Ako získať juhoafrickú IP adresu odkiaľkoľvek (zadarmo)


Ako získať juhoafrickú IP adresu

Hľadáte prístup k obsahu s obmedzeným geografickým obsahom z Južnej Afriky zo zahraničia? Ak chcete získať prístup k webovým stránkam, ako sú StarSat alebo Media Box, alebo ak chcete mať jednoduchý prístup k online bankovníctvu, môže vám pomôcť virtuálna súkromná sieť (VPN). Povieme vám, ako to funguje a odporučíme najlepšie VPN pre juhoafrickú IP adresu.

Mnoho miest v Južnej Afrike vám nechce poskytnúť prístup, ak ste mimo krajiny. Zákonné dôvody často bránia tomu, aby bol obsah z juhoafrických stránok, ako sú StarStat, Netflix v Južnej Afrike a MediaBox, dostupný na celom svete. Niektorí predstavujú medzinárodnú verziu pre vonkajší svet, zatiaľ čo iní vás priamo zablokujú. Ak chcete pristupovať k webom s obmedzeným geografickým umiestnením, ako sú tieto, budete potrebovať juhoafrickú adresu IP a najjednoduchší spôsob, ako ju získať, je VPN.

Každé zariadenie pripojené k internetu má jedinečný identifikátor, ktorý sa nazýva IP adresa. Toto je spojené s poskytovateľom internetových služieb (ISP) a odhaľuje vašu polohu. Detekcia IP adresy pomáha lokalitám pri geografickom blokovaní. Virtuálna súkromná sieť (VPN) zakryje vašu skutočnú adresu IP a nahradí ju adresou z krajiny podľa vášho výberu, čo vám pomôže vyhnúť sa detekčným opatreniam. Navyše zašifruje vašu komunikáciu, takže je nečitateľné snooperom, ako sú vládne agentúry, hackeri a váš ISP..

Ako získam juhoafrickú adresu IP zo zahraničia?

Proces prepínania adresy IP je veľmi jednoduchý. Postupujte podľa týchto krokov:

 1. Prihláste sa na odber služby VPN (odporúčame ExpressVPN)
 2. Stiahnite si inštalačný súbor pre operačný systém svojho zariadenia a spustite ho
 3. Otvorte aplikáciu, vyberte umiestnenie VPN v Južnej Afrike a pripojte sa
 4. Prístup na obmedzenú webovú stránku v Južnej Afrike
 5. Teraz by ste sa mali zdať, že ste v Južnej Afrike a mali by ste mať prístup k požadovanému obsahu

ZÍSKAJTE IPA ADRESU JUŽNEJ AFRICKEJ IPA ZDARMA: Ak počas dovolenky potrebujete len službu VPN na niekoľko týždňov, existuje spôsob, ako získať jednu z najlepších služieb zadarmo.. ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Môžete sa teda zaregistrovať, používať službu a potom ju do jedného mesiaca zrušiť, aby ste dostali všetky svoje peniaze späť.

Ako zvoliť správnu sieť VPN pre juhoafrickú adresu IP

Všetky služby VPN v tejto príručke musia obsahovať nasledujúce atribúty, aby sa mohli kvalifikovať do zoznamu:

 • Servery v Južnej Afrike
 • Dobrá rýchlosť sťahovania a streamovania videa
 • Silné funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov
 • Ľahko použiteľná aplikácia
 • Príspevok na viacnásobné simultánne pripojenie

Najlepšie VPN pre juhoafrickú IP adresu

Tu je náš zoznam najlepších sietí VPN na získanie juhoafrickej adresy IP odkiaľkoľvek:

1. ExpressVPN

Funkcie stránok ExpressVPN
ExpressVPN prevádzkuje servery v 95 krajinách vrátane Južnej Afriky. Táto sieť VPN je svetovým lídrom, pretože má veľkú rýchlosť sťahovania a streamovania videa, je veľmi ľahko použiteľná a má silné bezpečnostné opatrenia. ExpressVPN umožňuje každému zákazníkovi pripojiť sa k službe trikrát naraz.

Ak narazíte na problémy s používaním systému, môžete okamžite získať podporu od tímu podpory ExpressVPN prostredníctvom funkcie živého chatu. Je tu nepretržite každý deň v roku.

