších blokovaných streamovacích služieb. Napriek nízkym poplatkom za predplatné, NordVPN ponúka aj robustné funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov a vysoké rýchlosti. 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

3. CyberGhost

Logo CyberGhost

CyberGhost v súčasnosti ponúka viac ako 3 700 serverov vo viac ako 59 krajinách po celom svete, vrátane viac ako 740 serverov v Spojených štátoch..

veľké množstvo serverov dostupných v USA. Vďaka tomu je tento poskytovateľ ideálny pre prístup k ABC Go zo zahraničia a ponúka vynikajúce rýchlosti vhodné aj na streamovanie HD videa.

CyberGhost dokáže odblokovať väčšinu streamovacích služieb, vrátane služieb Netflix a BBC iPlayer, ale snaží sa odblokovať Amazon Prime Video. V testoch to fungovalo dobre s ABC Go, čo je dobrá voľba pre účastníkov ABC Go cestujúcich do zahraničia na dovolenke alebo do práce.

Ak potrebujete pomoc s prístupom na najlepší server CyberGhost pre ABC Go, počas pracovných hodín je k dispozícii živá podpora a mimo týchto hodín je k dispozícii systém lístkov na pomoc..

Pokiaľ ide o bezpečnosť, CyberGhost ponúka niekoľko pôsobivých funkcií. K dispozícii je najvyššie dostupné 256-bitové šifrovanie, politika bez protokolov, ochrana proti úniku DNS a IP a automatický prepínač zabíjania.

Môžete pripojiť súčasne až 7 zariadení s CyberGhost, čo je viac, ako ponúka väčšina poskytovateľov. Je to vynikajúce, ak chcete, aby celá rodina používala sieť VPN, aby vaše rodinné údaje zostali súkromné ​​a zabezpečené.

Ľahko použiteľné aplikácie sú k dispozícii pre všetky hlavné platformy, vrátane iOS, Android, Mac a Windows.

Pros

 • Veľké rýchlosti, nevyhnutné pre streamovanie videa
 • Žiadne protokoly aktivity kvôli zvýšenému súkromiu
 • Bez obmedzenia šírky pásma
 • Začiatočník-friendly

Zápory

 • Video Amazon Prime sa nedá odblokovať

VEĽKÁ HODNOTA: CyberGhost dokáže odblokovať prúdy ABC Go a poskytovať vysoké rýchlosti prúdenia, a to aj pri obsahu HD. Tento poskytovateľ tiež ponúka dobré vlastnosti ochrany osobných údajov a zabezpečenia za prijateľnú cenu. 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

4. PrivateVPN

PrivateVPN logo

PrivateVPN je rastúci poskytovateľ VPN. Ponúka menšiu sieť serverov, ale extrémne vysoké rýchlosti streamovania. Táto služba v súčasnosti ponúka viac ako 150 serverov v 60 krajinách po celom svete, vrátane 14 serverov umiestnených v USA.

K dispozícii je online chat a e-mailová podpora pre používateľov, ktorí hľadajú pomoc pri hľadaní najlepšieho servera, ktorý je k dispozícii na sledovanie prúdov ABC Go. Aplikácia PrivateVPN funguje dobre, pretože umožňuje prístup na iné cenzurované webové stránky a streamingové služby, takže počas cestovania do zahraničia máte prístup k väčšiemu svojmu obľúbenému obsahu..

Funkcie ochrany osobných údajov a zabezpečenia tiež pôsobivo pôsobia. K dispozícii je 256-bitové šifrovanie, ktoré znemožňuje každému prístup k vašim súkromným informáciám. Je tu politika nulovania záznamov, takže je vždy zaručená ochrana osobných údajov a dokonca ani váš poskytovateľ internetových služieb nevie, čo robíte online.

Aplikácie sú k dispozícii pre všetky hlavné platformy, takže môžete pokryť každé zariadenie. Zahŕňa to ľahko použiteľné aplikácie pre iOS, Android, Mac a Windows.

Pros

 • Skvelé rýchlosti pri používaní ABC Go
 • Poskytuje vynikajúcu zákaznícku podporu
 • Odblokuje Netflix v USA, Spojenom kráľovstve a ďalších

Zápory

 • Živý chat nie je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • V Číne to nefunguje dobre

VEĽKÉ RÝCHLOSTI: PrivateVPN odblokuje streamy ABC Go a poskytuje rýchle rýchlosti s dobrými bezpečnostnými funkciami. Poskytuje menší počet serverov ako iné siete VPN. 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

5. Surfshark

Logo SurfShark

Surshark je nový, ale pôsobivý poskytovateľ VPN, ktorý má viac ako 800 serverov v 50+ krajinách po celom svete.

Toto zahŕňa niekoľko serverov v Spojených štátoch, ktoré sú schopné odblokovať ABC Go. Rýchlosti streamovania sú pôsobivé na väčšine serverov a zvládajú toky HD, takže môžete sledovať svoje obľúbené streamy ABC Go vo vysokej kvalite bez problémov s vyrovnávaním alebo zaostávaním..

Bezpečnosť používateľov a súkromie sa berú tiež veľmi vážne a existuje množstvo funkcií, ktoré zvyšujú ochranu vašich údajov. Všetky plány zahŕňajú vysoko bezpečné šifrovanie AES-256-GCM, prepínač internet kill a ochranu proti úniku DNS a IP.

