ה- VPN הטוב ביותר עבור Minecraft 2020


Minecraft הוא משחק הווידאו של ארגז החול של מוג'אנג המאפשר לשחקנים לבנות דברים בעולם וירטואלי תלת מימדי, באמצעות סוגים שונים של בלוקים. שחקנים יכולים גם לחקור את העולם, לאסוף משאבים חדשים, ליצור חפצים, ואם הם רוצים בכך, להילחם בקרב.

למרבה הצער, אם אתה חובב Minecraft, אתה עשוי לגלות שעולם האהוב עליך חסום באזורים מסוימים. בין אם המצור הוא כזה שבסיסו גיאוגרפי או שהוקם על ידי בית הספר או המעסיק שלך, זה מתסכל כשאתה לא יכול לגשת לעולמות מסוימים של Minecraft או לשחק בזמנך הפנוי.

למרבה המזל, שחקני Minecraft יכולים להשתמש בכלי קל לשימוש, הנמנע מצמצום של Minecraft, פתיחת גישה למשחק האהוב עליכם, לא משנה היכן אתם נמצאים.

רשת וירטואלית פרטית (VPN) מצפינה את חיבור האינטרנט שלך, ומונעת מחסומי דרכים של צד שלישי לאתר את פעילות Minecraft שלך..

VPN יכול גם לגרום לזה להראות כאילו אתה נמצא באזור אחר בעולם, לפתוח גישה למינקראפט לא משנה היכן אתה נמצא.

בנוסף לפתיחת הגישה ל- Minecraft, VPN מגן גם על פרטיותך ומשפר את האבטחה שלך בזמן המקוון, ומאפשר לך לקנות, לנהל עסקים, לשלם חשבונות ועוד ללא חשש לגניבת הנתונים האישיים היקרים שלך..

VPNs הטובים ביותר עבור Minecraft

בדקתי מספר ספקי VPN והתוצאות הראו זאת חמש VPNs הבאים עבדו בצורה הטובה ביותר עבור שחקני Minecraft:

  1. ExpressVPN: מציע כיסוי שרתים עולמי מעולה ואבטחה ופרטיות מיטביים למשתמשים שלו. לא מוצאת שרתים של Minecraft ללא הבחנה. מספק חיבורים מהירים ועוד.
  2. NordVPN: שירות VPN מתומחר במחיר המספק חיבורים מהירים ומוצפנים, אשר אינם מוצאים על ידי Minecraft. כיסוי שרתים גלובלי מספק גישה ל- Minecraft באזורים אחרים.
  3. IPVanish: מציע חיבורים במהירות גבוהה המוגנים על ידי הצפנה בדרגה צבאית שאינם מתגלים על ידי Minecraft. הספק גם מציע אבטחה ופרטיות מהשורה הראשונה למשתמשים שלו.
  4. PrivateVPN: מספקת גישה אמינה של Minecraft, והחיבורים המהירים שלה מועילים להזרמת קבצים והורדת קבצים. מספר השרתים שלהם קטן, אך הם ממוקמים היטב.
  5. VyprVPN: תמיכה טובה באפליקציות ילידיות. בעלים ומפעילים את השרתים שלה. חיבורים מהירים בעלי יכולת Minecraft שאינם מוגבלים על ידי מכסי נתונים או על ידי מגבלות רוחב פס.

הערה: בעוד שתנאי השימוש של מוג'אנג עבור Minecraft לא מציינים באופן ספציפי כי השימוש ב- VPN אסור במהלך המשחק, היו דיווחים על משתמשים שנחסמים בעת השימוש ב- VPN כדי לגשת למשחק..

לכן, חשוב לבחור VPN שיכול לגלות את השרתים של Minecraft.

הערכתי ודירגתי את ה- VPNs המובילים ב- Minecraft לפי הקריטריונים הבאים:

 • כיסוי שרת גלובלי אופטימלי
 • מהירויות חיבור מהירות ללא כובעי נתונים
 • לא מוצאת שרתים של Minecraft ללא הבחנה
 • הגנות פרטיות מקיפות
 • הצפנת חיבור מהשורה הראשונה
 • תמיכה מרובת פלטפורמות טובה

להלן הרשימה שלי עם חמשת ה- VPN הטובות ביותר לשימוש עם Minecraft.

