بهترین VPN برای پخش در 2020 چیست؟


یکی از محبوب ترین فعالیت های آنلاین امروز ، جریان است. چه این فیلم ، موسیقی ، پادکست یا بازی باشد ، بیشتر افراد تقریباً هر روز چیزی را پخش می کنند.

نتفلیکس در ابتدای سال 2018 نزدیک به 118 میلیون مشترک اشتراکی در سرتاسر جهان داشت. هولو بیش از 28 میلیون مشترک در ایالات متحده دارد. (Hulu فقط در ایالات متحده و ژاپن موجود است.) صنعت پخش موسیقی توسط Spotify (43 میلیون مشترک) و Apple Music (21 میلیون مشترک) هدایت می شود..

حالا بخاطر خبر بد / قسمت خبر خوب نمایش ما.

خبر بد: بیشتر محتوای پخش در مناطق خاصی از جهان محدود است. بنابراین ، آنچه شما می توانید Netflix را در ایالات متحده مشاهده کنید لزوما برای مشاهده در کشورهای دیگر وجود ندارد. بعلاوه ، در بعضی از کشورها که محدودکننده محدود هستند (مانند چین) ، سرویس های جریان می توانند کاملاً مسدود شوند.

خبر خوب: راهی وجود دارد که بتوانید آن موانع جغرافیایی را بشکنید و به هر کجا که می خواهید ، مشاهده یا گوش دهید.

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) بهترین راه برای دسترسی به محتوای جریان مسدود شده را فراهم می کند با تشکر از آدرس IP- "Spoofing" توانایی های آن. یک VPN می تواند با اختصاص یک آدرس IP موقت و متصل به دستگاه متصل شده ، موقعیت مکانی کاربر را "فریب دهد". این امکان را برای کاربر فراهم می کند تا فقط به مکان "spoofed" در دسترس باشد.

یک VPN همچنین رمزگذاری را برای اتصال به اینترنت شما فراهم می کند ، از مضراب های مزاحم مانند ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) ، دولت یا هکرها از پیگیری سفرهای آنلاین شما جلوگیری می کند..

در اینجا 5 بهترین VPN برای پخش به محتوای قلب شما آورده شده است.

بهترین VPN ها برای پخش جریان

من تمام ارائه دهندگان VPN مورد علاقه خود را از طریق یک باتری تست گسترده اجرا کردم. نتایج به اثبات رسیده است این 5 VPN تجربه مطلوب جریان را ارائه می دهند. خلاصه اینجا:

  1. ExpressVPN: این ارائه دهنده ثابت کرده است که در بین بهترین موارد در انسداد محتوای جغرافیایی محدود در سطح جهان ، بهترین گزینه را دارد. سرعت اتصال سریع آن بهترین در این لیست است و به راحتی می توانید محتوای HD و 4K را مدیریت کنید. محافظت از امنیت و حریم خصوصی بهینه را ارائه می دهد.
  2. NordVPN: ارائه دهنده دیگری با قدرت رفع انسداد محتوا ، اتصالات سریع و محافظت از حریم خصوصی و امنیتی عالی. وقتی از این ارائه دهنده استفاده می کنید ، جریان های HD مشکلی ایجاد نمی کنند.
  3. CyberGhost: قیمت پایین این ارائه دهنده خمیر زیادی را برای اشتراک در ارائه دهندگان جریان دلخواه شما فراهم می کند و اتصالات قابل اعتماد و سریع آنها یک تجربه لذت بخش از جریان را تضمین می کند.
  4. IPVanish: عملکرد عالی عالی فقط شروع این ارائه دهنده است. این سرویس همچنین با شبکه سرور شخصی و با عملکرد خود لایه ای از امنیت اضافی را فراهم می کند.
  5. PrivateVPN: این ارائه دهنده ممکن است در صحنه جدید جدید باشد ، اما به سرعت توانست شهرت خود را برای ارائه قدرت رفع انسداد قابل اعتماد بدست آورد. در حالی که تعداد سرورهای آن بسیار پایین تر از میانگین صنعت است, ارائه دهنده کار بهینه در به دست آوردن بهترین استفاده از آنچه در دسترس است انجام می دهد.

