بهترین VPN برای ITV Hub برای مشاهده خارج از انگلستان در سال 2020


ITV Hub (که قبلاً با عنوان ITV Player شناخته می شد) برخی از بهترین ویدیو های ایجاد شده توسط انگلستان را که امروز در اینترنت موجود است ، ارائه می دهد. این وب سایت / برنامه درام محبوب ، کمدی ، ورزش و موارد دیگر را ارائه می دهد.

خبر بد: فقط درصورتی که در مرزهای ایالات متحده واقع باشید ، در دسترس است.

خبر خوب: طرفداران ITV هنوز هم می توانند نمایش های مورد علاقه خود را با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) مشاهده کنند.

VPN این توانایی را دارد که به نظر برسد که شما در داخل انگلستان هستید و به برنامه نویسی خوب سرویس دسترسی دارید.

هنگامی که VPN را برای استفاده با ITV Hub در نظر می گیرید ، همیشه اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده سرورهای مستقر در ایالات متحده را دارد ، سرعت اتصال سریع را فراهم می کند ، پشتیبانی چند پلتفرمی جامع ارائه می دهد و آزمایش شده است تا ثابت کند که برای باز کردن دسترسی به ITV Hub کار می کند..

بهترین VPN های مرکز ITV

ما آزمایش ارائه دهندگان VPN مورد علاقه خود را انجام دادیم ، و نتایج آزمون ما نشان می دهد 5 VPN زیر به بهترین شکل برای انسداد توپی ITV کار می کنند:

 1. ExpressVPN: سرورهای سریع و قابل اعتماد واقع در U.K.
 2. NordVPN: قیمت پایین و همچنین ویژگی های خوب امنیتی و امنیتی.
 3. CyberGhost: بهترین VPN با بودجه کم در این لیست. سرعت خوب ، برنامه کاربردی آسان.
 4. IPVanish: پشتیبانی از چند پلت فرم سطح بالا ، با ITV Hub به خوبی کار می کند.
 5. PrivateVPN: اتصالات سریع ، اجازه می دهد تا حداکثر 6 اتصال به طور همزمان.

من 5 VPN برتر را با استفاده از معیارهای زیر ارزیابی و رتبه بندی کردم:

 • سرورهای واقع در انگلستان
 • رفع انسداد مطمئن ITV Hub
 • سرعت اتصال سریع است
 • پشتیبانی از چند پلتفرم خوب
 • محافظت از امنیت و حفظ حریم خصوصی

در اینجا لیست ما از بهترین VPN ها برای ITV Hub آورده شده است:

1. ExpressVPN

آرم ExpressVPN

ExpressVPN انتخاب من برای بهترین VPN برای استفاده در هنگام مشاهده نمایش های مورد علاقه خود در ITV Hub است.

ارائه دهنده VPN مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا دارای چندین مزرعه سرور است که در داخل انگلستان قرار دارد. این سرویس رفع انسداد قابل اعتماد از محتوای ITV Hub را ارائه می دهد. (این کار همچنین کار فوق العاده ای برای رفع انسداد Netflix ، Hulu و سایر محتوای پخش شده از کشورهای دیگر انجام می دهد.)

ExpressVPN سرعت اتصال سریع را فراهم می کند ، و آن را به عنوان یک انتخاب عالی برای پخش محتوای ویدیو مانند مواردی که توسط ITV Hub ارائه می شود ، انتخاب مناسبی می کند..

این اتصالات پر سرعت با رمزگذاری درجه نظامی و ویژگی سوئیچ kill در برنامه های رومیزی محافظت می شود که در صورت از دست دادن ارتباط با سرورهای ExpressVPN ، اتصال اینترنت شما را قطع می کند..

از آنجا که ITV Hub در سیستم عامل های مختلف رایانه ای و دستگاهی موجود است ، ضروری است که هر ارائه دهنده VPN که شما در نظر دارید از همه دستگاههای محبوب موجود امروز پشتیبانی کند. ExpressVPN شما را در آنجا پوشش داده اید ، با برنامه های بومی برای سیستم عامل های Windows ، macOS ، iOS ، Android و Linux.

در حالی که این ارائه دهنده فقط با یک نام کاربری مشابه می تواند 3 اتصال همزمان محدودکننده داشته باشد ، اما سازگاری بسیار خوبی با تعداد زیادی از روترها ارائه می دهد. این به کاربران امکان می دهد از طریق چندین اتصال از چندین دستگاه متصل محافظت کنند.