1. ExpressVPN

לוגו ExpressVPN

ExpressVPN היא הבחירה מספר 1 שלי ל- VPN כדי לשפר את חוויית Minecraft שלך. כיסוי השרת הגלובלי המקיף של הספק וחיבורים מהירים הופכים אותו לבחירה הטובה ביותר לשימוש עם Minecraft.

כיסוי השרתים העולמי של הספק (3,000+ שרתים ב 94 מדינות) הוא מהטובים בענף, וזה ללא ספק הטוב ביותר בסבב זה. לא רק שתהיה לך גישה מצוינת לכל שרת Minecraft, תהיה לך גישה גם לשירותים ותכנים חסומים אחרים, כולל שירותי סטרימינג וזירות משחק מקוונות אחרות..

שרתי ExpressVPN מספקים מהירויות חיבור המתאימות לצרכים של Minecraft, כמו גם פעילויות מקוונות אחרות, כמו הזרמת וידאו או הורדת קבצים. (לספק אין מגבלות נתונים או מגבלות רוחב פס כלשהן).

האבטחה המקוונת שלך מוגנת היטב בזכות ExpressVPN הצפנה ברמה הצבאית ו מתג כיבוי-חיבורים מוגנים.

אמצעי גילוי ה- VPN של Minecraft לא מזהים ExpressVPN, כך שלעולם לא תצטרך לדאוג שמינקראפט יבעט אותך מהשרתים שלהם מכיוון שאתה משתמש ב- VPN.

ExpressVPN אין תחרות בכל הנוגע להגנות על פרטיות, ואינו שומר על יומני העיסוק המקוון של המשתמשים שלהם ומציע אפשרות לתשלום ביטקוין..

Minecraft זמין בפלטפורמות שולחניות, ניידות ומשחקים פופולריות רבות, מה שהופך את התמיכה הרב פלטפורמת לחשובה. ExpressVPN כיסה, עם אפליקציות למכשירי Windows, Android, macOS, iOS, Linux, Amazon Fire TV, Kindle Fire ומכשירי Chromebook..

משתמשי Xbox ו- PlayStation יכולים להשתמש בתמיכה הנתב האופטימלית של ExpressVPN כדי להגן על הפעלות שלהם ב- Minecraft.

ExpressVPN עולה קצת בעמודת החיבורים בו זמנית, ומאפשר רק 3 בכניסה יחידה. עם זאת, באפשרותך לחבר התקנים מרובים באמצעות נתב תואם ExpressVPN.

מקצוענים

 • כיסוי שרת גלובלי אופטימלי
 • מספק מהירויות חיבור עם יכולת משחק
 • לא ניתן להבחין על ידי Minecraft
 • הגנה מעולה על פרטיות ואבטחה
 • תמיכת אפליקציות מרובות פלטפורמות מהשורה הראשונה

חסרונות

 • מאפשר רק 3 חיבורים בו זמנית

ה- VPN הטוב ביותר עבור MINECRAFT: ExpressVPN היא הבחירה מספר 1 שלי להגן על הפעלות המשחק שלך ב- Minecraft. הקשרים של הספק עונים בקלות לדרישות Minecraft ורוב הבילויים המקוונים האחרים. ניתן להשיג אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום.

2. NordVPN

לוגו NordVPN

NordVPN השיגה הפעם בקלות סיום במקום השני בזכות מהירויות החיבור מעל הממוצע, כיסוי שרתים עולמי טוב ויכולת להחליק מתחת לרדאר זיהוי ה- VPN של Minecraft.

לספק זה למעלה מ- 5,100 שרתים המוצבים ב -60 מדינות, המספקים גישה לשרתי Minecraft ברחבי העולם. הם גם פותחים גישה לתכני סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים ופעילויות משחק אחרות.

