چگونه اکنون تلویزیون خارج از کشور را با VPN تماشا کنیم


اگر در حال حاضر مشترک مشترک تلویزیون هستید یا به دنبال ثبت نام در سرویس جریان مستقر در ایالات متحده هستید ، ممکن است از شما سؤال شود که آیا می توانید در هنگام مسافرت به خارج از کشور یا تماشای تعطیلات خارج از کشور را تماشا کنید..

متأسفانه ، سرویس NOW TV با محدودیت جغرافیایی محدود به کاربران در انگلستان است. با این وجود ، یک راه حل وجود دارد که به شما امکان می دهد اکنون تلویزیون را در خارج از کشور در اسپانیا ، ایالات متحده ، استرالیا ، کانادا یا هر جای دیگر تماشا کنید.

مشترکان تلویزیون NOW با ثبت نام در یک سرویس VPN ، می توانند نمایش های مورد نظر خود را از تقریباً در هر کشور خارج از کشور مشاهده کنند. VPN به شما کمک می کند تا از بلوک های محتوا دور شوید در دستگاههایی قرار دارد که از قسمت محدود جهان می خواهند به این سرویس دسترسی پیدا کنند.

فقط یکی از کارهایی که VPN می تواند انجام دهد تغییر آدرس IP خود است بنابراین به نظر می رسد که اگر در آلمان ، فرانسه ، آرژانتین ، نیوزیلند یا باهاما باشید در ایالات متحده هستید..

برای کمک به شما در حال حاضر تماشای تلویزیون در خارج از کشور در ایالات متحده ، اسپانیا ، استرالیا ، کانادا یا هرجای دیگر ، من بهترین راه حل های VPN را برای پخش آنلاین تلویزیون در خارج از کشور راهنمایی می کنم. تمام VPN هایی که در زیر توصیه می کنم قادر به رفع انسداد محدودیت های TOW TV در سال 2019 هستند.

چگونه اکنون تلویزیون خارج از کشور را با VPN تماشا کنیم

در اینجا چند مرحله ساده برای رعایت دسترسی به تلویزیون فعلی با VPN در حالی که شما در خارج از کشور استفاده می کنید ، دنبال می شوید.

 1. VPN انتخابی خود را بارگیری و نصب کنید. من ExpressVPN را توصیه می کنم.
 2. برنامه VPN را که در مرحله 1 نصب کرده اید باز کنید و به یک سرور مستقر در انگلستان متصل شوید.
 3. با پاک کردن کوکی ها و حافظه نهان مرورگر خود بررسی کنید که هیچ گونه اطلاعات شخصی از جلسات مرور قبلی (که می تواند دسترسی به NOW TV را مسدود کند) در مرورگر شما باقی نماند.
 4. اکنون تلویزیون را از طریق برنامه یا در مرورگر آنلاین در دستگاه انتخابی خود راه اندازی کنید. اکنون از هرجایی به نمایش های مورد علاقه خود دسترسی دارید!

حال بهتر است برای این کار خاص به بهترین VPN ها نگاه کنیم.

بهترین VPN برای تلویزیون فعلی چیست؟?

در این مقاله به تفصیل توضیح داده می شود که چرا من بهترین VPN های موجود در این لیست را برای تماشای تلویزیون در حال حاضر انتخاب کرده ام. به منظور خلاصه کردن سریع, در اینجا بهترین توصیه های VPN من برای تماشای تلویزیون در حال حاضر در خارج از کشور است.

