بهترین VPN برای IPTV برای پخش سریع ، خصوصی


تلویزیون پروتکل اینترنت (IPTV) ارائه محتوای تلویزیون از طریق شبکه مبتنی بر IP (مانند اینترنت) است..

ارائه دهندگان IPTV بی شماری هستند ، که بسیاری از آنها احتمالاً از آنها اطلاع دارید ، از جمله DirecTV NOW ، FuboTV و YouTube TV.

در حالی که IPTV در اکثر نقاط جهان در دسترس است ، بسیاری از ارائه دهندگان قانونی برخی از محتوای پخش شده تلویزیونی خود را در مناطق خاصی از جهان محدود می کنند ، دقیقاً مانند Netflix و Hulu..

خوشبختانه ، شما می توانید از توانایی های جغرافیایی سرویس VPN استفاده کنید تا به شما امکان دسترسی به جریان های محدود IPTV را بدهد..

وقتی در نظر دارید یک ارائه دهنده VPN را برای استفاده سریع و سریع از پخش IPTV استفاده کنید ، به دنبال موارد زیر باشید: پوشش سطح سرور جهانی ، اتصالات سریع ، پشتیبانی جامع از چند پلتفرم و محافظت از حریم خصوصی و امنیتی عالی.

بهترین VPN های IPTV

ما همه ارائه دهندگان VPN مورد علاقه خود را آزمایش کردیم ، و نتایج نشان داد که 5 VPN زیر برای رفع انسداد IPTV بهتر کار کرده اند:

 1. ExpressVPN: این سرویس سرورهای معتبری را در سراسر جهان ارائه می دهد. ExpressVPN اتصالات سریع و ایمن و همچنین محافظت از حریم خصوصی عالی را در اختیار شما قرار می دهد.
 2. NordVPN: این ارائه دهنده ارزان قیمت اتصالات سریع ، امنیت درجه یک و خصوصیات حریم خصوصی استاندارد صنعت را ارائه می دهد. NordVPN همچنین پشتیبانی جامع برنامه چند پلتفرمی و پوشش سرورهای جهانی را ارائه می دهد.
 3. IPVanish: ارائه دهنده صاحب سرورهای VPN خود است و به شما اطمینان می دهد عملکرد و امنیت درجه یک را دریافت خواهید کرد. این سرویس هیچ گونه محدودیت در محدودیت های داده یا محدوده پهنای باند را تحمیل نمی کند.
 4. PrivateVPN: این سرویس اتصالات سریع را ارائه می دهد و اجازه می دهد تا حداکثر 6 اتصال به طور همزمان انجام شود. شناخته شده است تا با سرویس های بی شمار جریان خوب کار کند.
 5. VyprVPN: دارای سرورهای VPN است. ارائه دهنده سرعت ، محافظت از حریم خصوصی بالا و امنیت عالی را ارائه می دهد.

ما 5 شاخص برتر IPTV را با معیارهای زیر ارزیابی و رتبه بندی کردیم:

 • سرعت اتصال سریع است
 • پوشش متوسط ​​سرور جهانی متوسط
 • محافظت از امنیت و حریم خصوصی درجه یک
 • پشتیبانی چند پلتفرمی خوب

1. ExpressVPN

آرم ExpressVPN

ExpressVPN انتخاب برتر من برای استفاده از VPN با ارائه دهندگان IPTV است.

ارائه دهنده VPN مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا دارای سرورهایی در سراسر جهان است ، بدون توجه به اینکه ارائه دهنده IPTV مورد علاقه شما در کجا واقع شود ، قدرت عالی برای رفع انسداد محدود را ارائه می دهد..

اتصالات سریع این ارائه دهنده بدان معنی است که دیگر لازم نیست مدت طولانی قبل از تماشای نمایش مورد علاقه خود صبر کنید. همچنین ، به لطف رمزگذاری درجه نظامی ، نیازی به نگرانی در مورد اشخاص ثالث نظارت بر فعالیت های آنلاین شما نیست.