של NordVPN מהירויות חיבור יכולות Minecraft ולטפל בקלות בפעילויות אחרות, כולל שיתוף קבצים, הזרמת וידאו ומוזיקה, או כל סוג אחר של בידור מקוון שאתה נהנה ממנו.

חיבורים אלה מוגנים היטב הודות להצפנה של 256 סיביות והגנה על מתגי הרג אוטומטית המונעת את חשיפת הקשר שלך לעיניים סקרניות. אותם חיבורים מוצפנים עפים גם מתחת לרדאר של Minecraft, כך שלא תדאגו לגילוי השימוש שלך ב- VPN.

NordVPN ממוקם בפנמה ומאפשר להם לעקוב אחר מדיניות ללא יומני קפדנית, כלומר אין רשומות של התמונות המקוונות של המשתמשים שלהם. בנוסף, אפשרות תשלום ביטקוין פירושה שמידע התשלום שלך נשמר גם כן ושלם.

הספק מספק תמיכה מקיפה באפליקציות, עם אפליקציות לפלטפורמות ה- Windows, macOS, iOS, Android, Linux ו- Android.

השירות עובד גם טוב עם מספר רב של דגמים של נתבים, אם במקרה ההקצאה הנדיבה של NordVPN של 6 חיבורים בו זמנית על שם משתמש בודד לא מספיקה לך.

מקצוענים

 • קשרים מהירים
 • תומך בפלטפורמות מכשירים פופולריות
 • מחיר נמוך
 • 6 חיבורים בו זמנית

חסרונות

 • אין דרך לבחור עיר שרת ספציפית

מחיר נמוך: NordVPN הוא אופציה מצוינת עבור שחקן Minecraft שיעדיף לבזבז את כספם על Minecraft במקום VPN שלהם. כיסוי שרת גלובלי טוב ותמיכה מרובת פלטפורמות משפרים את חוויית Minecraft שלך. ניתן להשיג אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום.

3. IPVanish

IPVanish-לוגו

IPVanish היא בחירה טובה עבור נגן Minecraft שמעריך אבטחה מקוונת מעל לכל דבר אחר. הספק הבעלים ומפעיל את כל שרתי ה- VPN שלו, ומבטיח כי לאף גורם שלישי אין גישה למידע של לקוחותיהם או שהוא צריך להסתבך כשמתעוררים בעיות.

אותם שרתים בבעלות עצמית ממוקמים אסטרטגית בכ -60 מדינות ברחבי העולם, ומספקים הרבה אפשרויות חיבור. אפשרויות אלה כוללות את היכולת להתחמק מיכולות זיהוי ה- VPN של Minecraft בזכות תכונת ערפול שמסווה את תנועת ה- VPN שלך כתעבורת אינטרנט רגילה.

מהירויות החיבור של IPVanish אינן המהירות ביותר בהרכב זה, אך הן מספיק מהירות מספיק עבור Minecraft ולרוב הפעילויות המקוונות האחרות. חיבורים אלה מוגנים היטב באמצעות אפשרויות הצפנה והריגה של 256 סיביות.

הגנות הפרטיות של IPVanish מרשימות למדי, מכיוון שהספק לא מחזיק ביומנים מכל סוג הקשור לפעילויות המקוונות שלך. עם זאת, פרטיות התשלום יכולה להיות טובה יותר, מכיוון שאין אפשרות לתשלום פרטי, כמו ביטקוין.

בתור גיימר, סביר להניח שאתה לא מגביל את פעילות המשחקים המקוונים שלך למכשיר אחד. IPVanish כיסה באפליקציות מקוריות לפלטפורמות iOS, Android, Windows, macOS ו- Amazon Fire TV Stick.

תודה ל- IPVanish דמי חיבורים בו זמנית נדיבים של 10 בכניסה יחידה, אינך צריך להשאיר את המכשירים האחרים שלך ללא הגנה בזמן שאתה בונה את היצירה האחרונה שלך ב- Minecraft..

אתה יכול גם לנצל את תאימות הנתב המובילה שלהם כדי להגן על כל המכשירים שלך, כולל Xbox או Playstation שלך, דרך נקודת גישה יחידה..

