איך לצפות בטלוויזיה הבריטית בארצות הברית? לעולם אל תחמיץ את התוכנית המועדפת עליך!


ענף הטלוויזיה של בריטניה הוא אחד מענפי הטלוויזיה היצרניים והמוערכים ביותר בעולם. התעשייה מפיקה סדרות וסרטים מצוינים, המוערכים על ידי הצופים ברחבי העולם.

תוכן טלוויזיה בבריטניה, בדומה לתוכן במדינות אחרות, מורשה לשידור ולהזרמה רק לתושבי בריטניה..

בעוד שתוכן סטרימינג של בריטניה תוכן זורם בבריטניה זמין בקלות לצפייה על ידי תושבי בריטניה, רוב שירותי הסטרימינג חסומים בפני הצופים במדינות אחרות.

צופים מחוץ לבריטניה נפגשים עם הודעה מנומסת (אלה הבריטים, בסופו של דבר), ואומרים להם כי התוכן שאליו הם מנסים לגשת זמין רק בבריטניה בגלל בעיות זכויות.

הדרך הטובה ביותר לצפות בבריטניה באינטרנט ברשת מחו"ל

ספקי טלוויזיה בבריטניה מגבילים את הגישה לשירותי הסטרימינג שלהם לצופים המתגוררים בבריטניה. משמעות הדבר היא שאם ברצונך להציג את מופעי ה- BBC iPlayer האהובים עליך, למכשיר שלך צריכה להיות כתובת IP מבוססת ארה"ב..

הכלי הטוב ביותר להוצאתו הוא רשת פרטית וירטואלית (VPN). VPN יכול להקצות באופן זמני כתובת IP חדשה למכשירים המחוברים שלך. זה אומר שלמרות שאתה יושב בטים הורטון בטורונטו, שאר העולם יאמינו שאתה יושב בנוחות בבית, בדירתך בלונדון.

יש לי ניסיון של שנים בשימוש ב- VPN, ואני מרגיש בטוח בהמלצה על ExpressVPN כספק ה- VPN הזמין הטוב ביותר שיעזור לך לבטל את חסימת הסיטקומים והסדרות הבלשים האהובים עליך, לא משנה היכן אתה נמצא.

א ערבות 30 יום הכסף בחזרה מספק זמן רב להחליט אם ExpressVPN הוא ה- VPN הנכון לצורכי הצפייה שלך.

בקר ב- ExpressVPN

במאמר זה אני דן מדוע צופים בינלאומיים חסומים מלהיכנס לטלוויזיה הבריטית, ומה תוכלו לעשות בקשר לכך.

אודות טלוויזיה בבריטניה

הטלוויזיה בבריטניה החלה כשירות ציבורי ללא פרסום ללא מודעות בשנת 1936. נכון לעכשיו, ישנם יותר מ- 480 ערוצי שירותי מנוי חופשי לאוויר, ללא צפייה ומנויים זמינים בבריטניה, בנוסף לתכנות לפי דרישה.

כיום, צופי בריטניה נהנים ממאות רשתות, כולל ה- BBC, ה- BBC News, Sky, Sky Sports ורבים אחרים.

רוב כל הרשתות שממוקמות בבריטניה מציעות את התוכניות שלהן באמצעות שירותי סטרימינג. לדוגמה, ה- BBC הופך את התוכן שלהם לזמין באופן מקוון באמצעות ה- BBC iPlayer, ו- Sky מציעה שירות בשם Sky Go.

כל שירותי הסטרימינג הללו מגבילים את התוכן שלהם למשתמשים שלמכשירים שלהם יש כתובת IP הממוקמת בבריטניה (עוד על כך בהמשך).

מדוע משתמשים בינלאומיים נאסרים מזרמי טלוויזיה בבריטניה?

אם אתה מנוי לשירות הזרמת טלוויזיה מבוסס בריטניה, סביר להניח שגילית שאתה לא יכול לגשת לשירות כשאתה נוסע לחו"ל.

שדרנים מבוססי בריטניה חוסמים גישה לתוכן שלהם מחוץ לבריטניה בגלל מגבלות רישוי ואובדן הכנסות אפשרי.

רשתות הטלוויזיה הבריטיות, ומפיקי התוכניות, מרוויחות כסף טוב על ידי מכירת זכויות הצפייה הבינלאומיות לתכניות שלהן, לפי אזור לפי אזור..

אם צופים בארה"ב יוכלו לגשת למופעים אלה בחינם באינטרנט, מדוע שירות הסטרימינג של אמריקה או מדינה אחרת ישלם כדי להציע את הפרקים ללקוחותיהם?