حریم خصوصی شما به دلیل سیاست سختگیرانه عدم ورود به سیستم ExpressVPN هرگز در معرض خطر نیست ، به این معنی که ارائه دهنده اطلاعاتی را درمورد antics آنلاین شما هنگام اتصال به سرورهای آنها ذخیره نمی کند. بعلاوه ، ارائه دهنده بیت کوین را به عنوان پرداخت اشتراک می پذیرد و اطلاعات پرداخت شما را تحت پوشش قرار می دهد.

علاوه بر این ، برنامه های دسک تاپ این سرویس گزینه سوئیچ kill را ارائه می دهد که اتصال اینترنتی شما را در صورت غیرممکن است که اتصال خود را به سرورهای ExpressVPN از دست دهید ، از بین می برد و بدین ترتیب آدرس IP واقعی خود را پنهان می کند.

برنامه های IPTV برای همه سیستم عامل های معروف دستگاه در دسترس هستند و این ارائه دهنده VPN شما را پوشش داده است. برنامه ها برای سیستم عامل های Linux ، Android ، iOS ، Windows و macOS در دسترس هستند.

ExpressVPN ارائه 5 اتصال همزمان در همان نام کاربری و پشتیبانی سخاوتمندانه از چندین ساخته و مدل روتر به کاربران امکان می دهد از طریق یک اتصال مرکزی از دستگاههای متصل نامحدود محافظت کنند.

طرفداران

 • اتصالات سریع
 • به خوبی کار می کند تا دسترسی به IPTV و سایر سرویسهای پخش محبوب را باز کنید
 • پوشش عالی سرور جهانی
 • رمزگذاری در سطح نظامی برای اتصالات

منفی

 • قیمت بالاتر از سایر ارائه دهندگان

بهترین گزینه برای IPTV: ExpressVPN انتخاب شماره 1 من برای استفاده با سرویس های جریان IPTV است. سرعت اتصال آن سریع است ، به این معنی که وقتی عملکرد خوب شود ، ویدیوی شما بافر نخواهد بود. از حریم خصوصی و امنیت شما اطمینان گرفته شده است و برنامه ها تقریبا در همه دستگاه های متصل شما موجود است. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

2. NordVPN

آرم NordVPN

NordVPN به لطف پوشش مناسب جهانی سرور و اتصالات پر سرعت ، رتبه دوم این دوره از مسابقات را بدست آورد.

با وجود سرورهای واقع در 61 کشور ، ارائه دهنده به احتمال زیاد نیازهای پخش IPTV شما را پوشش داده است. اتصالات سریعی که این سرورها ارائه می دهند به معنای محتوای ارائه دهنده HD IPTV مورد علاقه شماست ، به سرعت و روان پخش می شود.

NordVPN برنامه های بومی را برای سیستم عامل های iOS ، Android ، Windows و macOS ارائه می دهد ، و این برنامه ها همه محافظت از سوئیچ kill و رمزگذاری 256 بیتی را ارائه می دهند و از امنیت و حفظ حریم خصوصی شما اطمینان می دهند.

حفظ حریم خصوصی همیشه مورد توجه است و NordVPN شما را به عقب برگرداند. ارائه دهنده هنگامی که خطرات سفرهای آنلاین مشتریان خود را دنبال می کند ، از خط مشی "عدم ورود" پیروی می کند و بیت کوین را برای پرداخت اشتراک می پذیرد و اطلاعات پرداخت شما را مخفی نگه می دارد.