 1. ExpressVPN: انتخاب برتر من برای تماشای تلویزیون در حال حاضر. ExpressVPN یک ارائه دهنده تأسیس با توانایی های عالی در زمینه جریان سازی است. همچنین می توانید اکنون تلویزیون را در خارج از کشور و بسیاری از کانالهای محبوب دیگر نیز باز کنید. 30 روز ضمانت برگشت پول ارائه می دهد.
 2. NordVPN: با انتخاب گسترده ای از سرورها ، این ارائه دهنده VPN می تواند دسترسی به NOW TV و بسیاری از وب سایتهای مسدود شده دیگر را در سراسر جهان فراهم کند. NordVPN همچنین برنامه های مشترک امنیتی و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد.
 3. PrivateVPN: ارائه دهنده VPN رو به رشدی که می تواند اکنون تلویزیون را باز کند. ویژگی های امنیتی خوبی را ارائه می دهد.
 4. SaferVPN: یک VPN با کاربرد آسان که انسداد تلویزیون را از بین می برد و تمام ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی موردنیاز شما را ارائه می دهد. 30 روز ضمانت برگشت پول و محاکمه رایگان در دسترس است.
 5. StrongVPN: این ارائه دهنده می تواند اکنون تلویزیون را از خارج از کشور پخش کند و اتصالات سریع را ارائه دهد. StrongVPN می تواند سایر محدودیت ها و سانسور را کنار بگذارد. 30 روز ضمانت برگشت پول ارائه می دهد.

در حالی که امروز بسیاری از ارائه دهندگان VPN در بازار وجود دارند ، فقط تعداد معدودی از VPN های خوب وجود دارند که می توانند بدون دردسر از بین بردن TOW TV ، ارائه سرعتهای مناسب و ارائه ویژگیهای امنیتی قوی.

برای کمک به شما در یافتن بهترین VPN برای نیازهای خود ، من لیستی از بهترین VPN ها را برای پخش آنلاین تلویزیون جمع آوری کرده ام. این لیست با معیارهای زیر در نظر گرفته شده است:

 • می توانید اکنون تلویزیون را از خارج از کشور مسدود کنید
 • دارای چندین سرور مبتنی بر ایالات متحده است
 • سرعت سریع و پایداری را برای پخش تلویزیون فراهم کنید
 • حریم خصوصی و هویت خود را بصورت آنلاین ایمن نگه می دارد
 • رمزگذاری شدیدی را برای جلوگیری از هک شدن و جاسوسی اشخاص ثالث ارائه می دهد

در اینجا 5 VPN برتر وجود دارد که من خوشحالم که آنها را برای پخش آنلاین تلویزیون در سال 2019 توصیه می کنم.

1. ExpressVPN

آرم ExpressVPN

ExpressVPN ، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان VPN در بازار ، هنگامی که به شبکه سرور خود می آید ، گزینه ای عالی ارائه می دهد.

ارائه دهنده تمام شد 3000 سرور واقع در سراسر جهان ، در 160 مکان در بیش از 90 کشور جهان قرار گرفته است. 7 مزرعه سرور واقع در ایالات متحده وجود دارد که می توانند اجازه دسترسی به تلویزیون فعلی را بدهند.

ExpressVPN نه‌تنها از انسداد تلویزیون فعلی ، بلکه به شما کمک می کند تا خدمات HD را از ارائه دهندگان دیگر که ممکن است در مکان شما محدود شوند ، از جمله iPlayer BBC و Netflix به شما منتقل کند..

وجود دارد پهنای باند نامحدود در صورت ارائه ، بنابراین کاربران می توانند از همه فیلم های مورد علاقه خود بدون هیچ گونه بافر یا انتظار در اطراف لذت ببرند.

وقتی صحبت از امنیت و حفظ حریم خصوصی می شود ، ExpressVPN برخی از بهترین ویژگی های موجود را ارائه می دهد و این شامل بهترین استانداردهای رمزگذاری ممکن است. سرورهای ExpressVPN از کد رمزگذاری 256 بیتی ، که از نظر درجه نظامی است ، استفاده می کنند و داده های شما را از چشم کنجکاو دور نگه می دارند.

کاربران همچنین می توانند در مقابل هکرها و سارقان ایمن بمانند زیرا همه داده ها رمزگذاری شده و توسط مجرمان سایبری قابل رمزگذاری نیستند. حتی ISP شما نمی تواند ببیند به کدام وب سایتهایی دسترسی دارید - در عوض ، آنها فقط داده های رمزگذاری شده را مشاهده می کنند ، بنابراین نمی توانند به اطلاعات خصوصی شما دسترسی داشته باشند.