S ExpressVPN získate veľmi silné bezpečnostné funkcie. Postupy vytvorenia pripojenia sú chránené šifrovaním RSA 4096 bitov a komunikácia so serverom VPN je maskovaná 256 bitovou šifrou AES. ExpressVPN je jednou z najlepších služieb na svete, vďaka ktorej sa dostanú cez systémy detekcie polohy z krajiny.

Môže byť nainštalovaný na Windows, MacOS, Linux, iOS, Android, Kindle Fire tablety, Amazon Fire TV a Amazon Fire Stick. K dispozícii je tiež aplikácia pre smerovače a môžete nastaviť systém manuálne na niektorých set-top boxoch. Okrem toho môžete pre prehliadače Chrome, Firefox a Safari použiť rozšírenie prehliadača ExpressVPN (spolu s počítačovou aplikáciou).

Pros

 • Vysoké rýchlosti sťahovania a streamovania videa
 • Komplexné funkcie zabezpečenia a ochrany osobných údajov
 • Ľahko použiteľná aplikácia, ktorá sa inštaluje pomocou sprievodcu
 • Získa minulé systémy detekcie polohy
 • Živý rozhovor na kontaktovanie pracovníkov technickej podpory

Zápory

 • O niečo drahšie ako niektorí jeho súperi

NAJLEPŠIA VPN PRE JUHU AFRICKÚ ADRESU IP: ExpressVPN je naša # 1 voľba. Ponúka vysokorýchlostné pripojenia chránené silnou bezpečnosťou. Toto je najlepšia služba na obídenie obmedzení polohy na juhoafrických webových stránkach. ExpressVPN obsahuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí za bezrizikový nákup.

2. NordVPN

Ako získať juhoafrickú IP adresu odkiaľkoľvek (zadarmo)

NordVPN má veľmi veľkú sieť serverov s viac ako 5 000 servermi v 62 krajinách. Má 21 serverov v Južnej Afrike. Táto sieť VPN ponúka jednu z najlepších služieb na svete za veľmi nízke ceny. Dostane sa cez systémy detekcie polohy a jej rýchlosti sú dosť dobré na streamovanie videa a sťahovanie. Spoločnosť neuchováva žiadne protokoly o pripojení, takže vašu aktivitu na internete nemožno sledovať.

Tieto aplikácie zahŕňajú mnoho bezpečnostných funkcií vrátane prepínača na zabíjanie, blokovania reklám, blokovania automaticky otváraných okien a systému, ktorý blokuje načítanie infikovaných webových stránok vo vašom prehliadači. Môžete tiež zvoliť dvojité pripojenie VPN alebo Tor over VPN.

Anonymita pripojenia sa vynúti šifrovaním. Fáza vytvorenia relácie je pokrytá 2048-bitovou šifrou RSA a prenosy sú zabezpečené 256-bitovým šifrovaním AES. Táto služba neuchováva žiadne záznamy o vašej činnosti a je dodávaná so zabudovanou ochranou proti úniku DNS.

Softvér beží na Windows, Linux, MacOS, iOS a Android. Pre prehliadače Chrome a Firefox existujú rozšírenia prehliadača. Službu je možné nainštalovať manuálne na telefóny Raspberry Pi, Blackberry a niektoré smerovače a set-top boxy. Získate príspevok na súčasné pripojenie šiestich zariadení.

Pros

 • Dobré rýchlosti pre streamovanie
 • Silné bezpečnostné funkcie
 • 21 serverov v Južnej Afrike
 • Príspevok na simultánne pripojenie šiestich zariadení
 • Politika bez prihlásenia

Zápory

 • Pokiaľ ide o prepínanie serverov, nie je to najrýchlejšie

NAJLEPŠIA MOŽNOSŤ ZĽAVY: NordVPN je skvelá voľba, ak máte obmedzený rozpočet. Jeho schopnosť vyhnúť sa detekcii je prvotriedna. NordVPN poskytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

3. CyberGhost

CyberGhost VPN
CyberGhost ponúka vysoké rýchlosti sťahovania a streamovania videa. Má intuitívnu aplikáciu, ktorá vám umožňuje prístup k 3 000 serverom v 57 krajinách vrátane 10 v Južnej Afrike, ktoré sú všetky v Kapskom Meste. Môže odblokovať viacero streamingových serverov z celého sveta.

Na pripojenie sa vzťahuje 256-bitové šifrovanie AES a vytvorenie relácie je zabezpečené 4096-bitovým šifrovaním RSA. Táto služba je ďalej zabezpečená prepínačom kill v aplikácii a ochranou proti úniku DNS.