מקצוענים

 • שרתי VPN בבעלות ומופעלת על ידי IPVanish
 • אפליקציות מקוריות לשימוש קל לפלטפורמות פופולריות
 • הגנת חיבור מהשורה הראשונה
 • 10 חיבורים בו זמנית

חסרונות

 • ערבות להחזר כספי מוגבלת לשבעה ימים
 • אין אפשרות לתשלום cryptocurrency

מגן על 10 נגני MINECRAFT פעם אחת: IPVanish יכול להגן על עד 10 מכשירים בבת אחת, ותמיכה באפליקציה שלהם מכסה את פלטפורמות המכשירים הפופולריות ביותר. הערבות הקצרת ההחזר הכספית למשך 7 ימים והיעדר אפשרות לתשלום ביטקוין מאכזבות, אך הספק מספק הגנה מקוונת מעולה.

4. PrivateVPN

לוגו של PrivateVPN

ייתכן ש- PrivateVPN אינו ידוע כמו ספקי VPN אחרים ברשימה זו, אך הוא מתפרסם במהירות בזכות אספקת חיבורים אמינים, מהירים ומוגנים היטב..

ספירת השרתים של PrivateVPN נמוכה מאוד, כאשר רק כ -150 שרתים פועלים. עם זאת, שרתים אלה פרוסים היטב על פני 60 מחוזות.

הספק מספק חיבורי VPN מוגנים היטב ומהירים, לספק הרבה מהירות לצרכים המקוונים שלך. זה אף פעם לא מציב מגבלות רוחב פס או כמוסות נתונים על חיבוריהם של הלקוחות שלהם.

האפליקציות של PrivateVPN מציעות תכונה VPN של התגנבות הגורמת לתעבורת ה- VPN שלך להראות כתעבורת אינטרנט רגילה, כמו גם תכונת מתג kill כדי להגן עליך במקרה שאתה מאבד חיבור לשרתים של PrivateVPN. שתי התכונות עוזרות לך להתעלם מהזכוכית לזיהוי VPN של Minecraft.

התמיכה באפליקציות הילידים משירות זה מוגבלת מעט בהשוואה ל- VPNs אחרים ברשימה זו, ותומכים רק בפלטפורמות macOS, iOS, Windows ו- Android. עם זאת, הספק תמיכה בנתבים מקיפה יכול לשמור על כל המכשירים האחרים שלך מוגנים.

האפליקציות הללו מספקות חיבורים מוצפנים בדרגה צבאית של 256 סיביות, ושומרים על פעילויותיך המקוונות היטב מפני עיניים חטטניות.

PrivateVPN מגן על פרטיותך בזמן שאתה מחובר לשרתים שלהם, ללא שמירת יומנים מכל סוג של פעילויות מקוונות שלך. הם מציעים גם אפשרות תשלום cryptocurrency כדי לשמור על מידע על התשלומים שלך סמוי.

PrivateVPN מציע 6 חיבורים בו זמנית באמצעות שם משתמש יחיד, כך שניתן יהיה לכסות היטב שחקני Minecraft בקבוצה שלך.

מקצוענים

 • הצפנת חיבור מהשורה הראשונה
 • מהירויות חיבור מהירות
 • עד 6 חיבורים במקביל

חסרונות

 • מספרי השרת עשויים לשפר
 • התמיכה הרב-פלטפורמת מצליחה להגיע בהשוואה למתחרים

מהירות חיבור נהדר: PrivateVPN מספק את המהירויות הגבוהות בסבב זה, מה שהופך אותו לבחירה הטובה ביותר עבור משתמשים שמאמינים שהמהירות היא המלך. אמנם ספירת השרתים של הספק נמוכה, אך היא עושה עבודה טובה להפצתם ברחבי העולם. ניתן להשיג אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום.

5. VyprVPN

לוגו vyprVPN

VyprVPN בדיוק הגיע למרכז זה, תפס את המקום החמישי והאחרון בזכות כיסוי השרתים הגלובלי הרחב, תמיכה חזקה באפליקציות מקומיות והגנות אבטחה מקוונות מוצקות..