ExpressVPN نیز ارائه می دهد خط مشی بدون گزارش, این بدان معنی است که هیچ وقت جزئیات شما را با هیچ کس ضبط یا به اشتراک نمی گذارد.

خبرهای خوبی برای کاربرانی که امنیت یک VPN را در تمام دستگاههای خود می خواهند وجود دارد: ExpressVPN برنامه هایی را ارائه می دهد که یکپارچه در تمام سیستم عامل های اصلی کار می کنند ، از رایانه های رومیزی ، تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی گرفته تا برخی از روترهای Wi-Fi. برنامه های کاربردی آسان برای iOS ، Android ، Mac و Windows وجود دارد.

طرفداران

 • شبکه سرور بزرگ ، از جمله 7 سرور U.K.
 • سرورهای ایالات متحده که قادر به رفع انسداد تلویزیون اکنون از خارج هستند
 • سرعت سریع برای پخش محتوای HD بدون بافر
 • هیچ پرونده ای وجود ندارد ، بنابراین اطلاعات کاربر ایمن و خصوصی نگه داشته می شود
 • پشتیبانی از همه سیستم عامل های اصلی و همچنین برنامه های Windows، Mac، iOS و Android

منفی

 • کمی گران تر از سایر خدمات VPN

بهترین VPN برای تلویزیون در حال حاضر: ExpressVPN انتخاب شماره 1 من برای پخش آنلاین تلویزیون از خارج از کشور است. این ارائه دهنده 7 سرور را در ایالات متحده قادر به ارائه محتوای HD ارائه می دهد ، و کاربران با ویژگی های عالی امنیتی و امنیتی محافظت می شوند. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است ، بنابراین می توانید بدون خطر آن را امتحان کنید.

2. NordVPN

آرم NordVPN

NordVPN یکی از بزرگترین شبکه های سرور را با برنامه های اشتراک بسیار رقابتی ترکیب می کند.

گزینه های اتصال زیادی برای کاربران با بیش از 5200 سرور در 60 کشور وجود دارد. فقط در انگلستان ، 670+ سرور برای انتخاب وجود دارد, و NordVPN یک کار عالی برای پخش آنلاین تلویزیون در خارج از U.K انجام می دهد.

با چنین شبکه سرور چشمگیر ، NordVPN قادر به انسداد جریان فعلی تلویزیون و سایر سرویس های پخش جغرافیایی محدود مانند Netflix است..

هنگامی که نوبت به تماشای فیلم های تلویزیونی ، ورزشی یا نمایش های مورد علاقه خود در حال حاضر در خارج از کشور می رسد ، NordVPN می تواند به شما کمک کند بدون ارائه محدودیت از آنها لذت ببرید جریان نامحدود و سرعتهای سریع.

گذشته از پخش NOW TV ، NordVPN همچنین با ارائه امکاناتی که باعث امنیت آنلاین شما می شود می توانید تجربه آنلاین بهتری را به شما ارائه دهیم. رمزگذاری درجه نظامی 256 بیتی وجود دارد ، که غیر ممکن است کسی اطلاعات شخصی شما را وارد کند.

با سایر ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی ، از جمله یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم ، سوئیچ کشتن اینترنت و محافظت در برابر نشت DNS ، از هکرها همیشه در امان هستید.

احساس امنیت در همه دستگاه های شما مهم است و NordVPN دارای برنامه های کاربر پسند برای همه سیستم عامل های اصلی است. مشترکین می توانند حداکثر 6 دستگاه را با یک حساب NordVPN منفرد پوشش دهند ، و برنامه هایی برای Windows ، Mac ، Android و iOS و همچنین برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox در دسترس هستند..