Vaše súkromie je chránené zásadami neprihlásenia a anonymitou účtu. Platby vyberá samostatná spoločnosť s názvom Cleverbridge. To znamená, že CyberGhost nemusí uchovávať bankové údaje. Tím podpory je kontaktovaný prostredníctvom webového formulára a odpovede prichádzajú e-mailom, takže musíte zadať e-mailovú adresu, ale môžete použiť horák.

Aplikácia je nainštalovaná sprievodcom so sprievodcom a bude bežať na Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire TV a Amazon Fire Stick. Systém môžete nainštalovať manuálne na počítače so systémom Linux a niektoré set-top boxy a smerovače.

Pros

 • Veľmi silné šifrovanie
 • Vysoké rýchlosti sťahovania a streamovania videa
 • Súčasný príspevok na pripojenie siedmich zariadení
 • Anonymita účtu

Zápory

 • Menšie prispôsobenie ako niektorí konkurenti

JEDNODUCHÉ PRE ZAČIATOČNÍKOV: Cyberghost má jednoduché nastavenie, vďaka čomu je vhodný pre začiatočníkov. CyberGhost vás robí neviditeľnými online maskovaním prepojení a skrytím skutočnej polohy. 45-dňovú záruku vrátenia peňazí získate vo všetkých obdobiach predplatného s výnimkou mesačného plánu, ktorý má 14-dňovú záruku vrátenia peňazí.

4. IPVanish

IPVanish VPN
IPVanish je podľa testov jedným z najrýchlejších VPN na svete. Toto je jeden z dôvodov, prečo je táto služba veľmi obľúbená u používateľov torrentov a Kodi. Táto sieť VPN má možnosť vyhnúť sa detekcii z geograficky obmedzených webových stránok a neuchováva žiadne protokoly, takže nikto nemôže sledovať vaše aktivity.

Získate prístup k siedmim serverom VPN v Johannesburgu a celkom 1100 serverom v 60 krajinách. Aplikácia obsahuje vypínač zabíjania na ochranu vašej identity a ďalšie súkromie poskytuje ochrana proti úniku DNS a politika bez protokolov. Spojenia sú zakryté 256-bitovým šifrovaním AES a vytvorením relácie a výmena kľúčov je zabezpečená 2048-bitovou RSA šifrou.

Sprievodca nainštaluje aplikáciu do systémov Windows, MacOS, Linux Mint, Android, iOS, Amazon Fire TV a Amazon Fire stick. Sieť VPN môžete získať na serveroch Kali, Ubuntu a Fedora Linux tak, že ju nainštalujete manuálne a ak to sami nastavíte, bude bežať aj na niektorých smerovačoch a set-top boxoch. IPVanish prichádza s príspevkom neuveriteľných 10 súčasných spojení.

Pros

 • Sedem serverov v Južnej Afrike
 • Veľmi vysoké rýchlosti
 • Zásady firmy no-logs
 • Súčasný príspevok na pripojenie 10 zariadení

Zápory

 • Zákaznícka podpora nie je najrýchlejšia
 • Nepovoľuje anonymnú registráciu

VEĽKÁ PRÍDAVNOSŤ PRIPOJENIA: IPVanish vám umožňuje simultánne pripojenie 10 zariadení a má veľmi vysoké rýchlosti. Získate 7-dňovú záruku vrátenia peňazí.

5. PrivateVPN

privatevpn
PrivateVPN je o súkromí na internete. Spoločnosť bola založená aktivistami za slobodu internetu. Veľmi dobre sa vyhýba detekcii a môže dokonca odblokovať juhoafrickú knižnicu Netflix, čo je vzácnosť. Vďaka vysokej rýchlosti je skvelou voľbou pre sťahovanie a streamovanie videa.

Sieť servera PrivateVPN je pomerne malá, ale to nebráni výkonu služby. Celkovo spoločnosť prevádzkuje viac ako 80 serverov v 56 krajinách. V Južnej Afrike je jeden server PrivateVPN, ktorý sa nachádza v Johannesburgu.

Pripojenia sú chránené 256-bitovým šifrovaním AES a vytvorenie relácie používa 2048-bitové šifrovanie RSA. Medzi aplikácie patrí prepínač kill a ochrana proti úniku DNS. Postupy ochrany osobných údajov v PrivateVPN sú veľmi podobné postupom v CyberGhost. Spoločnosť používa tú istú spoločnosť na inkaso platieb a nevedie záznamy o činnosti. Sprievodca nainštalovaná aplikácia obsahuje prepínač kill a ochranu pred únikom DNS.