Existujú tiež prísne zásady neprihlásenia, takže používatelia môžu prehliadať online a mať istotu, že ich súkromné ​​informácie sa nikdy nezaznamenajú..

Surfshark ponúka neobmedzené súčasné pripojenie do VPN zo všetkých vašich zariadení iba jedným prihlásením, čo predstavuje skvelú možnosť zdieľania s rodinou a priateľmi.

K dispozícii sú ľahko použiteľné aplikácie pre systémy Windows, Mac, iOS a Android a podpora manuálnej konfigurácie v systéme Linux a niektorých smerovačoch..

Pros

 • Odblokuje ABC Go
 • Neobmedzené pripojenie VPN

Zápory

 • Sieť malého servera
 • Pomalé rýchlosti na niektorých serveroch

NEOMEDZENÉ PRIPOJENIA: Surfshark ponúka menšiu sieť VPN ako niektorí iní poskytovatelia, ale môže odblokovať ABC Go a ponúka rýchle prúdy. Neobmedzený počet simultánnych pripojení je veľkým plusom. 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Prečo je ABC ťažké odblokovať zo zahraničia?

Pomocou siete VPN môžete odblokovať veľa geograficky blokovaných stránok, ku ktorým by ste inak nemali prístup iba preto, že ste odišli do zahraničia..

ABC Go je jedným z najťažších miest na odblokovanie, pretože majú veľmi silné proxy detektory ktoré môžu vyradiť mnohé z VPN na trhu.

Poskytovateľ internetu poskytuje IP adresu a používa sa na identifikáciu umiestnenia a krajiny, v ktorej sa aktuálne nachádza vaše zariadenie. Webové servery môžu prostredníctvom adresy IP počítača zistiť, kde počítač odosiela informácie z celého sveta..

Ak sa pokúsite získať prístup k ABC Go od poskytovateľa internetu, ktorý sa nachádza mimo Ameriku, ABC Go zistí, že vaša IP adresa nie je americká a odmietne vaše pokusy streamovať akékoľvek video..

Riešením tohto problému je ktorákoľvek z sietí VPN, ktoré som odporučil použiť na prístup k ABC Go zo zahraničia. Jednoducho sa pripojte k serveru, ktorý sa nachádza v USA.

Som presvedčený, že s jednou z týchto 5 sietí VPN nebudete môcť sledovať ABC Go takmer odkiaľkoľvek na svete, ale budete mať úžitok aj z obchádzania iných regionálnych obmedzení, ktoré môže mať vláda v prístupe na internet..

Umožní vám to slobodne prehľadávať sieť bez obáv z toho, že budú sledovaní alebo hackovaní, alebo že vám budú ukradnuté vaše súkromné ​​informácie.

Mal by som na prístup do ABC Go používať bezplatnú sieť VPN?

Bezplatné siete VPN sú vo všeobecnosti zlý nápad. Na jednej strane nedokážu zabezpečiť rovnakú rýchlosť, neobmedzenú šírku pásma, latenciu a podporu prúdov HD, ako to môže poskytnúť kvalitná služba platenej VPN..

Aby ste si mohli vychutnať vaše televízne streamy bez vyrovnávacej pamäte, oneskorenia alebo odpojenia uprostred relácie, vždy odporúčam vyhnúť sa bezplatnej sieti VPN.

Toto nie je jediný problém s bezplatnými sieťami VPN. Ako sme už diskutovali, služba ABC Go je jednou z najťažších streamingových služieb na odblokovanie a väčšina sietí VPN nie je schopná získať prístup k službe ABC Go zo zahraničia..

Okrem toho bezplatné siete VPN nie sú veľmi bezpečné a nepoužívajú najvyššiu úroveň šifrovania ani nemajú skvelé zásady ochrany osobných údajov. V mnohých prípadoch, bezplatná sieť VPN predáva používateľské údaje za účelom zarobenia peňazí a zaplatenia nákladov na server a zamestnancov.

Aké programy môžem sledovať s programom ABC?

Sieť ABC (skratka pre American Broadcast Corporation) je jednou z najväčších televíznych sietí v USA a ponúka množstvo svojich relácií online prostredníctvom služby ABC Go..

Medzi najobľúbenejšie predstavenia v sieti patria:

 • Jimmy Kimmel Live
 • Nashville
 • Moderná rodina
 • Dobré ráno Amerika
 • milenky
 • Black-ish
 • Tanec s hviezdami
 • Bakalárska práca

záver

Ako je uvedené v tomto článku, 5 najlepších sietí VPN na prístup k ABC Go má niekoľko pozitívnych funkcií, ktoré vám môžu pomôcť sledovať vaše obľúbené relácie v zahraničí a zostať v bezpečí, keď ste online..

Logo ExpressVPN

VPN ako ExpressVPN s najvyšším dostupným stupňom šifrovania, vysokými rýchlosťami a rozsiahlou sieťou serverov pokrývajúcou USA aj mimo nej, je vynikajúcim spôsobom prístupu k obsahu ABC Go kdekoľvek na svete.

Viac informácií alebo zakúpenie predplatného nájdete na webovej stránke ExpressVPN.

„GMA Time Square“ od spoločnosti Henrique Vicente s licenciou podľa CCO 1.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 11 = 19

map