طرفداران

 • بیش از 670 سرور مبتنی بر ایالات متحده
 • می توانید اکنون تلویزیون را از اسپانیا ، ایالات متحده ، استرالیا و هر جای دیگر رفع انسداد کنید
 • خط مشی بدون ثبت اطلاعات از حریم خصوصی محافظت می کند
 • برنامه های اشتراک مناسب برای بودجه
 • می توانید اکنون تلویزیون را به صورت HD پخش کنید

منفی

 • قابلیت استفاده از برنامه های دسک تاپ گاهی اوقات می تواند ناپایدار باشد

BEST BUDGET VPN: NordVPN می توانید جریان فعلی تلویزیون را از خارج از ایالات متحده خارج کنید و آن را تعدادی از ویژگی های اضافی که از شما آنلاین محافظت می کند ، فراهم می کند. این VPN برای حفظ حریم خصوصی مناسب است و سرعتهای بالایی را ارائه می دهد. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

3. PrivateVPN

آرم خصوصی VVN

PrivateVPN یکی از سریعترین خدمات VPN در حال رشد است ، و من خوشحالم که آن را برای تماشای محتوای تلویزیون در حال حاضر در خارج از کشور توصیه می کنم..

این VPN ارائه می دهد برخی از سریعترین سرعتهای موجود در VPN, حتی اگر شبکه سرور ارائه شده از PrivateVPN به طور قابل توجهی کوچکتر از سایر ارائه دهندگان این لیست است.

در حال حاضر ارائه دهنده دارای بیش از 150 سرور در 60 کشور در سراسر جهان است ، و این شامل 6 سرور در انگلستان است که برای رفع انسداد جریان های تلویزیون اکنون مناسب هستند..

PrivateVPN با داشتن یک شبکه سرور با سرعت بالا و پهنای باند نامحدود ، می تواند پخش بسیار خوبی از فیلم های تلویزیونی NOW ، ورزش و نمایش های تلویزیونی بدون تأخیر ، بافر یا قطع آن را حتی در HD انجام دهد..

برای کاربرانی که به دنبال پخش محتوای دیگر آنلاین هستند ، PrivateVPN همچنین می تواند Netflix و BBC iPlayer را از حالت انسداد خارج کند.

PrivateVPN برای محافظت از داده ها و ارتباطات آنلاین از هکرها و سارقان ، و همه سرورهای این شبکه VPN رمزگذاری قوی را ارائه می دهد. کد رمزگذاری AES با درجه 256 بیتی درجه نظامی. همچنین یک خط مشی ثبت اطلاعات صفر ، حفاظت از نشت IP و ویژگی سوئیچ کشتن اینترنت نیز وجود دارد.

برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS و Android در دسترس است.

طرفداران

 • اکنون می توانید تلویزیون را از حالت انسداد خارج کنید
 • سرعت جریان فوق العاده سریع
 • خط مشی بدون گزارش

منفی

 • تعداد کمی از سرورها در مقایسه با سایر ارائه دهندگان VPN

سرعتهای بزرگ: PrivateVPN برخی از سریعترین سرعتها را در اطراف خود ارائه می دهد و برای پخش آنلاین تلویزیون با کیفیت عالی عالی است. تعدادی از ویژگی های خوب حفظ حریم خصوصی و 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد.

4. SaferVPN

آرم SaferVPN

SaferVPN یک VPN ساده و آسان برای استفاده با رابط تمیز ارائه می دهد.

شبکه سرور سریع و پایدار آن از بیش از 700 سرور در 34 کشور مختلف تشکیل شده است. برخی از سرورها مخصوصاً برای پخش محتوای در سرعت های بالا تنظیم شده اند و ارائه خدمات پایدار به سرویس های ویدیویی آنلاین.

2 سرور در انگلستان وجود دارد که یکی از آنها بخصوص برای پخش محتوای ویدیوی آنلاین تنظیم شده است. برای اهداف جابجایی ، خوب است بدانید که هیچ پهنای باند یا کلاه بارگیری وجود ندارد ، بنابراین کاربران می توانند از دسترسی نامحدود به محتوای فعلی تلویزیون به صورت آنلاین لذت ببرند.