همه ارائه دهندگان این لیست به راحتی الزامات سرعت اتصال Netflix برای پخش HD را برآورده می کنند ، و 4 از 5 مورد مورد نیاز سرعت اتصال Netflix 4K (UHD) را برآورده می کنند.

من VPN های برتر جریان را با استفاده از معیارهای زیر ارزیابی و رتبه بندی کردم:

 • امکان رفع انسداد محتوای جریان جغرافیایی مسدود شده است
 • پوشش سرور جهانی
 • سرعت بارگیری سریع (HD و 4K HDR)
 • قدرت حفظ حریم خصوصی و محافظت از امنیت
 • پشتیبانی از چند پلتفرم
 • پشتیبانی مشتری

در اینجا لیست من از 5 VPN برتر برای تقویت و محافظت از جلسات جریان شما وجود دارد.

1. ExpressVPN

آرم ExpressVPN

ExpressVPN قهرمان جریان است. سرعت اتصال محافظت شده ارائه دهنده سریعترین در این لیست است و پوشش جامع سرور جهانی آنها دسترسی به محتوای جغرافیایی مسدود شده در سراسر جهان را ارائه می دهد.

بیش از 3000 سرور در 94 کشور در سراسر جهان به معنی ExpressVPN دسترسی به Netflix در مکانهای مختلف در سراسر جهان ، و همچنین iPlayer بی بی سی و جریانهای آمریکایی Hulu و Amazon Prime است..

سرعت اتصال ExpressVPN می تواند به راحتی جریان های 4K را که بسیاری از ارائه دهندگان جریان ارائه می دهند ، تحمل کنند ، و هیچ گونه محدودیت درپوش داده یا محدودیت پهنای باند وجود ندارد.

آن اتصالات فوق سریع توسط رمزگذاری درجه نظامی محافظت می شوند. حفظ حریم خصوصی نیز هیچگاه مورد نگرانی نیست ، زیرا ExpressVPN به یک خط مشی بدون ورود به سیستم می پردازد و گزینه پرداخت بیت کوین را ارائه می دهد.

ExpressVPN برنامه هایی را برای سیستم عامل های Windows ، iOS ، macOS ، Android ، Linux و Amazon Fire TV ارائه می دهد. برنامه های افزودنی برای سیستم عامل های مرورگر Chrome و Firefox نیز موجود هستند.

ارائه دهنده سرویس DNS MediaStreamer دسترسی به محتوای مسدود شده در اپل تی وی ، ایکس باکس وان ، پلی استیشن 4 ، سامسونگ هوشمند تلویزیون و سایر سیستم عاملهای پخش جریان بالا و سیستم عاملهای بازی را باز می کند. (توجه: این سرویس اتصال شما را رمزگذاری نمی کند.)

اگر هیچ یک از گزینه های محافظت دیگر ExpressVPN برای دستگاه شما کار نمی کند ، می توانید از پشتیبانی گسترده روتر ارائه دهنده برای محافظت از همه دستگاه های متصل خود استفاده کنید. همچنین به شما کمک می کند تا 5 کمک هزینه اتصال همزمان سرویس دریافت کنید. روترهای از پیش تنظیم شده در دسترس هستند.

پشتیبانی مشتری به لطف a پوشش داده شده است گپ پشتیبانی 24/7 ارائه ، پشتیبانی ایمیل ، سیستم بلیطریزی مشکل و یک کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو.