סיבה נוספת לכך שאולי מופעים מסוימים לא יהיו זמינים באזורים אחרים היא חוקי צנזורה מקומיים. מדינות רבות מקפידות מאוד על מה שמותר לאזרחיהן להציג.

כיצד חסום תוכן גיאוגרפי?

כאשר המכשירים שלך מתחברים לאינטרנט, ספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) מקצה להם כתובת פרוטוקול אינטרנט (כתובת IP).

כתובת IP מאפשרת למחשבים אחרים באינטרנט לדעת מי שלח להם מידע והיכן עליהם לשלוח את התשובה. זה דומה לאופן בו סניף הדואר משתמש בכתובת הבית שלך כדי לשלוח ולקבל דואר של חילזון.

בנוסף לזהות את המכשיר שלך כמעט באינטרנט, ניתן להשתמש בכתובת IP גם כדי לאתר את המיקום הפיזי של המשתמש. אתה יכול לראות את המיקום שלך על ידי ביקור באתר זה.

על ידי איתור כתובת ה- IP של הצופה, ה- BBC יכול לגלות אם אתה מנסה לצפות בפרק האחרון של EastEnders מחוץ לבריטניה. לאחר מכן הם יכולים להורות לשרתים שלהם דחה כל ניסיונות חיבור של כתובות IP שאינם נמצאים בבריטניה.

כיצד אוכל לראות טלוויזיה חסומה בבריטניה בחו"ל?

אם תרצה לצפות בתוכניות המועדפות עליך מרשתות טלוויזיה בבריטניה מחוץ לגבולות בריטניה, יהיה עליך לרכוש כתובת IP הממוקמת בתוך בריטניה. זה יראה כאילו אתה ממוקם בתוך בריטניה.

הדרך הטובה ביותר לרכוש כתובת IP בבריטניה היא להשתמש ברשת פרטית וירטואלית (VPN). VPN מקצה למכשיר שלך כתובת IP חדשה, זמנית על ידי חיבורו לשרת VPN המוצב בתוך בריטניה.

זה מסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך, וכך נראה שכתובת ה- IP של שרת ה- VPN היא כתובת ה- IP של המכשיר שלך.

כתובת ה- IP של VPN - תכונת "זיוף" לא רק פותח גישה לזרמי טלוויזיה בבריטניה, זה גם עוזר לפתוח את הדלת לסוגים אחרים של תוכן זורם, תוכן משחקים ושירותים מאזורים אחרים.

VPN מסייע גם בהגנה על פעילויותיך המקוונות מפני עיניהם המחטטות של אחרים על ידי הצפנת חיבור האינטרנט שלך, ומבטיח שאף אדם או גורם לא יוכלו לצפות בפעילויות שלך.

איזה VPN הוא הטוב ביותר להזרמת טלוויזיה בבריטניה בחו"ל?

יש כיום יותר שירותי VPN מאשר היו אי פעם, ורבים מהם מבצעים עבודה מספקת בפתיחת חסימת תוכן הזרמת בריטניה..

עם זאת, יש רק VPN אחד שעושה עבודה מצוינת מסביב לביטול החסימה של זרמי טלוויזיה בבריטניה, ובמקביל לספק הגנה מהשורה הראשונה לכל הפעילויות שלך הקשורות לאינטרנט..

ExpressVPN

לוגו ExpressVPN

ExpressVPN הוא האפשרות הטובה ביותר שלך לפתיחת גישה לתכניות טלוויזיה וסרטים מועדפים בבריטניה. לשירות ה- VPN יש שרתים הממוקמים בבריטניה, ומספקים גישה אמינה לתוכן בבריטניה.

ExpressVPN מספק מהירויות חיבור שיכולות להתמודד בקלות עם זרמי הווידיאו בחדות גבוהה שמציעים שירותי הזרמת טלוויזיה בבריטניה. הספק נמצא גם במיקום טוב לטפל בתוכן 4K ששירותי סטרימינג רבים יספקו בעתיד הקרוב.

אבטחה ופרטיות הם אף פעם לא נושא בעת השימוש ב- ExpressVPN, מכיוון שהוא משתמש בהצפנה בדרגה צבאית כדי להגן על החיבור שלך. הספק גם פועל לפי מדיניות ללא יומני, כך שלא יתאפשרו אף רישום של המסעות המקוונים שלך.

להלן פירוט של התכונות החשובות ביותר לסטרימינג של ExpressVPN. למידע נוסף, עיין בסקירה המלאה שלי על השירות.