ExpressVPN در جزایر ویرجین بریتانیا با احترام به حریم خصوصی واقع شده است ، که هیچ قانونی نیاز به VPN ها و ISP های مستقر در این کشور برای نگهداری هر نوع پرونده کاربر ندارد. VPN با نگه داشتن هیچ گونه گزارش در رابطه با سفرهای آنلاین خود از این مزیت استفاده می کند.

طرفداران

 • به خوبی کار می کند تا از انسداد ITV Hub و سایر سرویس های جریان استفاده کند
 • سرعت اتصال سریع است
 • پوشش عالی سرور جهانی با سرورهای داخل U.K.
 • رمزگذاری شده ، اتصالات محافظت شده از سوئیچ را از بین ببرید

منفی

 • گرانتر از سایر ارائه دهندگان
 • بدون محافظت در برابر سوئیچ در دستگاه های تلفن همراه

بهترین گزینه برای ITV HUB: ExpressVPN انتخاب شماره 1 من است. ارائه دهنده چندین سرور مستقر در مرزهای ایالات متحده دارد و سرعت اتصال سریع را ارائه می دهد که برای پخش ویدئوهای مورد علاقه شما از ITV Hub و سایر سایتهای پخش مانند Netflix مناسب است. 30 روز ضمانت برگشت پول ، باعث می شود كه فكر نكنید امتحان كند.

2. NordVPN

آرم NordVPN

NordVPN نقطه شماره 2 را در این لیست به دست می آورد ، زیرا همچنین دسترسی بسیار خوبی به مرکز ITV Hub از خارج از مرزهای ایالات متحده دارد..

ارائه دهنده وقتی که ثبت اطلاعات مربوط به مسافرت های آنلاین مشتریان خود را انجام می دهد ، کاملاً بدون گزارش است.

ارائه دهنده هزاران سرور دارد که در 61 کشور جهان قرار دارند. از همه مهمتر ، NordVPN تعداد زیادی سرور VPN مستقر در مرزهای ایالات متحده دارد.

این سرورهای VPN که به راحتی قرار دارند سرعت اتصال سریع را ارائه می دهند ، و آن را به یک انتخاب معتبر برای پخش محتوای ویدیویی از هر نوع ، از جمله ITV Hub تبدیل می کنند..

این ارائه دهنده پوشش برنامه های بومی را برای همه سیستم عامل های رایانه ای محبوب از جمله macOS ، Windows ، Android و iOS فراهم می کند. این برنامه ها اتصالات رمزگذاری شده و محافظت از سوئیچ درجه نظامی را در همه سیستم عامل ها ارائه می دهند.

حداکثر 6 دستگاه را می توان در یک ورود واحد NordVPN وصل کرد. علاوه بر این ، ارائه دهنده از تعداد و مدل های زیادی از روتر پشتیبانی می کند ، و از طریق یک اتصال واحد محافظت می کند برای همه دستگاه های شما.

NordVPN همچنین ویژگی ای را ارائه می دهد که بیشتر ارائه دهندگان VPN ارائه نمی دهند: محافظت مضاعف از VPN.

Double VPN ترافیک اینترنت شما را از طریق دو سرور VPN مسیریابی می کند و دو لایه رمزگذاری را فراهم می کند. اگرچه این برای امنیت فوق العاده است ، سرعت اتصال شما را کند می کند. با این حال ، NordVPN اتصالات سریع را ارائه می دهد ، بنابراین هنوز به شرایط جریان ITV هاب نیاز دارید.

طرفداران

 • تعداد زیادی سرور واقع در U.K.
 • سرعت اتصال سریع است
 • پشتیبانی جامع از چندین برنامه
 • به صورت معقولانه قیمت گذاری شده

منفی

 • انتخاب سرورها نسبت به سایر ارائه دهندگان چند قدم بیشتر طول می کشد

ارائه دهنده بهترین قیمت با قیمت پایین: NordVPN اتصالات سریع و مطمئن را با قیمت مناسب ارائه می دهد. اگر تصمیم بگیرید که این ارائه دهنده متناسب با نیازهای شما نباشد ، 30 روز ضمانت برگشت پول را پوشش داده اید.

3. CyberGhost

آرم CyberGhost

CyberGhost گزینه ای عالی برای کاربران VPN برای اولین بار است که به دنبال راهی مطمئن برای انسداد نمایشهای ITV Hub هستند.

استفاده از این برنامه ساده است ، و این باعث می شود که کاربران تازه کار VPN دسترسی به محتوای ITV در خارج از ایالات متحده را باز کنند و از فعالیت های آنلاین خود محافظت کنند.

این ارائه دهنده هیچ گونه سابقه ای را به فعالیت های آنلاین کاربران خود ندارد. این بدان معنی است که هیچ کس به اطلاعات مربوط به antics آنلاین شما دسترسی نخواهد داشت.