طرفداران:

 • سرعت اتصال به راحتی HD را کنترل می کند & 4K مورد نیاز فیلم
 • پشتیبانی جامع برنامه
 • محافظت عالی در زمینه امنیت و حفظ حریم خصوصی
 • پوشش متوسط ​​سرور جهانی متوسط
 • قدرت رفع انسداد محتوا

منفی:

 • قیمت بالاتر از سایر ارائه دهندگان VPN

بهترین VPN برای استراحت: ExpressVPN انتخاب برتر من برای تقویت و محافظت از خطرات جریان شما است. ExpressVPN با داشتن سریعترین سرعت در این دوربینی و گسترده ای از سرورهای جهانی ، یک کار عالی در تقویت گزینه های جریان شما دارد. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

2. NordVPN

آرم NordVPN

NordVPN همچنین گزینه ای عالی برای محافظت و بالا بردن جلسات پخش ویدئو و موسیقی شما را فراهم می کند. بعلاوه مقدار زیادی از قدرت دسترسی به محتوا, ارائه دهنده همچنین تضمین می کند که antics آنلاین شما محافظت شده و خصوصی نگه داشته می شود.

NordVPN دارای کلید باز کردن محتوا در بیشتر مناطق جهان است و بیش از 5200 سرور در 60 کشور جهان قرار دارند. چنین پوشش هایی می تواند محتوای منطقه ای را به Netflix ، Hulu ، iPlayer و بسیاری از خدمات دیگر باز کند.

در مورد سرعت پیوستن NordVPN با سرویس جریان دلخواه خود نگران نباشید ، زیرا اتصالات سریع و محافظت شده آنها تا زمانی که بخواهید ، موسیقی و فیلم بدون بافر را ارائه می دهند. هیچ محدودیتی در مورد داده یا محدوده پهنای باند یافت نشد.

رمزگذاری در سطح نظامی فعالیتهای آنلاین خود را از دید پنهان نگه می دارد ، در حالی که وعده دهنده ارائه دهنده این است که هرگز فعالیتهای مربوط به فعالیت خود را حفظ نکند و تمایل آنها برای پذیرش بیت کوین برای پرداخت اشتراک ، حمایتهای همه جانبه از حریم خصوصی را ارائه می دهد.

NordVPN دارای محبوب ترین سیستم عامل های نرم افزاری است که دارای برنامه هایی برای سیستم عامل های Windows ، iOS ، macOS ، Android ، Linux و Android TV است. برای دستگاه هایی که پوشیده نیستند ، یا اگر به بیش از 6 اتصال همزمان نیاز دارید ، می توانید از پشتیبانی جامع روتر آنها استفاده کنید. (روترهای از پیش تنظیم شده در دسترس هستند.)

اگرچه خدمات این ارائه دهنده کاملاً قابل اعتماد است ، در صورت بعید به شما مشکلی ارائه دهید ، بخش پشتیبانی مشتری آنها را پوشش داده است. گپ پشتیبانی 24/7, یک پایگاه دانش قابل جستجو و پشتیبانی ایمیل همه در دسترس هستند.

طرفداران:

 • سرورهای موجود در 60 کشور جهان
 • اتصالات سریع و محافظت شده
 • پشتیبانی عالی از چند پلتفرم
 • حفظ حریم خصوصی و پوشش امنیتی درجه یک

منفی:

 • برنامه ها بسیار کاربر پسند نیستند

بهترین دیدبان های MINDED BUDGET: NordVPN گزینه ای عالی برای دوستداران فیلم و موسیقی است که ترجیح می دهند پول خود را برای گسترش کتابخانه سرگرمی خود خرج کنند. به علاوه ، اتصالات سریع ارائه دهنده دسترسی سریع به محتوای گفته شده را ارائه می دهد. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

3. CyberGhost

آرم CyberGhost

CyberGhost بهترین گزینه برای تازه واردان VPN است که به دنبال راهی آسان برای استفاده و در عین حال کارآمد برای بروزرسانی جلسات مشاهده و گوش دادن آنلاین خود هستند.

CyberGhost به لطف شبکه سرور جهانی خود از 4500+ سرور مستقر در 59 کشور در سراسر جهان ، دسترسی زیادی به محتوای جغرافیایی مسدود شده از Spotify ، Netflix ، Hulu و دیگران را ارائه می دهد..