1. מהירות חיבור

מהירות החיבור היא אחד הגורמים החשובים ביותר כאשר שוקלים ספק VPN, כמו באינטרנט, מהיר יותר תמיד טוב יותר. חשיבות רבה אף יותר כאשר שוקלים ספק להזרמת וידאו.

שירותי הסטרימינג הפופולריים ביותר מספקים תוכן באמצעות פורמט בחדות גבוהה של 1080p. רבים מהשירותים האלה כבר עושים או מתכננים להציע תוכן 4K HDR.

שני הפורמטים דורשים חיבורים מהירים ואמינים. אם מהירויות החיבור של ספק הן איטיות מדי, התוכן עשוי לארוך זמן רב עד שתתחיל להזרים, או שהתוכן לא יכול להזרים כראוי.

מהירויות החיבור של ExpressVPN מהירות - יותר מהר מספיק כדי להתמודד עם דרישות וידאו זורמות. ExpressVPN עושה עבודה מצוינת בהעברת זרמי וידיאו להפעלה חלקה.

2. תמיכה מרובת פלטפורמות

אם יש לך מכשיר מחובר, יש סיכוי טוב שתוכל לצפות בו בווידיאו זורם.

מרבית שירותי הסטרימינג זמינים במספר מכשירים, כולל מחשבים, מכשירים ניידים, תיבות סטרימינג, קונסולות משחק, טלוויזיות חכמות ועוד. זה הופך את התמיכה באפליקציות מקומיות לגורם חשוב שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​סיעת ספקי VPN.

ExpressVPN מספק אפליקציות לפלטפורמות המכשירים אנדרואיד, iOS, macOS, Windows, Linux, Amazon Fire ו- Chromebook. אם אתה מבצע את הזרמתך באמצעות דפדפן, תוספי דפדפן Chrome, Safari ו- Firefox זמינים להגנתך.

אם אתה עושה את השולחן שלך בטלוויזיה של Apple, Roku או קונסולת משחקים, אתה יכול לנצל את ה- ExpressVPN של שירות DNS של MediaStreamer, המציע גישה לזרמים זרים. (שימו לב כי MediaStreamer אינו מצפין את החיבור שלך כמו ששירות ה- VPN של הספק עושה.)

עד 3 מכשירים יכולים להתחבר לשרתי ExpressVPN בבת אחת תוך שימוש באותו כניסה. אם זה לא מתאים לצרכים שלך, אתה יכול לנצל את תאימות הנתב המצוינת של הספק.

3. תמיכת לקוחות

אם משהו יכול להשתבש, זה יקרה, כך שלמרות ש- ExpressVPN מספק שירות VPN אמין ביותר, יתכן שתגיע זמן שתזדקק לסיוע.

ExpressVPN מספק תמיכת לקוחות מהשורה הראשונה עם צ'אט תמיכה לחיות 24/7, מדריכי פתרון בעיות, ספריית תמיכה קלה לשימוש ומערכת כרטיסים לבעיות.

4. כיסוי שרת גלובלי

כיסוי שרתים גלובלי חשוב ביותר כשאתה שוקל VPN בגלל יכולותיו להפריע מחסומים. בנוסף למספר מיקומים בתוך בריטניה, ל- ExpressVPN יש גם שרתים הממוקמים במדינות אסטרטגיות ברחבי העולם.

ל- ExpressVPN יש מעל 3,000 שרתים ב 94 מדינות מסביב לעולם. יש בו שרתים המוצבים ב 6 ערים בבריטניה אפשרויות הבידור שלך פשוט הפכו אינסופיות.

5. תמחור

אתה תגלה כי ExpressVPN מתומחרת קצת יותר יקר משירותי VPN רבים אחרים. עם זאת, תמצא גם שאתה תקבל תמורה מצוינת עבור מה שתשלם.

ערבות להחזר כספי של 30 יום תספק זמן רב להפעיל את ExpressVPN במהלכו ולהחליט אם הספק הוא הנכון ביותר לצרכים שלך..

סיכום

רק בגלל שאתה מחוץ לבריטניה, זה לא אומר שאתה צריך לפספס את התוכניות האהובות עליך. ExpressVPN מספק את הדרך הטובה ביותר לפתוח גישה לתוכניות המועדפות עליך מהבית.

לוגו ExpressVPN

הספק עושה עבודה מצוינת בפתיחת חסימת הגישה לתוכן בבריטניה, תוך מתן מהירויות חיבור מהשורה הראשונה. זה גם מספק הגנות אבטחה ופרטיות מעולות.

למידע נוסף או לנסות ExpressVPN, בקר באתר ExpressVPN.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 49 = 56

map