طرفداران

 • سرورهای واقع در 61 کشور در سراسر جهان
 • اتصالات سریع
 • پشتیبانی استاندارد چند برنامه ای با استاندارد صنعتی
 • به صورت معقولانه قیمت گذاری شده

منفی

 • انتخاب سرورهای خاص پیچیده تر از سایر ارائه دهندگان است

BEST BARGAIN: اتصالات سریع و قابل اعتماد NordVPN با قیمت مناسب در دسترس هستند. اگر NordVPN پاسخگوی نیازهای شما نباشد ، 30 روز ضمانت برگشت پول شما را پوشش داده است.

3. IPVanish

IPVanish-logo

IPVanish به لطف برنامه های کاربردی آسان و سرعت اتصال سریع ، در این مسابقه 5 اسب قرار دارد. هر دو ارائه دهنده یك گزینه جذاب برای كاربران VPN برای اولین بار است كه به دنبال برنامه های ساده و كارایی عالی هستند.

این ارائه دهنده دسترسی قابل اعتماد به سرویس های جریان IPTV را از طریق برنامه های بومی خود برای سیستم عامل های iOS ، MacOS ، Android ، Windows و Amazon Fire Stick ارائه می دهد. این برنامه ها شامل ویژگی انسداد هستند که ترافیک VPN شما را جابجا می کنند ، و این امر به عنوان یک ترافیک اینترنتی عادی به ناظران خارجی تبدیل می شود.

IPVanish از حریم خصوصی آنلاین شما محافظت می کند ، و از هر نوع سابقه ای استفاده نمی کند. با این حال ، اگر به دنبال نهایی بودن رازداری در پرداخت هستید ، باید در جای دیگری جستجو کنید ، زیرا ارائه دهنده بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه را به عنوان پرداخت برای اشتراک قبول نمی کند..

بسیاری از مناطق جهان باید برای شما آزاد باشند ، زیرا IPVanish دارای بیش از 1200 سرور واقع در 60+ کشور در سراسر جهان است. لازم به ذکر است که ارائه دهنده متعلق به همه آن سرورها است ، بنابراین پاسخ دادن به مشتریان هنگام گزارش مسئله و جلوگیری از دسترسی اشخاص ثالث به داده های شما ، پاسخ آسان تر.

اتصالات سریع یک قاعده در IPVanish است ، و سرویس مرور شما را با پهنای باند یا کلاه های داده محدود نمی کند. این فقط چیزی است که می خواهید وقتی تلویزیون پخش می کنید بشنوید.

حداکثر 6 دستگاه می توانند به طور همزمان با استفاده از یک نام کاربری واحد متصل شوند. به علاوه ، این سرویس را می توان با مدل ها و مدل های بیشماری از روترها استفاده کرد.

طرفداران

 • برنامه های کاربردی ساده
 • سرورهای VPN شخصی و مدیریت شده
 • سرعت اتصال سریع است
 • 6 اتصال همزمان در یک نام کاربری مجاز مجاز است

منفی

 • ضمانت برگشت پول محدود به 7 روز است

BEST FOR BEGINNERS :: IPVanish یک ارائه دهنده آسان VPN است که اتصالات سریع و ایمن را به سرویس IPTV مورد علاقه شما ارائه می دهد. در حالی که ضمانت برگشت 7 روزه ارائه دهنده بسیار کوتاهتر از سایر ارائه دهندگان در این گردهمایی است ، هنوز هم باید مدت زمان کافی برای امتحان کردن خدمات باشد.

4. PrivateVPN

آرم خصوصی VVN

PrivateVPN با ارائه دسترسی مطمئن و سریع به ارائه دهندگان IPTV ، جایگاه خود را در این لیست به دست آورد. به عنوان یک نکته جانبی ، PrivateVPN تنها معدود ارائه دهنده های VPN است که با اطمینان از داخل چین کار می کند..

این ارائه دهنده تازه وارد نسبی در تجارت VPN است ، اما به سرعت توانست اعتبار یک ارائه دهنده معتبر را بدست آورد.