CyberGhost فراهم می کند سرعت اتصال HD- و 4K سرعت دارد, بدون محدودیت درپوش داده یا محدودیت پهنای باند. ارائه دهنده از این ارتباطات با رمزگذاری در سطح دولت محافظت می کند و فعالیت های آنلاین شما را از دید دور نگه می دارد.

حفظ حریم خصوصی با CyberGhost نیز به خوبی در نظر گرفته شده است ، زیرا ارائه دهنده هیچ نوع گزارش را حفظ نمی کند و همچنین بیت کوین را برای کاربرانی که می خواهند اندکی محافظت بیشتر برای اطلاعات پرداخت خود داشته باشند ، می پذیرد..

پشتیبانی از چند پلتفرم در CyberGhost بسیار همراه است برنامه های کاربردی آسان برای سیستم عامل های Windows ، iOS ، macOS ، Android ، Linux ، Amazon Fire TV و Android TV.

CyberGhost همچنین با تعداد زیادی از روترها ساخته و مدل کار می کند ، و روترهای از پیش تنظیم شده در دسترس هستند ، محافظت از دستگاه هایی که در این لیست نیستند. (یا برای کسانی که به بیش از 7 اتصال همزمان نیاز دارند.)

چت پشتیبانی زنده ، فرم ارسال بلیط پشتیبانی و یک کتابخانه پشتیبانی قابل جستجو ، نیازهای پشتیبانی شما را پوشش می دهد.

طرفداران:

 • پوشش سرور جهانی فراوان است
 • پخش صاف HD و 4K
 • بسیاری از گزینه های برنامه
 • حریم خصوصی و امنیت عالی

منفی:

 • برنامه ها گزینه های پیشرفته ای ندارند که توسط برخی از کاربران ترجیح داده شده است

بهترین گزینه ها برای اولین بار: CyberGhost بهترین انتخاب در این لیست برای طرفداران جریان تازه وارد دنیای VPN است. ارائه دهنده اتصالات آسان و یک کلیک را دارد که به خوبی محافظت می شود و اسب بخار زیادی را ارائه می دهد. 45 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک.

4. IPVanish

IPVanish-logo

IPVanish سرعت اتصال به قابلیت HD را ارائه می دهد ، و چیزی که هیچ ارائه دهنده VPN دیگری در این لیست نمی تواند ارائه دهد.

iPlayer BBC ، Amazon Prime Video ، Sling TV و بسیاری دیگر از سرویسهای پخش آنلاین همه از طریق 1300+ سرور IPVanish در 50+ کشور در دسترس هستند.

برخلاف ارائه دهنده VPN ، IPVanish همه سرورها را در اختیار دارد و آنها را اداره می کند. این تضمین می کند که اپراتورهای شخص ثالث به داده های گرانبها شما دسترسی ندارند.

سرعت اتصال IPVanish به راحتی قادر به تهیه فیلم با کیفیت بالا است و بسته به سرعت اتصال متداول شما ، می تواند محتوای 4K را نیز ارائه دهد. هیچ محدودیتی برای پهنای باند یا کپس داده ها روی اتصالات شما قرار نگرفته است.

رمزگذاری کلاس نظامی ارتباط شما را از چشمان کنجکاوی محافظت می کند ، در حالی که a سیاست سختگیرانه بدون ورود به سیستم یعنی هیچ سابقه ای از سفرهای آنلاین شما برای کشف وجود ندارد. در حالی که این ارائه دهنده گزینه پرداخت بیت کوین را ارائه نمی دهد ، اطلاعات پرداخت شما هنوز به خوبی محافظت می شود.

IPVanish پشتیبانی چند پلتفرمی را ارائه می دهد که شامل برنامه هایی برای سیستم عامل های Windows ، iOS ، macOS ، Android ، Linux و Amazon Fire TV می باشد. اگر دستگاه شما پوشیده نیست ، یا سخاوتمند کننده ارائه دهنده است 10 اختصاص اتصال همزمان کافی نیست ، می توانید از سازگاری گسترده روتر سرویس استفاده کنید. (روترهای از پیش تنظیم شده در دسترس هستند.)