این سرویس به شما امکان می دهد تا کاربران کاملاً ناشناس در اینترنت شوند. بدون اطلاعات شخصی جمع آوری ، وارد شده یا ذخیره شده است, همه فعالیتهای مرور کاربر و آدرسهای IP خصوصی نگه داشته می شوند.

امنیت بهترین گزینه در دسترس و از طریق کد رمزگذاری 256 بیتی است که اطلاعات خصوصی را از هکرها ، جاسوسی های آنلاین و حتی دولت در امان نگه می دارد. همچنین یک سوییچ کشتن VPN برای محافظت از ترافیک شما همیشه وجود دارد.

برنامه های گسترده ای در دسترس است و این شامل سیستم عامل های اصلی Windows ، Mac ، Android و iOS است. روترها می توانند بصورت دستی برای کار با VPN تنظیم شوند ، همچنین افزونه های مرورگر برای Chrome و Firefox نیز وجود دارد.

طرفداران

 • اکنون تلویزیون خارج از U.K پخش می شود.
 • رابط کاربری ساده و کاربردی
 • سرعت پخش خوب

منفی

 • تعداد کمی از سرورها
 • فقط 36 کشور را در بر می گیرد که از سایر ارائه دهندگان VPN کمتر است

GREAT WITH TOW TV: SaferVPN گزینه مناسبی برای پخش آنلاین تلویزیون در خارج از ایالات متحده است و قادر به سرعت سریع با پهنای باند نامحدود و بدون کلاه اطلاعات است. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

5. StrongVPN

StrongVPN-آرم

StrongVPN یک کار خوب برای کمک به کاربران برای دور زدن محدودیت ها و سانسور از بسیاری از مناطق مختلف در سراسر جهان است.

این ارائه دهنده شبکه سرور 650+ در حال رشد را در بیش از 20 کشور جهان ارائه می دهد ، و این شامل می شود بیش از 80 سرور واقع در U.K.

با تشکر از تعداد خوب سرورهای مستقر در ایالات متحده ، StrongVPN گزینه خوبی برای پخش آنلاین تلویزیون در خارج از ایالات متحده در اسپانیا ، استرالیا ، ایالات متحده ، کانادا یا هر جای دیگر است..

کاربران به دلیل ارتباطات رمزگذاری شده رعد و برق سریع و بدون محدودیت سرعت در ترافیک ، از یک جریان خوب با StrongVPN لذت خواهند برد..

حریم خصوصی کاربر همچنین جنبه مهمی در استفاده از VPN است و StrongVPN یک خط مشروب صفر را ارائه می دهد: هیچ داده ای ضبط نشده است یا نمی توان آن را با هر کس دیگری به اشتراک گذاشت..

کاربران StrongVPN سخاوتمندانه می گیرند 12 اتصال همزمان از چندین دستگاه استفاده می شود ، به این معنی که هر بار که به اینترنت وصل می شود ، می توان یک خانواده کامل را تحت پوشش قرار داد.

برنامه ها برای Mac ، Windows ، iOS و Android در دسترس هستند ، در حالی که روترهای خاصی و دستگاه های Linux نیز می توانند تحت پوشش قرار گیرند ، اما این نیاز به پیکربندی دستی دارد.

طرفداران

 • قادر به رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی در حال حاضر تلویزیون هستید
 • حداکثر 12 ارتباط همزمان

منفی

 • شبکه تعداد محدودی از کشورها را در بر می گیرد
 • تعداد کمی از سرورها در مقایسه با سایر ارائه دهندگان VPN

به 12 پیوند: StrongVPN به کاربران این امکان را می دهد تا 12 دستگاه را با یک اشتراک پوشش دهند. این سرویس دهنده ها در ایالات متحده وجود دارد که دسترسی به NOW TV را امکان پذیر می سازد ، اگرچه به بسیاری از کشورها مانند سایر ارائه دهندگان VPN دسترسی ندارد. با 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک آن را امتحان کنید.

آیا می توانم برای دسترسی به تلویزیون کنونی از VPN رایگان استفاده کنم?