PrivateVPN در مورد پوشش جهانی سرور (80+ سرور در 59 کشور) در مقایسه با سایر ارائه دهندگان این لیست کمی محدود است ، بنابراین مطمئن شوید که آنها مکان خدمات IPTV مورد علاقه خود را قبل از ثبت نام در خط نقطه ای پوشش دهند..

توجه داشته باشید که PrivateVPN در سوئد مستقر است ، جایی که دولت در گذشته نسبت به حریم خصوصی آنلاین کمی مزاحم بوده است.

خوشبختانه ، PrivateVPN هرگونه گزارش مربوط به سفرهای آنلاین کاربران خود را حفظ نمی کند ، بنابراین در صورت تماس تلفنی چیزی برای انواع دولت وجود ندارد. آنها بیت کوین را برای خدمات خود می پذیرند ، بنابراین اطلاعات پرداخت شما نیز می تواند در زیر بسته بندی شود.

ارائه دهنده کمترین سرعت را برای کاهش سرعت اتصال به اینترنت ندارد ، به این معنی که جریان شما باید به سرعت شروع شود و بدون لکنت باشد.

این سرعت ها باید در بیشتر دستگاه های متصل مورد علاقه شما موجود باشد ، زیرا PrivateVPN پشتیبانی برنامه بومی را برای دستگاه های MacOS ، Windows ، Linux ، Android و iOS فراهم می کند..

بعلاوه ، ارائه دهنده افزونه ای را برای استفاده با برنامه رسانه پخش کننده Kodi ، و همچنین سازگاری با تعدادی از ساخت و مدل های روتر ارائه می دهد..

همه برنامه ها از اتصال شما با رمزگذاری در سطح نظامی محافظت می کنند و حداکثر 6 دستگاه می توانند همزمان با استفاده از همان اعتبار ورود به سیستم به VPN وصل شوند..

طرفداران

 • سرعت اتصال سریع است
 • محافظت از حریم خصوصی درجه یک
 • پشتیبانی عالی از جمله یک افزودنی Kodi

منفی

 • پوشش سرور جهانی کمی فاقد است

قابل اعتماد ، دسترسی سریع به IPTV: PrivateVPN اتصالات سریع و محافظت از حریم خصوصی درجه یک را فراهم می کند. سازگاری Kodi یک مورد است. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

5- VyprVPN

بهترین VPN برای IPTV برای پخش سریع ، خصوصی
VyprVPN به دلیل ارتباطات سریع و مزارع سرور خود که تقریباً در 70 کشور جهان واقع شده اند ، به رتبه 5 و آخر این لیست رسید..

VyprVPN وقتی صحبت از انسداد سرویس های پخش جریان می شود ، سابقه خوبی دارد و سرویس های جریان IPTV نیز از این قاعده مستثنی نیستند. پس از اتصال ، این عمل با سرعت بسیار کمی شروع به کار خواهد کرد ، باتری بسیار کمی لازم است.

VyprVPN هیچ مشکلی را که مربوط به آنتیک های آنلاین کاربران آنها باشد ، نگه نمی دارد. متأسفانه ، ارائه دهنده روش پرداخت خصوصی افزایش یافته مانند Bitcoin را ارائه نمی دهد ، بنابراین اطلاعات پرداخت شما می تواند در معرض خطر باشد.

همانطور که قبلاً هم اشاره کردم ، VyprVPN سرورهای VPN خود را در اختیار دارد و آنها را اداره می کند ، که به آنها امکان می دهد در صورت بروز مشکل با سرور سریع پاسخ دهند و به آنها کمک می کند تا اطلاعات شما را از شخص ثالث دور نگه دارند.

VyprVPN پشتیبانی برنامه های بومی را برای سیستم عامل های MacOS ، Windows ، iOS و Android ارائه می دهد و آن برنامه ها برای محافظت از اتصال شما رمزگذاری درجه نظامی ارائه می دهند.