پشتیبانی مشتری همیشه برای پاسخگویی به سؤالات شما از طریق ویژگی گفتگوی زنده 24/7 در دسترس است. همچنین می توانید به هر سؤالی که دارید ارسال کنید یا در کتابخانه پشتیبانی IPVanish به دنبال پاسخ های خود باشید.

طرفداران:

 • امنیت و حریم خصوصی بهینه را فراهم می کند
 • هیچ سرور VPN شخص ثالث وجود ندارد
 • پشتیبانی از سطح برتر مشتری

منفی:

 • 7 روز ضمانت برگشت پول
 • گزینه پرداخت بیت کوین را از دست می دهد

Highly SECURE: IPVanish همه چیز را با سرورهای شخصی و دارای عملکرد خود خصوصی نگه می دارد. این امر باعث ایجاد امنیت و حریم خصوصی عالی برای مشتریان می شود. پشتیبانی 24/7 مشتری ، اما فقط ضمانت 7 روزه برگشت پول.

5- PrivateVPN

آرم خصوصی VVN

PrivateVPN فراهم می کند اتصالات سریع مطابق با ارائه دهندگان جریان HD و 4K است. با وجود شبکه سرور جهانی تا حدی نازک ، ارائه دهنده هنوز هم قدرت رفع انسداد زیادی را ارائه می دهد.

ارائه دهنده خود را به عنوان "سریعترین رشد VPN در سراسر جهان" صورتحساب می کند. تعداد سرورهای فعلی آنها بیش از 150 سرور در بین بهترین ها رتبه بندی نمی شود. با این حال ، آنها کار بهینه ای برای استفاده از آن به نفع مشتریان خود انجام می دهند ، زیرا آنها در 60 کشور جهان قرار دارند.

PrivateVPN انسداد Hulu ، Sling TV ، HBO ، Netflix و بسیاری از شبکه های جریان دیگر.

رمزگذاری کلاس نظامی PrivateVPN از اتصالات آنها که سریعترین سرعت در این لیست ارائه می دهند ، محافظت می کند. هیچ گونه محدودیت داده یا محدودیت پهنای باند باعث ایجاد سرگرمی در وسط یک سریال نمی شود.

PrivateVPN هیچ سابقه ای را روی سرورهای خود نگه نمی دارد ، و آنها بیت کوین را می پذیرند ، بنابراین حریم خصوصی بالا در همه جا قرار دارد.

در حالی که برنامه های MacOS ، Windows ، iOS و سیستم عامل های اندرویدی تنها برنامه های موجود در حال حاضر هستند ، ارائه دهنده ارائه می دهد سازگاری جامع روتر برای محافظت از سایر دستگاه های خود حداکثر 6 اتصال همزمان مجاز است.

پشتیبانی مشتری به طور متوسط ​​است. چت پشتیبانی زنده 24/7 در دسترس است ، و فرم "تماس با ما" نیز موجود است. با این حال ، بخش سؤالات متقاضی ارائه دهنده قابل جستجو نیست ، که معمولاً یک ویژگی استاندارد برای اطلاعات پشتیبانی است.

طرفداران:

 • جریان های HD و 4K
 • حداکثر 6 اتصال همزمان
 • دسترسی به چندین ارائه دهنده جریان را فراهم می کند

منفی:

 • شماره سرور فاقد است
 • پشتیبانی مشتری فاقد اطلاعات پشتیبانی قابل جستجو است

بهترین گزینه: PrivateVPN اتصالات VPN با محافظت سریع ، ارائه می دهد و گزینه های زیادی را برای کاربران پیشرفته که نیازی به پشتیبانی زیادی ندارند ، ارائه می دهد. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

چه سرویسهای جریانی می توانند VPN را از حالت انسداد خارج کنند?

محبوب ارائه دهندگان جریان فیلم که VPN ها می توانند انسداد را شامل شوند

 • نتفلیکس
 • هولو
 • iPlayer بی بی سی
 • آمازون نخست فیلم
 • YouTube
 • HBO
 • تلویزیون زنجیر
 • چرخش
 • DirecTV اکنون
 • زمان نمایش

و خیلی بیشتر.