ספק זה מחזיק ומפעיל את כל 700+ השרתים שלו שנמצאים ב 70 מדינות מסביב לעולם. על ידי בעלות ותפעול השרתים שלה, VyprVPN שומר על צדדים שלישיים מהמשוואה, ושומר על נתונים בטוחים יותר.

חיבורי VyprVPN לא מתגלים באמצעות מלכודות ה- VPN של Minecraft, מה שהופך את זה לדרך נהדרת להתחבר למשחק.

הספק לא שומר כל יומני התמונות המקוונות שלך בזמן שאתה מחובר לשרתים שלהם, כלומר אין רשומות של המסעות המוגנים שלך ב- VPN. עם זאת, פרטי התשלום שלך אינם פרטיים לחלוטין, מכיוון שאין אפשרות לתשלום cryptocurrency.

מהירויות החיבור של VyprVPN אינן המהירות ביותר באוסף זה של ספקי VPN. עם זאת, הם עומדים בקלות בדרישות המשחק המקוון, כולל דרישות של Minecraft. בנוסף, חיבורי VyprVPN מוגנים על ידי הצפנה בדרגה צבאית.

תמיכה באפליקציות אינדיבידואליות היא נקודה חזקה עבור VyprVPN, עם אפליקציות מקוריות הזמינות לפלטפורמות macOS, Windows, iOS, Amazon Fire TV, Android ו- Android TV.

אף על פי שהקצבת החיבורים בו זמנית מספקת רק 3 משתמשים, אלה הזקוקים לחיבורים רבים יותר יכולים לעשות שימוש בתאימות השירות עם נתבי DD-WRT, OpenWRT ו- ASUSWRT כדי לחבר משתמשים מרובים דרך נקודת גישה יחידה..

מקצוענים

 • מחזיק ומפעיל שרתים בלמעלה מ- 70 מדינות
 • טס מתחת לרדאר של Minecraft
 • אפליקציה מקורית ונתב חזקה

חסרונות

 • מוציא נתח גדול יותר מכפל החשבונות שלך בהשוואה ל- VPN רבים אחרים
 • אין אפשרות לתשלום אנונימי

שרתים בבעלות עצמית הוסיפו להגנה: VyprVPN מחזיקה ומפעילה את השרתים שלה, ומניחה שכבת הגנה נוספת בין הנתונים האישיים שלכם לצדדים שלישיים. החיבורים המוצפנים היטב של VyprVPN מתחמקים בקלות מתכניות גילוי ה- VPN של Minecraft. ניתן להשיג אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום.

כיצד להשתמש ב- VPN עם Minecraft

אם אתה מחפש דרך לשפר את חוויית Minecraft שלך, בצע את הפעולות הבאות:

 1. רכוש מנוי מספק VPN.
 2. התקן את אפליקציות ה- VPN בהתקנים התואמים Minecraft המועדפים עליך..
 3. היכנס ל- VPN ו- להתחבר לשרת.
 4. תנדנד את עולם Minecraft שלך.

האם Minecraft אוסרת VPNs?

כפי שציינתי קודם, למרות שמוג'אנג לא הצהיר רשמית שהם אוסרים על שימוש ב- VPN בעת הפעלת Minecraft, ייתכן שתגלה ששרת Minecraft חוסם את כתובת ה- IP בה משתמש השרת VPN המועדף עליך..

זה קורה מדי פעם. כיצד שרת Minecraft מזהה VPN אינו ידוע, אך התהליך עשוי להיות דומה לשיטות הגילוי של Netflix.

כאשר זה קורה, סגור את אפליקציית Minecraft, נתק משרת VPN הנוכחי שלך והתחבר מחדש לשרת אחר. התחל את המשחק שוב, ואתה אמור להיות טוב ללכת.

האם VPN בחינם הוא אפשרות טובה לשימוש עם Minecraft?

אם, בסיכוי הלא סביר שתצליחו למצוא VPN בחינם שמינקראפט לא מצליחה לאתר, סביר להניח שלא תהיו מרוצים מהחוויה.