تعداد زیادی VPN رایگان در دسترس است ، اما من هرگز نتوانسته ام این مورد را پیدا کنم که به اندازه کافی قابل اعتماد و مطمئن باشد تا خطرات را ارزشمند کند.

VPN های رایگان دارای تعدادی از موارد جانبی هستند که بدان معنی است که آنها می توانند هزینه بیشتری را از آنچه انتظار دارید بپردازند.

اولین نکته ای که باید به آن اشاره کنیم اینست که VPN های رایگان شبکه های سرور خوبی ندارند ، بنابراین شما وقتی محدود می شوید که می توانید به کجا وصل شوید و چه محتوایی را می توانید قفل کنید محدود خواهید شد..

همچنین صحیح است که از سرورهای VPN رایگان استفاده می کنند درپوش های پهنای باند و پرتاب برای محدود کردن میزان استفاده یک کاربر واحد از آنها. این برای پخش فیلم ها ، ورزش ها یا تلویزیون با کیفیت بالا ایده آل نیست.

شما همچنین به روش استانداردهای رمزنگاری ، حفظ حریم خصوصی یا محافظت در برابر تهدیدات آنلاین خیلی اهمیت نمی دهید. در حقیقت ، یکی از راه های VPN رایگان برای کسب درآمد است فروش داده های کاربران خود به تبلیغ کنندگان.

به نظر خود من و اکثر مشاوران امنیت سایبری ، همیشه ارزش پرداخت هزینه اشتراک نسبتاً پایین برای یک VPN برتر را دارد.

چگونه می توانم اکنون با یک VPN به تلویزیون دسترسی داشته باشم?

NOW TV یک سرویس پخش مستقر در ایالات متحده است که توسط شبکه Sky Sky اداره می شود.

این سرویس بسته های اشتراکی متنوعی را که بر اساس نوع برنامه تقسیم شده اند ، ارائه می دهد ، با فیلم ، ورزش ، سرگرمی ، کودکان و نوجوانان و تلویزیون واقعیت hayu.

برای ثبت نام ، باید گذرهای مورد نظر خود را انتخاب کرده و هزینه ماهانه آن را بپردازید. اکنون تلویزیون همه کارتهای اعتباری و بدهی اصلی (به استثنای American Express و Maestro) را می پذیرد. همچنین یک آزمایش 7 روزه رایگان برای کاربران جدید در دسترس است.

اگر سعی دارید از خارج از ایالات متحده به سرویس متصل شوید ، به شما گفته می شود که اکنون تلویزیون در منطقه شما در دسترس نیست. برای پی بردن به این موضوع, شما باید با یک سرور VPN مستقر در ایالات متحده متصل شوید.

چه کار دیگری می توانم با VPN انجام دهم?

در این مقاله ، من به شما نشان داده ام كه ​​چگونه از VPN برای دسترسی به تلویزیون NOW از خارج از كشور استفاده كنید ، اما تعدادی كار مفید دیگر كه VPN می تواند برای شما انجام دهد وجود دارد..

یک VPN با اطمینان می تواند وب سایت های سانسور شده دیگر و سرویس های جریان مانند Netflix ، Hulu و BBC iPlayer را مسدود کند. VPN همچنین می تواند به شما امکان دسترسی ایمن به Wi-Fi عمومی و دسترسی به فایلها و محتویات ایمن را بدهد.

نتیجه

اگر به دنبال تماشای تمام محتوای عالی ارائه شده از تلویزیون NOW در حالی که در خارج از کشور هستید ، ممکن است به برخی بلوکها وارد شده باشید و معتقد باشید دریافت خدمات در خارج از کشور غیرممکن است.

با این حال ، همانطور که در این مقاله بحث کردم ، با انجام چند قدم ساده و ثبت نام در ExpressVPN ، هر کسی می تواند فیلم های تلویزیونی ، ورزشی و سرگرمی مورد علاقه خود را در حال حاضر در خارج از کشور تماشا کند..

"اکنون تلویزیون" توسط Jaggery تحت مجوز CC BY 2.0 مجاز است

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 1

map