ارائه دهنده برنامه های کاربردی و قابل اطمینان را برای سیستم عامل های MacOS ، iOS ، Windows و Android ارائه می دهد. حداکثر 7 اتصال به طور همزمان در یک حساب کاربری مجاز است. برنامه های ارائه دهنده از اطلاعات شما با رمزگذاری درجه نظامی محافظت می کنند.

در حالی که ارائه دهنده ایالات متحده ایالات متحده را به خوبی با سرورهای VPN پوشانده است ، در مقایسه با ارائه دهندگان شماره 1 و شماره 2 من در این لیست ، پوشش جهانی آن کمی ناچیز است..

CyberGhost اتصالات سریع را ارائه می دهد ، و این یک انتخاب خوب برای پخش هر نوع محتوای ویدیویی است.

طرفداران

 • برنامه های کاربردی آسان
 • سرعت اتصال سریع است
 • حداکثر 7 اتصال همزمان

منفی

 • پوشش سرور به اندازه سایر ارائه دهندگان دیگر جامع نیست

بهترین فرصت برای شروع: CyberGhost VPN با کاربرد آسان و در عین حال ایمن را ارائه می دهد و اتصالات سریع را برای حداکثر 7 دستگاه در یک زمان فراهم می کند. ضمانت عدم خطر 45 روزه ارائه دهنده دوره امتحان طولانی تر از سایر ارائه دهندگان این لیست را ارائه می دهد.

4. IPVanish

IPVanish-logo

IPVanish اتصالات پر سرعت را برای حداکثر 10 دستگاه متصل به طور هم زمان در همان حساب ارائه می دهد ، که در این جمع بندی صدر هستند.

ارائه دهنده سرورهای مستقر در انگلستان وجود دارد که یک مرحله برتر از رفع انسداد ITV Hub را انجام می دهند. اگر به دنبال دسترسی به محتوای Netflix در ایالات متحده هستید ، لازم است در جای دیگری جستجو کنید.

IPVanish ارائه دهنده VPN "اول حریم خصوصی" است ، و هیچ گونه سابقه ای را ضبط نمی کند که فعالیت های آنلاین خود را هنگام اتصال به سرورهای ارائه دهنده ، ضبط کند..

رمزگذاری در سطح نظامی از اطلاعات شما محافظت می کند و ویژگی انسداد در صورت ترافیک اینترنت معمولی ، VPN شما را به طور موثری پنهان می کند..

IPVanish پشتیبانی از برنامه های بومی را برای دستگاه های Windows ، macOS ، Android و iOS و همچنین دستگاه پخش محبوب Amazon Fire Stick فراهم می کند. استفاده از همه برنامه های IPVanish آسان است و این امر را برای شروع کاربران VPN مناسب می کند.

ارائه دهنده همچنین با چندین مدل و روترهای بی سیم به خوبی کار می کند و محافظت از همه دستگاه های متصل شده را از طریق یک نقطه دسترسی آسان می کند.

طرفداران

 • دسترسی به ITV Hub را فراهم می کند
 • اتصالات قابل اعتماد
 • سرعت اتصال سریع است

منفی

 • دسترسی به Netflix موجود نیست

سازگاری سخت افزار AMAZON FIRE STICK: IPVanish اتصالات سریع و قابل اطمینان را ارائه می دهد و برنامه های بومی را برای طیف گسترده ای از دستگاه ها ارائه می دهد. هیچ دسترسی Netflix یک اشکال نیست. 7 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است.

5- PrivateVPN

آرم خصوصی VVN
PrivateVPN دسترسی مطمئن به محتوای ITV Hub مستقر در ایالات متحده ارائه می دهد ، و حتی از داخل چین نیز کار می کند ، که یک مزیت مهم برای بازدید کنندگان منظم از خانه فایروال بزرگ است..
در حالی که این ارائه دهنده تا زمانی که برخی دیگر از VPN های موجود در این لیست در صحنه نبوده اند ، به عنوان ارائه دهنده قابل اعتماد و سریع به سرعت شهرت پیدا کرده است.

اگرچه این ارائه دهنده در مورد پوشش جهانی سرور بسیار پایین تر از سایر مدعیان ما است ، اما مطمئن باشید که سرورهای VPN را در ایالات متحده ارائه می دهد ، و دسترسی قابل اعتماد به ITV نشان می دهد.