המפתח של Minecraft Mojang הוא אגרסיבי למדי בכל הנוגע להחסות משתמשי VPN, ולרוב שירותי ה- VPN החינמיים פשוט אין להם את התכונות המתאימות כדי לאפשר להם להתעלם..

בנוסף, ספקי VPN רבים בחינם להצער את רוחב הפס של המשתמשים שלהם ולהניח כמוסות נתונים בחשבונות בחינם. אף אחד מאלו אינו מהווה יתרון כשמדובר בכל סוג של משחק מקוון (או סוגים אחרים של פעילות מקוונת, לצורך העניין).

אם אתה משתמש ב- VPN בחינם, אני מקווה שאתה מסתפק בסיפוק. שירותי VPN רבים בחינם יכניסו את המשתמש לתור, שם הם מחכים עד שהם מורשים להתחבר לאחד מהשרתים הבודדים הנבחרים. זה לא כיף כשאתה מחפש לספק את הגרסאות שלך ב- Minecraft.

ואחרון חביב, הרבה VPNs "בחינם" אינם באמת בחינם. אתה משלם עבורם עם המידע האישי שלך והפרטיות המקוונת שלך. (והאם לא שני הדברים שאתה משתמש ב- VPN כדי להגן?)

יש ספקי VPN בחינם שמור יומנים על הפעילויות המקוונות שלך ומכר אותן למפרסמים וצדדים שלישיים מעוניינים אחרים. לחלופין, הם יזריקו לעוגיות המעקב שלך עוגיות ומודעות.

אם אתה רוצה לשמור על נסיעות מקוונות כמוסות באמת, אל תשתמש ב- VPN בחינם. השתמש תמיד בספק VPN עם רשומה עקבית של הגנה באמת על המידע על המשתמשים שלהם.

כיצד אוכל לעקוף איסור חשבון Minecraft?

אפשר להיאסר מ- Minecraft. כמה קל לעקוף את האיסור הזה ולחזור לבניין תלוי מדוע נאסר עליך מלכתחילה.

מוג'אנג בדרך כלל לא אוסר על שחקן מעולם המיינקראפט לצמיתות אלא אם כן הם עשו משהו לא חוקי, כמו לקנות את המשחק עם מספר כרטיס אשראי גנוב.

בדרך כלל, איסור Minecraft מורכב מאיסור על כתובת ה- IP שלך לגישה למשחק או איסור ממך משרת ספציפי, מה שבדרך כלל מוכיח שהוא זמני..

במקרה של איסור IP, פשוט השתמש ב- VPN שלך כדי לקבל כתובת IP שונה, ועליך לחזור למשחק.

איסורי שרת יכולים להיות קשים יותר. פעמים רבות, איסורי שרתים כוללים איסור על חשבון Minecraft ספציפי. במקרה זה, סביר להניח שתצטרך לעשות זאת שנה את ה- IP שלך עם VPN ואז קבל חשבון נוסף.

בכל מקרה, קח בחשבון שאתה צריך תמיד לכבד את חבריך לשחקנים, לשחק הוגן ולא לרמות. מעט נימוס מקוון עובר דרך ארוכה.

סיכום

Minecraft הוא אחד המשחקים הפופולריים ביותר שאי פעם הגיע לאינטרנט. על ידי שימוש ב- VPN, לא תוגבל עוד לפעולת Minecraft הזמינה באזור שלך, אלא תקבל גישה לשרתים במיקומים שונים ברחבי העולם..

VPN כמו ExpressVPN - עם כיסוי שרתים עולמי מעולה, חיבורים מהירים, והגנות פרטיות ואבטחה מהשורה הראשונה - הוא דרך מעולה לגשת לשרתי Minecraft ברחבי העולם, תוך הגנה על פעילויות מקוונות אחרות שלך..

לוגו ExpressVPN

למידע נוסף או לרכישת מנוי, בקר באתר ExpressVPN.

"Minecraft Village" מאת DasMonster ברישיון Pixabay

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 4

map