VPN ها همچنین قادر به رفع انسداد هستند ارائه دهندگان جریان صوتی, از جمله اپل موسیقی ، گوگل پلی ، پاندورا ، Spotify و سایر خدمات برای نامگذاری آنها بسیار زیاد است.

مربوط به سیستم عاملهای جریان, تقریباً همه ارائه دهندگان برنامه های Windows ، Mac ، iOS و Android را ارائه می دهند. بسیاری از آنها برنامه هایی را برای Apple TV ، Android TV ، Roku و Amazon Fire TV نیز ارائه می دهند.

سیستم عامل های بازی آن پشتیبانی از پخش ، مانند Xbox One و PlayStation 4 ، از برنامه های VPN پشتیبانی نمی کنند. اما راه اندازی یک سرویس VPN در روتر شما یا اشتراک اتصال اینترنتی محافظت شده با VPN رایانه شما ، این دستگاه ها را پوشش می دهد.

چگونه با یک VPN جریان پیدا کنیم

افزایش جلسه مشاهده و پخش آنلاین شما با VPN تعداد کمی از مراحل آسان را می گیرد:

 1. ابتدا در یک VPN مشترک شوید.
 2. برنامه ها (های) VPN را در دستگاه (های) جریان دلخواه خود نصب کنید.
 3. یک سرور VPN را در همان منطقه با محتوای جریانی که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید ، انتخاب کنید.
 4. برنامه ارائه دهنده جریان دلخواه خود را شروع کنید.
 5. راحت شوید و جریان را شروع کنید!

یک VPN رایگان گزینه خوبی برای پخش است?

صادقانه بگویم ، من به دلیل داشتن داده های اطلاعاتی ، فشار اتصال و "خط مشی های حفظ حریم خصوصی" طرفدار VPN های "رایگان" نیستم. همه این موارد و موارد دیگر VPN freebie را به عنوان گزینه بدی برای انتخاب انتخاب می کنند. جریان.

به ارائه دهندگان رایگان VPN معروف است اتصالات کاربران خود را برانید, اتصال اینترنت آنها را کند می کند. علاوه بر این ، آنها همچنین کلاه های داده ماهانه را تحمیل می کنند. هیچ یک از این "ویژگی ها" برای پخش موسیقی و فیلم بهینه نیستند.

واقعیت غم انگیز دیگر این است که بسیاری از ارائه دهندگان VPN رایگان ، چراغ های خود را روشن می کنند و سرورها را به صدا در می آورند سفرهای آنلاین کاربرانشان را ردیابی می کنند, ذخیره آن اطلاعات و فروش آن به تبلیغ کنندگان و سایر علاقه مندان. بسیاری از آنها همچنین تبلیغات ناخواسته و ردیابی کوکی ها را در جلسات مرور کاربران تزریق می کنند.

برای بخش "خصوصی" "شبکه خصوصی مجازی" ، eh?

نتیجه

توصیه می شود مشترکین در یک برنامه شبکه خصوصی مجازی مشترک شوند و از آن استفاده کنند..

یک VPN دسترسی به دنیایی از محتوای جریان قبلاً در دسترس ندارد و از نظارت و پیگیری همه فعالیت های آنلاین شما محافظت می کند..

آرم ExpressVPN

ExpressVPN پوشش مطلوب سرور جهانی ، سرعت اتصال فوق العاده سریع ، محافظت از حریم خصوصی در سطح بالا و موارد دیگر را ارائه می دهد. این سرویس در حالی که بقیه فعالیت های شما را مخفی نگه داشته است ، امکان پخش موسیقی و ویدئو را در سراسر جهان فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر یا برای خرید اشتراک ، به وب سایت ExpressVPN مراجعه کنید.

"Netflix iPad" توسط فروشگاه کاتالوگ دارای مجوز تحت CC BY 2.0

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 1

map