Aplikácie fungujú na Windows, MacOS, iOS a Android. Môžete tiež nastaviť pripojenie manuálne na počítačoch Linux a niektorých smerovačoch a set-top boxoch. PrivateVPN vám poskytuje príspevok na súčasné pripojenie šiestich zariadení.

Pros

 • Vysoké rýchlosti sťahovania a streamovania videa
 • Známe pre súkromie
 • Skvelé pri odblokovaní

Zápory

 • Iba jeden server v Južnej Afrike
 • Živý chat nie je 24/7

OCHRANA SÚKROMIA A BEZPEČNOSŤ: Prísna anonymita účtu PrivateVPN a politika bez protokolovania vám poskytujú silnú ochranu súkromia na internete. Súčasťou služby je 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Môžem získať juhoafrickú adresu IP zadarmo?

K dispozícii sú bezplatné siete VPN, ale možno zistíte, že ich nebudete môcť použiť na prístup k obmedzeným webom v Južnej Afrike zo zahraničia. Bezplatné a lacné služby VPN majú zvyčajne veľmi malé sieťové servery a pravdepodobne nebudú mať žiadne serverové možnosti v Južnej Afrike. Prevádzka po celom svete stojí veľa peňazí a výber lacného modelu vylučuje poskytovanie serverov na menších trhoch, napríklad v Južnej Afrike. Ďalším problémom s bezplatnými sieťami VPN je to, že veľký počet používateľov v malej serverovej sieti ich robí pomalými a málo spoľahlivými.

Jedným z hlavných dôvodov, prečo budete používať sieť VPN, je ochrana vášho súkromia na internete. Mnoho bezplatných služieb však sleduje vašu aktivitu a predáva tieto informácie obchodníkom. Niektoré bezplatné siete VPN nemajú dôležité bezpečnostné funkcie, ako je napríklad prepínač zabíjania a ochrana pred únikom DNS, a niektoré dokonca ani šifrovať vašu komunikáciu vôbec. Zistilo sa, že niektoré aplikácie VPN prenášajú malware, takže buďte veľmi opatrní v súvislosti s tým, čo sťahujete do svojho zariadenia.

Celkovo sa vyplatí malý mesačný poplatok pre seriózneho poskytovateľa služieb.

Existujú ďalšie dôvody na použitie VPN?

Jedným z hlavných dôvodov použitia juhoafrickej adresy IP je prístup na geograficky obmedzené streamingové stránky zo zahraničia, ako sú StarSat a Showmax. Môže však byť užitočný aj v iných situáciách, napríklad pri prístupe k bankovým účtom online zo zahraničia. Napríklad, ak sa chcete prihlásiť na svoj účet Capitec, First National Bank alebo Standard Bank, VPN vám môže pomôcť zabrániť označeniu vášho účtu. Mnoho bánk má účty na základe upozornení na podvody, keď sa niekto prihlási z nového miesta, ale pomocou siete VPN môžete zistiť, že sa prihlasujete z Južnej Afriky.

Ďalším vynikajúcim prípadom použitia VPN, najmä počas cestovania, je ochrana vašich informácií pri pripojení k verejnému wifi hotspotu. Hackeri často používajú nezabezpečené pripojenia Wi-Fi na odcudzenie osobných údajov ľudí. S VPN sú všetky vaše informácie šifrované, takže aj keď ich hacker zachytí, bude nečitateľný.

Je použitie VPN jednoduché?

Aj keď je technológia za sieťami VPN veľmi komplikovaná, služby na našom zozname uľahčujú používanie priority a nemusíte byť technika, aby ste ich mohli používať. Spočiatku sa vám môže zdať tento proces čudný, ale po niekoľkonásobnom použití novej VPN si na to zvyknete.

Na trhu sú nejaké riskantné VPN, ktoré inzerujú záruku vrátenia peňazí, ale potom si to neplnia. Toto nie je prípad služieb na našom zozname. Všetci vám vrátia peniaze bez problémov, ak si ich pamätáte v stanovenej lehote na vrátenie peňazí. Uvoľnite sa a predstavte sa oslobodzujúcemu svetu VPN a získajte prístup k obsahu v Južnej Afrike, keď ste v zahraničí.

súvisiace: Najlepšie VPN pre Južnú Afriku

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 1

map