VyprVPN اتصالات همزمان کاربر را به 3 ورود در همان نام کاربری محدود می کند. با این وجود ، ارائه دهنده همچنین از ساخت و مدلهای روتر بی شماری پشتیبانی می کند ، به شما این امکان را می دهد تا از طریق همه نقاط متصل خود از طریق یک نقطه دسترسی یکسان محافظت کنید.

طرفداران

 • دسترسی به IPTV را فراهم می کند
 • اتصالات قابل اعتماد
 • سرعت اتصال سریع است
 • سرورهای VPN را مالک و کار می کند

منفی

 • کمی گرانقیمت
 • محدودیت 3 اتصال همزمان

سرویس دهندگان IWNS ITS: VyprVPN دسترسی قابل اعتماد را ارائه می دهد به IPTV و سرویسهای جریان مشابه. با ارائه و کارکردن سرورهای VPN خود ، ارائه دهنده لایه ای از امنیت را به پشتیبانی مشتری و پیشنهادات محافظت از حریم خصوصی آنها اضافه می کند. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

نحوه تماشای IPTV با استفاده از VPN

اگر می خواهید با استفاده از یک سرویس IPTV ، امکان مشاهده خود را تقویت کنید ، این مراحل ساده را دنبال کنید.

 1. در VPN مورد علاقه خود مشترک شوید.
 2. نرم افزار را برای دستگاه (های) متصل خود بارگیری کنید. اطلاعات ورود به سیستم خود را وارد کنید.
 3. یک سرور VPN واقع در نزدیکی محتوای IPTV را که می خواهید مشاهده کنید ، انتخاب کنید.
 4. به وب سایت ارائه دهنده IPTV خود متصل شوید یا از برنامه آنها برای اتصال استفاده کنید.

همه چیز باید از آنجا به بعد خوب کار کند.

آیا می توانم از VPN رایگان برای مشاهده جریان IPTV استفاده کنم?

کاملا…

خوب ، این بدان معناست که اگر یک تجربه مشاهده زیرمجموعه را در ذهن ندارید و واقعیت این است که VPN رایگان ممکن است اطلاعاتی را درباره سفرهای مبتنی بر VPN شما بفروشد.

ارائه دهندگان به اصطلاح "رایگان" VPN اغلب محدودیت های پهنای باند و کلاه های داده را در اختیار کاربران خود قرار می دهند. متأسفانه ، فیلم HD نیاز به سرعت اتصال سریع و استفاده زیادی از داده دارد.

بسیاری از ارائه دهندگان VPN که به کاربران خدمات رایگان ارائه می دهند قبل از اتصال به یک سرور VPN ، در صف قرار می گیرند. پس از به وجود آمدن شماره شما ، معمولاً برای اتصال به چند سرور انتخابی محدود خواهید شد.

بسیاری از ارائه دهندگان رایگان VPN به دور از امنیت نیستند ، زیرا اطلاعات خود را درباره فعالیت های آنلاین شما جمع می کنند در حالی که شما به سرورهای آنها متصل هستید و آن اطلاعات را به تبلیغ کنندگان و سایر علاقه مندان می فروشید.

به یاد داشته باشید: اگر می خواهید چیزی در اینترنت رایگان بدست آورید ، شانس زیادی وجود دارد که اطلاعات شما محصولی باشد که فروخته می شود. فکر کنید "Facebook"

علاوه بر فروش اطلاعات شخصی شما ، برخی از VPN های رایگان تبلیغات و ردیابی کوکی ها را به جلسات مرور شما تزریق می کنند.

به نظر نه چندان فروتنانه ، من ترجیح می دهم به جای پرداخت هزینه از طریق پشت پرده ، خدمات VPN خود را پرداخت کنم. اما تماس شماست من معتقدم که به شما اطلاعات کافی داده ام تا بتوانید تصمیم درست بگیرید.

"رایانه لپ تاپ" توسط QuinnTheIslander تحت مجوز Pixabay مجاز است

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 − 74 =

map