اگر از VPN خود برای سایر فعالیت های آنلاین استفاده می کنید ، به خاطر داشته باشید که PrivateVPN در سوئد واقع شده است ، جایی که دولت تمایل به تلاش برای حمله به حریم شخصی کاربران آنلاین را نشان داده است. با این حال ، ارائه دهنده یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم را نگه می دارد ، و هیچ سابقه ای در مورد نشانه های آنلاین کاربران خود ندارد.

اتصالات سریع یک قاعده با PrivateVPN است که از طریق برنامه هایی برای سیستم عامل های MacOS ، iOS ، Windows و Android ارائه شده است. برنامه ها همچنین محافظت در برابر نشت IPv6 و رمزگذاری درجه نظامی را ارائه می دهند. شما می توانید حداکثر 6 اتصال همزمان در همان نام کاربری داشته باشید.

طرفداران

 • سرورهای واقع در U.K.
 • سرعت اتصال سریع است
 • محافظت عالی عالی

منفی

 • پوشش سرور جهانی فاقد است

بزرگ برای کشورهای با شکوه: PrivateVPN به کاربران امکان می دهد تا حداکثر 6 دستگاه به طور هم زمان متصل باشند ، حتی از داخل چین. اتصال سریع یک قاعده است ، همراه با حریم خصوصی درجه یک. اگر PrivateVPN مناسب VPN برای نیازهای آنها نباشد ، کاربران 30 روز فرصت دارند تا پول خود را پس دهند.

نحوه تماشای مرکز ITV با استفاده از VPN

هنگامی که هک شدن کمی از نمایش های ITV مورد علاقه خود را دریافت می کنید ، فقط چند مرحله طول می کشد تا دسترسی به سریال مورد علاقه خود را باز کنید.

 1. در VPN مورد نظر خود مشترک شوید.
 2. نرم افزار دستگاه خود را بارگیری کنید. اطلاعات ورود به سیستم خود را وارد کنید.
 3. یک سرور VPN واقع در انگلستان را انتخاب کنید.
 4. به وب سایت ITV Hub متصل شوید یا از برنامه ITV Hub برای دستگاه مورد نظر خود استفاده کنید.

اگر قبلاً با ITV حساب کاربری ندارید ، پیش بروید و یک حساب کاربری خود ایجاد کنید. حتما از کد پستی ایالات متحده استفاده کنید ، زیرا این یکی از راه هایی است که پخش کننده ITV Hub صلاحیت شما را برای مشاهده محتوای آنها تأیید می کند.

در حالی که همه چیز به محض اتصال به ITV روان می شود ، ممکن است متوجه شوید که محتوای ITV Hub در اولین تلاش شما مسدود نمی شود. در این صورت ، سعی کنید حافظه پنهان و کوکی های مرورگر خود را پاک کرده و صفحه را تازه کنید.

اگر این کار نمی کند ، از ارائه دهنده VPN خود جدا شوید و سرور دیگری را انتخاب کنید. در صورت عدم موفقیت ، با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید.

آیا می توانم از یک VPN رایگان برای مشاهده نمایش های مرکز ITV استفاده کنم?

اگرچه دیدن نمایش های ITV Hub از طریق یک ارائه دهنده VPN رایگان مطمئناً امکان پذیر است ، اما تقریباً می توانم تضمین کنم که تجربه کمتر از لذت خواهد بود.

ارائه دهندگان به اصطلاح رایگان VPN اغلب محدوده پهنای باند و استفاده از داده هایی را دارند که کاربران آزاد می توانند از آنها استفاده کنند. به علاوه ، ممکن است شما را قبل از اتصال به یک سرور VPN در صف منتظر بگذارد.

اگر شما یک سرویس "رایگان" را در اینترنت دریافت می کنید ، احتمالاً کالای فروخته شده این احتمال بسیار خوب است. بسیاری از VPN های رایگان فعالیت های آنلاین شما را پیگیری می کنند و آن اطلاعات را به تبلیغ کنندگان و سایر علاقه مندان به فروش می رسانند. به علاوه ، ممکن است کوکی ها و تبلیغات ردیابی را در جلسات مرور شما تزریق کنند.

پوشش سرورهای جهانی نیز معمولاً در مورد ارائه دهندگان رایگان VPN محدود می شود ، زیرا دسترسی شما به سرورها را در تلاش برای تشویق شما به خرید سرویس VPN پرداخت شده خود محدود می کنند..

من شخصاً ترجیح می دهم برای VPN پرداخت شده باشم - آن چیزی که ردیابی آنتی آنلاین من را ردیابی نمی کند و سرعت های سریع و بدون کلاه اطلاعات را فراهم می کند.

"کانال تلویزیونی انگلیس WikiProject" توسط CloudBound دارای مجوز تحت CCA 3.0 است

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

73 − 65 =

map